• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Byla jsem v pondělí na kontrole, jsem v pátém týdnu. Jo kartičku mi už vypsal a hned na první stránce mám porod jeden, potrat dva. :frowning2: Dobrý bilance. Na kontrolu jdu příští týden ve čtvrtek 18.6. To už by tam mělo být vidět srdíčko. Těším se a bojím.
Kam pojedete k moři? Safi, já bych manžela přesvědčovala a přesvědčovala, aby jsme to zkusili znovu dřív. :slight_smile: :slight_smile:
12. čer 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak počasí zase nezklamalo :angry: honí se to tam venku jako na apríla. Safirko gratuluji k první MS, čas utíká rychle, neboj za chvíli je tu srpen, no a to plánujete dovču, tak tam aspoň můžete počít mimčo
Jaji to asi hýbe s každou z nás a je to člověku líto, když vidí těhulku. Nezoufejme, taky se budeme za chvíli pišnit krásným bříškem :wink:
No pro mě je dieta vždycky těhotenství, při prvním po porodu jsem měla míň než před otěhotněním, no a teď při druhém jsem měsíc asi taky zvracela, tak šly 3 kila dolů.
No nic holky, my valíme s malou na bazén. Mějte se fajn, užíjejte pátku :slight_smile:
12. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!Tak u nás počasí taky nic moc!!Byla tu pěkná bouřka,ale už to odešlo,ale venku se to furt nějak honí!!!
Safirko!!Moooc gratuluju k MS!!! :wink: Taky Tě obdivuju,že to vydržíte!!My začli dřív!!Ale to je fajn aspoň si odpočineš,užiješ si dovču a pak na to budeš krásně připravená!!
Tak holky my zítra vyrážíme podívat se na koncert Argemy,už se mooc těšim,protože až mi vykoukne pořádně břicho,tak už se nikam moc nedostanu!!
Vendulko!!!!!Jak si dopadla u doktora????Od rána na Tebe mooc myslím a držím palečky!!!!!
12. čer 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Vendulásku, jak jsi dopadla u doktora?
Piškotku užijte si koncert. My jedeme zítra k na našim a v neděli odpoledne má malý slíbené kolotoče. Nevím zda se dostanu na internet. Jestli ano napíši, ale když tak vám všem přiji krásný víkend - prý má být krásně - HAHAHA když se podívám ven. :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám,že bude krásně!!Na zítra to hlásí,tak jim slepě důvěřuju!!Myslim totiž,že koncert je venku a v tomhle počasí by mě tam nedostali ani párem volů :grinning: ,tak snad se to umoudří!!!
12. čer 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ale jak mám toho svojeho chlapa přesvědčit, když se mu o tom jen zmíním tak se nafoukne a není s ním žádná řeč. Jajuldo neboj všechno bude v pořádku musí být.No mi jedeme koncep srpna do chorvadska asi na premanturu, někam nahoru. Taky bych se už tam chtěla začít snažit a dovést si z dovolené miminko, ale to by bylo asi příliš krásné. Jinak holky MS hrůza bolí mě tak v kříži a břicho že jsem si musela vzít léky od bolesti protože jinak bych to nevydržela, jdou ze mě úplně cucky té sliznice, což je dobře aspoň bude pěkně pročištěná a nová bude lepší narostlá. Jen mám obavy že budu mít rozhozený cyklus. Už před tím jsem to neměla moc pravidelné takže až se budeme snažit tak manžel navrhuje každý den :grinning: :grinning: tak jsme na něj zvědavá. No tady to počasí taky nic moc. už se těším na dovču. Těhulky není jak vám.
12. čer 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky...Jajuldo já taky dnes uklízela... :grinning: Jinak mě to od rána nechtělo vůbec ani načíst ty stránky, asi to bylo nějaké bloklé. :unamused: Jáji já mám podobný případ, jako ty - těhulky takhle mi "nevadí", ale jak vidím známou, která je těhu a byli jsme asi 14 dní od sebe, vždy si na to vzpomenu. :frowning2: Jinak ani ne. My začínáme dnes se snažením, bude to celoměsíční maraton, tak doufám, že se to podaří. :grinning: :grinning: Jinak já teď zhubla, počítám asi těch 5 kg - počítám od potratu, takže asi za 3 měsíce. Hodně jsem omezila jídlo, né že jsem chtěla, neměla jsem chuť. A hooodně v tom hrál stres. Jinak jsem doma dopoledne sama, Dcerka ve školce, přítel v práci, tak si vezmu do ruky jablko nebo suchar a pádím ven za kámoškama, co mají děti, pokecat. Pak jdu domů, narychlo uvařím nějakou polívku a to je můj oběd. Pak honem do školky, ze školky jím většinou svačinku určenou Káji. :grinning: No a když je hezky, jsme do večera venku, tak to jen uzobávám, co mají venku děti na stole....koupíme jim ovoce, sušenky,....pak je další svačinka a NEVEČEŘÍM! Tak v 6 hodin mám poslední jídlo, ale to proto, že jsem tak "přežraná" z venku. Uzobávám trochu celý den. To si myslím, že funguje. :grinning: Ale je to jen v tomto období, za chvíli budou prázdniny, Kájka doma, to bude vyvařování každý den. :wink: Zítra mám sraz se střední školou po 10ti letech. :grinning: Tak papa a snažte se, množte se a těhulenky odpočívejte!!!! :dizzy_face:
12. čer 2009 v 16:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
safirko, znásilno ho, neptej se ho! :grinning: Jé ten by brečel dojetím, kdybys mu ukázala na těhu testu //. :wink: Ale tak každý to má jinak, je pravda, že na dítě musí být 2 - i na "dělání" i na výchovu.....
12. čer 2009 v 16:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safirko!!Tak si s ním zkus promluvit!!Vždyť se Vám to nemusí povést hned,tak radči začít dřív ne!!Takhle jsem to prosadila já!!!i když je pravda,že mě to přemlouvání dlouho netrvalo!!! :wink: A když holt bude neoblomnej,tak vydrž!!Ono to rychle uteče a pak začnete!!!
Lucinko!!!Držím moooc a moooc palečky ať se tenhle měsíc zadaří a všem našim snažilkám taky!!!
Vendulko!!!Halooooooo!!!!Furt na Tebe myslim,jak si dopadla!!!!Ozvi se nám ať nemáme strach!!!!
12. čer 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safi, tak takhle zodpovědného chlapa jsem dlouho neviděla! Je zásadový, snaží se tě uchránit před dalším sklamáním, jenže kde vzít jistotu, že když počkáte, tak to bude všechno dobré. Jenže jemu se to nedá vymluvit :unamused: Nevím, co bych ti poradila. Tady žádná finta asi neplatí, chlapa nejde znásilnit :rolling_eyes: . Asi to budeš muset vydržet nebo on povolí. Jedině zkus na něho netlačit a vyrukuj s tím po další MS. Že se cítíš dobře atd.

Luci, tohle je ideální stav. Papat celý den a v podstatě nic velkého a kalorického. Tělo to všechno postupně tráví a nehladoví. Taky to u mě fungovalo, jenže co jsem doma, tak bych pořád něco baštila :sweat_smile: . Nejhorší je, když chystám večeři manželovi, to se prostě neovládnu a musím mu do toho strčit nos. Když jsem byla těhotná, tak mi vůbec nic nechutnalo, nic jsem neďobala a taky nepřibírala! Snad brzy budu mít nového nájemníka, který mi zase pomůže :slight_smile:
V pondělí jdu na kontrolu. Bude to 12. den od MS, to by se mohly pomalu dostavit plodné dny a mohly by být na UZ vidět dozrávající vajíčka. Jsem na to fakt zvědavá a zároveň se bojím. Snad už všechno funguje tak, jak má. Taky se obávám, jestli nebudu mít problém s další MS, když ta první se nechtěla sama dostavit :unamused:
12. čer 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo holky budu zkoušet apelovat po 2MS, a uvidíme. Jaji já jsem byla na injekci kdysi protože se mi MS nedostavila dlouho a pak to bylo v pohodě, já si myslím, že to snad pomohlo tělu.Zařekla jsem se, že už nebudu přemýšlet nad komplikacema abych si je totiž nepřivolala.Holky ono někdy moc strachu a vědomostí škodí.Mám pocit že jsem si to teď vyzkoušela na vlastní kůži.A vaši chlapi jsou svolní hned po 1MS? Ten můj totiž slišel pana doktora jak říká nechat projít 3cykly a tím mi to pěkně zavařil.Takže já mám zatím červenou :angry: :frowning2:
12. čer 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj muž to nechává na mě. Když řeknu, že se na to cítím, tak mi asi odporovat nebude. Nebavila jsem se s ním o tom. Rozhodující je pro mě pondělní kontrola. U mě zase hrozí to, že mi dá důraznou červenou doktor. To pak budu nahraná taky a budu sympatizovat s tebou, Safi. Co naděláme ...
12. čer 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Safirko já to mám nějak jako Jája...přítel do toho se mnou jde, jak se budu cítit já. Já se cítila hned po 1MS, a vidíš, nevyšlo to. Teď budeme zkoušet druhý měsíc a třeba to taky nevyjde. Třeba tělo není připravené. :confounded: Jinak já jdu v pondělí taky na kntrolu, tak uvidím, co mi řekne. Je to strašně blbý co teď napíšu, ale dočtěte do konce a pochopíte...říká se starý život za nový, nebo tak nějak, že? A mě v úterý umřel děda... :frowning2: V dubnu 04 mi umřel první děda, já haluzově otěhotněla. V únoru 05 se mi narodila Kájka. Když se narodila mladší sestra, umřela babička. Sestřenici umřela tchýně a ona zjistila, že je těhotná.....tak bych mohla psát dál, nekecám. Zajímavé, že? Máte někdo něco podobného? hrozné téma, vím.. :zipper_mouth:
12. čer 2009 v 18:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, už jsem o tom taky slyšela. Je hnusné to říkat, ale teď to máš požehnané :dizzy_face: Koloběh života nezměníme, ale je fajn, když se dá šance novému životu :slight_smile:
12. čer 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinko!!
Já nic podobného nezažila,ale už jsem o tom slyšela!!A víš co se říká na každém šplochu trochu pravdy!!!Teď jsem to nejspíš napsala blbě!!Nepamatuju si to přísloví přesně!!Jsem zapomětlivka :slight_smile:
Jinak Safirko!!My to s manžou po potratu prodebatovali a dospěli jsme k názoru,že taky nebudem čekat!!Ono si samo tělo řekne kdy je připravené a to byl manža taky u toho,když doktor říkal nechat projet troje měsíčky!!Jenže každý chlap je jiný,tak to tomu svýmu nemůžeš mít za zlé!!Ale taky je pravda teď nevím kdo to psal,že i když počkáte tu předepsanou dobu,že Vám to zaručí to,že se to nebude opakovat!!To nikdo neví a bohužel se to může opakovat i kdyby jsme čekali rok!!A jestli se to má povést,tak se to povede i kdyby si otěhotněla hned u první MS!!!Takhle to beru já i manža!Tak to tak zkus vysvětlit i svému a uvidíš!!
Holky začínám mít strach o Vendulku!!Už je dost hodin a ještě nenapísala!!snad je vše ok!!!
12. čer 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já nevím, mám pocit, že mu to nemůžu nějak obhájit ten svůj názor. Musím vymyslet jak mu to říct aby se nenafouknul, já ho totiž k tomu potřebuji :grinning: Chce miminko jen je z toho asi taky dobře ještě vedle v rodině to totiž všem vyšlo oznámilo se těhu a nikdo nepochyboval že by se mohlo něco stát, to jen nám.Takže chce aby bylo vše OK.Ale zkusím na něj apelovat ve spodním prádle a uvidí se, na jednu stranu buď to vyjde nebo ne.Tak uvidíme. Jinak je to divné že se Vendy ještě neozývá doufám, že je vše OK.Myslím, že ten strach bude vždy v nás,nesmíme mu jen podléhat. Tak se kočky mějte jdu se sprchnout a s kocourkem si lehnout až budu moct tak vám sem hodím je jeho foto je to krasavec.Tak pa :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem našla fotky našeho kocourka tak jsem je tam hodila tak kukněte do alba. Je to britská modrá bez papírů je čistě domáci ven chodí leda tak na balkón, je proti všemu očkovaný. Vyšetřila jsem si kvůli němu i toxoplasózu a jelikož už jsem ji kdysi dávno prodělala tak nehrozí, že bych ji už znovu získala mám v těle protilátky. A ani na to moje neúspěsné těhu to nemělo vliv. Jsem moc ráda, že ho máme manžel si ho hrozně zamiloval :grinning:
12. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safi, kocourek je moc krásný, taky jsme kdysi měli s manželem v bytě kočičku, než nám ji přejelo auto :frowning2: . Pak jsme si pořídil našeho labradora. Oba to jsou poklady k pohledání :grinning: . Když nám jí přejelo auto, myslela jsem, že to nepřežiju. Manžel mi říkal, že jsem ze spaní plakala, takovou křivdu jsem pociťovala! Dostal nás z toho náš pejsek! Sice doma zlikvidoval, co se dalo, ale máme ho moc a moc rádi!
Safi, prosím tě, kolik je ti let. Nějak si to nedovedu typnout podle fotek.
Vendulka mě taky nějak znepokojuje. Proboha, doufám, že je v pořádku!
12. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji teď mi bylo 24 vypadám asi starší viď? Mám teď pocit jako bych o pár let zestárla. Jinak jsem tam přihodila ještě dvě nové fotky. Jednu ze svatby a druhou jak mě fotil manžel. :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safi, vypadáš o nějaký pátek starší. Možná, že je to tím, že mi hrozně připomínáš mou kamarádku, která má přes třicet. Snad jsem tě neurazila, to by mě mrzelo :sweat_smile: . Moje holky z práci mi říkají, že vypadám dobře, svěže a odpočatě, ale já si taky tak nepřipadám. Spíše jako nějaká čtyřicítka, co jí zrovna odrůstají děti z puberty ... Tento půlrok byl vážně dost těžký.... snad ten další půlrok už bude lepší :wink: ...
12. čer 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safirko!!Chválím fotky a kocourka!!Je nádherný!! :wink: A jak píše Jája vážně vypadáš na víc jak 24!!Ale mooc Ti to sluší!!
Tak holky!!Pro dnešek končím a jdu čubrkat na telku!!
Snad se Vendulka zítra ozve!!Snad je vše ok!!Třeba se jen nedostala ke kompu!!
Tak zatim papa :slight_smile:
12. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to můžu potvrdit, že někdo musí umřít, aby se někdo mohl narodit. Manželovi umřela babička týden před porodem malé a pak šel na pohřeb no a mi se začaly rozbíhat porodní bolesti.
Safir, manžel je teda svědomitý , prostě chce aby bylo příště všechno v pořádku, netrap se tak, snad povolí :wink:
Jo kocourka máte šikovného a ta první fotka, co jsi tam měla, ta se mi taky líbila.
No snad Vendy jenom nestíháš kuknout se tady za námi a jsi v pořádku!
Jdu spát, zítra jdeme na oslavy tchýně, tak snad konečně i to počasí výjde. Pěkná víkendek holky :slight_smile:
12. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem se nemohla dostat na tahle stránky!!! Nevím jak je to možný!! Psalo mi to, že já jako uživatel neexistuju a nová registrace taky nešla!!!!!!! tak se to konečně umoudřilo!!! Jinak u Dr. jsme dopadli dobře, prcek povyrost a srdíčko bouchá! :grinning: :grinning: Jen ten klidovej režim nám zůstal, mám se šetřit, odpočívat, baštit léky ( jo momentálně jich beru 12 denně). Prý to mám vyrdžet do 12 týdne! Tak nás čeká měsíc lenošení!! :slight_smile: Na další kontrolu- teda 1. poradnu+Uz jdu až 3.7. (maj dovolenou) a už máme naplánovanej i velkej UZ 21.7.(13tt). Jinak jdem odpoledne popřát babičce tak nevím kdy se vrátíme tak zatím pa :slight_smile:
13. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že to dneska blblo asi každému. Mě se od rána nenačítaly stránky, byly prostě prázdné. Nevím, co s tím dělají :unamused: .
Vendul, to se nám ulevilo, že jsi se ozvala. Už jsme si fakt dělali starosti. Jsem ráda, že jsi dopadla dobře a všechno funguje tak, jak má :slight_smile: . Hlavně na sebe buď opatrná, ten měsíc už nějak přetrpíš. To bude dobré.
Jinak u nás je pěkná kosa 11 stupňů. Letos to na léto fakt nevypadá.
Dneska v noci jsem strašně špatně spala. Mám v poslední době hrozné sny. Dneska se tam motalo moje těhotenství. Jen vím, že jsem měla pořád strašný strach. Asi jsem si to nějak spojila s večerem, totiž začal mě píchat podbřišek, tak se mi to asi nějak promítlo do snu. Ve snu se nám to povedlo napoprvé :wink: . Ale tolik štěstí asi mit nebudu ...
13. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulko!!Tak to je moooc dobře,že prcek roste a krásně mu bije srdíčko!!To lenošení vydržíš!!Já mám taky odpočívat a do toho ty injekce!!Už mám pěknou modřinu přes břicho a to si je píchám teprve tři dny!! :frowning2: Ale nemůžu si stěžovat,musim to zvládnout!!
To je fajn,že Ti to takhle hezky naplánovali!!Já jdu na kontrolu teď ve čtvrtek,tak jsem zvědavá,kdy mě objednají na velkej UZ!!Moje gyndařka na něj posílá do Prahy do Podolí!!A taky nějak ve 13tt.V ten čtvrtek bych měla být v 9tt,tak uvidíme!!Snad bude vše ok!!
Jinak u nás dneska svítí sluníčko kupodivu!Tak jsem ráda,večer se máme jet podívat na tu Argemu,tak snad nebude pršet!!
Tak zatim papa :slight_smile:
13. čer 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi teď budu vypadat hloupě, ale chci se zeptat, když o tom tady píšete. Co znamená velký ultrazvuk? Je to Screening? U mě až do toho 14tt byly všechny prohlídky stejné, vždy jsem šla na UZ a jednou na screening.
13. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak konečně se k vám dostanu. Včera vůbec a dneska ráno taky ne. Měli to nějaký špatný. Jsem ráda, že jste všechny v pořádku. Teď jsem u našicha konečně se udělalo krásně. Mamka uspává děcka (když jsou v ložnici spolu sami tak dělalí bugr a nespí :grinning: ), tak je tam s nimi.
Jáji třeba ty sny něco naznačují. Až budeš těhu budeš mít strach ( já ho mám taky, stále se hlídám jestli nekrvácím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), ale asi otěhotníš hned. :slight_smile: :slight_smile: Velký UZ nedělá doktor u sebe, ale někde v porodnici a je to screening.
Holky mě doktor řekl, že budu mít 2x testy na genetiku. Ve 12tt jedny a druhé (ty se dělají všem) v 16tt. Bude mi to dělat z krve a z důvodu dvou potratů.Holky u nás se dělá velký UZ až v 15-16 týdnu. :fearful: U vás tak brzy?
Piškotku užij si ten koncert. Počasí bude fajn uvidíš. Ty injekce ti nezávidím, ale co naděláš, že?
Vendulásku, proč máš tolik prášků? Je fajn, že jsi v pořádku.
Safi, držím palce, ať se ti povede přemluvit manžela. Víš tři měsíce je krátká ale i dlouhá doba. Zkus mu říct, že se na to cítíš a že si tělo stejně samo řekne. A doktor ti určitě výslovně neřekl, ať počkáte 3 měsíce. Určitě řekl něco takového, že by nechal projít tři cykly. Vím o čem mluvím, páč k němu chodím. :sweat_smile:
Ono se svědomitost né vždy vyplácí. Držím palečky ať ustoupí. Vždyť to záleží hlavně na tobě. A nebo ještě jedna věc - když se budete milovat buď na hoře a prostě z něj nezesedni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dobrý,ne?
Holky ví vaše polovičky, že si tady na diskuzi píšete?
13. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, Jajuldo, já jsem si to myslela, že to tak nějak je. Ale na ten screening všichni nemusí, je to dobrovolné. Povinné je to asi až od 35 let (myslím) nebo ti co měli předešlé problémy. Mě se doktor ptal, jestli se na to chci objednat, že mi dá doporučení. Zprvu jsem jít nechtěla, nakonec jsem si to rozmyslela a šla jsem. Platila jsem za to 700kč! Hrůza! A holky, pokaždé, když jste šly k doktorovi na prohlídku dělal vám UZ? Prý to není pravidlo, pak ale nechápu na co bych tam šla, bez UZ nic nezjistí ...
Jo, moje polovička ví, že si s vámi píšu. Řekla jsem mu, že mě to drží nad vodou a nejsem na ten svůj bol sama. Nikdy mi neřekl, že je to jen nějaké babské tlachání. Myslím, že je rád, že jsem to zvládla bez prášků a velké hysterie a snad i vidí, že jste pro mě taková terapie, jak se s tím srovnat :slight_smile:
13. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji, screening v 16tt je povinny a neplatí se, pouze pokud ho nechceš nahrát na video. Dělá se kvůli vadám na srdíčku, páteři atd. Mě doktor dělá UZ teď pokaždé, ale až bude větší mimčo tak mám pocit (už si to nepamatuji) tak už né pokaždé.
Holky tady je tak nádherně že jsme v plavkách a děcka v bazénku. :grinning: :grinning: Já jdu žehlit.
13. čer 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

otěhulila jsem po první inseminaci v Podolí, snažili jsme se 18. měsíců. V úterý 9.6. jsem byla na krvi, potom vystavění těhu průkazky, na utrazvuku nebyla srdeční čiinost a hned do nemocnici na revizi. Za měsíc mám svatbu. Jak se se vším vyrovnat?
13. čer 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek