• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Byla jsi statečná Safi! Chvíli to ještě bude bolet, ale není nad to, vrátit se do normálního života a začít jak jinak, než znovu. Už bych taky raději šla do práce, ale můj čas ještě nenadešel. Dneska mě chvílemi pobolívalo bříško, ale mrcha jedna ukrutná pořád nic :frowning2: ! My jsme se včera večer s manželem k sobě taky tulili :grinning: . I když upřímně, já nějak od toho potratu nemám chuť. Ale co bych pro klid domácího krbu neudělala :grinning: !
Luci, nemastná neslaná jsi proto, že sama sebe přesvědčuješ, že se to tento měsíc nepovedlo, abys nebyla zklamaná a na druhou stranu doufáš, že to vyšlo. A navíc, čas do menzesu se nějak neuvěřitelně vleče, že mám pravdu? Já jsem taky bývala před menzesem takhle nevrlá a většinou jsou věděla, že se to zase nevydařilo. Ale to nemusí být tvůj případ :slight_smile: ! Budu ti držet palce ...
1. čer 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla jsem vám poděkovat za pomoc :slight_smile: Ani o tom nevíte, ale moc jste mně pomohly. Četla jsem vaši diskuzi na vašich předchozích stránkách. V dubnu jsem potratila, ale díky vám jsem si uvědomila, že nejsem jediná, komu se to stalo, takže fakt moc a moc děkuju!!! :wink:
Luciienko, zatím se nesnažíme, ale snad brzo začneme :sweat_smile:
2. čer 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak u nás počasí zase nic moc!! Hrůza co? Už aby zase svítillo sluníčko :slight_smile: Jsem z toho počasí akorát pořád ospala a nic se mi nechce dělat!! Vítám Páju :slight_smile: :slight_smile: To je fajn že si se k nám přidala, našlas tyhle stránky na těch bývalých?? Četla jsi celou naši diskuzy? Já jen jestli jsi v obraze co se děje? :slight_smile: Většina z nás se začala snažilkovat po 1MS. Jo a už se nám zadařílo žejo Jejuldu, Piškotku! :grinning: :grinning: A jak vám je holky?? :wink:
2. čer 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulasy, našla jsem vás přes ty bývalé stránky a přečtla jsem vaše diskuze od začátku až do konce. Jen jsem se občas ztrácela, ale není divu...nejde si všechno zapamatovat :slight_smile:
Ze snažilkování mám zatím trochu strach, ale snad to brzo přejde :confounded:
2. čer 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, v prvé řadě abych zase nezapomněla, tak zdravím Ivku2009, to je super, že už jsi taky snažilka, ten čas ale příjemně utíká :wink:
Také zdravím tebe a vítám, Pajo28. Je mi líto, že jsi musela prožít to co my. Ale bohužel to je život, taky mi ty stánky pomohly, když jsem zjistila, že nejsem sama, které se to přihodilo :frowning2:
Jinak dneska už jsem neodolala a dělala jsem si test :grinning: , asi to byla hloupost, samozřejmě, že se tam ještě nic neukázalo, ale dneska jsem nafouknutá jako krocan, tak snad i ta mrcha dorazí brzy, čekám ji do konce týdne. Už se těším, ať mám po té mrše, ať se můžeme zase začít pěkně snažit.
To počasí mě už taky nebaví, už by to chtělo si vyhřát pěkně kostičky :dizzy_face:
2. čer 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím, že u nás je sluníčko a celkem teplo :slight_smile: . Ale nebojte v dálce vidím mraky :frowning2: , hnus.
Vendulasy je mi fajn, ale mám pocit, že mě už taky nějak trošku narosl pupík :angry: , což je hodně brzy. Mě je fajn, ani nevím, že jsem těhu.
Pájo, je mi také líto, že jsi prožila co mi, ale to je život. Nicméně některým nám už se zadařilo a ostatním se zadaří za chvíli. :grinning: :grinning: Život je někdy krutý, ale někdy zase krásný.
Safirko, to je super, že tvůj manžel je ten první co s tím přišel. Takže hupky dupky, ať jsi za chvíli mezi námi. :slight_smile: Jestli ti bude stále zima (což v tomto počasí není nic zvláštního), tak to budeš v tom cobydup :grinning: :grinning: :grinning: . Teda pokud se toho tvůj manžel zhostí vždy stejně - aby ti příště nedal tu deku. :sweat_smile: :sweat_smile:
Jáji a co ty, už se rozjela ta potvora?
2. čer 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky! Jajuldo, pořád nic! Třetí den jen trošičku špiním. Tak si říkám, jestli se to vůbec hlásí menzes nebo to jsou ty nečistoty, které tam pořád mám. Zítra jdu k doktorovi, už mám z toho docela paniku. Bude to týden, co mi píchli vyvolávačku, tak nevím, jestli mi píchne další, nebo budeme čekat. Jen čekám, kdy doktorovi dojdou argumenty a řekne, že neví, co se mnou :frowning2:
2. čer 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky, Jáji já dostala MS po vyvolávačce po 12ti dnech, tak ještě počkej. :wink: Žanetko teď jsme na tom asi stejně, taky čekám koncem týdne mrchu, jo a Jáji, vystihla jsi to přesně....radši se přesvědčuju, že nejsem, než opak :grinning: Jdu uklízet a pak do školky, tak se mějte!!Jo a Pájo, je to smutné, ale už si mezi námi, bude líp!! :wink: :slight_smile: :slight_smile:
2. čer 2009 v 10:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji, počkej ještě. Já sice vyvolávačku neměla, ale myslím, že už ti začíná MS. Jen se musí rozjet. A nepropadej PANICE!!!!! Není to s tebou bůhví jak zlé. Maluješ čerty na zeď. Všechno je v pořádku, uvidíš.!!!! :angry: :angry:
2. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku, volala jsem k doktorovi, tak v pondělí 8.6. jdu na prohlídku. Tak si mě přidej do dokt.postupky :sweat_smile: :sweat_smile:
2. čer 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, prosím, kdy jste se začaly znovu snažit? Potratila jsem v 9tt, bylo to první těhu. Dr mně doporučila 3 měsíce počkat a pak hurá na to :wink: Ale jak si to tu pročítám pořád dokola, šla bych do toho hned teď!!! :grinning: :grinning:
Luciienko, měla jsi pravdu, je mně líp!!! :dizzy_face:
2. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pajo, já jsem potratila poprvé v 7 tt a hned po prvních MS p revizi jsem otěhotněla znovu a mám hlapečka. Těhu bylo úplně v pohodě. Teď jsem potratila v 11 tt a snažilkovat jsme se začali taky hned po prvních MS. Otěhotněla jsem až po druhým MS. Takže pokud se na to cítíš, začni se snažilkovat klidně hned. Jak už jsme psaly, ono si tělo samo udělá co chce :grinning: :grinning: .Pajo, můžu se zeptat kolik je ti let?
2. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo, 28...a bydlím ve stejném okrese jako ty :slight_smile:
2. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pájo tak jsme na tom byli stejně( 9tt) a já se snažilkovala hned po 1MS a hned 1. měsíc se zadařilo!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Tak se zaříď podle toho jak se cítíš, jestli chceš tak na nic nečekej! :slight_smile: Mě ta naděje z toho snažilkování moooooc pomohla( psychicky). Tak přeju hodně sil a užij si to snažilkování!!! :grinning:
2. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pajo a ty už máš po první MS?
2. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám, Jaji. Přišla sama, byla naprosto v pohodě (5 dnů) a už je i pryč :slight_smile:
2. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
-------------------------------
3.6.-Jáji (gynda)
4.6.-Piskot(gynda+UZ)
8.6.-Jájulda(gynda+UZ)
12.6.-Vendulka(gynda+UZ)

Ahoj holky!!Vítám mezi náma nováčka Páju!!! :wink: Neboj už bude vše ok,všechny jsme si to tady prožili,ale čas jde dál a ono to časem přebolí!!Už jsme tu dokonce tři těhulky!!Já,Vendulka a Jájulda a nebude dlouho trvat a přibydou další!!!Jak psali holky!!Záleží na tobě kdy se začnete snažit a hlavně jak na tom budeš fyzicky a psychicky!!Já potratila taky první mimčo ve 14tt a doktoři chtěli minimálně tři měsíce nechat pauzu!!Také jsme je neposlechli a začli se snažit hned po první!!Ono si samo tělo řekne kdy je připravené,takže se ničeho neboj a s chutí do toho ať si taky brzo těhulka!!! :wink: :wink:
Jáji nestresuj se,to je určitě rozjíždějící MS,jen jí to dýl trvá než se pořádně rozjede,ale určitě dorazí neboj!!
Jajuldo přidala jsem Tě do postupky :wink: Doufám,že tam za chvíli přidám další z vás :wink:
Safirko!!Já úplně zapoměla,že už chodíš do práce!!to jsem trdlo!!Já jsem dělala skoro dva roky na ARU a byl to pěknej záhul!!Domu jsem chodila pěkně ztahaná,že jsem sotva pletla nohama,takže Tě plně chápu!!!A už neplakej!!!Je to za námi a teď už se snaž koukat jen a jen dopředu,ju? :wink: Už bude jen dobře!!!
2. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jsem asi fakt jelito a musíte mít ze mě radost :zipper_mouth: :dizzy_face: , tak se omlouvám! Břicho už mě bolí soustavně a špinění se mění v krvácení! Je to asi tady :grinning: !!! Jestli po této MS bude moje děloha čistá, tak se půjdu ožrat :grinning: :grinning: :grinning: !!!!!
2. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji!!!VELKÁ GRATULACE k té mrše :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji, taktéž velká gratulace k té mrše :grinning: :grinning: :grinning: . Souhlasím s tebou jdi ti zapít a pak na to honem vlítněte a výsledek je jistý :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .
Pájo, tak to jsi mladá. Tak se nestresuj a udělej jak cítíš.
2. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás krásně svítí sluníčko a máme 18stupňů! Tak doufám, že ty škaredé dny jsou pryč! Páji, budeš si sem dávat fotku? Jsme na tebe zvědavé :grinning: ....
2. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotka přidána, tak mrkněte, ať víte, kdo vlastně jsem :wink:
2. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pájo, nádherná fotka. Mohla jsi jich tam dát víc :angry: :angry: . To je focené v zimě?
2. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fakt úžasné, jak je to dělané, Pájo? Před hodinou jsem psala, že je tu krásně a momentálně už prší. To počasí je fakt praštěné!
Pájo, napiš něco o sobě, ať jsme v obraze. Teda, jestli chceš ....
2. čer 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já ještě nějaké přidám...musím je ale zmnšit, tak to chvilku potrvá :unamused:
Sjsme měli loni v květnu. Na původní fotce je strom zelený, dám ji do alba, ať to vidíte. No a je to upravené, dají se dvě fotky přes sebe, něco se nechá barevně, něco černobíle a vznikne z toho něco podobného :wink:
Jaji, a co chcete vědět, se ptejte :grinning:
2. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidala jsem tam tu fotku, není to sice uplně ta stejná, ale z takové podobné to vzniklo :grinning:
2. čer 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máš ty fotky krásné. Mimo to jsi byla krásná nevěsta. Něco o sobě budeš psát postupně v průběhu diskuze. Jsi Pajo z centra Zlína nebo někde z okolí, teda pokud se můžu zepta. :sweat_smile: Teda pokud tu s námi vydržíš. :sweat_smile: Jsi ještě na PN nbo už pracuješ?
Jdu vzbudit to moje malé třeštidlo a pak jedu pro auto, měla jsem ho na servisu. Pro malého si přijede mamka, takže se ozvu asi až kolem sedmé. Zatím papá holky.
2. čer 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si dala pěkně šlofíčka po obídku, dala jsem si dvě hoďky a místo hlavy mám velký střep :confounded: , kávička to snad zpraví.
Jaji, to je super, no vidíš, že dorazila mrška jedna zlobivá, už bude jenom líp :slight_smile:
2. čer 2009 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Páji!!Chválím fotky!!!Ta jakoby v zimě vypadá fakt úžasně!!!Jo a byla si nádherná nevěsta!! :wink:
Tak a já mažu k našim na chvíli a zítra v deset s manželem odjíždíme na letiště!!Přiletí na týden jeho ségra!!Žije jinak v Londýně a do Čech jezdí za rodičema tak dvakrát ročně!!A mx slíbili,že pro ni zítra sjedem na letiště do Prahy!!!
Holky už se mi to ve čtvrtek blíží a mě začíná chytat panika!!!!Začínám se bát!!!Musíte na mě moooc myslet ať máme srdíčko a správnou velikost jak má být!!!
2. čer 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paji, fotky ze svatby máš pěkné :wink: taky jsem si tam před chvíli přidala nějaké ze svatby, musela jsem je scanovat, neboť jsme nefotily žádné na digitál.Tak se když tak jukňete na nové fotečky.
Piškotku nestresuj z kontroly, to špatné jsis už vybrala, teď už bude všechno jak má být. Musíš myslet pozitivně, neboj zvládnete to ty i prďolka :wink:
2. čer 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek