• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Hlásím příchod z gyndy!!!Máme krásně bijící srdíčko a odpovídající velikost přesně 7 tt!!! :wink: Zatim vše v naprostém pořádku!!dostala jsem neschopenku,mám odpočívat a nenamáhat se a další kontrola 18.6.!!Takže holky moooc děkuju za držení palečků!!Jsem strašně ráda,že je vše ok,snad to půjde jen tak dál!!!
Lendulko zdravím!!Jsem ráda,že se občas ozveš ať taky víme jak se máš :wink:
Lucinko!!!Moooc držím palečky aby mrcha nedorazila!!!! :slight_smile:
4. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo, já mám od potratu, tj. od 31.3. dosud zbytky z plodového obalu v děloze! Včetně cysty. Proto je pro mě důležité, aby menzes proběhl v plné síle a všechny ty zbytky vyplavil. Pokud nevyplaví, je dosti možné, že půjdu na třetí vyčištění dělohy.
4. čer 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji, ale ty jsi byla 2x na kyretáži, nebo ne?
4. čer 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku, to je bezva!!! Kontrolu máš za dva týdny, to je fajn, alespoň budeš pod kontrolou a budeš v klidu! A co ti doktor řekl, nepokáral tě, že jste na to vlítli brzy :slight_smile: ?
4. čer 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku to je super a máte fotečku z UT?
4. čer 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo, jo byla. Jenže já mám dělohu nezvratně poškozenou nějakým zánětem, o kterém jsem nevěděla. Je tam nějaké zjizvení na které se ty nečistoty po potratu stále lepí. Už za týden po druhé kyretráži mi doktor potvrdil, že se zase něco odlouplo a je to tam. Momentálně "dobrá" zpráva je, že už se to množství nezvětšuje, takže by to mělo být už všechno. Teď to jen dostat z dělohy ven bez třetí kyretráže.
4. čer 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendul, a kdy vlastně budeš mít výsledky, co to za bulku máš? A to sis nahmatala náhodou?
4. čer 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky!!!Mrkněte mi do deníku!!!Dala jsem tam fotku z prvního UZ!!!Sice tam neni nic mooc vidět,ale budiž!!Ta koulička je prý žloutkový váček a ta housenka pod tím je mimčo :wink: Tak mi to bylo vysvětleno,ale kdo by se v tom vyznal :wink:
Jáji a toho zjizvení už se v děloze nezbavíš???Ptala si se doktora na to,aby to pak nevadilo mimču??Tys prodělala kdysi zánět dělohy a z toho se to poškodilo???
4. čer 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku super zprávy :slight_smile: :slight_smile: tak se drž a hlavně se nenamáhej, tak jak řekl doktor.
Já to mám spíše jakoby zvětšenou žílu, jde mi to i částečně do ruky... takové hrčky. Obvodní neví, tak mě poílá různě po ambulancích. Až se přijde na to co to je. Původně myslel, že to může být šlacha, tak jsem byla na ortopedii. Strávila jsem tam čekáním půl dne :rolling_eyes: tak a teď musím s tou zprávou zase k obvodnímu a půjdu zase někam jinam.... je to psycho :frowning2: No doufám, že to nic vážného nebude.
Jinak ten mestruační kalendář je dobrý, akorát já neumím ani slovo německy, tak tomu vůbec nerozumím :grinning: Ale graf pěkný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. čer 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendulko a neni to jen takový tukový polštář??to se udělalo přesně mě na ruce,tak mi to vyřízli o od tý doby mám klid a už se to nevytvořilo!!!Neboj to nebude nic vážnýho!!! :wink: Bolí Tě to???
4. čer 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě že to bolí. vypadá to spíše na nějakou tu žílu. Až budu vědět, tak určitě písnu. Díky, za podporu.
4. čer 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku as takhle: více než rok se nám nedařilo otěhotnět, tak jsme šli k doktorovi, který se zabývá asistovanou reprodukcí. Prošli jsme všemožnými testy (i spermiogram) a nic nám nezjistili. Tak mi dělal hysteroskopii (jestli jsou průchodné vaječníky, jestli je děloha v pořádku atd.) a při té příležitosti mi zjistili nenávratné poškození dělohy z nějakého zánětu (před třemi roky mě pobolíval podbříšek na úrovni dělohy, v nemocnici mě posílali od čerta k ďáblu, ale nic nezjistlili. Nakonec to samo přešlo. Takže mám dojem, že to byl ten zánět, který mi poškodil dělohu. Ale je to moje domněnka). Doktor mi řekl, že jestli otěhotním, že musím být okamžitě na nemocenské, že to poškození dělohy by mohlo způsobit potrat, že je děloha slabší. Udžela jsem to do 14tt, ale těžko říct, z čeho ten potrat byl. Proto jsem z těch vleklých komplikací už dost na nervy a snažilkování se mi nějak odsouvá :frowning2: A menzes není dostatečně silný na to, aby všechno vyplavil. Už se skoro modlím, aby to přšítí týden bylo v pořádku, ale moc tomu nevěřím :frowning2:
4. čer 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji moc ti držím palečky ať už to máš v pořádku. Věřím, že jsi z toho nešťastná. Ale určitě to dobře dopadne a ty se taky těch // dočkáš.
4. čer 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji!!!Tak to věřím,že už si z toho na nervy!!!Věřím,že příští týden bude už vše ok a děloha bude hezky čistá a budete se pomalu začít snažilkovat!!!Mě taky hned poslala na rizikový těhotenství,ale já to mám zas kvůli noze!!!Aspoň budeš v klidu doma a pořádně odpočívat!!!
Jeee,ale moooc fajn,že máte za sebou všechny vyšetření a že jinak neni žádný problém v těhotenství!!!A neexistujou nějaké prášky na posilnění dělohy???myslím,že něco takového je,ne??A dává se to třeba maminkám co čekají dvojčata!!!Ale teď si nejsem úplně jistá!!!Zkus to vykoukat na netu!!!Myslím,že by nebyli od věci,aby Ti to tu dělohu posílilo!!! :wink:
4. čer 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendulko!!Mě to občas taky bolelo,tak je to třeba vážně jen ten tukový polštář a pak to bude ok,když Ti to vyříznou!!!Budu držet palečky ať je to vše v pořádku!!! :wink:
4. čer 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku děkuji. Dám vědět. Právě jsem koukala dp tvého alba na tvou fotku z UTZ :slight_smile:
4. čer 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéje, Piškotu, já na UZ měla první snímek taky takový :slight_smile: . Malý Piškotek už je tam :grinning:
Děložní sliznice s každou MS odchází. Na posílení je Utrogestan, možná mi ho doktor zase naordinuje, má vliv na dobré zahnízdění plodu. Uvidíme, co mi řekne ten příští týden. Ksakru, ale ty bolesti břicha jsou hrozné, už to trvá třetí den. Hold, musím to vydržet. Lendul, jako by ten potrat sám o sobě nestačil, viď? Pořád nás ten život zkouší ...
4. čer 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji!!!Neboj oni ty bolesti odezní a nastoupí pořádná MS a pak už budeš mít dělohu krásně čistou!!!Věřím tomu!!! :wink: Určitě to bude dobrý!!! :wink:
Holky já se v tom UZ moooc nevyznám,ale doktorka říkala,že vše v pořádku!!A já viděla bít srdíčko na UZ,tak mě to uklidnilo,ale kdyby mi ten obrázek nevysvětlila,tak to nepoznám:slight_smile:
4. čer 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Jaji je to pořád něco.... i po rodině je teď více problémů, jakoby se to nabalovalo... :cry: no snad už jsou všechny špatnosti pryč
našla jsem celkem dobrý menstruační kalendář, je to česky a celkem polopaticky (pro mě)
http://www.menstruacni-kalendar.cz
4. čer 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendul, ten kalendář je dobrý, hned jsem se tam zaregistrovala :slight_smile: .
4. čer 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jo, tento kalendář mám taky. Jinak................bude druhý měsíc snaženíčka. :confounded: Už asi 2 hodiny špiním, bolí mě bříško, hlásí se MS. Sakra...... :cry: :frowning2:
4. čer 2009 v 19:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to mě mrzí :frowning2: . Třeba se tento měsíc budu moct začít snažit s tebou :wink: . Kéž by! Ale máme mensez ve stejném období, tak se pak můžeme podporovat :dizzy_face:
4. čer 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no to je dneska den vám řeknu. Ty vaše přízpěvky mě teda rozesmutnily :frowning2: až na Piškotka :slight_smile:
Jaji doufám, že brzy budeš v pořádku, už sis toho zažila dost, tak snad je někde nějaká spravedlnost a budeš zdravá jako rybyčka a samožřejmě těhulka.
Lendulko o tobě to taky platí, že budeš, co nejdřívě ok a že bulka tě nebude trápit :wink:
Piškotku to je senzační, že se malý Piškotek má čilé k světu a bije mu srdíčko jako zvon.
4. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a málem bych zapomněla, už se mi taky vyřešilo dilema. No dneska ráno jsem to taky dostala. Tak Lucienko nezoufej, jsme v tom spolu, budeme se snažit obě :grinning: Ale už nebudu řešit asi plodné dny, akorát mě to stresuje a myslím na to, ale prostě na to co druhý den vlítnem a je to. Snad budeme úzpěšnejší a to by bylo fajn Jaji, kdyby jsi se mohla snažit s náma :wink:
4. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jéé Žanetko tak promiň, ale potěšila jsi mě. :grinning: No a ještě Jáji s náma....tak jsem nezůstala sama, už jsem myslela, že budete všechny těhulky tento měsíc. Jinak tento měsíc tu bude asi málo příspěvků, když na to vlítnete co druhý den, my to plánujeme taky. :grinning: Tak jdu spát s hned lepší náladou. Piškotku krásná fazolka na fotečce. :wink: Pápá berušky, to je náladička.... :pensive:
4. čer 2009 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš, Luci, hnedka je ti líp, viď :wink: ? Nás netěhotných je v této diskuzi pořád převaha, takže nemá cenu se stresovat :wink: . Ale vím, že my tři máme MS ve stejnou dobu, takže naše večery budou asi podobné :grinning: . Snad v mém případě to tento měsíc už bude taky platit :dizzy_face: . Holky, dobrou...
Ráno mám zubaře :confounded:
4. čer 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, včera jsem už neměla čas být tu s vámi. Měla jsem fofr a pak jsem byla unavená. Začínám být nějak často večer unavená. :unamused:
Možná to holky vyzní blbě, ale je fajn, že když už se vám to nepovedlo tento měsíc, že máte MS ve stejnou dobu. Věřím, že se to povede všem třem i Jáji (vlastně čtyřem - vča taky psala, že se už tento měsíc snažilkuje :dizzy_face: ). Držím Vám všem palečky.
Piškotku, málinký Piškotek je vážně nádherný - popravdě se v tom taky moc nevyznám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Já už se těším na pondělí, ale zároveň trošku i bojím. Jsem zvědavá, jak to bude veliké, když se mi to tak brzo ukázalo na testíku. Termín pak napíši až co řekne doktor.
Lednulko, je mi líto, že máš hodně problémů. Ale je fakt,že když už se něco podělá, tak je to vždycky víc věcí najednou, ať se v tom člověk vymáchá :cry: . Hlavu vzhůru, bude líp. :slight_smile:
5. čer 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, já dnes vstávala brzo, MS se ještě nerozjela, jen malinké špinění. Tak snad bude tento měsíc plodný :grinning:
5. čer 2009 v 07:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!Tak je to tady!!!Asi úplně zaplnim doktorskou postupku :grinning: Pondělí Praha odběry a středa opětně Praha k doktorovi a domluvit se na injekcích!!Ale já to tušila,že to pude ráz na ráz a že mě nenechaj ani vydechnout!!! :grinning: Ale ono lepší!!!Aspoň si mě ohlídají!!! :wink:
Jinak holky!!Co jste to dostali,tak hlavu vzhůru!!!!neni všem dnům konec a určitě se časem zadaří!!!Aspoň máte měsíc snaženíčka před sebou!!! :wink:
Jáji už se Ti ta MS rozjela pořádně???
5. čer 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
------------------------------
8.6.-Jájulda(gynda+UZ)
8.6.-piskot(odběry Praha)
10.6.-Jáji(kontrola)
10.6.-piskot(doktor Praha)
12.6.-Vendulka(gynda+UZ)
18.6.-piskot(gynda+UZ)

Jéééé Vendulko!!!Copak je s tebou???Dlouho si se neozvala?????Všechno ok???
5. čer 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek