• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Safir klídek to jsou určitě očistky!! Já to tak měla u Ády, nic a pak zase trošku astřídalo se to třeba po 2 dnech a to trvalo skoro celých 6 týdnů!! U druhýho je to jiný, je to všechno rychlejší!! :wink: No hele já pořád dost kojím a zatím jsem MS nedostala a u Ády jsem MS dostala skoro až po roce!! :wink:
2. zář 2010 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo, Piškotku tak to jsou skvělé zprávy z plavání ! Super ! :dizzy_face:
Oliverek má teplotu po tom očkování tak si ho asi dneska vyjímečně vezmu k sobě do postele, je moc unavenej, ale po 15 min. se budí chuďátko moje malý... :frowning2:
2. zář 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte, tak jsem se hned po ránu zasmála.. :grinning: Jak jste tady psali o tom, co děti po vás "zdědili". :slight_smile: Prdění, škytání... :slight_smile: Kuba taky strašně prdí, zrovna včera jsme byli na očkování, sedíme v čekárně, Kuba na mě a prdnul si přes celou čekárnu. Rudá jsem samozřejmě byla já. :grinning: Piškotku super fotky, malej vypadá na tom plavání už jak velkej kluk, to tak strašně letí. :wink: Safi, jak psala Vendulka, taky jsme měli Libenar a Opthalmo septonex. Kubík mi strašně chroptěl a chrápal v porodnici, dávali mu přes ten vozík mokrou plinku a říkali, že to přejde. Že některý miminka jsou holt zahleněný. Doma chvilku dobrý, chvilku špatný, ustálilo se to snad až ve 2.měsíci. Kolikrát v noci tak chrápal, až se zakuckal, oni prý miminka neumějí dýchat pusou. Jáji na liposukci bych šla nejradši taky, já mám nohy jak statné kmeny - teda stehna, lýtka mám hubená. Takže problém s kalhotama odjakživa. :angry: Jinak budu mít příští týden "novej" (po 1 dítěti) kočár. Mám ten Jané, nemůžu si na něj stěžovat, je opravdu prostorný, skvěle se ovládá, super..ale je opravdu velký, hlavně má vepředu to vystrčené kolečko - takže bojujeme ve výtahu, bojujeme v autě, a do kumbálu se nám vejde tak tak - no jo, panelák. :unamused: Tak ho "vyměňuji" za Casualplay S4. Je rozměrově menší. Nedala jsem navíc ani korunu, prodala jsem jané a koupila za stejnou cenu Casualplay. :slight_smile: Prostě výměna. Td nám nejel 2 dny výtah, děs. Kočár jsem nechávala v autě , malýho tahala po schodech, venku do kočáru. Pak zas z kočáru, kočár do auta a po schodech nahoru. Zlatej rodinnej domek.
3. zář 2010 v 06:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Lucinko, tak to ti věřím, pěkně trapná chvilka :grinning: no já zažila s malou něco podobného. byla jsem s ní na přehradě na procházce, na lavičce si ji nakojila a pak jsem ji dala do kočárku a pokračovali jsme v procházce a to moje zlatíčko si v tom kočárku tak prdělo, že kdyby šel někdo okolo tak by nevěřil, že tak může prdět miminko :grinning: :grinning: :grinning: , ale že tak spíš prdí jeho maminka :grinning: :grinning: No sranda. No malá prdí asi po tatínkovi :grinning: někdy mě přijde, že tak spolu komunikují :grinning: :grinning: :grinning: No je to sranda.
Jinak mi soplík stále nemáme, takže neodsávám, ani nedávám kapky, zbytečně to nedráždím. Už mi i přijde, že se jí to lepší, když si pořádně plače už je tam i čistý tón, ale zachraplá je ještě trošku. Taky jsme dávali mokré plenky, aby se zvlhčil vzduch.
Dneska se jdeme fotit tak nám držte pěsti, ať je malá pohodová a nějak to zvládneme. :wink: Jinak Lucienko Casualplay S4 máme, ale trojkombinaci, tak mi potom řekneš jak jsi byla spokojená se sporťáčkem, mi jsme zatím v hluboké vaničce a já jsem s kočárkem max. spokojená. Bezvadně se s ním jede no jsem prostě z něho nadšená.No v těch panelákách je to teda opravdu náročné pro maminky s dětmi to ti nezávidím.
3. zář 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpátky z kontroly u doktorky. Daňulka na pětileté dobré, dostal očkování. Luky měří 70cm, váží 9120g. Dostal očkování na pneumokoka. Jinak u doktorky na pultu si začal lozit. Vůbec mu nevadí, že může v mžiku spadnout :grinning: :grinning: . A stavíme se na nožičky. Doktorka říkala, že je hodně ale hodně rychlý. Ale je v pořádku. A to je hlavní. Představte si, že mojí známé doktorka nezjistila, že má její chlapeček (3 roky) jedno varle nesestouplé. Tak teď půjde na operaci. Zjistili to sami. Tak nevím od čeho některé doktorky jsou. Zítra máme oslavu - Daňulka měl minulý týden pět roků. Tak se sem sejde celá rodina. :slight_smile:
3. zář 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo sestouplý varlátka byly první po čem jsem šla když jsem měla malýho poprvé ve vaničce :grinning: ani nevím proč... snad jen pro kontrolu :dizzy_face:
3. zář 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Jajuldo to snad ani není možný 3 roky nic nezjistila?! :astonished: No fakt kolikrát co si sama nepohlídáš, tak nemáš!! :angry:
Jinak koukám že jste asi tak stejně velký jako náš Mates v 7 měsících( 9.2Kg a 73cm) teď nám nějak zase poskočil měřila jsem ho- zdálo se mě že mu jsou zase krátký kalhoty a má už 75cm, no tak doufám že aspoň ta váha se teď už trochu zastaví. No jinak já po tý masáži jsem dnes jak zmlácená, bolí mě snad kyždej sval i ten co předtím ne. Prej to mám šeredně zablokovaný a tak příjde ještě zítra a když to nepomůže takže si mám nechat napsat rehabky! No jsem zvědavá jak dopadnu!! No a ještě se nám dnes vrací taťka, a prý má překvápko, že by zase nějakej výlet?! :sweat_smile: Přeju pěkný víkend všem.
3. zář 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jájuldo!!tak my nejdřív plavali sami bez ničeho a pak s tou žlutou rybičkou!!Potápět se budem až v příštích hodinách!!Jinak kurz mám od 2.9. do 4.11. každej čtvrtek!!Takže to vychází asi taky na deset lekcí nebo nevim!!No jo no u nás je tohle celkem drahý!!
Holky,tak přeju hezký víkend zatim papa!!
Jo Luci,kde si to takhle hezky vyměnila ty kočárky???Taky se mi líbí ten co má Safirka,že bych to taky nějak zkusila vyčenžovat!! :slight_smile:
3. zář 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku u nás je plavčo 7 lekcí za 1700,-Kč :angry: ale nevím jak to udělat se spaním, bojím se abych nemusela prďouška budit. Jeho spánku si velice vážím.. :unamused:
3. zář 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda holky, vy máte dlouhány mimča. :slight_smile: My jdeme za týden na vážení a měření, tak uvidím. :slight_smile: Piškotku já jsem prodala ten Jané kočárek za 5000 a koupila ojetý casualplay za 4700. Ale vypadá fakt dobře. Teď šly ty ceny dolů, myslím bazarový casualplay. sledovala jsem to dlouho. Ale třeba na mimibazaru se stále drží, tak 5-7 tis normál cena, pak to jde i výš. Hledat, hledat....a nenechat si to utéct. :grinning: Jo Safi a prý je velký problém u těchto kočárků vyšisování, protože je černý. :confounded: To jsem taky narazila na pár inzerátů s hodně vybledlou boudou, až nehezký to bylo. Ale jinak jak jsem psala, samý pochvaly jsem četla. :slight_smile:
3. zář 2010 ve 21:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Přidávám fotky, to mi poslala paní na meil, no vypadá slušně. Po neděli mi dorazí, pak dám aktuální foto. Myslím i slušná cena, podle toho, kolik stojí novej...akorát musím dokoupit vložku za 300, ale to už je jen detail. :slight_smile:
3. zář 2010 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak nás stál sporťák 9900,- před tím stál nějakých 11000,- slevnili ho. Mám do něj růžovou voložku. Já jsem max. spokojená a i v diskuzích jsem na něj četla chválu. Dobře se ovládá a je lehký. Dá se tam dokoupit i deštník nad mimi, dá se dát do úplného lehu. A co jsem mluvila s maminkama co ho mají tak říkali, že by neměnili. Co mi akorát říkali v obchodě, tak nejezdit na podhuštěných kolečkách to pak může dojít k defektu. Ale jinak nic. Brzu sem tam promazat. Každý kočárek se může pokazit a nic není dokonalé. :wink: Tak doufám, že budeš Lucienko spokojená :slight_smile: Jinak mi se byli včera fotit a byl to teda záhul, ale stálo to za to.Dneska mi poslal fotograf náhled fotek a jsou naprosto úžasné skoro některé jak na reklamu tak jak budu moct nějakou sem hodím.
Ivi věřím, že si ceníš Oliverkova spánku, ale ber to tak, že aspoň bude potom pěkně unavený a bude spat ještě dýl než normálně. :wink:
4. zář 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak v albíčku mám fotky od fotografa, zatím nejsou ještě upravené tak jukněte. Já jsem z nich teda úplně nadšená. :grinning:
4. zář 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Safirko, krása...já prostě nevím, jak jinak to okomentovat......prostě moooc podařené, krásné fotky! :slight_smile:
5. zář 2010 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safi, ty fotečky jsou náááááááádherné. Strašně moc vám to sluší a jste krásná rodinka. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. zář 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuju moc mám z nich hroznou radost, je to krásná památka jak byla maličká. hrozně jste mě potěšili. :sweat_smile: :wink: :slight_smile:
5. zář 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci!!Tak ten kočárek je super!!Moooc se mi líbí!!Určitě super koupě,tak pak písni jak si s ním spokojená!!
Safir!!Fotky jsou super,moc vám to sluší!!Je to krásná památka!!Stojí to za to!!Doma sice taky fotíš,ale nikdy to není tak jako od profíka!! :wink:
Ivi přesně jak píše Safirka ty mimča jsou po tom plavání tak unavený,že jenco ho položíš do kočárku,tak v tu ránu spí aspoň náš ten už usíná v šatně!!Takže se neboj!!My chodíme na plavčo v jednu a to je malej právě zvyklej spát,tak vždycky vyrazíme dřív třeba na půl 12 ať se trochu prospí před plaváním aby mi to neprořval a pak jdem plavčit!! :slight_smile:
5. zář 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safirko fotky jsou dokonalý !!! :wink:
No jdeme na to plavčo zítra tak pak poreferuju, jestli a jak jsme to zvladli :sweat_smile:
6. zář 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi já myslím, že plavání krásně zvládnete. A malý se příjemně unaví. Mi jdeme odpoledne do poradny tak jsem zvědavá kolik nám drobeček přibral. Přijde mi spíš že porůstla do délky než že by přibrala tak uvidíme. A chci jí dnes nechat pichnout naušničky :frowning2: a už teď je mi líto, že jí to bude bolet ach jo. :unamused:
6. zář 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte, tak se nám trošku oteplilo, ale pořád nic moc. Doma máme pořádnou zimu, chodíme v teplých ponožkách. :unamused: Přidala jsem nějaké fotky do alba, jak rosteme. Jinak Kuba už sedí úplně sám, bez opory, nepadá do boku, nic. Strašně rychle se to naučil. Ale neposazujeme ho "schválně", on chce sám. Akorát jsem se dnes setkala s názorem , že to je moc brzo, že to není možný, že ho nemám ani posazovat v kočáře, že mu zničím záda. :unamused: :unamused: To ho mám přivázat do lehu, nebo jak? Prostě když nespí, tak chce vidět z kočáru ven. :slight_smile:
6. zář 2010 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a holky co děláte, když vám děti nechtějí být v kočáru? Kuba vidí kočár a řve. Pak chvilu klid a kolikrát venku řev, někdy, se přiznám, ho táhnu na rukách dom. :unamused: Raubíř malej. :slight_smile: A o oblíkání ani nemluvím, nemá rád nic přes hlavu. :angry:
6. zář 2010 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci!!Tak náš malej taky nesnáší oblíkání,ale kočárek má naštěstí rád!!V tom nemáme problém,vydrží tam klidně celej den,ale to oblékání hrůza děs,nevydrží v klidu,takže ho strojim klidně i půl hoďky!!! :slight_smile:
Musim končit jdu vařit papa :wink:
6. zář 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucienko krásný fotky, malej je fešák, má krásnou snědou barvu, ten můj bledulka vedle něj vypadá jak kdybych ho v životě nevzala na sluníčko. Oliverek se se mnou taky začíná u oblíkání prát, navíc se naučil ječet a pištět a jsou to hrozný zvuky když trénuje. V kočáru (hlubokým už mi nevydrží a ani se tam nevejde. Tak teď používám sporťák a sedí v něm. Ideální to není ale nevím co jinak s tím... Když ho dám do pololehu tak si vyvrací hlavu dopředi že ho radějí úplně posadím :unamused:
6. zář 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucienko malý je opravdu hezoučky, moc ti to s ním sluší. No máš prostě krásné miminka :grinning: i když Karolínka už je spíš slečna :wink: No já bych to tak s tím seděním neviděla tragicky. Děti jsou prostě šikovné a sedí tehdy kdy umí. Názory odborníků a nebo chytrých ženských jsou taky někdy milné. Dřív se jezdilo třeba s kočárkama a maminky uspávali tak, že jezdili kočárkem přez práh dětátkům hlavička létala a až teď zjistili, že to bylo špatné. Že jim mohli ublížit. Pokud je mimčo natolik šikovné, že zapojí všechny svaly a má dobrou oporu a sedí tak ať sedí. A nebo dávat do mírného polohu, aby tam nebyl ostrý úhel. A co by maminky měli dělat když jim děti chtějí sedět kurtovat je do lehu? To je taky blbost. Kašli na takové názory :wink: Jinak mi dnes byli na kontrole máme 3900g to je Sabinka šikulka. Tak akorát. :wink:
6. zář 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kde je kod tady je mrtvo? :astonished: No je pravda venku je hezky takže jste všichni někde vyjetí. No taky se chystám po obědě s malou na procházku. Protáhnout tělo a malou na čerstvý vzduch dokud svítí sluníčko :wink: Jaji dlouho jsi tu nebyla jak válčíš s Honzíčkem :wink:
7. zář 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mi jsme byli ráno také venku. Já mám zatím ještě hluboký kočár, ale jak se vzbudí, tak mám vzadu podpěru na záda, takže Lukyho hned zvedám. Ale on si sám sedne a včera mi chtěl už z kočáru vylézt. už mám korbu na sporťák doma, ale ještě se mi ho nechce měnit. Ovšem Luky je v hlubokém tipťop.
ivčo, jak jste zvládli plavání?
Jinak mi jsme byli v neděli na rodinném plavání. Luky vstával zrovna moc brzy a tak jsem čekala, že bude nevrlý a proplače to.. Ale on byl šikulka a byl super. Dokonce jsem ho několikrát potápěla a v pohodě. No uvidíme ve čtvrtek.
Jinak taky bojujeme s oblíkáním. Zjistila jsem, že když ho oblékám když je v sedě a kuká na televizi, tak je relativně v klidu. Ovšem manipulace je trošku těžší. :grinning:
7. zář 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my za chvíli taky mizíme ven dokud je celkem hezky!!
Jájuldo přesně tak dokud oblékám v sedě a je puštěná telka,tak je to celkem v klidu,ale navlíct to na něj v sedě dá pěknou fušku!! :wink:
Musim letět už pro mě zvoní kámoška s prckem,tak papa :wink:
7. zář 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky úplně Vám závidím, že máte poblíž kde bydlíte kámošky. Já jsem se přistěhovala do dědiny k manželovi a kamarádky tu nemám takže jsem s malou zatím sama i procházky a tak. Možná až bude větší tak si tu někoho najdeme nějakou maminku s miminkem. Ale zatím jsem tu jako kůl v plotě :unamused: Ale mám skvělého manžela a ten po práci chodí na procházky s náma. :slight_smile: Tak já frčím taky s miláčkem ven.pa
7. zář 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my byli o víkendu u našich a včera jsem se z toho všecho vzpamatovávala. Musela jsem ještě pro obrovský nákup do tesca, aby bylo co papat. Včera byl malý skoro celý den nevrlý a probrečel mi to až do odpoledne. Spal tak po půl hodinkách :confounded: . Je to fakt hrůza, nechci ho nechávat pořád řvát, takže se mu věnuji, ale zase nic neudělám. Je to začarovaný kruh. Odpoledne si ho na 2 hodiny vzala babina na procházku, takže to pak lítám, abych toho co nejvíce udělala. Není sranda se starat "o rodinný krb" a ještě dělat manželovi firemní papíry. Fakt nevím, kde mi hlava stojí :unamused: . Jinak taky bojujeme s oblíkáním a hlavně s věcmi přes hlavu. I když se snažím mu to převlíknout rychle a co nejobratněji, stejně ječí. Ráno jsem ho brala s košíku a sám držel hlavu :slight_smile: ! Není to moc brzy?
7. zář 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safi, ty fotky jsou opravdu nádherné :slight_smile: ! Úplně jsi mě nadchla! Asi podebatuji s manželem, jestli taky něco takového nespácháme. Je to nádherná památka!
7. zář 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek