• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Ahoj holky tak jsme v pátek nečekaně odjeli k rodičům a teď jsme se vrátili!! Jinak já lítám na záchod už 2 týden někdy každou hodinu!! Jinak je mi od toho čtvrtka už líp, ty bolesti se zklidnili!! :slight_smile: :slight_smile: Jinak to počasí je hrozný. Ada má zase rýmu, tak je pěkně protivnej!! Jinak já jsem pořád na PN!!!
31. kvě 2009 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojte tak u nás je tak od půl 5 krásně, na Hanáckých slavnostech jsme byli. :wink: Takže jsme to vychytali, už jsem myslela, že to nevyjde... :sweat_smile: Teď mám princeznu ve vaně, tak rychle píšu a utíkám pro ni. :slight_smile: Piškotku tak hlavně že to nebylo nějak vážný ten prstík... :wink: Manžel statečnej. :sunglasses: Vendulko co je to PN?(já vím, jsem zabržděná :grinning: ) Přidávám se ke gratulacím Jáji k MS, mě to tak taky začínalo, 2 dny špinění a až třetí den krev. :wink: Jsem totálně přeslazená marcipánu, cukrové vaty a sladkých pití. :fearful: Tak jdu pro Kájku do vany a uvařím si mátový čaj na zklidnění žaludku. :slight_smile: :sweat_smile:
31. kvě 2009 v 19:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
PN- je pracovní neschopnost!!! U nás do teď prší!! Tak snad zítra bude líp!! Příjdou nám obkládat koupelku tak budu mít co dělat!! Jinak Ada ještě začal běhat na záchod a už to 2x nestihnul! Tak to asi bude nějaká celková viróza!! tak ho jdu dát spát chudáčka mojeho! :wink:
31. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Pěkný nedělní večer, Jájí to jsou super zprávy, no už jsi určitě klidnější, když se dostavuje ta mrška,že.
Vendy, my jsme zase tento týden bojovaly s horečkou 39stupňů, to je pořád něco u těch dětí :wink:
No jinak mě pobolívá podbříšek, tak se hlásí asi taky MS, začali jsme trošku pozdě se snažením,už jsem asi neměla plodné dny, tak asi z toho nic nebude. Původně jsem to plánovala, že se začneme snažit až po 2 Ms, tak pak se do toho obujem pořádně, no jestli manžílek neodpadne :grinning: chudáček, trošku ho vyčerpáváme s malou.
31. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak s velkým zármutkem musím říct, že jsem se asi radovala předčasně. Jak jsem trochu ráno špinila, tak teď zase vůbec nic. Holky, já se už asi zblázním :frowning2: .
Jinak včera v noci jsme měla s manželem větší rozhovor ohledně nás dvou, jak to teď prožívám, že se trápím atd. Řekla jsem mu, že jsem od něho čekala větší iniciativu a pomoc v tomto špatném období, ale nestalo se a tak že o ní žádám. Tak mi slíbil, že s tím něco udělá. Holky, nevím jak vy, ale můj chlap je podnikatel a maká od rána do večera a moc času na mě neměl nikdy. A na koho jiného se mám spolehnout, než na toho, který mi u oltáře sliboval ... ve zdraví i v nemoci ... Je to těžké, život je pes a pereme se s ním dnes a denně a v poslední době už mám pocit, že mi nějak síly slábnou :confounded:
Ale abych si dneska jenom nestěžovala: byli jsme u našich smažit vaječinu, chlapi hráli kuželky, takže jsem se alespoň trochu odreagovala. Mimochodem, dneska taky běhám na malou, asi je něco ve vzduchu :confounded:
31. kvě 2009 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jáji, manžel taky ráno vyráží v 5 ráno do práce a vrací se v 6 večer, jede do práce 110kilometrů, no a pak o víkendu maká na baráčku. Takže si ho taky moc s malou neužijeme. Je pořád nevrlý, otrávený, unavený samozřejmě. Takže když chci být s ním aspoň o víkendu, tak valím taky makat na baráček, ať jsem v jeho přítomnosti. No život je boj, člověk nemůže mít všechno, to mi říká, když mu říkám, že není moc doma, to by musel být na pracáku samozřejmě mi dodává.
31. kvě 2009 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Vendulko já jsem trdlo...tak v tom případě jsem já taky v PN :grinning: :grinning: Jinak Žanetko já to mám naopak...nebo aspoň si to myslím, že jsme se snažili "brzo", pak jsem brala ty antibiotoka a snažení nebylo a podle grafu jsem měla zrovna plodný dny...tak uvidíme. :grinning: Jáji nevěš hlavu, já měla to samý. Ráno špinění, nic. Druhhý den ráno špinění, nic. třetí den ráno špinění a odpoledne krev. :grinning: Jednou to přijít musí!! Tak já jdu spát, dobrou :pensive:
31. kvě 2009 ve 21:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak vidím, že víkend nic moc co se týká počasí. Je to jakési zblblé. Hrozně rychle ten čas utíká. Už máme červen - den dětí. Tak ho pěkně všechny oslavme - vždyť i my jsme děti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hlavně že je důvod. Jáji, neboj to už je ta mrcha, uvidíš, že se rozjede. A pak už bude klid. Hlavně se dostaň do psychické pohody. Teprve pak všechno půjde jak po másle. :slight_smile:
Žanet i můj muž podniká a tak ho máme jen v neděli doma a někdy i to ne. Snažím se ho stahovat i přes týden, ale někdy se to povede někdy ne. KDyž byl malý malinký tak to tak nevadilo, ale teď už se ptá kdy tatínek dojede, kdy bude doma atd. Ale jedno musím mému muži nechat, že když máme jít s malým k doktorovi, tak jde se mnou. ZVlášť k očnímu, nebo když jsme chodili k ušnímu pichat uši a pak na kontroly. A teď jsem mu řekla, že bych chtěla aby se mnou chodil i k ženskému. Ze začátku do ordinace nepůjde, ale aby tam byl se mnou. Tento týden se objednám na příští a dám vědět, aby si to Piškotek mohl zapsat do dok.postupky. :dizzy_face:
LUciienko a co ty jak je? Kdy máš mít MS?
1. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky Jajuldo, MS by měla dorazit počítám nějak v pátek nebo víkend. Takže celý týden před sebou. Ale bříško pobolívá jako před MS, určitě přijde. :angry: Nenadělám nic...u nás je strašná zima! Ať už je teplo a sluníčko!!! :rolling_eyes:
1. čer 2009 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky co je s váma dneska? Nikdo nepíše. :astonished: :astonished:
Luciienko, dívala jsem se na ten tvůj graf a teplota je zatím stále nad 37, to je dobrý ne? Nechci ti dělat žádné naděje, ale mě bolelo taky břicho jak před MS, ale to lítání na malou mi nedalo a zkusila jsem ten test. No uvidíš, jak to bude. U nás je fajn, zima moc není, ale je pod mrakem. Nevím jak mám s malým oslavit den dětí, u nás nic není tak nevím. Ani ven se nebude dát jít. :rolling_eyes: :rolling_eyes:
Safírko co je s tebou?
1. čer 2009 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dnešní teplotka je taky 37, ale vážně si myslím, že tento měsíc ee :unamused: My slavili den dětí včera, byli jsme na těch slavnostech, to je spojeno s tím dnem dětí, různé soutěže, kolotoče...Jo jinak jsem si dnes volala doktorce na výsledky ze stěru z děložního hrdla, jestli tam nemám nějaké bakterie, jako zánět a nic...je to v pořádku! :grinning: Tak aspoň nějaká pozitivní zprávička. :slight_smile:
1. čer 2009 v 11:20  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!!Tak koukám,že jsme na tom pomalu všichni stejně!!Můj manžel taky podniká,takže je to s tim časem občas pěkně na štíru!! :wink:
Jajuldo!!Až budeš vědět termín doktora,tak písni a já rozšířim postupku!!!Svýho manžela,ale taky musím pochválit,protože se mnou dobrovolně chodí na gyndu!!Při prvním těhu a teď už se hlásil taky,že půjde!!Na to si prý čas najde i kdyby měla spadnout firma!!Naštěstí dělá s tchánem tak to nebude tak horký s tim pádem firmy :grinning:
Jáji!!Ničeho se neboj a nestresuj,ta mrcha se už určitě rozjede neboj!!!Držím palečky :wink:
1. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jéé Lucinko!!Gratuluju k dobrým výsledkum!!!To jsem ráda,že Ti výsledky dopadli dobře!!! :wink: A budu na Tebe myslet ať ta mrcha nedorazí!! :wink: Budeš si dělat testík nebo počkáš co se z toho vyklube???
1. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
počkám, minimálně do pátku počkám.... :wink:
1. čer 2009 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, dneska se mi vůbec nechtělo z pelechu :grinning: ! Vyhrabala jsem se v deset :sweat_smile: ! Až se vrátím do práce, tak to brzké vstávání mě asi zabije!
To jsem moc ráda, že nejsem jediná, kdo má manžela podnikatele, který je celý den zazděný v práci. Je fakt, že na gyndu se mnou taky chodil a když někam potřebuji, tak se uvolní. Ale vždycky závidím těm dvojicím, co si jdou odpoledne společně na nákup, pak si sednou na kafe a rozmlouvají, jak stráví zbytek dne. U nás nic takového není. Každý rok něco přebudováváme. Předloni náš byt, loni dílny, které potřebuje k podnikání, letos zahrada a tchýně a naše ložnice. Jsem už z toho dost unavená, ale co nadělám. Vždycky se těším na letní dovolenou jako malé dítě :grinning: .
Kolik vás je holky ještě na neschopence?
1. čer 2009 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
To Ti schvaluju Luci!!!! :wink:
1. čer 2009 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, pro Piškotka a její postupku: ve středu jdu opět k doktorovi. Asi mi zase bude brát krev :stuck_out_tongue_closed_eyes: , doufám, že alespoň ten menzes dorazí ....
1. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Doktorská postupka
---------------------------
3.6.-Jáji (gynda)
4.6.-piskot (gynda+UZ)
12.6.-Vendulka(gynda+UZ)
1. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj tak já mám doma taky takovýho workoholika!! Když není v práci tak dělá doma. Jediná výhoda je teď v tom, že nejezdí pryč. Jinak byl týden v tahu 2 dny doma a tak. Jinak tady mám dnes okbladače tak pořád lítám a domlouvám s nima co a jak!! Zase dnes lítám pořád na WC už mě to přestává bavit. Jinak Aďa už je v pohodě, tak jsme si to asi včera vybrali!! :slight_smile:
1. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak já mám doma "nepodnikatele" :grinning: , ale není od rána do večera doma. Ráno chodí na 6 a přichází tak kolem půl 7 večer...hladový, utahaný, takže na spánek se dlouho nečeká. :grinning: A to ještě nejsou ty největší horka, to bude chodit domů ještě později. :unamused: Ale zase přes zimu si může vzít dovolenou....dělá mistra u silnic, takže od rána do večera na "čerstvém vzduchu", ať je zima, prší nebo ať jsou pařáky, prostě furt venku. Nic záviděníhodného. :angry: U nás zase poprchá, to je hnus počasí!!! :confounded: Tak koukáme na pohádky....
1. čer 2009 ve 13:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak bych shrnula ty naše chlapi, jsou prostě furt v luftě a když přijdou domů, tak se napapají, sednou k telce a pomalu usínají. Ještě jsem zapoměla, že se osprchují a to je úplně unaví spolu s tím jídlem to na ně sedne a je to. To že my lítáme od rána kolem dítěte (ty co ho už máme), domácnosti a já u toho všeho ještě pracuji, to se bere jako samotřejmost :grinning: :grinning: :grinning: .
To počasí je fakt hnus. Já vůbec nevím co mám s malým dělat.
1. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Přesně Jajuldo :grinning: Tak my koukáme s malou na pohádky, potom půjdeme vystřihovat z barevných papírů a Kája si to lepí na papír a koupili jsme bavlněný trika po 25 korunách, fixy na textil a budemem malovat. Už má 2 takový domácí namalovaný trika a strašně ráda v tom chodí, asi že si to vytvořila sama. :grinning: Pokud se tedy nerozhodne, že chce stavět s legem. :sunglasses: No a kolem 4 buď půjdeme na návštěvu, nebo návštěva přijde k nám...kamarádka s dětmi :grinning: Někdy máme celej den pohádkovej a válecí, někdy vezmem rohlíky a jdem k nedalekému rybníku krmit ryby :grinning: I když poprchá, vezmem pláštěnku a jdem :wink:
1. čer 2009 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat? Všechny se tu už znáte, tak bych nechtěla rušit :frowning2:
1. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Fixy na textil a trička, to je dobrý nápad. Musím to někde koupit. Dá se to potom normálně prát? My půjdeme ven na chvilku a pak uvidíme.
Pajo můžeš se přidal, ale moc o tobě nevíme.
1. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jajuldo normálně to opereš a nesmaže se to. Normálně v papírnictví jsem to koupila, jedna fixa 10-15 K4 dle tloušťky. :slight_smile: Pajo jasně, přidej se. Snažíte se o miminko? Jak dlouho?
1. čer 2009 ve 14:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak já zrovna čekám než se manžel vrátí z práce,dneska má naštěstí dorazit dřív,tak stihnem i velký nákup a doma bude co jíst!!! :wink:
Doufám,že nebude pršet!!Vyprala jsem a pověsila jsem to ven,tak snad mi to nezmokne!!! :slight_smile:
Safirko haloooo!!!Žiješ????Dlouho si se neozvala!!!!
1. čer 2009 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Safi šla dneska poprvé do práce - mám ten dojem! Tak Safi, hodně štěstí v práci, ať se ti daří a jsou tam na tebe hodní :dizzy_face:
Taky už se těším, až budu vymýšlet program pro svého prcka :slight_smile: . Už aby to bylo. Mám doma jen labradora a ten se zabaví sám, on je spokojený že jsem s ním doma :slight_smile: . Buď celý den šmatle za mnou nebo ho někde prochrápe. A to on umí dokonale! V noci skoro nespím, protože mlaskám jak na manžela, tak hlavně na psa! To je život s "dvěma dětmi" :grinning:
1. čer 2009 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak tak Jaji Safirka šla dneska do práce, psala, že má denní. Doufám Safir, že v práci vše proběhlo ok a že tě tam budou šetřit :slight_smile:
No já nemám manžele podnikatele, je voják z povolání, ale je prostě celý v práci.
No počasí nic moc a léto prý má být taky na nic :unamused: má být vlchko a zima, snad to nebude pravda.
Jaji náš pejsem si taky rád v noci srovnává jazýček, tak ho někdy vykážu do kuchyně :grinning:
1. čer 2009 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Kočeny, omlouvám se že píšu až teď. Opravdu jsem dnes měla poprvé denní. Z práce jsem dorazila o půl osmé večer rychle uvařila večeři, osprchovala se a teď vám píšu. Tak ráno se mi vůbec nechtělo vztávat vstávala jsem něco po čtvrté. Zato večer jsem si opět krásně pobulela, naštěstí bez ranních opuchlých očí. Jinak jsem vyfásla dva pacienty docela fajn starší babičku a ve středním věku taky babičku ale mladší. Docela mi pomohly i s toaletama,akorát jsem si připadala po 3měsících pomalá a dezorientovaná. Holky byly rády,dnes jsem byli dobrá sestava, prý jsem jim tam chyběla, zato mě se chtělo pořád brečet, ale ovládla jsem se a nebrečela :frowning2: Jinak mě bolí celé tělo, nohy, záda. Pořád mě bobolívá v kříži, i břicho tak furt čekám na tu první mrchu ale stále nic tak uvidím, dám jí ještě pár dní a pak si v práci pichnu vyvolávačku´, at je to zamnou.Jinak moc děkuji že jste si na mě vzpoměli. Můj manžel chodí zn práce kolem půl čtvrté dělá ve školství. Dnes byl moc hodný umyl a utřel nádobá když viděl jak jsem hotová. Holky tak první den jsem přežila, zatnout zuby ať to vydržím. Jinak Jaji neboj to bude počínající MS, a pak už bude líp. Jinak holky pobavím vás? Včera jsme se taky váleli doma, venku bylo hnusně a já říkám manželovi, že je mi zima. A on mi říká, tak si buď zajezdi na orbitreku nebo tě zahřeju a já :grinning: (povídá mi manžel a myslel tím (sex)no co by jste řekli, že jsem si vybrala, já ani jedno zato on ten sex :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak Safirko upřímně práci zdravotní sestry obdivuji!!!Mě berou krev a já odvracím hlavu... :sweat_smile: alespoň ti bude čas v práci rychleji utíkat!! Kdybych nemusela a měla hlídání malé, dávno jsem v práci! :sunglasses: Jinak já bych si asi vybrala " to druhé".. :grinning: Tedy teď machruju, ale přiznám se, poslední zhruba 4 dny jsem jakási nemastná neslaná, všechno mě štve, ani chuť na to není....to je i tím hnusným počasím. :unamused: Ale snad se to brzy zlepší. :grinning: Jdu spát tak dobrou holky :pensive:
1. čer 2009 ve 20:34  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek