• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Piškotku, ten tes by měl být jasný už dnes. :sweat_smile: Tak ti držím pěstičky a doufám, že tě budeme brzo následovat :grinning: .Jinak mám pozitivní ohlasy z práce, tak jsem ráda že je vše OK. A ještě jsem od nich dostala domácí úkol!! Udělat prezentaci a článek do Sestry. Holky sestry nemáte některá zkušenosti s uveřejňováním článků v Sestře!!!
13. kvě 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Piškotku, doufám, že strhneš lavinu !! Moc držím všechno co se dá ! ale taky už bych dávno testovala :sweat_smile: To jsou alespoň pozitivní zprávičky... :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jako sestra se přiznám, že jsem ještě článek do Sestry nepsala, ale podle mě stačí ten článek poslat a pokud se jim bude hodit a líbit tak ho otisknou.Možná víc informací bude na internetových stránkách časopisu. Holky mám jenom takový dotaz pobolívalo vás po revizi někdy v podbříšku a někdy píchlo ve vaječníku? Je to teprv 12 dní. A musím udělat něco se svojí dr.Protože mám vážné obavy že mě bude chtít uschopnit a já opravdu ještě něchci tahat lidi.Tak nevím.
13. kvě 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safira: mě teda taky pobolívá břicho... Týden po zákroku jsem špinila, pak týden úplně bez problémů a tento třetí týden mě furt něco píchá - hlavně když dlouho sedím a pak vstanu, nemůžu se ani narovnat,... ale pak se to dá rozchodit. Zánět to není, asi se tělo dává do normálního režimu a neví jestli má ovulovat nebo co .. :sweat_smile: No nějak to vydržím do první MS a pak se to snad spraví.... :slight_smile:
13. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky asi se budete divit, kdo vás navštívil, ale jsem to já Míša, akorát jsem si musela před nick dát b, vůbec mě sem nechtěli pustit, všechny možnosti přezdívky, co jsem si zadala už existovali, tak jsem se docela zapotila!! :wink: :slight_smile: Jsem na vás strašně moc pyšná, že jste udělali takový pokrok, vůbec bych to nečekala, že byste se přemístili jinam!!!!Jsem ráda, sem na tyhle stránky v mých časových možností za vámi chodit určitě budu!!!!Tamta na mě působila už moc stresově, vždy, když jsem tam šla, tak se mi vybavil první den, když jsem vám tam celá ubulená psala svůj příběh!!Tady se mi dýchá líp :slight_smile: Fakt chci poděkovat všem, koho to napadlo se sem přemístit a doufám, že tu budeme všechny!!!Udělali jste mi radost!!!
13. kvě 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No snad jo mám docela obavy aby to nebyla cista i když me to pobolívalo i v těhu a na uzv mi dr. řekla že tam cysta není.Ale ted to tam místama fakt dost píchne.Nevím jestli by to mohla být ovulace.Je to teprve 12 den.No snad to bude dobré.Taky jsem ráda, že jsme změnili stránky.
13. kvě 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safira: mě to taky začalo kolem 12 dne... tak uvidíme a pak si řeknem jo ? Dneska je to třeba lepší než včera.... :wink:
13. kvě 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je mi líto, ale svojí fotku si tam dát nemůžu.Všechny jsou větší než 700kB a to tam prostě nedostanu a pokud to jde nějak upravit, aby byla menší a některá to umíte, tak mi dejte prosim vědět!!!Jinak se mějte hezky, pěkně tady plánujte a já jdu mýmu zlatíčkovi nachystat večeři.Tedˇmám v práci raní, takže tenhle týden sem za vámi ještě zaskočim, ale ten příští už se sem asi nedostanu!!To stíhat nebudu!!No nic tak papa
13. kvě 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak jsem se úspěšně také přesunula! Akorát jsem si musela dát nové jméno. Na stránkách porod.cz jsem byla Janča. Nějak jsem nestíhala, tak jsem se nemohla přidat do předešlé diskuze posledních dní. Ale souhlasím, abychom měly své forum. Budu ráda, když tady budu moct s vámi nadále být :wink:
13. kvě 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Míšo, tak děkuj hlavně sobě, protože si to "rozsekla" jak bych to nazvala, právě ty :grinning: Piškotku, samozřejmě držím pěstičky, ať tam máš // :wink: Jinak já fotky zmenšuju tak, že si otevřu fotku na celou stránku, úplně vpravo nahoře je OTEVŘÍT, tam dám malování, vlevo nahoře je nápis OBRÁZEK, tam dám změnit velikost či zkosit a tam se ti objeví %, já zmenšuju tak na těch 50%. Návod jak pro blbý, že :grinning: Jinak to taky neumím :sweat_smile:
13. kvě 2009 v 18:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iva: No jak tak nad tím dumám možná by to mohla být ovulace.Pokud se den revize bere jak 1den MS tak dnes je to 13den a to by klidně ovu mohla být.Bolí mě to na pravé straně místama až do křeče, a hlen mám takový světlý, trochu mléčný a tahavý jako když má být ovu tak uvidím.Místama je to lepší a místama to docela zabolí. Mám obavy aby to nebylo něco horšího, ale někde jsem se dočetla že měli některé holky takové bolesti na pravo, že si mysleli že mají slepák tak jeli na pohotovost a tam jim řekli, že mají bolestivou ovulaci. :grinning: Což je fakt trapný a někdy i ti doktoři se musí smát. To já jsem jela nedávno s tetou a její 3 letou dcerou na pohotovost vytahovat z nosu molitan :slight_smile: A doktor se taky zasmál. Už se těším na MS vyjmečně a pak už to snad bude lepší a pomaličku to začneme zkoušet. Já fotku nechám na manželovi on je takový šikovný na tyto věci. :sunglasses:
13. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY!!!!!!JSEM TĚHULE :grinning: Kámoška mi nabrala dnes HCG a mám 389,takže jsem prý těhule jak vyšitá!!!Mám hroznou radost,ale i strach!!Zítra se objednám na gyndu,tak uvidíme!!!
Jinak jsem si udělala teď test a je tam druhá čárka krásně vidět,takže je to jasný!!!Manžel je úplně hotovej!!Netušil,že se to povede tak brzo!!!Moooc mi držte pěstička a koukejte mě hned nějaká následovat :wink:
Zítra se ozvu papa
13. kvě 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
piškotku to je úžasné strašně mooooooooooooooooooooooc ti to přeji a gratuluji určitě to bude vše OK tak si to štěstíčko užívej.A mi se brzo určitě přidáme :grinning: .To je úžasný
13. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku hurá!!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Hodně štěstíčka, ať je to všechno v pořádku!A poplivat virtuálně ostatní, ať to tu chytíme postupně všechny! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku, to je úžasné :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Už se strašně moc těším, až to budu moct vyřvat do světa taky, jenže já si ještě počkám :frowning2:
13. kvě 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku a jak jsi brzo vlastně otěhotněla?
13. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendulko a Safirkomoooc děkuju a plivu na ostatní ať ten virus máte všichni a co nejdřív :grinning: :grinning:
MOOOC Vám to všem přeju a budu čekat,která mě budete následovat!!
Snad bude vše ok,bojim bojim!!Nechci nic zakřiknout,aby se něco nedělo,tak se budu radovat pomalinku a potichu :slight_smile:
13. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Piškotku GRATULUJIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: ...Za jak dlouho od revize se vám to podařilo, jestli se můžu zeptat???...Tak snad nám tyto stránky přinesou štěstí :sunglasses:
13. kvě 2009 v 19:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji taky mooc děkuju a neboj určitě se dočkáš!!!Já strhla lavinu a teď to půjde samo uvidíte :slight_smile:
Safirko otěhotněla jsem po dvou měsících!!Teď jsem měla jet třetí a už jsem tu mrchu nedostala :slight_smile: Přebojovala jsem ji a vy to zvládnete taky!!!Určitě :wink:
13. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku, jak dlouho ti to trvalo před potratem, než jsi otěhotněla?
13. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mi trvalo přesně jako teď!!Dva měsíce a třetí už jsem to nedostala!!Stejná doba jako,když jsem otěhotněla poprvý!! :slight_smile:
13. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak nám to trvalo rok a půl, než jsem otěhotněla :frowning2:
Mám hrozný strach, že to zase nepůjde. Teď mi skončilo šestinedělí a čekám na menses. ¨Pořád nejsem zdravotně na tom nejlépe, takže doktor mi zakáže snažilkování. Ach jo ...
13. kvě 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji!!Musíš se hlavně hodit do klidu ty,jak budeš vynervovaná a budeš na to myslet,tak to nepůjde!!Vím,že se mi lehko říká,ale hlavně záleží na Tobě jak na tom budeš!!A většinou se říká,že po revizi otěhotníš rychle,protože jsi krásně vyčištěná a pak to jde dobře!!
Taky jsem na to první dva měsíce myslela a pak to nechala,ne že bych na to nemyslela vůbec!!Myslela,ale už jsem se nestresovala a řekla si tak když to dostanu,tak se svět nezboří a povede se jindy a takhle na to musíš jít!!A uvidíš,že to půjde!!!
Moooc moooc držím palečky!!Hlavně se uklidni a buď v pohodě a pak se začněte snažit,protože pokud budeš vystresovaná,tak to určitě nepůjde,to je zákon schválnosti!!!
Tak já se ozvu zítra!!Jdu koukat na telku papa
:slight_smile:
13. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, v první řadě musim z celýho srdíčka moc pogratulovat piskůtkovi, strašně moc ti to přeju a neboj se, určitě to všechno dobře dopadne!!!!Musíš v to věřit!!!!Koukej nás informovat a dělat nám jen samou radost!!!Tedˇ máme v tobě inspiraci :slight_smile: Ale já mám čas!!Dodržim tu doporučenou pauzu od doktora, takže bysme se začali pokoušet až v tom srpnu!!Když se nad tim i zamyslím, tak se na to ještě necítim, abych do toho šla třeba hned po první MS.Ale mě to tak letí, že mi to ani nepřijde jako dlouhá doba.Jinak holky tedˇpořád čekám na první MS, kdy bych jí měla tak dostat, když jsem 3 týdny po revizi??? Holky už se těšim, až zase některá napíšete, že jste těhule :slight_smile: :slight_smile: To fakt dodá všem naději!!!
13. kvě 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bmisko, menses dostaneš nejspíše až po šestinedělí, takže máš ještě čas. Taky záleží na tom, v kterém týdnu jsi potratila, jak moc je to velký zásah pro tělo. Já potratila ve 14tt a mám právě šest týdnů za sebou a MS nikde. Jenže jsem byla po týdnu znovu na vyčištění dělohy, takže se mi to asi ještě o týden protáhne. Z Piškotka mám obrovskou radost, vlila alespoň mě novou naději do žil! Moc jí to přeju a snad tento pokus vyjde a nejen ji!
13. kvě 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku taky mooooc gratuluji. To je super, já to čula, že ta mrcha už nepřijde.Tak už jen samé pozitivní zprávy. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Držím pěstičky zítra u doktora a jsem zvědavá jak veliký ten človíček bude. Je to úžasný!!!!
Míšo je skvělé, že jsi se sem přemístila za námi. Je to tady fakt veselejší. :dizzy_face: A ještě to veselý bude.
13. kvě 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já mám z piškotka taky radost bude to naše inspirace. MS by jsi měla dostat tak do těch 6t od revize pokud ne tak si zajdi k doktorovi na vyvolávačku. Mě Dr. řekla že bych to měla dostat do těch 4 t.Ale to je u každého individuální.Já teprve čekám na první MS už abych ji měla za sebou. Jaji26 jaké máš problémy. Já mám taky po dvou revizích za sebou. Teď mě pobolívá břicho ale spíš to bude asi ovulace. Jinak holky držme se a to půjde ono je fakt na to nemyslet. Prostě si udělat s mužem hezký večer. Mě jedna kolegyně v práci řekla´, že nesmíš jít do postele s tím, že děláš dítě a já myslím, že na tom něco bude. Nechat to na přírodě. Tak se hodmě do pohody ať se tady to těhulkování pěkně rozšíří. Papa :wink:
13. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak za chvilku půjdu spát :rolling_eyes: Já dostala MS 6 týdnů po revizi, jen aby jste neplašili, já plašila :grinning: Ale byla jsem po 4 týdnech na vyvolávačce, protože mě bolel levý podbřišek a Dr.našla cystu, tak aby ta MS přišla a cysta se sní vyplavila. Teď už bříško nebolí, snad je to o.k. :confounded: .....Vendísku vy už jste se začali "snažit", nebo ještě nee?? :confused: Tak pápá a dobrou noc všem :astonished:
13. kvě 2009 ve 21:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo, ještě otázečka, nemáte některá profil na lidech?? :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 21:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku, to je prima taková zprávička, moc gratuluji. Je fajn, že jsi tomu věřila, že to výjde a ještě skvělejší, že to vyšlo :slight_smile: , jo a hlavně šetři se. Ty stranky jsou holky veselejší, jde vidět, že vás pěkně napumpovaly energií a píše jako o závod. Člověk nestačí číst, co napíšete za celý den. Taky ještě bojují s vložením fotky, zítra to zkusím uzkutečnit. Tak zítra paaaa
13. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek