• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Jajuldo už se snažilkujem :grinning: je hloupý že to mám pak dostat za týden, a kdyby se zadařilo tak pak zase přestoupit ke gyn. dr.!!! Ale v srovnáním s tím co bylo je to jen hloupost!!
14. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak potom se můžem přesunout sem na koníka do těhulek :grinning: Ale to už předbíhám, že :sunglasses: Nebo jak budete chtít....jdeme obědvat, tak ahojky všem
14. kvě 2009 v 11:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem pro to zůstat tady,i když budem těhulky ne??To už snad neva!!Ale uvidíme jak budete chtít!!Jdu se pokusit dát si do alba fotky jen tři,zbytek dodám ze svatby až to vykoumám jak,protože ty nemám v kompu :grinning:
14. kvě 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hloky moje děkuji moc za gratulace je mi 24 ještě to mohu říkat. Přiznám se že jak jsem otěhotněla tak jsem si říkala jak je to fajn první mimi do pětadvaceti.No stalo se a to je ta depka. Jinak děkuji za rady ohledně neschopenky nechám se převést jít po dvou týdnech od revize na JIp kde jsou takové hnusy to teda ne.Budu se bránit je to moje zdraví. No já měla druhou revizi po týdnu protože mi to dělalo neplechu a na uzv už ta dutina byla pěkně čistá tak snad bude vše Ok mám už jen pobolívání břicha. Jinak myslím, že můžeme klidně zůstat tady, že to nevadí. Jo taky jsem kousek od zlína. Můžu se tě zeptat jajuldo ke kterému dr.chodíš? Já chodím na polikliniku k dr. Masné. piškotku já jsme za tebe tak ráda :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safirko ty se máš že máš jen 24. Já mám už 34 - o deset let starší, to je hnus. CHodím k dr. Váchovi, jak je dům lékařů vedle obchod.domu Baťa. A je úplně super. Hrozně jemný, že ani nevíš, že tě vyšetřuje. Což se mi u dvou doktorů co jsem chodila dřív nestalo. U nich to byl úděs.
Holky já jsem pro tady zůstat už na stálo. Ovšem jsme tu 2 dny a už máme popsané 4 stránky. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: taky zkusím dát pár fotek do alba. Budete mít ty alba pod stejným jménem jako v diskuzi, ju?
14. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky hlásím, už mám album!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jájo moc pěkné!! :wink: To je úplně něco jiného, když už člověk vidí, s kým si vlastně píše :grinning: Jinak já chtěla první dítě Do 25 let, což se povedlo :slight_smile: Teď mi bude v červenci 28, a ráda bych si k narozeninám nadělila // :grinning:
14. kvě 2009 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajulda, máš krásné album a i jedno mimčo tak to je pěkné, až budu moct taky sem dám fotky, je to fajn vás vidět. Jajuldo chtěla jsem se zeptat a myslíš že by Dr. bral pro případ že bych měnila doktora? A jaký m´á třeba přístup k lidem, vysvětluje. Jdu uvařit manželovi něco dobrého k jídlu.
14. kvě 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem tam už taky šoupla nějaké fotky do alba, no to byla fuška. A taky jsem samozrejmě jukla na ty vaše :slight_smile: Safirko vše nej k dnešním narozenkám, ať tě v životě provázejí už jen příjemné věci :wink: a nenech se hnát do práce, máš se šetřit, jsi šestinedělka. No řeknu vám, že to ve mně čím dál víc hloubá, kdy začít se snažilkováním. Zatím mám šestinedělí za sebou i první MS, tak snad vydržím i do té druhé. Už jsem taky natěšená,že to tenkrát výjde. Jajuldo taky držím palce, ať Ms nedorazí..... Tak holky zase večer, jdeme s prďolou ven.
14. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, máte všechny moc hezké fotečky! Taky tady asi něco dám, ale bohužel, nemám ještě prcka, tak to nebude tak veselé, jako ty vaše :frowning2: . Jdu na nákup a taky do lékárny. Koupím si ten femibion 800, kontryhel a ovulační test. Myslíte, že když jsem měla před otěhotněním ovulaci kolem 15. dne, že to teď po potratu může být zase jinak?
14. kvě 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safirko, já myslím, že doktor možná bere. To chce zavolat a zeptat se. Má opravdu skvělý přístup k lidem, vysvětlí ti co potřebuješ, je pohodový, klidný. Opravdu jsem ráda, že jsem u něj. Jestli chceš dám ti číslo. Děkuji za chválu na album. Trošku jsem se do toho obula. :wink: :wink: Ještě jsem tam chtěla dám malého když byl v porodnici, ale to už je 3,5 roku, tak nevím zda je to aktuální.
Luciienko, držím palečky, ať si // dáš k narozeninám. :slight_smile: . Já si dalal k narozeninám konec těhu (týden po mých narozkách), super :frowning2: . Ale už je to pryč. Já jsem holky vůbec neplánovala kdy mít dítě. Žila jsem 3 roky sama, s kámoškou jsme jezdily po dovolených, užívaly si života. Pak se objevil můj manžílek a šlo to ráz na ráz. Malý se narodil ve třiceti. Možná se zdá že je to pozdě, ale mě to ani nepřijde. Vůbec si tak nepřipadám.
14. kvě 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je sranda já jsem si dala album ale mám to úplůně špatně popsané podívala jsme se na špatné čísla tak se prosím nedivte. jajuldo budu moc ráda, když mi tady na něj necháš číslo moc děkuji. Omlouvám se za ty popisy :grinning:
14. kvě 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak popisy v albu už mám zprávně :slight_smile: Už jsem přišla jak se to přepisuje. Pak tam dám i fotku našeho kocoura je to frajer :grinning:
14. kvě 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tak už máme albumy všechny, to je super. Vlastně ještě Jáji a Piškotek. :wink: :wink: :wink: Safirku to číslo je 57 743 79 92, každý den 7.30-11.30. Dnes je tam do 17.30. Tak jestli chceš můžeš tam hned brnknout. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jáji já jsem si ovu test nedělala nikdy. POčítám to od prvního dne MS. DOktoři píšou, že od 9 do 19 dne je největší pravděpodobnost otěhotnění. Ale podle mě je největší šance 12-14 den. :slight_smile: :slight_smile: Jak to může být po potratu to nevím, ale já doufám,že stejně. :unamused: :unamused:
14. kvě 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Teda vy se činíte, už 4 stránky :slight_smile: . Já jsem dnes byla na kontrole na gynekologii, paní doktorka je hodná, i když mám po šestinedělí, nechala mě doma, ať se dám do pořádku. Brala mi stěry, a kontrolovala dělohu atd atd. Takže na kontrolu jdu zase za 14 dní.
Pokusím se vás dočíst :wink: ať vím co se děje a jsem v obraze... :slight_smile:
14. kvě 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem si dala do alba taky pár fotek,tak až se Vám bude chtít,tak mrkněte!!Časem ještě nějaký přidám :wink:
Já jsem si ovu test zkoušela tenhle měsíc jen informativně,abych věděla kdy mám přesně ovulaci no a ono se zadařilo hned napoprvý!! :wink: Jen to bohužel není levná záležitost,oni ty testy stojej celkem dost,tak je zbytečný dělat si je každej měsíc!!Stačí jen jednou,abyste věděli co a jak :slight_smile:
14. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda tady se to rozjelo, to na starých stránkách nebylo :sunglasses: je vidět jak nám to všem svědčí :grinning: já album založit nemůžu, pracuju ve velké firmě, kde je spousta "na dítě nachystaných třicátnic" a je příliš velké riziko že tady na mě někdo narazí - ale dám sem hned první ultrazvuk až budu zase těhu - podle toho mě doufám ty fúrie neidentifikují - snad mi to neude moc podobný :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, myslím, že když se někdo podívá na tyhle stránky, tak je mu jasné, že máme tady svou diskuzi a nebude chtít se vstoupit. Klidně albumek udělej, tešíme se :wink: :wink: :angry: :angry:
Já to nějak s tou ovulací neřeším, ale je fakt, že bych ji měla mít teď a už dva dny mě pobolívá trošku v podbřišku. Holky u nás prší, tudíž nemůžeme jít na písek s cvrčkem a tak máme tvořivý den. Celý stůl v kuchyni mám polepený, Daňulka už hraje všema barvama od fixek - stůl taky, oblečení...... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Jdu vydrhnout stůl práškem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. kvě 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo děkuji za číslo jsi moc hodná :slight_smile: Jojo děti jsou radost.Už se těším až budu mít taky raráška. Ivu nic si z ženských nedělej a klidně tu foto dej at si myslí co chtěj.Některé jsou fakt potvory zákeřné. :angry:
14. kvě 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky!Tak jsem do alba už hodila i fotky ze svatby,tak na ně mrkněte!! :slight_smile:
Ivu klidně si sem pár fotek dej a ženských si vůbec nevšímej,pokud na tuhle naší diskusi narazí,tak uvidí :angry:
Jinak holky začínaj mě bolet pěkně prsa!!Hrůza!!Čekám kdy mi začne být blbě jako minule!! :frowning2: To jsem schodila šest kilo za 14 dní!!Jen jsem zvracela :zipper_mouth: Tak snad by se to teď mohlo obejít bez zvracení :grinning:
14. kvě 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No piškotku, jako nevěsta jsi byla kočka :slight_smile: Moc Vám to spolu slušelo.Zachvilku budete mít výročí viď? Mi měli rok od svadby teď koncem dubna a pak se to vše zvrhlo :frowning2: ach jo. Moc ti to přeji a když ti bude zle ber to jako oběť:slight_smile:Taky tam hodím fotky ze svatby :slight_smile: nádherně jsem si ten den užila.
14. kvě 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda piškotku, byla jsi nádherná nevěsta :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Moc vám to služšelo. Holky já už jsem vdaná 5,5 roku. To je síla, že? Taky hodím pár fotek ze svatby, ale nevím kde mám CD. :unamused: :unamused: :unamused: Taky tam dám fotku našeho cvrčka když byl v porodnici. Piškotku tak už na tebe začínají doléhat těhotenské problémy :wink: :wink: :wink: :wink: to je krása,že? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. kvě 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safirko!Teď to bude přesně rok od svatby!!Taky jsem si svatbu pořádně užila,byl to nádhernej den!! :wink:
Nemysli na to špatný co bylo!!Vrátit to bohužel nejde,tak teď už koukej jen dopředu a uvidíš,že se ani nenaděješ a budeš těhule :wink: Kdy máte v plánu se začít snažit??
14. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo!Je to nádhernej pocit,i když mi zrovna dvakrát dobře neni,ale překousnu to a s radostí,hlavně když všechno bude ok :wink:
Holky nedalo mi to a mrkla jsem na to,kdy mi vychází porod!Vím,že je to strašně brzo,jen mě to zajímalo!Tak to vychází na 20.ledna :wink:
Ale teď už nic koumat nebudu a nebudu se stresovat a snad to dopadne!!A hlavně ať mě co nejdřív některá následujete,nejlépe všichni :slight_smile:
14. kvě 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem si přidala taky fotku a ostatní až se mi podaří je zmenšit! :wink: Jinak všechny máte hezký fotky, je fajn že si vás už nemusím jen představovat!! Já žádné těh. problémy neměla jen mě hrozně boleli prsa a skoro okamžitě se zvětšili! Tak jsem to taky poznala a test byla jen pojistka!!! Ale říká se každé těhu je jiné! No to je pravda kdo se přidá ke snažilkám?!
14. kvě 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku já si taky zkouším když mě to chytne, jaký bych měla termín. Na tom není nic špatného :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Máš krásné svatební fotečky. To už jsem psala.
Dala jsem tam fotku malého jak se narodil. Bylo to také mimiško a teĎ je to pěkný rarášek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jak se mate?muzu se pridat???
14. kvě 2009 v 19:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sákra! Člověk si na pár hodin odskočí od PC a pak se nemůžu ani dočíst :wink: ! Vy jste ale údernice! Tak v lékárně nic neměli, ani femibion a ani kontryhelový čaj! Ach jo! Musím tam jindy. V obchodě jsem potkala známou se sedmiměsíčním bříškem, zase mě to dostalo :confounded: ! Doháje, pořád to ještě nedávám, tak jak bych si sama přála ...
14. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj nathali! Klidně se přidej ....
14. kvě 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji co je to za lékárnu, že tam nin nemají? Máš pravdu, že chvilku tu člověk není a hned šup další stránka. Nevím jak to vyřeším až odjedu na 14 dní na dovolenou. Holky jedete někam na dovču?
Nathali přidat se můžeš pokud holky nejsou proti. :wink: Všechny jsme se potkaly na jiné diskuzi a teď jsme se přemýstily sem.
14. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek