• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Safiro je mi dobře a snažíme se, když prý je to pohnojené, tak uvidíme, začínají nám plodné dny :wink:
21. črc 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem konečně přidala dvě fotky do albumku, tak kukněte. Mimísek spinká - to vedle hlavičky je ručička. A to druhé jsem já, ale jaksi jsem to zvětšíla. Tak se jsem tam trošku větší, je to přes mobil - složitá cesta, ale přišla jsem na to jak. :grinning: Včera zůstal malý u našich a tak jsme byli večer sami. A teď už se nemůžu dočkat a tak za Daňulkou rychle pádím.
Vendulásku, my už jsme to řekli. Já už bych to před rodinou těžko skrývala. Mimichodem, taky máte večer pupíky větší (o dost) než ráno? Ale já si s tím nelámu hlavu, jak říkal doktor, alespoň vidíte, že to krásně roste. :sweat_smile: :sweat_smile:
Pištkotku ty dneska jedeš s těma injekcema, že? Tak ať vše dopadne O.K.
A co naše ostatní těhulky? Jak je vám?
Jáji a jak ty, jak válčíš?
22. črc 2009 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo přesně tak!! Mě příjde že večer je víc pupík vykulanej!! Nejblyžší rodina to věděla už od tý nemocnice ale říkali jsme jim ať to nerozšiřujou, a ostatním jsme to chtěli říct až teď!!!! Je fakt že aspoň víme že nám rostou prcíni!!! :grinning: :grinning: Hrozně se těším a zároveň bojím toho zítřka!! Snad bude vše jak má a já si budu moc konečně aspoň trošku oddechnout!!! :wink: Jinak je u nás krásně tak to vidím na válečku u bazánu, přeju krásný den všem!!!! :slight_smile:
22. črc 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo - tak ten "pupíkovskej problém" už mám taky :grinning: Včera jsem usínala s břichem jako meloun (přičítám to té výborné pizze, co jsem měla na večeři) a ráno jsem se probouzela zase jako laňka :sunglasses: ale těší mě, že jste na tom stejně - i když vy s Vendou už jste o pořádnej kus dál... :wink:
22. črc 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
-----------------------------
23.7.-Lucinka(gynda+UZ)
23.7.-Vendulka(screening+velký UZ)
27.7.-Jájulda(screening+velký UZ)
27.7.-Iva(gynda+UZ)
28.7.-Vendulka(gynda+Uz)
5.8.-Žanet(gynda+UZ)
11.8.-Piskot(gynda+UZ)
17.8.-Jájulda(gynda+UZ)
2.9.-Piskot(Praha)

Ahoj holky!!Tak už jsme doma z Prahy!!!Vyfasovala jsem novou várku injekcí plus železo,protože mám špatný krevní obraz!!Mimčo mi bere hodně železa a jeli jsme dom :slight_smile:Jinak vše v pořádku a další kontrola 2.9.
Taky jsem přidala dvě fotky bříška do alba,tak mrkněte jak rostem!!!
Jinak my to začli pořádně oznamovat až po velkym UZ,i když před tím už to spousta lidí tušilo!!!!Bylo to na mě holt rychle vidě :grinning: :grinning:.Holky já mám večer taky hrozný pupek jako bych měla do porodu pár hodin,ale ráno už je to zase trošku lepší!!!Asi je to normální :wink:
Na zítra držím mooooc palečky Lucince a Vendulce a pak se hned holky ozvěte!!!!!A chcem vidět fotky prcka a bříška :slight_smile: !!!!
Jo a bříško si mažu taky Elasti-Q a nemůžu si na ten krém stěžovat!!!! :slight_smile:
22. črc 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vaše starosti z bříškami vám upřímně závidím :slight_smile: . Já mužu obdivovat jen svoje špeky, které mi naběhly po těch debilních prášcích a kterých se samozřejmě nemůžu zbavit. Ach jo ....
Jinak po psychické stránce jsem na tom docela v pohodě. Práce mě fakt srovnala, takže už tolik neteskním a jsem schopna i s manželem o "tom" mluvit, aby se mi alespoň nelesky oči. Momentálně řeším problém, který jsem měla před měsícem. Přesně 17.náctý den od MS jsem začala špinit (pak i krvácet) a měla jsem bolesti. To jsem dostala ty antibiotika a hormony. A tento měsíc se mi to stalo znovu a taky přesně 17.den! Zatím spíše hnědě špiním a bříško mě naštěstí nebolí, ale jsem z toho nervozní. Mám dojem, že mám nějakou hormonální poruchu. Uvidím, co mi vykreslí křivka, jestli jsem měla vůbec ovulku.
V práci máme hrozný pařák. Máme starou budovu, takže klima nepřipadá v úvahu. V kanclu je přes třicet stupňů a pracujte! Masakr, jsem ulepená jako bonbon! Úplně vám holky závidím, že můžete být na zahradě a v bazénu :slight_smile: . Jinak dneska jsem měla další trapas! Opět se mě jedna kolegyně ptala, kdy to teda čekáme. Už reaguji jako býk na červený hadr. Sice jsem poznala, že jí mrzí, že se mě na to zeptala, ale kruci nál, kdy už budu mít pokoj?!
22. črc 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky za držení palečků, přiznám se, že se bojím jak sviňa zítřka, aby bylo vše o.k. :sweat_smile: A fotečka nejspíš nebude, jak jsem už psala , moje Dr. nemá ten strojek na fotky... :frowning2: :frowning2: Zkusím ji říct, ať mě pošle do nemocnice, že chci fotku. Jako na ultrazvuk do nemocnice. Jáááá chcíííííí..... :grinning: ...jak by řekla Marfuša. :grinning: :grinning: Tak papa a zítra se ozvu :wink:
22. črc 2009 v 19:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčinky. Zdravím všechny těhulky i netěhulky :slight_smile: Dnes jsem byla na návštěvě u kamarádky z nemocnice, která má dvojčátka :slight_smile: no paráda. Na pokoukání určitě :slight_smile: Má chlapečka a holčičku a už jedno dítko doma, tak má záběr... Ale malí jsou super, moc krásní.
U nás nic nového není, ale všem vám držím palečky ať je všechno o.k.!
22. črc 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
27.7.-Iva(gynda+UZ)
28.7.-Vendulka(gynda+Uz)
5.8.-Žanet(gynda+UZ)
11.8.-Piskot(gynda+UZ)
17.8.-Jájulda(gynda+UZ)
2.9.-Piskot(Praha)

Ahoj holky!!!Tak dneska moooc držíme palečky Lucince a Vendulce ať vše dopadne v pořádku!!!!!!!
Jáji a to špinění neznamená třeba,že je ovulka???I to může být!!!
Lendulko!!Jak se máte???
Holky přemýšlím,že bych začla chodit na těhu plavání,ale musím se zeptat doktorky jestli můžu!!!Jsem zvědavá jaký to bude!!! :slight_smile:
23. črc 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Lendulko, děkujeme za držení palečků!! :wink: Jinak já dneska u Dr. dobrý, už nám krásně tlouklo srdíčko. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Odpovídáme tak 7tt, což i dle MS odpovídá, dnes jsem 7+0. Jinak 28.7. jdu na odběry krve a na další kontrolu až 17.8. A na začátku září Brno velký UZ, ale to nevím přesně datum ještě. :zipper_mouth: No jak jsem čekala, jsem bez obrázku, bez fotečky... :confounded: Prý ji dostanu až v Brně. :cry: :cry: Teď hledám na netu, kolik stojí UZ na vlastní žádost....taky jsem tam potkala kamarádku, ta je teď 13tt, taky říkala, že se nemohla dočkat fotečky, ale že to tak rychle uběhlo a už má fotky 2, z Brna. :grinning: Tak uvidím....hlavně že bobulka roste jak má, a to je hlavní. :wink: Jo a na další poradně už dostanu průkajdu... :slight_smile:....pokud bude vše o.k. Tak pa a čekám na zprávy od Vendulky. :wink:
23. črc 2009 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Luciienko, to je fajn, že jsi dopadla dobře. Taky jak jinak jsi mohla dopadnou,že? :grinning: :grinning: Ta fotečka mě mrzí, že ji nemáš. Co tak nějaká nemocnice, nebo nějaká poliklinika? Tam by mohly dělat fotečky.
Piškotku, jsem ráda, že jsi dopadla s injekcema dobře. To železo není žádný velký problém. Ty jsi na PN? To těhu plavání může být dobrý, ale já osobně bych nešla. Bojím se nějaké infekce. A to nehodlám riskovat.
Už se těším na pondělí, na UZ. Ale taky se bojím. Tak snad je mimísek v pohodě.
23. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky není to pozdě, že mě objednala až za 5 týdnů a 4 dny? mě se to tedy zdá dlouho... :confounded:
23. črc 2009 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak se hlásím!! Byl to dnes mazec cestovat v tom vedru!!! Jinak prcek je OK :grinning: Dr měla co dělat aby ho chytla mimo pohyb!! Pořád se otáčel, kopal, boxoval a dával si ruce před obličej!!! Ale na konec se to povedlo- nosní kůstka přítomná, srdíčko, žaludek a ostatní jsme taky viděli a šíjové projasnění 0,9mm!!!! :grinning: Jen ještě čekám na zveřejnění výsledků krve- má to být dnes večer!!!! Jinak odpovídáma 13+1 a máme dýlku 10,1cm- habán co!!!!! tak ještě přidám fotečky aať vidíte jak rosteme!!!! :slight_smile: A Luci ty budeš na tom vyš. asi 12+4 to je normální!!!
23. črc 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vendulko krásný fotečky, bříško ti tedy hrubě poskočilo. :wink: Tak teď ta radost propukne naplno, když už je po velkém UZ, ne? :wink: :grinning: Jsem unavená jak kotě, k tomu mám pořád hlad tak si jdu lehnout.Ahojte
23. črc 2009 v 19:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jinak jak chodím na tu druhou diskuzi, jsou tam holky co jsou ZHRUBA 6 - 8 tt , něco jako já, píše se tam postupka těhulek a do té se píšou i jména potomků......no kromě mě tam mají všichni vyplněný jména! :slight_smile: :sweat_smile: Máte už některá vymyšlená jména? Já tedy zdaleka ne... :grinning: opravdu nevím.
23. črc 2009 v 19:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Luci, tak já už mám jména dávno vybraný !!! :grinning: Chtěla jsem posledních asi 15 let Natálku, jenže teď se s nima roztrhl pytel, tak volím mezi Julinkou a Sofií. Ve hře byla i Gita (ale brácha má Brigitu a říkají ji Gita) a Zina, dokonce po jedné babičce i Justýna a Valerie ! :sunglasses: Kluka jsem chtěla Maxe, ale já myslím že budu mít holčičku :dizzy_face:
24. črc 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, to byla šílená noc. Teda kolem desáté, hrozný větr (mimo to bydlíme v osmém patře - v korunách stromů) a liják. Hnus. Všechny okna pozavírané, jinak by tu bylo mokro a tak se nedalo dýchat. Malý spal našich, tak jsem zvědavá jak to dopadlo.
Vendulásku, krásné fotečky. Bříško máš krásné a cvrček? Ten je nádherný. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Chtěla jsi vědět pohlaví, řekli ti ho? My ho nechceme vědět. Tak jak u malého. Známe totiž tři případy z okolí, kdy stoprocentně něco čekali a narodil se opak. Takže k čemu to pak je.
Jinak jména máme už dávno. První jména jsme měli s manželem vymyšlené ještě daleko před svatbou. A teď už je máme zase, pomohl s tím Daňulka. Na kluka chce Lukáška a holčička zůstává Ellenka.
Holky co čekáte druhé, vím že je to moc dopředu, ale budete si kupovat nový kočárek nebo budete mít po prvním? Já ho mám schovaný a moc se mi do kupování nového nechce. Byla jsem s ním maximálně spokojená.
Luciienko, tu kontrolu máš za hodně dlouho. Brala bych maximálně 4 týdny, ale né skoro šest. Tak si mezitím skoč třeba do nemocnice, ať tě tam překontrolují a možná, že budeš mít i fotečku. Jak jsi dopadla s tím UZ, dělají ho někde jen za úplatu?
Jo holky, chtěla jsem se zeptat, když jste ty zdravotnice :slight_smile:, škodí nějak UZ?
24. črc 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo UZ rozhodně neškodí!!! :slight_smile: Já budu kupovat novej kočár- tan po Adoj jsem prodala kámošce( kvůli záruce). Jen jsem si říkala že kdybych sehnala nějakej dobrej, bazarovej( prodávaj ho po 4-7 měsících ježdění) tak na novým trvat nebudu! A jména??? Tak asi kluka- Filipa a holččku já chci Emu, manžel Terezku!!!!! Ale nic není rozhodnutý!!! :slight_smile: A pohlaví jsme chtěli vědět ale prcek tak vyvádl že to nešlo!!! Tak si počkám do září- pak nám to řeknou určitě!! :grinning:
24. črc 2009 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no mi to moje břicho nedalo spát, tak jsem se šla včera poradit s panem dr., jestli není nějaký problém. Pan doktor říkal, mám pěkně zablokované záda a že to jde až do toho břicha a samozřejmě mi šahal i na břicho a vyloučil, že by byla ohrožena gravidita. Ale večer jsem začla krvácet, tak jsme valili do nemocnice. Konečně jsem se dočkala ultrazvuku, jsme 7+0, živá gravidita, přítomná srdeční akce. Pan doktor mě důkladně prohlížel a ani nenašel žádnou krevní sraženinu a říkal něco o placentě, že se odlučuje nebo co. Vendulko ty jsi to měla taky, že? Dostala jsem injekci a ptala jsem se i na Utrogestan a říkal, že žádné zázraky nedělá, ale jesti chci, tak mi ho napíše.
Myslela jsem, že to tam ani nerozdýchám, jak se díval ultrazvukem, tak jsem se ptala, jestli je nějaký problém, tak říkal, že mě vyšetřuje a proč by měl být nějaký problém říkal. Asi deset minut psal zprávu, měl fotečku na stole a kolečko na určování termínu porodu, tak jsem si trošku oddychovala, že by to mělo být ok. Tak asi po 15minutách na mě teda spustil, že se to stává, že se začne krvácet po vyšetření gyn.
Pěkný víkend, já jdu odpočívat, ať jsme s prďolkou ok. Luci já jsem objednaná na velký ultrazvuk za 5 týdnu.
24. črc 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky, tak já se asi popravdě ještě bojím vymýšlet jména....až po UZ v Brně. :slight_smile: Na první jsme měli Johanku a já jsem chtěla Elenku. :wink: :slight_smile: Jinak kamarádka má Zinu, je to jediná Zinečka široko daleko... :wink: Jinak u nás se roztrhl pytel s Terezkama a s Lukáškama. :grinning: Na kluka popravdě jsem předtím ani nevěděla. Přítel je Honza, tak jsem tak v duchu počítala s Honzíkem, ale nevím nevím...jinak Jajuldo smekám, že si to nenecháte říct. :wink: Já jsem tedy nedočkavka...další moje kamarádka si to taky nenechala říct a říkala, že měla dvojnásobnou radost na sále, když si myslela, že to bude kluk a byl to kluk. :grinning: Jinak já jsem kočár po Karolínce prodala minulý rok v listopadu a v lednu jsem se dozvěděla, že jsem těhotná...to víš, že mě to mrzelo. Holt se budu muset podívat po jiném. :unamused: Možná budu hledat i na bazarech, je to cenově přijatelnější a kolikrát ještě v záruce...no, uvidíme. :slight_smile: Tak já mám doma knížku od té Knappové:Jak se bude vaše dítě jmenovat...tak jí asi začnu pořádně studovat. :grinning: To je složitý, při prvním těhu jsem si byla stopro jistá, že to bude Kristýnka nebo Kačenka a na radnici haluzově jsme dali na poslední chvíli Karolínku. :grinning: Jo teď u druhého jsme taky přemýšleli nad Kristýnkou, to chtěla Kájka. :grinning: Já bych tedy pár jmen měla, hlavně na holku, ale vybráno jako nemám, tak jsem to myslela. :wink: A kluk se mi líbí Adámek, ale těch je taky moc, aspoň u nás. :frowning2: Jej jsem se rozepsala. :sunglasses: A co ty Žanetko, máš jména? :slight_smile: a Ostatní? Jé to téma se mi líbí. Jmen je spoustu, jen vybrat to správné....jo a co říkáte na cizí jména? Kamarádka např. čeká Matyase. Bez háčků, bez čárek....
24. črc 2009 v 11:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Ivi jinak moooc hezký je Sofie!! :wink:
24. črc 2009 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda Žanetko tak to jsme na tom stejně. :slight_smile: Já jsem dnes 7+1tt. :wink:
24. črc 2009 v 11:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
27.7.-Iva(gynda+UZ)
28.7.-Vendulka(gynda+Uz)
5.8.-Žanet(gynda+UZ)
11.8.-Piskot(gynda+UZ)
17.8.-Jájulda(gynda+UZ)
17.8.-Lucinka(gynda+UZ)
2.9.-Piskot(Praha)

Ahoj holky!!!Vendulko!!!Moooc gratuluju ktak krásným zprávičkám!! :wink: Taky sis oddychla aspoň trošku jako já viď???
Jinak jména my už máme jasný!!!Kluk bude Matěj a holka Valentina!!!Líbí se nám to už dlouho,takže my už se nebudeme ani rozmýšlet!!! :grinning:
Jinak holky mrkněte na www.batolatko.cz a tam si najeďte na kočárky a můžete se kochat :wink: ,nám se jich tam líbí spouta,tak to bude složitý rozhodování,ale rozhodně mrkneme i po bazarech!!!
Joo holky máte ještě někdo něco do postupky???? :wink:
A hlásím,že tu do neděle nebudu jedem k sestřence a celý příští týden taky ne,to zas budu na chalupě,takže se ozvu ještě v neděli až se vrátím od sestřenky a pak až za týden!!!! :slight_smile:
24. črc 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanet jo já taky takhe špinila-- celý 4 týdny!!!!! Vždycky když se to rozjelo jsem jela na pohotovost, tam UZ, prášky a injekce a doporučen klid dokud to nepřestane, pak 2 dny v pohodě a zase dokola!!! :unamused: Bylo to hrozně ubíjející!!!! Já měla placentu moc dóle až přez vnitřní branku,pak se povytáhla těsně nad branku. Teď tam mám na UZ pořád známky krvácení, prý se to časem vstřebá- asi z toho jak tam ta placenta ze začátku špatně na kousku držela! Tal hlavně klid, nic nedělej, hezky hajej a ono to bude dobré!!! :wink:
24. črc 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulko je to hrůza, co člověk musí vytrpět. Včera na pohotovosti se mi i zpustily slzy. Připomnělo se mi to všechno. S psychikou to člověku dělá své. Kurňa devět měsíců bude fakt dlouhých :unamused: Ale snad už bude dobře, musíme bojovat!!!!
24. črc 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Luci, my máme tatínka Pepíka, takže kluk bude asi Pepča, taťka si to přeje i když já bych volila jinak a holka ani nevím. Předtím jsem chtěla Adreu a mám Adrianku :grinning: a kartářka mi říkala, že budu mít holku a kluka,ta holka ji vyšla, tak jsem zvědavá, jestli ten kluk taky :sweat_smile:
24. črc 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, mám období ovulace, pěkně mě bolí břicho. Snažíme se, tak uvidíme, já sice vím, že ještě dva měsíce by jsme neměli, ale když se to povedlo skoro Vám všem, tak jdu taky do toho.
25. črc 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lindazofie tak to držím pěstičky ať ti to výjde!! :slight_smile: Mi od rána pokládáme podlahy v pokojích, tak nějak nestíhám! Dělám manželoj odbornej dohled a měřím, tak nic namahavýho!! :grinning: Včera večer u nás byli známý a oznámili nám že jsou v 9tt!! Tak mám radost že budu mít s kým jezdit s kočárem, a že si budou děcka moct s polu hrát, budou s polu chodit i do školky a školy( bydlej v bytovce asi 50m od nás)!!!! :grinning: :grinning:
25. črc 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lindazofie taky držím pěstičky, ať se zadaří. :wink: Vendulko my zase skládáme ložnici, Asko nikdy víc!! :angry: Žanetko Pepíka popravdě u nás nikdo nemá. Jen starší ročníky. :slight_smile: Ale je to pěkné a hlavně se to dá skloňovat do neuvěřitelných podob. :wink: Jinak přeji, ať už tě bříško nezlobí! :confounded: Mě teda trápí stále, buď bolení, nebo píchání, teď jsem furt ospalá a je mi vždy po obědě na zvracení... :unamused: Snad to všechny dotáhneme do zdárného konce!!!
25. črc 2009 ve 21:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanetko, já mám klienta, kterej se jmenuje Josef a chtěl tak pojmenovat i syna, protože je to u nich v rodině tradice. Ale narodila se mu dcera, pak druhá a teď má třetí - tak si řekli že už na kluka kašlou a nejmladší holčička se jmenuje Josefinka :D Brantranec má třítýdenního Toníčka, včera jsem si ho byla pochovat. Tyto jména se zase vracejí ! Kamoška z práce má Františka.... a mohla bych tak pokračovat. :wink:
26. črc 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek