• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Ahoj tak Piškotku já se před chvílí vrátila od Dr taky!! Zase!! Začala jsem zase sv. hnědě špinit!! :frowning2: Už jsem z toho fakt s nervama v p....! Každej tejden něco! Jinak jsme vyrostli , máme 24mm!! Jen prý máme placentu z 10% na čípku tak proto ty problémy, ale prý se to s rostoucí dělohou srovná( placenta se vytáhne vejš- nejspíš!!!) Tak mám odpočívat a doufat!! dnes bych potřebovala ty prášky na dobrou náladu!!! :wink:
24. čer 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda Piškotku a Vendulko, nemáte to jednoduché, ale je dobře, že hned pádíte k Dr., nezachovala bych se asi jinak...Jinak vítám novou snažilku a musím napsat, že to pobolívání v podbřišku mám taky. Minulý měsíc to trvalo tak 5 dní, tento měsíc je to už asi 8,9 den. Ono to "nebolí", je to takové občasné píchnutí, průběžně během celého dne. Píchá mě ale na levé straně, převážně. Občas napravo. Tak nevím, co to je. :confounded: Nic holky, jdu žehlit, mám pěknou kopu prádla tak dobrou noc všem :wink:
24. čer 2009 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je mazec! Vendul, hlavně, že je to v pořádku. Věřím, že tě to špinění leká a nikdy nevíš, jestli to ustane nebo to přeroste v krvácení. Hlavně, že se tohle nestalo! Existuje nějaká těhule, která od začátku do konce nemá žádný problém? Asi ne. Je to fakt hrůza!
24. čer 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Proboha Žanet jste v pořádku? Ráno jsem slyšela ve zprávách, že Nový Jičín to pěkně spláchlo. Doufám, že vás to nevytopilo :frowning2: . To hnusné počasí fakt zavánělo průserem a je to tady! Ozvi se, jak to s vámi vypadá...
25. čer 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!
Tak doktorka mi řekla,že je to tím,jak se mi roztahuje děloha,takže to snad bude vše ok!!Jinak od včerejška je mi už dobře!!Ležim a odpočívám!! :wink:
Vendulko!!Nemáme to jednoduchý,ale to jistě zvládnem a dotáhnem to do konce v pořádku :slight_smile:
Jáji tak jsem slyšela o Novým Jíčíně a je to teď na netu,tak se nám Žanet ozvi ať víme,že jste ok a neplavete někde!!!
to počasí je fakt hnus,snad už se to zlepší!!
Jéé holky!!Mě dneska přišla knížka manželovi k narozkám!!Objednala jsem ji na netu a jmenuje se AHOJ TATI!!!A je to psaný chlapem co se stane tátou!!Tak jak se má chovat k těhotný manželce jak se chovat u porodu a k mimču a je to psaný vtipně,tak doufám,že mu to udělá radost!! :slight_smile:
25. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Halooooo holky kde vás mám???? :wink:
25. čer 2009 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nevím, co se dneska děje, že tady nikdo není ...
Piškotku, máš taky nasazený utrogestan nebo ti doktorka nic nedala?
25. čer 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak já celé dopoledne prospala, Ada byl ve školce!! A jinak u nás dneska docela v pohodě jen teď tady byla bouřka ale už je to v poho!!! A jak je u vás!!! Nejsou u někoho ty záplavy? Piškotku ty bolesti neřeším mám je od začátku a pomáhá mě na to Magnézium!!! Napsala ti něco??? Já jsem včera dostala injekci na tástavu krvácení i když jsem jen troch špinila( prý kdybi náhodou) a další prášky Guajacuran!! Tak už mám 3 druhy prášků a zas jsem na 12 prášků denně!! :frowning2: Ale hlavně že to pomáhá a těch pár týdnů ještě vydržím!! :wink:
25. čer 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chtěla bych vás informovat o novince - po dosažení 10000 příspěvků už není nutné zakládat nové téma.
Pokud už vás někdo informoval, tak se omlouvám za opakování a děkuji za pochopení.

Krista
25. čer 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já nic nasazeného nemám!!Mám jen injekce a Femibion!!Obojí povinný!!Jinak nic! :wink:
dneska jsem si koupila v lékárně Femibion 400 ten se bere od 13 týdne těhotenství až do kojení a myslela jsem,že mě omyjou!!stojí to 519kč a je to na měsíc!!Hrozný peníze,ale co se dá dělat!Vitaminky jsou důležitý!!
25. čer 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak vidím, že válčíte. Jenom se opatrujte. Já jsme dnes po pěkně blbé denní tak jsem utahaná jako kotě.Piškotku zkus se podívat i jende v lékárně nebo i na netu na ty vitamíny mám pocit, že tak drahé jsme je v lékárně neviděla vždyť víš že jsou to vydřiduši. Jinak ty záplavy to je fakt hrůza, chudáci lidi. Ještě že nebydlím poblíž vody. Kdo ví jak se má jajulda na dovči.Doufám, že pěkně. Jinak jdu odpočívat jsem úplně grogy a zítra mám zase denní ale za to volný víkend tak jsem zvědavá co s manželem podniknem. Tak zatím pa
25. čer 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsme v pořádku, díky za starost :wink: Dneska jsme byly s manželem pomáhat u tchýně, která měla 40 cm vody v baráku. No to byla hrůza, ta pohroma kolem a všude bahno. U nás se taky vylil potok, některé auta byly až po světla ve vodě, voda se valila po cestě. No na nás se usmálo štěstí, že mi máme autíčko suchý :slight_smile: Jo a včera jsme se sousedka asi hoďku vytíraly chodbu v paneláku, střecha nějak nestíhala ten nával vody a samozřejmě máme i vodu ve sklepě, ale to jsou malé věci.
Holky těhulky odpočívejte, ať je všechno ok, jak s vámi , tak prďolkama.
No zítra jdeme taky uklízet, valím spát, včera jsem šla až o půl druhé.
25. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky, dnes nebo zítra pojedeme nejspíš do Pardubic(přítel z tama pochází), tak se ozvu asi až v pondělí. Teda ten čas letí, další týden za náma.... :sunglasses: U nás je dnes docela teplo, na krátký rukáv to je. :grinning: Těhulky držte se, Žanetko kolikátého tak očekáváš MS? Další týden, že. A Jáji myslím s náma, že. Jéé já jsem napnutá už teď. :grinning: Piškotku knížka může být dobrá, já jsem knihomol, tzakže knížkám mooooc fandím!! :grinning: Bohužel můj přítel nečte, jen noviny. :grinning: Pokud manža čte, je to krásný dárek. :grinning: :wink: Teda Vendulko ty máš prášků! :astonished: Ale pro dobro miminka se dá vydržet všechno. :wink: Tak ahojte a krásný víkend všem!
26. čer 2009 v 11:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dnes nějak nestíhám dělám dozor máme tedy topenáře, věší radiátory a dopojuje baterie v koupelce!! A veer má přijet ségra a švára a budou u nás spát! Tak jsem naložila ryby na gril!!! Jinak to počasí se asi konečně umoudřilo!! :slight_smile: tak pa A Luci užij si víkend!! Já v Pardubicích studovala VŠ!!
26. čer 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci!!Jéé Pardubice jsou zase pro změnu kousek od nás!!Tak si to tam užijte!!
Jinak já mám knížky taky hrozně ráda a manža,tak občas,ale myslim,že tohle bude číst!!Je to napsaný fakt dobře!!
Já teď čtu knížku Vzhůru do jináče!!Je to o těhotenství týden po týdnu a taky je tam deník ženský co je těhotná jak to prožívá a tak!!Je to super knížka!!Teď jsem v 10tt,tak jsem četla 10tt co se děje!!Mrkněte na ní na netu!!Je bomba!!
Žanet to je moooc dobře,že neplavete!!Měli jsme strach,ve zprávách to vypadalo šíleně!!Snad už se to počasí zklidní!!
Safirko děkuju,zkusím mrknout jinde po tom Femibionu 400 a uvidím!!
Jéé holky sehnala jsem konečně šaty!!!Už je mám doma a jsou hezky volný,takže se mi tam pupek v klidu vejde!!Tak snad bude hezky,abych je taky unosila!! :slight_smile:
26. čer 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Žanet, to jsme rádi, že vás to nepostihlo. Je to hrůza a tolik mrtvých :frowning2: .
Piškotku, je ta knížka od Kaz Cookeové? Taková barevná přední strana? Koukám na to na netu, uvažuji, že bych si jí koupila. Kolik si za ní dávala?
Holky, podstrčily jste některá svému mužíkovi nějaké vitamíny na lepší spermijky. Něco jako vitamín E?
26. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji!!Joo to je přesně ona!!Ale nepovím ti kolik jsem za ní dala!!Už si to nepamatuju,ale objednala jsem si ji přes net!!Je fakt dobrá nebo aspoň mě se vážně líbí!! :slight_smile:
Jinak my když jsme se snažili,tak jsem koupila manžovi vitamin E a hezky ho papal každý den!!Je prý pro lepší a rychlejší kvalitu spermijků!!Stojí v lékarně do 100kč!!
26. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Piškotku. Asi mu ty vitamíny taky koupím :slight_smile: . Příští týden bych měla dostat MS! Jsem napnutá jako kšandy! Stejně si myslím, že se nezadařilo, ale malá naděje ve mě je. Jestli se nepovedlo, tak jsme se snažili jen krátkou dobu, pak jsem začala hned krvácet, tak už jsme nic nepodnikali. No uvidíme! Už aby byl příští týden!
26. čer 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky! Koukám, že nám ta diskuze už nějak upadá :frowning2: . Co je s váma?
Já jsem dneska ráno předala našeho hafana kamarádovi, který s ním vyrazil na výstavu do Brna! Jsem jako na trní, jak to dopadne. Včera jsem ho zůšlechťovala, byl celý natěšený. Posledně jsme v Brně byli druzí, tak snad zase budeme mít štěstí na dobré umístění. Můžu říct, že ty výstavy pěkně lezou do peněz! Pěkně to namíchne, obzvlášť, když se neumístite. Jezdíte taky někdo s vašim miláčkem na výstavu?
27. čer 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jáji!!Budu držet palečky ať to nedostaneš příští týden!!!!A ostatním snažilkám taky!!!
Jinak my máme taky pejska,ale nikam s ním nejezdíme!!Je to malej prďola!! :grinning:
Tak pak písni jak jste se umístili!!!Nedokážu si to vůbec představit jak to leze do peněz,určitě strašně!!
No já teď dodělala svíčkovou,ale teda nic moc.Nějak se mi nevydařila!!Ale dá se to jíst,neni to tak strašný!! :wink:
Tak se jdu na ni vrhnout a uvidíme co to se mnou udělá!! :grinning: :grinning:
27. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku, do peněz to leze strašně! Kdysi jsme měli kočičku, tu nám přejelo auto, takž jsem rozhodla, že si pořídíme psa. Chtěla jsem labradora, ale sehnat bez papírů - zcela nemožné. Možná i proto, že byl březen. Tak jsem sehnala chovnou stanici, kde měli štěňatka k mání od května. Jelikož je papírový a po velmi dobrých rodičích, tak jsem se rozhodli, že se tomu budeme věnovat. Našla jsem si dobrého cvičitele (už je to můj dobrý kamarád :slight_smile: ) a máme lovecké zkoušky, tři výstavy. Výcvik stojí, žrádlo, výbava a členství v klubu chovatelů (bez něj tě na výstavu nevezmou) atd. Bohužel nějak zjišťujeme, že náš pejsek je asi gay, protože ho feny vůbec nezajímají, hraje si jen se psy! Takže z připouštění (jediného zdroje peněz) asi nic nebude :confounded: . Ale musím říct, že všechen ten čas věnovaný psovi mě odpoutával na intenzivní myslení na miminko. Asi se budu muset zase do toho více ponořit a na snažilkování tolik nemyslet ...
Taky jdu vařit, ale vůbec se mi nechce. Jsem už několikátý den hrozně unavená a otrávená, protože jsem zjistila, že jsem od minulého týdne přibrala 2kg! Antibiotika jsem musel brát pozdě večer, ale bohužel ne nahladno a u těch hormonu jsem četla v příbalové letáku, že se po něm tloustne. Fakt paráda. Jsem jako vyvržený vorvaň :cry: !
27. čer 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji!!Teda to Tě obdivuju!!Já bych asi na ten výcvik neměla nervy s tím našim střeštidlem!!Ale musíto být bezva!!Vždycky jsem chtěla velkého psa!!Hrozně se mi líbí no a nakonec máme yorkšíra :grinning: Opravdu obr pes :wink: Ale jsme za něj rádi je to naše zlatíčko a já bych ho nevyměnila!!
Ty kila neřeš akorát se budeš zbytečně trápit!!Znám to!!Kolikrát já držela dietu a trápila se!!Chlapy nás mají rádi takový jaký jsem a hotovo!!
Já mám teď sice 2 kila dole,ale to je kvůli nevolnostem a pak začnu zvesela přibýrat!!Tak se s tim nestresuj a radši se vklidu najez!!Jídlo je nejlepší na nervy!!! :wink:
27. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Náš pejsek je totiž hyperaktivní, takže jeho mnohdy zkrotit stojí všechno úsilí a nervy! Když byl štěně, tak likvidoval absolutně všechno, co mu přiško pod tlamu a tlapky. Ukusoval nábytek (zničil postel v ložnici a stůl v kuchyni) strašně mu zachutnala omítka na zdi, takže nám udělal několik děr až na cihlu! Taky od malička trpí alergii na granule, takže těch prblitých a prokaděných dnů jsme si užili dost a dost. O veterině ani nemluvím! Rentgen žaludku - papal všechno, co našel! Zážitků máme fůru, horší než dítě! Ale je to miláček :grinning: !
Kde jsou všichni? Už jsme se omrzely :frowning2: ?
27. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Určitě neomrzely,ale Lucinka je na víkend v těch Pardubicích,Jájulda na dovče,Safirka asi v práci a Vendulka odpočívá!!
Většinou sem o víkendu mooc nestíháme psát,ale v týdnu je to lepší!!
Jáji až budete vědět jak jste dopadli tak dej vědět ju??Zatim papa
27. čer 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže náš miláček dostal výbornou :grinning: :grinning: :grinning: ! Jupííííí!!! To jsem ani nedoufala! Posuzovala ho nějaká rakušanka a říkala, že má na psa trošku menší hlavu (co rozhodčí, to jiný výmysl. Možná se za chvíli dovíme, že máme vlastně kočku :grinning: ). Jsem tak šťastná! Přijel úplně unavený, popapal a šel spát :grinning: . Takže teď ještě nějaký posudek či co a můžeme nechat připouštět. Tedä, jestli bude vůbec chtít, když má ty sklony gaye :dizzy_face:
27. čer 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky já jsem odpočívala a pak jsme měli návštěvu, do toho si Ada vymyslel že mám upéct bábovku tak jsem mu ji muselaupéct!!! :slight_smile: A teď je mě zase čpatně!! Dnes nezabíraj ani lízátka!! Tak jdu spát :grinning:
27. čer 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to počasí je hrůzostrašný....už mám z toho paniku, že se zase nějaká vlna přižene. My jsme byli dneska makat zase u tchýně na baráčku, davali jsme trošku dokupy 2 garáže, všude samé bahno, no hnus. Už se to konečně začína trochu hýbat, už odvážejí kontejnéry s poškozenýma věcma, je to prostě tragédie, jak ta voda věci poničila.
Jaji to je prima, že máš doma takového psího šampióna, my máme doma taky pejska- westíka, je to naše závislačka. Je na nás hrozně fixovaná, hlavně na manžela, někdy je to s ní horší než s děckem, no jo už je s 6 let a byla ještě dřív než Adrianka :grinning:
Vendulko ty nevolnosti jsou hrozné, já jsem z toho byla tak vyřízena, že jsem nebyla schopna ničeho, kolikrát se ani o sebe postarat :sweat_smile: , no sice dcerka mě donutila a je pravda, že mi pomáhala, nosila ráno sušenky, ať vůbec se vůbec ráno odlepím z postele.
Jo Piškotku a co ty injekce, už je to v klidu, zvvykla sis, že?
Jinak pěknou neděli holky
27. čer 2009 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!!Hezkou neděli!!Jáji gratuluju k výborné!! :wink: To je mooc dobře,že jste se takhle krásně umístili!!!
Žanet!!Ty povodně jsou strašný,vůbec si to nedokážu představit,že bysme měli vodu tady!!I když u nás je to nemožný!!Bydlíme daleko od Labe do kopce a hlavně bydlíme v 6 patře paneláku,tak to by musela přijít opravdu snad stoletá voda!!!Nedokážu si představit kdyby jsme měli barák a voda by nám ho smetla!!!Je to strašný!!!Snad už bude klid!!!
No injekce!!nic moc,ale zvládám to!!!Sice mám břicho už samou modřinu,ale to se nedá nic dělat!!!Dobojuju to do konce!!!!!
Tak si užijte neděli a zatim papa
28. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, víkendy jsou v tom psaní slabší, takže se nebojte, že diskuze upadá. Včera jsme byli u tchýně na grilovačce, oslavoval se manžeĺův Bc. A taky švagrová jak má malé tak všichni říkají že je podobný na manžela a mě i jemu to dost vadí. Když jsem jí řekla, že je mu to nepříjemné tak se divila proč by mu to mělo být nepříjemné. Oni to nikdo nechápou. Když nám řeknou, že je mu to podobné, že si vzpomene na to naše miminko jak by asi vypadalo, a že mohl být táta.Že by mu bylo pododné. Nevím jak už jim to mám naznačit, aby to pochopili.Místama mi příjdou hrozně netaktní. Jinak už zařizujeme cestu na pozemku ve středu se to tam bude srápávat a dělat cesta provizorní bude se tam sypat nějaká drťka.Abychom tam potom mohli vyjet z bágrama a náklaďákama. Jinak už jsem našla architekta, ale asi nemá na to to razítko, které je pěkně drahé a nechce se mi za plány domu dávat 100000,- :angry: Tak uvidím. Teď spíš řešíme jak to uděláme s penězma na domeček.Takže mě to trošku odpoutává od myšlení na miminko. I když jak vidím malého od švagrové, který má 3týdny tak je mi to líto, ale už nebrečím sem tak se mi zalesknou oči, ale statečně je zamáčknu. Jinak počasí je vážně na prd. Mi zachvilku pojedeme do Velkých Karlovic,manžel tam bude v jednom penzionu instalovat počítač. Tak to máme jako výlet s tím, že venku je hnusně a asi se moc neprojdeme :frowning2: Jinak těhulky, ty nevolnosti vám nezávidím, já je vůbec v těhu nezažila. Ale pokud je budu mít u druhého tak mi to vůbec vadit nebude, pro miminko bych vydržela vše. :slight_smile:
28. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky, před chvílí jsme se vrátili z výletu. No odreagovačka, paráda. :wink: Když jsme jeli přes Svitavy, vzpomněla jsem si na tebe Vendulko. :wink: Dokonce jsme se tam i zastavovali, v hypernově - te€ď už albertu, no. :grinning: Zítra napíšu víc, jsem unavená jako kotě. :pensive: Jo a nejspíš bude 3 měsíc snažení. :unamused: Dnes jsem začala malinko špinit, tak mi většinou začíná MS. :confounded: Tak Dobrou všem
28. čer 2009 ve 20:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek