• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Teda Ivi super článek, pod ty rady se klidně podepíšu! Přesně moje řeč, dodržovat režim, hlídat spaní a jídlo, a nechat vyřvat když to jinak nejde, a hlavně dítě nacpat jídlem přes den a né v noci!! :wink: Jen mě překvapilo že píšou MM jen 1x denně! :astonished: Jinak hezky popsaný jak odnaučit to noční pití, a můžu říct že instinktivně je dodržuju, třeba to jak nemáš kojit dřív, když ti jindy vydrží spát dýl!!! Taky Matoj nedám mlíko dřív jak ve 4 ráno( někdy spí i do 5) i když třeba má rýmu, nebo zloběj zoubky, prostě ho pomazlím, pochovám a šup do postýlky!!! DRŽÍM TI PALEČKY!! :wink:
Luci, hlavně že víš co ti je! A že to zvládáš zatím bez prášků!! Je fakt že i já mám teď občas stavi, kdy jsem nervózní, rozklepaná, plačtivá ale u mě je to z dlouhodobýho vytížení a k tomu ty starosti s taťkou!!! Ono to nevyspání tomu všemu hodně pomůže, a asi bys potřebovala aspoň víkend apsolutně bez dětí co?! :wink: Na tohle ti nelze nějak odpovědět snad jen to, že pokud můžeš tak odpočívej, uvař si kafíčko, hoď nožky na stůl a relaxuj, práce doma ti neuteče!! :wink:
31. říj 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to je mi líto že jsi na tom tak špatně, ale určitě je to oslabením organosmu a dlouhodobým vyčerpáním, pak se objevují všechny neduhy. Na mě to takto dopadlo vždycky v lednu - v práci bylo po sezoně a ve škole po zkouškovým a hroutila jsem se, brečela jsem a brečela, ale nějak to vždycky samo přešlo a nic jsem na to nebrala. Prášky jsou až to poslední řešení a vždycky mají vedlejší účinky. Ale je pozitivní že to máš v lehčí formě. Tak se drž a klidně sem napiš, od toho tady jsme taky sem píšu "nesmysly" :sweat_smile:
Vendulko to kojení 1x denně bude překlep, ona přepisovala leták a ani to jako jednička nevypadá spíšjako "l". Budu muset znova nastolit režim a tentokrát už definitivně, malej začíná volat mama a otáčí se na koníčky, nakukuje z postýlky a pak je problém ho tam udržet. Až si bude sedat a stoupat tak to bude úplně o ničem :unamused:
1. lis 2010 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!!Ivčo tenčlánek je dost zajímavej!!Jsi šikulka,že sis to našla!!Moooc držím palce s nastolováním režimu,drž se,chce to vydržet a bude líp!!!
Lucinko!!Je mi líto,že ti není ok!!Třeba by ti trochu pomohlo odreagování jít si sednout třeba s kámoškou!!Kdyby přítel o víkendu pohlídal,možná by to pomohlo!!Pokud se to nebude lepšit,tak bych ale určitě někam zašla k doktorovi klidně i pro prášky!!Je to lepší než aby ses trápila!!!
No já mám dneska smutnej den!! :frowning2: Měla jsem morče Majka dostala jsem ho před 4 lety od kámošky k narozkám!!Bylo to moje zlatíčko!!Před třemi dny se mi zdál nějakej divnej,přestal žrát a ani se už moc nepohyboval!!Asi dostal malou mozkovou mrtvici!!Dneska jsem s ním měla namířeno k veterináři,aby se mi na něj koukl!!Jenže ráno jsem našla Majka v kleci mrtvýho!! :cry: :cry: :cry: Vím,že je to jen zvíře,ale bylo to moje zvíře a já ho měla mooc ráda!!!No aspoň už netrpí!!Ono to časem přejde!!

1. lis 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku, taky jsem měla morče. Pak jsem ho dala k babičce a byl tam asi 3 dny a sousedův pes utekl a zakousl ho. :frowning2: Přejde to. Máš Matýska a ten tě vždycky rozesměje.
Ivčo, zajímavý článek. A řekla bych,že pravdivý.
Luci, nech děti jednou týdně na příteli a udělej si třeba jen 1-2 hod. pro sebe. Pomůže to. Já teda žádné odreagování nemám (děti, domácnost, práce), ale je potřeba. Mě se snaží pomoc naši, teď měli Daňulku na 2 noci na prázninách. Nebo hlídal můj taťka oba kluky a já jela s mamčou na nákup do Makra. I to je relax. :grinning:
1. lis 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivi teď jsem si četla ten článek, teda má jen moji podporu - ten , kdo to psal. :slight_smile: Piškotku to je mi líto.. :frowning2: Musíš napsat ježíškovi a ten ti třeba přinese dalšího zvířecího kamráda. :sweat_smile:
Jinak máte pravdu, ale bohužel Honza chodí z práce každý den v 7 večer a te'ď chodí i soboty. Je rád, že si v neděli trochu odpočine. A to si vlastně ani neodpočine, protože má spoustu dalších věcí na práci. Ta neděle uteče jak voda a jde zas do práce. Pořád dokola. Když má Kubu a já třeba jedu jen do města pro něco, tak strašně pospíchám, protože mu pláče. Chce jen mě.
Prostě mám takovou blbou povahu a jak je toho víc, tak to na mě padá. Jsem rak, uzavírám se do sebe, pak se ty problémy nahromadí a "blbý stavy" jsou na světě. :rolling_eyes:
No změním téma - Kuba od včerjška dělá, jak je velikej (obě ruce nahoru) a paci paci. :slight_smile: :slight_smile:
1. lis 2010 ve 13:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u nás je pěkný fučák už od včerejška, ale aspoň že je teploučko. Piškotku, to je mi taky líto, že ti umřelo morče, Matýsek ti to vynahradí :wink: , ale věřím, že to mrzí a je člověku smutno.
Ivi, poučný článek, to je fajn, že jsi přišla na to, co s Olim a věřím, že budete brzo slavit úspěchy, musíš vydržet a být nekompromisní :wink: No my budeme v noci taky zkoušet líp spát a ne pokaždé, při každém zamňamčení kojit.
Luci, někdy je to vážně síla být celý den s dětmi a je blbé, že si člověk nemůže ani na chvilku oddychnout. Já třeba někdy šoupnu Adrianku babičče na víkend a pěkně si spočnu psychicky. Nebo si jdu pěkně po obědě spočnout s holkama, je pravda, že práce neuteče. Neboj Luci, to přejde Kuba nebude pořád maminčina prdelka a určitě vydrží dýl s tatínkem. Laurinka taky moc sama bez mně nevydrží. No my děláme, jak je veliká už týden, to Laurinku naučil tatínek, teď zkoušíme pa, pa, ale Laurinka se moc nechytá :confounded:
1. lis 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak mi byli dnes v poradně vážíme ve třech měsích 4960g a 61cm, jsme dlouháni no prostě špagetka :grinning: Rovnou nás paní dr. naočkovala synflorix a proti tetanu, zákrt a črný kašel v jednom. Tak za 4týdny přeočkování. Jinak je Sabinka šikulka, začala se trefovat ručičkama do hraček které má nad sebou a už si chytí i oblečení a hračku když jí ji přidržím. Mám z ní radost. Náherně se směje i nahlas a častěji nám začíná výskat. Jinak kojit kojím už jen 2x za noc. Dr. říkala, že když si tak ten režim udělala tak ho nemám měnit, ale přez den můžu klidně kojit i po hodině jak si řekne.
Jinak Ivi fakt zajímavý článek poučný i pro mě. Mě zase malá v noci u toho usíná a já vlastně taky. Ale přez den jí to prsíčko jak usíná vydělám a to pak hned zase saje. Tak jsem ráda, že se přišlo jak ten Váš problém se spinkáním v noci řešit. Jen hodně síly aby jsi to zvládla.
Lucienko, problémy jsou bohužel všude. Já zase na sebe musím prásknout, že nemám chuť na manželské povinnosti, když to tak nazvu. :slight_smile: Ne že by mě to při milování nebo po něm bolelo, ale vůbec o něj teď nestojím. Kdybych to měla popsat, tak jsem maximálně soustředěná na potřeby Sabinky. Moje a manželovy potřeby jdou jaksi mimi mě. Vém, že je to špatně, ale jaksi to neumím ovládnout. Sice se snažím abychom se milovali, ale není to tak často, jako před otěhotněním.Musím s tím něco dělat. Protože potom je manžel protivný a podrážděný.
Lucienko mrzí mě, že jsi na to sama, on malý za to že je mamináček ani nemůže, je stále s tebou a tak je na tebe nejvíc zvyklý tatínka vydí až večer ... tak to prostě bývá. Ale jak psala Piškotek, než to nechat dojít daleko raději léčky, které ti pomohou, pokud tě neurol uspával vyzkoušet něco jiného. Ono to chce vyzkoušet víc antidepresiv, než člověk přijde na to které mu sednou. A není se vůbec za co stydět, opravdu. Dnešní doba na to prostě trpí. Moje švagrová, bere taky antidepresiva, už od 16let, byla i v kroměříži a po porodu malé tam byla znovu :frowning2: :unamused: Ale je to fajn ženská, a ty léky ji hodně pomhly. :slight_smile:
1. lis 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci Mates asi v tom samým věku začal dělat velikej, paci a pá pá! Kluci šikovný! :grinning: Dalo nám to práci a hlavně to začal dělat po Ádoj!! Mates začal dělat jako, že si chce o něco stoupnout( něco nízkýho- má to jen nejvíc do pasu) a pak se odstrčí a stojí bez držení- trénuje!! Asi fakt bude brzo už chodit sám, už se pouští když chodíme za ruce- drží se jednou rukou nebo se pustí úplně- frajér jeden!! :wink:
Safir, já ti říkala, že mě příjde že Sabča vyrostla! :grinning: Je to už kus ženský! Je vidět že jí mlíčko svědčí!! A přes den koj, kdy si řekne!! A Mates měl takovej pravidelnej režim i přes den jako Sabča, po 3 hoďkách- přesně jsem věděla v kolik hodin budu kojit!!! :wink: A to vím i teď, prostě si dodržuje režim jakej si nastavil!!! :slight_smile: Jste šikulky!!
1. lis 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím o radu, dr. říkala, že si mám koupit paralenové čípky pro jistotu, kdyby byly teploty po očkování. Mám i nurofenový sirup. Chtěla jsem se zeptat co jste dávaly vy a jestli jste dávali i prventivně, v den očkování. Děkuji za radu, vím, že už jste to tu psali, ale přece se ještě zeptám.
Vendulko děkuji. No s váhou je to asi 15dkg týdně, což není až tak moc, ale ta délka mě teda šokovala :grinning: je to špagetka k papání :grinning:
1. lis 2010 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safirko, neboj, jak manžel začne s baráčkem, tak už nebude mít tolik chutí na sex, bude sedřený z baráčku :grinning: . Safirko, šlo to vidět na fotečkách, že je Sabinka jak špagetka :grinning: No my jsme měli ve třech měsících 6,7kg, ale od té doby se nám přírůstky rapidně zmenšili.
Safirko my jsme byli očkování 4x a čípek jsem jí dala jen jednou, čekala jsem vždy na večer, jestli bude nevrlá nebo jestli bude mít teplotu. Ale doktorky říkají, že se mají čípky dávat preventivně.
1. lis 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u mého mužíčka si nejsem jistá, jestli ho domeček unaví, a nebude tak chtivý po sexu, ale on mi o něm denně mluví, a mě už to místama fakt leze krkem :angry: :grinning: A zase si říkám, že intimitu bychom dodržovat měli, abychom se intimně neodcizili. Já jen nevím jak se mám k tomu dokopat když nemám absolutně chuť. Pak je to samozdřejmě fajn, ale já bývám unavená, chce se mi spát ale manželovi se chce milovat :grinning: :frowning2: no a teď babo raď.
1. lis 2010 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piskotku, morčátka je mi líto. Já jsem měla 2 morčátka. Jedno nám umřelo mezi vánoci, když chytlo chřipku od ségry. Bylo to moc smutné. Druhému selhalo srdíčko. Jsou to strašně milá zvířátka.
Ivi, budu moc držet palce, aby se vám to s Olím už konečně podařilo! Chce to opravdu vytrvat. Je mi jasné, že se budeš trápit, když Oli bude vytrvale plakat, ale výsledek bude stát zato!
Luci, taky už se mi před pár lety objevila taková deprese. Přišlo to na mě na podzim, kdy je hnusně a člověk nemá chuť a ni energii. Všechno jsem si moc brala a každý problém nabýval do šílených rozměrů. Fakt jsem si myslela, že nakonec skončím u doktora. Pomohlo mi, že jsem začala chodit na spining a více mezi lidi. Je mi jasné, že s dvěmi dětmi už je to složité a navíc, přítel je pořád v práci. Nejvíc tě asi stresuje to, že je Kubík na tobě hodně závislý a taky se s ním asi nikde nedostaneš, když v kočárku pořád brečí. Nezkoušela jsi třeba nějakou nosičku? V tom by mohl být klidný a ty bys s ním alespoň mohla na procházku.
Safi, 4,8 kg měl Honzík v 6. týdnech :grinning: . Takovou váhu ti fakt závidím :dizzy_face: . Minulý týden se mojí kamarádce narodil kluk a vážil 4,6 kg! Taky je pořádně šitá, chudák! My budeme ve čtvrtek očkováni na rotaviry. A ten synflorix se píchá a kolik si za něj platila? Ty rotaviry nechceš?
1. lis 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Synflorix je injekční a neplatí se za něj nic pokud se naočkuje v rozmezí mezi 3a 5 měsícem je hrazen pojištovnou. Takže zadarmo. Jinak rotaviry nevím jestli budu očkovat moc jsem o nich nepřemýšlela. Jo váha je pěkná, mě překvapila ta délka. Jak jste dlouzí vy Jaji. A kolik malý te´d váží asi.
1. lis 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vůbec nevím, kolik malý váží. Do poradny jdeme ve čtvrtek. Ale dlouhý bude asi dost. Přebaluji ho na podložce, která je dlouhá 60 cm a on jí dost přesahuje :grinning: . Je ho prostě kus!
1. lis 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safir já dávala po očkování Nurofen sirup,Mat měl vždy první večer 37,3 a bl pěkně protivnej, tak jsem mu lupla 1 ml Nurofenu přd spaním a byl klid a ráno byl v pohodě!!! :wink:
Safir ta jako ,,nechuť" na sexík je prý normální, momentálně je pro tebe prioritní prcek!! A je fakt, že po celodenním honění se za dětma, na sexík ani není nálada!! Já to tak mám taky!! :sunglasses: Ale je fakt, že když je klidnější den, tak se nachám rychle přesvědčit! Jak píšeš, i tohle je důležitý pro vstah. A chlap potřebuje vědět, že není na vedlejší koleji, když se pořát točíš kolem prcka, musíme to tak brát, jako že to jsou pořád velký děti, ti naši miláčci veliký!! :sweat_smile:
1. lis 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safir!!Tak já po očkování nedávala nic,malej neměl ani teplotu,ale kdyby náhodou něco,tak jsem měla v pohotovosti doma připravenej Nurofen sirup!!
Tak na sex jsem po porodu a dá se říct i pomalu pár měsíců neměla ani myšlenky ani chuť!!Prostě nic!!Ale teď už je to ok,samo to odeznělo!!Takže se nechám říct pomalu kdykoliv a je fakt,že stačí když na mě manžel udělá očička a je to!! :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku taky se přidávám s kondolencí k morčeti. Bráchovi shodou okolností ve stejnou domu umřel křeček - z ničeho nic :unamused:
Safirko já preventivně nedávala nic a i když se mi zdálo že má malej lehkou teplotku, raději jsem ho neměřila protože jsem hysterka. Ono to kolísalo, půl hoďky byl teplet pak ok, zachvilku zase... jen jsem ho po 30 min. kontrolovala kdyby začal "hicovat" tak bych mu čípek dala, ale nechci ho cpát lékama a jen tak dopředu už vůbec ne.
Safi já ty rotaviry vřele doporučuju, je to vodička do pusinky, takže žádný jehly a žádná reakce a chtěla jsem to pro klid, tak jsme začali když měl malej 6t. Teď když vidím co všechnostrčí do pusy a jak někdy ryje držkou tak jsem za ně mooooc ráda. Prostě jsem klidnější. Zatím ještě nebyl nemocnej a mít ho v nemocnici na kapačkách, to bych nepřežila. Rozhodně to za ty peníze stojí !
2. lis 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u nás se to střídá s tou únavou, jednou já a jednou manžel. A Adrianka je zvyklá, že čeká na tatínka a spolu chodí spát, nebo prostě na něho čeká v posteli, tak nějaký častější sexík nehrozí :grinning:
Tak včera jsem měla šok, šla jsem si lehnout a holky už obě spaly, no nechápu, proč jsem dlouho otálela a uspávala Laurinku u prsa :sweat_smile:. Nemáme doma tatínka do středy, tak jsem si říkala, že to bude boj se spaním a nakonec taková krása.
2. lis 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem Lukymu koupila na MMB to odrážedlo, co má vzadu ručku a funguje to i jako chodítko. Tak už s tím přejde celý byt. Za ruky chodit nechce, ale taky se zapomene a stojí sám a třeba tleská. :slight_smile:
Luci, ptala ses co na oběd. Já polívky nedávám. Vařím třeba zeleninu s bramborem, špenát s bramborem a žloutkem, zelen.rizoto, včera jsem mu dala zelí s masem a bramborem a jak mu to jelo. Nebo zeleninu s těstovinama. Různé druhy zeleniny.
K očkování. Já jsem nurofen nedávala.Luky byl v pohodě. Kdyby jsem viděla, že je nevrlý, tak bych mu ho dala.
U nás moc sexíku taky není, páč Daňulka spí s náma. A on vydrží být vzhůru nejdéle. :dizzy_face: .
2. lis 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo, tak Luky taky neposedí co?! Mates za odrážedlem pítá po celým baráku taky a jinak chodí za jednu ruku!! :wink:
Já vařím Matoj asi to stejný co Jajulda, ještě dobrej typ je dýně- ta nám moooc chutná!!! :wink:
2. lis 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co se děje, že dneska nikdo nic nepíše? :unamused:
3. lis 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!!Tak u nás bylo dneska celkem hezky,tak jsem byli celý den venku!!Musí se toho využít dokud je takhle!! :grinning: Pak už bude pořádná zima a nebude to na velký chození venku!!
Malej už spí!!Hurááá dneska byl nějakej protivnej a vůbec nechtěl večeřet!!Vztekal se jak pominutej!!Asi zuby nebo nevim!!
Zítra máme plavčo,tak se těšim!!
Jo a hlásí pěknej vichr po celých čechách,tak jsem zvědavá co se přižene!Tak zatim papa
3. lis 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla dneska s Oliverkem v dětské nemocnici na pohotovosti. V sedu mi hodil záda a padl na hlavu, ale brutálně, tak jsem ho nechala zkontrolovat (chvilku po tom zvracel a byl takovej apatickej…) takže se má dávat pozor na fontanelu, aby se nezvětšoval mozek, kontrolovat zorničky aby byly stejně velký a zvracení – to jen jako tip pro všechny, protože děti nám všem asi ještě padat budou. Jo a doktor mi říkal abych ho v noci 2× vzbudila a zkontrolovala (vtipálek), tak jsem říkala že netřeba, že vstává sám 9× za noc :grinning:
Zítra jdeme poprvé cvičit, moc se těším ! :dizzy_face:
3. lis 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte, jéžiši Ivi tak hlavně ať je malej v pořádku!.. :confounded: ...Ty děti jsou fakt někdy takový "zbrklý", jdou do všeho "po hlavě". Já mám někdy taky šoky, jak Kuba padá, ale zatím dobrý.
Jinak hned teď jdu založit ty stránky, jak jsme se bavili. Ať jsme soukromá skupina. Už mám tady taky víc známých, takže stejnej problém, jako má Jáji. :sweat_smile:
4. lis 2010 v 09:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iva2009 , jajulda , luciienka , zanet29 , vendulasy , piskot1 , safira.b , jaji26 , ........snad jsme všichni, nebo ještě někdo chybí?? Musela jsem tam vypsat, kdo bude mít do skupiny přístup..tak to zkuste, jestli to funguje. :slight_smile: Dáte jen Soukromé skupiny...a pak normálně Májovky 2009. Název jsem nechala, ať se nám to neplete. :slight_smile:
4. lis 2010 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!Prosím dejte nám hlas pro Matýska!!Moooc a moooc děkuju :wink:

http://soutez.doma.nova.cz/ditmo
4. lis 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hlasováno..ale už jsem hlasovala tak pro 8 dětí - má tam děti skoro každej.. :slight_smile:
4. lis 2010 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak já musím říct, že se nám stala velmi nepříjemná věc, sabinka mi po tom očkování prostě doma odpadla přestala dýchat takže jsem volala pohotovotst rozdýchávali jsme a byli jsme den na dětské JIp a pak na dětském oddělení máme za sebou všechna vyšetření na nic nepřišli z čeho by to mohlo být. Je možné, že z očkování to si myslím i já, protože nám dala dvě vakcíny a asi to byl pro organismus moc velký nápor tak prostě skolabovala. Všechna vyšetření jsou Ok, jen jdeme ještě za 2týdny na neurologii a pak taky budeme cvičit vojtovu metodu má menši asimetrii na pravo, ale fakt drobnou, sestřička z rhb říkala, že kdyby se nám to nestalo tak se na to ani nepřijde. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: No byla to pro mě hrůza a neuvěřitelný šok, a hrozný zážitek>Dneska nás pustili domů. Takže jsme objednali monitor dechu a já teď budu mít více strachu. :cry:
Jinak Ivi tak ať jste taky co nejvíc v pořádku.
Jinak Jaji co nejvíc dávat na koníka ať zvedá hlavičku, páč v dnešní době to dr. berou jako velký problém, že nezvedá hlavičku. Naše Sabinka nádherně pase koníky a me neuroložka řekla, že je opožděná :angry: :angry: :angry: Což určiztě není. Ona jí u toho vyšetření hrozně řvala a nebyla schopná ani pást toho koníka a tak mi řekla, jestli není rozmazlená. :confused: Jenže ona byla chudátko špatně probuděná už měla kupu vyšetření za sebou a byla hrozně uplakaná. Tak mě tak naštvala ta dr. no hrůza :angry: :confounded: :cry:
4. lis 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak my jsme měli bohužel v úterý pád z postýlky :frowning2: Chybí mi jedna boční šprušle a Laurinka se tam asi protáhla a spadla, ale pozorovala jsem jí celý den a naštěstí jí nic nebylo, žádné zvracení ani její chování nebylo divné, tak jsem ani s ní nikam nešla. Musím na ní dávat pozor, pořád musí sebou mlít, je hrozná. No a dneska jsem s ní byla u doktorky, jestli přibrala, tak naštěstí za 14 dní máme 15dkg nahoru, ale od včerejška máme teplotu, dneska dokonce 38,5st., tak asi moc papkat nebude, ale snad to brzy přejde. Doktorka říkala, že by to mohla být snad 6. nemoc.
Jo a taky jí našla první zoubek, moc si nenechá sahat do pusinky, ale Dr. má zkušenosti, ta se jí tam dostala. Aďa měla první zub v 10 měsících, je ve všem rychlejší než než Aďa, teda kromě mluvení, to se spozdila asi o měsím.
Dneska jsem si zabouchla dveře, jak jsem šla s popelem , :angry: už se mi hrnuli slzy do očí, naštěstí máme náhradní klíče u souseda a naštěstí jsem neměla zaražený klíč, jinak nevím, nevím, jak bych se dostala dovnitř.

4. lis 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safirko a Sabinko vy chuďěrky malé, to je dobře, že jste teda v pořádku, to jsou teda šoky. Safirko, jsi teda borka, že jsi to tak ustála, už bude dobře holky naše.
4. lis 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek