• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Jéžiši holky!! člověk jsem ě dny nejde a to jsou fuj zprávy!! Ivi hlaní je že je Olí v pohodě- a pádů ještě bude! :unamused: Jak píše Žanda, stačí sledovat a když se něco nezdá tak zajet k dr, u druhýho víš co máš čekat!!
Safir, úplně mě zamrazilo, co se u vás stalo!!! důležitý je že víte proč to bylo a můžeš se tomu už vyhnout!! A ta neuroložka- to mě teda taky příjde přehnaný, hned cvičit vojtovku!!! Spousta dětí ve vašem věku ještě nic nedělá, a neřešej to. A nebo se teď hodně chodí cvičit s dětma na rehabku, ale hned Sabinku trápit vojtovkou?! :unamused: No nevím, nevím, jestli bych do toho hned šla!!! :confounded:
Já měla u nás rodiče a po oba dva dny jsem byla s dědou po doktorech, po neděli nastupuje do nemocnice na došetření a předoperační vyšetření a za 14 dní nástup na operaci- budou mu brát tu ledvinu!!
4. lis 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidala jsem pár fotek Ditušky, tak když budete chtít, tak se mrkněte.Omlouvám se, že už sem za vámi nechodim, ale mám nějaké rodinné starosti(já, manžel a Dituška je vše v pořádku), týká se to soužití s tchýní............Takže více méně trávim více času u mých rodičů, kam s Dituškou pravidelně každý měsíc odjíždíme.Manželovi to naštěstí nevadí, bohužel on sám svou matku nemusí, ale nemáme peníze na to, abychom odešli z jeho baráku a šli do bytu, jelikož bychom to finančně neutáhli.Takže moje psychika je na bodu mrazu, ještě že mám Ditušku.....pořád jsem s ní, takže počítač vypouštim a radši si jí užívám.....Mějte se krásně.papa
3. bře 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo,už jsme se přesunuly do soukromých skupin, taky pod názvem Májovky. Napiš nám častěji, určitě tě potěšíme a nebudeš se tak trápit. To se nedivím, že máš z Ditušky radost, je to šikulka, pěkný buclík, sluší vám to oběma :wink:
3. bře 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek