• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Jaji, ono je to asi jedno s druhým. Ten můj je zase furt nervózní před zkouškama a já na něj taky nemám nervy, ani se k němu teď netulím. Když mám nějakou zmíňku o minulém těhu tak si jen odfrkne a neodpovídá, takže mám pocit, že ho to asi obtěžuje má toho taky dost. Jaji ono se to zlepší a taky můžeš být podrážděná z hormonů a z nastávající MS.Jaji a jaké je vlastně tvoje povolání, že tě nechce uschopnit. Pociťuješ ty potíže i na sobě?Že nejsi OK? Jinak chlapi to berou všechno tak nějak jinak a pokud se to netýká jejich těla tak tomu ani nemůžou porozumět. Musíme být prostě trpělivé a tolerantní, ale nevím proč hormony musí cloumat vždy jen s nama. :grinning:
29. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
piškotku ty máš taky kde co :grinning: Chuďátko naše :frowning2: Jojo i ten můj chlap je takový, že kdyby si balil on tak trenky stačí jedny šak co? No prostě je to jedno plémě :slight_smile: Takže si teď budeš užívat s rodičema to je lepší jak s tchýní ne?No a určitě tam dej fotky rostoucího bříška.
29. kvě 2009 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky co se týče chlapů je to všude stejný. Můj by taky odjel jen s trenkama a v žabkách. :grinning: :grinning: KDyž jedeme na dovolenou, tak mi říká co toho tolik balím. Ani neví co všechno má zabalené a pak se diví že toho má málo :sweat_smile: . Prostě chlap. Ta podrážděnost, je určitě z MS - nastávající. Bude líp, věřme tomu :slight_smile: :slight_smile:
Jdu umývat nádobí a malého, páč jsme povečeřeli a můj není doma - opět je v práci. Takže je to všechno na mě. Ale líbí se mi slova - "šetři se" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :angry: , úžasné.
29. kvě 2009 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Safirko!!!Rozhodně lepší být doma u našich než s tchýní!!! :grinning: :grinning: Celý víkend bych s ní nevydržela!!!
Tak můj chlap snad dorazil ok do kempu a nikde po cestě nic neztratil je na to talent!!Většinou mi pak domu přiveze jen jednu ponožku a ještě ne jeho,to aby se v tom pak blázen vyznal a ještě se diví jak neviňátko,že má cizí ponožku :grinning: :grinning:
29. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Piškotku, nemusíte letět do Egypta, ale jeďte jako my nebo Safírka - do Chorvatska. Je to kousek a kdykoliv se odtut můžeš vrátit. Letadlem to tak rychle nejde. :sunglasses: Holky pro dnešek končím. Jdu se okoupat - malý už sedí pod dekou a sleduje pohádky, Tak se jdu nachystat na noc. Zatím papá
29. kvě 2009 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky jdu se věnovat našim,aby neřekli,že jsem k nim přišla jen na net :wink:
Jajuldo!!Nádobí počká to neuteče,odpočiň si a nenamáhej se!!! :wink:
Tak zítra se ozvu zatim pa holky moje :slight_smile:
29. kvě 2009 ve 20:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak si někdy říkám, že jsem si měla nabalit holku, snad bych si s ní více rozuměla :grinning: !
Safi, moje povolání je referent ve státní správě, což obnáší 100 ženských v jednom kurníků!!! Masakr! Včera jsem se protáhla do práce, pač moje kolegyně slavila kulatiny a hnedle to věděla celá budova! A to jsem tam byla hodinu a lezla jsem tam málem kanálem, abych potkala co nejméně ženských. Jen co dorazím domů, už mi chodily mejly, že mě tam viděly :sunglasses: ! Povolání není fyzicky náročné, že bych něco tahala, ale obnáší to služební cesty, služby jako takové a navíc, denodenní práce s veřejností, což je psychicky náročné. Lidé jsou vyčůraní, takže nám to dávají pěkně sežrat!
29. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
přeji všem krásnou sobotu, ikdyž venku lije jak z konve a je zima jak v Rusku :grinning: .
Piškotku ten tvůj na té vodě zmrzne. Nevím jestli ta voda nebude teplejší nej vzduch :angry: . Můj muž šel dnes do práce v tričku s krátkým rukávem a v karťasích, jo v nazouvákách. Super, že? Hned jsem ho po ránu zprdla :sweat_smile: , aby neonemocněl a já to nechytla od něj. Tak to bylo i předtím a víme jak to dopadlo. Onemocněla jsem a pak..., což nehodlám znovu obsolvovat. Tohle mimčo chci donosit :sweat_smile: :sweat_smile:
Jáji, chápu tě s tvou prací. Já jsem chvíli dělala v bance - v roce 1997. To nebylo jak teď. My jsme měli otevírací dobu od osmi do šesti. Super. A já byla nejmladší, takže přesčasy, soboty to jsem sloužila já. A lidi jsou opravdu někdy tak milí, že nakopat do zadku je málo :angry: :angry: . O to víc ti držím palce, ať se ti hned podaří těhu a nemusíš do práce.
Holky, budete na PN až budete těhu? Piškotku ty vlastně pokračuješ v PN, že? Vendulasy ty taky?
Dnes se moje malé zlatíčko vzbudilo v šest a prohlásilo, že je vyspinkané a maminka bude taky vstávat. Že už spát nepotřebuji, jak vtipné,že? Nicméně jsem vstala a už nespíme. Proto píši tak brzy. Mimo to dneska je sobota a to jezdíme k našim. Takže nevím jestli se dostanu k PC. Páč dvě děti (Daňulku a jeho sestřeničku - je i v albumu) zabavit když je venku takový hnus není snadné. Zapojíme (já, mamka moje a taťka) všechny síly a.... bude rošambo. Já se ale moc honit nebudu. Stejně mám pocit, že naši něco málo tuší, že já jsem těhu. :dizzy_face:
Co Piškotku, přemýšlela jsi o tom chorvatsku? Jeďte někam, protože příští rok asi nepojedete. Vlastně proč ne. Prcek se narodí v lednu, takže třeba v září nebo i v červenci se dá jet někam i letecky. Bude zdarma a stejně bude na stravě se skleniček nebo na kojení. Ale to předbíhám. :sunglasses:
30. kvě 2009 v 07:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!!Dobré ranko!!Je to nezvyk,ale jsem taky nějak nezvykle brzo vzhůru :wink: ,ale já to časem dospim!!
Jajuldo!!Já jsem teď na pracáku,ale pokud bude ve čtvrtek u doktorky vše ok,tak prý ihned nastupuju na neschopenku a budu na rizikovym!!Takže já a práce v nejbližší době nepřipadá v úvahu!!Budu v těhu lítat věčně směr Kolín-Praha kvůli tý mý nemocný noze,takže to budu mít celý komplikovaný,hlavně ale když to dotáhnem do konce!!
Jinak to Chorvatsko bysme mohli zkusit,ale musim se zeptat doktora!!Nevim jak to bude s injekcema a se všim!!Ale jestli bude vše ok,injekce si zvládnu píchat sama jsem přece zdravotní sestřička :wink: ,tak by mě snad pustil,ale nebudem předbíhat!!
30. kvě 2009 v 07:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, dneska je fakt výborné počasí! Máme u našich smažit vaječinu, ale asi to vzdávám! Manžel nemá čas a já sama se 40kg labradorem mokrým až na kost si neporadím. Ještě se mi nastydne a návštěvy na veterině stojí majlant! Nehledě na to, že bych mohla taky chytnout zánět močáku nebo něco podobného.
Jestli se mi podaří otěhotnět, tak jsem na nemocenské na to tata! U toho prvního jsem byla od začátku taky. Někdy (ani nevím kdy) jsem prodělala zánět dělohy, který se tím pádem neléčil a mám nezvratně poškozenou dělohu. Jako by toho bylo málo, že :confounded: ! Takže já při každém těhu bude automaticky na nemocenské. Jinak to asi záleží na domluvě. Pokud se člověk necítí nebo má náročnou práci (vy sestřičky), tak by vás měl nechat doma.
Ohledně dovolené. My jsme neplánovali nic, neboť jsme nechtěli komplikovat těhu. Teď jsme se vlastně o tom ani moc nebavili. Manžel by chtěl do Chorvatska, ale mě se tam moc nechce. Nemám ráda dlouhé cestování, to mě odrazuje. Takže ještě uvidíme. Božínku, to jsem se zase rozepsala ... :slight_smile:
30. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, no to počasí venku nemá chybu :grinning: :angry: Piškotku, to jako jde jít z pracáku na nemocenskou? Ptám se, protože mi říjnu končí mateřská a podnik asi bude na podzim krachovat, tak budu muset chtě nechtě jít asi na úřad práce. Před tím mi to vycházelo, ale vždycky to nevýjde, tak jak to člověk naplánuje :unamused: No a práci na půl roku se mi teda moc nechce, když stéjně plánujeme druhé mimčo.
Tu dovolenou do Chorvatska bych asi nebrala, byli jsme tam jak měla malá 10 měsíců, no a byla to fuška. Zrovna byla zácpa, tak jsme místo 12h. jeli 22h., no a těhotné by měli mít přestávky, když cestujou asi po hoďce nebo hoďce a půl.
Jaji no nevím, jak dlouho by sis v partnerství s holkou rozumněla :slight_smile: holky jsou někdy protivnější jak ti chlapy!
No já mám výhodu, když jedeme někam na výlet, manžel jezdil často na cvičení, tak je v tomhle ohledu samostatný, no jo ale chlapy celkevě jsou více otužilejší než my.
Už se nám tam venku trošku lepší počasíčko, vyrážíme taky k rodičům, tak si holky užívejte víkendu!
30. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojte holky, dnes jsem totálně v pr...strašně mě bolí hlava, hlavně na čele jakoby, jsem unavená, bolí mě nohy, píchá mě u srdce, je mi na zvracení,....no jo no, mám necelý týden před MS, to se mi vždy zhorší tetanie. :frowning2: Jsem si musela lehnout, jinak bych se vyvrátila... :unamused: Chtěla jsem se zeptat, už nevím, která z vás brala ty uklidnující prášky...?...už je neberete?(nebereš?) Mě to hrozně zklidnilo, ale teď se bojím to vzít...možná je to tím počasím, možná hormonama :sweat_smile: Jinak my na dovolenou někam daleko nepojedem, jen tady po české rep.někam na chatku. všechny vás zdravím a myslím na vás. :wink:
30. kvě 2009 ve 13:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Žanet!!Jak si přihlášená na pracáku,tak tam chodíš jednou měsíčně na takovou schůzku z poradkyní!Ona se Tě vždycky zeptá jestli už sis něco našla a zapíše si Tě,žes tam byla!!Jinak neschopenku samozřejmě dostat můžeš když si na pracáku,pak si osvobozená z toho že tam nemusíš na ty schůzky a že si nemusíš hledat tu práci!!Teď jsem tam byla minulý týden a říkala jsem ji,že jsem nejspíš těhule a že půjdu na neschopenku,tak mi říkala,že až budu mít v ruce neschopenku,tak ten lístek co bys dávala zaměstnavateli doneseš na pracák a každej měsíc tam doneseš lístek od doktorky co dostáváš když máš neschopenku,aby věděli,že v ní pokračuješ!!No a to je celý :wink: Takže se ničeho neboj a kdyby si skončila na pracáku jako já a otěhotníš v tý době jako já,tak je to úplně bez problémů!! :wink:
30. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucinko!!Léky na uklidnění jsem brala já!!Neurol a Lexaurin asi měsíc,pak jsem je vysadila,ale když jsem nebyla ok,tak jsem si ten prášek jeden vzala pro zklidnění,tak si ho klidně vem!!Určitě Ti neublíží a aspoň se zklidníš a odpočineš si!!Pak dej vědět jak Ti je,ju??Pořádně si odpočiň a zkus se prospat ať se Ti uleví :wink:
30. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Před nějakým časem mi lékař taky předepsal Lexaurin, ale přiznám se, na mě nějak neučinkuje. Fungovaly asi dvě tablety a pak, jako kdybych si na to vypěstovala závislost, tak to přestalo fungovat. Piškotku (doufám, žes to byla ty), co se ti stalo s nohou?
30. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, tak vy jste se teda rozepsali. No já jsem si Lexaurin taky z práce vzala, dr. mi ho nenapsala myslím, že jí to ani nenapadlo. Ale stejně jsem ho nepoužila.Nějak jsem to zvládla, ale určitě není na škodu si nějaký ten prášek vzít, člověk se po něm zklidní a někdy je po něm ospalejší. Jinak já byla půl dne sama doma, takže jsem uklízela a vařila. Manžel přišel odpoledne z brigády, najedl se a usnul. Tak jsem vzala auto a jela nakoupit potraviny.V týdnu mám den, den, noc tak na to nebudu mít chuť ani čas jít nakupovat. A navečer pojedeme asi k tchánom tož tak dopadla moje sobota.V neděli se bude manžel učit takže si budu muset vymyslet program, aby na to měl klid.Piškotku s tou tvojí nohou to zní vážně.Lucienko je mi líto, že ti není dobře, jak říká piškotek zkus si lehnout a odpočívat, hrát si s malou nebo jakýkoliv druh relaxace.
30. kvě 2009 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky s tou moji nohou je to na dlouho ,ale zkusim Vám to napsat ve zkratce!!Taky díky ní mám celoživotní následky :frowning2: Minulej rok mi dali sádru na 14 dní kvůli blbým šlachám v kotníku no a když mi sundali sádru,tak mi začla strašně natýkat noha a nevydržela jsem na ní stát ani minutu jaká to byla bolest!!V nemocnici zjistili,že mám plnou nohu trombů(krevní sraženiny)a neproudí mi tam vůbec krev,takže jsem měsíc si píchala injekce na ředění a 8 měsíců brala Warfarin na ředění krve!!Antikoncepci už nesmim brát do konce života a když jsem brala Warfarin,tak mi zakázali otěhotnět,takže jsme si museli dát skoro rok pauzu od snažení,ale vydrželi jsme!!Pak jsem šla na kontrolní UZ nohy a tam zjistili,že se mi tromby nerozpustili a že mi to sežralo nějaký chlopně v noze,který už mi nikdy nedorostou,takže mi hrozil předčasný důchod a bylo to hodně zlý!!Nakonec mi ho nedali,ale noha mi bude natýkat do konce života a musim nosit takovou stahovací punčochu až ke stehnu ať to aspoň trochu zmírnim ten otok!!No a celý problém je v tom,že sem pak jela do Prahy na krev na genetiku,aby zjistili jestli se mi ty tromby udělali ze sádry nebo mám vadu krve a tam zjistili,že mám nějakou vadu krve,teď přesně nevím jakou něco z homeocysteinem,ale to prý na ty tromby snad nemělo vliv!!A závěr zní smířit se s tím,že mi noha bude natýkat do konce života.Nesmím běhat,skákat,jezdit na kole,žádný sport a nesmim do letadla jedině nejdřiv injekce a pak můžu teprve někam letět!!A celý těhotenství si musim píchat injekce do břicha až do konce šestinedělí!!Taky se zjišťovalo jestli jsem nepotratila kvůli tý vadě,ale to neprokázali ani nevyvrátili,takže já ani nemám jistotu jestli se to nebude opakovat!! :frowning2: :frowning2:
Takže já se každý den modlím ať je vše ok a znovu nepotratím kvůli tý vadě!!Injekce v klidu přežiju i ty modřiny po celym břichu jen ať to dotáhnem do konce v pořádku!!Tak holky to můj zdravotní stav plus ještě ten myom v děloze!!Takže vyhlídky nejsou veselé,ale snad to bude ok!!!
30. kvě 2009 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky moje!!Manžel se mi vrací dnes dom!!Odpískali to,protože je zima a ošklivo!!Ale stačil ztratit kartáček na zuby a ještě si pořezat ruku o sklo,takže jsem zvědavá až přifrčí jestli ho ještě nepovezu na pohotovost!!
Jinak jsem do alba dala tu slíbenou fotku mýho nynějšího břicha,ale tvrdila bych,že jsou to špeky než těhu břicho :grinning: To je z toho jak věčně žeru s prominutím :grinning:
30. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jééé Luci!!!Jak je????Doufám,že ok!! :wink:
30. kvě 2009 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Piškotku, tak to je pěkný záhul! Potýkat se s něčím takovým do konce života .... :confounded: jak jsi se s tím vyrovnala nebo vyrovnáváš? A co ten myom? Moc o nich nevím, ale bývají zboubné. co ten tvůj? Jak se tam vlastně dostal?
30. kvě 2009 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Jáji!!Teď už je to v pohodě!!S nohou už jsem se srovnala,neměla jsem ani na výběr než se s tím smířit!! :frowning2: Už jsem si zvykla!!O injekcích v těhu mě informovali hned v Praze,takže už mě snad v tomhle ohledu nic nepřekvapí!!Takže ve čtvrtek gynda a jestli bude vše ok,tak se musím ihned objednat do Prahy do trombotického centra a tam už si mě budou hlídat!!Injekce nejspíš dostanu hned první návštěvu!!Ale to vše zvládnu,hlavně když se dočkáme v pořádku ledna!!
No a ten myom na ten mi přišli po potratu na kontrolnim UZ!!Měl pře 2,5cm a pak jsem šla na kontrolu po šestinedělí a měl 1,1cm takže se zmenšil!!hodně prý rostou v těhu díky hormonům!!Ale doktorka říkala,že je malej a je na jinym místě než se uhnízďuje mimčo,takže se tam nechá a bude se hlídat!!Kamarádka má v děloze dva a jeden má dokonce6cm a odnosila zdravýho krásnýho kluka,tak doufám,že snad nebude dělat problémy!Kdyby totiž musel ven,tak to je další rok bez snažení!!Protože po operaci dělohy je na rok zákaz na mimčo!!Ale doktorka mi řekla,že je malej a ven nemusí jen kdyby nějak začal hodně růst!Že si ho při dalšim těhu pěkně ohlídá!!Jen nevědi jestli už jsem ho tam měla při prvnim těhu,ale byl mooc malinkej a nebo se udělal až po revizi jak mi zasahovali do děložní sliznice,ale na to už nepřijdou!!
Takže to mám všechno na jedno brdo,ale snažím se myslet pozitivně!!! :wink: Někdo je na tom ještě hůř,že nemůže mít vůbec děti!!Já aspoň vím,že můžu v klidu přirozeně otěhotnět a teď to snad donosíme v pořádkku do konce!!Musíme doufat!!Ale počítám i s tim špatnym,protože už vím,že nic neni podle mých představ a stát se může cokoliv bohužel i to,že se to bude opakovat!!!! :frowning2: :frowning2: Ale teď vážně se snažím na to nemyslet a být v poho!! :wink:
30. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojte, před chvílí jsem se vrátila z venku, byli jsme hodinku na procházce, jinak jsem asi hodinku prospala a pak jsme trošku stěhovali pokojíček. Vždy jsem si musela odpočinout chvilku, strašný motanice hlavy. Prášek jsem si nakonec nevzala, zaspala jsem to. Ale mám doma neurol, pokud se to bude opakovat, tak ho vezmu. Mě stačí čtvrtka a pěkně si frčím. :grinning: Jako že mě to zklidní, ale jsem po tom vždy totálně utlumená tak 2 hodiny. ....teda Piškotku já koukám. :astonished: Taková mladá holka a už málem důchod, že..fakt zdraví je na prvním místě!! Teda úplně jsem měla husí kůži, jak jsem to četla.. :frowning2: To se nedivím, že manžel je doma, je fakt pěkná kosa!!!U nás sice teď svítí sluníčko, ale jinak stále zima. :unamused: Do pytle holky mě tak štve, že jste všichni "z daleka", bychom mohli zajít na kafe...teda to nepiju :grinning: ....na čaj, pokecat. Já se tady jednou upíšu, fakt.To ani neví moji nejbližší, co já tady píšu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Až mě tady někdo objeví, to bude sranda... :grinning: Jako někdo známej....
30. kvě 2009 v 19:41  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo jinak mě bolí bříško jako před MS, a jsem strašně učůraná!!!Tak aby se v tom člověk vyznal... :confounded: Ježíši právě dávají ve zprávách Evu a Vaška, ty fakt NEMUSÍM!!!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. kvě 2009 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Přesně tak Luci!!Škoda,že jste všichni tak zdaleka,ale třeba nám to někdy vyjde a uspořádáme společný sraz někde!!Bylo by to fajn!! :slight_smile:
Tak já se pro dnešek loučím.Za chvíli mi přifrčí manžel promrzlej na kost a ještě pořezanej,tak bude veselo!! :grinning:
Zítra se ohlásím jestli jsme frčeli s rukou na pohotovost,ale já mu to řádně ošetřím a bude klid,vždyť si taky vzal zdravotní sestru ne?? :grinning: :grinning: Tak papa a a hezký zbytek soboty
30. kvě 2009 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Já se taky loučím, Piškotku tak mu to pěkně ošetři a pofoukej, to mají chlapi rádi... :grinning: Jdu se koukat na Bridget Jonesovou :slight_smile: Tak krásný zbytek večera všem! :wink: Jo a Vendulko, kde jsi? :slight_smile: Jak se máš ty?Nevolnosti nebo jsi o.k.?
30. kvě 2009 ve 20:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Piškotku, díky za radu, už jsem chytřejší. No vidím, když se něco ser..., tak pořádně v tvém případě. Držím palce, ať se toho mimiška dočkáš, zasloužíš si to.
Lucienko drž se, snad bude brzy lepší počasí a člověk se bude cítit líp......
Jinak pohodový večer všem!
30. kvě 2009 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojte holky, dnes budeme mít takovou rodinnou pohodovou neděli. Zajdeme si někam na oběd (aspoň nemusím po dlouhé době vařit a umývat haldu nádobí :grinning: ) a pak pojedeme na Hanácké slavnosti - kácení máje, kolotoče, stánky...Jen doufám, že se po obědě vyjasní, jako včera. :slight_smile: Když bude stále pršet, bude po plánech a budem doma. :confounded: Tak příjemnou neděli!!! :wink:
31. kvě 2009 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tam snad mám po dlouhé době první dobrou zprávu! Vypadá to, že se hlásí MS!!! Pobolívá mě bříško a začínám špinit!!!! Doufám, že to nezakřiknu a dorazí se vším všudy :grinning: ! Nikdy bych nevěřila, jakou jednou budu mít radost z menstruace :slight_smile: !
Tak co Piškotku, co tvůj manžílek? Kolik krve ztratil :grinning: ?
31. kvě 2009 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásnou neděli. U nás prší od rána a je hnusně zima. Teď jsem se vzbudila a vařím si kafe. šli jsme si s malým po obědě lehnout a já vydržím spát tak hoďku maximálně. Vidím, že jste se rozepsaly.
Jáji, gratuluji, že ta mrška už přišla. :grinning: :grinning: Teď už to bude jen a jen lepší.
Piškotku tak jak to dopadlo s tvým manžílkem? Rozepsala ses tady né moc radostně. Přesto doufám, že u tebe bude také všechno v pořádku. Jinak na fotečce nejsou špeky, ale už malinké bříško :slight_smile: . Já taky měla posledně už pupíka brzy, až jsem se lekla. Teď už mám kilčo na víc a to jím večer podstatně méně. Hrůza :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Luciienko, nechci to zakřiknout, ale to lítání na malou by mohlo něco naznačovat. Já jsem si dělala testík na základě tohoto. Lítala jsem furt na záchod a tak mě napadlo jestli.... :dizzy_face: :dizzy_face: a jo bylo to. Byli jste na Hanáckých slavnostech? U nás je pěkný upršený hnus. :angry: :angry:
31. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím holky!!Tak u nás hezky prší,tak trávíme neděli v posteli a koukáním na telku! :slight_smile:
Jinak manžel a prst!!No nic moc,na šití to neni,stačilo to trochu srůst,ale stalo se mu to na prsteníčku a on si nesundal snubák a prst celej natekl!!Takže jsem myslela,že ho budem muset střihnout kleštěma,aby měl otok kam postupovat!!Nakonec jsem mu řekla ať zatne pěsti,že mu ten prstýnek sundám za každou cenu než abysme ho zničili!!Povedlo se :slight_smile: Kapku se u toho kroutil bolestí,protože to šlo přes ten otok těžko a přes tu ránu ho to bolelo,ale vydržel a teď to necháme zahojit!!!Ale jsem rádaže ho mám doma celýho i s pořezanym prstem :wink:
Jáji!!!Mooooc gratuluju k přicházející MS,to je moooc bezva!!A zase si o krok dál k snažení!! :wink:
31. kvě 2009 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek