Májovky 2009. Popovídáme si?

Tak holky, doufám, že mě budete některá následovat a nebudu si tu povídat jen sama pro sebe 😃 . A nezapomeňte, samý pozitivní zprávičky 😉 Né, už bylo vážně načase a pokud se tu objeví Miška, zdravím a děkuji za otevření očí ve správnou chvíli :-N Tak čekám na novinky od vás už na těchto stránkách!!! 😎 Všechny zdraví Kristýna...tady Luciienka....pěkně těžký vymýšlet tu jméno, co jsem zadala, to už někdo měl :-p
Strana
z174
Dolů
PředchozíStrana
z174
Další
vendulasy
4. lis 2010
Jéžiši holky!! člověk jsem ě dny nejde a to jsou fuj zprávy!! Ivi hlaní je že je Olí v pohodě- a pádů ještě bude! :-| Jak píše Žanda, stačí sledovat a když se něco nezdá tak zajet k dr, u druhýho víš co máš čekat!!
Safir, úplně mě zamrazilo, co se u vás stalo!!! důležitý je že víte proč to bylo a můžeš se tomu už vyhnout!! A ta neuroložka- to mě teda taky příjde přehnaný, hned cvičit vojtovku!!! Spousta dětí ve vašem věku ještě nic nedělá, a neřešej to. A nebo se teď hodně chodí cvičit s dětma na rehabku, ale hned Sabinku trápit vojtovkou?! :-| No nevím, nevím, jestli bych do toho hned šla!!! :-S
Já měla u nás rodiče a po oba dva dny jsem byla s dědou po doktorech, po neděli nastupuje do nemocnice na došetření a předoperační vyšetření a za 14 dní nástup na operaci- budou mu brát tu ledvinu!!
misabroj
3. bře 2011
Ahoj holky, přidala jsem pár fotek Ditušky, tak když budete chtít, tak se mrkněte.Omlouvám se, že už sem za vámi nechodim, ale mám nějaké rodinné starosti(já, manžel a Dituška je vše v pořádku), týká se to soužití s tchýní............Takže více méně trávim více času u mých rodičů, kam s Dituškou pravidelně každý měsíc odjíždíme.Manželovi to naštěstí nevadí, bohužel on sám svou matku nemusí, ale nemáme peníze na to, abychom odešli z jeho baráku a šli do bytu, jelikož bychom to finančně neutáhli.Takže moje psychika je na bodu mrazu, ještě že mám Ditušku.....pořád jsem s ní, takže počítač vypouštim a radši si jí užívám.....Mějte se krásně.papa
zanet29
3. bře 2011
Míšo,už jsme se přesunuly do soukromých skupin, taky pod názvem Májovky. Napiš nám častěji, určitě tě potěšíme a nebudeš se tak trápit. To se nedivím, že máš z Ditušky radost, je to šikulka, pěkný buclík, sluší vám to oběma 😉
Strana
z174
PředchozíStrana
z174
Další