• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Jo jo z krve HCG hormon
3. črc 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sunysara!!Tak to je v pořádku!!!To jsi těhule jak vyšitá!!! :wink:
3. črc 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jo ale jen v 1 měsíci takže mám strach no a beru utrogestan . a jak pznáte že ta hodnota je dobrá?
3. črc 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tabulka hodnot hCG
Doba od početí Doba od poslední menstruace množství hCG (mIU/ml)
7 dní (1. týden) 3 týdny 0 – 5
14 dní 28 dní 3 - 426
21 dní 35 dní 18 – 7 340
28 dní 42 dní 1 080 – 56 500
35 - 42 dní 7 – 8 tt 7 650 – 229 000
43 – 64 dní 8 – 11 tt 25 700 – 288 000
57 – 78 dní 11 – 15 tt 13 300 – 253 000
17 – 24 tt druhý trimestr 4 060 – 65 400
od 25 týdne třetí trimestr 3 640 – 117 000

Pozn. u dvojčátek bývají hodnoty hCG vyšší než u jednoho miminka
3. črc 2009 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zkopírovala jsem to z jedné stránky tak snad se v tom Sunysaro vyznáš :grinning:
3. črc 2009 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Piškotku já půjdu k Dr. 13.7. :slight_smile:
3. črc 2009 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak já odjíždím odpočívat k rodičům!! Manžel bude doma budovat tak aťmám klid!!! Tak až se vrátím tak se ozvu zatím pa přeju pěkný víkend všem!!!!
3. črc 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok Lucinko!!!Píšu si to!!!A kdo další jde kdy ať to můžu dát dohromady!!!! :wink:
Jinak dávám do alba pár nových fotek bříška,tak mrkněte!!! :wink:
3. črc 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si Luci!!!Ten těhotenský deník obejdnala teď taky!!! :slight_smile: Tak jsem zvědavá!!! :wink:
3. črc 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky dívala jsem se na vaše krásné bříška a vidím že už jsou docela nepřehlednutelné :grinning: ! Ta MS to je, už jsem si jistá a klidná a teď jen uvažuju jestli to zvládnu taky všechno znovu absovlovat a těšit se jako vy, místo strachu ale když se na vás dívám, tak vám dost závidím tak mě to možná ještě chytne a začnem se taky na podzim pomalu snažit :sweat_smile: !
3. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju luciienko, no moc se v tom nevyznám ale já na to přijdu
3. črc 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no to by jsem se mohla přidat k vám s těma bříškama :grinning: Nějak jsem se vykrmila a vypadám tak na 5 měsíc :sweat_smile:
Jáji, no dneska k ránu jsem nemohla spát, tak jsem si šla z nudy udělat testík ve čtyři ráno. To víš, že mi to nedá a nutí mě to. No viděla jsem tam zase nějakého ducha :grinning: :grinning: , asi u nás v paneláku straší :grinning:
Dneska jsem si chtěla koupit ten lepší, ale v lékarně měli pouze ten obyčejný. Tak jsem si večer udělala zase jeden a už jsem tam nic neviděla. No MS by měla dorazit asi zítra, nějak se jí nechce.
Jinak holky pěkný víkend.
3. črc 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky. Žanetko moc Ti přeji, aby ta mrcha nedorazila!! Já ti řeknu, dělala jsem si na ty narozeniny 2 testy. První jsem měla ...já teď nevím, jak se to jmenuje, oranžovobílá krabička...a nic. Tak jsem měla ještě mamatest a tam se mi ten duch ukázal. :grinning: Tak jsem pak pádila koupit ještě mamatesty a zase duchové. Silnou druhou mám až dnes, musím vyfotit, ale mrkni do alba, sílila poomaaaaličkuuu. :slight_smile: No nic, jdu uklízet.. :confounded:
4. črc 2009 v 08:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Dneska píšu od našich, rozhodli jsme se u nich zůstat. Včera měl táta tu oslavu, tak jsme si pěkně mákli, dneska jsem úplně vyplivnutá. Holky, pěkně nám narůstáte :grinning: . Jen tak dál! Žanet, já jsem dva obyčejné testy taky vyhodila a byli na nich duchové, ale ten citlivý test za 66kč mě přesvědčil, že asi fakt těhotná nebudu. Od čtvrtku neberu ty prášky, takže očekávám tu mrchu každou chvíli. Dneska i cítím jemné občas jemné pobolívání podbříšku, takže už se asi pomalu hlásí. Škoda no, ráda jsem tomu věřila, že se nám to povedlo "bez práce". Tak snad nám to vyjde další měsíc, co ty na to? :slight_smile:
4. črc 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no já dneska zavařuju třešně a do toho vařím, chlapy nam dělají podlahy na baráku, tak přijdou hladoví. No a to jsem v 5 ráno už chystala svačiny. Ale pak jsem to ještě zalomila.
Jaji, no je to děs, jsem totálně vynervovaná, už mi z toho hrabe :frowning2: a taky mě to štve. Nějak se to ve mně všechno vře.
Dneska jsem si zase dělala test a zase nic. Tak když nejsem těhu, tak by si ta mrcha mohla pohnout a dorazit, ať už se můžeme snažit, co nejdřív :angry: Jaji snad budeme mít tento měsíc více štěstíčka
4. črc 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlásím návrat z dovolené. Jako první gratuluji Luciience k těhu. A držím palečky ostatním se snažilkovaním. Pak tady vítám nováčky.
Dovolená byla super - pouze dva dny pršelo a bylo chladno, ale jinak bylo teplunko a moříčko bylo super. Jen cesta zpátky byla úmorná. Četla jsem vás i tam, ale nějak mi nešlo přidat odpověď. :angry: Poslední dva dny jsem absolutně nemohla spát. Hnus. Jinak jsem odjížděla s volnýma kraťasama a za ty dva týdny mi naroslo už bříško a tak ke konci už byly těsné. Teď peru a peru. Nevím kdo to bude všechno žehlit. No vím, ale zblázním z toho.
Jak jste psaly o přidávání těch dvou týdnů. Já mám v průkazce taky skutečné týdne dítěte, ale v knížkách a hodně doktorů to uvádí od MS (ikdyž ještě nejste těhu) a tak se odečítá dva týdny, aby se zjistilo zkutečné stáří plodu. Takže teoreticky, když já dneska končím 9 týden, tak jsem vlastně jakoby 11 týden. Je to divný, ale je to tak. Jinak Piškotku, já jdu 14.7. k doktorovi a 27.7. na UZ - genetika. Podle toho jak dopadnu toho 14.7. (doufám, že dobře), tak pak to kdyžtak řekneme po rodině. Malému jsme to řekli na dovolené a je úplně nadšený. :sweat_smile: :sweat_smile:
Safírko, teda obdivuji vás, že chcete stavět. Taky jsme na začátku chtěli, ale pak jsme si to rozmysleli, protože by jsme si museli vzít hypotéku a pak by jsme nemohli jezdit na hory, k moři... A to jsme kvůli dětem nechtěli. Chceme si s nima užívat. Každopádně na čem jsme se zhodli, tak bych dům nestavěla svépomocí, ale na klíč. A to hned z několika důvodů. Hlavně kvůli případným reklamacím, pak v dnešní době musíš mít hodně povolení atd. a to ti daná firma sama vyřídí. No a v neposlední řadě, nejste spolu s manželem a trošku to lidi odcizí.
Ale pokud budete stavět, tak držím palečky.
Když jsem nemohla spát, tak jsem přemýšlela nad jednou věcí. Holky, potrat bolí, ale chlapi mají v jedné věci pravdu. Je zbytečné se v tom babrat a stále si to připomínat atd. To neznamená, že by je to nebolelo jako nás, ale stejně se nedá nic dělat. Ba naopak, mít nemocné-postižené dítě, to by jsme žádná nechtěli. Hodně pomůže další těhotenství. Já to prodělala dvaktrát, měsíc to hodně bolelo, ale musí se člověk přes to přenést. Takže už žádné chmurné myšlenky a další těhu přijde jakoby nic. :grinning:
Jinak Jáji, k těm testíkům. Taky jsem si koupila hodně citlivý a nebylo tam nic. Na ostatních (mamavit) už byly čárky jak blbé, ale tam nic. Tak nevím, v čem jsou citlivé. Já jsem byla maximálně spokojená s testy od mamavit.
5. črc 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Jajuldo to je dobře, že jste si dovolenou užili taky se těším až pojedu na dovču mi jedeme až předposlední týden v srpnu. Mysleli jsme na tebe jaké tam máš asi počasí. To praní ti nezávidím to je hrůza taky to nemám ráda. Jinak včera už jsme kopali cestu na pozemku navštívili jsme architekta tak to pomalu rozjíždíme. Bude to náročné, ale vlastní domeček chceme manžel by do bytu nešel vyrostl na domečku. Jinak se mám stále pracovně. A taky už tak na to nemyslím a ani už nepláču vzpomenu si sem tam to jo, ale už se mi nederou slzy do očí. Jen je mi to líto a sem tam mě napadne jaké bych měla asi bříško :cry: Taky jsem zvědavá kdo bude další těhulka když to ta Lucienka začala.Měla by to být zase nějaká trojice. Ono to tak bývá. :grinning: Škoda že se ten virus nedá chytnout z PC :grinning: :grinning: To už bych ho měla. :grinning: :grinning: Já nevím kdy se dočkám miminka, teď by to bylo asi náročné, ale nevadilo by mi to nechci domečku obětovat rodinu. Tak kdyby to náhodou vyšlo tak bychom se stěhovali později. Jaji můsíš dát potom nějaké foto z dovči a bříška ať víme jak rostete.
5. črc 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky Jajuldo, tak tě vítáme zpátky :wink: A mám ohromnou radost, že jsi ty "blbé dva týdny"(to připočítávání) tak hezky vysvětlila. :wink: :grinning: Jajuldo ono se to říká, že u dalších těhotenství roste bříško o moc rychleji - tedy, jak u koho. Ale většinou ano. To samé psala myslím Vendulka, že jí rychle vyskočilo bříško. :slight_smile: Ať máš u doktora vše dobré a genetiku taky!!!! :dizzy_face: Jo a mamavit je pro mě taky nejlepší těhu testík. Holky jsem napjatá, zda se vám některé tento měsíc zadařilo, či ne. A myslím, že je "blbost" psát nemyslete na to a ono to půjde! Já na to myslela furt - jako že bych chtěla, aby to vyšlo... :sweat_smile: Ale zase...u někoho to může zafungovat, když na to nemyslí. :slight_smile: Žanetko tedy obdivuji tě, že zavařuješ. Seš "borka"! :grinning: :grinning: Já to nikdy nedělala!!! :grinning: :grinning: Jo a holky - vy těhotné - pobolívá vás někdy TROŠKU podbřišek,? Podobně jako při MS. Mě občas ano. :frowning2: Teď se všeho bojím....asi nejsem sama co. :slight_smile: Ufff, jdu se dát ještě do úklidu koupelny, přítel vrtal tak všude prachu a prachu. :angry:
5. črc 2009 v 19:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Především vítám Jajuldu z dovolené! Doufám, že sis pořádně odpočinula :slight_smile: .
My jsme s manželem a ségrou pořád u našich, nějak se nám nechce z rodného sídla domů :grinning: (hlavně, když nemusím vařit :grinning: ). Jinak, dneska ráno jsem dostala MS, takže poslední naděje se rozplynula :unamused: . Co nadělám! Žanet, jak ty jsi na tom?
5. črc 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Jáji, tak to vyjde příště...Aspoň že už ti MS dorazila a za chvilku můžete zkoušet znova. :slight_smile: Pro mě tedy vždy bylo nejtěžší to čekání na MS. :angry: No já budu mít dnes zase uklízecí den, dodělávali jsme včera kuchyni, tak všechno přeskládat atd. :unamused:
6. črc 2009 v 08:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Jajuldo to fajn, že sis dovču užila :slight_smile: a že jsi se ve zdraví vrátila. No buď ráda, že jsi nás četla průběžně.
Jaji, já vůbec nechápu, jak na tom jsem, měla jsem to dostat asi v sobotu, no a trošku jsem špinila, ani to nestalo za řeč, tak jsem si myslela, že je to MS. Ale bylo mi divné, že mě nepobolívá břicho. A v neděli po špinění ani známka. Tak budu muset asi koupit ještě nějaký test a pak se asi uvidí :wink:
Jaji je mi líto, že jsi Ms dostala, ale nezoufej tento měsíc to výjde :wink: , doporučují dělat svíčku po styku :grinning:
6. črc 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já už mám zase záhul. Pujdu žehlit to co mi už uschlo.
Žanet, když jsi MS nedostala, tak zajdi koupit testík, ať víme co a jak. :slight_smile: :slight_smile: Jáji příští měsíc budeš mezi náme, určitě :grinning: .
6. črc 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanet tak doufám, že ti to vyjde a budeš druhá v pořadí :grinning: Moc ti to přeji. Je sice svátek a manžel má volno, ale jel na pozemek rýpat ještě cestu a tak jsem doma sama a v pět jedu do práce na noční. Je mi tu samotné nějak čučno a jde na mě depka. V práci to ale rychle rozchodím. Jinak i mi jsme si tento měsíc nedávali pozor tak jsem zvědavá, jestli bych měla takové štěstí a byla těhulka, ale moc tomu nevěřím. Včera mi bylo ráno docela zle jak už dlouho ne pak se to uklidnilo. Asi jsem spíš něco blbého snědla. MS mám dostat až za týden a možná ještě později protože mám delší cyklus. Tak se nechám překvapit.
6. črc 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
-----------------------------
13.7.-Lucinka(gynda+Uz)
14.7.-Piskot(gynda+UZ)
14.7.-Jájulda(gynda+UZ)
16.7.-Piskot(screening+velký UZ)
27.7.-Jájulda(screening+velký UZ)

Ahoj holky!!!Tak se hlásím zpátky z oslavy!!!Bylo to náročné,ale super!!Pořádně jsem se odreagovala a nemyslela jen na těhu :slight_smile: Ale mám toho opravdu dost!!!Za chvíli ty akce zvládat už nebudu,ale to neva :wink:
Moooc vítám zpátky doma Jájuldu!!!Už si nám tu chyběla :wink: Je moooc dobře,že sis dovču pořádně užila a měli jste krásně!!!
Žanet!!!Čekám se zatajeným dechem a moooc držím palečky ať to vyjde!!!!
:wink:
Tak já jdu hajat!!!Musím si pořádně odpočinout!!!Padnu za vlast už teď :grinning: !!Zítra se ozvu papapa
6. črc 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsme doma!!! Jajuldu to je fajn že jste si to užili!! :grinning: :grinning: Jo mě bříško vysločilo taky v 9tt!! :grinning: :grinning: Teď máme 11tt a zase jsme vyrostli i když mě příjde že né už tak hrozně jako před tím!! Já mám jít do poadny až 28.7 ale budu tam volet a trvat na dřívější kontrole pořád mám ty problémy tak se mi to nechce nechávat takdlouho!!! Jinak já jedu na genetický odběra a ně jakej lepší UZ do toho brna 20.7!! Piškotku co to znamená Screening+ UZ, to jako ve 13tt!! U nás se dělá jen velkej UZ!!!!
6. črc 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Tak my už jsme taky doma! Už toho bylo dost, každý den oslavovat¨, pořád něco chystat a hlavně jíst! Už jsem na sebe vyloženě nasraná, protože akorát přibírám! MS se mi teda řádně rozjela. Nestačím se divit, tak silnou jsem jí neměla už roky! Ale to neva, snad se to všechno dočistí a bude klid! Zítra musím zavolat na gyndu a objednat se. No nic, jsem hrozně utahaná, takže jdu hajat :slight_smile: . papapa
6. črc 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky...Vendulko já byla ve 13.tt na velkém ultrazvuku v Brně(tam zjistili zastavené srdíčko :frowning2: ), ale byl mi nabídnut i odběr krve, na vroz.vývojové vady. Myslím 1400Kč za to chtěli. Já to nechtěla, myslela jsem, že je vše o.k., že si to nechám udělat až po 20.týdnu....No příště už si to radši nechat udělám, pro jistotu. :unamused: Jdeme donměsta, než začne pršet, od rána je u nás zamračeno. :confounded:
7. črc 2009 v 08:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, děkuji za podporu. Tak jsem si dělala test, no a rysuje se to tam // , takže jsem asi těhu. Ale zdá se mi ta čárečka slabá do těch 3 minut. Ale budu tomu věřit, až mi to potvrdí doktor. Jak rychle jste si to šly potvrdit k doktorovi?
Safir, to je super, že jste se taky už snažili :wink:
No a řeknu vám,že se citím teda divně, mám strach spíše než radost, ale doufám, že to přejde :frowning2:
7. črc 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci to je ono!!! Tam mám jet!!! Žanet moooooooooooc gratuluji!!!!!! :grinning: :grinning: Já to nahlásila hne po 3 dnech( to ty čárky už byli líp vidět) Ale pak jsem stejně čekala přes 2 týdny na UZ!!! :wink:
7. črc 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Žanetko gratulace veliká!!! :grinning: :grinning: :grinning: Já to zjistila v pondělí a hned v úterý jsem šla k Dr. Hned mi nasadila Utrogestan, tak jdi co nejdřív raději. I Na UZ už bylo vidět, že něco v děloze je... :slight_smile: Já ty čárečky měla taky furt slabé, až včera byli úplně stejně tlusté. :grinning: je to tam! To je paráda! :grinning: Vendulko a necháváš si to dělat ty krevní testy? Já už fakt vyrážím, nebo se nikam nedostanu dnes :grinning:
7. črc 2009 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek