• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
No tak nám se jeden den podařilo spát v noci 8hodin tak to jsem hleděla, ale druhý den, už to bylo zase v 1,3,4, takže se dopíjela snad ještě z druhého dne, to jsem kojila a 2hodiny přez den. Jinak jsem začala sama s malou jezdit v autě až k našim 50km. Tak je to pěkný záhul. Obzvlášť když mi nepředstavitelně řve. To si vždycky musím říct, že jí nic není,že řvě, protože je stekla, a ona potom usne. Jinak se jí podle mě v autě líbí. Ale jak spinká a pak se probudí tak se asi lekne.A já to mám potom řídit :unamused: ale jsem ráda, že jsem zase sedla za volant.Jsem tím soběstačnější, jen se musíme dohadovat s mužíčkem kdo bude mít auto :angry: :slight_smile: Holky byli jste se vážit i ve dvou měsících. Mi ne dr. říkala, že pokud nemáme problém tak zase až ve tři. Jinak mi nemáme zatím stále žádnou reakci na očkování po TBC. Já jsem prý ale taky žádnou velikou neměla.
11. říj 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Ivi víš co jsem viděla? Někde na netu, je to takové velké kulaté zpětné zrcátko, které se připevní na zpětné zrcátko a tím vidíš dobře, na mimi před tebou. Zkus se na to na netu podívat. třeba by ses pak cítila líp. :slight_smile:
11. říj 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. říj 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safi, my jsme chodili každý měsíc na kontrolu. A chodíme tak stále. Miminka se musí hlídat.
11. říj 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem se dívala, jak často by se mělo chodit, a je to ve 2,4,6 týdnech a pak až ve 3měsících a pak půl roku a rok atd. To mě přijde optimální. Nevím proč bych tak často měla chodit k dr. Každý měsíc. Jen pokud by nám něco bylo. To že přibírá, zjistím jednoduše sama a kdyby se mi něco nezdálo tak zajdu k dr. Ale každý měsíc to je fakt často. Ale každý dr. si to dělá jinak.Aspoň jsi klidnější. :slight_smile:
11. říj 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte. safirko ,my jsme byli ve 3 týdnech, v 6ti týdnech a pak až ve š měsících. Ž e Kuba roste dobře, to jsem poznala hlavně podle oblečení. :slight_smile: :slight_smile: Jinak já vozím obě děti vzadu a není problém. Museli se naučit. Občas se mi stane to co safirce, že Kuba řve a řve...tak ho nechám, on se uklidní. :slight_smile: Někdy teda řve strašně, až se dáví, tak vždy někde zastavím, dám mu napít čajíka, cumel, hračku do ruky a jede se dál. :slight_smile: Ale většinou to obstará Kája, když s ním sedí vzadu. :dizzy_face: Ve "vajcu" je to blbý, to když byla Kája malá, vozila jsem ji vzadu a neviděla jsem na ni...ale jak jsme přešli na větší sedačku, tak to bylo v klidu. :slight_smile: Taky se těším, až bude Kuba ve větší. Te€ď právě budem kupovat...vajíčko už je fakt malé. :sweat_smile:
11. říj 2010 v 15:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
..oprava - pak až ve 3 měsících... :slight_smile:
11. říj 2010 v 15:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byli konečně na kontrolu s kyčlema. Pravda měli jsme jít v sedmi měsících, ale nějak jsme to nezvládli. Ale nevadí. Vše je v naprostém pořádku a doktorka nás pochválila, že když sedí i stojí, tak nádherně drží páteř. Tak jsem ráda. Dneska mi doveze manžel očalouněnou sedačku po Daňulkovi, takže od zítřka jezdí Luky ve větší.
11. říj 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak my kupujeme tuhle autosedačku..cz/Catalog.aspx?ItemNo=63251&VarCode=.0423&Act=Detail&Grp=2&SubGrp=4&SInPNo=y&SInName=y&SInDesc=y&SInPrm=y :slight_smile:
11. říj 2010 v 19:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. říj 2010 v 19:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte!!Tak my dneska poprvé vyzkoušeli novou autosedačku a malej v pohodě!!Bylo to něco nového už seděl ve směru jízdy a nebyl,tak zkroucenej jak ve vajíčku!!Tvářil se naprosto důležitě!!! :slight_smile:
Je to hrůza jak to uteklo!!Už je to prostě velkej chlap!! :grinning:
Jájuldo!!Gratuluju ke kontrole s kyčlema!! :wink:
Tak já zas musim letět,manžel dělá vajčkovou pomazánku,tak mu jdu helfnout!!
Jo a holky začala jsem chodit na zumbu!!!Naprostá bomba,můžu doporučit!!fakt super!!!
11. říj 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku chodit na zumbu nebo rumbu? JJ uteklo to a už máš velkého kluka. Je dobře, že to malý zvládl dobře, vždyť on je šikovný. Jajuldo taky jsme ráda, že máte kyčle OK :slight_smile: nás to čeká ve 3měsících znova. Tak snad to bude zase ok. Lucienko pěkná autosedačka, tak snad bude sloužit dobře a Kubíčkovi se v ní bude líbit. :wink:
11. říj 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safir na zumbu!!!Je to tanec a zpevnuje tělo a hodně dobře se při něm hubne!!! :slight_smile:
11. říj 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safi děkuju za tip na zrcátko, o něčem takovím jsem přemýslela :wink:
11. říj 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku o takovém tani jsem neslyšela. Co je to zač?
12. říj 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo Zumba je teď hrozně populární, hodně kamarádek to "dělá" je to dost náročný na fyzicčku a kila letí dolů samy, ještě si u toho užiješ a postava je jak ze žurnálu ! :wink:
12. říj 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak na Zumbu chodí kámoška a říkala že fakt super! Jen já se nikam nedostanu když jsem pořád doma sama, jinak bych určitě chodila!! :unamused:
U nás tedy byla ráno fakt dooost zima -1!! Když jsme šli do školky tak jsem nás vybavila všechny zimní bundou a kukavicema!! Tak to vypadá že se už fakt bude hlásit zima!! :sweat_smile: Dnes jedem plavat, už se těším, aspoň budeme mít změnu.
Luci tak máme podobnou sedačku, jen o dost levnější, no je to Babypoint Falco a stála 1560Kč a má dobrý recenze!
jinak máme zase veselý noce, asi se nám klubou další zoubky!! :rolling_eyes:
No u nás se chodí k Dr. ve 3, 6 a 9 týdnech a pak ve 3měsících!!
12. říj 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta zumba je fakt super!!Já hrozně ráda tancuju,takže si to fakt užívám!!I když teda občas nestíhám je to pěknej záhul!!Chodím u nás každý pondělí a úterý na hoďku!!Hlídá babička nebo tatínek,když už je z práce doma!!!Ale viděla jsem,že to i prodávaj na dvd a můžeš to cvičit doma.Jenže já bych se k tomu doma nedokopala!!Takhle nás chodí hodně a je to i sranda!!Už mám 3 kila dole!!! :grinning: :grinning:
U nás je taky pěkná zima,i když svítí sluníčko!!!No hold léto už skončilo :frowning2:
12. říj 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem si našla zumbu kde se u nás cvičí. Je to kousek od baráku, takže budu chodit asi 1x týdně na zumbu a 1x na slow body. Ještě uvidím, nebo 2x na zumbu. Ale jednou je to o půl šesté a je to kousek dál, tak nevím, zda bude moc manžel hlídat. :frowning2:
Jinak u nás je taky pěkná kosa.
12. říj 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte, u nás je taky Zumba, ale od 7 večera a přítel chodí domů mezi půl 7 a 7. Tak to nestíhám. :frowning2: Maminky co máte druhou polovičku doma, buďte šťastné, je to blbý když to píšu, ale máte poloviční práci.(Když se teda tatínek stará, ne všude to tak je..).Když byla Kája "malá", bývalý přítel chodil z práce ve 3 a to byl luxus!!!! :slight_smile: Do večera jsem ještě stihli tolik věcí, já si mohla zajít, kam jsem potřebovala...teď?Ani omylem. Nedejbože když zapomenu něco koupit...znovu oblíct 2 děcka, při tom jedno protestuje, že se mu už nikam nechce (Kája), druhý řve, protože sotva jsme přišli z venku, už abychom šli znovu. I když jdu na záchod, mám vždy jedno dítě "za zadkem". Teď píšu tento příspěvek, Kubíka mám na klíně , bouchá mi do počítače, Karolínka má pohádku, tak je "klid". :dizzy_face: Strašně ráda bych si šla aspoň na hodinku zajezdit na kole nebo na bruslích, nebo se aspoň projít sama do obchodu - už to je pro mě relax - no, nejde to. kuba je teď na mě hooodně závislej. :frowning2: Chce jen mě, i v noci. Nikdo ho totiž nikdy nevozil ani si ho na hodinku nevzal (babičky, tety..), je pořád se mnou.
Vendulko fakt tě obdivuju, že jsi na vše sama, přítel přijde domů aspoň večer...to se můžu konečně osprchovat a hurá spát... :slight_smile: Ivi ty máš můj obdiv také! :slight_smile:
No v závěru chci jen napsat, že já taky hubnu, ale bohužel je to tím, že nejím...není čas! :unamused: Kubík je teď uplakaný, nevím, co je. Jsem ráda, když si za den namažu 2 krajíce chleba. Oběd jako vůbec. Na večeři už není chuť. Když už mám pocit, že spadnu, sáhnu po čokoládě. :angry: :angry: Padají mi vlasy, lámou se mi nehty, do toho jsem od včera nemocná, jsem bez hlasu. někdy je ta rodičovská dovolená fakt nářez...snad to Kubíkovo uplakané období brzo přejde. Karolínku mám 3 týden doma, jde z nemoci do nemoci....oou, to jsem se rozepsala...
Jo Vendulko tu autosedačku máme za 1700, z aukce, je jako nová. :slight_smile:
12. říj 2010 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a chcete uzamknout tuto diskuzi?? Bych se podívala, jak se to dělá..
12. říj 2010 ve 14:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak vím, jak se vytváří soukromá skupina, ale uzamčít tuto diskuzi neumím. Osobně bych byla pro založit Májovky 2009 v Soukromých skupinách. Alba i přezdívky, prostě vše by zůstalo. Snažilky už stejně nejsme.... :slight_smile:
12. říj 2010 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky mě je to v celku jedno jestli zůstanem tu nebo přejdem jinam,ale určitě bych nechala název naší skupiny Májovky 2009 :slight_smile:!!Máme krásný vzpomínky!!
Tak je to na vás!!Jen pak Luci musíš napsat jestli se budem stěhovat kam přesně a co a jak!!
Tak já letim na zumbu zatim papa :wink:
12. říj 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Luci, tak tos koupila mooc dobře, ta cená na tom odkazu byla fakt slušná!! :sweat_smile: Taky se snažím kupovat pokud to jde na MMB nebo aukru, ono to ani jinak nejde. Chodit po obchodech, se 2 dětma :astonished: . Tak pořídím všechny dárky po netu z klidu domava! Jinak se klidně podepíšu pod to co napsala Lucinka, je to mazac bez táty i běžnej nákup, úplně stačí 2x denně do školky!! :unamused: A snad už si ani nedokážu vybavit jaký to je jít na nákup bez dětí!! Jo udat je oby tak na 2 hod, to by byl relax!! :wink:
No mě je jedno kam budu za váma chodit. ale je fakt že soukrová skupina není špatnej nápad!! A odpadlo by to jak psala Jáji s tou drbnou z ulice!! Fotky si můžem dávat i jen sem, a tady je uvidí jen kdo bude mít přístup!!
No já ani tak nechci zhubnout, hubnupořád dál už mám o 5 míň než před těhu! chtěla bych vypadnout z baráku a trochu posílit svylstvo, ale momentálně mám smulu!! :unamused:
12. říj 2010 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem pro jít na soukromé. Všechno zůstane stejné, ale budeme mít přístup jenom my. A žádné drbny nemají šanci.
Já jsem zvědavá, jestli mi to cvičení u manžela projde. Nejsem si jistá, zda bude tak brzy chodit domů. Ale moc bych chtěla.
Holky obdivuji Vás. Já by jsem to ve svém věku už nezvládla být na vše sama. Je sice fakt, že u toho dělám, ale když přijde manžel, tak toho mám o něco méně. A nákupy obstarává on (jen napíši seznam) nebo spolu.
12. říj 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky pro uzamknutí skupiny, už jsme se tady tak ustálily a máme svoji smutnou historii. Podobné osudy a vlastně už se "známe" navzájem.
Jinak Luci a Vendy já obdivuju vás že to dáváte se 2 dětma bez chlapa, já si přecejen vydechnu když malej spí. Dvě děti si nedokážu představit.
Jo a přikládám fotku ze křtin, málem si sežral křestní roušku, byl to satének a takovej fajnovej matroš mu prostě šmakoval. Ale tím že měl zacpanou pusu byl potichu a přispěl k důstojnému průběhu obřadu. Pak chtěl ještě ochutnat zapálenou svíčku... už chápu proč se mají křtít mimina dokud jsou v peřince :grinning: :grinning: :grinning:
12. říj 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my dneska razíme s Laurinkou na bazén poprvé, už se těším, jak se jí to bude líbit, doma je z koupání nadšená. Odpoledne jdeme s Adriankou na Zumbu pro malé děti, tak jsem zvědavá taky , jak se jí to bude líbit. Je to pro děti od 4 do 8 let, tak snad se nebude bát,když tam budou i větší děti, ráda tančí, cvičít, tak snad to bude ok.
Tak jsem se nasmála, jak psala Lucinka,je to asi všude podobné. Manžel se diví, že s radostí jdu večer venčit pejska, aspoň 15min čistá hlava bez dětí :grinning:
Luci, asi máme doma závisláčky, no není se čemu divit, jsou to rybyčky(sama jsem ryba, tak vím, o čem mluvím :grinning: ). Jak Laurinka se od malička na každého pořád usmívala, tak teď je tomu jinak, bez maminky nedá ani ránu a dokonce, kdo se jí nelíbí, tak brečí. Ječí i u babičky a dědy i u tatínka, na které je zvyklá.
13. říj 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, pěkná fotečka ze křtin.
13. říj 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jak jste psali jak to zažíváte sami s dětičkama, tak úplně věřím, že to máte náročné. Já mám kolikrát co dělat s jedním. Někdy jsem ráda, když přijde manžel a já si můžu v klidu odskočit na záchod. Minule si troufl hodinu hlídat a já jela autem nakupovat. Byla to paráda, taková fajn volnost, ale zároveň strach jestli mu náhodou neřve a že to teda umí, páč tatínek prsíčka s mlíčkem nemá :grinning: , ale naštěstí spinkala. Taky jsem moc ráda, že mi manžel s malou pomůže, ale jak se rozjede stavba tak jsem na to sama. Někdy nestihnu ani uvařit tak vařím, až přijde manžel z práce a je chvilku s malou.Já se mezitím vždy něčím odbydu. No já bych na Zumbu chodila taky tančení mě hrozně baví, ale malá je opravdu ještě dost maličká a taky mám trochu strach abych pak nepřišla o mléčko, takže já budu takové fajn cvičení s tancem provozovat až tak od jejího půl roku. Tě jsem si řekla, že se vrhnu na orbitrek a neustále chodím na procházky. Manžel mi dal na kočárek tachometr a já už mám najeto 150km :slight_smile:
Jinak Ivi moc Vám to sluší, ale malý je teda kus chlapa, a ty jsi taková štíhlounká, to už musí být problém unést takového chlapáka :sweat_smile:
Jo mě je to kdyžtak taky jedno jak to bude, hlavně když si budeme stále psát. Pak dejte aspoň kontakt.
Jaji už jsi se dlouho neozvala jak válčíte :slight_smile: Občas písni a přihoď fotečku mrňouska. Naše malá asi poslední 3dny začala vískat tak je radosti doma. Z postýlky vychází zvuky a peřina se hýbe o sto šest jak mele nožičkama a ručkama :slight_smile:
13. říj 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku, chtěla jsem se zeptat, v čem chodíš oblečená a obutá na tu Zumbu?
Ivčo, pěkná fotekča ze křtin. :slight_smile:
13. říj 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek