• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Ahojky,

tak jsem zpátky od doktorky, byla jsem na kontrole za necelé tři týdny po revizi. Normálně mě chtěla uschopnit a to mám ještě tři týdny šestinedělí a není mi teda OK, když jsem v sobotu chodila po krámech byla jsem unavená až hrůza a bolelo mě břicho i dole celej večer. Udělala mi dnes vyšetření, výsledky z nemocnice ještě nemá, neudělala mi ani ultrazvuk ani mi nevzala krev. Fakt výborný v práci se mnou nepočítají, za 14 dnů mám svatbu a potom hybaj do práce fuj to se mi nechce. Budu si muset večer promluvit s přítelem jak to uděláme dál. Chtěla jsem jít hned na IUI a být zase těhotná, styk mi už povolila, ale chráněný a to po tři měsíce, aby to prý nedopadlo stejně.
29. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Safirko normálně to švagrové řekni na rovinu, protože někteří jsou fakt natvrdlý a vůbec jim určité věci nedochází. Plány na domek jsou mastné, my jsme dávali jenom za projekt střechy 20 tisíc. No a baráček taky pěkně políká penízky, myslela jsem si, že uděláme zázraky s miliónem a půl no a spíše to zatím vypadá jako hrubá stavba a peníze fuč, prostě sranda.
Luci, to je fajn, že sis víkend užila. No bohužel člověk přírodě neporučí, taky nevěřím, že jsem těhotná, sice doufám, pozoruje se pořád, jestli nevypadám jinak :grinning: , už se směju sama sobě.
Lindazofie, v nemocnici mi říkali, že ženské normalně po týdnu po zákroku chodí do práce, no hrůza!!!
Jo a holky, kukla jsem na bývalé stránky a psaly tam dvě pipiny a ptaly se na přihlouplé otázky, tak se je poslala do patřičných mezích, někteří jsou fakt totálně mimo.
Snad už ten nahoře dostane rozum a už bude jenom krásně a bude svítit sluníčko.
29. čer 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanet po týdnu jsem měla takové bolesti, že jsem nemohla pořádně ani chodit
29. čer 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanet taky jsem postavila baráček, prachy mizely hrůza, vždycky to stálo víc než jsme si myslely. Teď se o něj soudím s exou, tak snad ty peníze někdy uvidím. Nedal mi vůbec nic ani z vybavení, takže super, ale jsem ráda, že už s takovým člověkem nežiju, nedokáže se se mnou ani vypořádat, chudák. Chystám se na tu svatbu, 9.7. se vdávám
29. čer 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, musím vám to říct!!! Teďka ráno jsem si ze srandy dělala těhu test (jakož mám ještě 2 dny do menses a s těmi hormony, co beru ještě více dnů do MS) a asi se mi ukázala slaboulinká druhá čárka! Volala jsem manžu, ať se na to příjde mrknout, nejprve nic neviděl, pak mi řekl, že jí taky vidí. Nejprve jsem ani já nic neviděla a až jsem šla po 20 minutách, že ho vyhodím, tak jak to testovací pole uschlo, tak je tam náznak druhé čárky. Ovšem, jestli jsem těhotná, tak by dle příbalového letáku neměla brát ten northisteron.
29. čer 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji no to by bylo super. Být tebou tak bych brnkla dr. at ti nabere odběry na HCG a z tama budeš mít jistotu. Moc ti to přeji.
29. čer 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safi, nevíš, jak rychle budu z té krve znát výsledek? Asi to nechám až na zítra, ráno si udělám další test. Je fakt, že jsem po pár minutách nic neviděla, tak jestli to není zkreslené. Že by se nám to povedlo napoprvé, to by byl zázrak!
29. čer 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám dotaz. Kdo z vás si zkoušel ovulační testy. Dnes jsem si ho vyzkoušela. Mám delší cyklus takže má posunutou i ovulaci někdy kolem 17, 18 DC. Objevila se mi tam druhá slabá čárka, v návodu píšou, že je to negativní, ale nepíšou jestli to znamená, že ovulace přijde a mám testovat nebo už proběhla. Dřív když jsem si to zkoušela se mi tam nikdy druhá slabá čárka neukázala. Myslíte, že mám zkusit ještě zítra ovu test? Zkouším si to proto abych věděla, kdy mám asi tak ovulaci. Děkuji předem za odpovědi. Jinak holky ze stavby mám strach.Pozemek už máme takže, o trochu míň starostí, a máme ho tak veliký, že ho budeme i půlku prodávat. Taky jsem si tak říkala, že si půjčíme okolo 1500000,-, švagr by nám ho postavil a řekl že hrubá stavba tak okolo 700000,- tak já nevím. Mám z toho obavy protože domek je vážně žrout. Jinka k těm Dr. Mě dr. taky chtěla poslat druhý týden po revizi do práce, ale já jí řekla že se na to necítím ani psychicky ani jinak a už vůbec ne jako zdravotní sestra. Uhrála jsem to s ním na 4t doma. Ale spolupracovnice co byla taky na revizi tak ji nechala dr. doma 1týden a pak ji uschopnila. Takže si musela brát týden volno a po dvou týdnech šla do práce což je fakt děs když se tam nataháme s lidma a kolikrát dost těžkýma a co pak mají dělat ty naše dělohy. :angry: :angry: A taky jsem změnila dr. Chodím teď k doktorovi, který je hodný a lidský. Jinak myslím si že uzv, by ti udělat měla aby zjistila, jestli je děloha dobře vyčištěná a jestli už třeba ovuluješ. Krevní mi taky nedělala takže nevím. Jinak jaji piš ať ti můžeme držet pěsti.
29. čer 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji já to napoprvé taky neviděla vyhodila jsme ho a pak mi to nedalo mrkla jsem do koše a ona tam byla slabá druhá čárka. Takže neboj i když je pravda, že některé hormony zkreslují těhu výásledky, ale nevím co bereš za léky, ale asi by to tam psaly. Výsledky z krve by jsi měla vědět ještě ten den buď se volá přímo do laboratoře a nebo k dr. a tam ti to řeknou.Ráno si zkus udělat ještě jeden a uvidíš. Když bude sílit tak jsi budoucí mamina :slight_smile: :slight_smile:
29. čer 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Tak Gratuluju Jaji!!! :grinning: :grinning: Mě se to taky tak ukázalo a večer to bylo vidět líp a druhý den ještě líp!!! Taky mi to ukázalo asi 4 dny před MS!!! :slight_smile: Jinak ty testy z krve jsou do odpoledne( když ti ji vezmou ráno)!!! :slight_smile: Já jdu zítra na kontrolu, UZ a 1. poradnu tak doufám že to bude všechno v pohodě!! :wink: Safir ty ovu testy pokud je ovulka nebo se chystá tak ukáží // jinak jen /!!! Tak bych řekla že budeš mít ovulku!!! :slight_smile: Luci neboj až bude ten správný čas, tak to příjde, tělo ví kdy je ten správný čas!! :wink:
29. čer 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
uklidňuji se, abych zbytečně neplašila. Zatím mám spíše strach a obavy než radost. Možná si i vyčítám, že je to příliš brzy. Mám fakt smíšené pocity. Uvidíme, co test zítra. Ty prášky mám brát už jen do středy, jsou to prášky, co se předepisují, na oddálení MS a nebo jsou na disfunkční krvácení dělohy - což byl můj případ.
Safi, taky bych chtěla svůj baráček. Bohužel, bydlíme s tchýni, takže nemá cenu něco stavět. Je fajn, že máte někoho, kdo vám to pomůže postavit. Firmy bývají dost drahé, dneska všechno stojí fůru peněz. Bohužel. Máte už představu, jak by ten baráček měl vypadat?
29. čer 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No představu bych měla, právě bych měla volat architektovi a domluvit se s ním, kdy se sejdeme a aby nám to zpoječktoval a poradil nám s čím si nevíme rady jestli to tak může být a kam dát třeba schodiště. Jinak přestavu bych měla. Holky já jsem včera vůbec nemohla usnout stále se mi honily hlouvou myšlenky jak jsem byla u dr. a jak mi řekla že nevidí srdeční akci a všechno se mi to honilo hlavou, pak jsme usnula a pak se mi zdálo, že jsem byla v porodnici, loučila jsem se s manželem a říkala mu že se na něj moc těšíme, pak jsem si lehla do postele na pokoj svítilo sluníčko bylo modré nebe a já měla v srdíčku mír, že máme miminko tak sen to byl hezký. :slight_smile: :frowning2: Jinak manžel by děťátko chtěl taky takže to necháme osudu. Ale chce počkat až po další MS. Jaji doufám, že ti to vyjde a bude vše v pořádku moc držím pěstičky. Zkus to vyfotit a dát sem a mi ti to zkouknem a zhodnotíme :slight_smile: :slight_smile:
29. čer 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safi, je to hodně slabé, nebylo by nic vidět. Uvidíme, co další testy, jestli to zesílí nebo to byl omyl. Vendul, moc díky! Teď mě pobolívá podbříšek, tak nevím, jestli z nervozity, nebo to se hnízdí mimi :wink: . Anebo už mi hrabe :confounded: ! Taky možnost!
Safi, já jsem takové podobné sny měla minulý týden, vůbec jsem nemohla spát. Pořád se mi pletl potrat s těhotenstvím dohromady, samí doktoři, nemocnice, odběry krve. Fůj, ani jsem už nechtěla chodit spát. Neboj, ono to přejde. Tím spíše, jak se ponoříš do toho baráčku.
Vendul, a jak je tobě? Všechno v pořádku?
29. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji!!!!!Velikánská gratulace!!!!!!!!!!!!Budu mooc držet palečky ať tam zítra ta čárka je hezky vidět!!!Co na to manžel????? :wink:
Safirko!!!Já si taky dělala ovu testy!!!A máš testovat do tý doby dokud nebudou obě čárky stejně vidět to pak bude hodně brzo ovulka!!!Tohle znamená,že se teprve blíží,tak testuj dál ať vidíš na který den ti vychází!!!
Vendulko!!!Zítra na Tebe budu mooc myslet a hend jak přijdeš od doktorky,tak písni,ju??
Lucinko!!To je fajn,že sis hezky odpočinula o víkendu!!Já ho skoro celý proležela!!Byla jsem furt pěkně ztahaná!!A jestli to náhodou dostaneš,tak nezoufej,ono se to časem určitě povede!!!Nám se to taky nepovedlo hned!!On přijde ten čas a bude na těhu testu// neboj!!!
Tak já půjdu ukuchtit oběd!!Budu dělat květáka a nějak se mi do toho vaření vůbec nechce,ale nemám na výběr!!! :slight_smile:
Jáji myslím na Tebe!!!! :wink:
29. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji, bezva zprávy, to by bylo super, kdyby jsi byla těhotná :wink: , tak se pěkně šetři a dej vědet, co zítra ten doktor.Já ani žádné testy doma nemám, taky bych neodolala a testla bych se.
Safirko, je to síla, co se člověku někdy v té hlavě odehráva, mi se asi měsíc po potratu zdálo, že jsem rodila. Akorát jsem nechápala ani v tom snu, jak jsem mohla rodit, když jsem neměla ani břicho, no prostě někdy to nedává ani smysl.
Safirko my opravujeme starší barák, tak jak se pohybujou novostavby to ani netuším.
LindaSofie, opočívej a připravuj se v klidu na váš velký den, věřím, že si ho užíješ, svatební den je kouzelný, ty se vdáváš už po druhé?
29. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanet ne ne poprvé a můj přítel taky i když mu je 41. Já to beru, že to je na zbytek života, jinak bych se nevdávala.

V sobotu mám ještě zkoušku na vejšce.
29. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, držím se při zemi, možná že to je jen nějaký šotek. Akorát koukám, že mám nějaký divný těhu tes, vy ho podle obrázků máte¨větší a ty čárky jsou hrubší. Já mám takový užší proužek, takže i ty čárky jsou dost jemné. Ale snad nemám stihomam :slight_smile: . Pobolívá mě úplný spodek podbříšku, tak jako při tom prvním těhu. Myslela jsem si, že se ozývá menses a on nic. Tak uvidíme :wink: .
Já už budu vdaná tři roky, to to letí ... Lindazofi, užij si to, bude to úžasný den! Snad vám vyjde i počasí. A kolik je tobě let, jestli se můžu zeptat?
29. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lindazofie, promiň, já jsem to vydedukovala, když si psala, že se musíš soudit s exou, tak jsem si říkala, že je to exmanžel.
Jaji, tak to se vyvíjí slibně ..... asi těhu budeš, když máš stejné příznaky.
Vendy, neboj kontrola tě zase uklidní, prcek bude v pořádku a pěkně určitě povyrostl :wink:
Počasíčko se u nás naštěstí umodřilo, vykukuje i sluníčko :slight_smile:
29. čer 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás včera kolem jedenácté byla zase pořádná bouřka a lilo jako z konve. Dneska je tam takový podivný mlžný opar a hrozné dusno 26st. Ovšem, momentálně zase buří, takže se zřejmě něco žene! Já nevím, jak to léto dopadne ....
29. čer 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji je mi 33 let
29. čer 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak u nás se vším střídavě oblačno!! Jinak jsem přestala špinit v pátek- jako pravídlně ale jinak každý den tak 1-2 něco najdu na papírku po WC!! Jen doufám že je to proto že se to tam čistí!! Ale nervy mám pořád- pokud to nebude OK! jsem zvědavá co mi řekne zítra - snad že je to normální když máme tu částečně vsestnou placentu!! A hlavně si mooooooooc přeju pozitivní zpávy!!! :slight_smile: :slight_smile: Jaji já na tom prvním testu taky měla jen jako ducha, ale byl tam!!! Tak si ten test udělej ráno a uvidíš!! Jinak mě bolelo břicho od začátku taky!!! :slight_smile:
29. čer 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
A holky je tu někdo čerstvě po revizi jako já, já jsem necelé tři týdny?? V sobotu jak jsem chodila více po krámech, tak mě bolelo večer dole, břicho
29. čer 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lindazofie asi nikdo všechny už máme za sebou aspoň 1MS po revizi. To může být děloha se stále dostává do normálu zavinuje se. Náma a zvedání těžkých věcí taky může způsobit bolesti podbříšku.Nebo se ti taky může hlásit ovulace.
29. čer 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer!!Manža teď odešel na pivko s kamarádem dohodnout se na víkend!!Kamarád slaví narozky takže od soboty do pondělka budu mimo net!!Jedem k němu na chatu!!To zas bude utajování!!! :wink: Nechci,aby to ještě věděli,takže volný oblečení to jistí a nesmim pít,protože beru antibiotika na zánět v krku :grinning: :grinning: Snad se to neproflákne!!Jen jsem zvědavá jak to udělám s injekcema!!ale já to nějak vykoumám!!!
Lindazofie ty bolesti jsou z toho jak se zavinuje děloha!!Měli jsme to tu skoro všechny po revizi!!Pokud nesjou ty bolesti strašné,tak se neboj je to úplně normální!!!
Vendulce zítra držím moooc palečky a Jáje taky ať jsou tam //!!!
Vendulko!!Závidím Ti!!!Zase Tě to uklidní,že je vše ok!!Já jdu na gyndu až 14.7. a už teď jsem napnutá jak kšandy!!!Snad to bude ok a pak 16.7. vyrazíme do Prahy na UZ a screening!! :wink:
29. čer 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ovulace mě ani nenapadla, díky
29. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky....Teda Piškotku vy jste samá "akce", pořád někde. :grinning: Ale tak to má být, jak přijde mimčo, ze začátku budeš doma..alespoň já tedy byla, byla jsem utahaná jak kotě furt. :grinning: Žanetko tedy obdivuji vás, že opravujete starší barák...Máme barák po babičce, tata ho spravuje nekecám už dobrých 10?let. Ale nikdo tam donedávna nebydlel, bylo to bráno jako chata, tak se na to nespěchalo. Teď tam bydlí brácha a fuuurt práce. Ale jak říká náš tata:barák je barák! :grinning: Jáji držím pěstičky, aby to nebyl žádný šotek, ale miminko!! :wink: Piškotku děkuji za podporu... :wink: Taky si říkám, že si tělo "řekne" samo. :angry: Vendulko ať máš na kontrole všechno v pořádku! :dizzy_face: Copak je s Ivou?Dlouho tu nebyla...pokud jsem nepřehlédla. Jo, jinak já jsem bez špinění, prostě nic, přestalo to...jen ráno takový jakoby nahnědlý "hlen" s trošičkou růžové krve a nic. Tak jsem z toho jelen. :confounded: Snad se to brzy rozjede, mám jakési natlakované břicho. Tak pa
29. čer 2009 ve 20:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem nějak usnula :grinning: . V poslední době fakt blbě spím, tak jsem nějaká utahaná. V pátek mě čeká náročný den, táta slaví kulatiny se známýma a má to na zahradě, takže tam pojedu mamce pomoct. Další sobotu to máme od rána s celou rodinou v restauračce, takže to bude ještě náročnější. Tím spíše, jestli se to těhotenství potvrdí....
Vendul díky, trochu jsi mě uklidnila, to pobolívání podbříšku je nepříjemné. Při prvním těhu jsem si skoro nic nepřipouštěla, nevěděla jsem, co mě čeká. Teď budu pokaždé chodit na záchod s obavami, jestli se něco neděje. Jak si vzpomínám, tak jsem ze začátku taky docela dost špinila, pak jsem začala krvácet, nakonec to zase přešlo ke špinění, pak to ustalo. Asi je to běžné. Vždycky si říkám, proč v rodině nemáme gynekologa, mohla bych za ním běhat se vším, co se mi nezdá. Ale to bych asi chtěla moc :slight_smile:.
29. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci!!!to je fakt!!my jsme teď samá akce,ale jsem ráda!!!Aspoň furt nemyslim na mimčo a jsem i v klidu!!!Pak mi to přestane a budu doma s prckem,ale na to se strašně těšim!!!Klidně ty akce oželim :wink:
Jáji ráno hned písni jak to dopadlo,ju???Jsem zvědavá a mooc držim palečky!!!
Tak holky,jdu ulehnout k telce,tak zatim papa :slight_smile:
Jééé Jáji!!Mít gynekologa v rodině,tak se ulítám!!!Byla bych tam každý den na kontrolní UZ jak se znám!!!Asi by mě neměl brzo rád!!!Byla bych strašná!! :grinning:
29. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte jsem tu jen na skok, jedeme k zubařce s malou. Jako objednat se, po telefonu je to vždy na dlouho. :confounded: Jáji tak co, sílí, sílí??? Jako čárka...
30. čer 2009 v 07:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj jmenuji se Lucka a pravděpodobně jsem na 99% potratila řekli mi to včera. :frowning2: čekám na vísledky krve. Já vubec nevím jak se stím vyrovnám a jak to řeknu rodičum.
30. čer 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek