• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Aho Katy!!Teda tak to koukám!!Myslela jsem,že to neni možný,ale jak to vypadá,tak je!!To je vážně zvláštní!!Zázrak přírody!!
Tak holky já se loučím!!Jdu se věnovat manželovi a večer pádíme na tu večeři!!Zítra se ozvu papa a užijte si sobotu pa holky moje :wink:
6. čer 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já teda mám už skoro o 3 kg míň!!! :unamused: Nezvracím ale je mě skoro pořád těžko, pálí mě žáha, a tak tomu jídlu moc nedám a k tomu ty nervy!! A dost mě vaděj různý pachy- to se můžu zbláznit jak mě je pak zle! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak doufám, že se to brzo srovná! A já bych věřila verzy o tom zanikajícím dvojčeti, já jsem taky z dvojčat tak k tomu mám vysoký dispozice! :wink: V pátek jdu k svý Dr. tak uvidím co mě řekne!
6. čer 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, neuvěříte, co se mi před pár hodinami stalo! Břicho už mě bolí čtvrtý den, o tom žádná, ale! Měli jsme jít s manžou na oběd (nějak se mi nechtělo vařit) a najednou velké křeče do břicha, až jsem se kácela. Vzala jsem si prášek, dřepla jsem si ve snaze se schoulit, ať to tolik nebolí. Manža na mě vyděšeně koukal. Najednou jsem ucítila jak to ze mě začalo téct a že se "něco tlačí ven". Raději vám ani nebudu popisovat, jak to vypadalo. Bylo to velké asi 4cm a já udiveně na to koukala. Manžel už mě chtěl balit do nemocnice. Nakonec si vzpomněl na mého gynekologa. Má na něho soukromé číslo, neboť se znají. Chvála bohu za to!!! Doktor mě uklidnil, že do nemocnice s tím "pokladem" jet nemusím, že je to to, na co jsme vroucně čekali. Byl to zbytek placenty, který mu tolik dělal starosti. Tak mi nakonec ještě gratuloval a v pondělí ráno mám k němu naklusat na krev a že se na mě podívá .... holky hrůza!!! Já byla tak vyděšená :frowning2: . Určitě mi to ubralo tak 5let života!!! Tak já doufám, že to už bylo poslední překvapení a nepříjemnost a odteď už bude jenom dobře :wink: !
6. čer 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendul, tak přesně takhle bylo i mě! Taky jsem šla o tři kila dolů, celý den mi bylo těžko, takže jsem skoro nic nejedla! Ve 14tt jsem měla pořád o kilo méně, než byla moje původní váha. Ještě nějakou dobu to potrvá, ale má to svůj důvod - nosíš v sobě toho malého tvorečka :slight_smile: . Hlavně, abyste byli oba v pořádku!
6. čer 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji to je naprosto super zpráva ! I když věřím, že tě to vylekalo, odešlo to spontánně, žádné další zásady a tělo si poradilo, takže funguje jak má - je k čemu gratulovat :wink: A jak se teď cítíš - je ti líp ?
6. čer 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, je mi líp. Břicho mě momentálně nebolí, ale to může být i tím, že jsem si vzala ten prášek. Uvidíme, jestli bude zase bolet zítra nebo už ne. Ale jsem z toho ještě pořád šokovaná. Vypadalo to jako zárodek plodu! Že je to zbytek placenty, to bych nehádala. V tu chvíli se mi vybavily všechny ty hrůzy kolem potratu, nejednou jsme běželi do nemocnice. Paradox je, že všechny problémy se odehrávaly o víkendu. Vážně přemýšlím, že si dáme nějaký ten měsíc od snažilkování oddych. Nějak mě to vzalo ...
6. čer 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji neboj... určitě je dobře že se to stalo. To byla ta poslední tečka za tím špatným a teď už bude jen líp. Je moc dobře že se to šlo samo ven ! Věř doktorovi, rozumí tomu líp a zná tě i "z trochu jiného pohledu" :wink: hlavně že si s tím tvoje tělo poradilo samo, bez dalšího zásahu. Už to nebude dělat neplechu a dočistila ses sama... se snažením počkej dokud na to nebudeš mít chuť a náladu, pro dnešek ti to určitě stačilo... odpočívej, musel to být pro tebe šok :frowning2:
6. čer 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkný večer,
Vendul,tak stejně jsem to měla v těhu i já,šla jsem s váhou hodně dolů,a při poslední kontrole ve 24tt jsem měla jen o 6 kg víc,než v "netěhu".Ale gyndař mě celou tu dobu chválil,jak se skvěle držím.A gratuluji k těhu :dizzy_face: :dizzy_face:

Jaji,ježiš!!!!Tak tu bolest si asi ani nedokážu představit,tak to sis užila svoje.Tak hlavně odpočívej :wink:

Ahoj Ivi2009,díky za IP,snad se brzy nám všem zadaří :dizzy_face:
6. čer 2009 v 18:43  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem tu jen na skok,za chvíli odjíždíme s manžou na tu večeři!!Už se těšim,protože já mám pro změnu věčně hlad jak vlk!!Takže za chvíli budu jak otesánek určitě!!! :grinning:
Jáji to je moooc fajn,že už to vyšlo ven,i když to muselo strašně bolet,ale teď už máš dělohu krásně čistou a už to bude všechno ok!!!
Tak já pádim už je po mě scháňka zatim......... :wink:
6. čer 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no vidíš Ivi, že jsi dostala rozum a jsi tu s náma :grinning:
Lucienko máš recht s tím teploměrem, budeme hrát překvapené, jak otěhotníme, že :grinning: :grinning: :grinning:
Jaji, tak to je super, jsem ráda za tebe, že se děloha krásně vyčistila a čistí a neboj za chvíli dostaneš i chuť snažilkovat se :wink:
Safir neboj manžel za chvíli zapomene počítat dny, kdy si máte dávat pozor a budete se snažit.
Vendulko to je dobře se jste s mimčem oba v pořádku. No vidím, že člověk bude stresovat asi do té doby, než bude mimčo ležet v postýlce. No a pak se vlastně bude bát o mimčo, no jo, to je život :unamused:
Holky pěkný večer a pěknou neděli snad zítra už výjde i sluníčko, ať má člověk lepší náladu. Relaxujte a odpočívejte, vždyť není kam spěchát
:grinning:
6. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zanet: no jooo, já vlastně "rozumná" jsem :dizzy_face: , jen jsem asi to šestinedělí potřebovala nějak šluknout a opravdu se s tím vyrovnat, abych byla schopná psát i o budoucnosti a nejen o tom, co se stalo :frowning2: i když už je to pár týdnů, vymazat se srdce se to nedá. Jen je prostě třeba koukat se do budoucna ! :sunglasses:
V úterý dělám poslední státnice a konečně dokončím všechna studia, tak budu mít klid a už budu jen chodit do práce a těšit se na //. Krásný den ! :wink:

Piškotku jaká byla oslava ?

Jaji jak se citíš dneska ? Nebolí tě nic ? Vyspala ses dobře ?
7. čer 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
To máš pravdu Ivi, já jsem vlastně měsíc se dala do kupy taky. To víš, že to byla hodně těžká rána, ale život jde dál :wink: Hodně štěstí ti přeji u státnic.
Pěknou neděli holky, šetřete se!
7. čer 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Dneska je konečně lepší počasí! Když už nic, tak mám alespoň lepší náladu :slight_smile: !
Ivi, dneska se cítím dobře :slight_smile: . Dokonce mě ani trochu nebolí břicho! Zřejmě tu neplechu dělal ten zbytek placenty. Asi se snažil dostat ven a dělal u toho takový čurbes :grinning: ! Já vím, dneska si z toho dělám legraci, ale včera mě to fakt dostalo! Uvidím, co mi zítra řekne doktor. Akorát jsem "tam" nějaká bolavá. Koupila jsem si super hrubé a dlouhé předpotopní vložky, protože jsem čekala fakt potopu, ale čtyři dny na tom sedět je mazec! Připadám si, jako kdybych strávila celý den sezením na sedátku od kola! Tak jenom doufám, že jsem otlačená a že to není nějaký zánět nebo něco podobného.
Jinak Ivi, budu ti v úterý moc držet palce, ať ti ty státnice dobře dopadnou :slight_smile: !
7. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!Tak my se včera vrátili z večeře okolo 23hod,tak už jsem komp nezapínala!!Ale bylo to fajn!!Hezky jsme si popovídali a já se pořádně nadlábla :wink: Dala jsem si Kolínskou směs s hranolkama a džusík a bylo to mňam!!Pak jsem se ještě těšila,že si dám palačinku se zmrzkou,ale ta už se vážně do mě nevešla!!! :slight_smile:
Ivi na úterý budu moooc držet palečky ať to uděláš!!! :wink:
Jáji to je moooc fajn,že už Tě břicho nebolí na zítra u doktora taky držím palečky!!Neboj už to bude ok!!
My zítra ráno jedem do tý Prahy na ty odběry a ve středu k doktorovi,tak jsem zvědavá jestli mi hned šoupne injekce!! :unamused: Manžel se hrozí,že až budu mít velkej pupek,tak mi je bude muset píchat on!!Chudák má z toho hrůzu,ale bohužel ho to nemine :slight_smile:
7. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji - to je bezva že je ti líp ! :wink: Určitě zlobil ten zbytek - teď už to bude v poho.... Nějak jsem se ztratila - jak jsi na tom s MS ? Už nějaká pořádná proběhla nebo ji máš teď i s tím "dárečkem" ? Napiš jak jsi dopadla u dr.
Děkuji všem za držení palečků, ale není to pro mě zas tak důležité (ty státnice)... Snad to dám, jdu se na to raději ještě podívat :confounded: Jinak krásnou neděli všem, je tam opravdu nádharně, kdo můžete jděte na procházku - škoda takový den strávit doma :dizzy_face:
Piškotku ty dej pak taky vědět jaký to bylo a jak jsi dopadla ! :sunglasses:
7. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Ivi, moje 1MS je i s tímto dárečkem. Už se docela těším, až skončí. Poslední MS jsem měla v prosinci, to už si člověk odvykne. Snad už mě brzy zase na nějakou dobu (9měsíců :slight_smile: ) opustí .... vlastně, nás všechny :slight_smile:
Piškotku, neboj, manža si na ty injekce zvykne, nic jiného mu totiž nezbyde! Můj chlap je takový cíťa:grinning: , že jemu stačí když mu jen vyprávím, jak se sestra nemůže trefit do žíly, tak on už je zelený a málem se mi kácí k zemi :grinning: . Včera, když se mi "to" přihodilo, tak jsem na něho volala, jestli to zvládne se na to podívat nebo bude zvracet. Prvotní bylo, že to vidět nechce, ale nakonec šel a neseklo to s ním. Byla jsem z toho pokladu tak vydivočená, že jsem potřebovala od něho vědět, jestli je důvod k panice nebo to tak hrozné nebude. My jsme asi fakt dvojka :grinning: !
7. čer 2009 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak já celej den ležím a pospávám v nemocnici nás budili už před 5 ráno :astonished: a celejden nebyl klid tak fakt nechápu jak se tam nemám stresovat!!! doma je líp :slight_smile: :slight_smile: Včera mě dost bolelo břicho ale dnes skoro nic. Prý to může být než to všechno ( to druhý) zmizí!! Zítra radši zavolám k Dr jestli nás nebude chtít vidět dřív! JInak jsem zjistila že můžu baštit zeleninu a jablíčka po nich mi není blbě!!!
7. čer 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendy: k doktorovi určitě jdi... nemůžeš si dovolit nic riskovat a raději 3x zbytečně otravovat než jednou přijít pozdě... Ať si třeba myslí že jsi hysterka, ale něco už máš za sebou a teď je taky třeba tě sledovat. Jsem si jistá že to bude vpořádku, ale vzpomínám si na sebe - nejraději bych chodila na UZ každej den a kontrolovala srdíčko a jak roste :sweat_smile: Hold to s náma doktoři budou muset tu chvilku (do porodu) vydržet. Napiš pak jak jsi dopadla ! :wink:
7. čer 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi přesně pokud neucítím 1. pohyb prcka tak budu chtít každou kontrolu vidět srdíčko!!! Ale prý to tak po nějakých komplikacích normálně bývá! :wink:
7. čer 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko!!!Tak my už jsme z Prahy doma!!Nabrali mi asi 6 zkumavek krve a hotovka :wink: a ve středu odpoledne se uvidíme s panem doktorem!!Už se na něj celkem těšim!!Je to náááádhernej chlap,fakt hezkej a sympaťák :wink:
Vendulko!!Hezky lež a odpočívej,nech se obskakovat a hlavně se nestresuj!!! :wink:
Jáji držim palečky k doktorovi!!Pak dej vědět jak si dopadla!!
8. čer 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Piskotku,to je fajn,že máš šikovného doktora.To se ta prohlídla hned snáší líp :wink: :grinning:

Přeji Vám pěkný den,já si jdu dáchnout po noční
8. čer 2009 v 08:39  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska to vypadá venku taky krásně, načerpejte energii a sílu do další bojů, užíte si den, my valíme pro změnu zase ven :grinning:
8. čer 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsem volala k Dr. a prý pokud nemám křeče a nekrvácím tak mám počkat do pátku! Bolesti mohou být! :frowning2: Prý to může být vše podrážděné tak to chce klid!! Tak budu ležet a čekat do pátka snad se mi uleví!! Tak pa jdu hajat :wink:
8. čer 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem nějak neměla přes víkend čas sem zajít. A jsem totální popleta, páč jsem se nepodívala na další stránky a furt jsem si říkala, že sem nikdo nepíše. Jsem to ale truba. :grinning: :grinning: :grinning: O víkendu jsme v sobotu byli u našich a pak jsme šli na oslavu manželovi babičky. A v neděli jsme si udělali ráno výlet do Zlína a odpoledne jsme se jeli s manželem projet na motorce - byla to má první projížďka. Děsně jsem se motorek bála, ale na této mi to nějak nevadí. Hm zvláštní :wink:
Vítám mezi nás Katy. Je mi líto tvého osudu, ale všechno bude už dobré. :dizzy_face:
Vendulásku ty hlavně odpočívej a držím palečky ať je vše v pořádku. :dizzy_face:
Ivčo, jsem ráda, že jsi už zavítala mezi nás. Je lepší když tu jse :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
Já jsem dneska byla na kontrole. Tak jsem v pátém týdnu. Termín porodu máme 6.2.2010. Dostalal jsem 2x denně Dufhaston (nebo tak nějak) a kontrola je 18.6. To by tam už mělo být srdíčko, teď ještě nebylo vidět. :slight_smile: Tak snad už to bude fajn. Doktor byl rád, ale překvapen, že se nám to tak rychle povedlo. :sweat_smile: :sweat_smile:
Holky jak jste psaly, kdy to komu říct. Tak my jsme to vždycky když jsem potratila řekli tak nějak divně a brzo. U malého jsme to řekli společně až ve třetím měsíci a bylo vše fajn. Takže teď jsme se bavili, že nejdříve to řekneme až po dovolené. A to uvidíme.
8. čer 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já už jsem zpět z kontroly!Musela jsem si na chvíli hajnout, dostala jsem zase tu hnusnou injekci, která vyvolává stahy dělohy a je mi z ní na omdlení. Doktor byl s UZ spokojený, zůstaly tam jen nějaké zbytečky (na to tu injekci) a snad se to dostane všechno ven. Příští pondělí jdu opět na kontrolu a pak už mě asi uschopní a já budu muset do práce. Na jednu stranu mám velkou radost, že se to spravilo a na to další vyčištění nebudu muset, ale na druhou stranu už jsem si doma zvykla :sweat_smile: . To ranní vstávání mě zabije! Zkusím ho ukecat do konce června (to mají v práci holky za mě náhradu). Manžel by chtěl někam vypadnout na dovolenou, že si někam zaletíme. Jenže já se hrozně bojím lítat. Mám obavu, že by mě v letadle chytla panika a já bych pak chtěla za letu vystupovat :confounded: !
8. čer 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jájuldo!!To je fajn,že kontrola dopadla dobře :wink: A 18.6. už určitě bude srdíčko!!Ten den jsem objednaná i já na gyndu na kontrolu :wink: Tak hezky odpočívej,nic netahej a opatruj se!!!A dělali Ti UZ??
Jáji,tak to je moooc dobře,že už máš dělohu skoro čistou,ty zbytečky se vyplaví a bude fajn!! :slight_smile: O tom ranním vstávání mi povídej!!Dneska jsem po hodně dlohé době vstávala v půl 5 ráno kvůli tý Praze a teda myslela jsem,že se s postele nevyhrabu :wink: Hrůza!!Člověk si rychle odvykne na ranní vstávání a pak když má zase vstávat,tak je to strašný!! :slight_smile:
8. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte před chvilkou jsme dorazili z venku, bylo krásně.. :wink: Já ji tak konečně je to z tebe venku!! :wink: Vendulko to mohli být dvojčátka, že... :frowning2: ale hlavně že aspoň jedna prďolka se drží!! :slight_smile: Žanetko co MS?:Mě už pomalu končí, počítám tak den dva a je fuč. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Tak ahojte a mějte se :wink: :slight_smile:
8. čer 2009 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Luci přesně tak! Hlavně že se tam ta 1 prďola drží! :slight_smile: :slight_smile: Jaji ta dovolená by ti určitě udělala dobře, já se taky bála a nic to nebylo!! A takovou pěknou dovču bych si nenechala ujít :slight_smile: Jo to vstávání je hrůza, a já siho v nemocnici užila dost- hůůůůůůza!
8. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku, dělali mi UZ, ale nějak jsem zapoměla na fotečku. Stejně to bylo malinké. :dizzy_face: Doufám, že už tam bude příště to srdíčko, jinak mě klepne. My jsme od sebe o tři týdny a vendulasy o dva, že? Nebo se mýlím.
Holky ranní vstávání ujde. Pomalu si zvykejte, (mimo té nemocnice) až bude malý prďola, tak to bude na denním pořádku. A to třeba i s dvou hodinovou pauzou v noci. :grinning:
Jáji, já bych si dovolenou nenechala ujít, Cesta letadlem je v pohodě. Neboj nebudeš cestou vystupovat, ono ti to ani nepřijde, že letíš. A pokud poletíš nějaké dvě hodiny, tak než se vzpamatuješ už přistáváš. :slight_smile: Doporučuji Egypt all inclusive, nějaký pětihvěz. hotel.Mají tam super služby, výběr jídla, pláže, moře atd. Teda pokud nechcete někam na Maledivy atd. :slight_smile:
8. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky nikdo tu není tak jdu spát.
8. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek