• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Luci, jestli to s manžou zkoušíte každý den, tak to jste borci :dizzy_face: ! I když nevím, jestli je to dobré. Spermie při tak častém styku nejsou schopny dozrávat. Myslím, že by stačilo ob den. Smermie ve tvém těle přežijí i dva dny, ony si umí vyčkat na správnou příležitost. Už jsem toho dost pročetla, taky se snažím přijít na nejlepší taktiku jak otěhotnět :dizzy_face: . Ale ty bolesti ti nezávidím. Já mám momentálně něco podobného, nakonec s ovulací to nic společného nemělo. Dal mi taky antibiotika a nějaké hormony po kterých bych měla dostat MS do dvou dnů. Třeba už taky nedostanu :wink:.
23. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kam se všichni poděli? Nějak nám to tady upadá ...
Lendula už se hodně dlouho neozvala, Iva, Savča ....
Mi včera večer bylo tak blbě od žaludku, že mě hned napadlo, jestli nejsem těhotná (už asi blbnu :unamused: ), týden po oplodnění se asi nevolnosti ještě neprojeví, že? Asi to bylo z těch prášků, co mi doktor naordinoval.
Luci, jste dobří, že se tak snažíte :dizzy_face: . U nás by to asi nemělo smysl, zřejmě u mě dobře funguje psychika, stejně by z toho nic nebylo. Při takové frekvenci si myslím, že šanci na otěhotnění máte slušnou :slight_smile:. To čekání na další MS je nekonečné, viď :slight_smile: ?
23. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sakra, nějak mi ty stránky zase blbnou! Myslela jsem, že už mi tu první odpověď zase neuložilo nakonec se našla ... :sweat_smile:
23. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jáji my to minulý měsíc zkoušeli obden a nic. :unamused: Pak jsme skončili a ještě jsme se měli ještě snažit...no, uvidíme. :slight_smile: Tak když je chuť, tak to jde... :grinning: Moc ti přeji, aby jsi to už taky nedostala...!!! :wink: teda né taky, ale aby jsi to už nedostala!
23. čer 2009 ve 14:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se dívala na počasí v Chorvatsku, myslím, že si nemůžu zoufat, že jsme tam nejeli. Na celém území prší a teplota tam je kolem dvaceti stupňů. Jajulda tam asi chudák mrzne ... snad se to umoudří. Včera ve zprávách byly dokonce nějaké tornáda! Prý za to počasí může výbuch nějaké sopky, to jsou věci!
23. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Předpokládám Luci, že podobné bolesti jaké zažíváš teď jsi dosud nikdy nemívala, že? Ty potraty jsou svinstvo. Vidím to na sobě. Já jsem doposud u gynekologa nestrávila kromě jedné nebo dvou prohlídek ročně ani minutu. Kromě pár výtoků jsem si nikdy na nic nemohla stěžovat, menzes byl vždycky včas, prostě žádný problém a teď se mi to všechno pořád posírá a ne a ne se z toho vyhrabat. Chtěla bych být zase těhotná, ale na druhou stranu mám strach, že to zase nevyjde. Další potrat bych už taky nemusela zvládnout. Doufám, že osud nebude ke mě tak krutý. Alespoň jedno mimi kdyby se podařilo ...
23. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem včera ve zprávách viděla jak to vypadá v Chorvatsku!!!to teda mooc Jájuldě nezávidim!!snad se jim to umoudří a trošku se ohřeje a opálí :wink:
Jáji to chápu!!Já mám taky strašnej strach,že to zase nevyjde a na prohlídku chodím rozklepaná jak ratlík!!Musíme doufat,že se to povede a vyjde nám to všem!!
Jinak ty bolesti břicha mám od potratu taky!!Vždycky v době ovulace a pak to přejde a je zase klid!!Jestli mi to tam nějak rozbouřili a teď o sobě ovulace bude dávat vědět takhle nebo nevim!!
My když jsme se snažilkovali,tak ob den a v době ovulace i několikrát za den zas :wink:A taky se to nepovedlo hned napoprvý,takže holky kdyby to náhodou nevyšlo,tak vůbec neztrácejte naději,ale budu mooooc držet palečky ať to nedostanete!!!A na testu jsou// :wink:
23. čer 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jo, od nás taky jedna paní zrušila zájezd do Chorvatska, protože tam byla její známá chvilku před ní, tedy než měla ona jet a prý je tam větší zima jak u nás!! Tak snad nám tam jajulda nemrzne! :unamused: No tak podle vašich slov to bude asi ovulace. Předtím jsem to nemívala, až teď. Jinak u nás je stále pěkná zima, teď jsme došli z venku, Káju jsem rovnou okoupala , uvařili jsme čaj a ležíme v ložnici u tv. :grinning:
23. čer 2009 v 17:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak u nás taky leje!! Áďa je zase nastydlej!! Jinak jsem dnes od rána měla návštěvu, přijela mamka a neteř!! Tak si prďoši pohráli!! :slight_smile: Jinak mám zas blbej den je mě celej den blbě!!! Díky bohu alespoň za ty lítátka!! :wink: Jinak Luci to je opravdu ta ovulace!! Tak držím pěstičky!!! :grinning: Představ si že mi se vlastně snažilkovali jen 1!! Pak byl Tom pryč a pak bylo pozdě, a vyšlo to!! Tak se pěkně snažilkujte ať máš brzo ty// :grinning:
23. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo Vendy, to má někdo štěstí :grinning: !
Ale když nad tím tak uvažuji, tak nám se to v lednu taky podařilo napoprvé a ještě ne úplně v termínu ovulace a vyšlo to! Pak už nebyl čas, jeli jsme na lyže a nějak jsme to zazdili. Když uvážím, kolik měsíců jsme se podstivě snažili a nic! Tělo se zařizuje samo a je mu jedno, co chceme my :slight_smile: !
23. čer 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Vendulko, teda to jste měli opravdu štěstíčko. :wink: My napoprvé to samé. :grinning: Teď jak na potvoru nic.... :rolling_eyes: Jdu na kutě holky, tak dobrou! :pensive:
23. čer 2009 ve 20:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky omlouvám se že jsem dlouho nepsala nešel nám internet. Dneska jsem byla na lymfodrenážích a taky bruslit mám opravdu v plánu trochu zlepšit postavu a paní mi říkala že tak po 10 sezeních jde vidět výsledek tak uvidím je to dobré na celulitidu a taky na zeštíhlení. Jinak mi se s manželem nesnažíme on chce až po druhé MS a já možná ještě později jsem z toho tak zklamaná, že mám stach být znovu těhotná a do toho jsme se rozhoupali a a začneme asi brzo stavět a tedy budeme potřebovat peníze takže možná ještě rok počkám je mi teprve 24 tak ve 25 to bude taky fajn. Musím si to vše urovnat v hlavě a chtěla bych mít aspoň rozestavěný domeček. Jak se říká něco zlé je k něčemu dobré protože jinak bychom se asi hned tak do stavby nehrnuli. Takže těhu vyloženě bránit nebudeme ale snažit se nějak taky ne necháme tomu prostě volný průběh jako u prvního těhu které bylo opravdu náhoda. Jinak Jaji mrzí mě že to není vše OK, nech ještě asi projít jedny MS aby byla děloha silná na to udržet miminko at potom nejsi zklamaná. To je jen rada.jinak dnes jsem byla na bruslích a dneska jsem spadla a mám odranou ruku :confounded: Jinak pěkné bříško vendulasku mám z vás radost. Snažilky a ať vám to rychle vyjde a vy se těšíte z miminka :grinning:
23. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer holky, Safirko z toho tvého povídání je mi smutno :frowning2: , ale máš pravdu, je zbytečné a člověku to zbytečně ubližuje se upínat na mimčo, ono to příjde samo. Přeji vám hodně síly při stavění baráčku. Jo a Safirko, musíš být na sebe opatrná a chrániče na ruce máš při jízdě na bruslích?
Jaji, to máš pravdu, že tělo je po potratu pěkně zmatené, já mám taky divné tlaky v břichu, ale není to nijak bolestivé, tak to zatím s doktorem neřeším. A že ovulaji to jsem neměla nikdy ani ponětí,kdy se děje.
Lucinko, taky jsem četla, že není dobré každý den se snažit, jak psala už Jaja, že nestačí dozrát spermie! Že nejlépe je ob den či dva. No a myslím, že to ani tento měsíc nevyšlo, počkám si, zda dojde ms, já jsem žádné přiznaky těhu nikdy neměla, takže to poznám až, když dojde ms či ne :angry:
Zítra paaa
23. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safi, to je fajn, že sis ten život nějak utřídila. Domeček je velký závazek a mnoho starostí, to tě bude plně zaměstnávat a na těhu nebudeš myslet. I když myslím si, že se vám to brzy povede :slight_smile: a budeš kolem stavby nebo alespoň pozemku běhat s bříškem :slight_smile: . Já jsem z toho taky pořád zklamaná a už se do "oplodňování" moc nehrnu. Zřejmě ještě potřebuji čas, aby se všechno dalo opravdu dokupy. A jaký domeček plánujete?
23. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Žanet, tělo je asi pěkně zmatené. Pořád si říkám, že to tělo asi není moje, vždyť já jsem přeci nikdy žádné problémy neměla. Připadám si jak v nějakém snu a pořád čekám, že se z něho vzbudím. A nic! Na gyndě už jsem jako doma, sestry už mě znají i mou anamnézu. Připadám si hloupě, skoro jako hypochondr! A přitom bych si tak moc přála, aby už všechno bylo zase v pořádku a můj život se vrátil do normálních kolejí.
23. čer 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno holky, tak já si myslím, že to asi taky nevyšlo... :frowning2: Včera po sexu ze mě vyteklo něco slaboučce růžového. A dnes ráno slaaaabuuučkýýý světle hněďunký výtok. A teď zas nic. Tak já nevím, jestli se blíží MS či co. :frowning2:
24. čer 2009 v 08:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak koukám že ranní ptáčata nejsme jen mi s Aďou!! Luci to nemusí nic znamenat! Kdy čekáš MS!! :sweat_smile: Hlavně se nevzdávej, ono to příjde! A když ne tenhle měsíc, tak ten další určitě!! Já četla, že sice se doporučuje snažilkování ob den nebo dva, ale taky psali ,že když se opravdu chce někdo snažit, tak klidně každý den!! A nemá to na nic vliv!! Zásoba spermií je velká (3-4 dny) a tvoří se přesně 72h. tak se stačí bez problémů dotvořit!!!! :slight_smile: Tak milé snažilky, se snažilkujte klidně každý den( když na to máte chuť) a nepřemýšlejte o tom jestli to má cenu, nebo ne!!! Ono si to stejně udělá všechno samo!!! Ač chcem nebo nechcem!!!
24. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky já se teda přiznám, že jsem vstávala před chvilkou :slight_smile: jsem docela spáč. Dnes jdu opět na lymfodrenáž tak se docela těším jaké z toho budou výsledky chceme jed k moři a já se chci manželovi líbit. Po prízdninách začíná navíc jako Bc. učit na střední škole informatiku a dokážete si představit ti mladé slečny :angry: Já teda jo :angry: Ve mě se ty pocity stále honí. Ze začátku jsem nechtěla čekat 3MS pak teda manžel ustoupil na 2MS se bubeme snažit a jak ten čas plyne tak to chci asi ještě oddálit.Přiznám se že se bojím dalšího zklamání a bolesti kterou mi to způsobilo vždyť ján jsem ležela 2týdny v posteli v slzách a na dne. A ani teď to místama není OK musím se stále přetvařovat obzvlášť před švagrovou která má 3t miminko a je to pro mě moc těžké jako bych v té místnosti nemohla dýchat.Asi potřebuji čas abych se psychicky dostala do pohody a pak se dostane do pohody i moje tělo. Ta ztráta mě bolí, já jsem totiž strašná citlivka a romantička :frowning2: Prostě se stoustředím na jiné věci a nechám tomu volný průběh a jak bude tak bude. Máme krásně velký pozemek k domečku , který budeme částečně prodávat a dělat teď cestu a příští rok na jaře se kopne do základů a snad bude stát aspoň hrubá stavba a na to teď budeme potřebovat dost penez takže budu pracovat a pracovat. Domeček jsem si načrtla jaký bych chtěla jednoduchý s podkrovím a musím to zadat nějakému tomu architektovi.
Holky všechno se to ve mě nějak mele. Všechny myšlenky jednou chci miminko hned a jak je po milování a já vím, že si manžel dával pozor, tak mě přepadne steske a je mi to líto, že se nesnažíme. A pak třeba druhý den to beru tak, že musíme stavět. Spolupracovnice v práci co dopadla stejně jak já je na tom psychicky možná líp jak já. Jenomže jí se to srdíčko vůbec nerozjelo a už od začátku to bylo divné. Jenomže já měla srdeční akci, těhu průkazku a termín porodu a tak nějak se to na mě víc podepsalo. A to mi termín porodu vypočítala na můj svátek :frowning2: :frowning2: :frowning2: Takže to nějak hůř snáším tak snad mě létání kolem domečku zaměstná a těhu pak jednou až bude ten zprávný čas příjde samo.Chodím na brusle, posilovna, práce, a myšlení na domeček mi brání myslet na snažení miminka. A to je asi dobře. Holkyx moc vám snažilkám to přeji. Budu psát jak se mi daří ale o snažení asi ne. Asi nenadešel ještě můj čas být maminkou i když tam někde uvnitř po tom stále toužím.A tak to tam na nějakou dobu uschovám.
24. čer 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, nevěš hlavu. Takové slabounké zakrvácení se mi taky stává. Někdy, když na to jdeme trošku více zhurta :grinning: , tak si asi poškodím trošku sliznici, tak to zašpiní. Myslím, že to s MS nemá nic společného.

Safi, já mám dost podobné pocity. Jednou si říkám, že to všechno už hodím za hlavu a pak příjdu na to, že stále na to malé myslím. Že si dáme taky delší pauzu a pak se přistihnu, jak zase počítám plodné dny a kdy by to bylo nejlepší. Každý den se cítím jinak. Včera se stavil za manželem jeho kamarád s ročním klukem. Já jsem vyprovázela svého kamaráda, co se stavil na pokec a když jsem ho viděla s tím malým, tak se to ve mě zase sevřelo. Zapadla jsem zpátky domů. Pak mi manžel říkal, proč jsem se na toho malého nepřišla podívat. Někdy mi fakt nerozumí. Asi stále nedovede pochopit, jak mi to ubližuje. Chlap tu ztrátu necítí stejně jako žena. My jsme s tím mimi byly 24 hodin denně, oni ne. U cizích lidím mi to tolik nevadí, jako u těch známých. Dokud nebudu opět těhotná, tak mě ten stesk a lítost nepřejde. Už to budou tři měsíce .... čas hojí strašně pomalu :frowning2:
24. čer 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Safirko a Jáji, vy tady píšete úplný romány...ale krásný, krásně se to čte. :wink: :cry: Úplně ty vaše pocity chápu. To asi každá tady......MS mám dostat myslím tak nějak 3. - 6. 7. První testík zkusím na svoje narozeniny, to je 1.ČERVENCE. :grinning: Jdu do školky tak zatím...
24. čer 2009 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji taky mě přepadá stesk po miminku, které mohlo být ale není a já vím, že to nezměním, a že jsem tomu ani zabránit nemohla s tím už jsem se vyrovnala.Ale zůstává ve mě ta prázdnota, která snad jednou bude zaplněná druhým děťátkem.Cítím, že to nejsem já, že mě to změnilo a nevím jestli k lepšímu. Udělalo mě to víc smutnou,nedůvěřivou. S manželem už o tom ani nemluvím, protože mi říká že chudinkuju tak už jsme to vzdla a osobní pocity s ním už neprobírám on na to chce zapomenout a já mu to umožním, a sama se s tím nějka poperu nic jiného mi nezbývá.Jen mě mrzí že i před manželem se musím přetvařovat, ale ze začátku mi hodně pomohl a teď už je to i na něj moc.Holky kdyby to šlo tak si naordinuji prášk na bolest duše :frowning2: Ještě to nejsou ani dva měsíce tak to snad ještě bolet může.A každým měsícem to bude lepší.
24. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safir to bude bolet pořád, když si na to vzpomeneš!! Mě pomohla ta naděje z toho snažilkování!!! :slight_smile: I když občas bych taky brala prášky na bolest duše a na dobrou náladu!!! Jsem šťastná z mimíska ale zároveň mám hroznej strach! Toho se už nezbalím!! :pensive: Snaž se myslet na ten baráček a uvidíš že bude líp :slight_smile:
24. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, muzu se pridat k vam prosim? patrim taky do kategorie snazilek, v dubnu bohuzel jedno tehotenstvi skoncilo, ale dost smutku, clovek musi jit dal a posunout se do jine kategorie. Tedy do kategorie snazilek :slight_smile: Holky mam dotaz - od dubna, kdy jsem prodelala revizi po zamlklem tehotenstvi, me porad picha na prave strane bricha a podbrisku, ne moc, ale bohuzel kazdy den tam tlak a bodnuti citim... Mate to taky nektera? doktorka me bohuzel strasi, ze se muze jednat o chronicky zanet slepeho streva.... :frowning2: dekuju za odpoved. Jinak drzim vsem moc palce, at se jim vse brzo splni... :slight_smile:
24. čer 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Safirko, vůbec nic neházej za hlavu, nech tomu volný průběh. Všechno jde zvládat mimčo i baráček :wink: My co máme už jedno dítko, tak nám se tento stav zvládá líp :frowning2: , i když to také bolí. Musíš být silná, zvládneš to. A ty černé myšlenky si vyžeň z hlavy, že příště se může něco opakovat! Byla to prostě náhoda a příště bude vše, jak má být :slight_smile:
Jaji, na doktory kašli, ti jsou od toho ať ti pomůžou, tak k nim můžeš chodit klidně každý den! Na gyndu člověk asi moc dobrovolně chodit nebude.
Luci, nestresuj, vono se to ukáže, jestli jsi těhu, chce to jen čas :wink:
Jinak všem hodně síly a dobrou náladu v takovém pěkném počasí.
24. čer 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jeste neco - Safirko, dneska mam den, kdy jsem v poho... ale pred tydnem jsem videla kamaradku, co je tehotna a termin porodu ma o 14 dnu driv nez bychom meli s manzelem my a popravde - byla jsem uplne v pytli, kdyz jsem s ni mluvila... snazila jsem se zahrat, ze jsem v pohode, ale opak je pravdou. Takze ti moc rozumim. S manzelem uz se o tom taky neda moc mluvit. Snazim se verit, ze to casem lepsi bude. Musi byt. Drzim palce :slight_smile:
24. čer 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějakou dobu po potratu mě taky píchalo břicho, pak to přešlo. Ale jestli je to delší dobu, tak by to fakt mohl být slepák. Lepší by bylo zajít na nějaké podrobnější vyšetření.
Holky, nevím jak u vás, ale u nás je to počasí asi nahlavu. Chvílemi leje jako z konve, pak zase svítí sluníčko. Fakt nevím, jestli si mám svlíknout svetr nebo roztáhnout deštník.
24. čer 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji, je to prostě fialovéj hnus to počasí. Na léto to teda nevypadá :frowning2:
24. čer 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!
Tak teď jsem se vrátila od doktorky!!!Měla jsem bolesti břicha a křeče a jsem v 10tt a minule se mimčo zastavilo v 10tt,tak jsem z toho byla tak vykulená a vyplašená,že jsem mazala na gyndu na UZ!!!No a mimčo se má naštěstí čile k světu!!Pěkně sebou mrskal asi se mu nelíbil UZ!!Takže naštěstí vše v pořádku a podle UZ odpovídáme 10+1 a podle MS jsem 9+6!!Máme 32mm!!Tak to snad bude ok!!Pěkně mě to vyděsilo!!Už abych měla po velkym UZ to se snad trochu zklidním!!!
Safirko!!!To je bezva,že budete stavět baráček!!Přijdeš na jiný myšlenky a to snažilkování klidně odlož,když se na to necítíš!!A nech tomu volný průběh a uvidíš sama kdy se zadaří!!Ale baráček Vám mooc přeju!!to bude bezva :wink:
Jinak u nás taky leje jako z konve,tak jsem doma a odpočívám!!
Lucinko!!Držím na 1.7.moooc palečky ať jsou na těhu testu // :slight_smile:
Zatim papa
24. čer 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku a řekla ti doktorka o co šlo? Ještě 30 týdnů, to bude fuška :slight_smile: . Já jsem dostala ty hormony, takže by mi to mělo menses posunout tak o dva až tři dny, takže bych to měla dostat nějak stejně jako Luci. Nebo bych spíše měla říct měla bych to nedostat ve stejnou dobu :wink:
24. čer 2009 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku to jsou teda šoky. To je fajn, že jste oba v pořádku a co ty křeče, říkala ti doktorka něco k tomu?
24. čer 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek