• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Jaji26 to je smutné a ještě k tomu ženská, ta by mohla být citlivá že?? Nic si z toho nedělej exka přítele nevím od jaké zdravotnice se to dozvěděla, ale obtelefonovávala své "známé", že jsem o mimčo přišla a to jsem ležela ještě na sále, dobrý co??
14. črc 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já fakt žasnu, jakého hyjenismu jsou někteří schopní. Nedej bože, kdyby se něco podobného stalo jim ... Lindazofie, jak se máš novopečená manželko? Už se cítíš líp?
14. črc 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo nejsem dělala jsem si test a ten je negativní, ale MS už by tu měla být mám obavy že to mám po té revizi pěkně rozhozené a že budu muset k panu doktorovi, takže se čím dál víc bojím že to nepůjde. A je mi z toho do breku. Dneska jsem byla na koupáku a pěkně jsem se spálila. Jinak jsem moc ráda, že jste v pořádku a že si ty svoje miminka užíváte. :grinning:
14. črc 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky jsem ráda že máte vše v pořádku!!!Spěchám, ale čtu vás, jen dnes se nemůžu rozepisovat, dnes pracuje na pc přítel :grinning: papa
14. črc 2009 v 17:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!!!Tak mě pěkně bolí hlava!!!Je to asi z toho vedra a z toho stresu dneska!!!Tak se půjdu vykoupat a hajat!!! :slight_smile: Užijte si večer a zatim papa!!!
14. črc 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo a Piškotku - super gratulace, je to bezva jak se prcci hezky vyvijí, Jajuldo určitě přidej fotku taky ! :wink:
Jaji + Linda - nemám slov, asi si opravdu musíme vyžrat úplně všechno až do dna... je to těžký, ale zkuste na to nemyslet :frowning2: Jsou to hloupí a bezohlední lidé... snad ani neví co dělají a jak moc tím ubližují.
Safi, já bych to tak černě neviděla. Už se jednou zadařilo, takže je to průchozí a cestu máš prošlapanou. Já jsem tentokrát při početí trochu "podváděla" :slight_smile: - kontaktovala jsem jedu paní, co je mistr reiki a ta mě energeticky projela. Nevím jestli na to věříš nebo ne. Ani já si nejsem jistá. Ale na testu mám dvě čárky a pokud k tomu přispěla, jsem za to vděčná. Přinejhorším si říkám - nepomůže, neuškodí - ale zkusila bych pro mimčo všechno !!
Jaji - k tomu IUI - pokud to tak cítíš určitě do toho jdi. Je to jen nenásilné popostrčení, zdaleka ne tak zásadní zásah jako IVF, takže úplně v pohodě. Třeba můj přítel by do žádné asistence nešel, ale pokud k tomu ten tvůj svolí, určitě to využij. Čím dřív, tím líp. Tu prázdnou náruč je potřeba co nejdřív zaplnit. A jedete někam na dovču, ať nemáš to léto a čekání tak dlouhý ? :wink:
14. črc 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky těhulky změňte si v nastavení, že jste těhu ať je hned vidět jak daleko už jste ! :slight_smile:
14. črc 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi mám z tebe upřímě radost. Já nevím vidím vše černě MS nikde těhu test negativní mám obavy že se budu dávat dlouho dohromady. I když minule jsem taky nějak divně otěhotněla podle mS jsem měla být už asi v 9t ale podle uz jsem přisla asi tak ve 3t. A to jsem si dělala těhu test tenkrát velmi citlivý už 8den po oplodnění a ten jediný mi to ukázal mama test mi tehdá neukázal nic. Holky jse mi z toho smutno. Tak mi prostě nasadí léky a hotovo. Kolegině po revizi má MS jak hodinky a já to mám zase na prd. :confounded: :frowning2: Už mě to hrozně štve co mám dělat.
14. črc 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, na nějakou větší dovču se asi nechystáme :cry: . Nějak jsme to letos zazdili, hlavně s těmi mými komplikacemi jsme neměli ani chuť nic zařizovat, protože jsem nevěděla, jak na tom budu. Chorvatsko se nezdařilo, ale možná ke konci prázdnin alespoň na pár dnů třeba pojedeme. Chceme do podzimu udělat terasu kolem baráku a komplet celou ložnici i s nábytkem, což bude finančně náročné, takže za dovču nemůžeme ani moc utrácet.
Věřím tomu, že to reiki má něco do sebe. Mám známou, která se zabývá duševnem a vlivem energie na člověka a funguje to, takže možné je všechno. Hlavně, že tvůj "podvod" vyšel :slight_smile: . Moje biologické hodiny tikají dost silně, takže jsem ochotná podstoupit hodně. Manžel sice tu ztrátu nedává tolik najevo, ale moc by si přál, abychom už zase byli těhotní, to čekání ho zklamalo, ale co se dá dělat. On už ví, co to je jít na spermiogram a mimčo si moc přeje, takže je svolný ke všemu. V tomhletom jsme opravdu zajedno.

Safi, klid! Neboj, to půjde. Vždyť se vám to povedlo velmi brzy, není důvod si myslet, že se to opět brzy nestane. Já mám zase strach, že další MS nedostanu. První jsem dostala až po injekci, druhou po těch hormonech a další má přijít sama, ale mám takovou divnou obavu. Včera i dneska mě zase mírně pobolívá podbřišek a trošililinku špiním. Plodné dny mi mají začít až někdy kolem neděle, tak nevím, co to zase je ...
14. črc 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji jako novomanželka se mám fajn, jinak MS už odešla, ale jsem pořád nějak unavená, to víš to vedro mi nepřidá.
Taky se těším být zase těhu. Vlastně už zůstanu doma, do práce se nevrátím, už nechci zažívat to uvolňování kvůli doktorovi, neustále vyptávání a sledování. Chci si v poho otěhulit, nikomu nic neříkat a užívat si to.
14. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
-----------------------------
16.7.-Piskot(screening+velký UZ)
21.7.-Žanet(gynda+Uz)
23.7.-Lucinka(gynda+UZ)
27.7.-Jájulda(screening+velký UZ)
27.7.-Iva(gynda+UZ)
28.7.-Vendulka(Olomouc)
11.8.-Piskot(gynda+UZ)
17.8.-Jájulda(gynda+UZ)

Dobré ranko!!!Tak já teď přišla od doktorky!!!Byla jsem na krvi a konečně si pro těhu průkajdu!!!! :slight_smile:
Tak holky my zítra razíme směr Praha,tak na nás mooooc myslete ať je prcek v pořádku a nemá žádnou vadu!!!!
Ivčo!!!Nastavení jsem si už změnila,ale píšou mi tam,že mám porodit 22.1. a já mám termín 21.1.,ale to je jedno den sem nebo tam :grinning: :grinning: ,hlavně když to dotáhnem do konce!!! :wink:
15. črc 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přeji krásný den. My měli zajímavou noc. Začala bouřka a malý se jí hrozně bál. tak jsme museli zavřít všecny okna - super dusno a než jsme usnuli :confounded: . No moc jsem toho nenaspala.
Safi, myslím si , že tvé obavy jsou opravdu zbytečné. Já jsem taky neměla teď pravidelný cyklus jako předtím. A to že ti nevyšel jeden test neznamená, že nemůžeš být těhu. Zapomeň na nějaké prášky nebo na další podobné nesmysly. Budeš těhu ani se nenaděješ. Doktor říkal, že se dá otěhotnět klidně dva dny před nebo po MS. Tak bůhví, kdy se to může povést nebo kdy se to povedlo.
Jáji, já se v těch názvech IUI nevyznám. Ale duševní pohoda a vnitřní klid je to nejdůležitější. Povedlo se vám to a to je to nejdůležitější. Z jakého důvodu musíš jít na tu imunologii? Jáji, já jsem alergička, mám něco s krví (ovšem doteď nevím co, nejsou my to schopni říct) a čekáme druhého prcka. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Takže vám se to povede co nejdříve. Z jakého důvodu máš počkat? Víš, myslím si, že teĎ jsi krásně vyčištěná a to je to nejlepší. Měal by to být ta nejlepší doba na početí. Nevím, to je můj názor.
Lindazofie, když už máš po MS, tak začínáte se snažilkováním?
15. črc 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jájuldo!!!Už si vykoumala jak tam dát tu fotku z UZ???? :wink:
15. črc 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jájuldo jo začneme se snažilkováním sice doporučují ty tři měsíce,
ale zase je pěkně prý pohnojího, tak co se má, stane se. Jinak
já jsem otěhulila po IUI, asi je problém v mé zakloněné děloze,
takže by to stejně byl zázrak otěhulit teď, ale i zázraky se dějí ne??
15. črc 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lindo, jděte do toho, není na co čekat ! :slight_smile: Vidíš naše statistiky - po 2 MS je to nejčastější a už i bezpečný. Já měla revizi v 10tt a doktor mi hned řekl, že mám počkat jen 2 MS - ne jako ostatní půl roku. Po kontrole 14 dní od revize pak řekl, že stačí když nechám projet tu první.... i lékaři na to mají různé názory, jsem ráda že ten můj je tak pokrokovej a promiminkovskej :slight_smile:
15. črc 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajuldo kéž bys měla pravdu a nám se to povedlo. Ale moc šancí tomu nedávám.Já se v noci taky moc nevyspala bylo dusno, bouřka a taky jsem se spálila takže jsem nemohla ležet ani na zádech a ani na břichu takže fakt super furt jsem zkuhrala, a manžela to štvalo. A dneska je tam taky pěkně dusno a protože mě bolí celé tělo nikam nepůjdu a budu doma jsem pěkně unavená. piškotku neboj miminko bude určitě zdravé. Budu na tebe myslet. Naděje umírá poslední že?
15. črc 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak Safirko!!!Snad to bude vše ok!!!Určitě dám vědět jak jsme dopadli!!!Ráno v 8 tam máme být na krev,pak jdu v 11hod na UZ,ten trvá asi hoďku a pak budem čekat na výsledky,tak je to na celý den,ale to neva!!!Manžel už je celej natěšenej,že poprvý uvidí prcka!!!Kdyby mohl,tak ten by varazil už dneska :grinning: :grinning:
Jinak Safirko neboj se!!!hezky se snažilkujte a ono to vyjde a brzo!!!Po revizi to jde hned!!!Tak se nestresuj,uklidni se a hezky do toho a uvidíš ani se nenaděješ a budeš mít na testu// :wink: Veřím tomu!!!!
15. črc 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky u nás dnes opět vedro jak "kráva". :grinning: Po obědě jdeme na koupák. Jinak jsem se dívala na stránky, na které jsem chodila a občas chodím a tam je to taky jakési "pohnojené". :grinning: Sleduji hlavně ty, co byli na revizi tak březen, duben a těhulí to tam jedna za druhou! Vážně! :slight_smile: Piškotku držím pěstičky, ať je vše o.k. :wink: Žanetko co ty, jak se cítíš? :grinning: Já tedy musím říct, minulé těhu jsem zvracela a zvracela a teď nic. :grinning: Jen občas nával horka a zamotání hlavy. :unamused: A co Vendulko ty, jak jsi na tom? Holky nemáte někdo alergii? Na pyly, trávy, roztoče, prach....já ano a jsem úplně hotová. :confounded: Kýchnu tak 20krát denně! :frowning2: A prý v 1.trimestru nemůžu nic brát, jako léky. Tak kýchám jak nemocnej osel... :grinning:
15. črc 2009 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj takjsem konečně zpátky!! Dopadli jsme dobře, jen UZ nebyl!! :frowning2: Maj ho rozbitej!! Ale poslouchali jsme prcka a bylokrásně slyšet srdíčko i průtok placentou tak je vše OK!!!! :grinning: Jinak dodatečně gratuluju Ivě!!! A pohlaví miminka je možný poznat už teď jen musaj mít kvalitní UZ!!! Já jsem zvědavá jestli to bude vidět!!! Necháme si to říct když to půjde!!!! A volali a jedem na to vyšetření už 23.7.!!!! udělalo se jim místo!!! Tak se nechám přkvapit!!!!
15. črc 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vendulko tak blahopřeji, že je vše v pořádku a jen tak dál! :wink: Pohlaví miminka bych taky chtěla vědět co nejdřív, jsem stejně nedočkavá. :grinning: Ale v závěru je to stejně fuk...hlavně to zdravíčko aby sloužilo. :slight_smile:
15. črc 2009 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
-----------------------------
16.7.-Piskot(screening+velký UZ)
21.7.-Žanet(gynda+Uz)
23.7.-Lucinka(gynda+UZ)
23.7.-Vendulka(screening+velký UZ)
27.7.-Jájulda(screening+velký UZ)
27.7.-Iva(gynda+UZ)
11.8.-Piskot(gynda+UZ)
17.8.-Jájulda(gynda+UZ)

Vendulko!!!Tak už jsem to přepísala i v postupce!!!To je dobře,že jdete dřív!!!Máš fotku z kontroly???Jestli jo,tak ji šoupni do alba!!! :wink: Ať vidíme vašeho prcka!!! :wink:
15. črc 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dá se poslat fotka z mobilu na email?
15. črc 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci máš novou fotku ? Hezká... :wink:
Vendy - děkuju !
Holky, berete některá Duphaston nebo Utrogestan ? Má mám Duphaston už od 15 DC a teď ho vlastně ani nevysazuju - jen říkal dr. že je to vysoká dávka hormonu a může mi po něm být špatně pokud je ho moc. Teda je mi hůř než poprvé a motá se mi hrozně hlava, ale nezvracím... jste na tom někdo podobně ? :slight_smile:
15. črc 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Dneska bylo v práci takové vedro, že jsem myslela, že asi nedožiju. Stará budova bez klimatizace, fakt paráda! Jsem zbitá jako žito, alespoň doma je chládek!
Tak my jdeme zítra ráno na tu genetiku. Budou nám brát krev, doufám, že manža sebou nesekne :grinning: ! Alespoň jedno vyšetření budeme mít za sebou. Škoda, že tu imunologii nemám teď, hold tam mají narváno! Jájuldo, my jsme na genetiku a imunologii měli jít z kraje roku - poslal nás tam doktor, když nám nešlo přes rok otěhotnět. Vypadalo to, že bych mohla mít alergii na sperma. Nakonec jsme nešli - otěhotněla jsem. Takže teď, než se pustíme do nového "boje" chce, abychom ta vyšetření podstoupili, jestli nenajdou nějakého "kostlivce ve skříni". Asi není moc obvyklé, když ti samovolně odteče plodová voda bez jakéhokoliv předchozího upozornění (jako bolesti břicha, krvácení). Možná, že doktor tuší nějaký zádrhel, proto chce ta vyšetření. Moc ráda bych se pustila do dalšího snažení, vím, že ty první měsíce bývají pohnojené, ale mám vážně strach, že bych o to mohla zase přijít a to jen díky tomu, že jsem byla nedočkavá.
15. črc 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivo tak já už konečně končím s Utrogestanem!! Brala jsem ho taky před otěhotnním!! A jak jsem zjistila // tak jsem pokračovala dál!!! Zkus si ho zavádět omezíš tak nežádoucí učinky( motání hlavy, mdloby, ospalost) Tak to doporučujou!!! Já byla ospalá, trochu se mi motala hlava a pak když jsem si ho začala zavádě, tak to bylo OK!!! Tak to zkus!!!! :wink: Naboj nic se nestane když změníš způsob podání!!! :slight_smile: Jaji tak držím zítra pěsti ať vám to dopadne dobře!! Piškotku už jsem psala, že fotku nemám, měli rozbitý UZ tak jsme jen poslouchali ale i to bylo super slyšet srdíčko a takový jako šplouchání( funkční pupečník- tak máme i půně funkční placentu). Za týdem vyžebrám nějakou pěknou!!! :grinning:
15. črc 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak poradnu mám 28.7.!!!
15. črc 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JJ Ivi, fotka je nová :grinning: Jinak já beru Utrogestan, motala se mi po něm hlava a byla jsem ospalá, Vendulka poradila zavádět a opravdu je to rozdíl. Žádný vedlejší účinky, vážně. :slight_smile: Jen nevím, jestli se Duphaston taky může zavádět.. :unamused: jdu na kutě tak dobrou
15. črc 2009 v 19:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji pěkné ránko. U nás opět krásně svítí sluníčko. Ivčo, já brala Duphaston od začátku co jsem zjistila těhu a nic mi z něj nebylo. Není ti špatně spíš z těhu? Už brát nic nemusím, protože to už teď nemá cenu, teď už vyživuje placenta a to už nemá smysl.
Jáji držím ti palečky, ať dopadnete dobře.
16. črc 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já beru Duphaston - to je mrňavá bílá tabletka na polknutí a nedokážu si představit že bych si ji zaváděla :grinning: :grinning: :grinning: Ale není to tak strašný. Motáka mám, ale pro mimčo cokoliv. Blbě mi až tak moc není a nezvracím, takže v práci to nikdo nepozná. Sedím u PC za stolem, tak to snad se mnou nešvihne až na zem :slight_smile: alespoň vím, že jsem těhu. Holky máte v břichu taky takový cukání ? Je to děsně srandovní. Měla jsem to i poprvé. Neřekla bych křeče, nebolí to, jen jako by mě někdo zevnitř tahal za pupíka :slight_smile: ???
16. črc 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no já jsem jakásik pochroumaná, od neděle mě bolí záda u levé lopatky. A v noci to bolí nejvíc, jak se otáčím, tak se kvůli tomu zbudím a pak hodku nespím. Včera už jsem z toho byla vyhukaná, když se to ani nelepšilo, takže jsem naklusala ke svému gyn. , ať se mnou něco udělá nebo aspoň ať se teda na mně jukne. Konečně jsem se dočkala a mám těhu potvrzené, no ale prášky na udžení mi stejně nedal, že je dává až když se začne špinit. Akorát mi doporučil vitamínky Femibion 800, tak dneska pěkně začnu papkat a kontrolu mám za 3 týdny 5.8. Prakt. doktorka mi říkala, že mám nějak přetočený obratel či co, tak můžu dávat teplé obklady a mazat fastumgelem, tak naštěstí nemá nic vážného. Už jsem to viděla černě, jako že budu mít nějaký zánět.
Piškotku doufám, že si pěkně užijete velký ultrazvuk a uvidíme zase pěknou fotečku :slight_smile:
Jaji taky držím palečky, ať máte vyšetření v pořádku!!
16. črc 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek