• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Safi díky za reference o kyblíku je fajn že jsi spokojenáa byhovuje ti :wink:
Jajuldo no tak hurá, asi si chudáček užil, teď bude chvilku opatrnější až do další havárky :sweat_smile:
Taky se chystám s Oliverkem do plavání, uvidíme jestli budou mít ještě místo, je to od září a vzpomněla jsem si dost pozdě :confounded: Ale plavky už má koupený :grinning:
19. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, my jsme nejdřív chodili na vaničku a můžu říct, že je to lepší jít nejdřív tam a pak do plavání do většího bazénku.Ale je fakt, že vaničky stojí dost peněz. Já jsem si na bazén musela dát plavac.čepici a malý když mě uviděl nejdřív kukal a pak se začal smát. To jsem dopadla,jsem synovi k smíchu. :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my máme vaničku vestavěnou v přebalovacím pultu. Ale můžu říct, že malý se vůbec rád nekoupe! Dělá takový cirkus, že ho musíme koupat s manželem, jinak to zavání úrazem! Ten kyblík je asi o zvyku a šikovnosti.
Safi, chtěla jsem se tě zeptat, jak se ty probiotické kapky jmenují?
20. srp 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Jaji tak kapky se jmenují BioGaia - probiotické kapky pro děti cena v lékárně u nás 638kč. Zkus je budu ráda, když pomůžou. Jaji a nechcete vyzkoušet třeba ten kýblík nechci ti nic vnucovat, ale u nás to třeba funguje tak, že malá řve při vyslékání a v momentě jak jí dám do kýblíku tak je potichučku a pozoruje nás a někdy se i usměje. Kýblík je taky fajn, že nahřívá to bříško. A malé se v tom fakt líbí manžel dneska říkal jak je to úžasné se na ni dívat když je v tom kýblíku a je spokojená. Manžel mi s koupáním pomáhá a každý den v tom mám lepší cvik a jsem si jistější. A taky jsou miminka která se nerada koupou to je různé. Honzíček je ještě malinký a klidně si může zvyknout a pak to bude fajn.
Jinak mi dnes byli se Sabinkou na dlouhé procházce po přehradě bylo to super. Tatínek bohužel nemohl tak jsme byli sami ,ale zvládáme i kojení na lavičce a přebalování v kočárku. Malá tak v kočárku prděla, že kdyby šel v ten moment někdo okolo tak si řekne, že jsem to snad byla já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Bylo to hrozně fajn, mě to povzbudilo a malá spinkala na čerstvém vzduchu a byla spokojená. :slight_smile: jajuldo to jsi teda dopadla, já myslím, že se nám ty miminka smějou dost často :grinning:
Ivi to plavání bude určitě super to si s Oliverkem užijete švandy :wink:
20. srp 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ozývám se po dlouhé době,. jelikož jsem byla s Dituškou u mých rodičů a tam počítač nemám.V první řadě strašně moc gratuluji Safirce a Jaji(maminkám) :dizzy_face: k jejich vytouženým miminkům.Do života jim přeji jen to nejlepší, hlavně moc zdravíčka a spoustu štěstí a lásky.At´vám dělají jen samou radost a krásně rostou.Jinak holky vaše miminka už jsou tedy pěkně velký!!Je to opravdu k neuvěření, jak ten čas letí!!!!Já už Ditušku nekojim, musela jsem sáhnout po sunaru, jelikož mi doslova řvala hlady, asi jsem měla málo mlíka,nevim.Tak jsem s kojenim úplně přestala, jelikož už nechtěla ani sát, z lahvičky to má prostě lehčí :slight_smile: A víc mě těší, když koukám, jak spokojeně spinká s napapanym bříškem, než aby mi pořád brečela a vůbec nespala!!!Když jsem přišla z porodnice, tak jsem měla prsa strašně nalitý, že jsem je musela pořád odsávat a najednou se to otočilo a už to prostě nešlo.Holky mám ještě spoustu práce, ale až budu mít víc času, tak si vše dočtu a písnu a přidám i fotečky, jelikož Dituška už má pěkné faldíky a tvářičky, je dost nenažraná a to mi řekla i doktorka.Během chvilky mi vypije lahev sunaru(160ml)+40ml čajíku a za 2 hodˇky to samý :grinning: Dýl bez jídla mi nevydrží, prý než se plně zasytí, pak se to prý změní, ale pokud bude po mamince, tak nezmění, já prý mohla jíst taky pořád a to jsem dojížděla ještě sunar po mé sestře, která to jen ucucávala :grinning: Holky pa a mějte se moc krásně.Všem mrňátkům posílám velikou pusinku!!!!! :dizzy_face:
23. srp 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme měli po 2 týdnech doma taťku! :slight_smile: No tak si nás užívala a vyvezl nás na výlet, byli jsme v ZOO v Jihlavě- fakt super pro rodiny s dětma!!! Doporučuju!! :grinning: A v sobotu u nás na hradě Svojanov byli rytířský slavnosti, tak jsme se jeli mrknout ještě tam a bylo to moooc hezký! No a v neděli jsme jan tak relaxovali na zahradě! Tak jsme měli s klukama moooc pěknej víkend! No a teď budem zas 2 týdny sami! :frowning2:
No jinak já s Matějem plavu od jeho 3,5 měsíců, nejdřív k nám chodila plavat s Matem do vany a taď od září budem chodit do bazénu! Opravdu je to pro děti lepší začít co nejdřív, a hlavně si to užívaj! Já jsem zvědavá jak se na mě bude tvářit až si nasadím brejle na potápění, prý se budem potápět s dětma dohromady!! :sweat_smile: No a Áda už má zase mánii školkovou, tak ještě že už bude příští týden 1.9.!!
23. srp 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak i my měli pěkný víkend v sobotu jsme byli u našich, takže jsme seděli na zahradě a užívali si pěkné počasí a v něděli jsme byli na přehradě se projít a večer jsme grilovali. Malá má procházky docela ráda, hezky tam spinká. No noci už jsou trošku horší někdy vydří ty 3 nebo 4 hodiny, ale nad ránem se mi budí častěji tak po dvou hodinách. Dneska jdeme do poradny tak jsem zvědavá kolik vážíme :slight_smile:
No vídíš Míši jaká je Dituška šikulka v jídle. Aspoň to bude velká holka :grinning:
Vendulko to ti nezávidím být tak dlouho bez manžela. Manžel s náma byl teď 2týdny doma a dneska šel do práce a je mi po něm smutno a taky už jsme na malou sama, takže jsem ráda, když si odskočím na záchod nebo uvařím aspoň polévku. A ty máš ty dětičky dvě. I když když je malá hodná tak stihnu oprat, ožehlit a umýt zem a něco málo uklohnit na jídlo. Ale jen když mi to miminko dovolí :wink: Jinak je to naše sluníčko a jsem do ní každý den zamilovaná víc a víc.
Jaji a jak válčíš ty a Honzíček už je to trošku lepší a jak se mu líbí venku v kočárku? :slight_smile:
23. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safi, díky. Zítra musím zaskočit na hematologii pro snad již poslední injekce do konce šestinedělí, tak se stavím do lékárny a zeptám se na ty kapky. Pořád mu dávám ten Sab a zdá se, že je to opravdu lepší. Ty probiotické kapky jsou sice pěkně drahé, ale pořád mám dojem, že k Honzíkovému tělíčku budou šetrnější.
My jsme měli taky pěkný víkend :slight_smile: . Byli jsme u našich, něco málo oslavovali, grilovali a hlavně Honzík šel z ruky do ruky, tak byl spokojený. Ovšem dneska to je na mašli :angry: ! Na tu přemíru péče si tak rychle zvyknul, že mi od rána v jednom kuse ječel a nezahmouřil oka, jen když jsem si ho vzala na ruky! Teď se mi s ním podařilo usnout :grinning: a zdá se, že byl už tak utahaný, že opravdu usnul. Rve mi to srdce, když tak křičí, ale opravdu nejde ho pořád pěstovat! Docela mě mrzí, že ten náš kočárek není houpací. U našich máme starý kočárek po neteři a je ještě houpací, takže se mu o víkendu v něm líbilo a šlo ho rychleji uspat.
Míši, děkujeme a jsme rády, že se vám s Dituškou taky hezky daří. Nechci říct, že jsem ráda, že jsi s tím kojením na tom jako já, ale alespoň nemám pocit, že jsem tak špatná matka, když všechny holky kojí a já s tím od začátku bojuji :frowning2: . Od včerejška mi malý prso taky už moc nechce, hrozně se u toho rozčiluje. Teče toho strašně málo a láhev je opravdu pohodlnější, když se za chviličku zasytí a z prsa je i po hodině kojení hladový. Ani se mü nedivím :unamused: . Ještě něco málo odstříkávám, ale na dlouho už to taky nevidím. Co se dá dělat. Moc mě to mrzí, že přijde o obranné látky a všechno to dobré, co v mém mlíčku je.
23. srp 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!Tak se hlásím po víkendu!!bylo to super!!Ale taky jsme skončili s kojením!!Už mám mlíka málo,tak jsme o víkendu najeli na sunar a malej naprosto spokojenej!!Prvních 6 měsíců jsem odkojila,tak to neřešim!!
U nás je zataženo a vypadá to,že bude lejt,tak uvidíme!!
Míšo je fajn,že se občas ozveš!!
Tak já musim letět zatim papa
23. srp 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji tím,kojením se netrap. Důležité je, aby byl malý spokojený a hlavně aby neměl hlad. Já taky malého uspávám na balóně v náručí. Teda mimo to když usne v kočárku. Jsem hrozně ráda, že mám houpací kočárek. Neměnila bych ho ani za nic. Taky je mi malého líto, když plače a vím, že je unavený nebo že by měl jít spinkat. Tak ho vezmu (i teď v šesti měsících) a uspím ho na balóně. Je to krásné když se na něj dívám jak usíná. Pusinkuju ho, hladím třeba po ručičce... mám to hrozně ráda. Dělala jsem to i u Daňulky, tak proč bych to nedopřála i Lukymu.
Jinak Daňulka už řádí o stošest. Na nožičce má ponožku, tak to vůbec necítí tu svoji spáleninku :sweat_smile: . Po týdnu jsme dneska byli ráno venku. Bylo to na nic, když nemohl na tu nožičku.
Vendulko, já tě obdivuji. Bez manžela bych to nezvládla. Hrozně by mě chyběl a vím, že klukům taky. Mít ho jednou za dva týdny to bych ho chtěla pak mít jen pro sebe a né se dělit s klukama :grinning: . Ale smekám před tebou. Být na vše sama. Daňulka se taky už těší do školky. Půjde od pondělí. Měl jít už dneska, ale dělají ve školce nějaké úpravy (výměna topení, fasáda atd.), tak mi volala ředitelka, jestli by nemohl až ten další týden. Mě to nevadí, když už můžeme jít ven.
23. srp 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a jinak jsem ráda, že jste mě neodsoudily, že jsem přestala s kojením nejdřív. :confused:
23. srp 2010 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky potřebuju radu!!I když mám mlíka málo,tak se mi nalévají prsa jak to mám zastavit,když už má malý sunar??Nechci,aby mi zůstali takhle velký!!Tak poraďte papa
23. srp 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku, neboj ony sami splasknou, ale bude to trvat tak týden. Může tě to i bolet a občas ti vytékat mléko nebo pak i něco jako voda. Dej si ibuprofen nebo ibalgin. To pomáhá i od bolesti. A když budeš mít prsa moc nalité, tak trošku odstříkej, ale jen málo, tak aby jsi ten tlak snesla.
23. srp 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my jsme měly nějaký kritický týden, ani jsme moc v noci nespaly, asi se nám ozývají zoubky.(Vařila jsem s Laurinkou v ruce, jinak byl kravál) Ale snad už to bude ok, koupily jsme gel a dneska jsme celou noc prospaly, to se nám ještě nepovedlo :grinning:
Piškotku, gyndař může i předepsat nějaké prášky, ať přestane laktace. Míšo super, že jsi se ozvala a že se vám dáří fajn. No jo Vendulka je super žena :wink: , když to tak pěkně zvládá i bez tatínka, já jsem ráda, když můžu jít vyvenčit psa a děti nechám doma na chvilku manželovi, sice my nevadí, ale člověk někdy potřebuje si oddychnout. Safirko, jo, jo , já jsem byla u Adrianky ráda, když jsem se mohla vyčírat a něco dlábnout, jinak jsem nestíhala nic, byla to fuška :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jinak nás už končí asi léto, doufám, že ještě i září bude uspokojivý, ať si děti budou moc pěkně užívat ještě venku.
23. srp 2010 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé to víte že bych chtěla manžílka doma, ale když tady nemá pořádnou práci! :unamused: A tak musí jezdit pryč, ale vydělá si! No občas je to fakt záhul a potřebovala bych od kluků aspoň na chvilku vypadnout, ale nejde to! Tak proto když to jde jedu k našim! No nejhorší to bylo když jsem přišla z porodnice a on s náma nebyl vůbec doma, tak jsem to nějak zvládla, proti tomu je to teď už v pohodě! :wink:
Jo holky s tím kojením, no prostě když to nejde, tak to nejde! Někdo mlíko má, a někdo ne!! Není proč někoho odsuzovat!! No já Ádu kojila 16 měsíců tak doufám, že to taky tak vyržíme!! Ale kdybych mlíko neměla, tak se sunaru nebráním!! :wink: Ale zátím mlíka máme pořád dost, tak si Mates dává pořád jak já říkám domácí stravu!! :grinning:
Jo a Piškotku, ty prsa opravdu až se vstřebá to mlíko splasknou až budeš koukat jak! Taky pomáhají studené obklady a nebo ať tě manža zatáhne do obinadla- jako přes prsa! A hlavně omez příjem takutin na minimum!! Já jsem tohle všechno dělala když jsem končila kojit Ádu a nakonec jsem si šla pro prášky na gyndu a po nich za 2 dny byl pokoj!! Nějak jsem toho mlíka měla moc i po 16 měsících! :wink:
23. srp 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak kontrola dopadla dobře, malá má 3300g a 51cm takže nám pěkně roste. :grinning: A Jaji jak psala Vendulka někdo mléko má a někdo nemá než aby jsi byla z toho nervní, že mlíčko není a malý byl uplakaný tak raději sunar a pohodovou maminku a miminko. Vůbec to neber jako osobní prohru.
Jinak holky chtěla jsem se zaptat Vám nevadilo ze začátku když byli mimoušci maličcí je někomu půjčovat na pěstování? Já teda dám Sabinku pochovat, ale hrozně mi to vadí a nejraději bych ji nikomu nepůčovala je to moje první miminko a je prostě moje. Takže trošku bojuju se švagrovýma, ale nemůžu si pomoct. Dělá mi to zle možná to bude i tím šestinedělím. Jinak už vůbec nešpiním tak doufám, že už to nezašpiní a budu mít pokoj. Manžel už mě chudák teď uhání na milování, ale bohužel máme šestinedělí oba :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak já nemám houpací kočárek a malá to ani nevyžaduje, houpe se mi do boku a to ji krásně uspinká, ale nevyžaduje žádné hojdání. V náručí ji jen lehce houpu, ale ona mi vesměs usne u kojení takže ji pak jen předělám do postýlky a hajá dál.
23. srp 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safir tak to asi fakt budou hormony!! Ale já měla takový ochranářský choutky i u Mata! Nejradši jsem byla když byl u mě!! :slight_smile: No je fakt že se to půjčování a moc návštěv stejně do konce šestinedělí nedoporučuje, tak jestli chceš tak se na to můžeš vymluvit!! A užívat si Sabinku sama!!! A nebo říkat že jí nechceš zvykat na chováví, že jí máš v náručí jen na kojení a pak jen v postálce, a ohleduplná návštěva by to měla chápat a miminko si vzít jen pokud jim ho dáš do ruky! Já jsem se takhle kvůli tomu chytla s tchýní, tahala si Mata z košíku sama, chvilku pochovala a pak ho tam jen tak vrzla, a bylo zle! Mates pak řval! :angry:
Jo a ať manža nespěchá, opravdu to chce klid, a stejně z toho na začátku nic moc nebude, aspoň pro tebe!! Ale pak se to rychle spraví! :wink: U Ádi jsme to zkusili až po kontrole po šestinedělí a taď trošku dřív( asi po měsíci)- nebyla jsem vůbec šitá, tak to šlo!! :wink:
23. srp 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já manžela krotím, že až po kontrole, ale je mi ho na jednu stranu i líto :grinning: , naštěstí jsem taky nebyla vůbec šitá v porodnici říkali šťstná to žena :grinning: tak za to jsem byla ráda, tak si říkám, že to třeba nebude tak hrozné. A sama se musím přiznat, že na to chuť mám, ale hold budeme muset vydržet :grinning: Musím se vždycky manželovi smát, protože když mě tak uhání tak mám obavu, aby Sabinka neměla brzo sourozenečka :grinning:
Když ji dám pochovat musím být u toho člověka, ale když si ji chce vzít tchýně dolů tak prostě řeknu že ne. Vadí mi ten pocit, že bych nebyla u toho a že je někde jinde než já.A přitom tchýně vychovala 4děti, ale mě to prostě vadí. Snad se to upraví.Jinak mě budou všichni nesnášet, když jim malou nebudu chtít půjčovat. :unamused: ale, bohužel to nejde ovládnout. Ale jsem ráda, že i ty jsi měla ochranitelské choutky, protože si jinak připadám jako magor. :slight_smile:
23. srp 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji já vydala v rodině zákaz chování. Mívala jsem stejnej problém. Vždycky mi ho "rozchovali" a já se pak mohla doma zbláznit a těch 9kg už fakt utáhnout nejde. Ne že bychom ho teď nechovali ale snažím se ho co nejdýl udržel na ležáka a chovat těsně před kojením nebo spaním aby na to pak zapomněl a "restartoval" si paměť. Zatím to celkem liskám a sezení se blíží tak už to snad nějak doklepu :wink: Když už jsem Oliemu dala flašku tak vždycky s mrňavou dírkou aby se taky nadřel a prso mi vzal, nic mu neulehčuju a chci kojit nejmíň do 6m - a funguje to :sunglasses:
Piškotku ty už máš kojení "splněno" vyšlo vám to krásně - gratuluju ! A pokud jsi přišla o mlíčko přirozeně, nebudeš muset alespoň řešit trauma odstavování :frowning2: Na zastavení laktace jsou homeopatika Ricinus communis 15 CH
Jajuldo jakýpak odsuzování, každá jedeme tak jak nám to vyhovuje a jak to zvládáme, myslím že kojení je dost níročný a ty seš vzorná matka, o malýho se krásně staráš tak co... :wink:
23. srp 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safi, já mám to samé! Taky bojuji s půjčováním. Hlavně u tchýně! Vím, že to myslí dobře a chce mi na chvíli ulevit, ať si můžu odpočinout nebo udělat to, co potřebuji. Dneska si Honzíka taky půjčila a šla se svou kamarádkou na procházku a já zrovna dvakrát ráda nebyla, i když dnešní den malý doslova prořval. Asi jsou to opravdu hormony!

Se sexem je to u nás taky podobné :grinning: ! Zrovna před chvíli mi manžel říkal, že ještě 4 neděle a hopneme na to :grinning: :grinning: :grinning: !
23. srp 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak s tím půjčováním to je asi všude stejné. Já jsem taky nechtěla děti půjčovat v šestinedělí. Ale je fakt, že moje rodina to pochopila tak nějak sama. Po šestin. jsem je nechtěla půjčovat tchýni (protože vím jak se chovala k mému muži jako k dítěti) a ona ani neměla zájem. Vlastně tchán ani tchýně nemají zájem stále. vidí je třeba za dva-tři měsíce a během té doby ani nezavolají, jak se mají. A mě to ani nevadí. Mý rodiče mají úplně jiný přístup. U nich nechám kluky klidně přespat a vím, že je oně postarané dobře a s velkou lásko.
Jinak co se týče sexíku. Já jsem byla šitá u obou a bylo to v pohodě. U Daňulky jsme na to vletěli hned po kontrole u doktora po šestin. a u Lukyho asi v pátém týdnu. Ale manžílek si dával hóóódně pozor. A pak jak jsem byla na kotrole, tak mi doktor dal tělísko a už si pozor dávat nemusí. :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2010 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!Děkuju za rady,snad to zabere a zbytek mlíka se sám vstřebá abych nemusela na gyndu pro prášky!!
Jinak s tim chováním je to asi všude stejný!!Taky jsem ho nechtěla půjčovat!!Nejvíc asi tchýni,nějak mi to vadí a to dokonce i teď!! :slight_smile:
24. srp 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky, tak předem se omlouvám, že tu chvílema nejsem, ale pořád nám vypadává net a 4 dny bez netu je už skoro pravidlo. Máme totiž na střeše našeho paneláku hlavní anténu a po té vichřici nám právě teď dělají celou novou střechu, tak to občas vypnou a anténu prý taky spravují, protože doteď prý byla jen provizorně slepená nebo co... :unamused: :unamused: :unamused: Dočetla jsem poctivě snad 3 stránky zpět. :slight_smile: Tak prvně JÁJI OPOŽDĚNÁ GRATULACE K HONZÍČKOVI!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A taky ti to jméno pro prcka "závidím", my jsme měli dát Honzíka. :angry: Říká mu tak skoro každej, protože jsme mu říkali(v bříšku) malej Honzík , ale přítel Honzu nechtěl. :unamused: (Protože on je Honza, můj brácha a děda taky) a nechtěl, aby byl mladej a starej. :slight_smile: Tak máme Kubíčka. :slight_smile: Ale je to na něj moc jemný, on je takovej rošťák, to snad ani není pravda. :slight_smile: :grinning: Jinak jak jste tu psali, že prcci zbožňují starší sourozence, tak u nás je to to samý. :grinning: Vidí Káju a může se zbláznit. I když musím přiznat, že Kája ho občas začala ted dost zlobit, hlavně když se nedívám. :angry: A nemůžeme jí to zaboha vysvětlit, že se to nedělá. :unamused: Vendulko to musí být "stesku" po tátovi, když bývá třeba 14 dní v kuse pryč. :confounded: No nás to možná čeká příští rok, jestli na moravě nebude práce. silničáři by museli jet pracovat na slovensko. :frowning2: Tak pořád doufám, že práce bude....Jinak s babičkama to mám podobné jako Jáji, nevidí je a ani se nezeptají ani nezavolají, jak se mají, atd.pokud nepřijedu já k nim, neviděli by je vůbec, tak to bohužel je-a to od nás bydlí 6 km. Druhá babička tedy 300km, ale nezavolá třeba měsíc. :frowning2: A s tím půjčováním...kubík bude mít půl roku a byl jednou jedinkrát vozenej v kočáru někým jiným, než mnou a přítelem.Babička ho asi hodinu hlídala, když jsem se byla stříhat.Jinak za prvné nikdo nemá zájem a za druhé ani nevím, jestli bych ho půjčila.Vždyť by ani nevěděli, co na něj zabírá, kdyby začal plakat!! :angry: prostě nemají zájem, sere mě to, ale nic nenadělám. Karolínka byla na prazdninách u mojí mamy, sobota+neděle.Toť vše...jo a jeden den na koupáku. :sweat_smile: Kdo si Káju hodně bere na výlety a občas na 1 noc, je můj brácha.Má 25 let a má o ní větší zájem, než babička. Když někam s přítelkyní jedou, hned mi volají, jestli Kája nechce jet taky............Žanetko Kubík je teď taky v noci hodně vzhůru.Jednou má prdy, a myslím, že nám taky začínají zuby. Má úplně nateklé dásně. Jo jinak na ty prdíky nám nepomohlo nic, když byl Kuba mimčo, jen masírovat bříško, pokrčit nožky a pak se vyprděl. :slight_smile: A hodně mu ulevil ten nahřívací polštářek s třešňovýma peckama. :dizzy_face: No tak já budu končit, jdu rychle něco uvařit a jedem ke kámošce. tak se tu mějte :slight_smile:
24. srp 2010 v 10:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě jsem zapomněla, Piškotku hlavně neodstříkávat, pak by se mlíko furt tvořilo. A když, tak jen do úlevy. Mě zmizlo mlíko strašně rychle, snad za 3 dny se mi scvrkla prsa, vypadali jak úplně vyždímaný a bylo po mlíku. :slight_smile: Znovu nabrali trochu tvar(jasně, už to není jak dřív :grinning: ) až při první menstruaci. :slight_smile: Te´d mám zpátky svoji velikost, konečně můžu nosit "starý" podprsenky. :slight_smile:
24. srp 2010 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji, myslím, že jsi říkala, že antikoncepci brát nebudeš a já taky ne tak jsem hledala na netu a našla jsem krém Pharmatex, tady na koníkovi je na něm i diskuze a docela si ho tam chválí a zatím tam nebylo, že by selhal. Stojí něco přez 200kč a je bez předpisu, řekla jsem si, že se na něj zeptám gynekologa. Antikoncepci nechci, tělísko taky ne a kondomy moc ráda nemám. Takže buď tohle nebo si hold budeme muset dávat pozor. :wink: No musela jsem se na to podívat, když mě ten můj manžílek tak uhání. Jaji a kolik teď už Honzíček váží. A co ty noce už je to lepší?Malá byla ze začátku spavějšíl, ale každé ráno už nám krásně vykládá a dělá blbiny :grinning: Je to zlatíčko a taky mléčný úpírek přez den mě úplně vysává :grinning:
24. srp 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky no hledím, dneska u nás byla paní z obce a malá dostala 5000,- :fearful: :grinning: tak to jsou věci. Už je má v obálce. No jsem ráda, že aspoň něco dostala. :wink:
24. srp 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Safi, dobrý. Aspoň má Sabinka něco do začátku.
Vendulko, jak jsme viděla na fotkách, že Matýsek ve vaně sedí v sedátku, tak se mi to moc líbilo. Už jsem si tu židličku nebo jak to nazvat objednala. Sice ne nový, ale je to super. Už se těším, až se v tom bude Luky koupat. Na lehátku už mi nechce ležet, chce sedět a furt se přetáčí a dělá psí kusy. Tak snad se mu v tom bude líbit. :grinning:
24. srp 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safi, hned jsem si to poznačila a jak budu mít chvilku času, tak prostuduji, jak to funguje. Taky pořád přemýšlím, jakou ochranu zvolit, protože za chvíli už to bude aktuální. O kondomu nemůže být řeč, manžel to nemusí a mě to připomíná středoškolská léta :grinning: :dizzy_face: . Sourozence malému bych teď pořizovala docela nerada :sunglasses: .
Tak to má Sabinka pěknou sumičku do začátku! To je opravdu milé, hlavně když s tím člověk nepočítá! Já dneska byla podat žádost o porodné, tak taky něco málo přibude :dizzy_face: .
Nemám doma váhu, takže nevím, kolik váží přesně. Minulý týden, když za námi byla dětská sestra, tak ho vážila a měl něco přes 3700 g, od porodnice přibral 300g, takže jsme byli pochválení. Každý, kdo ho vidí, tak tvrdí, že krásně roste, tak snad ho hlady netrápím :dizzy_face:. V noci je to jak kdy. Povětšinou kolem třetí se budí na jídlo a dávám mu buď svoje odstříkáné mléko nebo sunar a po šesté už by zase papal, tak to si ho beru do postele a kojím ho. On si pocucává do budíku, což je ta hodinka, pak ho musím dokrmit. Safi, jak dlouho vám trva, než se malá nasytí? Já vůbec nemám představu, protože mě se kojením ještě nikdy nenasytil.
24. srp 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jaji já malou kojím třeba i půl hodiny než mi u toho odpadne. Když ji oddělám dřív, tak chce pak ještě dodudnout.
24. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jájuldo tak já to sedátko kupovala taky už použitý na MMB! Mates je moooc spokojenej a dělaj s Ádou ve vaně hrozný blbiny!! Fakt je, že jsem klidnější když v něm sedí, a hlavně mě tak po koupání už nebólej záda!! :wink:
No holky kojit by se nemělo dýl jak 20 min! Mimča se musej neučit že pokud se baští tak se baští a nehrajese!!! :slight_smile: Jinak ,,příjdete" o bradavky! Pokud si mezi jídlem schrupnou nabo jen hrajou, tak je oddělejte, nechte chvilku ležet i třeba trošku poplakat a pak budete koukat jak rychle budou pít!! A za pár dní se naučej jak se nažuchnout za pár minut!! Já od začátku kojim tak 5min a večer před spaním je to delší ale né dýl jak 10-15min!!! :wink: Určitě to oceníte hlavně v noci!! :wink:
24. srp 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek