• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
autor
Ahojky, tak Piškotku koukám, těch doktorů máš požehnaně... :wink: :confused: Ale jak si psala, aspoň si to ohlídají. :wink: Kurňa mě se to taky nějak nechce rozjet, ale bolí mě břicho jak sviňa.. :sweat_smile: Peču na oběd kuřátko, tak papa
5. čer 2009 v 11:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky!!!
Mrkněte na netu na tuhle adresu www.makemebabies.com
Když tam dáš fotku Tebe a manžela,tak ti to vyjede fotku,jak bude vypadat asi vaše budoucí mimi,ale je to anglicky a já se v tom vůbec nevy¨znám a nevim jak to udělat!!!Tak kdybyste to nějaká vykoumala,tak dejte vědět ju?? :wink:
5. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, snad nebudu psát z cesty! Jsem pod vlivem alkoholu! Asi 4 štamprle wisky a jeden brufen! Tak moc mě dneska bolí břicho. I na manžela jsem nevrlá! Bolesti trvají už třetí den a dneska to je nejhorší, mám pocit, že mi musí břicho každou chvíli explodovat! MS se rozjela, ale přirovnala bych to ke klasické MS. Díky bohu i za to! Musím říct, že jsem tam měla "uskladněno" kde co! Jestli ze mě vypadnou ještě sáňky, tak se asi nechám odstřelit :grinning: . Piškotku, neboj, já asi taky budu ještě běhat po doktorech. Zřejmě nás čeká ještě genetika a imunologie v Praze! Jsem strašně ráda, že je ti dobře - vlastně vám všem těhulkám! Akotát, copak je s naší těhulkou Vendy, doufám, že jí nic není :unamused: ! Vendy, ozvi se!!!
5. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky,po dlouhé době jsem nahlídla na stránky"jak se vyrovnat s potratem" a dočetla se,že jste se přemístily na tyto stránky.Můžu se k vám přidat?Katka
5. čer 2009 ve 14:33  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katy.m! Jasně, klidně se přidej! Jestli chceš, trošku nám přibliž svůj osud ....
5. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jaji26 :slight_smile:
...přišla jsem o dvojčátka(holčička a chlapeček)ve 24tt.Vše bylo celou dobu v pořádku a až do noci 1.4.,kdy jsem začala předčasně rodit.2.4. se narodili,ale neměli ještě vyvinuté plíce,takže svůj boj prohráli :pensive: ...
Už tomu byly 2 měsíce,ale není chvilka,kdy bych na naše miláčky nemyslela,v duchu k nim mluvím a mám je stále před očima :cry: .
Skončila mi 1.mrcha,právě jsem 12DC a začínáme znovu,věřím,že se na nás brzy usměje štěstí a já budu opět nosit našeho drobečka(y)
5. čer 2009 v 15:00  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Promiň prosím tě, ale tvůj osud je mi povědomý, na předešlé stránky jsi psala viď? A zjistili doktoři, proč jsi předčasně rodila? Mě ve 14tt praskla plodová voda a mimi žilo i bez ní ještě další den, doktoři bohužel (naštěstí) nezjistili žádnou vadu ani příčinu, prý neprospívající těhotenství. Z toho alespoň vidím, že si budoucí mamina nemůže být jistá zdravým miminkem ani v takovém stádiu těhotenství, v jakém jsi byla ty. A začínáš se snažit na miminku už teď, nebo ještě počkáte?
5. čer 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano,psala jsem tam a vaše slova mi dost pomohla,později jsem už nepřispívala,ale četla jsem Vás tam skoro pravidelně.
Nechci na nikoho házet vinu,ale myslím si,že to p....l doktor,který měl tu noc službu.Tvrdil,že nemá cenu to prodlužovat a porod zastavovat,prostě mi naordinoval infuze na vyvolání děložních stahů a pak se už neukázal.Až o půl osmé ráno(což bylo po 8 hodinách,co jsem ležela na porodním sále) přišel jiný doktor,který mi řekl,že jsem na 3 prsty otevřená,píchl mi plodovou vodu a za další 2 hodiny se narodila holčička a poté chlapeček.
Žili asi 3 minuty,pak nám je odnesli.... :pensive:
Infekce nebyla,ani VVV,prý na mě byli příliš velcí a těžcí a moje děloha je neunesla
5. čer 2009 v 15:32  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď,když to někomu popisuji,tak nechápe,proč se doktoři více nesnažili.Měli jsme jet do nemocnice do Ostravy,ale jeli jsme nejbližšího špitálu,mysleli jsme že nám pomůžou,že porod zastaví nebo nám naše drobečky zachrání...Kdyby to šlo vrátit zpět,trvala bych si na převozu,ale tenkrát jsem neměla sílu něco řešit :cry:
5. čer 2009 v 15:37  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
na miminku už pracujeme,doktory neposlouchám.Jen doufám,že to nebude trvat stejně dlouho jak předtím.
Snad se brzy dočkáme miminka :dizzy_face:
5. čer 2009 v 15:38  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je moc smutné. Moje babička je silně věřící člověk a modlila se za toho drobečka a vlastně za nás oba každý den. Dopadlo to tak, jak dopadlo. Já věřící nejsem. Říkala jsem jí, kdyby ten nahoře existoval, tak jak mohl dopustit, abych o to malé přišla, když jsem si ho tak moc přála. Pochopila bych, kdyby mělo vývojovou vadu a kdyby se narodilo, že by bylo mrzáček, ale takhle, když bylo zdravé?! Je tolik "matek", které miminko nechtějí, snaží se potratit, odkládají ho, týrají nebo zabijí! Ale my, co si ho přejeme z celého srdce, nám není dopřáno! Pořád je to ve mě, vždycky budu hledat odpověď, proč se to stalo :frowning2: :frowning2: :frowning2: ....
Katy, jak dlouho vám trvalo otěhotnět? Nám rok a půl :cry:
5. čer 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky to bude ve mně,nikdy na ně nezapomenu a PROČ???!!!! je u nás na denním pořádku.
O miminko jsme se snažili 2 roky,nakonec jsme navštívili CAR,kde jsem po hormonální léčbě otěhotněla v prvním cyklu.
Ty jsi otěhotněla přirozeně nebo taky dopomohli lékaři?
5. čer 2009 v 16:02  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bylo to přirozeně. Měli jsme za sebou už vyšetření, doma jsem měla prášky, které jsem měla začít brát pro IUI neboli inseminaci (vstříknuti semene do dělohy). IUI jsme odložili na únor, protože v lednu jsme jeli do Itálie na lyže. Ovšem před Itálií jsem otěhotněla. Byla jsem tak šťastná! Říkala jsem si, že to je takový zázrak a náhoda, že to musí vyjít. Nevyšlo :cry: . Proto mám teď strach, že se nám to zase nebude dařit. Do toho všeho moje vleklé problémy, které už jsi určitě četla.
A co ta hormonální léčba představovala? Byla jsi na IUI?
5. čer 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!Zdravím!!Katy vítám Tě mezi náma!!!A moooc držim palečky ať se co nejdřív zadaří a jsi těhulka!!!Je nás tu spousta bohužel se smutným koncem,ale snažíme se tu jít dál a koukat dopředu!!!Je mooc fajn,že už se snažíte!!My doktory taky neposlechli a začli dřív!!
5. čer 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Katy!! Mám slzy v očích, když se dívám na tvé fotky.............je to strašně nespravedlivé!! :cry: Asi každý chce zalepit to prázdno dalším miminkem...Holky mě bolí břicho jak nikdy, je to normální?Dřív jsem to u MS nemívala, ještě se to ani pořádně nerozjelo, mrcha jedna prokletá!!A je mi furt na zvracení. :rolling_eyes:
5. čer 2009 v 16:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano,byla jsem na naši jediné IUI,ale to jsem ještě nevěděla,že jsem těhu,takže jsem nakonec čekala trojčátka,ale to posledni z inseminace bylo slabé a asi o 10 dní mladší,takže v 10tt odešlo spontánně.
Zapůsobily na mě hormony Puregon,vyprodukovalo se mi z něj 40 folikulů.

Ahoj piskotku,děkuji za přivítání a gratuluji Ti k těhu a hlavně k srdíčku :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: Chci se zeptat,ve kterém týdnu jsi potratila?
5. čer 2009 v 16:28  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kristýnko :slight_smile: ,pamatuji si tě z dřívějška :slight_smile:
5. čer 2009 v 16:30  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Piškotku vy jste o malinké přišli v prosinci..?....a zadařilo se v květnu, takže to taky nebylo na první pokus?
5. čer 2009 v 16:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy!!Já potratila ve 14tt!!Vím je to něco jiného než než ve 24!!Nedokážu si to vůbec představit!!Ale bolí nás to všechny stejně!!!Musíme věřit,že příště se zadaří!!!A hlavně v to doufat!!!
Lucinko!!Já byla na revizi na Silvestra a začli jsme se snažit konec ledna a v dubnu jsem otěhotněla a přišla jsem na to v květnu,když jsem to nedostala!! :wink: Přišla mi dvakrát během snažení MS a třetí už jsem nedostala!!Takže se nezadařilo hned na první pokus,takže se určitě nestresuj jestli se to teď nepovedlo!!Zadaří se určitě jindy!!!!
5. čer 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to popletla začli jsme se snažit konec února ne ledna!!! :slight_smile:
5. čer 2009 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď tomu asi pořádně nerozumím, Katy. Ty jsi otěhotněla přirozenou cetou ty dvojčátka? A když jsi ještě nevěděla, že jsi těhu, tak jsi šla na IUI a z toho bylo to třetí, které samo umřelo? Chápu to správně?
5. čer 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak doufám, že si nadělím dáreček na narozeniny... :slight_smile: mám je 1.7. :grinning: Musím se s váma o něco podělit...včera mi psala "kamarádka", jestli už jsem v tom a já ji napsala, že se to včas dozví. A ona mi napsala, že ať si to nechám pro sebe když chci, a až budu těhotná, ať to nevykládám jako minule od 1.měsíce, že se mi lidi PRÝ smáli, že jsem to vykládala tak brzo. To bych tedy chtěla vědět, který hlupák se tomu mohl smát. :angry: Když vím aspoň o pěti těhulkách, od nás z města, které jsou momentálně v 1.měsíci a už se to ví.Fakt někteří lidi jsou tak nepřející, to nemá období. U první dcerky jsem to taky řekla v 1.měsíci a vše dobře dopadlo. Kdo mohl vědět, že tohle těhotenství dopadne takhle. :frowning2: Ano, někdo čeká 3 měsíce, než to řekne, já ne.Ale je na tom něco špatného????Samozřejmě teď budu mlčet, jak už jsem tu kdysi psala, kamarádky zklamali (né všechny), řeknu to jen příteli, dcerce, vám a jedné mojí vrbě. :wink: Věděl to o vás někdo, že jste těhotné?Nebo jste mlčeli a tím vám i odpadla starost s vysvětlováním potratu...samozřejmě Katy třeba, ta je výjimka, ta už měla pokročilé těhotenství, ale co vy ostatní? Vždyť těhotenství je krásné!!!!proč se tím nepochlubit!!!Jen proto, že někdo řekne, že je to brzy to říkat???????,
5. čer 2009 v 16:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já jsem trochu pověrčivá, takže jsme to nikde nevykládali a říkat jsme to ani nechtěli. Věděla to jen moje ségra, moje kamarádka, můj kamarád. Jenže po pár dnech na prvním vyšetření mě doktor šoupnul na nemocenskou (jak už jsem psala) a jelikož dělám v baráku se stovkou ženských, tak se to samozřejmě provalilo a věděli to skoro všichni. Doma to věděli rodiče a babička. Dále do rodiny jsme to neroztrubovali a nakonec jsme udělali dobře. Těch soustrastných pohledů už bylo dost, víc už bych jich nesnesla. Stejně si myslím, že i ti, kteří to doteď neví, se to časem od někoho dovědí. To je život!
5. čer 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já to řekla také rodině a pár kamarádkám(pár není třeba 10 :grinning:). No a něco jako ty, šla jsem na pracák, tam spousta známých a bylo to. k tomu jsem ve 3 měsíci měla bříško, utajit to nešlo. Ale jde o ten princip, i kdybych to vykládala na potkání, je to moje věc ne? Nebo je to důvod k smíchu? Pokud si to tedy někdo nevymyslel....
5. čer 2009 v 17:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jestli se dobře dívám, tak Vendulka tu byla naposledy v úterý :unamused: ! Vendulko - těhulko, doufám, že jsi v pořádku! Ozvi se!!!
5. čer 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já to u prvního těhu roztroubila do celýho světa jakou jsem měla radost!!všude jsem se s tím chlubila a vážně měla hroznou radost!!!
No a teď to vědí jen rodiče a vy a jinak všem říkám,že těhu ještě nejsem!!!Tentokrát si to necháme pro sebe dokud nebudem mít po velkém UZ a nebo až mi začne růst pupek,tak se to provalí samo :wink: I když už teď mi připadá,že mám to břicho jak balon :grinning: Ale tentokrát to budem tajit do třetího měsíce určitě!!!
Už bych neměla pak na ty pohledy a na to šeptání mezi lidma,kdyby se nedej bože něco dělo!!!
5. čer 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinko!!!Je to čistě tvoje věc komu to povíš!!!A důvod k smíchu to rozhodně není,ale bohužel i já znám takový lidi,který se mi vysmáli,když jsem to říkala a byla jsem měsíc těhule!!Je to různý!!!Spousta lidí to nepochopí,ale pak jsou ity,kteří Ti drží palečky a rozhodně by se tomu nesmáli!!!

Holky taky už jsem se scháněla po Vendulce!!!Snad je ok a jen se nedostala k netu!!! :unamused:
5. čer 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, nevím, co je na tom směšného! To je spíše závist! Lidi jsou vážně hnusní :frowning2: . Člověk vážně musí zvážit, komu svěřuje tajemství. Luci, ty jsi ještě na nemocenské nebo na rodičkáku s malou, pracáku?
5. čer 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, před chvíli jsem dorazila s malou z dinoparku.
Zdravím tě Katy a vítám tě tady mezi námi :frowning2: , no taky jsem měla slzy v očích, jak jsem si četla tvoje příspěvky a fotky. Život je fakt krutý, to snad ani nemůže být realita.
Lucienko, to je fajn, že ti to pomohla ta moje menstruace :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A o tom vykládání, že jsem těhotná. U prvního jsem to řekla, jak jsem to hned zjistila od doktora, bylo to zhruba po tom měsíci a u druhého jsem měla tušení a chtěla jsem si to nechat pro sebe do toho třetího měsíce. Akorát se pořád mamka ptala, jestli půjdu do práce a už jsem to nevydržela a vyžvanila jsem ji to, no pak to šlo jako lavina.
Piškotku to je dobře se si tě doktoři ohlídají, ale ať máš čas vůbec odpočívat!
5. čer 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safirka už se taky dlouho neozvala. Ten první pracovní týden jí asi dost vyčerpává, doufám, že se brzy ozve. Holky, měly bychom si určit pravidla: ozvat se každý den alespoň jednou větou, že jste v pohodě. Jste moje kamarádky :slight_smile: a mám vždycky divný pocit, když se některá z vás dlouho neozve :unamused:
5. čer 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek