• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
autor
Ahojky, tak hned na začátku se hlásím do klubu "právě nesexujících". :grinning: Do 12tt mám být opatrná, tak to radši nepokouším. :slight_smile: Safirko tak si to pořádně po MS užij, pak najdeš na testíku // a budeš mít utrum se sexem. :grinning: :grinning: Věřím, že se vám to podaří! :wink: My si to teda užili do sytosti, akorát přítel se rozmlsal a teď nic...chudák. :sunglasses: Jinak už jsem to psala, ale měla jsem něco podobného...děda byl dlouho nemocný, babička se o něj starala, byl ležák, přebalovala ho, všechno...v Květnu umřel a já v červnu otěhotněla, asi to tak má být. Nový život za starý. Když jsem čekala Karolínku, umřel mi taky děda... :unamused: .....No, venku je krásně, tak jdeme ven. Zítra jdu na tu urologii, tak snad bude vše o.k. :confounded:
19. črc 2009 v 15:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jinak Safirko já taky po té revizi jsem měla ty MS bolestivé. Hrůza... :rolling_eyes:
19. črc 2009 v 15:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Safi, z toho si nic nedělej, já mám MS po revizi taky silnou a dost bolestivou, hlavně ta první byla masakr. Ta druhá byla silná, ale ne tolik bolestivá. Nevím, jestli to bylo těma práškama, co jsem 10dnů brala, ale před MS žádné špinění, prostě jsem ráno vstala a bylo to se vším všudy :slight_smile: . Uvidím, jestli teď MS vůbec dorazí, mám takové divné tušení, snad se mi nepotvrdí. A nemyslím tím těhotenství.
My jsme měli postelové radovánky zakázány od 6tt, kdy jsem začala krvácet až do posledka, takže manža už taky pomalu lezl po stěně, ale musel to vydržet. Navíc se u mě projevil takový divný pocit mužské nesnášenlivosti, takže i kdybychom to neměli zakázáno, nesnesla bych ho. Je to hrozné, co ty hormony dokážou! Měla jste to taky některá?
Teď řeším nepříjemný problém. Naši příští neděli odjíždějí na dovlenou, kterou jsme jim zaplatili jako dárek na tátovy padesátiny. Babi zalehla minulý týden, takže řešíme, jak se se ségrou o babi postarat. Chtě nechtě si asi budu muset vzít dovolenou, ségra se s ní nemůže sama natahovat a navíc, někdo musí vařit. Jen mám obavu, že po 14dnech chození do práce mi tu dovolenou nedají. Musím to alespoň zkusit. Myšlenka na to, že se jednou ocitnu ve stejné situaci, mě úplně děsí. Jenže život už je takový ....
Nevím, jaké je počasí u vás, ale u nás je od rána hotový apríl. Chvílí svítí sluníčko, takže je 23st., pak se zatáhne, začne ukrutně lít a je 14st. a pořád tak dokola. Člověk nemůže jít ani na procházku ....
19. črc 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
-----------------------------
22.7.-Piskot(Praha)
23.7.-Lucinka(gynda+UZ)
23.7.-Vendulka(screening+velký UZ)
27.7.-Jájulda(screening+velký UZ)
27.7.-Iva(gynda+UZ)
28.7.-Vendulka(gynda+Uz)
5.8.-Žanet(gynda+UZ)
11.8.-Piskot(gynda+UZ)
17.8.-Jájulda(gynda+UZ)

Ahoj holky!!Tak u nás se taky nesexovalo skoro tři měsíce!!§ :wink: Báli jsme se,aby jsme něco nezkazili,ale první trimestr je za náma,tak bysme to snad mohli zkusit,pokud na to budu mít chuť :grinning: Přesně jak psala Jája u mě se projevila mužská nesnášenlivost,takže mi to ani teď vůbec nechybělo!!!někdy mi i vadilo,když mi manža dával pusu a už jsem ho odstrkovala!!!Užil si se mnou chudáček!!!Tak teď to musím trochu napravit :grinning: :grinning:
Tak já se jdu vrhnot na večeři!!Budu dělat tousty!! :slight_smile:
Zítra se ozvu papa hezkou neděli :wink:
19. črc 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji já jsem to špinění měla i před tím, než jsem podstoupila revizi. Vždycky tak den dva špinění a pak už normálně krev. Rozjíždí se mi to pomalu. Ale dnes už na plno. A já doufám, že tato mrcha je už poslední. Jedeme na dovču přesně za měsíc tak doufám, že už tam manžílkovi řeknu hezkou zprávu. Jaji to mě mrzí, že musíš řešít takové věci.A nejde to hlídání udělat na střídačku? Nebo ob den? Den ty a den ségra a že by jsi si to nějak nadpracovala?Není to lehké co naděláme. Už se těším jak manžela znásilním :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Safi, já to taky vždycky měla tak, že nějaký ten den špinim a pak normální krvácení. Tentokrát se to obešlo bez špinění, ale asi to bylo vlivem těch prášků.
Ta péče o babi je momentálně v řešení, takže si možná nebudu muset brát dovolenou. Moje ségra má kolem padesáti kil, takže manipulace s daleko těžším člověkem je pro ní nesnadná. Pro mě vlastně taky i když tak málo zrovna nevážím :wink: . Snad se to nějak utřepe, je to pro nás všechny nová skutečnost a hold se s tím musíme porvat. Lepší už to asi nebude.
Holky, dobrou! Zítra mažu do práce :confounded: !
19. črc 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji krásné pondělí. U nás svítí sluníčko. Holky jak píšete o tom sexíku. Když jste po revizi, nikde není napsané, že nemůžete mít sex. Pokud vám to nezakáže doktor. Já měla sexík po obou revizích a vše bylo normální a v pořádku. Něco jiného je, když začne člověk třeba špinit, ale jinak nevidím důvod.
Safi, držím palečky, ať máš příště vysněné dvě //. Je dobře že se vykašleš na měření a ovu testy. Doktor říkal, že klidně můžeš otěhotnět i dva dny po MS nebo dva dny před MS. Nám se to teď povedlo taky nějak brzy, protože prcek je veliký :grinning: .
Jáji je mi taky líto, že musíš řešit k těm svým problémům takový problém s babičkou. Přeji hodně síly, ať to zvládnete. Zkus zapojit i manžela. Můžská síla je veliká. :wink:
Jinak tento týden jezdíme k našim, protože malá od bráchy má ve školce taky prázdniny a tak naši budou celá týden hlídat. Tak si děti aspoň sebe užijí. Ale budu na příjmu.
20. črc 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,hlásím se tady po delší době :slight_smile: Hlásím 5tt,ode dneška na PN :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. črc 2009 v 09:45  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Huráááá ! Katy ! vítej do klubu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To je úžasný !!! tak to jsme na tom stejně - už jsi byla na UZ ? :wink:
20. črc 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,dneska?A Ty?Už máš srdíčko?
20. črc 2009 v 10:37  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy moc gratuluji to je super další várka těhulek tak doufám, že budu další v pořadí. A jak jsi dopadla na uzv? Srdíčko bývá vidět asi tak od 6 do 7tt má na rozběhnutí. To je paráda je to jakési plodné obdobíl. Tak se opatruj.
:grinning: :grinning:
20. črc 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Jaji s tím taháním mi tam někdy máme i 160kg lidi a taky s něma manupulujeme a máme 50kg. Je to o tom jak zbytečně netahat sama a aby ti pomohl i pacient existují pomocné pohyby aby jsi ho netahala sama. Mi jsem se to na zdravce učili. Zkus se podívat i na internet jak manipulovat s ležízím člověkem. Jsou tam různé páky a pod. Nevím jak moc je babička ležící pokud jenom leží je lepší ji i polohovat ze strany na stranu aby neměla potom dekubit tedy otlačeninu na místech kde naléha kost.Nejvíce je to v okolí zadečku. Je taky dobré mazat klouby a záda. Je to těžké ale všechno jde.
20. črc 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
22.7.-Piskot(Praha)
23.7.-Lucinka(gynda+UZ)
27.7.-Iva(gynda+UZ)
28.7.-Vendulka(gynda+Uz)
5.8.-Žanet(gynda+UZ)
11.8.-Piskot(gynda+UZ)
17.8.-Jájulda(gynda+UZ)

Katy!!!!Veliká gratulace!!!!To je strašně super,že je další těhulka!!!Moooc gratuluju a kdy jdeš na kontrolu,přidám Tě do postupky jestli chceš!!!
Jinak holky!!Ráno jsem volala na gyndu jak m i dopadl screening a že nebyli vidět orgány ani nosní kůstka jak byl prcek blbě otočenej,tak moje gyndařka mě hnala dneska znova na velkej UZ,aby se to všechno zjistilo!!!Tak teď jsem se vrátila z nemocnice a vše v naprostém pořádku!!!Máme nosní kůstku i orgány,které mají být vidět v prvnim trimestru!!Jen pohlaví stále nevíme,protože prcek sebou strašně mlel a když už by to celkem šlo,tak měl jednu ruku za hlavou a druhou mezi nohama a za boha neukázal co tam má!!!
:grinning: :grinning: Byl kouzelnej,ale to neva,že se nám nechtěl ukázat,hlavně,že je vše v naprostém pořádku!!Odpovídáme přesně 13+4!!!Tak se mi teď opravdu ulevilo!!!Jsem moooc ráda,že mě gyndařka znovu poslala pro kontrolu na UZ!!!
Jáji!!My měli doma ležícího dědu!!To jsem byla ještě malá,ale vím,že to bylo hrozný jak psychicky,tak fyzicky!!!Je to strašně náročný!!Ale když vás na to bude víc a pudete se střídat a navzájem si pomáhat,tak se to dá zvládnout,ale je to opravdu záhul na psychiku!!
V práci jsem se pak s tím setkávala denodenně,protože jsem dělala na ARU!!!Musíš ty lidi polohovat každé dvě hodiny kvůli těm proleženinám,přesně jak psala Safirka!!!budu na Tebe mooc myslet!!!
Safirko!!!Mooooc držím palečky ať máš na testu co nejdřív //!!!! :wink:
20. črc 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Velká gratulace Katy!! :grinning: :grinning: Jé Piškotku já už chci taky na ultrazvuk, na velkej, ať mám fotečku! :grinning: Jinak já byla u nás ddnes v sekáči a dobrej kup jsem pořídila! :slight_smile: - těhotenský kalhoty Beneton za 50 Kč!! :grinning:
20. črc 2009 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Katy blahopřeji k těhu, to je super, že už se vám taky zadařilo :slight_smile:
Safirko, mám z tebe radost, že se pěkně budete snažit a necháte to na přírodě a dáte tomu volný průběh. Já jsem ani jednou nevyzkoušela ovulační testy, asi by mě to taky stresovalo.
Jaji je mi líto, že máte nemocnou babičku, ale je to holt život, tak jak jsi psala, člověk se s tím musí poprat, tak přeji hodně síly, budete ji potřebovat.
Piškotku, no to je fajn, že tě doktorka zase dotlačila na utrazvuk, tak už nemusíš mít žádné pochybnosti, jste v pořádku a to je dobře!!!!
20. črc 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Katy, moc gratuluji :grinning: ! Snad náš zbytek tento "bacil" brzy chytí :slight_smile:!
Tak dneska jsem si koupila další ovu test a je na něm slabá druhá čárka, v sobotu byl druhá čárka o trochu slabší, než kontrolní. Takže ovu už asi je nebo byla včera. Já nevím, těm testům moc nerozumím. Zřejmě se budu muset spolehnout na graf. Měřím se poctivě každý den ve stejnou dobu a teplotu mám vesměs každý den úplně stejnou, dneska vlastně vůbec nejnižší. Tak jsem zvědavá, co mi klikihák vyjde do MS. Včera jsme se s manžou k sobě tulili :grinning: a nějak mu "ujely kolena", takže jsem mu pak nadala, že to snad udělal schválně! Je hrozně nedočkavý a mimi už bych chtěl hned, ale vidím pořád varovný prst od doktorů, tak mám strach. Uvidíme, jestli MS dorazí, či ne.
Holky, díky za podporu. Babča zatím komunikuje slušně. Posadí se sama a pár kroků na WC s druhou pomocí zatím udělá, ale ruce jí slábnou a o těch nohách ani nemluvě. Ona je hrdinka a snaží se druhé neotravovat, ale když úsek 3metrů šla hodinu, tak už jí konečně došlo, že to prostě sama už nezvládne. A asi bude hůře. Snažím se s touto situací smířit. Říkala, že musí ještě na to moje mimčo vydržet, že se moc těší. Tak snad jí to splním ...
20. črc 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji - to víš že jí to splníš, ještě si ho babča pochová !!! A teď už "zníš" mnohem pozitivněji, tak se drž - na každou jednou dojde. Ty i Safirka se brzo dočkáte... a kdo ví, třeba se ještě objeví i Lendula s pozitivním testem... :sunglasses:
20. črc 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak nám nešel dva dny intenet!!! Jinak jsem měla od soboty zase bolesti ale šlo to! Ale včera v noci to bylo šílený tak jsme valili na pohotovost!!! :confounded: Tak byla úplně super sestřička ale Dr. úplně šílená!!! Udělala UZ( beze slova) a šla psát zprávu. Když jsme odcházeli z ordinace tak mě na chodbě řekla že dostanu prášky a injekce a že ,,plod je v pohodě" já se nezmohla ani na slovo na tož si říct o fotku, tak jsem prcka voděla jen na půl oka!!! A nejhorší bylo že jsem ráno na zprávě našla napsané že tam mám laguny krve ve spodním pólu placenty!!! Tak jsem se throzyla že nic neřekla!!!! :astonished: A nechala mě v klidu odjet domů!!!! :confused: Tak jsem zvědavá co mě řeknou ve čtvrtek!!! Dnes se mě až teď trochu ulevilo!! Jinak gratulace Katy!!!!
20. črc 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
22.7.-Piskot(Praha)
23.7.-Lucinka(gynda+UZ)
27.7.-Iva(gynda+UZ)
28.7.-Vendulka(gynda+Uz)
5.8.-Žanet(gynda+UZ)
11.8.-Piskot(gynda+UZ)
17.8.-Jájulda(gynda+UZ)

Teda Vendulko!!!To neni možný!!!Ty si chudáku užiješ s tou nemocnicí,ale hlavní je ,že je vše ok!!!Vůbec nechápu tu dr jaktože Ti neřekla ani slovo!!!Radši hezky lež a odpočívej do velkýho UZ tam Ti všechno vysvětlí!!!
Tak já zas valim,přijela kamarádka ke svym rodičům na týden,tak spolu máme spicha ať se taky vidíme a pokecáme,tak zatim papa.....
21. črc 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Vendulko, ty si teda užiješ, ale jste s mimčem pěkní bojovníci :wink: Doufám, že už se ti uleví a už bude všechno v pořádku a že si začneš konečně užívat těhu :slight_smile:
Holky těhulku, pobolívá vám břiško občas, já cítím takový tlak na pravé straně vysoko, skoro až u žeber, připadá mi jako kdyby mě tam něco stahovalo. Jako kdyby tama vedl třeba stahnutý pásek, nebolí to, jen to prostě cítim.
21. črc 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky. Já mám dnes malého u našich, abych mohla pracovat. Mám toho strašně moc.
Gratuluji Katy k těhu. Opravdu se rozjelo nějaké plodné období.
Jáji, prosím tě, nestrachuj se. Když manželovi ujely nohy no tak ať. Nestresuj se z toho. Stalo se a snase se třeba znovu. Ale to neznamená, že by mělo být znovu něco špatného. Zkus to brát pozitivně. Vždyť kdyby se vám to povedlo bylo by to úplně super. A hlavně věř tomu, že to bude všechno v naprostém pořádku a v pohodě. Znáš to každý doktor jiný názor. Někdo by ti řekl, je to smůla, stalo se, ale další těhu bude v pořádku. Jiný dělá zase to co tvůj doktor. Ale nejdůležitější jsi ty, ber to v pohodě. :grinning: :grinning: :grinning:
Vendulko, ty se těch doktorů nezbavíš. Máš to teda pěkný začátek - no spíš už kus těhu. Ale alespoň vidíš cvrčka.
:slight_smile:
Žanet, na začátku, jsem měla taky nějaké to píchání, ale pak to přešlo. No jo čvrk si dělá místečko :dizzy_face: .
21. črc 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanet v těhu obzvlášť na začátku těhu může pobolívat bříško je to tím jak se ti zvětšuje a roztahuje děloha. Pobolívání může být nesmí to být ostré bolesti v podbříšku a krvácení. Neboj jak rěkla Jajulda miminko se tam vrtí zavrtává a dělá si prostor. Já jsem včera mojemu taky řekla,že chci nájemníčka do bříška :grinning: :grinning: Tak jsme se pěkně zasmáli. Létáme teď kolem vyřizování domečku to papírování je nejhorší úplně mám z toho hrůzu a hlavně to financování. Ale s manželem jsme si řekli na co budeme mít to postavíme a hotovo žádné tlaky budeme třeba stavět delej ale neva. Jinak Vendulko v těch dr. se člověk někdy nevizná já jsme sestra, ale jak se jednalo o mě tak jsme si připadala úplně bezmocná :frowning2: To co tam napsala asi tam máš někde hematom a ten dělá neplechu uvidíš co ti řekne dr.Pokud nekrvácích a mimi je v pořádku tak se tím moc nezaobírej a nestresuj se. Ach jo úplně vám závidím, že jste doma já jdu dnes na noční a zítra taky a moc se mi nechce. Už se těším jak pojedeme na dovču. Včera jsem byla ve městě tak jsem si udělala radost v Teranově měloi slevy tak jsem si tam koupila 3 trička každé 99,- dobrá cena. :slight_smile:
21. črc 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky těhulky vy to určitě už děláte ale kdyby ne mažtě bříska a stehna nějakým dobrým olejíčkem ať je pokožka pružná a nedělají se tak rychle strie zabránit se tomu nedá ale omezit jo. Je dobrá značka SALOOS, jsou to olejíčky zpracované za studena a bio. Mám doma jeden a je super pokožka je po něm fakt příjemně jemná a zároveň to i voní přijemně a může vás mazat manžílek :grinning: :grinning: Já mám anitcelulid a je ještě anitistrie. A mazat taky prsa.Toť moje skromná rada. :grinning:
21. črc 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo mám taky krém na strie, teď si s ním po revizi mažu nohy :confused:
21. črc 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lindazofie a jak je ti. Jak to jde. Snažíte se? :wink:
21. črc 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
A holky kde máte fotky bříška? Piškotku tak se pochlub jak jste vyrostli a ty Jajuldo taky!!!!! Já přidám nový fotky ve čtvrtek( nebo v pátek) i s UZ!!!!
21. črc 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky, Žanetko mě to pobolívání nebo tlak nebo co to je trápí taky. Zase na levé straně pod žebrem. :grinning: Občas bolest jako při MS, rozdýchám to a dobrý. Vendulka mi psala, že to taky mívala....jejda Vendulko ty se těch doktorů nezbavíš, ale aspoň víš, že je vše v pořádku. :wink: Jinak já taky mažu, předtím jsem si koupila masážní olej pro těhulky od Hippu, tak ho používám teď. :slight_smile:
21. črc 2009 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, představete si co se mi stalo. Spadly mi klíče od auta do šachty od výtahu. Musím zajít za pánem z vedlejšího baráku, jestli by mi je nevytáhl. No jak jsem stará tak jsem negramotná. :angry: .
Jinak holky já používám elasic Q krém a jsem s ním maximálně spokojená. Používala jsem ho už u malého a žádná strie nic.
Co se týká bříška, tak ho mám pomalu už jak v pátém měsíci :sweat_smile: . Jak doktor říkal, alespoň víte, že mimčo roste. Já to mám s těma fotkama složitější. Fotky stahuju na notebook, ale internet mám na jiném PC. Zkoušela jsem si dát fotku mimča přes mobil, ale nejde mi to. :frowning2:
21. črc 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme si pěkně poškakovaly s Aďou,dělaly jsme na oběd lassagne, byla to fuška, ale stálo to za to :grinning: Doufám, že snad to bude ok s tím břichem a mimčo si dělá jenom prostor. To jsi šikulka teda Jajuldo, ale člověku se někdy zadaří :wink:
Já jsem si mazala břicho u malé olejíčkem od Welledy a taky jsem byla s tím spokojená, no a teď jsem ještě nezačala.
21. črc 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo já jsem předtím s Adou používala taky elastin Q a teď taky ! Byla jsem s ním mos spokojená- žádné strie!!! :grinning: A taky mám bříško jako s Adou skoro v 5 měsíci!!! Ale to je tím že začalo růst dřív!!! Já chtěla že to oznámíme až po tom vyš. ve čtvrtek ale ta naše kecka to dnes před známýma dnes vykecal!!!! Tak jsem jim říkala, že jsem čekala na to vyš. ale když to prokec?! :slight_smile: A oni na to že jim je divný, že jsem ještě doma, a že mám nějaký bříško? že si to mysleli, ale po tom co se nám stalo, tak o tom nechtěliu začínat!!! Tak jsme ode dneška prozrazený, to půjde jak lavina!!!! :wink: A Jajuldu počkej jak ti povyskočí bříško koncem 13tt-to mě teď během 2 dnů dost vyrostlo( mě to tak příjde)!!! :slight_smile: :slight_smile:
21. črc 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek