• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Teda Luci to je pech!! :frowning2: Takovej pěknej kočár a takhle s tebou paní vymetla!!! :angry: No snad to půjde svařit, ale jak je v tom materiálu něco jinýho tak to asi stejně nesvaří!!!
Ivi tak fakt nevím co ten tvůj Olí v noci vyvádí? Fakt nemůže být hladový?! Nechceš vyzkoušet kašičku na noc!!! Třeba by líp spal! Je to kus chlapa a potřebuje víc zaplnit bříško!
Jé Jajuldo, tak to vypadá že už je zase Lukášek v pohodě, já ti říkala že ho to přejde!! :slight_smile:
9. zář 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my byli dnes taky plavat a v poho!!Malej se smál a cákal,ale pije mi tu vodu prďola jeden!!Nevim jestli mu chutná nebo co,ale hned jak to jde,tak strká pusu pod vodu a pije a ještě se tomu směje!!Tak nevim!! :grinning: A to mu dávám normálně pít,tak to není o tom,že by měl žížeň jen si ze mě dělá prdelky a směje se tomu!!
Luci pak dej vědět jak to dopadlo s kočárkem jestli ti to taťka spravil!!
Tak zatim papa :slight_smile:
Jo Ivčo jak píšou holky,tak zkus dát malýmu kašičku na noc!!Už je na to dost velkej a bude ti třeba lípp spát,protože takhle musí mít hlad a proto se tak často budí!!Za pokus nic nedáš!!
9. zář 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem narvala na noc Oliverka rýžovou kaší Nutrilon od 4m aby konečně spinkal a za 30 min mi doblil sebe, postýlku i mě. Podotýkám že už dvoje oblečení (moje i jeho) bylo špinavý z oběda (skleničková zahradní zlenina) a z večeře – ta slavná kaše. Asi jsem mu toho dala napoprvý moc (50ml) ale když mu to tak chutnalo…
Tak než jsem to stačila napsat blil zase, snad už to bylo všechno, ach jo, chuďátko moje, jsem to ale husa pitomá. Jestli to otočí ještě jednou dokola, tak ho nemám do čeho oblíct… :confounded:
Luci to s kočárkem je mi líto... :frowning2:
9. zář 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkuji za odpovědi, máte stejný názor jako já, taky si myslím, že pošta je v tom nevinně. Zítra uvidím, co se s tím dá dělat. Jestli to půjde nebo ne. kdyžtak to jistí servis a novej díl. Safi máš pravdu, u novějších typů se to prý už dělá jinak. Na druhý koníkovský stránky mi psala paní, že jí to ruplo dokonce dvakrát. Tak nejsem jediná. :unamused: Chybama se člověk učí. ivi já dávám Hami kaši na dobrou noc, protože mu normální kaše nestačila. A místo v 6 večer jsem ji začala dávat v 7. Zničehonic se mi Kubík začal budit v noci, ale furt, třeba po půl hodině. jsem byla jak zombie. Mlíko mu moc nejede, tak jsem ho zasytila tou kaší a je klid!! Probudí se tak ve 2 ráno na čaj (to jsem ho blbec naučila já, na čaj...), pak v půl 6 na mlíko. Jo a po kaši, až usne, třeba V 9, mu dávám 150ml mlíka. To spí a pije, ani neví. :grinning: Ale fakt měl hlad, proto se mi budil. Kaše 150ml mu nestačí, kolikrát dělám 180ml nebo tu kaši dělám pořádně hustou. :grinning:
9. zář 2010 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@iva2009 jejda tak mu to asi chuďátkovi nesedlo. :frowning2:
9. zář 2010 ve 21:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, tak to Olimu nějak nesedlo. My jsme snědli napoprvé tak 100 ml a v pohodě. Možná jiný druh kaše. Ale v noci bych mu zkusila dát nějaké mléko - třeba Sunar. Já dávám kaši kolem šesté půl sedmé. Pak mi někdy kolem osmé - půl deváté (to chodí spát) vypije trošku mléka a pak se budí kolem jedné. A pak spí až do rána - pátá šestá. Ale vypadá to, že má Oli hlad. :confused:
10. zář 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlad nemá, to by vypadalo jinak... jen se snažím ho pomaličku učit na alternativní stravu aby mi pořád nevisel u prsu a vypadá o jako problém... Už nechce pít z flašky ani moje čistý mlíko, jak cítí silikon nehnu s ním :frowning2:
10. zář 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, zkus mu dát hrneček kde není dudlík. Jsou tam dírky. Možná, že bude chtít z toho. A kaši jsi mu dávala po lžičkách?
10. zář 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi určitě zkus dávat kaši po lžičkách! Kojený děti to líp berou! Matěj neví co silokon je, nemá dudák, a láhev ani jednou v puse, jíme hned lžičkou a pít- když vůbec chce něco jinýho než mámu- ochutnává, tak chce normálně zhrnečku, ale jako bez pítka, jen přes hranu hrnku!! :slight_smile: Jo a pro začátek mu udělej tu kaši hustčí, né tekavou, ale fakt kaši, než příjde na to jak to pěkně v pusině pošoupnout do zadu, jde jim to tak líp!!! :slight_smile: Jemožný že se poblil z toho jak to do sebe rychle nahrkal z flašky!! fakt lžička je lepší!!!
10. zář 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte, jen chci dát info, jak jssem dopadla s kočárkem....tak kočárek mám spravený. :slight_smile: Nesvařoval to přímo otec, ale jeho kamarád. Přikládám foto(foceno večer s bleskem). A kočárek byl ruplý na obou stranách, druhé strany jsem si vůbec nevšimla. Hlavně že už to je... :slight_smile: :grinning:

Jinak paní, co mi kočár prodala, se mi nabídla, že by opravu zaplatila!! Že si je jistá, že to nebylo, že se muselo něco stát...prostě nakonec jednala férově. A ještě volala na poštu, zda se to dá reklamovat...teď už je to pasé, hlavně že to je spravené - zadarmo. :grinning:

Hezký víkend všem, my pojedeme na chatu na víkend. tak se tu mějte! :slight_smile:
10. zář 2010 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci je fajn,že už máš kočár ok a nakonec je paní dobrá,že byla aspoň ochotna zaplatit opravu!!!
Tak u nás už se chrní!!Malej dostal na noc dneska sunar a jen co jsem ho položila do postýlky,tak spí jak nemluvně!! :slight_smile: A mám do rána klid!!
Zítra hlídá tatínek,jdu s kámoškou na kafčo,tak se celkem těšim ať si tatínek na šeho drobečka taky pořádně užije!!
Tak musim končit papa :wink:
10. zář 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Olie tu kaši dostal po lžičkách a bylo hodně hustá, asi až moc, nevím dělala jsem o přesně podle návodu. Ze lžičky už mi docela hezky jí příkrmy ze skleniček tak tu kaši nebyl problém do něj takto dostat.
Luci to je super že máš vozítko vpořádku a bez vícenákladů :wink:
Piškotku to neznám, ani spát celou noc (dneska vstával 8x), ani že prcka někdo pohlídá.... Buď ráda za to že to tak máš :dizzy_face:
11. zář 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, to není možný, že Oli tak často vstává. A to po každé jí? Brala bych po dvou hodinách, ale tak často :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A včera ti tu kaši taky vyzvracel?
11. zář 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to je super, že už je to spravené a vidím, že kamarád se snažil, takže to určitě vydrží. Jestli to bylo ruplé i na druhé straně, tak ti garantuji, že to je opravdu závada od paní. Zřejmě nepřiměřeným zacházením, asi s ním hodně kymácela ze strany na stranu, že ty sváry povolily. Co si budeme nalhávat, kočárky nejsou houpací a na na časté kymácení do strany konstruovány taky nejsou. Takže já kymácím jen sporadicky.
Musím to hned někde zaklepat, ale já jsem fakt ráda, že k Honzíkovi od začátku vstávám v noci jen jednou! Sice díky vytíženosti manžela koupeme později mezi 20 - 21 hod a pak ještě nakrmit, ale třeba dneska se vzbudil až v 5.30 hod. Ivi, to tě fakt lituji, že Oli tak často vstává. Já už bych dávno padla za vlast, kdybych měla tak často vstávat. Sice bývám minimálně hodinu vzhůru, než udělám sunar a často musím přidělávat, protože malý toho v noci sní hodně. Přes den toho moc nenaspí, ale za ty noci jsem vážně vděčná ...
11. zář 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo včera jsem ho nechala od těch mých experimentů odpočinout a byl jen na mým mlíku. Dneska večer dostal zase pár lžiček, asi pět, zakojila jsem to a čekám co bude. Pokud ok, zítra jich dám víc a budu postupně zvyšovat dávky, ale pomalu. Vstává v noci i přes den často, ale chce mě. Většinou se jen připojí párkrát potáhne a zase spí. Ani bych tomu neříkala kojení, spíš mu jde o kontakt, ujistit se že jsem s ním a blízko... snad se to spraví až přestanu kojit, jinak nevím. Začínám být opravdu hodně unavená... :confounded:
11. zář 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, nevím nevím, jestli se to zpraví až přestaneš kojit. Řekla bych že ne. Já bych ho k prsu nedávala, když se vzbudí. Dala bych mu dudlík - asi. Nevím co ti poradit.
12. zář 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak mi byli včera v Brně, manžel mi včera koupil prstýnek za malou :grinning: A já tam malé v Nextu a v H§M koupila šatičky riflové a kabátek a pleténé šatky. :grinning: Bude to kočka, taky bych si něco koupila na sebe, ale byla jsem tak ráda, že malá zvládla 3hodinovou cestu a pak spinkala, že jsem raději nic pro sebe nevybírala. Budem tam muset ještě jednou zajed a já si pořídím nový šatník :grinning: :grinning: Sabinka byla hrozně šikovná :grinning: :grinning: :grinning: Je to šikulka.
Jinak Ivi taky si mysím, že to nebude jen tak ho odpojit od prsíčka, obzvlášť jestli ho má jako uklidňovátko. To až ho budeš odnaučovat tak to budeš muset mít pevné nervy protože u toho bude asi hodně vivádět. No Sabinka už se kojí jen tak 10minutek už zrychlila sání :grinning: Šikulka, zato já u toho čím dál víc usínám v noci. Jinak mě se budí za noc asi 3x kolem jedné pak ve tři nebo ve čtyři a pak v sedm. Ale i tak jsem za to ráda, je to šikulka. Ale ona spí i docela dost přez den. :slight_smile:
12. zář 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safir jo Sabinka je šikulka, ona bude dost spát přes den-ještě je malá a nevydrží vzhůru. A v noci mě Mates pil jako tobě asi měsíc a pak si to začal upravovat na 1x a pak spal i celou noc, ale to měl asi 3 měsíce!! No a teď zase pijeme 1x za noc, tak mezi 4-5 a pak až kolem 8 ráno. Ona nejdřív musí vyrůst a hlavně musí mít větší bříško aby vydržela spát i celou noc!! :slight_smile:
12. zář 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už jsme přestěhovaný v baráčku, no a internet nemáme ještě, tak budu chodit jen občas :frowning2: no jestli teda budu mít čas, práce je habakuk :angry: ), ale budu tlačit na manžílka, ať je, co nejdřív :slight_smile:
Tak my jsme zkoušeli už taky před dvěma dny kašičku na noc, ale moc jsme v noci nespali, tak nevím, asi nám to moc taky nesedí. Dneska jsme zkoušeli papkat mrkvičku a moc taky nevypadalo, že by jí chutnala, Laurinka by si asi nejradši dala kus kýty :grinning: nebo co.
Jo jinak 2dny zpátky si Laurinka sama sedne, to je děs, jak je rychlá, ještě mohla dva měsíce počkat, no všude všechno vymetá a čistí, no jo na baráčku je pořád ještě prach, ani to nepomáhá, že každá den vytírám. Ke konci září budeme chodit taky plavat, Laurinka se každý den čvachá ve vaně na baráčku, je to pěkný plaváček. Adrianka byla taky, ale teď se vodí nějak bojí, zítra jdeme na bazén, tak snad se jí to zase začne líbit.
Ani nestíhám vás dočíst, přeletěla jsem to zběžně, tak se mějte a ať máte hodnoučké miminečka :wink:
12. zář 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safi vstávání 3x za noc ti upřímně závidím :grinning:
Žanetko, ak to je fajn že už jste přestěhovaní, určitě se vám tam bude líbit, tak pěkné zabydlování :wink:
12. zář 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky po víkendu. Tak nám se přesně v sobotu v sedmi měsících vyklubaly dva zoubky. Tak už máme zubatce :grinning: :grinning: .
Jinak už se tak 4 dny stavíme na nožičky a včera jak se držel, tak i popošel. Fakt netuším kam tak spěchá. Každý mi říká jak mám miminko. :grinning: :grinning: :grinning: Miminka nechodí a nelozí. Tohle už je chlap. No uteklo to. :frowning2:
13. zář 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Jajuldo, přesně moje řeč!! Pořád Matesoj říkám, kam tak spěcháš!! No tak zítra máme 8 měsíců, a Mates začal o víkendu chodit s oporou, a leze po schodech!! :astonished: Normálně jsem ho chytla jak klečí na prvním schodě a šlhá se na další, je hrozně rychlej a kam jde Áda tam chce taky!! A vymyslel si sám jako další fuknci hrazdičky- nyní pro něj chodítku! Normálně jak sedí, tak si z toho klekne, chytne se vršku hrazdičky a jak u ní stojí, tak jí tlačí před sebou a pochoduje za ní!! Fakt koumák!! :wink: Jen já mám zase víc hlídání! :unamused: Musíme počkat až přijede taťka z práce a hned musí přidělat branku ke schodišti aby mě nelezl po schodech a neskutálel se mě dolů!!
Jo a gratuluju k zoubkům!! :grinning: Taky chci zpátky to malý miminko, co jen spinkalo a papalo, ale to už mám smůlu! :sweat_smile:
13. zář 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už jsem dodělala své resty a dočetla jsem vše :grinning: Od včerejška jsme u našich, ať se můžem dostat dneska na bazén, jelikož ještě nemám auto a autobusem (musela bych ještě přesedat) se mi štráchat nechce se dvěma děckama a psem(je zvyklý s nama jezdit, pokoják jeden).
Safirko, krásné fotečky, moc vám to všem sluší. Lucinko, teda Kubík je taky kus chlapa, taky krásné fotečky. A super, že jsis dala ten kočík do pořádku, ať nemáš starosti a ať se má Kubík v čem vozit.
Ivi, to se divím, že ještě můžeš existovat, já když jsem v noci vzhůru 4x, tak jsem jak zambi a někdy vztahu a ani o tom nevím, nakojím automaticky a ráno přemýšlím, co bylo v noci.
Jajuldo, taky gratulace k zoubkům a Vendy vám k prvním krůčkům a už nebude moc chybět a už si to Matýsek bude štádovat sám :grinning:
Tak z Laurinky se vyklubala taky pěkná zlobivka, od 16h. jí s manželem nosíme na rukách, pořád jenom kňučí a brblá, už je prostě vyčůraná, ví jak na nás.
Ivi, díky, zabydluje se dobře, je trochu víc práce než v paneláku, musím i topit, připadá mi to, že jsem v jednom kole. Oběd, kojení, uklízení, topení ......no snad se to do vánoc upraví :grinning:
13. zář 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!Tak my sdnes poprvé sami posadili, sice jen na chvilku,ale zvládl to sám z lezení se posadit!!Až mi z toho vyhrkli slzy!!Už to není miminko,ale chlap :slight_smile:
Jinak u nás nic nového,manžel o víkendu hlídal,tak jsem ráda,protože mě nechal celý dopoledne spát!! :slight_smile: Pořádně sem si odpočinula a tatínek si pořádně užil synáčka!!
Žanet gratuluju k přestěhování!Mít baráček je super!!Závidím,sice my máme chalupu,ale i tak mít barák je super!!
13. zář 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je super Piškotku, že už se pokoušíte o sezení.No to buď Piškotku ráda, že jsi to viděla první, jak se Matýsek posadil, já jsem to ani neviděla, u nás u toho byl manžel. No říkali jsme ti, že to rychle všechno letí, no jo mimčo toho musí hodně zvládnout do toho roka :grinning:
Piškotku díky, jo baráček je super, ale jak psala Vendulka, je na něm hodně práce, ale člověk dělá na svojem a nemusí se na nikoho ohlížet jak v paneláku. Akorát jsme se nastěhovali vlastně na vesnici a tak si tady hrajou na zdravení, tak my to teda moc nejde, připadá mi to divné, nejsem na to zvyklá :confounded:
13. zář 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Žando, tak já jsem z malý vesnice a když jsem přišla do města, tak jsem zase všechny zdravila a lidi se divili!!! No a když za mnou začal jezdit manžel, tak zase u nás na vsi nezdravil, museli jsme mu říct že tady se to tak dělá, zdraví se každej!! :wink: No na baráčku je pořád dost práce a k tomu zahrada, ale neměnila bych v bytě bych se asi ,,udusila"! Jsme zvyklá na všechnu práci od mala, tak mě to příjde normální! I když každý ma svoje, v bytě nemusíš topit, sekat trávu.... No prostě proti gustu žádnej dyšputát!!! :slight_smile:
Piškotku tak vidíš jakej je Mates šikula!! :slight_smile:
13. zář 2010 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku vážně to letí než se naděješ budete chtít pro Matýska sourozenečka :grinning: :grinning: Mě se mamka doma směje, že s tím jak mě mužíček uhání si brzo pořídíme Sabince bratříška :grinning: Tak se tomu jenom směju. Jinak já se přestěhovala z větší dědiny do menší baráček budeme teprve stavět, ale už se těším do vlastního. Jenom těch peněz co to bude stát. Vendy a ty se potom budeš vracet zpátky do zdravotnictví na JIP? Myslím, že jsi říkala, že taky pracuješ na JIP.Jsem zvědavá jak to bude s platama :angry:
Jinak Sabinka už krásně pase koníky a drží hlavičku, a po ránu si se mnou krásně povídá a směje se na mě je to nádhera být maminkou fakt si to moc užívám.
13. zář 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo gratuluju k zoubkům a krůčkům i když mám pravdu že má ještě hodně času... :dizzy_face:
Vendulko já zrovna zvažuju co s hrazdičkou, že už ji nebudeme potřebovat. Tak ještě že jsi řekla že má i funkci chodítka ! To si ji ještě necháme :grinning:
Safi Sabinka je šikulka když už pase a povídá si ! :sunglasses:
14. zář 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Já se na JIP vracet nechci a ani nemůžu! Když jsem pořád sama doma, a kdo by byl s klukama když bych musela na noční?! Budu si hledat jinou práciza rok se začnu poohlížet! Mám Bc, tak bych šla učit na zdravku nebo nějakýho dealera farmaceutických firem nebo se zdravotnickým vybavením!!No uvidím co bude zrovna k mání!! :sweat_smile:
Ivi tu funkci chodítka si vymyslel Matěj, jak si o ní stoupal. Je fakt že jak má širukou základnu, tak se to nepřeklápí!! :wink:
14. zář 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!
My máme to chodítko od chicca myslim!!Takový hodně barevný a když Mates udělá s niám nějaký kroky,tak to hraje melodii!!
Jo a potřebuju poradit,nějaké tipy na dárky pro Máťu k vánocům!!Chcem mu koupit stoleček od fisher price!!Stojí teda 1500,ale já jsem z něj nadšená a má ho kámoška a máťa když ho tam minule viděl,tak z něj byl hotovej!!Mluví abecedu,písmenka,zvířátka,čísla má to asi 40 melodií a písniček!!Tak jsme řekli,že mu ho koupíme!!To budou vlastně první Vánoce co jsme rodiči!!Už se nemlžu dočkat,jak se bude malej tvářit na stromeček a dárečky!!! :slight_smile:
14. zář 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek