• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Tak úplně nejvíc největší gratulace Piškotce První ! :grinning: To je ta nejlepší zpráva za poslední tři týdny - vlastně, holky, je nejlepší za celou dobu co vás všechny znám ! :dizzy_face: Teď už si budem povídat jen o tom kdo je další... Změna stránek nám evidentně prospěla ! :sunglasses: Tak Piškotu buď opatrná a ať tě manža chová jak ve vatičce... teď to vyjde a budeš mít krásnýho mimíska (vlastně je to zhruba "do roka a do dne" od revize že ?) :slight_smile: :wink:
14. kvě 2009 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tady když člověk chvilku není tak hned popíšete celou stránku, což je fajn :sweat_smile: . Ještě stále se raduji z Piškotka, je to skvělé. Já to včera popletla, myslela jsem, že jdeš Piškotku dnes na gyndu a ty se teprve dnes objednáváš. :dizzy_face: Hlavně se raduj, nestrachuj a šetři se.
Barunko, zcela s tebou souhlasím, že se nesmí jít do postele s tím "že musím otěhotnět". Je fakt, že mě to párkrát napadlo, když jsem měla po první MS. Myslela jsem na to mnohem víc než je zdrávo a taky se nic nepovedlo. Teď už na to nemyslím vůbec. Taky si všechno podstatně víc užívám.
Lucienko, jak jsi myslela tu otázku jestli nemáme profil na lidech? Nějak jsem to nepochopila.
14. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Piškotku pořád čekáš!! Tak koukám, že jsme všechny nervózní a hlavně zvědavé za tebe! :grinning: Že by začala ta laviny //?! Ráno mi přišla pozvánka na přijímačky na VŠ tak se budu muset mrknout na učení z předešlý VŠ, mám na to měsíc.
14. kvě 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte všichni...jak je stránka Lidé.cz, jestli tam některá nejste, já ano :grinning: ...jinak včera byla středa, takže... :sweat_smile: Jsem myslela, že půjdu brzo spát a prd, přítel byl až mooc přítulnej, takže taková menší "přepadovka" :grinning: A tak to má být, žádný plánování snažení, jak jste tady už psali :sunglasses: Tak já si budu přát víc takových přepadovek a vám přeji to samé, ať je to tu "za chvíli" samá těhule. :confused:
14. kvě 2009 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulasy, ty chceš s 3 ročním dítětem studovat? No super to smekám. No bych nezvládla. Nehledě na to,že by se mi už nechtělo v mém věku něco učit. No doufám, že piškotek strhne lavinu těhulek. A jak to bude u vás Vendy, kdy budete pokoušet štěstí? No jestli se ti poštěstí tak dítě, mimi a VŠ, to budeš mít celkem fofr. :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teeeda, Vendulko, to taky smekám a fandím ti....na jakou VŠ? :slight_smile: Jinak otázečka jako měla jája, už se snažíte??? :dizzy_face:
14. kvě 2009 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!Moooc děkuju za gratulace a držení palečků!!Volala jsem na gyndu a jsem objednaná na 4.6.,aby prý už byl prcek na UZ vidět!!Mám se šetřit a kdyby něco,tak se mám hned ozvat!Zatim je mi výborně :slight_smile:
Manžel je úplně hotovej,všude mě hlídá a nenechá mě si ani přinýst pití do postele,všechno mám od něj až pod nos :grinning:Je kouzelnej,jak to prožívá!!
Snad to bude vše ok,přece jen mám velkej strach!!
Holky snažíte už se některá??Já v tom mám teď takovej bordel,že netušim jestli už některá děláte na mimču!!!Doufám,že jo ať tu rychle přibíváme!! :grinning: :grinning:
Jo taky jsem chtěla co kdyby jsme si zavedli doktorskou postupku,že bysme věděli kdy kdo jde přesně k doktorce a mohli si držet palečky!Někdo by to měl na starosti a každej den,by sem napsal jak kdo jde k MUDr!!A časem až nás bude víc těhu a já věřím,že to bude brzo,tak bysme zavedli těhu postupku!!Tam bysme psali kdo v jakym je týdnu??Co vy na to??
Lucinko!!Na profilu fotku nemám,al přemýšlela jsem,že bysme si každá mohla dát do svýho alba pár fotek ať se konečně pořádně poznáme!!Co vy na to??Ale já absolutně netušim jak,jsem na to antitalent :grinning: Takže nám to musí někdo zkušenější vysvětlit,teda pokud budete souhlasit :wink: :wink:
14. kvě 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holky já nečetla novinky tak Piškotku hrozně mooooooooooooooooooooc gratuluju a doufám, že to přeskočí brzy dál!!!! Jinak se už tak troch snažilkujem taky, tak uvidím jak to dopadne!! Já před tím otěhotněla hned 1 měsíc , a teď mám ještě ty hormony, tak doufám, že to brzo dopadne. Jo studovat jsem chtěla už dávno, ale tenhe obor v dálkový formě otevřeli až letos. Je to navazující 2 leté Mgr studium obor učitelství odborných předmětů na zravotnický školy! Já už Bc mám ještě před Adou ( vlastně jsem zjistila že ho čekám 2 dny po státnicích).
14. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku, dobrý nápad s tím albem. Nejlepší by bylo, kdyby jsme měly jedno společné a tam by jsme si přidávaly fotky. Ale absolutně nevím jak se to dělá. S tou těhu postupkou jsem pro. Ale kdo to vytvoří? Ještě bych řekla, že mám docela zmatek v přezdívkách. Někdy nevím kdo je kdo z minule diskuze. Já jsem byla pod jménem Jája.
Takže jestli si trošku pamatuješ, tak už jsem měla 2MS a od první MS pracujeme na mimču. Ale zatím se nic neděje. Tak uvidím jak se poštěstí.
Hlavně piškotku neměj strach. Je mi jasné, že to nejde, ale snaž se si těhu užívat.
14. kvě 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na ty fotky do alba,nám musí vysvětlit někdo kdo počítačům rozumí!!Aspoň trochu a my to pak nějak vykoumáme!!Doktorskou postupku si můžu vzít klidně já na starost,stačí napsat kdo a kdy a v kolik a k jakému jdete doktorovi a já už to budu vést v evidenci a každej den to sem napíšu!!Co vy na to??? :grinning:
A těhu postupku si vezme někdo jinej,ale to až nás bude opravdu víc :grinning: Takže šup šup ať rycghle přibýváme!!!Chci slyšet samý pozitivní zprávičky :wink:
14. kvě 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo!Taky se občas v tom ještě neorientuju v těch nových přezdívkách,ale teď už to trochu zvládám!!
Takže zatím pracuje na mimískovi Jajulda a Vendulka??A možná i Lucinka??Přečetla jsem to dobře :slight_smile:
Tak holky moooc držím palečky ať to brzo vyjde a hezky se začnem rozrůstat!!Abych tu dlouho nebyla taková opuštěná těhule :slight_smile:
Veřím,že se nenadějem a začnete hezky přibývat :wink: :wink:
14. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku a půjdeš marodit? Jen jsem se chtěla zeptat, neměla by jsi hned od začátku těhu jíst nějaké prášky na udržení? Nemyslím to zle, ale dává se to. A jdeš celkem za dlouhou dobuna kontrolu. V žádném případě tě nechci strašit, jen se ptám. :dizzy_face: :dizzy_face:
14. kvě 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jejdanánku chvilku tu nejsem a čtu a čtu a čtu :grinning: Tak Piškotku, hlavně klídek, manžílek ať se dál o tebe tak hezky stará a dej se do toho "seznámku" :wink: My už tento měsíc začínáme snažení, tedy milování bez ochrany...lépe řečeno :grinning: :grinning: K doktorce zatím jít nemám, až budu chtít plánovat těhu. Jenže moje Dr. se přiklání k názoru čekat půl roku, já řekla, že to je dlouho, tak ona že snažení tak červenec. Další Dr. mi řekla, že se přiklání ke 3 měsícům čekání, já už budu mít 2 měsíce za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: A tady jsem četla, tedy na minulé diskuzi, že doporučují i po šestinedělí. Já myslím, že pokud se to bude mít udržet, tak se to udrží. Známá čekala poctivě půl roku a stejně se jí to přihodilo znovu. :unamused: Já byla 13 tt, plod dle stáří 11tt. To není zas tak velký zákrok, ne? :confounded: No uvidíme, zda se zadaří, či ne :slight_smile:
14. kvě 2009 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku svatá pravda, krásně si to úžívej nech se opečovávat, je to přece tak krásný pocit čekat opět miminko.Ničím si ho nenech zkazit, a zapomeň na špatné myšlenky, ty k tobě teď vůbec nepatří vše bude OK. :slight_smile: Jsem moc ráda, že už aspoň někdo prolomil ledy. Já teprve čekám na 1MS už abych jí měla za sebou.Protože manžel mi opravdu po této stránce chybí. Holky chtěla jsem se zeptat jestli jste některá byla nespokojená s Dr. a měnila ho. Já mám neschopenku od gyndařky, ale ona mě asi nebude chtít nechat do konce května doma, ale do práce se ještě necítím a mám obavy že to jí bude jedno a taky skoro nic mi neřekne. Zítra jdu na kontrolu a pokud se rozhodne mi tu neschopenku ukončit tak, si beru kartu a jdu jinam a budu zkoušet obvodáka protože jít po 2 týdnech po revizi do nemocnice jako sestra a tahat tam lidi tak to mi přijde dost přitažené za vlasy. A taky mě sem tam ještě pobolívá břicho. Tak já nevím. Jo piškotku a s nápadem souhlasím. Mám z tebe radost. :grinning: Holky dnes mám narozky a přiznám se mám trošku depku, vždyť víte. Pokusím se dneska udělat pro manžela hezkou a udělat si hezký večer. Taky chudák teď dálkově dokončuje Bc. jakési Informační inženýrství tak se s tím docela potýká.
14. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jájuldo!!Už jsem doma,nechodím do práce,tak to je v klidu!!Jinak beru Femibion a jiný vitaminy zatim ne!!Prý jsem neměla problém dítě si udržet jen tam byla genetická vada,tak se zastavilo,ale přitom jsem ho nosila v klidu dál v sobě!!Uvidíme co na kontrole!!4.6. jdu proto,aby už bylo vidět na UZ co a jak dřív tam stejně nic neuvidí a to budu začínat 7 týden!!Bude to přesně 14 dní po vynechání MS!!Tak se u nás objednává v celym Kolíně!!
:slight_smile: Jinak kdyby se něco dělo,tak mám přiklusat hned!! :slight_smile:
14. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No prášky ti nasadí leda pokud budeš mít nějaké potíže jako mírné špinění a podobně to je můj názor.A neschopenku asi určitě nechat napsat pokud nemáš, opravdu ty 3 měsíce být v klidu, ty jsou prostě náročné. Ale uvidíš ty to budeš mít v pořádku. No 11t. už je trošku mimčo větší blíží se to ke 3 mešíci, ale to kdy se budete snažit záleží¨jen na tom jak se budeš cítít.A jestli to má být tak to bude to tělo si samo řekne a samo udělá po svém. :grinning: Já to nechám na přírodě.
14. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinko!!S tím snažením vážně nejvíc záleží na Tobě jak se na to budeš cítít!!Já sem taky doktory v tom neposlechla a začla dřív!!Ono si tělo samo řekne kdy je připravený a hlavně pozná jak si na tom ty!
Já začla dřív a otěhotněla tak,jak už mi to bylo dovolený od doktorů :slight_smile: Takže jsem to stihla dobře!!
Jinak tu doktorskou postupku založím,stačí mi napsat kdo kdy a k jakému jde k doktorovi,ju? :wink:
Jinak těhu postupku si někdo vezmě časem až nás bude víc,ju?Hlásí se někdo dobrovolně :wink:
Jinak Safirko vše nej nej nej a prostě nej k narozkám!!Ať se Ti splní vše po čem jen toužíš!!Udělejte si s manželem hezký večer a žádnou depku jasný :dizzy_face:
14. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mám vytvořený album, fotoalbum. Je myslím hned na první stránce, z čehož tedy moc radost nemám, být tak na očích :confounded: Název albumu je Luciienka 2009 :grinning: Safirko vše nej nej k narozeninkám!!! :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Vy jste se zase rozepsaly :slight_smile: ! Safirko, všechno nejlepší k dnešním narozeninám! Pěkně si to užij, uvolni se, všechno bude v pohodě! I k tématu, co jsme se včera bavily: potratila jsem ve 14tt a po týdnu mi dělali druhou revizi dělohy, protože se mi pořád tvořily sraženiny, které nechtěly samovolně odejít. Upřímně, ani po té druhé revizi to nebylo v pořádku, tvořilo se to dál. Můj doktor řekl, že než by mě poslal na třetí vyškrab, tak počkáme do první MS (ještě nedošla) a snad už se to vyčistí při ní. Do MS mě nechal doma, že nemám spěchat. A v kterém týdnu jsi potratila ty?
14. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku, tak když se to tak u vás dělá tak jo. Já jen vím, že se dává (nevím jak se to jmenuje)Utro.... Není to jen na udržení, ale celkově se ty léky dávájí po potratu. Ale doktorka ví co dělá. To už uvidíš i srdíčko. To bude super.
Báru, já jsem vystřídala celkem 3 doktrory a až tenhle je super. KDyž tě nenechá doktrorka tak běž za obvoďákem, ten tě nechá určitě. Ale pokud tě pobolívá břicho měla by tě nechat doktorka ještě doma. NO jo, doktoři. Jo a všechno NEJ k narozeninám a ať si dáš opožděný dáreček (vlastně i tvůj muž, ať ti dá pak dáreček formou malé nebo velké spermyjky :grinning: :grinning: :grinning: ) mimíska. Každopádně narozky oslav. Kolik to je, jestli to není tajemství? Mimo to všimla jsem si, že jsme obě Zlín kraj. :dizzy_face: :dizzy_face:
14. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciienko,máš krásný albumek. Teď jsem v práci, ale až budu doma taky nějaký vytvořím. No spíš se pokusím. Musí tam být ty fotky zase v menším formátu?
Jáji držím palečky, ať už první MS přijde a tělíčko se vyčistí. :slight_smile:
Piškotku, já půjdu na kontrolu až jak budu těhu. Takže žádný datum zatím nemám. Jediný datum, který mě teĎ zajímá je datum MS, co je 30.5. Doufám, že u mě též už nedorazí potvora jedna. :slight_smile:
14. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslela že budeme mít nějaký to album tady u nás? :fearful: Safirko vše nej k narozkám a hlavně brzo //. :wink: .Piškotku já jdu na kontrolu v pátek . Chce mě poslat do práce tak jsem byla za obvodním a ten mě ještě nechá doma. Safirko hlavně si nenech ukončit neschopenku nech si jí předat k obvodnímu !! ( maj na to speciální formulář).
14. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
k zahnízdění a udržení těhotenství se dává utrogestan. Dostávala jsem ho hned od začátku, což je od 5tt a stejně to moc nepomohlo ...
14. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinko!!!Máš nádhernou holčinu!!Je fakt kouzelná!!
Taky bych si dala do alba pár fotek,ale netuším jak!!Poradíš??Jsem na to antitalent :grinning:
Jajuldo moooc držím palečky ať ta mrcha červená nedorazí ať ten boj nad ní vyhraješ!!!Mooo na Tebe budu myslet :wink:
14. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulko!!Stačí kliknout nad Lucčinym jménem jsou po pravé straně 3 znaky a první je foťák,tak když na něj klikneš,tak se Ti ukáže její album!! :slight_smile:
A to s tou šipkou je na interní zprávy!!Víte co to je??Psali Vám to když jste se sem zaregistrovali :slight_smile:
14. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak s tou doktorskou postupkou počkáme až nás bude taky víc!!Takhle bych tam byla sama :frowning2:
Takže hezky počkám na ostatní jak v doktorský tak těhu postupce :wink:
14. kvě 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já nevím, to myslím nejde společné, ne? Nebo dohromady? Určitě až budete těhotné, budete chtít mít každá své album, dávat si tam ultrazvuky, atd. nahlédněte, jak to mají ostatní :wink: Dáte jenom fotoalba, pod tím je moje album, na to kliknete a vytvoříte. To je vše :sunglasses:
14. kvě 2009 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku, taky jsem dostala interní zprávu, když jsem se zaregistrovala. To je jenom kdyby jsi měla nějaký dotaz asi ohledně serveru. :confounded: S tou posupkou ještě počkej. Za chvíli se určitě rozrostem. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Vendulas, ať ti dopadne kontrola dobře. Kdy se budete snažilkovati? :wink:
14. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty interní zprávy jsou něco jak email!!Když na to klikneš tak tam je vyplnit jmeno komu ji chceš posílat!!Přezdívku kterou má tady a něco mu napíšeš a ta zpráva přijde jen jemu a nikomu jinýmu!Tak jsem to pochopila já :slight_smile:
Vendulko!!Taky držím palečky na kontrolu a určitě se ozvi jak so dopadla!! :wink:
14. kvě 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, chtěla jsem se zeptat, na tomhle serveru už zůstaneme, ikdyž budume už těhu,jo? Ikdyž je rubrika snažíme se otěhotnět. Já jen,že už bych to neměnila. To je jen dotaz. Za chvíli jedu pro malého do školky, teď jsem v práci,chodím na 4 hod. A pak ještě dělám doma.
S těma inter.zprávama máš piškotku pravdu. Když budeš chtít někomu něco poslat - pouze jemu, tak použiješ ty inter.zprávy.
14. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek