• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Jajulno lehni si dej si nohy co nejvejš!! to pomáhá!! A trošku kafe neuškodí( 1 denně) Lepší než abys někde omdlela!! Mě je pro změnu dnes zase nějak blbě- tak cucám od rána zase ty lízátka! Já mám taky nízkej tlak i normálně tak poznám když to na mě jde a rychle si alespoň sednu!!! Musíme ty první měsíce vydržet a pak bude líp!!! A na tu dovču si radči přibal pudr z lékárny- kdyby náhodou- je volně prodejnej a na teplotu budeš něco brát stejně ne??
19. čer 2009 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Vendulasy ten pudr je dobrej nápad. Než půjdu pro malýho tak se stavím v lékárně a koupím ho. Doufám, že nás to mine. Momentálně tady lije jak z konve a trošiiilinku se ochladil vzduch, aspoň něco. Já jsem nízký tlak měla i při malém. Já mám nízký tlak i normálně, ale dneska je to fakt děs. Kávu si dám vždycky ráno, ale nějak na ni nemám chuť, spíš naopak. A to jsem pila i pět káv denně. Jenže teď je mi z ní na blinkání :unamused: .
19. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj! Jak to tak vidím, my do toho Chorvatska asi neodjedeme. Dneska taky krvácím :frowning2: . Není to nijak hrozné, břicho mě nebolí. Asi to jsou zase nějaké zbytky! K doktorovi jsem nevolala, beztak by mi nic jiného neřekl. Uvidím co přes víkend, v pondělí k němu stejně jdu. Jsem už z toho fakt otrávená. Mám strach vydat se na dovolenou tak daleko, asi bych si to neužila a pořád se strachovala.
19. čer 2009 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jáji uvidíš co ti řekne doktor. Chorvatsko není zase tak daleko, dá se vždy dojet. Horší by to bylo letecky. Jáji já bych asi zašla k doktorovi hned.
19. čer 2009 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojte holky....Jáji já bych taky skočila k doktorovi, at se na tebe aspoň mrkne před odjezdem, pak budeš klidnější a budeš si užívat dovolenou...Jajuldo já mám taky tak nízký tlak, jako ty, v těhotenství to samé. Pomáhá popíjet coca colu. A sednout si nebo lehnout a nohy výš než hlava. Já třeba kafe nepiju a v lékárně mi říkala paní - jako ta lékárnice - že to ani není dobrý na ten nízký tlak, že ti to spraví ale tak za hodinu po vypití kávy je ve skutečnosti tlak ještě nižší než byl předtím!! :astonished: :astonished: ....tak jsme tu jen 2 "svobodné" koukám, tento rok je v mém okolí plno svateb, fakt moooc. :grinning: Ale tak já si počkám, není kam spěchat. :slight_smile: jedeme nakupovat, tak kdybych se už neozvala, Jajuldo, ať se vám dovolená vydaří!!! :wink:
19. čer 2009 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Doktorská postupka
----------------------------
30.6.-Vendulka(gynda)
14.7.-Jájulda(gynda)
14.7.-piskot(gynda)
16.7.-piskot(velký UZ+genetika)
21.7.-Vendulka(velký UZ+genetika)
27.7.-Jájulda(velký UZ+genetika)

Tak se nám doktorská postupak pěkně rozrůstá!!!To je super :slight_smile: Jen tak dál!!!!Holky jsem tu jen na skok!!My za chvíli vyrážíme na tu Moravu a já ještě ani nemám zbaleno!!!Přifrčíme v neděli večer,takže se ozvu až v pondělí,ju?Jájuldo užij si dovču,pořádně si odpočiň a opatruj se nám tam!!!!
Tak já musim letět nebo mě manža přetrhne,že zdržuju :grinning: :grinning:
Holky užijte si víkend opatrujte se a v pondělí papapapa :wink:
19. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem k doktorovi volala. Řekl mi, že testy dopadly dobře, že bych už měla být čistá. Prý se může jednat o ovulaci. Některé ženy prý krvácejí. Jestli to je ovulace, tak je to o několik dnů později, než jsem předpokádala já. No, uvidíme, jsem alespoň klidnější.
19. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jáji no vidíš, je a bude to dobré. Snažte se dál a uvidíš. Důležité je, že výsledky jsou v pořádku!!!!§ :sweat_smile:
Piškotku, už si to asi nepřečteš, ale užij si víkend. Já ještě dneska mám jít na pedikúru, na nehty, na úřad a do lékárny. A to ještě máme věci na zemi, prý to bude balit moje milovaná polovička :sweat_smile: :sweat_smile: , jen nevím kdy.
Doufám, že za těch 14 dní se hodně změní u snažilek a u těhulek že porostou bříška. :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Takže holky, já už se s vámi loučím. Už asi nebudu mít časík. V případě, že ano ještě písnu. Papá a moc se nerozepisujte, ať potom nečtu sto stran :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Jáji, jestli pojedeš taky na dovču, tak ti přeji ať si ji užijete po všech stránkách a hlavně načerpej pozitivný energii a vše dobré. :angry: :grinning: :sweat_smile:
19. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jajuldo, díky, snad to bude dobré. Zřejmě se rozhodneme až v pondělí, jestli jet nebo ne. Tobě přeju, ať si to tam úžasně užijete, odpočívej, a hlavně na sebe a toho cvrčka dávej pozor! pa
19. čer 2009 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jaji, je mi líto, že se ti pořád něco děje, musíš být pěkně vystresovaná , myslím, že ti ta dovolenka aspoň výjde.
Jinak pěkný víkend holky, bude asi pěkně upršený
19. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj tak u nás alespoň neprší!! Zatím!! Jdeme na svatbu tak za chvílku odcházíme!! :slight_smile: Tak si užijte víkend zatím pa
20. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj! Tak dneska se zábava nekoná :rolling_eyes: . Holky, kde jste?
To počasíčko je vážně na zblití! Od včerejška lilo až do dnešního odpoledne a nedá se říct, že už se to nevrátí. Hrůza. Podle toho vypadá i moje nálada. Můj stav se od včerejška nezměnil. Krvácím pořád a bříško mě taky pobolívá nebo spíše pne. Je to takový divný pocit. Tak nevím, jestli při ovulaci můžu krvácet i tři dny. To je asi blbost. Tak jsem v pondělí zvědavá, co mi řekne doktor. Zatím ani nic nebalím, spíše to vypadá, že nikam nepojedeme :frowning2:
20. čer 2009 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, je tady evidentetně mrtvo. O vikendu má každý většinou jiné plány, my jsme byli včera makat trošku na baráčku a dneska už odpočíváme. Venku už je taky líp, snad se počasíčko umodří, ať máme lepší náladu a ať člověk není tak unavený a otravený.
Jáji nezoufej, bude líp, pán doktor zítra na tebe jukne a budeš chytřejší. Na internetu jsem se dočetla, že některé ženy při ovulaci krvácejí, tak to bude asi pravda, jak ti to pán Dr. říkal.
21. čer 2009 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!Už to tak vypadá, že budu asi věčný pacient :frowning2: ! Opět to není dobré. Pořád mi v té děloze nějaké částečky dělají neplechu. Dostala jsem injekci, hormony a antibiotika! Doktor mi to Chorvatsko nezakázal, ale já se na to nějak necítím. Když jsme to objednávali, tak jsem byla v pohodě, teď je situace zase jiná, takže mám strach se tam vydat. Manžela to mrzí, že nechci jet, ale nevím, jak se mám rozhodnout ...
22. čer 2009 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jaji jestli ti to Dr nezakázal tak já bych jela!!! Vím že se necítíš OK, ale aspoň bys přišla na jiné myšlenky a určitě bys načerpala nové síly!!!! Uvidíš že ti změna prostředí udšlá dobře!! :slight_smile: Tak hlavu vzhůru a nenech si ničím zkazit dovolenou!!
22. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!!Tak už jsme zpátky z Moravy!!Bylo to super,ale přijela jsem pěkně utahaná a dneska jsem spala až do oběda!!Bohužel se nám to nepodařilo utajit!!!Poznali to sami,tak jsme se přiznali,ale řekli jsme,že si nepřejem,aby to někdo věděl,že je jěště brzo!!
Tak Jájuldu už máme na dovče,tak doufám,že si to užije!!!
Jáji mrzí mě,že máš zase špatné zprávy od doktora!!!Snad se to zlepší budu na Tebe moooc myslet!!!Ale pokud ti tu dovču doktor nezakázal,tak bych jela!!Přijdeš na jiné myšlenky a pořádně si odpočineš a načerpáš síli!!!Tak pokud máš možnost,tak vážně jeďte,pomůže Ti to aspoň po psychický stránce určitě!!!
¨Vendulko jak je???Doufám,že vše ok!!!
Tak holky jak jsem slíbila,tak plním!!Mrkněte mi do alba,je tam fotka z UZ jak rosteme :slight_smile:
22. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Nakonec si to i manžel rozmyslel a řekl, že nechce nic riskovat, takže jsme to zrušili. Já bych si to vůbec neužila, pořád bych na to myslela. Dohodli jsme se, že třeba zaskočíme na 3 dny do termálů na Slovensko. Ještě uvidíme. Není to daleko a budeme oba klidnější. Do Chorvatska pojedeme třeba v srpnu, pokud mi to práce dovolí. Jsem už z toho fakt dost špatná, letos se mi smůla lepí na paty a zbytečně si nechci ještě sama přidělávat problémů.
22. čer 2009 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Piškotku, krásná fotka máme podobnou! :grinning: Jo zatím dobrý! Jen jak jsme byli na tý svatbě tak jsme to taky neutajili!! Holt se tam někdo už slušně roztahuje!!! :grinning: :grinning: A já byla v neděli hrozně unavená tak jsem to prospala!! Už se nemůžu dočkat další kontroly, abych byla zase na chvílku klidnější!!!
22. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Vendulko!!Tak doufám,že ji přidáš taky do alba ať vidíme vašeho prďolu!!! :slight_smile:
Jinak taky se nemůžu dočkat další kontroly!!Vždycky mě kontrola uklidní tak na 24 hodin a pak mám zase strach,ale to budu mít asi furt!!Aspoň už abysme byli po velkym UZ a bylo vše ok,protože si myslím,že to mě opravdu zklidní a budu v pohodě!!Tak šup šup a ť už je 16.7. a my frčíme do Podolí na UZ!!! :wink:
22. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem si do alba přidala nějaké fotečky tak mrkněte!! :grinning: :grinning: Jak rostme!! Docela síla jak rychle ten prďola roste!!! :grinning: :grinning:
22. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, Piškotku to je legrační, jak píšeš o té Moravě. My někteří jsme z Moravy, tak jsi mě tím rozesmála.
Jají, to je škoda,že jste tu dovolenku zrušili, ale asi by jsi opravdu nebyla ve své kůži a nemohla by sis to patřičně užít. Věřím, že už se to zlomí a už budeš co nejdříve v pořádku!
Piškotku a Vendulko,máte pěkné fotečky těch vaším fazolek :grinning: , to bych Vendulko nevěřila, že už to tak brzy, jde vidět to bříško.
No a o tom počasí už se nedá ani bavit, spíš by mě překvapilo, kdyby týden v kuse bylo krásně a byly by pařáky
:angry:
22. čer 2009 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Přesně tak Žanet, nic se nemá lámat přes koleno. Až bude zase dobře, tak si to s manžou pěkně užijeme :wink: .
Taky jsem koukala na fotky těch našich těhulek :dizzy_face: . To je parádní, že u toho druhého těhu to bříško tak rapidně vykukuje. Já jsem ve 14tt neměla vůbec ale vůbec nic. Uvidíme, co to druhé těhu :dizzy_face: . Teoreticky bych mohla být těhotná, naštěstí ty antibiotika co jsem dostala těhotenství neohrozí, takže alespoň v tomhle ohledu jsem klidnější.
Žanet a vy se někam chystáte na dovču?
22. čer 2009 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Vendulko!!Krásný fotky,máš úžasnej pupek!!! :wink:Tohle už vážně nezapřete!!! :grinning: Taky do alba hodím fotky bříška jak rostem!!Snad to zvládnu nějak zítra nebo v týdnu!
Tak já jsem dodělala dort,manža dostal chuť na sladký a já hodná manželka udělala dortík :grinning: a teď si jdu hajnout k telce a ani se nehnu!!Nějak mi není dobře!!Mám žaludek na vodě!!Zkusim něco sníst a uvidíme co to udělá,ale zatim je mi na zvracení!!! :confounded:
Tak krásný večer a zatim...
22. čer 2009 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo u Aďulky jsem do 14tt taky neměla pupík a pak vyskočil a teď mě to dost zaskočilo!! :grinning: Když jsem se koncem 8tt do ničeho nevešla!! Tak alespoň vidíte že se fakt do ničeho nevejdu!!! :grinning: :grinning: :grinning: Ale podle Dr. je to normální že s každým dalším těhu. roste bříško dřív!!
22. čer 2009 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jaji, to je dobře, že ti doktor dal antibiotika, které neohrozí případné těhotenství. No my Jaji pojedeme akorát s manželem do lázní, které má z práce. Všechny prachy teď valíme do baráčku, no a taky jsem vyléčená z dovolených s malou. Cestování s dětmi je náročné, stačilo to CHorvatsko, jak měla 10měsíců, teď bych ji v sedačce moc neudržela.
22. čer 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!!!Tak kde to vázne???Tady dneska nikdo neni!!!
Tak já půjdu aspoň uvařit něco k jídlu než se vrátí manža z práce a pak musim k našim!!
Lucinko dlouho ses neozvala jak je??? :wink:
U nás je dneska zase pěkně hnusně od rána jen prší!!A takovýhle hlásí počasí na celý týden!!No to se máme na co těšit!!
Tak já jdu něco ukuchtit zatim....
23. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojte holky, kooooonečně nám jde internet!! Od soboty nám nešel!!! :frowning2: :frowning2: Piškotku a Vendulko, krásný fotečky. :wink: Na té "svatební" fotečce je pupík krásně vidět. :slight_smile: Žanetko tak co myslíš, zadaří se tento měsíc? Já popravdě nevím, po minulém měsíci ani moc nedoufám....i když, naděje umírá poslední, že. :slight_smile: Včera jsem byla na gyndě, tak uprostřed cyklu mě pobolívá podbřišek. Minulý měsíc si Dr. myslela, že to je něco od močových cest, tak jsem měla ty antibiotika. A chtěla mě po měsíčkách vidět. Tento měsíc to samé. Mám "bolesti" tak třeba 5 dní v kuse, průběžně celý den. Dělala mi ultrazvuk a říkala, že gynekologicky jsem v pořádku. A že mám nejspíš právě po ovulaci, protože tam vidí prasklý folikul....VYSVĚTLÍTE MI NĚKTERÁ, CO TO ZNAMENÁ?????? :frowning2: Mám ještě naději, že můžu být těhu, nebo ne?? Snažení probíhá od 14.6. každý den, do teď. Jo ještě mám jít na ultrazvuk ledvin, Dr. říkala, že to můžu mít buď tak bolestivou ovu, nebo něco s moč.cestama. :confounded: Jo a že mám nechat projet ještě 1 měsíčky a máme začít zkoušet. :slight_smile: Tak už to mám i schválené. :grinning:
23. čer 2009 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci, něco jsem ti našla na netu:
Shrnutí
tabulka - Jednotlivé fáze menstruačního cyklu Den Fáze Změny
1. - 5. mestruace Sliznice děložní se odlučuje a odchází za projevu krvácení hrdlem děložním a pochvou.
6. - 11. proliferační fáze
(folikulární) Sliznice děložní se obnovuje a narůstá pod vlivem estrogenů. U vaječníku se tato fáze nazývá folikulární - dominantní folikul roste, produkuje estrogeny a uvnitř folikulu uzrává vajíčko.
12.(-14.) ovulace Uvolnění zralého vajíčka z vaječníku. Při prasknutí dominantního folikulu (měchýřku) na povrchu vaječníku se z jeho vnitřku vyplaví vajíčko, které zachycuje břišní ústí vejcovodu.
15. - 28. sekreční fáze
(luteální ) U vaječníku se tato fáze nazývá luteální - prasklý folikul se změnil ve žluté tělísko (corpus luteum), které produkuje progesteron pod jehož vlivem se sliznice děložní mění a připravuje se k přijetí oplodněného vajíčka. Vajíčko putuje vejcovodem do dutiny děložní a pakliže nedojde k oplodnění cyklus se opakuje.
23. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Teda Jáji, díky mooc, jsi zlato. :wink:
23. čer 2009 ve 14:14  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek