• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Ahoj tak jsem s klukama zase sama, taťka tenhle týden nedojede domů! :frowning2: No tak jsme se rozhodli že od zítřka do středy budem u našich! Snad nám přijede za týden! :wink:
Tak přeju pěknou neděli! pa
14. srp 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se hlásím po dovolené.
Především velkááá gratulace Safirce k Sabince, je nádherná. :grinning: :grinning:
Snad je Jáji v pořádku. :slight_smile:
Tak k dovolené. Zácpu jsme samozřejmě měli. Tam 4 hodiny ve Slovinsku na dálnici. Bylo to fakt super, stáli jsme na místě. Kluci se vzbudili a tak jsem s nima pochodovala venku na dálnici. Oba dva vychlámaní. Normálně lidi vylízali z aut, atd. Zpátky jsme měli zácpu asi hoďku, ale to kluci prospali. Cestu zvládli na jedničku oba dva.
U moře bylo fajn. Klukům se tam líbilo. Ale moře moc teplé nebylo kolem 24-25 stupňů. Což mě mrzelo, protože jsem nemohla s Lukym trénovat to co se učí v plavání. :frowning2:
Hotel za moc nestál. Měl být 4*, ale byl tak maximálně 3*. Ale užili jsme si to a to je hlavní. Teď mě čeká praní a praní. Ale mám slíbenou zítra nebo v úterý sušičku, tak se těším. Páč nemusím všechno prádlo žehlit. :sweat_smile:
Ovšem cestou domů na Rohlence v Brně jsem si koupila kafe, dala na patník a Dańulka se chtěl podívat co tam je a vylil si ho na nožičku. Popálil se na nártu a palci :frowning2: . Hned jsme jeli do nemocnice, kde mu to ošetřili. dneska tam jeli znovu kluci na kontrolu. Já jsem s Lukym doma. Ale snad to bude mít jen povrchové. Uvidíme s jakou se vrátí.
15. srp 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak Jajuldo super, že jsi zpátky a v pořádku a že dovolená byla fajn. Děkuji za gratulaci k maličké :slight_smile: S malým mě to mrzí, ale snad to bude dobré. Jinak jsem vložila další fotky do albíčka tak koukněte :slight_smile: Je tam jak se koupe i v kýblíku:slight_smile: je to naše princezna :slight_smile:
Jaji tak už se nám ozvy ať nemáme strach, a že je vše ok.
15. srp 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo tak vítej zpátky, ta nehoda s kávou je smutná ale kdyý už se to muselo stát tak alespoň že na zpáteční cestě :frowning2:
Safi krásný fotečky, malá je úžasná :dizzy_face:
15. srp 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!
Safir krásný fotečky,malá je úžasná!!
Teda Ivčo vy už krásně sedíte!!To my se stále kácíme!! :unamused:
Jájuldo!!Vítej zpátky,mrzí mě to s malym pak dej hned vědět jak kluci dopadli na kontrole!!
Svatba byla super!!Přijeli jsme domu ve 2 ráno!!Ale bylo to super a já si hezky s manžílkem zatancovala :slight_smile:
16. srp 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak Ivi malý Oliver je opravdu moc šikovný a ty jeho řasy. Jsem zvědavá jestli té naší berušce taky trošku povyrostou aby nemusela používat řasenku :grinning: Jinak víkend byl docela fajn, v sobotu jsme byli na velké procházce kolem Luhačovské přehrady tak jsem si užívala manžela a kočárkování. Jinak holky chtěla jsem se zeptat taky jste byli u prvního miminka ze všeho vystrašené? Já ji pořád pozoruji jestli je v pořádku, zkoumám jí hovínka jestli nemají náhodou jinou barvu, jestli to není moc řídké a podobně. Připadám si jako magor. :grinning: Jinak manžel má i tento týden dovču tak si nás bude hezky užívat, ale už teď se bojím až s malou zůstanu sama. :frowning2: Zítra by k nám měla přijít konečně dr. byla na dovolené tak jsem zvědavá co mi na malou řekne.Jinak piškotku tu dietu jsi začala držet až po šestinedělí? Musím se co nejdřív dát dohromady koncem září chceme mít křtiny a maminka chce být hezká. Jinak jsem si na internetu objednala sadu na odlitek nožiček nebo ručiček tak už se těším. Z fotky to není nikdy ono jak byly dětičky mrňavé.
Jo a ještě co jste vlastně dostali za dětičky od manžílků :grinning:
16. srp 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vítej Jajuldo z dovči, to je super, že jste si to užili :wink: a s tou nožičkou doufám, že to bude dobrý. Teda Ivi, Oliverek je vážně akční .....je teda šikovný, jak krásně už tak brzy sedí(no jo, maminka už doma nemá miminko, ale velkého chlapa :grinning: ). Safirko, krásné fotečky, máte krásnou princezničku.
Tak já jsem si to dneska zase zamířila k zubaři, nějak mě pobolíval zoubek, jak mi ho minule dávala do kupy. Tak je zase zaplombováno, doufám, že bude aspoň na chvíli zase klid :angry:
16. srp 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Safi, malá je úžasná. :slight_smile: :slight_smile: Já jsem od manžela dostala za Daňulky hodinky a za Lukyho (+ Vánoce,narozeniny, svátek) diamantový prstýnek :sweat_smile: .
Snad je Jáji v pořádku, že se stále neozývá. :unamused:
Tak Daňulkovi stříhali puchýře (ani neplakal), dali mu na to pěnu, zavázali a zítra ráno v 7.00hod, mají být v Brně na kontrole. Uvidíme. Ale hlavní je, že ho to nebolí.
Holky Luky je krásně na všech čtyřech. Dokonce občas popoleze, ale vzteká se, že mu to nejde. :grinning:
Ivčo, Oli je super.
16. srp 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Jajuldo tak to jsou hezké dárečky :grinning: , já se s manžílkem taky chystám do klenotnictví a něco pěkného si vyberu. Zaprvé jsem na šperky a za druhé to bude památka na narození Sabinky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Je blbé, že musíte jezdit až do Brna. Nejde to převést tady do Zlína? Je to přece jen blíž. Dětem se hojí všechny bolístky rychleji než dospělým, uvidíš, že tam nebude mít ani jizvičku.
Ty dětičky jsou ale šikovné. Za chvilku budete psát, že už mluví :grinning: :grinning:
Jinak už mám o Jaji trošku obavy. Vždyť už je to víc jak týden. Leda že by měla nakonec císaře, ale i tak se bývá v nemocnici jen 7dní když je vše OK. Tak doufám, že nemá jen čas napsat a malý ji plně vytěžuje. :wink:
16. srp 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: ! Omlouvám se, že jsem se tak dlouho neozvala, ale nemám skoro ani minutu času! Zatím jsem jen nakoukla a zjistila, že Safírka mě o jeden den předstihla :slight_smile: ! Safi, moc gratuluji! Malá je nádherná a vidím, že je i hodňoučká, což se o našem prckovi tolik nedá říct! Mám chviličku času, tak vám napíšu něco málo o svém porodu.
3.8. jsme byli na poslední kontrole u doktora, kdy nám bylo řečeno, že se ještě nic nechystá. Tak jsem večer udolala manžela na sexík s tím, že to určitě žádný vliv mít nebude. Ejhle, asi mělo! O půl jedné v noci mě vzbudily parádní bolesti, tak jsem si tiše skučela na gauči nebo pod sprchou. Za 3 hodiny už byly bolesti po 5 minutách. Zdálo se mi to moc rychle, ale manžel mě donutil se zbalit do porodnice, takže ve 4 hod jsme byli tam. Byla jsem otevřená jen na 1 cm, ale už si mě tam nechali a píchli mi něco, po čem se to mělo rozjet nebo uklidnit. V osm ráno už jsem parádně hekala, tam jsem mazala na přípravnu. Postupně za celý den mi napíchli 3 láhve oxytocinu, ze kterého jsem doslova lezla po zdi a občas mi píchli něco od bolesti, což na křížové bolesti, které jsem měla neskutečné, ani nezabíralo. Porod vedla doktorka, která pořád tvrdila, že to postupuje a že už snad brzy budeme rodit. Tak to šlo až do večera, kdy už jsem byla úplně vyčerpaná a pomalu už jsem nemohla ani vstát ze sprchy. V sedm večer přišel doktor, co mě v noci příjmal a řekl, že několik hodin už se neotvírám a že mě dál už nebudou trápit. Otevřená jsem zůstala asi na 6 cm. Takže mě napíchli a já mazala na sál a v 19.55 hod pod celkovou narkózou se císařem narodil náš Honzík. Musím říct, že bez podpory manžela bych to asi nezvládla. Byl úžasný, hrozně mi pomáhal :slight_smile: .
Jinak musím říct, že malý je docela otesánek. Já mám bohužel málo mlíka a Honzík u kojení od začátku permanentně usíná, takže není schopný se sám nasytit. Mlíko musím odstřikávat a ještě ho dokrmovat sunarem. Je mi to dost líto, ale nedá se nic dělat. Dneska se na malého byla podívat dětská sestra, tak ho pochválila, že prosívá a přibral dokonce 300 g, tak jsem ráda, že ho netýrám hlady. Hodně trpí na prdíky, tak piju fenyklový čaj a malému do pití přidávám kapky Sab simplex, tak je to trošku lepší. Ale i tak dovede prořvat hodiny. Dneska zatím od rána naspal asi tak 2 hodiny, tak když usne, tak lítám a snažím se udělat toho co nejvíce, než se mu zase budu muset věnovat. Ale musím říct, že je to opravdu fantastický pocit být mámou :slight_smile: :wink: .
16. srp 2010 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já z toho Olieho sezení nejsem vůbec nadšená, ještě má alespoň měsíc čas, ale když on to táááák rád :frowning2:
Safirko, já študuju hovínka dodnes myslím že je to normální, prostě jsi starostlivá maminka :wink:
Jajuldo tak malej je teda statečnej, měl by dostat nějaký bolestný :slight_smile:
Jaji tak konečně ! Teda holka, to sis užila bolestí a nakonec stejně císař :confounded: Hlavně že jste oba vpořádku, manžel podporoval a jsi spokojená maminka. Takže už jsme komplet :dizzy_face: Moc gratuluju a ať ti hezky prospívá, to kojení ještě nevzdávej ! Bojuj, stojí to za to, je to levný pohodlný a nejlepší co může být pro vás oba. Já bych nejraději kojila pořád :sweat_smile: Honzík je krááásnej klučina. Zdá se mi to, nebo je podobnej na Safirčinu Sabinku ? :sunglasses:
16. srp 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupííííííííííííííííí tak konečně Jaji :grinning: :grinning: :grinning: mám ohromnou radost, že jste v pořádku, a že je to takový pěkný chlapák. :grinning: :grinning: :grinning: Tak konečně všechny májovky jsou maminkami :grinning: :grinning: jejda chce se mi z toho brečet. Ty hormony :sweat_smile: Jaji chuďato tak to jsi si zkusila a stejně císař. A vidím, že jste použili sexíkovou metodu jako mi. Mi ji zkusili v pondělí přez den a za dvě hodiny na to jsme jeli do porodnice a byli jsme na 4cm otevření. :grinning: :grinning: :grinning: No je to sranda, ale pomohlo to. :wink: Z kojením tak trošku bojuji i já teď mlíčka mám trošku míň a dneska měla malá nazelenalou stoličku takže hladovou, ale až teď večer, tak se zítra budu muset zeptat doktorky co k nám přijde co a jak. Dokonce zkouším i odstříkávát, abych si víc nastimulovala prsa a furt piju.
Jinak velká gratulace k miminku Jaji a malý Honzíček je opravdu krásný. Vlasatý a nádherný :grinning: :grinning:
16. srp 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hvězdná (mimi) postupka
----------------------------------
Piškot ------- 7.1.2010 ............0:12 -------- Matýsek ----- ---------3,5kg, 51cm
Vendulka ----- 14.1.2010 ....19:18 ------ Matýsek ----- -----------2,90kg, 49cm
Jajulda ------- 11.2.2010....... 9:44 ------- Lukasek ----- ---------3,886kg,51cm
Lucinka ------- 12.3.2010 ....19:40 ----- Kubíček ------ -----------3,8kg, 51cm
Katy m. ------- 16.3.2010 ------------- Eliášek ----- -----------------2,7kg,50cm
Žanet -----------18.3.2010 ...11:53 ------ Laurinka ----- -----------3,7kg,5Ocm
Iva ------- -------24.3.2010 ....14:00 ----- Oliver ----- ----------------3,8kg, 51cm
Miša --------------3.7. 2010....19:40............Dituška.......-----------2,650kg, 49cm
Safira -------------3.8.2010......01:15.........Sabinka-----------------2,7kg, 49cm
Jaji ......................4.8.2010.....19:55..........Honzíček..-.................3,6kg,49cm gratulace :grinning:
Kompletní miminka :grinning:
16. srp 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji velká gratulace. Tak jsme kompletní, super :grinning: . Jáji to že nemáš dost mlíčka nevadí. Jen mě udivuje, že dáváš Sunar tak malému miminku. Ale asi se může.. Honzík je chlapák. Užila sis, ale za ten poklad to stálo.
Jinak Daňulka dnes jede na převaz, tak jsem zvědavá s čím příjde. Safi, může chodit sem do Zlína, ale tady není popáleninové centrum a tak manžel říkal, že raději ze začátku budeme jezdit tam. Tak autem je to celkem rychle.
Jinak na dovolené jsem přestala kojit. Malý už asi měsíc moc z prsu nepil, protože ho zajímalo všechno ostatní. A tak jsem mu to musela odstříkavat do flaštičky. A když jsme byli na kontrole u doktorky, tak mi říkala, že se nemám trápit a nechat toho. Že nejdůležitější je plné kojení první 4 měsíce a já že jsem plně kojila pět. Takže je to v pohodě. A malý roste jak o život, takže mi to nějak nevadí. O krásné chvilky s ním stejně nepřijdu, mazlím se i tak. Za těch 14 dní na dovči hrozně povyrostl. Jinak už je na kolínkách (občas na šlapkách) a včera párkrát popolezl. A včera se snažil si sám sednout. Je hrozně rychlý. :grinning:
17. srp 2010 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my od včerejška bojujeme s teplotama!!Asi jak nám rostou zoubky!!!A můj dr má dovolenou,takže malýho sleduju kdyby něco pádíme na pohotovost,včera mi totiž i dvakrát zvracel,ale jak to z něj lítalo a je celkově takovej spavej!!Snad je to od zubů!!!
Jáji mooooc gratuluju k honzíkovi je nádherný a kolik má vlásků!!!
Tak já musim letět k malýmu!!Jak mu není dobře,tak se chce furt tulit,ale jen se mnou i u táty řve!!!
17. srp 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my od včerejška bojujeme s teplotama!!Asi jak nám rostou zoubky!!!A můj dr má dovolenou,takže malýho sleduju kdyby něco pádíme na pohotovost,včera mi totiž i dvakrát zvracel,ale jak to z něj lítalo a je celkově takovej spavej!!Snad je to od zubů!!!
Jáji mooooc gratuluju k honzíkovi je nádherný a kolik má vlásků!!!
Tak já musim letět k malýmu!!Jak mu není dobře,tak se chce furt tulit,ale jen se mnou i u táty řve!!!
17. srp 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku možná to nejsou zoubky, ale nějaký vir když ti zvracel. To bych řekla spíš než ty zoubky.
17. srp 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no piškotku já zase vím, že i při zoubkách se může zvracet. každé miminko na to reaguje jinak, ale ty jsi zdravotní sestřička a víš jaké by to bylo kdyby to byla střevní viróza. stolice vodnatá častá + zvracení několikrát za den. hlavně tekutiny. a ať je drobkovi líp.
právě tu byla paní dr. a vše je v pořádku ještě máme trošku žloutenku.ale jinak vše ok.
jajuldo lukas je šikulka :grinning:
17. srp 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, No Jáji, ty jsi nám dala, už jsme měly pomalu strach, co se děje :wink: Mooooc gratuluji k Honzíčkovi, to je teda vlasaté miminečko, je šikulka. To sis teda užila bolesti a pak císař a co jizva, ještě asi bolí, že? Já bych s kojením, neházela ještě flintu do žita, zdá se mi to i jako praktičtější než vyvařovat sklinky a dělat sunar. Mlíko se tvoří v noci, tak je třeba v noci, co nejvíce kojit, ať se to pěkně rozběhne. Hodně zdraví přeji Honzíčkovi i tobě Jaji.
Piškotku, ať je malému líp, ať se netrápí a ty taky.
Safir, super, že jste v pořádku.
17. srp 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, moc děkuji :slight_smile: ! Vlasatý je fakt abnormálně a ještě takové černé :grinning: , když my dva s manželem máme světlé vlasy! Ale už pozoruji, že mu to začíná světlat.
Kojení nevzdávám, ale s mlíkem je to fakt bída. Odstříkávám co to jde, prsa bolí a navíc malý mi v tom vůbec nepomáhá. Prostě po pár minutách kojení usíná, tak ho pořád budím, ale ještě se mi nestalo, že by se kojením nasytil. Příkrm sunarem už dostával v porodnici, takže vím, že mu určitě neubližuji. Jinak se to ani nedá, když mám málo mlíka. Třeba teď se mi podařilo odstříkat jen 50ml, což je poloviční dávka, kterou on sní :frowning2: . Je to pro mě dost deprimující a vyvyřování sklenic mi taky leze krkem, ale nic s tím nenadělám :confounded: . Hlavně jsem ráda, že je malý v pořádku.
Chtěla jsem se zeptat, používám na prdíky kapky Sab simplex a v návodu stojí, aby se kapaly do každého jídla. Úplně do každého jídla je nedávám, mám strach, aby si na to malý příliš nenavyknul, ale s prdíky máme problémy stále. Mälý se může uřvat, když ho to chytne. Jaké máte zkušenosti vy?
17. srp 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme 37,8 teplotu,ale od včerejška nezvrací a směje se a je celkem dobrej,tak si myslím,že to bude od zoubků,ale uvidíme!!Když se mi něco nebude zdát,tak frčíme do nemocnice!!
Jáji!!Já požívala kapky babycalm jak radila Vendulka a dávala jsem je ze začátku před každým jídlem a byl klid!!Pak jsem je začala postupně vysazovat a pak už to bylo úplně v poho!!Sabsimplex jsem vůbec neměla,takže v tomhle nemůžu radit!!
Tak na nás holky myslete ať je to od zoubků a nejsme nemocný!!Tak papapa :wink:
17. srp 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku tak držím pěstičky, ať jsou to opravdu zoubky a né střevní viróza. Jinak Jaji klidně můžeš do každého jídla a dneska u mě byla ještě porodní asistentka a ta mi řekla,že pěk tapek je málo že dávají maminky i 15kapek a taky mi poradila kdyby jsi chtěla zainvestovat prý to stojí asi 500 kč Probiotické kapky dává se 5kapek na noc a prý je to dobré. Krásně to upraví střevní mikroflóru, říkala, že to dávali vnučce.
17. srp 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji já dávala Oliverkovi od miminka Babycalm a vpohodě. Sab mu dávám na dudlík místo medu, když jsem ho chtěla na dudlík naučit, nebo při usínání. Nebála bych se toho. Užívají to skoro všechny děti a hlavně když to pomáhá. Pohled na kroutící se miminko je hroznej a prořvaný noci zbytečný. :sweat_smile:
Piškotku držte se a dej pak vědět až zoubek vyraší ! :slight_smile:
17. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme odpoledne neměli poprvé teplotu!!hurááááá,tak doufám,že je to opravdu od zoubků!!Ale ven radši dneska nejdem!!uvidíme co večer a zítra,ale snad už to bude dobrý!!Zoubek má furt jeden dole,ale koukala jsem,že se mu prořezává ještě ten vedle,tak snad brzo vyleze a bude klid!! :slight_smile:
18. srp 2010 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak počasí dnes sice nic moc, ale mi vyrazili s manželem do Luhačovic na procházku i se Sabinkou a bylo to moc fajn, ještě jsme se šli projít potom navečer, tak jsem docela unavená. Malá spí v noci třeba od 9 do 2hodin, ale pak se docela budí po dvou hodinkách na jídlo. Dneska jsem jí v lékárně koupila ty probiotické kapky stály mě 600kč, ale prý je to lepší jak calm nebo sab tak uvidím. Je to čistě na přírodní bázy a sama lékárnice říkala, že jsou sice drahé, ale že si je maminky chválí tak uvidíme. Ale malá dostala penízky tak jsem je investovala do zdravíčka a to je přece přednější.
Jinak jsme dneska koupali zase v kýblíku a malá mi tam skoro usnula jak jí tam tak vidím ponořenou ve vodě, tak si vždycky řeknu, že tak nějak musela být v bříšku :grinning: a jsem z toho celá na měko.
Piškotku tak ať už zoubky nezlobí a je vše OK.
Jaji držím pěsti, aby se to kojení už pěkně rozběhlo a dařilo se a malý byl víc trpělivý. Naše malá jak to nemá hned tak řve jako lev no jo vždyť ona se i v tom znamení narodila že ? Bodejď by potom tak nekříčela :grinning: :grinning:
Jaji spolupracovnice co jsem s ní teď mulivila má taky malou 1měsíční holčičku a říkala, že v porodnici byla spavá, že jí u toho usínala a tak měla nařízené umívat jí zadeček pod studenší vodou, aby se probudila a pak kojila. Mám pocit, že jí otírala i obličej vlhkou žíňkou, aby ji tím budila. A že teda s kojením taky bojovala, a že doma dává normálně ke kojení příkrm. Já zase kojím přez kloboučky a malá se mi nechytá normálně na prso, ale nevadí mi to, hlavně když kojím a malá je spokojená. Porodní asistentka říkala, že to vůbec nevadí, že i její známá tak kojila skoro rok a to je doktorka.
18. srp 2010 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak nejprve veliká gratulace Jáji!!! Honzík ja fakt fešák s těma vláskama!!! :grinning: No s tím kojením je to smůla ale nevzdávat se, i každá kapka je pro prďolu důležitá!! A tak Baby calm je čistě přírodní a jsou fakt super a byla jsem s ním spokojená víc než se Sabem!! Hele a co změnit mlíko? Kámošce byla malá po sunaru zacpaná a trápili jí dost prdíky, tak přešla na Nutrilon a maj pokoj!! za skoušku nic nedáš!! :wink:
Jájuldo hlavní je že jste si dovču užili a s Daňulkou je to fakt smůla! :unamused: Hlavní je, že to bude dobré!
Jinak Mates už leze, bočas přeleze celej pokoj a když se mu nechce tak se plácá na místě! Skoro se posadí sám, když se může něčeho chytit tak se mu to podaří! Je to takovej nezbeda!! :slight_smile:
18. srp 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safi, jsi asi jediná o kom vím, že koupe v kyblíku, jsi s ním spokojená ? Proč ses tak rozhodla, nechceš vaničku ? Já o něm taky hodně uvažovala hlvně kvůli simulaci prostředí jako v děloze pro nejmenší miminko, ale nakonec jsem ho zamítla z praktických důvodu - nedovedla jsem si představit jak v něm umyju pokaděnej zadeček :slight_smile:
19. srp 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!Tak nám zítra přijedou známí na celý víkend,tak s nima razíme na chalupu,takže se loučím radši už dneska!!Užijte si víkend a já se ozvu!!
Jo jsme bez teplot a prořezává se nám dole další zub,takže to bylo asi od nich :slight_smile:
Jinak já koupala ve vaničce a byla jsem s ní spokojená,ten kyblík se mi pro děti nelíbí!!
Tak papa
19. srp 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No první důvod proč jsme se rozhodli pro kýblík, byla úspora místa máte dvě opravdu pidí místnosti a kdybych měla vaničku dávat na dvě židle tak se prostě nepohnu a taky kde ji pak uskladnit. Kýblík hodím pod stolík a je to. Taky manipulace s vaničkou pamatuji si to doma vylévat to no hrůza. kýblík je v tomhle tak jednoduchý. Tak jsme si s manželem řekli že to zkusíme, četla jsem na to i dobré recenze a řekla jsem si, že když to malé nebude vyhovovat tak nám nezbyde než koupit vaničku. Ale je v tom fakt spokojená a moc se jí to líbí. No pokud jde o posraný zadek, přez den umívám zadeček pod tekoucí vodou a večer když by byla posraná tak jí ho taky předem opláchnu než by šla do kýblíku a to samé bych udělala i kdybych měla vaničku, přece jenom to není sprcha a nemusí se koupat v hovinách. Malou to v kýblíku nadnáší a tak se krásně dostaneš k zadečku k zádíčkám a ke všemu. Ze začátku jsme bojovali se záhybky, ale i to jsme se naučili. Manžel i já si to nemůžeme vynachválit a neměnila bych. Až bude trošku větší tak v tom bude krásně sedět. Jinak paní co ho měla v něm koupala do 9měsíců. Je fakt prostorný. A ještě nám v tom neplakala. Takže pro mě 100% ano, kýblík je super. :slight_smile:
19. srp 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím, že Daňulka už má nožičku lepší. Má ji sice zavázanou, ale běhá a dělá lumpárny, takže je v pohodě. Dneska jsme byli s Lukym na koupání v bazéně. Doteď jsme chodili jen do vaničky, ale už jsme byli na bazéně. Bylo to dobrý. Sice je trošku z toho jak povyrost rozhozený, ale nevadí. To se spraví.
Co se týče koupání. My máme vaničku (spíš vanu) ještě po mě a bráchovi. A to byly tenkrát velké vany, ale Lukymu už je malá. Já bych do kýblíku nešla, protože by se mi v něm špatně manipulovalo. Vanička mi přijde na tohle lepší. Ale to je o zručnosti. Safi je prostě šikulka :grinning:
19. srp 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás už se chrní!!!Jen co jsem malýho položila do postýlky,tak zavřel očička a spinká!!!Je nějakej hodnej!!!Jsem ráda,tak já jdu péct buchtu,zítra nám přijedou ty kamarádi a razíme na chalupu!!
Jajuldo je fajn,že Daňulka má už tu nohu ok!!
Tak si užijte víkend a po neděli papapa :wink:
19. srp 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek