• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Venysko a už jsi se objednala na gyndu?
16. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!Tak u nás je taky ošklivo!!Konečně jsem se dohrabala k tomu abych si přesadila kytky a mám toho plný zuby!!Takže už budu jen polehávat!!
Jinak hlásím,že jsem celý víkend pryč,takže se ozvu naposled v pátek a pak až v pondělí!!Jedem s manžou na Moravu!!Mám tam strejdu a koná se nějaká rodinná oslava a u toho nemůžem chybět!!
Jen jsem zvědavá jak tam utajím,že jsem těhu!!Injekce si píchnu tajně ráno v pokoji a snad se někdo neprokecne!!Uvidíme :wink:
Málem bych zapoměla taky vítám mezi námi novou tvářičku Lindazofii!! :slight_smile: A přeju strašně moooc štěstíčka!!Myslím,že v Podolí jsou super!!Já tam teda byla jen na velkém UZ a pak na revizi,ale byli na mě všichni strašně mooooc hodný a milí!!Škoda jen,že to bylo za takových podmínek!!
Jajuldo moc se nepřepracuj taky odpočívej!! :wink:
Lucinko a Jáji jak jde snažilkování!!Moooc na Vás myslim a držim palečky ať to klapne a máte na testu //!!! :wink:
16. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji, to nás ale bude těhotných v blízké době. Já mám asi taky ovulaci na obzoru, citím trochu tlak v podbříšku a taky mě informovali ze stránek menstruacni-kalendar.c, že mám plodné dny. Tak uvidím, jak se zadaří.....
16. čer 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Piškotku první snažilkování šlo dobře. Manža byl tak natěšený, že jsem myslela, že z toho nemůžu vyjít živá :grinning: ! Ale mám dojem, že jsem se do toho nějak moc položila, pořád na to myslím, aby to vyšlo. To není dobré. Bohužel se od toho nějak neumím odpoutat :frowning2: .
16. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky, Piškotku kam na Moravu jedete?Zhruba.... :slight_smile: Žanetko tobě začala kdy MS, my jsme ted na tom tak zhruba stejně , že'? :wink: Mě začala 6.6., předtím 2 dny špinění. Tlaky v podbřišku mám taky, jistíme to pro jistotu každý den. :grinning: Jejda já jsem chtěla napsat tolik vět, pro každou z vás něco, ale malá mě volá tak to musím utnout. Má horečky. :frowning2:
16. čer 2009 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, mě MS začala 3.6., taky mám takové tlaky v bříšku a píchání. Včera na tom UZ doktor viděl folikul, tak uvidíme, co z toho vznikne.
16. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinko!!Jedem do Prostějova!!Mýho táty brácha se tam přiženil a přestěhoval!!Takže jedem tam a pak k nim na chalupu a to je kousek za Prostějovem!!Myslim Velke Hradiště,ale teď nevim přesně!! :slight_smile:
16. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji:neobjednala,mám strach z negativa
16. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venysku zkus si test třeba ještě za dva dny!!A uvidíš!!4árka musí pomalu,ale jistě sílit!!Mrkni mě do alba,mám tam testíky jak šli po sobě a tam je to vidět jak se HCG zvyšovalo!!A objednej se na gyndu!!Neodkládej to!!Ať víš na čem si než se takhle stresovat!!To nedělá dobrotu!!!Držím palečky
16. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju,ale mám cca týden po ovu,je možná jen brzy
16. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé Piškotku Prostějov je od nás necelých 30km :grinning: Tak to budeš kousíček :grinning: Venysko ještě chvilku počkej, třeba ty 2, 3 dny jak psal Piškotek a buď čárka zesílí nebo ne. Ale k doktorovi (doktorce) bych zašla! :wink: No Jáji tak to jsme všichni 3 i se Žanetkou při sobě. :grinning: Teď jen aby nám "TO" vyšlo.....
16. čer 2009 ve 13:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
joo tak to je brzy Venysku, mě se čárka ukázala až 2 den po vynechání MS!! :slight_smile: :slight_smile:
16. čer 2009 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že si koleduji o pěkně zabetonovanou klávesnici! Mám ruce od bramborového těsta! Dělá poslední radost manžovi, knedlíky-zelí-kačena! Holky, to by byla prča, kdybych na začátku července zjistila, že jsem těhotná, to bych mohla mít novou neschopenku a být zase doma!!!
16. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám za sebou jak jinak než fofr. :angry: Ráno jsem byla s malým u očního. Myslela jsem, že to bude jen normální prohlídka a nakonec jsme tam ztvrdli hodinu a půl. Úděs. Pak honem domů a dělat. Deska jsem se domluvila s mamčou, že se staví pro malého a já budu odpoledne balit v klidu. Páč když balí malinký, tak se musí zbalit každá blbost. :slight_smile:
Piškotku, ať se oslava vydaří. A né že se tam cinknete s cvrkoušem v pupíku :grinning: :grinning: :grinning: . Taky se těšíš na čtvrtek až uvidíš cvrkouška? Já doufám, že už povyrostem a srdíčko bude bít jak hrom. :slight_smile: V kolik hodin jdeš na kontrolu? Já hned ráno kolem deváté. :dizzy_face:
Vítám mezi námi i Venýska. Ty jsi mezi námi nebyla, že? Zkus si udělat test třeba zítra ráno a pak další den atd. a uvidíš zda je čárka viditelnější nebo ne.
Luciienko, jak to, že malá horečkuje?
Držím palečky se snažilkováním. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Vendulásku, gratuluji k úspěšným přijímačkám. Snad tě vezmou. Ovšem to pak budeš mít dobrý fofr.
16. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jajuldo tedy já ti upřímně závidím. jela bych hned! :grinning: S tím balením to znám, když jedeme třeba na chatu, je to jako bych se někam stěhovala. :grinning: Kájka má svůj batůžek a tam si naskládá vše potřebné....samozřejmě nějakej zbytek hraček, knížek atd. jde ještě do mojí kabele. :grinning: :grinning: Kája má dusivek kašel - laringitidu - a do toho dnes horečku ráno. Mám radost... :frowning2: Teď spí, snad jí bude líp potom. Ať ti dopadne kontrola dobře Jajuldo!! :wink:
16. čer 2009 ve 13:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo, kdy vlastně jedete?
16. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedeme v pátek přes noc a v sobotu máme nástup. Celkem už se těším, jak si odpočinu a hlavně budume celá rodinka spolu. Tyto dva týdny byl můj manžel vždycky tak tři dny mimo a chyběl nám - hlavně mě. A tam budeme stále spolu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Luciienko držím palečky ať je malé líp. Kašel je hnus. Malého kdysi držel pět měsíců, pak už se mi dusil i dvě hodiny a já nevěděla co s ním a pak byl pichat uši a bylo po kašlu.
16. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já jsem měla Ms 4.5., takže zhruba jsme na tom stéjně :slight_smile: To by bylo super, kdyby jsme otěhotněly já ty a Jaji, šlo by to trojkovou řadou, tak jako první várka těhotných :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo, nech si poradit v balení od malého, ať něco nezapomenete :grinning: :grinning: :grinning: , to se budete mít fajn, jsem zvědavá už na nějaké fotečky od moře
16. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mamka odvezla malého a jdu balit a balit a balit. Tak hodně pište, teď jsem u PC. :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jájuldo!!Tak já jdu na kontrolu až okolo 12hod!!Už se strašně těšim,ale i bojim!!Snad to bude vše ok!!Musíme doufat!!
Dovču si strašně moooc užij a hlavně si pořádně odpočiň a jak psala Žanet,pak chceme vidět fotky od moře :wink: ať se taky trochu pokocháme!!
Lucinko!!Je to je fajn,tenhle víkend to určo stíhat nebudu a ty máš stejně nemocnou Káju,ale až zas budu u strejdy,tak bymse mohli dát třeba limču osobně :wink:
Holky škoda,že jste všichni tak zdaleka,ake snad to někdy vyjde a uspořádáme někde srazík a pokecáme naživo bylo by to super :grinning:
Mooooc držím palečky ať tu máme další těhu várku!!!! :wink:
16. čer 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem zvědavá, co ten můj manža zařídí. Jestli do toho Chorvatska pojedeme nebo ne. Je to otrava jet takový kus cesty, ale co bych pro něho neudělala :wink: . Akorát mi bude líto, že si přes prázdniny žádnou pořádnou dovolenou neužiji, vlastně nebude se na co těšit. Ale kdybych byla těhotná - tak to by mi to nevadilo :grinning: .
Co je s holkama Lendula, Safča, Iva .....
16. čer 2009 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jen se hlásím :slight_smile: kupuju byt, tak jsem v jednom kole (teprve se bude stavět) a do toho hypotéka,... :unamused: kdo máte něco podobného za sebou, víte o čem mluvím :slight_smile: Nám první snažení asi nevyšlo - zítra "to" mám dostat a jsem jak balon, břicho už mě bolí 4 dny... :angry: tak snad příště. Tělo si řekne samo - jak už tady mnohokrát zaznělo. Krásné dovolené všem, kdo někam jedte ! :dizzy_face: Myslím na vás i když nepíšu ! :wink: :slight_smile:
16. čer 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ivčo!!Tak to Tě plně chápu!!My máme taky hypotéku na byt a to vyřizování kolem bylo šílený!!Naštěstí už je to za náma a hezky bydlíme,ale zase jsme se upsali na 30 let hypotékou,ale jinak to nešlo!!To by jsme nikdy nebydleli!! :slight_smile:
16. čer 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já zítra jedu se ségrou nakupovat! S ní to teda stojí za to :dizzy_face: ! Je to ne celý den, večer už tak plantám nohama, že jsem zralá akorát do postele. Ale je to relax! Třeba mrknout na nové hadříky a přijít mezi lidi! S manžela jsem vydyndala nějakou kačku na útratu, tak snad se mi jí podaří dobře utratit :grinning: .
S bydlením je to vždycky hrůza! Předělávali jsme svůj byt v domě a málem nás to stálo všechny nervy! Kromě kuchyně a koupelny se to celé předělávalo, hlavně jsme chtěli dva dětské pokojíky. Máme to sice jako špeluňku, ale co naděláme, když máme málo místa. Ještě nám zbývá komplet celá ložnice, kterou bychom měli udělat letos. Vůbec se mi do toho nechce. Potřebovala bych prsten od Arabely. Jen otočit a hotovo!!!
16. čer 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já jsem včera úspěšně sbalila snad všechno oblečení, někajou kosmetiku. Ještě hračky :angry: :angry: toho bude nejvíc.
Jáji taky by jsme potřebovali prsten od Arabely. My budeme letos dělat novou ložnice - máme ji ještě po našich záchod a tak za pět let nás čeká koupelna. Teď máme vanu a pak chceme sprch.kout. No a děti se rády čachtají ve van, tak ještě s renovací počkáme.
Ivy je mi líto, že to teď nevyšlo, určitě příště. Jak velký byt kupuješ?
Jáji pak dej vědět co manža zařídil za dovču. A proč neletíte?
17. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo, jo bohužel to nevyšlo - MS už dorazila :angry: :cry: tak snad příště. Kupuju 2kk v novostavbě a 1kk hned vedle abych to pak mohla probourat a udělat dětskej pokojík. Jinak to budu pronajímat, aby mi pomohl s hypotékou :wink:
Jaji - ten Arabelin prsten by se mi taky šikl !! jestli na něj narazíš, tak mi ho pak alespoň na týden půjč :grinning:
Piškotku - taky to mám na 30 let - pozitivní je na tom, že k datu odchodu do důchodu to bude splacené a na stará kolena budu bydlet ve svým :sunglasses: :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi!!Přesně tak na stará kolena budem konečně bydlet ve svym,tak to musíme brát pozitivně :grinning: Jinak nebuď zklamaná,že MS dorazila,příště už určitě nedorazí!!!
Jájuldo!!Jak se zítra těšíš k doktorce!!Já strašně,ale ještě víc se bojim!!Snad to bude ok!!Jestli budu mít takovýhle nervy před každou prohlídkou,tak teda potěš pánbůh :slight_smile:
Tak já jdu k našim ať vědí,že taky žiju zatim papa :wink:
17. čer 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku na zítřek se moc těším, hned jak dojedu tak písnu. Ale mám taky nervíky a pěkné :angry: :angry: :angry: . Snad to bude s každou prohlídkou lepší a lepší a ve 40. týdnu budeme bez nervíků. No to zase nastoupí nervy z porodu :grinning: :grinning: :grinning: . Prostě začarovaný kruh.
Byli jsme s malým ještě něco málo dokoupit na dovču. Holky jsem unavená a opět se mi nikde nechce. To balení...
Dlouho už se neozvala Safírka a Lendula. Vendysku a co ty, zkoušela jsi další testík?
17. čer 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jajuldu tak přeju krásnou dovolenou, a hlavně tam načerpej síly!! A držím vám pěsti zítra na kontrole!!! Mě je celkem fajn a ty pocity težka, pálení žáhy už beru jako normální!! Koupila jsem si lízátka pro těhotný a docela to pomáhá!! :slight_smile: :slight_smile: A hele nevím jak je to možný ale začalo mě pěkně růst bříško!! :grinning: S Aďulkou to bylo asi až tek v 13-14tt a teď už přelom 8-9tt!! Docela mě to překvapilo, během týdne ten pupík tak povyrost a už to nezapřem!! Mám co dělat schovat pupík pod volný trika!! :grinning: Zatím to nechcem nějak zveřejňovat ale ono to asi už tajit nepůjde!!!!
17. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek