• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Ahoj holky, vy jste se tedy rozepsaly. Víkend byl super. Já si teď užívám manžílka, protože má dovolenou, Ale od příštího týdne nám to končí. Já jsem otěhotněla po 2 MS. Už se těším na zítřek. Snad to bude v pohodě.
Ivčo, moc držím palečky ať to vyjde. Hned dej vědět jak jsi dopadla.
Jáji, proč se nemáte snažit až po imunologii. Já měla 2 potraty a nic takového jsme neabsolvovala. Já bych se snažila hned. Znám se, nevydržela bych to.
13. črc 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak konec nejistoty :sunglasses: hCG 93,11 a dr. říká, že je to začínající těhu. Tedy opravdu VELMI rané. I to, že jsem nevydržela čekat do 14h svědčí o mojí netrpělivosti... ale vy to chápete, že jo ? :grinning: :grinning: :grinning:

Piškotku prosím připsat na postupku. 27.7. půjdu na srdíčko :wink:
13. črc 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo!!!!To je suuuuupeeeer!!!!Velikánská gratulace!!!Do postupky Tě samozřejmě přidávám!!!! :wink:
Tak to si nějak ve 3tt nebo ještě míň???Já když byla na ve 4tt,tak jsem měla HCG už 400!!!
Každopádně je to bomba,že se to povedlo tak brzo!!!!!!! :wink:
13. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
-----------------------------
14.7.-Piskot(gynda+UZ)
14.7.-Jájulda(gynda+UZ)
14.7.-Vendulka(gynda+UZ)
16.7.-Piskot(screening+velký UZ)
21.7.-Žanet(gynda+Uz)
27.7.-Jájulda(screening+velký UZ)
27.7.-Iva(gynda+UZ)
28.7.-Vendulka(Olomouc)

A jsi tam Ivčo!!!! :grinning:
13. črc 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku, já jsem podle poslední MS 3+5, takže to je 4 tt. No je to nějaký nízký číslo... :confounded: Tabulky říkají, že bych měla mít 5-428 jednotek. :cry:
13. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi velká gratulace neboj se. Podle MS můžeš být tak, ale ovulace mohla proběhnout později a těhotenství může být tedy menší. Podle MS se nespoléhej. Pokud by jsi byla už skoro ve 4 týdnu tak na uzv už by byla vidět bublinka v děloze takže jsi těhotná asi ještě míň. Neboj to bude dobré mysli pozitivně a velká gratulace :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju Safirko, věřím že brzo budete následovat i vy všechny ostatní. :wink:
13. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo grááááátulujíííííí. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To je super. Tak Safírko, ještě ty a Jáji. No teda pokud Jáji nebude čekat až do září. Tak jsem zvědavá kdo další se přidá. Holky, já nevím ohledně těch čísel-jednotek. Na to se Ivčo vykašli. Důležité je, že jsi těhu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: V té vaší frekvenci snažení je to velký úspěch.
Safi a vy se snažíte nebo ne? Třeba se pak budeme potkávat u doktora, pokud se snažíte.
13. črc 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju Jajuldo... (i všem ostatním z adržení palečků) budu se to snažit to číslo neřešit. Minule to takto začalo :angry:
Teď musím vydržet 14 dní do srdíčka, pak se uvidí...

Ještě Lendula (kromě Safirky a Jáji) je čekatelka... pak bude naše parta kompletní. Jsme pohnojené, jde to rychle...

Safi, myslím, že jsme měli revizi ve stejném období (24.3.) držím palečky ať se zadaří co nejrychleji... :dizzy_face:
13. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, to je super, že jsi těhu, moc blahopřeji. No a měli jsi to i pěkně bez práce :grinning: skoro. Máš super doktora, že už tě vyšetřil a víš, jak si na tom, to o mojem se nedá říct :angry:
Holky, držím palečky na zítřejší kontrolu!!!!
Těhotenský virus bude pokračovat dál holky snažilky nebojte, on si vás najde :wink:
13. črc 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky!!Nevíte jak je to stím pohlavím???V kolikátém týdnu se dá zjistit???VE čtvrtek budu ve 13tt a to my ještě asi neřeknou na velkým UZ co je to,že jo???Necháte si říct co čekáte???Jestli holčičku nebo kluka!!Já to vědět nechci,ale manžel je nedočkavec,tak si to necháme prozradit!!! :slight_smile:
13. črc 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Ivi, moc gratuluji :grinning: :grinning: :grinning: ! Při té vaši fregvenci to fakt koukám, ale stačilo to!
Já mám za dneska za sebou první pracovní den - byl to pěkný mazec! Doma další facka v podobě dodělané dlažby, takže je všude binec! Co už!
Já budu snažilka až někdy v zíří, říjen. Počkám na tu imunologii. Dokonce jsem se i uklidnila a tolik nepanikařím, že nejsem těhu. Většina z vás bez problémů otěhotněla po pár cyklech, já ne. Vaše těhotenství povětšinou dopadla jako zamlklá těhu, mě odtekla plodová voda, takže má doktor obavu, aby další těhu zase nedopadlo špatně. A z toho já mám hrůzu, takže raději počkám. Pokud pak do konce roku neotěhotním, tak půjdu na IUI. Už nebudu na nic čekat. Takže tento měsíc Safča a Lendul a budete kompletní :slight_smile: ....
13. črc 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku, mě v tom 13tt nebyli schopni říct, co to bude, ještě to nebylo moc vidět. Asi záleží na kvalitním UZ, ale doktoři neradi dopředu spekulují ...
13. črc 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji - děkuju moc, fakt je to zázrak :grinning: No alespoň máš jiné - pracovní - myšlenky. Když na chvilku zapomeneš na těhu, tak do toho pak spadneš ani nevíš jak... ale pokud fakt vydržíš do října, bude to jistější a ty budeš klidnější.
Ale moc se od nás nedistancuj... do party patříš a hotovo !

Piškotku, já slyšela že na velkém UZ už se to poznat dá, ale záleží na prckovi, některej se neukáže až do porodu a pak je to překvapení... tak bych toho malýho respektovala... :dizzy_face:

Piškotek, Jájulda, Vendulka - holky vydyndejte si zítra fotečku a dejte ji do alba !! ať nám ty jesle hezky rostou

:sunglasses:
13. črc 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky!!!Začínám panikařit!!!Snad to bude zítra ok a v pořádku!!!!Mám strašnej strach!!!Už aby to bylo za mnou a věděla jsem,že je vše ok!!!Pak se zklidním!!!
Ivi!!Já budu mít fotku buď zítra a nebo počkám do čtvrtka z velkýho UZ,ale já to určo nevydržim,takže pokud bude zítra vše ok,tak si fotku nechám udělat!!! :slight_smile:
Lucinko!!!Jak si dopadla???Myslím na Tebe celý den,tak se ozvi ať nemáme strach!!!
Tak zatim papa a zítra na nás tři mě,Vendulku a Jájuldu myslete a držte palečky!!!!
13. črc 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dneska byla u doktorky, jak jsem měla MS nemohla mě vyšetřit a příští týden má dovču, takže super ještě 14 dnů neschopenka
13. črc 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku z knížky jsem vyčetla, že pohlaví jde zjistit v 16 týdnu, tak si ještě musíte počkat :sunglasses:
Lindazofie, no vidíš, aspoň zpočneš!
Jaji máš pravdu, asi bude lepší počkat, ať jste chytřejší a ať není žádný problém.
Piškotku věřím, že jsou to pěkné nervy před kontrolou, ale věřím, že budete všechny v pořádku i ti vaši prcci!
13. črc 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jsem tak ráda, že se všem zadařilo tak brzo. Já stále čekám na MS už je to 32DC, ale já ho mám delší, stejně tomu moc nevěřím, že by se nám zadařilo. Spíš ještě ne. Jo Ivi revizi jsem měla 28.4. Já teprve čekám na druhou MS.Jsem z toho jakási smutná, tolik bych si přála, aby nám to vyšlo brzo.Tak se těhulky hezky opatrujte a ať Vám ti broučci pěkně rostou a jste všechny v pořádku. Ivi HCG neřeš, mě taky dr. řekla že jsem ho měla pozitivní ale nižší, ale v 6 tt. jsme měla hezkou srdeční akci.Každé těhu je individuální a to jejich tabulkování je někdy pěkně na prd. Jajuldo manžel mi řekl, že by chtěl miminko takže se na to po MS hezky vrhneme. Možná se někdy u dr.setkáme :grinning: :grinning: Snad se i nám zbývajícím třem zadaří velice brzy. Jaji práce ti pomůže nemyslet a pak to přijde raz dva uvidíš. A miminko budeš mít pak pěkně v létě :grinning: :grinning: piškotku budu na tebe moc myslet a neboj už to bude vše v pořádku. Dej si pěkně čokoládku na nervy :grinning:
13. črc 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky my tak před půlhodinkou dojeli z Brna. Byli jsme po nákupech. Karolínka v autě spala tak teď má napilno a spát se jí nechce. Ivi přidávám se ke gratulacím!!! :grinning: Piškotku to je asi ještě brzy na pohlaví, mě Karolínku řekli až ve 20tt. Jinak já dneska dobrý, vyfasovala jsem další 2 krabičky utrogestanu a na kontrolu jdu 23.7. :grinning: Ještě nebylo vidět srdíčko, prcek odpovídá 6 týdnům. (minule mi bylo srdíčko vidět až v 7 a půl tt). Jinak doktorka se usmívala jak měsíček na nebi. :grinning: Už se těším na další týden...a rovnou si s ní domluvím, jestli mě pošle na ten UZ do nemocnice, protože ona stále nemá ten strojek na fotky :frowning2: A já bych chtěla aspoň jednu fotečku do 10tt. :frowning2: Jsem pěkně utahaná tak dobrou noc všem :wink:
13. črc 2009 ve 21:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safiro teprve čekáš na druhou MS?? Já dostala MS po revizi za 34 dní :confused: Jinak taky se začnu tento měsíc snažit, no snažit spíš tomu nechám volný průběh a uvidí se. Jsem ráda, že teď 14 dnů budu ještě doma na neschopence. :sweat_smile:
14. črc 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak máme po kontrole. Byla jsem pěkně nervózní, naštěstí manžel ne a malý mě cestou rozptyloval srandičkama, takže se to dalo. Oproti minulku jsme pěkně vyrostli. Už máme krásně vidět hlavičku, ručičky (dokonce i prstíky), nožičky. Nejdříve jsme spinkali, ale jak se přišli podívat kluci, tak sebou mimčo začalo mydlit o stošest. Schovávalo si hlavičku, boxovalo (tak to nazval Daňulka), kopalo atd. Doktor byl nadmíru spokojen. Měříme 4,5 cm, což odpovídá 11+5tt. Ale ono to je orientační. Vysvětloval mi, že někdo může otěhotnět klidně i dva dny po MS nebo taky dva dny před MS. Byl to nádherný pohled. Už žádné prášky jíst nemusím. Už to prý nemá cenu, protože vyživuje placenta. Další kontrolu máme 17.8. Takže to můžeš Piškotku dopsat do postupky.
Safi a nemůžeš být už v tom?
Jáji, všechno bude fajn. Doufám, že nás neopustíš a budeš tu s námi.
14. črc 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!Hlásím příchod!!!!Je to úžasný!!!!My přežili 10tt!!!Jsme 12+5!!!Máme přes 6cm a je nádherný!!!Dvě ručičky,dvě nožičky!!! :wink: Jsem strašně štastná!!!Takže ve čtvrtek směr Praha a snad vše dopadne ok!!!Fotku mám!!Takže to hodim do počítače a pak hned do alba!!!Je tam chudáček celej zkroucenej!!!Doktorka už nemá tak dobrý UZ jako v Praze,ale takhle vypadalo vše ok!!Tak snad to tak bude i v Praze!!!Tak já se jdu vrhnout na tu fotku!!! :slight_smile:
Jájuldo!!!Taky mooooc gratuluju ke kontrole!!!!Je to super!!!! :wink: Taky krásně rostete!!!!!!
14. črc 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku, krásný. Gratuluji, že je vše v pořádku :grinning: :grinning: :grinning: . Kdy máš termín? Vendulka má 26.1? Nějak si to nepamatuji. Kdy jdeš na kontrolu?
14. črc 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
-----------------------------
16.7.-Piskot(screening+velký UZ)
21.7.-Žanet(gynda+Uz)
23.7.-Lucinka(gynda+UZ)
27.7.-Jájulda(screening+velký UZ)
27.7.-Iva(gynda+UZ)
28.7.-Vendulka(Olomouc)
11.8.-Piskot(gynda+UZ)
17.8.-Jájulda(gynda+UZ)

Tak holky!!!Fotka je v albu,tak mrkněte!!! :wink: Je to takovej ufonek!!! :grinning: Jájuldo!!!Jestli máte fotku,tak šup sem s ní!!! :wink: Ať vidíme vašeho dlouhána :slight_smile:
14. črc 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jájuldo!!!Termín mám 21.1. :grinning:
14. črc 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a kontrolu další už mám v postupce!!!Jdu 11.8. :slight_smile:
14. črc 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nevím jak tam tu fotku dát.
14. črc 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Najedeš si na svý album a tam se Tě to zeptá jestli chceš přidat novou fotku a pak už Tě to navede!!! :slight_smile:
14. črc 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Piškotku, Jajuldo, mám strašnou radost, že jste dopadly u doktora dobře a že prospíváte vy i ti vaší prckové a že je už všechno v pořádku. Piškotku to máte teda krasavce nebo krasavici :wink:
14. črc 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Je to krásné, jak všechny rostete :slight_smile: . Připadá mi to jako před pár dny, kdy jste psaly, že jste těhotné a najednou šup! a jste v 12tt .... mě se to tenkrát táhlo...
Dneska jsem v práci narazila na lidskou neohleduplnost. Kolegyně se mě zeptala, jestli jsem teda těhotná byla či jsem nebo co mi vlastně bylo ..... Bylo mi do pláče :frowning2: . Tušila jsem, že to někdo udělá, ale na tuto situaci se nejde dostatečně připravit. Asi toho budu muset ještě hodně překousnout :frowning2: .
14. črc 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek