• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Jajuldo, ze Zlína přímo nejsem. Bydlím 30 km od ZL. Na PN jsem byla cca měsíc, je to týden, co jsem se vrátila do práce. Vůbec se mně sice nechtělo, ale jednou jsem tam jít musela :unamused:
Jinak holky, moc děkuju za pochvalu fotek!!! :grinning:
2. čer 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem přidala něco do alba, bohužel, je to jen ze svatby. Všude totiž fotím já, takže nejsem skoro na žádných fotkách a něco se zase nedá publikovat :sweat_smile: . Můj manžel neumí fotit. Na všech fotkách mi buď chybí kus hlavy nebo nohy a nebo zabere úplně něco jiného :grinning: . Chápete?!
Pájo a co děláš za práci?
Lendula už se dlouho neozvala, copak je s ní?
2. čer 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji, úplně tě chápu, taky se manželovi občas stane, že mě vyfotí tak,že mně chybí dost podstatné části :grinning:
Jinak pracuji jako účetní...a co ty Jaji?
2. čer 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já pracuji jako referent státní správy. Nic moc lichotivého ani vábného, ale někdo to dělat musí :wink: . S účetními přicházím do styku denodenně. Docela už se těším, až se vrátím do práce.
Páji, mimčo mělo být asi vaše první, že?
2. čer 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsme doma.
Piškotku všechno bude v pořádku, já ani nepřemýšlím jinak a ty udělej to samé. :slight_smile:
Pajo já bydlím v Otrokovicích. A taky dělám účetnictví. Dělám i doma takže to mám dobrý. Když člověk pracuje, tak nemá takové špatné myšlenky.
Tak malý už si lehá a já ho jdu masírovat. Kdysi jsem se podle knížky naučila masírovat mu celé tělo a tak ho jdu po delší době znovu namasírovat. Jinak dneska je muj miláček celou noc v práci. Bude mi smutno. Malý bude se mnou v ložnici spinkat - aspoň nějaký chlap :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Copak holky, nikdo tu nejste?
2. čer 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nevím, nikdo tu není a tak půjdeme za chvíli spát.
2. čer 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co je s vámi :unamused: ? Tak jsem byla u doktora, znovu mi bral krev a vbyla jsem na UZ. Zatím teda nekrvácím, jen více špiním. Doufáme, že se to rozjede. Říkal, že je dobré že se sliznice tvoří a že to snad bude dobré. Ptala jsem se na zbytek těch výsledků z plodu a řekl, že nic nezjistili, že je to uvedeno jako nezdařilé těhotenství. Tak v tom případě nechápu, proč mi ta plodovka odtekla. Ale to už asi nejzistím, musím se s tím smířit. Takže příští středu se mám zase přijít ukázat.
U nás před hodinou tak lilo, že jsem jen pár kroků doběhla do auta a byla jsem mokrá jako myš. To počasí už mě fakt nebaví.
3. čer 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOlky, co je že nikdo nepíšete, co se stalo?
Jáji to je super, že je všechno v pohodě. Tak vidíš, sliznice se tvoří to je nejdůležitější. U nás je velký větr, ale svítí sluníčko :slight_smile: .
3. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, já dneska nemám cosi povídavou náladu. A přitom venku svítí sluníčko...asi na mně přišla nějaká deprese či co :confounded:
Jo Jáji, mimčo mělo být první :cry:
3. čer 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pájo, z toho se musíš vypovídat. Ono to přejde. Důležité je, že už máš tu první MS za sebou!! :sweat_smile: :sweat_smile: Teď už to bude jenom a jenom lepší.
3. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky, já mám dnes taky jakousi debilní náladu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Buď ať už přijde MS nebo ať už je aspoň konec týdne. A hlavně - ať se zlepší to počasí!! :sunglasses: Jdu pro malou do školky, tak se tu mějte. :grinning:
3. čer 2009 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás už zase leje! Stavila jsem se v práci, šéfka potřebovala podepsat nějaké papíry a navíc, holky mě rády vidí :dizzy_face: . Já jsem už z toho počasí nějaká nejedlá, a taky mě dost bolí břicho. Ať si - hlavně ať se to všechno spraví! Kamarádky mě pořád tlačí, ať vyměním doktora, ale já nemám důvod. Je fakt, že kdysi mi moc pod nos nešel, hlavně to jeho vystupování kus za kus, ale časem jsme se dostali na přátelskou konverzaci a nemám dojem, že by něco dělal špatně. Jiný doktor by mě třeba poslal na třetí vyčištění, ale on nechce, protože ví, že by mi to mohlo zničit dělohu úplně a to pak mimi nebylo :frowning2: .
3. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
----------------------------
4.6.-piskot(gynda+UZ)
8.6.-Jajulda(gynda+UZ)
10.6.-Jáji(gynda)
12.6.-Vendulka(gynda+UZ)

Ahoj holky!!!Nějak nestíhám,tak se ozývám až teď!!!Jáji to je dobře,že Ti dopadla kontrola dobře!!Jo a my když jsme si byli pro výsledky z mimča,tak nám taky řekli,že tam nic nenašli,že šlo o nezdařilé těhotenství!!Většinou říkají,že na tu příčinu nepřijdou a tak říkají nezdařilé těhotenství!!!Ber to prostě tak,že na nic hroznýho nepřišli a jen to byla blbá náhoda a nepovedlo se to!!!To si říkám furt já!!!
Jájuldo!!Zkoušela sis vypočítata termín porodu???Vím,že je brzo,ale jsem zvědavá jak po sobě hezky budem :wink:
No my dneska frčíme večer na to letiště pro tu ségru a vrátíme se někdy v noci a ráno vstávám k doktorovi!!!To bude bomba :slight_smile:
Jáji a Žanet mrkla jsem na fotky ze svatby!!!Moooc Vám to slusělo!!! :wink:
3. čer 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku, zatím ještě není důvod k radosti, to až bude děloha úplně čistá :wink: . Ale jsem ráda, že se mi ta sliznice tvoří, to se mi oddychlo. Ovšem, kdy se budu moct snažilkovat, to je ještě ve hvězdách. Neměla jsem odvahu se na to zeptat. Asi by mi řekl něco v tom smyslu, ať raději myslím na uzdravení :sweat_smile: .
Každá nevěsta je krásná :grinning: . V létě už to budou tři roky, jak to utíká .... Piškotku, ty se šetři, budu zítra na tebe myslet. Pak hned všechno napiš, budeme zvědavá, jak se tomu tvému nájemníkovi daří :grinning: !
3. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji!!Neboj dám hned vědět jak sem dopadla!!!Hlavně na mě moooc myslete!!!Už se začínám bát!!snad to bude ok!!! :slight_smile:
3. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím vás holky.My jenom s malou lítáme pořád ven, člověk se doma ani moc neohřeje, maximálně tak navařit a zase ven. Za chvíli budu mít otravu čerstvým vzduchem :grinning: :grinning:
Jaji , to je fajn, že tě pán doktor pěkně hlídá a má pod kontrolou, věřím, že brzy budeš v pořádku a taky budeš snažilka.
Luci, taky bych byla ráda, kdyby už byla neděle :wink: , ať vím na čem sem. No i když si to myslím, nevěřím, že by se to hned povedlo :confused:
Piškotku dík za pochvalu fotek, jo a šetři se, žádné přemáhání!!
Tak my jdeme zase ven a teď se k nám přidá i třetí holka- psí. Holky držte se ..
3. čer 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dneska jste se moc nerozepsaly. Safírko co je s tebou?
Žanet, já taky furt někde lítám. Ráno do školko s malým, pak buď do práce nebo pracuji doma nebo něco vyřizuji, mezitím nákupy, pak malého vyzvednout ze školky, honem domů jde spát, jak se vzbudí tak buď ven nebo k našim nebo něco jinýho. Kolotoč. :slight_smile: :slight_smile:
3. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, to jsme tomu dneska moc nedaly :angry: ! Jsem nějaká unevená a přitom kromě obědu jsem vlastně nic nedělala. Ten menzes mě pěkně zmáhá. Odpoledne jsem měla takové bolesti břicha, že jsem si raději místo prášku lopla dvě štamprle koňaku :grinning: ! Hned mě břicho přestalo bolet :grinning: :grinning:. Tak doufám, že zítra už bolesti nebudou a místo toho dorazí pořádný MS! Tak dobrou, jdu si číst detektivku, je napínavá :dizzy_face:
3. čer 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky, tak já jsem si dnes přispala, Dcerku mám doma, tak nemusíme vstávat do školky. :grinning: :grinning: Je tam totiž málo dětí, hodně nemoci řádí a taky jsou maminky, co dají děti do školky třeba s rýmou, že to nic není. No a včera večer měla Kája soplík málem až u kolen... :angry: Jinak já stále vše stejné, teplotka stále 37, MS čekám tak o víkendu bych řekla. Jsem napjatá jak nikdy. :slight_smile: I když graf mi už konečně vykreslil křivku, tak se mrkněte. :wink: To zelený by měla být ovulace, růžový MS a žlutý myslím pozitivní těh.test. Podle mě byla ovulace jindy, no uvidíme...................http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nummer=2/userid=69542
4. čer 2009 v 07:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, ten tvůj graf to asi hodnotí jinak, než ty. Jestli ty máš vypočtený MS na víkend, on ukazuje o několik dnů později, tudíž i ty plodné dny asi byly jindy. Těžko říct. Každopádně, ta zvedlá teplota může být těhotenství :dizzy_face: . Však už se to brzy dozvíš :wink: .
4. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky!!!Já za chvíli razim směr gynda,tak na mě moooooooooooooooc myslete!!!Bojim,bojim!!!!!
Pak dám vedět!!Kdybych mohla,tak si snad dám před cestou panáka na uklidnění :wink: ,takhle si vezmu do ruky sušenku a razim!!!Myslete na mě!!! :wink:
4. čer 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Po dleší době vás všechny zdravím. Piškotku drž se!! Držím ti pěsti pro štěstí!!!!!!!
4. čer 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ledul! Tak jak se máš? Dlouho si se neozvala :frowning2:
4. čer 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak je. Piškotku jsem napjatá a zvědavá jak dopadneš. Hned napiš! :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Lendulo, dlouho ses neozvala. :unamused:
Jáji jak je? Co mrška už se rozjela?
4. čer 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jajuldo! Není mi nic moc. Břicho už mě bolí třetí den, ale menzes za moc nestojí :confounded: . Moc to nekrvácí, takže mám obavu, že se mi to takhle nedočistí. Zrovna brouzdám po netu a hledám menstruační kalendář, kde si budu zapisovat naměřené ranní teploty a pomalu tak zjišťovat plodné dny. Příští týden se chci zeptat doktora, zda si budu moct risknout případné těhotenství i když nemám ještě dělohu dočištěnou.
4. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji a kde jsi přišla na to,že nebudeš mít dělohu vyčištěnou? Vždyť to nezáleží na síle krvácení. Důležité je, že nějakou MS máš a že se ti dotváří sliznice. Dělohu vyčištěnou máš po kyretáži. Ta se MS nijak nečistí. Důležité jsou fungující vaječníky a sliznice. :confused:
4. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji, chodím po doktorech. Neví co to pod tou paží mám :frowning2: . Dneska jsem nějaká unavená, nic se mi nechce.
počasí taky nic moc. Jsem z toho všeho nějaká skleslá.
4. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jáji mě se "líbí" wunsch kalendář, to je ten, co sem vkládám..... :wink:
4. čer 2009 ve 14:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUciienko jsem zvědavá jak dopadneš :wink: . Možná že by jsi mohla zkusit testík už zítra ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: , co ty na to?
Lendulko, moje kamarádka má v podpaží hrčku stále. Může to být i tukový výron nebo něco takového. Jí to jen sledují.
Piškotku, jak jsi dopadla???
4. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek