• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Ivi je to přesně tak jak píšeš... i u nás.... Mám stejné pocity jako ty. Ikdyž jak říkám, tím že dva kluky mám tak tím více to u nás je spíš nesnažilkování...... :frowning2:
10. črc 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaji, leni, nehažte flintu do žita. Taky na nás dojde... Prostě si užijeme léta s plochým bříškem, nebudeme na to myslet ani počítat plodný dny a do vánoc budeme těhu. Z historického hlediska je to nevýznamný časový úsek :dizzy_face: tak se tím nebudeme trápit. Chce to najít si jiné aktivity a rychle si ještě užít co to jde, protože pak už budeme jen přibírat, hekat, funět, rodit a pak přebalovat a v noci vstávat :grinning: :grinning: :grinning: a prcek nám zůstane pak napořád, takže život už nebude nikdy jako teď. Buďme tedy vděčné za to co je, někdo "tam nahoře" ví co je pro nás nejlepší a kdy nám fazolku poslat do cesty... :wink:
10. črc 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ivi mluvíš mi z duše, taky to tak cítím, že to přijde v době kdy to budeme nejméně očekávat. Taky se teď soustřeďuji na jiné věci. Chodím na kafíčka, cvičit a domlouvám si nějaké pařící akce, lymfatické drenáže kosmetika. Prostě ten čas využít jinak. Je to tak jak to je a my s tím nic neuděláme. Kdo ví čeho jsme byli ušetřeni. Tak hlavu vzhůru a hurá do boje. :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já se vám holky nedivím, všechny ženské jsou asi stejné. :wink: Když se tu objevili první 3 těhulky, povzbudilo mě to. :slight_smile: Jenže když jsme prosnažili měsíc a nic tak mě to totálně zdrtilo! Doufala jsem, doufala a nic. Pocity popisovat nemusím, přiznám, stejné jako vy teď. Kdyby se to nepovedlo tento měsíc, tedy minulý, taky bych přestala "psát", nebo to výrazně omezila. Občas to "bolí", když se ostatní radují a já ne....Aspoň někdy napište co a jak, určitě budou všichni rádi!! :wink: Chodím ještě na jinou diskuzi, jen občas, tam je spousta snažilek, snaží se už několik měsíců a měsíc co měsíc mají ty samé články!!! V polovině cyklu píší o snažení, před MS že mají ty a ty příznaky a pak zklamání, že tento měsíc opět nic a spoustu rádobypovzbudivých odpovědí.......... :frowning2: Jo jo, teď se mi to píše, ale byla jsem také snažilka, všechny tady byli na tom, jako vy teď. Někomu se zadařilo hned, někomu ne. :frowning2: :wink: Věřte, že vaše pocity chápeme a já za sebe přeji, aby z vás brzo ty maminky byli!!! :wink:
10. črc 2009 v 19:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem nějaká otahaná tak jdu spát! Tak přeju krásný víkend všem :grinning: pa
10. črc 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky snažilky, máte všechny pravdu je to tak, jak píšete :cry: , je to prostě přirozená reakce.
Já jsem si dávala reálné cíle, tak jsem počítala, že se zadaří později než dřív, ale kdyby se nezadařilo, tak bych byla zklamaná a celkem mě ztresovalo, že jiným se zadaří hned a mi ne. Jsme prostě bytosti a máme city, tak se v nás to pořád mele. Přeju vám hodně štěstíčka a síly a věřím, že si za chvíli budem psát, které plýnky jsou nejlepší :grinning:
10. črc 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Piškotku knížku jsem si neobědnala, při malé jsem si koupila knihu o mateřství, , kterou napsal tým lékařů a krásně popisujou průběh těhotenství, porod i jak se starat o novorozeně.
11. črc 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte, tak my jsme nakonec doma, je škaredě a ke všemu mě od včerejška bolí bříško :frowning2: Je to takové jakoby bodnutí, píchnutí několikrát za den, stává se vám to?? K tomu se přidali i bolesti zad, bolesti v kříži.....v pondělí jdu na urologii, jestli to nejsou močový cesty, jsem jediná nebo má některá těhulka něco podobného???? Prosím napište. díky za odpovědi :sweat_smile:
11. črc 2009 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jek už jsem psala já mám bolesti od začátku do teď!!! U Ady jsem to neměla, prý je to jak se roztuhuje děloha!!! Někdy je to fakt dost nepříjemný!! Jako by při MS ale silnější a do toho ty píchance do třísel a nad stydkou kost!!! Chce to klid, nic nezvedat a spíš polehávat než sedět( někomu se to zhoršuje při pohybu, v sedě)!! Hele hlavně klid já s těma bolestma bojuju až víc jak 7 neděl!!!! :wink:
11. črc 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jo Vendulko, to je přesně ono! :slight_smile: A co záda, ty tě nebolí?...Tak doufám, že to je jen to roztahování dělohy! :sunglasses: Myslela jsem, že mám cystu, taková bolest mi připadala jako při cystě, ale na UZ nic, jen bublinka v děloze. :grinning: Těším se strašně na pondělí na kontrolu u gyn., už se vám nedivím, že jste vždy tak nedočkavé. :grinning: Jdeme se dívat na pohádku a v 5 večer jdeme do cirkusu. Tak se zatím mějte a Vendy díky za odpověď! :wink:
11. črc 2009 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!
Taky přeju krásný víkend!!!U nás je ošklivo,tak se celý den válím v posteli a koukám na telku!!Prostě pohoda :slight_smile:
Jinak všem snažilkám moooc držím palečky a chápu je!!Vím jaký to je!!Každá si tím prošla,ale věřte,že se časem zadaří!!!Do té doby jak psala Ivča a Safirka si užívejte!!!Chodte na kosmetiku cvičení a pařit s holkama a až nastane ta správná doba,tak to určitě přijde!!!Hlavně se občas ozvěte ať víme jak se máte a doufám,že na nás nezanevřete a až bude správný čas,tak se k nám znovu připojíte!!! :slight_smile:
Tak já jdu zas hajat zatim papa.....
11. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci občas mě bolí i v zádech tak to k tomu asi patří!!
11. črc 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, mě taky pobolívá břícho, při malé jsem něvěděla ani že jsem těhotná a teď tohle. Připadá mi, že od toho potratu to není moje tělo :angry: No a dneska mám nějaké divné tlaky a ani jak jsem ležela, tak mi to nepomáhalo, aby to přešlo. No a záda mě taky začaly bolet. A doktora jsem se ptala, jestli to nevadí, když mě bolí to břicho, tak říkal, že je to dobře, že jdou vidět aspoň hormonální změny, tak nevím :unamused: Člověk už je z toho trošku vydivočený, když už je po tom jednom potratu.
11. črc 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak Žanet , on je to asi normální ale po tom co jsme si prožili máme ze všeho strach!! A nikdo jinej to nechápe jen zase mi!!! :slight_smile: I Dr jsou podle mího na to co vše bylo, moc v pohodě!Chápu že se s tím setkávej denně, ale nás to nezajímá, nás stejně zajímá jen to naše mimi!!!! tak holky hlavně naberte spoustu sil a ať jim ukážem že to dotáhnem až do konce!!! :slight_smile:
11. črc 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všem těhulkám přeju pohodové těhu ať vše dopadne jak má :grinning: a všem netěhu ať se co nejdřív zadaří :wink: !! Mějte se
11. črc 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulko, no doufám, že po prvních třech kritických měsíc se vše ustálí a tělíčko bude ok a člověk si bude už jenom užívat těhotenství. Někdy si říkám, že to předtím byla prostě náhoda a snažím být statečná :wink: , ale někdy to prostě v člověku hloubá. Ale musíme být silní :angry: , já vím
11. črc 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky - těhulky, mám na vás takovou prosbičku. Děláte si doktorskou postupku, to je bezva. Ale mohla bych čistě ze statistických důvodů a neukojitelné zvědavosti poprostit o postupku otěhotnění - po kolika MS od revize se vám zadařilo ? :slight_smile: Nějak se v tom už neumím zorientovat a splývá mi to. Díky moc ! :dizzy_face: :dizzy_face:
12. črc 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem otěhotněla hned po 1MS, Lucinka po 2MS, Piškotka asi po 4MS, a Jajulda nevím jestli po 1 nebo po 2MS, a Žanet asi taky tak!! Nebo mě holky opravte!!! :wink: :wink:
12. črc 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda Vendulko, klobouk dolů...taky v tom mám guláš... :grinning: Jinak potvrzuji, zadařilo se po 2 MS, přesněji 25.3. byla revize a 1.7. jsem objevila // :wink:
12. črc 2009 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
-----------------------------
13.7.-Lucinka(gynda+Uz)
14.7.-Piskot(gynda+UZ)
14.7.-Jájulda(gynda+UZ)
14.7.-Vendulka(gynda+UZ)
16.7.-Piskot(screening+velký UZ)
21.7.-Žanet(gynda+Uz)
27.7.-Jájulda(screening+velký UZ)
28.7.-Vendulka(Olomouc)

Ahoj holky!!!Hezkou neděli!!!My jsem se s manžou začli snažit na konci února a v dubnu už jsem byla těhule,takže myslim,že to vychází 2MS a pak už jsem to nedostala :grinning:
Zrovna jsem uklidila celý byt a mám toho plný kecky,tak se půjdu natáhnout k telce a odpočinout si!!!
Lucinko!!!Zítra k doktorce Ti držím mooooc palečky a pak dej hned vědět!!!Určitě to dopadne dobře!!!Můj manžel má zítra narozky,tak to budou samé dobré zprávy :wink:
12. črc 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zrovna jsme se vrátili z výletu z Prostějova, byli jsme u švagrové, tak jsem pěkně šoférovala, no paráda. Moc nemám příležitostí řídit, tak to byl pro mě svátek :grinning:
Ivi, tak já jsem byla na revizi 1.4. a začali jsme se snažit 22.května, ale otěhotněla jsem po 2 MS a Jajulda taky po 2 MS.
Luci, hodně štěstíčka při zítřejší kontrole, ať jste oba v pořádku!!!! Už uvidíš i srdíčko?
Jdu hodit malou k babičce ještě, protože nám budou dělat zítra stupačky v paneláku, no a bude stačit když budu chodit čurat do kýble já :grinning: , Aja ať má trošku pohodlíčka.
12. črc 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jejda tak ty stupačky vám Žanetko nezávidím...taky jsme si tím prošli :unamused: To já nevím, jestli bude srdíčko vidět, dle poslední Ms jsem nějak 5tt a něco tak asi ještě nee :sweat_smile: Přišli jsme z cirkusu právě, no to byl teda zážitek....nějací Brňáci to byli...prý to jste ještě neviděli, pes na koloběžce!!!(jako reklamy na to). No paní postavila psa na koloběžku, držela ho, projela s ním jeviště tam a zpátky a bylo po psovi na koloběžce! :confounded: Jsem myslela, že si dělají srandu. No příště už do takového malého cirkusu nejdu. Jinak samý kecámí a malou to vůbec nebavilo, o přestávce jsme to vzdali a šli domů. :grinning:
12. črc 2009 v 17:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, hlásím, že jsem od čtvrtka mladá paní :wink: Jinak jsem měla velkou kliku, MS se dostavila po revizi třetí den po svatbě a je to tedy síla, leje ze mě krev jak z vola :sweat_smile: Je mi ale hrozně zle, zítra jdu na gyndu, asi mi bude chtít ukončit neschopenku a to má ještě více jak týden do konce šestinedělí
12. črc 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci držím zítra pěstičky!!! Já títra s Adou odjíždím k naši tak budu 3 dny bez netu!!! Tak až se vrátím tk písnu jak jsme dopadli!! Doufám že mě potěší a pogratuluje ke konci 12tt!!! :grinning: :grinning: A že to konečně nebudu muset tak zkrývat! je to čím dál těřší!! vyhýbat se známím a dělat jako že nic!!! :wink:
12. črc 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lindazofie, gratuluji ke stavu manželskému :grinning: , říkali jsme ti, že ti to pěkně výjde,že MS dorazí po svatbě. Určitě sis svatební den náležitě užila :wink: Myslím, že tě doktor ještě nechá doma, když je ti tak zle, ne? Zkus ho zlomit!!!
Vendy, tak ti taky přeji hodně štěstíčka u doktora, všechno bude v pořádku, neboj. Uží si prázdniny u rodičů
:grinning:
12. črc 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je síla, v průměru tedy těhu bývá po 2 MS - to je teda fofr !! Já jsem tady po druhé MS tak šup šup ! :dizzy_face:
13. črc 2009 v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ty jsi Ivi teda ranní ptáče :wink: . No nedá se nic dělat, jste s Jajou na řadě, tak makněte :wink: :grinning:
Jo, dala jsem si fotky testíků do alba, aspoň něco, když doktora mám až příští týden.
13. črc 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
-----------------------------
14.7.-Piskot(gynda+UZ)
14.7.-Jájulda(gynda+UZ)
14.7.-Vendulka(gynda+UZ)
16.7.-Piskot(screening+velký UZ)
21.7.-Žanet(gynda+Uz)
27.7.-Jájulda(screening+velký UZ)
28.7.-Vendulka(Olomouc)

Ahoj holky!!!Tak Lucince na dnešek držíme mooc palečky!!!!Pak dej hned vědět!!!
A zítra na gyndu nastupuje první trojce těhulek,tak snad bude vše ok a dopadnem všechny na výbornou!!! :wink:
Když bude vše ok,tak mě už ve čtvrtek čeká screening a velký UZ,tak jsem zvědavá!!!
Holky nevíte od jakýho týdne se dá zjistit pohlaví???A necháte si to říct???Já jedu 13tt,tak to ještě asi nebude vidět,že jo????
Žanetko!!!Krásný testíky!!!! :slight_smile: Hezky Ti HCG stoupá!!!To je moooc dobře!!!! :slight_smile:
Holky!!!Hlásím,že od 27.7. tady na týden nejspíš nebudu!!!Máme jet s mamčou na chalupu a tam net neni,ale to dám ještě stopro vědět jestli jedem nebo ne!!!
13. črc 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanetko, nejsem ranní ptáče, jen nedočkavá... :grinning: včera jsem si dělala test (protože je mi blbě a motá se mi hlava, spím a žeru jak regiment vojáků) a byl tam duch (ovšem, je možný že jsem ho vytáhla očima), tak jsem si skočila dneska ráno na gyndu. Vim, že je brzo, jsem teprve 27 DC. Ale beru od potratu Duphaston od 15 DC (10 dní) na udržení a nechtěla jsem na moc dlouho přerušit braní, pokud bych byla těhu. Dr. mě vzal na UZ - viděl jen vysokou sliznici a žlutý tělísko, takže ovu byla. Vzali mi krev na hCG a po 14h si můžu zavolat na vysledky. Na kontrolu mám jít za 14 dní v pondělí :slight_smile: tak uvidíme,... ještě 1,5h nejistoty.... :angry: Teda pokud se zadaří, tak asi vyjde hvězda na východě, protože jsem to dělali tento cyklus tak s bídou 2x :dizzy_face:
13. črc 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee Ivčo!!!To by bylo super!!!!Moooc moooc držim pěstičky ať máš HCG pozitivní!!!To by bylo super :wink: Až budeš vědět výsledek,tak dej hned vědět!!!Moooc na Tebe myslim,aby se to povedlo!!!!! :wink:
13. črc 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek