• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Jak dlouho jste byly na neschopence. Kdy jste měly první sexík?
13. čer 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lindozofie,je mi to moc líto :pensive: ,jak se s tím vyrovnat,to netuším...,tahle bolest nikdy nepřejde,ale máš před sebou nejkrásnější den,který bude jen a jen Váš.Důležité je,mluvit o tom.S přítelem,s rodinou,s kamarádkou nebo třeba jen s náma.Hlavně to v sobě nedrž.CHápu,co prožíváš... :frowning2:
Já byla na neschopence 5 týdnů od porodu a první styk byl asi před koncem šestinedělky.
13. čer 2009 v 19:05  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Ti Katy. Cítím hrozný prázdno a ta bolest mi to pořád připomíná
13. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky LIndozofie, my měli první milování asi 4 týdny od revize. Na revizi jsem byla v březnu a teprve teď neschopenku končím. Je to těžký, ale zkus myslet na svatbu a na to, co bude, ne co bylo! :zipper_mouth: Všichni tady víme, jak se ženská po tomhle cítí, mě pomohlo jediné - čas. :confused: Nepomohli slova útěchy, nepomohlo nic, s tím se musí pokusit člověk srovnat sám, velká úleva byla, když jsem zjistila, že nejsem zdaleka sama. Holky co vy? Jak se máte? ŽANETKO snažíš se? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: My ano! :grinning: :grinning: Papa
14. čer 2009 v 11:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!Tak koncert byl super!!Moc se mi líbil!Dokonce jsem vydržela až do konce :slight_smile: Ale pak už jsem byla pěkně utahaná,tak jsem byla ráda,že frčíme dom!!
U nás se dělá genetický screening po 12tt a pak nějak v tom 16tt!!A je to povinný a jsem tomu jedině ráda!!Stejně bych si ho jinak vyžadovala sama!!Moje doktorka na něj posílá do Prahy do Podolí!!Ráno tam přijedeš naberou ti krev!!Pak do 12hod máš čas a ve 12hod jdeš na velký UZ,který trvá asi třičtvrtě hodiny!!Kontrolujou všechny orgány mimča měří je!!Nevím jak to přesně je!!Mě bohužel oznámili,když zapli obrazovku,že nevidí srdíčko,tak doufám,že teď to bude ok!!
Jinak u nás je nádherně!!Svítí sluníčko a je krásný teploučko!!
Tak zatim papa a užijte si krásnou neděli :wink:
14. čer 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku, určitě to bude vpořádku, jsi zodpovědná máma a minimálně jenom za ty včeličky si to zasloužíš ! :grinning: :sunglasses:
14. čer 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tyto stránky jsou nějaké poruchové. Včera večer jsem psala obsáhlý elaborát :grinning: a když jsem to odesílala, tak mi to napsalo, že mi to neuloží, tudíž mě to smazalo. Naštvalo mě to, tak už jsem to znovu nepsala. Dneska dopoledne tuto stránku nešlo zobrazit vůbec. Tak nevím, jestli si za chvíli budeme mít kam psát :confounded: !
Koukám, že v každém městě si to doktoři zavádějí po svém. U nás se screening v I. trimestru dělá nanejvýš do 14. týdne a vůbec není povinné. Co si pamatuji, tak se taky dívali na jednotlivé vyvinutí orgánů, ale jak moc důkladně, to si netroufám říct. Rozhodně tak dlouho, jak psala Piškotka, tak dlouho to netrvalo. Jinak zítra jdu snad na poslední kontrolu a zřejmě už mě pustí do práce :confounded: , což se mi moc nechce, ale co nadělám ....
Dneska bylo tak krásně. S manžou a se psem jsme vyrazili na naši oblíbenou procházku kolem přehrady a na dobré papání, takže jsme si to príma užili :grinning: .
Jajuldo, tak kdy vyrážíte na dovču?
14. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak u nás taky bylo krásně!! Tak jsem si užívala sluníčka a lenošila na zahradě!!! Zítra v poledne na mě myslete dělám ty přijímačky!!! Jinak se mi neskutečně ulevilo, nechci to zakřiknout ale ty bolesti jsou skoro pryč!!! K vůli nim beru tolik prášků ale teď je začnu omezovat! A po tom 12tt mě odpadne těch ostatních 6!! :slight_smile:
14. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Vendy to je dobře, že jste s prckem v pořádku, strachovaly jsme se o vás! Držím pěstičky na ty příjímačky.
No já zatím nemám problém, že bych se nedostala na tyto stránky. Zdravím tě a vítám Lindazofie, mrzí mě, že jsi prožila to co my. Těžko se s tím vyrovnává, ten čas určitým způsobem pomáhá, ale nejlepší bylo kdyby nám i vymyli mozek. My jsme dodrželi šestinedělí, ale určitě je revize menší zákrok než porod, i se krvácí kratší dobu.
Jaji, každý doktor asi preferuje jiné vyšetření. Moje doktorka mi nábízela screening v prvním trimestu(od 35-ti let je povinný), v druhém trimestru je to povinné. No a u prvního těhotenství jsem byla ještě na vyšetření na těhotenskou cukrovku, jinak nic víc. No kamarádka říkala, že byla v nemocnici na dětském na nějakém vyšetření, kde poslouchají srdíčko, to nemám o tom ani páru.
Piškotku mi taky na screenigu oznámil pan doktor, že není srdeční akce miminka. No a paradox je, že ten den jsem byla u své obvodní gynekoložky a ta říkala, že tam srdeční akce je.
Luci, no taky se snažíme snažit :grinning:
14. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Počasíčko dneska pěknoučké a včera se to taky dalo. No a abych vám řekla perličku z oslavy tchýňich šedesátin. Na začátku se začali bavit manželovi sestřenice o tom, že jedna otěhotněla, tak to bylo v poho, to mi nedělalo nic. Po chvilce se mě jedna zeptala a kde já mám břicho a pak ji to došlo,že jsem potratila, tak se omlouvala. Prostě začla první mluvit než přemýšlet, neměla jsem jí to za zlé, ale člověk zase na to začal trošku myslet. Nevadí mi o tom mluvit, ale to mě trošku vykolejilo. Připadá mi to, že už je to tak půl roku, ale vlastně to je teprve 2 a půl měsíce.
Ale naštěstí jsem to trošku ze sebe dostala trsaním.
Pěkný zbytek něděle
14. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky můžu mít dotaz?
14. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tyto stránky mě ale štvou :angry: ! Zase to doteď vůbec nefungovalo! Doufám, že už to spravili!
Tak jsem dneska byla u doktora. UZ vypadalo dobře, byl tam i vidět folikul a zdárně se tvořící děložní sliznice. Dneska to je 12. den od MS, takže budu mít ovulaci. Ptala jsem se doktora, jestli už teda můžeme nebo ne. Nezakázal mi to,ale ani nedoporučil. Byl by rád, abychom počkali, tak jsem mu řekla, že tomu dáme volný průběh, tak souhlasil. Brali mi 4 zkumavky krve, prý nějaké testy na viry či co. Takže na další kontrolu zase za týden. Ve středu mám volat na první výsledky. Zatím jsem ještě doma, ale dýl, jak do konce měsíce už to neuhraju. Manžel už je nastartovaný na večer, že už budeme zkoušet :grinning: !
Piškotku, ty se vyznáš po Praze! Mám se objednat na imunologii do Podolí. Myslím, že to asi nenajdu ... :sweat_smile: Sakra, kéž by se mi podařilo otěhotnět, než tam zase budeme muset jet. Posledně to tak bylo ....

Venysko, klidně se ptej! Co potřebuješ vědět?
15. čer 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, holky chtěla jsem se zeptat. Často se dočítám na diskuzích o nějakém KET. Nevíte co to je? Asi nějaká forma umělého oplodnění. Znám IUI, IVF, ale KET ne :zipper_mouth:
15. čer 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!Tak jak je!!Tak já dneska měla pěknou ranní nevolnost!!No spíš dopolední a dopadlo to tak,že manžel musí vymalovat znovu celej záchod!!ohužel jsem nestihla doběhnout a pozvracela jsem snad všechny stěny na záchodě :sweat_smile: No hrůza,ale bral to statečně když přišel z práce a viděl tu spoušť!!! :grinning:
Jinak nic nového neni!Jen mám bohužel modřinu přes půl břicha!!No jo injekce,tak píchám na druhou půlku než modřina aspoň trochu zmizí!!
Myslím moooc na všechny snažilky ať se tento měsíc zadaří a držím mooooc palečky Vendulce na příjmačky!! :wink:
15. čer 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji!!Já se v Praze mooc nevyznám!!Bez manžela bych netrefila ani z hlaváku :grinning: ,ale manžel se tam výborně vyzná,takže pokud něco potřebuješ vědět,tak písni!!I mám všechny čísla do Podolí snad na každý oddělení,tak to Ti taky můžu písnout!!
Jé můžeš mi vysvětlit jaký je rozdíl mezi IUI a IVF??Já se v tom vůbec neorientuju takže ani netušim co je KET!!! :slight_smile:
15. čer 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku, je to k MUDr. Medarovi - Ústav péče o matku a dítě- Imunologická laboratoř, Podolské nábřeží 157, Praha 4. Prahu znám je trošku. To zase bude cesta! Vesničani ve městě :confounded:!
IUI - Intrauterinní inseminace neboli vstříknutí připraveného semene rovnou do dělohy. Je to taková umělá soulož :grinning: . Na to jsme měli jít těsně před mým těhotenstvím. IVF už jsou přímo umělá oplodnění, dělí se to na další skupiny podle zákroku a způsobu provedení, alë to podbrobně neznám. Zatím jsme to nepotřebovali, tak jsem po tom nepátrala.
15. čer 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je přímo v Podolí,kde jsem byla já!!A potřebuješ vědět cestu??My tam jeli teda autem a jak tam jedeš ty???
15. čer 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky pojedeme autem. Budu tam ve čtvrtek volat, tak ti pak písnu na kdy jsme objednaní. Ale jak je znám, tak to dříve jak za dva měsíce nebude. Mají tam nával.
15. čer 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok!!Tak manžel sešel vrhnout na jahodovej koktejl,že udělá,tak jdu za ním než mi zdemoluje kuchyň :grinning: Zatim papa :wink:
15. čer 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přenos rozmraženého embrya do dělohy se nazývá KET – kryoembryotransfer. Tak už jsem to našla ...
15. čer 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky, kooonečně až teď mě to na tyto stránky pustilo, nějak to poslední dobou pěkně blbne!!!! :angry: :angry: U mě nic nového, KÁJA má laringitidu tak v noci nespíme, to je dusivej kašel. :frowning2: Počasí ráno hezký, teď se mračí. :fearful: Jdu Kájku okoupat a hurá zalehnout k Tv. Dnes bude spánek rychlý, doufám tedy. :sweat_smile: Papa
15. čer 2009 v 17:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaj taky chodím do Podolí. Proč Tě posílá doktor na imunologii? Já tam jdu po revizi za dva měsíc do CAR, tedy v srpnu, už se těším, doufám, že hned v září budu moci jít na IUI a otěhulím
15. čer 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lindazofi: my jdeme na imunologii, protože se nám rok a půl nedařilo miminko. Nakonec se sice podařilo otěhotnět, ale ve 14tt jsem potratila. Doktor nechce nic podcenit, proto nás tam posílá. Taky jsme měli jít na IUI, ale už na to nedošlo. To je príma, že jsi napoprvé otěhotněla, tako metoda není moc úspěšná, alespoň co jsem o tom četla.
15. čer 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji a ty si potratila nebo byla na revizi? Já se snažila 18 měsíců, pak IUI a bylo, revizi mi provedli 11+6.
A něco z histologie zjistili, proč si potratila? Jsi na neschopence?
15. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odtekla mi samovolně plodová voda, v nemocnici mi pak vyvolali potrat. Z histologie nezjistili nic - označili to jako nezdařilé těhotenství. Potratila jsem 31.3. a dosud jsem na neschopence, protože jsem měla po potratu problémy. Ale snad už je to v pořádku. V lednu jsem otěhotněla a v únoru jsme měli jít na IUI - byla to velká náhoda ....
15. čer 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak konečně se dostávám. Celý den to blblo a pak jsem neměla časík. Takže až teď. U mě nic novýho. Víkend byl krásný :sweat_smile: . A dnešek taky ušel. Malý se opět ráchal v malinkém bazénku. A jinak začínám mít fofry, páč ráno musím pracovat o stošest, abych stihla všechno účto udělat než pojedeme a už bych měla pomalu balit. Zítra ráno ke všemu jdeme s Daňulkou na kontrolu na oční, pak honed do školky a já opět makat. Dneska budeme opět sami doma a nevím do kdy. Manžel je v Praze a bude tam až tam dodělá co musí. :frowning2: Už teď je mi smutno a to je první večer.
Jinak vítám lindazofii a téhle naší diskuzi.
Jáji v těch tvých výrazech se moc nevyznám - tedy vůbec. Ale stejně si myslím, že budeš těhulka dřív než pomyslíš. Jestli máš ovu tak na to hned vlítněte :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo, nevadí, že tomu nerozumíš. Když po roce snažilkování stále nejsi těhotná, tak hledáš všemožné příčiny a řešení, jak toho docílit. A já budu doufat, že už to taky potřebovat nebudu a v brzké době budu mít zase 2 //. Včera jsme se snažilkovali a budeme zase. MS bych měla dostat na začátku července, takže uvidíme ...
S manžou jsme se teda dohodli, že nepojedeme do Řecka, ale že se mrkneme do Chorvatska. Že bychom jeli už příští týden v pondělí, vlastně hned po kontrole u doktora a vrátili se na konci června. Pak už s největší pravděpodobností půjdu do práce. A nebo taky ne, když bude test pozitivní :grinning:
16. čer 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, počasíčko včera velice příjemné a dneska už se to tam pěkně honí :frowning2: Ty stránky jsou teda poruchové.
Včera jsem byla s dvěma spolužačkama ze základky venku, no a té jedne se zadařilo až na potřetí, dvakrát potratila v začátku a teď má ročního chlapečka, je to síla. V dnešní době je toho prostě hodně a taky říkala, že má spoustů známých, co o to přišli.
No nic valíme ven, nebo mi Aďa dělá z bytu kůlníčku, užíjte si dnešní den.
16. čer 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak se hlásím včera jsem se vrátila až po šestý a byla jsem hrozně utahaná, tak jsem hned usla! Jinak ty přijímačky byli v pohodě ale bylo nás tam hrozně moc a berou jen 15 lidí !!! Tak se nechám překvapit! Dnes je u nás zataženo tak ani nemám náladu něco dělat( vařit)
16. čer 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak já jsem z toho jelen.Z nedělního pozitiv testu čárka za 2 dny moc nezesílila.... :frowning2:
16. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek