• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Piškotku je super, že se dobře držíte, a taky že máte samé akce.... :slight_smile: :slight_smile: aspoň nemáš čas přemýšlet nad hloupostma. Drž se!!!!
1. črc 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lendulko!!!Moooc děkuju!!!Jsem ráda,že se ozýváš!!Myslela jsem,že si na nás zanevřela!! :frowning2:
Snad budu hlásit jen samé pozitivní zprávičky!!!A ty se koukej ozvat častěji ať o Tobě taky víme!!! :wink: Budem moooc rádi!!!!!
1. črc 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku já tedy napíšu, ale teď přes svátky to nevyjde, tak zase potom. No a pak už ji asi skončí neschopenka, tak budu muset do práce.... a to bude záhul :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale myslím na vás na všecky!
1. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendul, jak se máš? Pročpak si myslíš, že už další mimčo mít nebudete. Vždyť nejsí stará. Podívej na Basikovou! Staré koště a donosila bez problémů. Co my bychom za to daly, že? Já myslela, že už chodíš do práce! No, dlouho jsi nás nenavšítívila ....
1. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji, díky za ten věk :slight_smile: no je toho více, tak uvidím jak se to všechno vyvrbí.... já se polepším, a dám vám vždy něco vědět, jen u mě to takové krásné určitě nebude. Ale písnu ať víte, jak se mám. Držím vám všem palečky!!!!! Moc na myslím, kočky :slight_smile:
1. črc 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
lendulko!!!To jsem moc ráda,že se ozveš a dáš o sobě vědět!!!A neztrácej naději,ono to všechno půjde...časem...,ale určitě půjde!!! :wink:
1. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
JaninKaves, je mi líto, že tě to taky potkalo. Je to strašná rána pro člověka, chlapy vydrží to probírat chvíli a pak radši zapomenou a ostatní, co to neprožili, se do tebe bohužel dodokáží vcítit. S doktorama je to taky pěkně komplikované, berou nás jako kusy, být tebou radši změním doktora.
Jaji, já vím, četla jsem to, že ten test je po delší době neplatný, no a pobolívá mě břicho, tak se spíše hlasí menstruace, jen jsem byla zvědavá, když ty jsi se testla i Lucka.
Jasně Lendulko, že máš jak se ti daří i ty Ivi, ať víme, co je s váma.
1. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janinko psala jsem ti interní poštu, tak pokud chceš tak se ozvi. A hlavně se neboj tady cokoliv napsat, ono chlapi to doma berou jinak.... :frowning2:
1. črc 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji tak doktorka řekla při první návštěvě že až se budu cítit klidně i na konci prázdnin se můžem začít snažit, až se budu prostě cítit ale dneska na mě zaútočila s tím že ještě stejně par měsíců nemůžu otěhotnět tak co ji otravuju s otázkama, v Brně po odběru plodovky se loučili do vánoc se uvidíme, že bych jako do tří měsíců otěhotněla znovu a v Břeclavi řekli že půl roku nechat v klidu tak nevím ! Počkám na tu genetiku a uvidíme ! Už prostě nezvládám a nesnáším to čekání na nevím vlastně co !!
1. črc 2009 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet já jsem měla taky takového duchánka na testu v prosinci po deseti minutách až se mi zdálo že mám mžitky před očima, za par dní se ukázaly silnější a za pár dní jsem to dostala a po čárkách ani vidu ale další měsíc už jsme čekali znovu a byly tam i když jsme se s ním pak museli rozloučit ! Tak když to nevyjde teď tak příště :wink: !!
1. črc 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
janinkaves, tak vidíš. Pokud se budeš cítit v pořádku, nic tě nebude bolet, tak se klidně budete moct začít snažit. Už jsi po první menstruaci?
1. črc 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji nejsem, šestinedělí mi končí příští úterý a doktorka mi dnes při ULZ řekla ať to ještě zdaleka nečekám že počkáme a uvidíme až po šesti. a přijela jsem domů a za hoďku jsem začala mírnějc krvácet jako by na záčátku MS tak jsem si ještě říkala že je snad slepá když to nepoznala a teď už jen trochu špiním tak asi nic asi to bylo jen s těch nervů co mi řekla a tak !
1. črc 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky čekala a nakonec mi musel doktor píchnout vyvolávačku, protože se MS někde zapomněla. Možná, že se ti MS začíná rozjíždět. Pochybuji, že by tě tak neštetrně vyšetřovala, aby jsi z toho začala špinit. Kolik je ti let, jestli se můžu zeptat?
1. črc 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji v srpnu mi bude 27 asi se to rozjíždí,a taky jsem si říkala když vyšetřovala jen prstama a pohmatem že by to nezvládla mě takhle poškodit a citologii mi nedělala, jen mi to bylo divné že na ULZ řekla že ani náhodou a přijedu domu a hele, tak snad dokonce to přijde na plno a když tak pujdu taky na injekci !
1. črc 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky druhý testík to samé, slabá čárečka. Snad bude sílit a sílit. :grinning: Taak jsem to měla i u Karolínky, jen duch, druhý den dokonce nic a třetí den už dálnice. teď, u druhého těhu, jsem neměla nic. Nedostala jsem MS, udělala jsem si tets a furt nic! Až tak 3 den po vynechání MS se mi ukázali //. Ono je to nevyzpytatelné. Omlouvám se , že píšu jen o sobě, píšu v rychlosti, za chvíli mi mají přijet popřát rodiče. Děkuji všem za gratulace a Piškotku máš pravdu, krásnější dárek pro mě momentálně není. :grinning: Žanetko držím všech 20 co mám ať je testík krásně pozitivní....pa už musím
1. črc 2009 v 17:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janin je mi líto, co se ti stalo, věř jednou bude líp musí, to si myslím říkáme všechny a doufáme že si nás to štěstí najde. I po vyšetření rukou můžeš krvácet. Mě dokonce bolelo břicho a špinila jsem. On ten děložní čípek se musí dostat do normálu po těhu. Ale pokud je to MS tak duď ráda první za tebou a bude líp. Do 8tt se doporučuje počkat s dalším miminkem aspoň 3MS cykly u větších těhu pak až 6měsíců protože tělo prodělalo více změn a trošku dýl to trvá než se vrátí do normálu. Ale bude záležet jen na vás jak se na to budete cítit a jaký bude zdravotní stav. S těma doktorama je to těžko. Já jsem taky po zážitku s gynekoložkou měnila doktora někoho kdo mě bude brát jako člověka né jako kus za kus. Ale i oni to s námi mají asi těžké. Jsem zdrav. sestra takže to trošku vidím i z té druhé strany. Ale toto je pro ženu citlivá věc a oni by na to měli brát ohled.Jinak s těma genetickýma testama myslím, že to není špatný nápad. Ale je to vždy o doktorovi. Mě můj dr. řekl že až buu znovu těhotná tak že mě pošle na dvoje genetické tesky zkrz to že jsem mělá první těhotenství zmlklé. Všechny tady jsme si prošli hroznou bolestí na srdci i na duši a i když se to asi nikdy nezhojí a vždy budeme myslet na to miminko které mohlo být a nebude.Čas nám ty rány trochu vyléčí. A jak tady vidíš holkám se daří a všem jim to ze srdce přeji. Jinak lucienko velká gratulace jak k narozeninám tak k tomu dárečku který jste si pořídili. Jsem moc ráda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. črc 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak všem přeju hezký večer!! :wink: Jdu si hajnout k telce a už se ani nehnu!!! :grinning: Zítra se ozvu zatim papa....
1. črc 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janikaves, ono v této chvíli je těžké radit, ale co najít privátního gynekologa, ten by měl udělat všechno, taky o něm přemýšlým, mě doktorka po revizi řekla, že mě nechá na neschopence jak budu chtít a teď po třech týdnech by mě hnala do práce. Neudělala mi nic ultrazvuk, krev, a pořád mi není dobře. A zprávu z nemocnice po 3 týdnech nemá.
1. črc 2009 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky, teda koukám, že ti doktoři opravdu někdy nepřemýšlí. Já končím neschopenku právě dnes, a to jsem ji chtěla ukončit!(Ještě jsem nevěděla, že jsem znovu těhu, tedy doufám!!) A marodila jsem od března. :unamused: Teda a že doktor(ka) neudělá ani ultrazvuk po revizi, tak to taky koukám. Mě ho dělali 2 den po zákroku ještě v nemocnici než mě propustili a pak myslím po 14ti? dnech....myslím, že alespoň to šestinedělí by vás měla nechat doktorka doma. :sweat_smile: Jinak já jdu dnes na 9 k doktorce, tak snad se ve mě něco klube. Je to brzy, ale Dr. říkala, až budu těhotná, že "něco" nasadíme. Jako asi na udržení prášky, jsem to tedy tak pochopila. ak jdu hned, ať mi je nasadí hned od začátku. Vendulko ty taky máš nějaké prášky, že? A Piškotek taky? Jo, kdy se má vrátit Jajulda? úplně jsem ztratila pojem o čase. :grinning: Do alba jsem dala fotečku testíků, no ve skutečnosti to jde vidět o trochu líp, fotila jsem dnes ráno mobilem, není to ta kvalita jak z foťáku. :grinning: Takový "duchové", ale vyfotit to šlo. :grinning: Tak pa, pak se ozvu, jak jsem dopadla. Jo a Janinkaves, já to mívám taky, že někdy se spustí troška krve i po pouhém vyšetření, ale pevně doufám, že se ti spustila první MS. :wink: Safirko děkuji za přáníčko. :wink:
2. črc 2009 v 06:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak dneska jsem si zase trochu začervenala tak jem si i čípek projela a je hodně zkrácený a podle mě i otevřený, ale poprvé jsem ho tak zkoumala tak uplně jistá tím otevřítím si nejsem, jsem si našla že by to ta MS mohla být a i té doktorce jsem nakonec volala, sice s malou dušičkou, ale strach abych si něco nezanedbala byl větší, co ona na to když na ULZ to nevypadalo a ona že ty první MS bývají všelijaké a mám si všechno zapisovat a oproti včerejšku byla jak mílius a dokonce mi sama od sebe připomínala že se mám příští nebo další týden zastavit a musíme vzít tu krev na testy a dokonce mi je i nazvala na co přesně ale to už si nepamatuju páč to nebylo česky, jsem na ten telefon hleděla jak puk protože se o tom před tím odmítala bavit, včera byla sprostá a dneska že všechno se musí hned co nejdřív udělat, tak jsem z toho fakt zmatená,nevím co teď dnes byla jako vždycky ale co když jí zase rupne v hlavě :confused: ?
2. črc 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lindy mě zase tahle doktorka vyšetřuje ULZ každý týden a taky pohmatem a zrcádkem a vždycky řekne dobrý ale přijdte zase příští týden tak jsem byla nervozní že je tam problém a nechce mi nic říct dokud nebudu mít po šestinedělí nebo to nedostanu, ale fakt to vypadá že jsem to dostala tak ťukám na všechno kolem !

A ještě jsem negratulovala všem nastávajícím maminkám, takže strašně moc gratuluju a modlím se aby dopadlo vše tak jak má a brzo jste měli fotečky svých zdravým novorozeňátek :grinning: !
2. črc 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!
Jankives!!!Tak to s ní ještě zkus a uvidíš,když bude mít zase tu svou náladu,tak se můžeš kdykoliv zbalit a vzít si kartu a jít!!Každý si zaslouží druhou šanci,ale je to jen na tobě!!!Jé a nechceš si dát do alba taky nějaké fotky???Ať víme jak vypadáš??? :wink: My je tu máme všichni :wink:
Lucinko!!!Mrkla jsem do alba a je to nádhera!!!Jsou sice ještě slabounké,ale jsou tam a to je to nejdůležitější!!!! :wink: Je to super!!!!Co na to přítel????Už to ví???
Jinak já žádné prášky nemám!!!Jen injekce a Femibion a obě povinné!!!Jinak my nic nedali!!!Ono se to taky asi nesmí kombinovat s těma zatracenejma injekcema!!! :slight_smile:
2. črc 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janin já myslím, že by jsi to s ní měla ještě zkusit. Víš ono i doktoři toho mají někdy hodně a taky jsou to jen lidi, ale vybrali si náročné povolání tak to musí přinášet taky nějaké objeti. Pokud se tak ještě jednou zachová tak jdi jinam. Možná se jí to rozleželo v hlavě a uznala, že by to bylo potřeba udělat vyšetření a předcházet tím dalšímu neúspěchu. Tak hlavu vzhůru, buď ráda, že už máš 1MS, teď už to bude lepší. :slight_smile:
Jinak Lucienko myslím na tebe a kukla jsem taky na fotečky jsou slabé ale jsou tam :grinning: Snad se i já brzo dočkám :grinning: :slight_smile:
2. črc 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Safi, za jak dlouho se vám mimi podařilo?
2. črc 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ji teď skoro čtrnáct dní neuvidím tak si to nechám projít hlavou, ale nechce se mi od ní, znám ji roky a vždycky to byla super baba, včera jsem ji apsolutně nepoznávala, tak uvidím !

A fotky musím první stáhnout z foťáku a zjistit jak se sem vkládají, snad na to brzo přijdu :confused:, dost dlouho mi trvalo než jsem našla Luciine překrásné ducháčky :grinning: , to určitě klapne, držím všchny pěsti !!!!!!!
2. črc 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janinkaves!!!Kdyby si něco nevěděla,tak písni mi ti poradíme jak se to dělá!!! :wink:
Jinak správně nech si to projít hlavou a uvidíš sama jak se pak bude chovat!!!
Lucinko jak je???Už máš nějaké těhu příznaky????A co u doktorky???Jsme tu napjatý jak kšandy!!! :grinning:
2. črc 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji my jsme se s mojím brali před rokem dávali jsme si pozor nebo respektive manžel asi do Vánoc a asi nějak od ledna jsme tomu nechali volný průběh řekli jsme si jak bude tak bude a v březnu už nedorazila.Takže docela brzo i když já jsem tomu ani nemohla uvěřit že jsem těhu pořád jsem si myslela že mám rozhašený cyklus.Aj teď mi to přijde jako pohádka že ve mě ten prďola rostl :frowning2: :slight_smile: A co ty zkoušela jsi ještě jeden testík jestli nejsi těhu?
2. črc 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem zpátky, mám to potvrzené!!!!!!!!!!! :grinning: Jsem 6 plus 0, na kontrolu za 14 dní. Dostala jsem Utrogestan, ráno a večer a Acidum Folicum. Přítel to ví, měl strašnou radost. :grinning: Pádím na koupák tak zatím.....všem čekatelkám přeji, ať tam objeví //! :wink:
2. črc 2009 ve 13:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci ty jsi v 6tt, to je nějaké divné ne?
Safi, dneska jsem už test nezkoušela, nemá to cenu. Kdybych nebrala ten norethisteron, tam mi měla MS dorazit včera a včera jsem se testla velmi citlivým testem a vyšla mi úplně čistá jedna čárka. Takže není pochyb :frowning2: . Už na to kašlu. Vlastně nevím, co jsem si od toho slibovala. Nešlo nám otěhotnět rok a půl a teď jsem čekala, že bych mohla být těhotná napoprvé. Bylo to dost naivní, teď už to vím.... Vy tady všechny jste otěhotněly velmi rychle, takže i teď se to daří bez větších obtíží skoro napoprvé. Já to štěstí mít nebudu, vím to. Omlouvám se za tu skepsi, ale nějak na mě s přibývajícími těhulkami padá depka (ne, že bych vám to holky nepřála. Přeju a moc!).
2. črc 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinko!!!Moooc gratuluju!!!Jen se mi nezdá,že už bys byla v 6tt?To už bys pomalu byla ve 2 měsíci!!!A hlavně čárka na testu už by byla pěkně silná!!!Nespletla se doktorka???To už bys totiž byla těhule už minule a to si MS přece měla!!Tak tomu moc nerozumim!!!Každopádně je hlavní,že si!!!Mooooc ti to přeju!!! :wink: Je to super!!!
2. črc 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek