• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Jsem pro Jáji!!!!A když některá se nebude moc druhý den třeba ozvat nebo někam pojede na dovču,tak to ohlásí,abysme se zbytečně nestrachovali!!!!Co vy na to??? :wink:
Jáji byl to výborný nápad :wink:
5. čer 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jáji Karolínka měla v únoru 4 roky, takže už jsem na pracáku. Ale momentálně jsem na nemocenské.... :wink:
5. čer 2009 v 17:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku, mluvíš mi z duše :grinning: . Doufám, že nikdo nebude proti!
Luci, to jsi na nemocenské stále od potratu viď? Na jednu stranu už bych chtěla do práce, ale na druhou bych chtěla být těhotná už teď, dokud jsem na nemocenské, ať jí nemusím přerušovat. Ovšem, pokud nebudu mít problémy, doktor mě pustí do práce. Přece mě nenechá nadále doma jen kvůli mým krásným očím, že :grinning: ?!
5. čer 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já jsem pro, aby jste se aspon ozvali, ale na druhou stranu nám třeba někdy vyletí haluzově počál a nejde 2 dny. Nebo jedem k přítelovým rodičům a nečekaně tam spíme. třeba 3 dny. Tak třeba 2 krát do týdne aspon kdyby to šlo....někdy nejde ani to, znám to moc dobře. Nebo když je malá nemocná, nezapnu počál třeba 4 dny....jinak Piškotku ta adresa je boží, na to, jak bude vypadat mimino :grinning: už jsem na to přišla, tedy ne já, ale přítel. :grinning: Chcete návod? :wink:
5. čer 2009 v 18:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, je jasné, že do toho nebudeme nikoho nutit a když je něco narychlo tak není první myšlenka sednout k počítači a psát, ale pokud to půjde, dávejme o sobě vědět. Třeba u Safirky a Lenduly víme, co a jak. Ale Vendulka se ozývala pravidelně a najednou tři dny nic. Navíc je těhu, takže se fakt starám :confounded: .
Jasně, že chceme vědět návod :grinning: ! Jsem na to strašně zvědává .... :grinning:
5. čer 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak nejdřív vložíte svoji fotku...Upload your photo....go.....bude se vám načítat fotka....dáte next....pak partnerovu fotku(upload partner s photo)....upload photo....next....vyberete rámeček, vyberete zda chcete holku, kluka nebo náhodný výběr, zadáte jméno a Proceed.............tot vše, já vkládám do albumu fotečku :grinning: ale holky a kluci jsou skoro stejní :grinning:
5. čer 2009 v 19:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, práce mi dává zabrat myslela jsem si jak se mi neuleví, že budu v práci a zatím si každý den po směně řeknu uf konečně další den zamnou :frowning2: Stále mě pobolívá břicho jako při MS,ale zatím se potvora jedna neobjevila. Piškotku moc jsem na tebe myslela jsem ráda, že ti to tak dobře dopadlo. Jinak manžela jsem zatím nepřesvědčila,abychom se začali snažit už po první MS tak jsem z toho docela nešťastná a on to nechápe :frowning2: :frowning2: Je mi tak líto, že je mezi námi další která zažila takové trápení. Holky víte co se mi stalo? Volal mi spolužák a do telefonu mi říká, že se dověděl tu radostnou novinu, že čekáme mimi.V ten moment jakoby mě někdo zpohlavkoval :frowning2: Musela jsem vysvětlit že těhu už nejsem a zajímala jsem se kde se to dozvěděl, když to věděla jen rodina. Takže jsem si opět pobulela. :frowning2: Stojí to teď vše za prd?Ach at už je líp. jinak těhuhlky opatrujte se a ty co dostaly konečně tu první mrchu tak se držte a brzo se začněte snažit.Budu držet pěsti.Ted mám o víkendu dny a pak hned dva dny po sobě noční.
5. čer 2009 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safi, to mě moc mrzí, že ti není lépe :frowning2: . Vždycky se najde někdo, kdo nám pěkně zahraje na nervy! Stejně jako mě tehdy na té oslavě známého, když se mu narodil kluk a všichni mi gratulovali, protože si mě pletli s jeho ženou :cry: . Co ti budu vyprávět :frowning2: ! Safi, mě taky několik dnů pobolívalo břicho až nakonec ta potvora dorazila. Pokud nemáš nějaké svědění, pálení nebo výtok, tak si myslím, že se snad nic závažného neděje a tělo se připravuje na menzes! Bobku, hlavně se občas ozvi, jak ti je :slight_smile:
5. čer 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky vy jste fakt nezmaři ! :grinning: Snažila jsem se jen pasivně číst a být s váma na dálku, ale copak to jde vydržet ? Tak já se teda hlásím, že jsem ok, včera mi skončilo šestinedělí a už jsme se i snažili. Teď jsem 18 DC a čekám co bude, moc tomu nevěřím, ale náhoda je.... Moc na vás všechny myslím, vítám Katy.m - taky si tvůj příběh pamatuju a držím palečky, jsi neuvěřitelně statečná ! :wink:
Piškotku, ty jsi příklad naděje a optimismu a to všechny potřebujeme. Těhulky, prosím odpočívejte ! Dneska jsem se v práci svěřila s tím co se mi stalo jedné kolegyni co bývala zdravka a říkala, že to zamlklý těhu může být kvůli tomu, že jsem potřebovala hodně energie pro sebe (práce, služebky, do toho dvě vysoký a státnice...) Mě to tak ani nepřišlo, ale tělo prý rozděluje energii nejdřív pro matku a pak pro prcka, prostě má svoje pořadí i když my bychom určitě volily opačně. No a na prcka pak nezbylo a přestal růst :frowning2: Tak hodně spěte a poslouchejte tělo, ono si řekne samo. Zobejte vitamínky a čokoládu a musí to vyjít ! :dizzy_face: myslím na vás !!! :wink:
5. čer 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jáji mě se rozjíždí MS ale bříško mě bolí dost, takový píchání až. Jdu se sprchnout a lehnout k telce tak se mějte pro dnešek se loučím.pá :pensive:
5. čer 2009 v 19:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, ahoj :grinning: !!! To je príma, že jsi se vrátila! Strašně jsi mě potěšila a myslím, že nejen mě :grinning: :grinning: :grinning: ! Koukám, že jsi se odhodlala vložit i fotečku. To je fajn! Když už se jednou vložíš do diskuze je těžké ji pak opustit. Zjistíš, že ti bylo dobře a že ti to chybí :slight_smile: . Já už si to taky bez toho každodenního štěbetání nedovedu představit :grinning: :grinning: :grinning: !
5. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji - přesně tak, máš naprostou pravdu, jsem závislák, je to jak droga ... :grinning: a hlavně je to jediný co pomáhá. Je strašně důležitý vědět, že v tom nejsi sama - obzvlášť u nás, který máme takovou zkušenost. nikdo nás nepochopí tak jako holka se stejnou zkušeností. Tady přestávají fungovat i příbuzní a nejlepší kamarádky, chce to prostě "sestru v boji" :grinning: :sunglasses:
6. čer 2009 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Ivi, vítej zpátky a snad se brzy zadaří!!! :wink: :wink: Mě se dnes mrcha konečně rozjela, tak se těším, až skončí a vlítnem na to... :sweat_smile: Žanetko a Jáji, tento měsíc bude náročnej :grinning: Zahodila jsem teploměr(jako schovala do šuplíku), kašlu na nějaký měření, nikdy jsem to nedělala a otěhotněla jsem hned 1.měsíc. Teď jsem se tím až moc zabývala, stresovala se tím a možná to nebylo ono. Další víkend jedeme na chatu, aspoň si pročistím hlavu na čerstvém vzdoušku. :slight_smile: Jinak holky, jíte nějaké vitamíny? Já už druhý měsíc papkám calibrum baby plan. :dizzy_face:
6. čer 2009 v 09:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci: to je to nejlepší co můžeš udělat - vykašlat se na teploty a počítání dnů ! Kéž bych to taky dokázala. Moc se snažím to neřešit, ale moc to nejde - pořád mám oči na kalendáři :sweat_smile: Až se "uklidníme" tak to půjde samo, ale poručit se tomu moc nedá... Asi je dobrý takový to zklamání když přijde MS. Tak se mi podařilo otěhotnět poprvé. Byla jsem zklamaná, připadala si neschopná a neplodná a vykašlala jsem se na to, letargicky jsem počítání dnů ignorovala a zadařilo se hned následující měsíc. lAe muselo proběhnout nějaký to vnitřní uvolnění, smíření se... nedokážu to moc vysvětlit :sunglasses: ale funguje to ! :grinning:
6. čer 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Luci, tak konečně se mi ty fota dětiček povedly! Byla to fuška, něco jsem dělala blbě, tak se mi to pořád nechtělo vytvořit. Už to konečně mám, ale zase nemůžu přijít na to, jak ty fotky dostat sem :unamused: !
Jinak břicho mě bolí i dneska, což už je čtvrtý den! Jsem už z toho hotová, ale musím to ještě nějak vydržet. Snad ze mě nebude alkoholik!
6. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
přesně tak Ivi...tak smířená s tím nejsem ani teď, ale už je to lepší...Jáji já jsem si klikla myší na obrázek té fotky, dala jsem uložit obrázek jako...uložilo se mi to na plochu a pak jsem to jen dala do albumu :slight_smile: To jsem zvědavá tedy, co ti vyjelo za obrázek...podle mě jsou ty děti moc podobné :grinning:
6. čer 2009 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosím neberete některá Duphaston nebo Utroš na podporu těhu ? Já to beru od 15. DC (deset dní) a nějak to prý podporuje funkci žlutého tělíska. Bojím se aby mi ten umělej hormon nehlásil falešně pozitivní těhu test... :angry: vím že test detekuje hCG, ale nějak to spolu souvisí a podporujou se. Zdravky kde jste ? :sunglasses: Help ! :slight_smile:
6. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak se hlásím zpátky!! v úterý odpolede jsme mela podivný bolesti :frowning2: tak jsem mazala k Dr!!! A už jsem zůstala v nemocnici- na pohlídání!!! :wink: Teď mě manžel dovezl domů!! Jinak musím ležet a být v klidu! Ale mimčo je podle dnešního UZ dobré, MÁME srdíčko a termín porodu 26.1. :grinning: :grinning: :grinning: Jen tam bylo ještě něco druhýho, prý to mohlo být zanikající dvojče!!!!!!!!!!!!! :astonished: :astonished: nebo hematom, ale já nekrvácela!! Tak jsem ráda, že jsme už v pohodě, bříško pobolívá ale to prý může být!!! :sweat_smile: Jinak Ivo já brala Utrogestan to je stejný jako Duphaston a vžádným případě nemůže ovlivnit výsledek těhu testu!!
6. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!Zdravím!!!Lucinko vyřiď příteli,že je fakt třída,když na to přišel!!!Hned jsem to zkusila a dám vám do alba fotky holky i kluka :grinning:
Ivi!!!To jsem strašně mooooc ráda,že ses k nám vrátila!!!Mám radost!!A přeju ať si brzo těhu!!
Teda Vendulko!!Ty si nás pěkně viděsila!!!Ale je moooc dobře,že si v pořádku a máte srdíčko!!!!!Tak to máme termín 6 dní od sebe!!!Mě vychází na 20.1. :wink:
Jáji a Luci to je fajn,že se vám ta mrcha rozjela!!Aspoň víte,že je vše tak jak má být a nebrání nic ve snažení :wink:
6. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo Ivi ty léky Ti určitě neudělají falešný pozitivní test,tak kdyby Ti náhodou vyšli //,tak bych řekla,že si těhu :wink: Ty léky to neovlivňujou!!!!!!
6. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Normálně holky mě z alba zmizeli fotky ze svatby!!!!A vůbec nevim proč????Já s tím nic nedělalala!!!! :confounded:
6. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Vendul, ty jsi nás vyděsila! Už jsme se včera po tobě sháněly, jestli se něco nestalo! A řekli ti doktoři, co to mohlo být? Zřejmě na nic nepřišli, že? To je dobře, že už jsi zase v pohodě.
Luci, na fotku klikám, ale nic mi to nenabízí, prostě to nic nedělá, takže asi nebudu schopná tu fotku někam vsadit. Budu ještě nad tím koumat.
6. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku, to je dost divné?! Jak jsem se dívala do jiných alb, co jsou druzí schopní do alb naplácat za blbosti, tak nechápu, proč by ti měli mazat fotky ze svatby!
6. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji!!!Taky to absolutně nechápu,ale vážně všechny fotky ze svatby jsou fuč!!!Já je tam zkusim zas přidat a uvidíme!!!
Jinak na tu fotku klikni pravým tlačítkem myši a ono ti to napíše co s tim chceš dělat a dáš uložit jako!!Ulož si to na plochu a pak už si to přidáš do alba!!! :wink:
6. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si tam přidala zpátky pár fotek ze svatby,tak jsem zvědavá jestli mi zase zmizej :wink:
6. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Vendulko, tak hlavně odpočívej, ať jste s miminkem v pořádku!! :wink: Piškotku koukala jsem , co ukázal tobě ten počítač za fotky :slight_smile: fakt je to dost podobný ty fotky. Když si tam dáš jiný fotky, zas ti vyjede o trošičku jiný dítě, ale rysy zůstávají. :grinning: Jdeme na chvilku ven tak papa
6. čer 2009 ve 14:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci!!Zkoušela jsem to a vychází to podobný a taky si tam můžeš zkusit jak by vypadalo mimčo s celebritou :grinning: Docela dobrá stránka!! :wink:
Tak my máme dnes v plánu romantickou večeři!!Máme výročí!!Zítra je to přesně rok co jsme se brali,tak to trošku oslavíme a uděláme si hezký večer!!Já samozřejmě o džusu :grinning: :grinning:
6. čer 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuju za rady... :wink: Vendulko: odpočívat, odpočívat, odpočívat ! :sunglasses: a to platí pro všechny těhulky. Piškotku ne že budeš na oslavu něco chytat - hezky ať tě vezme někam ven a pohodička klídek... :dizzy_face:
6. čer 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivu!!Neboj!!Jedem na večeři a pak budem spolu hezky doma :wink: Já bych stejně nějakou oslavu asi nezvládla!!Furt jsem nějaká unavená,ale jinak jsem v pohodě a v klidu nic mě nebolí a zvracim jen minimálně!! :wink:
6. čer 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky
Jaji26,zní to zvláštně,ale prý se to děje,že žena může během jednoho cyklu otěhotnět víckrát,zvlᚍ,že je nadopovaná hormony.No a nám se to stalo.Během stimulace puregon jsem zapadla s dvojčátky a ,datum přesně nevím,ale dle sona byly asi o 10 dní starší než trojče
6. čer 2009 v 15:38  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek