• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Ahoj tak nějak zase nestíhám!! :sweat_smile: Noto oblíkání je asivšude stejný, taky u nás v sedě u telky a nejvíc se zlobí u čepice!! Mám trochu hoňku sehnala jsem si lenou kuchyň, tak zařizuju, a příští týden mějí brácha doveze a až dojede manžel tak jí dáme do kupy! Konečně budu mít nějaký úložný prostory!!! :wink:
Jinak Mates leze pěkně rychle, kolikrát se ani nestačím otočit je pryč, a jak si o všechno chce stoupat, tak padá a pak řve a já pořád za ním běhám, no už mě dává pěkně zabrat!! Už jsem zhubla další 2Kg, dohromady už mám o 4Kg míň než před těhu!! Asi budu muset povolat babičku abych si odpočla!
Jáji Mates držel hlavu a bylo mu 10 dní, prostě je Honzík šikula!!! :slight_smile:
7. zář 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendul, ten tvůj Mates bude spíše synek Supermana, ne :grinning: ? Ale asi to bude mít po mamince :slight_smile: ! Ty jsi 14 dní po porodu vypadala, že jsi snad ani nerodila a teď už máš ještě lepší postavu, než před těhu. Jak ty to děláš ....
7. zář 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mrně už spí a manžel vaří večeři a já mám trochu času!!
Dneska jsme malýmu pořídili ohrádku!!Připadám si jak policejní komando!!Jak ho zpustím z očí,tak všude leze a všechno tahá a to se při něm nedá vůbec nic udělat,takže dostal ohrádku a vždycky když budu potřebovat něco udělat,tak do ní nakluše a bude :grinning:
Jéé už je hotová mňamka co manžel vařil,tak musim pádit aby na mě zbylo,tak papa :wink:
7. zář 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo, no přežili jsme to, zezačátku se mu to líbilo, koukal na to jak Dežo na internet ale pak začaly být děti unavený a brečely a on s nima držel basu a v šatně je pak všechny suverénně překřičel. Voda se mi zdála docela studená, holčička vedle nás 2x blinkala do vody. Pro mě je to v šatně hrozný, oblíct sebe, malýho, plavky, čepici, všude to klouže, Oliverek ještě nesedí (teda sám a suverénně) takže v ohrádce ve sprše mi ryl rypáčkem do podložky protože spadl a klouzalo mu to a v šatně je hrozně málo místa. Jsem z toho taková rozpačitá, ale zaplatila jsem 7 lekcí (1750 Kč) a odchodíme je. Pokud se to enormně nezlepší tak tím i skončíme.
A kde je Míša, ta na nás už kašle ? :angry:
7. zář 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ivi tak to je fajn, že jste to tak zvládli. :slight_smile: My si plavání musíme odpustit, protože já jsem Atopik, (atopický ekzém), máme to v rodině všichni. Na podzim mám většinou ekzémy, teď zrovna taky. :frowning2: A když se koupu, tak mi to zmokvá ten ekzém a je to pěkně škaredý. a já se pak můžu uškrábat. Takže se jen sprchuju,na koupání můžu zapomenout. Chodíme jen v létě, sluníčko mi "dělá dobře", to není po ekzemu ani památky, jen mám na předloktí a na pažích takové bílé ložiška, pozůstatek ekzému...a na podzim znovu... :angry: A nikdo jiný není, kdo by chodil svKubou plavat. Piškotku to ti věřím, že jste museli pořídit ohrádku. :grinning: Na Káju jsem ji měla taky. :slight_smile: Vendulko vůbec se ti nedivím, že hubneš. Kdybych byla na všechno sama jako ty, tak je ze mě kostra. :unamused: Kolikrát nemám čas se najíst - hlavně teď, když je Kája doma, je nemocná. Sotva přichystám oběd prckům, dopere mi pračka, tak jim dám najíst, pověsím pračku, uspím Kubu, umyju nádobí, pohraju si s Kájou, mezitím se Kubík vzbudí...a večer zjistím, že mám hlad. Naštěstí přijde Honza v 7 večer z práce, tak si vezme Kubu a já se najím, jinak bych nejedla snad. :confounded: Někdy je to prostě kolotoč. :slight_smile: Jinak děkuji za pochvaly Kubíka, tu snědší pleť má asi po tatínkovi. :slight_smile: Jako není cikán, jen má takový typ pleti. :slight_smile:
8. zář 2010 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, v té šatně je to všude stejný. Já rychle oblékám Lukáška, šup ho do sedačky a pak rychle sebe a rychle ven, než se ostatní rozbrečí. Nás to čeká zítra, ale celkem se těším. Lukymu se to začalo líbit, tak uvidím. Ale mám se potápět a to přímo nesnáším, tak nevím.
Piškotku, my jsme si pořídili postýlku na kolečkách (ještě jednu máme v ložnici), už u Daňulky a kdykoliv potřebuji, tak tam Luky je. Můžu si ji převést i do kuchyně a ke koupelně. Dál né, páč se neztočím. Ale i tak to stačí.
Vendulko, já tě fakt obdivuji. Snad se kuchyň bude líbit.
8. zář 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci chtěla jsem se tě zeptat, ty máš Kubíka skoro od začátku (toho nešťastného zánětu) na nutrilonu, že? Prosím tě, už jste nutrilon vysadili nebo ještě pije? A hlavně, kolik toho najednou vypije? Mě Honzík přes den vypije 150 ml (plus 20-30 minut kojení) a v noci mi vypije dokonce 210 ml! Nutrilon samozřejmě frčí, za chvíli ho budu kupovat po balících :unamused: .
8. zář 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jáji Nutrilon jsem kupovala až do 5.měsíce, pak jsem přešla na Hami. Je to levnější a hlavně Kuba už pak mlíčko nechtěl, tak Dr.navrhla změnu mlíka. Že mateřský mlíko se stále chuťově mění, ale UM je stále stejné chuťově. pOKUD TI tak krásně pije, tak buď ráda. :slight_smile: Kubíčka na mlíčko přemlouvám ještě teď. :unamused: Vypije mi 150 - 180ml, jak kdy, někdy 120ml, prostě průměr 150ml a to jsem šťastná, že jsem to do něj dostala, dělám u toho voloviny jen abych ho zabavila a on pil. S normálním jídlem nemáme problém, jen s mlíkem. Mamka mi říkala, že brácha od 6.týdne pil 250ml!!, pořád. Byl to cvalda, ale chutnalo mu. :grinning: A od 3.měsíce dělala flašky 2! Protože mu jedna nestačila. Že vypil celou a půl flašky. :slight_smile: :slight_smile: Tak asi jak který dítě, někdo prostě papá víc, někdo míň. V poradně ti Dr.řekne jak přibíráte, ale myslím mají většinou maminky opačný problém, že dítě mlíko nechce - samozřejmě jak který dítě. :slight_smile: Jinak já jsem si od koupi prvního Nutrilonu dělala čárky, kolik jsem jich koupila. Tak do asi 4,5měsíce jsme koupili 20 balení Nutrilonu.(800g).1 balení = 339.-Kč. Pak jsem to přestala psát. Radši. :grinning: Hami stojí 199.-Kč. Ale všichni říkají, že Nutrilon je nejlepší mezi mléky, tak jsem aspoň na začátku dávala to nejlepší, co jsem mohla, když mateřské nevyšlo. :unamused:
8. zář 2010 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Jinak už Casualplay přišel, včera jsme už byli i venku. :slight_smile: Spokojenost veliká, super skládání, hlavně se skládá i to přední kolečko, což nám udělá další místo v kufru a do výtahu paráda. Kuba spokojenej. :slight_smile: ALE - to musím přiznat, JANÉ se ovládá líp!!! :slight_smile:Jané je takovej pevnější a opravdu lepší ovládání,s Casualplay se třeba s miminkem jezdí krásně, ale jak už tam mám "větší a těžší" dítě, už to tak pohodlný není. Ale to je moje jediná moucha na tomto kočárku.
8. zář 2010 v 10:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci!!!Mooc hezkej kočárek!!Mooc se mi líbí!!My máme teď sporťák od Zopy a jsem s nim naprosto spokojená!!Jen ještě kdyby měl okénko ve stříšce,ale na to už jsem si zvykla,že tam není!! :slight_smile:
u nás je malej na sunaru!!Tak já ho plně kojila přes 7 měsíců a pak jsme přešly na sunar a baští ho krásně!!Vypije 210ml ráno a večer!!Když mu dám i přes den,tak vypije 180-150ml jak kdy!! :slight_smile:
Tak nás zítra čeká další lekce plavání,tak už se těšim!!U nás je to se šatnama celkem v pohodě,takže my to dochodíme a pak se přihlásíme do dalšího kurzu teda pokud to malýho nepřestane bavit!! :slight_smile:
8. zář 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, díky za informaci! Moc mi do smíchu není, když si to spočítám, tak je to fakt balík :zipper_mouth: ! Ale co naděláme! Jsem ráda, že prospívá a je s nutrilonem spokojený. Dneska má 5 týdnů a zbaštili jsme už balení sunaru a skoro dvě balení nutrilonu. Já jsem si zřídila sešit a do toho si zapisuji, kolik toho za den vypil, abych měla přehled, takže až jednou budu sčítat balení nutrilonu, tak to zřejmě vydá za jednu hezkou dovolenou :grinning: .
Tak my máme kočárek Peg Pérego a to je Casualu dost podobný. Jen musím přiznat, že Casual má vepředu zdvojené kolečko, což bude určitě stabilnější. Já jsem s tím svým dost spokojená, korba není maličká, takže minimálně do toho půl roku bychom tam vydržet měli.
8. zář 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, Jaji pěkný kočárky ! :wink:
Dneska jsme byli na třetí hexe a do 1roku máme pokoj od včeliček, tak jsem šťastná jak blecha :dizzy_face:
8. zář 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Oliverek si v noci trhnul osobní rekord ve vstávání - 12x ! a V 5,50h byl vyspanej a usmíval se na mě :frowning2:
9. zář 2010 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, vím že to nechceš slyšet, ale Olimu to mlíčko na noc nestačí. Tak často vstávat. Beru ještě po dvou hodinách, ale tohle je fakt už moc.
9. zář 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivi děkuji za pochvalu....bohužel jsem od včerejška nasraná, smutná, udivená, a nevím co ještě. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Kupuju vše přes net, tohle je můj (kočárek) asi 4 velký kousek přes net a přes poštu...a ouha, už je tu vada. Včera večer jsem psala ještě na jiné koníkovské stránky, tak to jen zkopíruju:
luciienka (Okres Přerov)
pas uživatele

luciienka Děkuji za odpovědi. Já jsem se ptala hlavně proto, protože jsem asi před 3mi hodinami zjistila, že je kočár ruplý!! Psala jsem paní, co mi ho prodala a ta prý o ničem nevěděla, že ona to neměla, že si to mám vyreklamovat u české pošty. Pojistila balík na 5 tis. Jenže mám známou na poště a ta mi říkala, pokud tam nebylo nalepeno křehké zboží, tak mám na nějakou reklamaci zapomenout. Prostě je prasklina ve sváru u košíku, je to po celém obvodu, drží to jen na kousku. Taky jsem si "lebedila", že budu houpat ze strany na stranu, malý je "houpací typ". Kočárek mám 3 dny, proto sbírám ještě zkušenosti, ale za ty 3 dny jsem ho nemohla rupnout já, jezdím po rovné cestě - do města a zpět - a zatím jsem nehoupala, bála jsem se, že to je vada. Tak nevím, jestli věřit té paní, nebo jestli někde bouchli balíkem na poště a tyčka rupla - nepravděpodobné, dle mě. Takže teď musím nechat kočárek spravit, ať mám v zimě s čím jezdit......Jsem taaak naštvaná, asi vám to nemusím popisovat. Posílám foto. Co si o tom myslíte?...na první pohled to nebylo vidět, až jsem nahla kočárek do strany, všimla jsem si toho...Myslíte, že to půjde spravit? Otec už se nabídl, že mi to svaří, já nevím, jestli to radši nedát do servisu.
9. zář 2010 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak to ti dotyčná prodala i prasklinou. :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: Tohle by pošta neudělala. Myslím, že to je chyba prodávající. Je to od ní nefér, měla by ti vrátit peníze a ty jí kočár.
9. zář 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tohle mi napsala, takže žádné vrácení peněz nečekám....
Lucko tak toto tam opravdu nebylo, to jsem si jistá opravdu na milión procent. Pokoušela jsem se najít fotky, ale nejde to zrovna nikde vidět.
Pokud se to stalo převozem poštou, prosím tak to reklamujte do dvou dnů na to máte právo, já osobně bych to udělala, je to pojištěno na 5000,- takže pokusím se pohledat doručenku, i když prý jí k tomu nepotřebujete.
Luci mě to moc mrzí, na foto jsem koukla a toto tam opravdu nebylo, to je jako celá ta tyčka urvaná???Prosím vyreklamujte to nějak na té poště. Já Vás chápu, já bych taky zuřila, ale opravdu to tam nebylo.
teď musím do 19 hodin odjet, ale večer to pořádně nastuduju a zjistím jak to je s tou reklamací. Manžel ještě promazával kolečka a šteloval brzdy a 100% to prý bylo v pořádku, takže jedině ta pošta.

Tak teď už jen řeším, jak to spravit. Ve Zlíně je přímo dovozce Casualplay, mají tam i pozáruční servis, mají od 9hod, tak tam zavolám a poptám se co a jak. Jinak to dám asi svařit taťkovi, co jinýho teď už. :unamused: Omlouvám se, že tady řeším svoji blbost, ale jen chci znát vaše názory,..je možný, že o tom opravdu paní nevěděla, že to přehlídla?Já sama si toho všimla až třetí den...
9. zář 2010 v 08:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucienko tak to mě teda moc mrzí :frowning2: No nevím já bych si toho asi všimla. A možná to bylo naruplé a tobě se to prostě už jen urvalo. Ale je to teda mazec. Po třech dnech to neudělá, stalo se to používáním u paní, takže kdyby byla férová tak si kočík vezme zpět a vrátí peníze nebo opraví na její náklady. Naštěstí je to jen tyčka na kočík tak to asi nemá na stabilitu vliv, ale i já bych byla naštvaná Lucienko a klidně to s námi řeš od čeho tu přece jsme. :wink: Ale o této vadě slyším poprvé na tomto kočárku. Spíš třeba byl problém s brzdou nebo defektem kol.
9. zář 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je právě nevýhoda bazarů - peníze na účet předem a pak už nikoho nic nezajímá. :confounded:
9. zář 2010 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, taky si myslím, že je to 100% vada způsobená používáním té paní. Na poště by po tom museli skákat, aby to ruplo, není to plastövá tyčka! Zřejmě to od výroby bylo špatně svařené a používání se to prostě uvolnilo, to by paní měla uznat. Co už, teď je to zaplacené, tak se s ní těžko budeš hádat :frowning2: . Možná bych to nechala svařit taťkovi, jestli je šikovný. V Casualu to pěkně zaplatíš :confounded: .
S tou poštou jsem to nepochopila! Asi se jedná jen o vytahování peněz z klientů, když v konečné fázi ti řeknou, že ti nic nezaplatí, že tam něco chybělo. Tak snad ta úřednice na poště ví, jak má správně postupovat. Zřejmě asi ne ....
9. zář 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda Luci!!Paní je asi pěkná lhářka,protože tohle si myslím,že neudělala pošta,to by s tím balíkem musela jedině opravdu pořádnou ranou třísknout o zem!!Prostě bych asi vyžadovala vrácení peněz a ty jí kočárku,protože za 5000Kč by si sehnala lepší než křuplej!!Prostě bych na ní dožadovala vrátit peníze!!Bydlí daleko??Že by si tam mohla zkusit zajet a domluvit se osobně!!
Nakupování přes net má hold svoje výhody,ale i nevýhody!!Já taky nakupuju občas přes net a zatím jsem zatím naštěstí nemusela nic reklamovat!!
9. zář 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jak jsem psala, ona se dušuje, že to nebylo!!! Bydlí za Ostravou, Velká Polom, to je daleko....psala mi víc ,meilů, v jednom dokonce nervovala, že má tep 300, když to čte, že jak si to o ní můžu myslet, že má dobré hodnocení...prostě kočárek zpátky nevezme. :angry:
9. zář 2010 v 10:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem si volala do Zlína do servisu Casualplay. POZOR!Je to prý častá vada těchto kočárku, že ten svár prostě rupne. Pán hned věděl, o co se jedná, prý by se musel vyměnit celý zadní díl, že už se to nesvařuje, ale nýtuje, hliník že se nahrazuje už černou ocelí. Takže náhradní díl 800.-Kč +práce 200.-Kč. A hotové by to bylo do 2 dne. Tak teď nevím, zda to spravit pořádně, nebo zkusit to svařit.....
9. zář 2010 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vidíš Luci, o tom jsem třeba já nikde nečetla, že se to kazí. No budu si na to muset dávat pozor, ale já jsem zatím s kočárkem opravdu moc spokojená. No každý kočárek má něco bohužel. :frowning2: Asi bych to nechala zpravit pořádně lucinko takže tě celkem vyjde na 6000,- kočárek co naděláš. Aspoň to bude na pevno.
9. zář 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já dneska objednala z Malvíka nějaké hračky pro malou páč nic nemám a ona to za chvilku bude víc a víc vyžadovat už teď se krásně dívá na plyšáčky a poslouchá hrací myšičku. :slight_smile: Ta hrací deka dole je fajn, že je i na cesty a hrazdička se dá dát i na postýlku :wink:
9. zář 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ať kočárek zpátky nebere, ale vrátí ti tu tisícovku, co do té opravy budeš muset investovat. A jak ti ten kočárek poslala? Bylo to určitě v krabici a ta byla nepoškozená, že? Tak jak by to asi mohla udělat pošta .....
Asi moc čestná nebude, já bych bez řečí alespoň slevila peníze a ještě se omluvila, že jsem si toho nevšimla. Jsou lidi a lidi :angry: .
Safi, moc hezké. My něco málo koupeno máme a něco jsme i dostali.
9. zář 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaji26 ona právě ten kočár prodávala "za levno", chtěla se ho zbavit, protože prý byli ve finanční nouzi. Ano, krabice byla nepoškozená... :slight_smile: Právě to vezu tatovi na svaření, tak zítra uvidíme.
9. zář 2010 v 15:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucienko já se dívala na svůj kočárek a asi mám novější typ 2010 protože má jinou konstrukci a tu tyčku tam vůbec nemám. Podle mě, byl už opravdu poškozený, to od ní opravdu není čestné. Tak ať se to dobře zpraví a kočárek dál hezky slouží. No mi hračky nedostali žádné a tak jsem něco málo objednala. Myslím, že to využijí i další dětičky po Sabince :grinning:
9. zář 2010 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci pohroz jí špatnou referencí. Taky si myslím, že je to její chyba.
Jinak dneska jsme byli na plavání a Luky byl úplně super. Cákal a chlámal se. Jsem ráda, že se mu tam líbí. :slight_smile:
9. zář 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže je to jasné, pošta s tím nic neudělala :angry: . Je to fakt pech kupovat něco staršího po netu a platit to dopředu :confounded: . Hlavní je, aby to táta opravil a dál ti to dobře sloužilo :slight_smile: .
9. zář 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek