• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Ahoj holky!!!Tak jsme zpátky od sestřenky a zítra vyrážím směr chalupa do pátku,tak tu nebudu :frowning2: Tak ne,že toho moooc sepíšete a já pak budu jen dvě hoďky číst :grinning:
Jinak mě se líbí celkem jména netradiční a manžel je pro ty rize český,takže u nás to byl boj,ale nakonec jsme se shodli na holce i klukovi :wink:
26. črc 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
-----------------------------
27.7.-Jájulda(screening+velký UZ)
27.7.-Iva(gynda+UZ)
28.7.-Vendulka(gynda+Uz)
5.8.-Žanet(gynda+UZ)
11.8.-Piskot(gynda+UZ)
17.8.-Jájulda(gynda+UZ)
17.8.-Lucinka(gynda+UZ)
2.9.-Piskot(Praha)

Máte ještě někdo něco do postupky,že bych Vás přidala??? :wink:
26. črc 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, s těma jménama je to zapeklité. Hlavně nedávat nějaké děsy, chudáci pak děti. Už se těším na zítřek až uvidím cvrčenka, ale trošku se i bojím. Snad budeme mít vše co máme mít. Jsem zvědavá, jak jsme porostli. Někdy mám pocit, že když hladím pupík, tak mám takové tlaky. Ale citít pohyby, to je ještě brzy. Už se těším. Ivčo, ty jdeš taky zítra, že? Jsem zvědavá, jak povyrostete vy. :slight_smile: :slight_smile:
26. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jen chci napsat,že má kontrola byla strašná.Srdíčko nikde,jeden Dr. mi řekl,že to vypadá na missed abortion a druhý,že nemám zoufat,že HCG mám 14 tis,tak že to vypadá na prosperující těhu.Dle MS bych měla být 8tt a dle UTZ jsem 5tt.Vůbec nevím,co mám teď dělat,další kontrola za týden,pokud bude nález stejný,tak revize dělohy. :pensive:
26. črc 2009 ve 13:56  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, nepanikař. Uvidíš jak dopadneš na další kontrole. Záleží kdy jsi otěhotněla. A to může být klidně i před MS a ne v době ovulace. Pak může být plod menší. Záleží na srdíčky a jestli porostete. Pokud máš někde nemocnici - porodnici, tak zajeď tam, ať ti udělají ultrazvuk znovu a uvidíš, zda je vše v pořádku nebo ne. :wink:
26. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajuldo,tam jsem v pátek právě byla.Doktor mi taky řekl,že zatím nad tím nemám přemýšlet,ale potom,co mi udělal přednášku o MA,a že já za to nemůžu,že si nemám dávat vinu,a že to bude už můj druhý potrat během půl roku,tak že mě pak pošle na genetiku....,nedokážu myslet nad ničím jiným a zmocňuje se mě panika :cry:
26. črc 2009 ve 14:08  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy zkus nemyslet na nejhorší, já vím, že to moc nejde. Hlavně nepanikař, stejně to neovlivníš, jen hodně odpočívejj, nic namáhavého nedělej.
26. črc 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo, ano zítra ráno klušu na gyndu a už teď strašně se bojím. Vůbec mi není špatně a ani jiný příznaky nemám, je to divný, no snad to dobře dopadne. Katy a viděl doktor na UZ alespoň něco ? Znám holky co měly gestační váček v 7tt prázdný a pomalu nad nimi lámali hůl a na další kontrole už srdíčko jako zvonek ! Na smutnění je ještě brzo, ale věřím že to pro tebe bude krutej týden než tam zase půjdeš... držím moc palečky !!! :wink: Určitě není od věcí víc názorů doktorů....
26. črc 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Katy!!!
Nezoufej!!Vím,že se nám to všem lehko říká,ale zkus být v klidu!!!Moooc držím palečky,aby na další kontrole krásně bilo srdíčko!!!!
Teď hodně odpočívej a vůbec se nenamáhej!!!Moooc na Tebe myslíme a držíme palečky!!!!!!!!!!!!!!
26. črc 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsme si dnes jeli k našim pro Áďulku! Máme podlahy ve 2 pokojích, na chodbičce a hambalce, no dohromady asi 60m2 !! Tak nás čeká ještě ten nejmenší pokoj!! Jiank Katy zbytečně nestresuj, jestli je vše OK tak sobě o mimískoj akorát ubližuješ!! Hlavně mysli pozitivně a pržím pěsti!!! Na dálku ti posílám velkou kupu pozitivna!!! :wink:
26. črc 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Katy, doufám a věřím, že na kontrole vše už bude v pořádku a posílám ti hodně síly, člověk ji potřebuje pořád.
Ivi, šak právě tradice s jmény, byla jsem ráda, že jsem ji unikla, když se narodila dcera, ale teď je mi to jedno :slight_smile:
No Luci, vůbec se v tom svém tělíčku nevyznám, pořád mě to tlačí na té pravé straně u žeber a občas se mi zdá, že to i trošku postupuje. Dneska jsem trošku více špinila, zkusila jsem si zavést ty hormony a pak se mi to spustilo, tak jsem byla zase zdrcená a jen jsem polehávala a už bylo všechno ok. Zítra si mám skočit ke svému doktorovi, tak snad budu chytřejší, člověk je vydepkovanej ze všeho.
Holky držte se :wink:
26. črc 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo a Ivi, ať vám zítra kontrola dopadne dobře, držím palečky!!!!
26. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zanet tobe taky !!! I já začala včera trochu špinit, přesto že beru Fuphaston, tak jsem vystresovaná, že nemůžu nic jíst... Já se tak strašně bojííím ! :frowning2:
27. črc 2009 v 06:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se hlásím ještě jednou po kontrole. Všechno je zatím ok. Prcek má 3,8 mm a tentokrát i dost vody kolem sebe. Srdíčko ještě nebylo, prý je brzo (jsem 5+5tt) takže za týden jdu ještě jednou. Teď bylo důležitý že to není mimoděložní a že nemám prázdnej gestační váček. Trochu mě to uklidnilo, takže už snídám :grinning: ale dokud nebude alespoň srdíčko, tak jsem pořád vybobkovaná :unamused: Jájuldo napiš jak jsi dopadla ty, u tebe je to hodně zásadní kontrola !!
27. črc 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak Ivi to je dobře že je tam kde má být!!! Mi měli srdíčko 6+2 a před tím taky ne, tak uvidíš že to za týden bude v pohodě!!! Jsi doma nebo chodíš do práce??? Já jdu zítra až na večer, tak budu celej den jak na trní! V sobotu bysme mli odjet na dovču, tak doufám že mě to povolí!!! Jedem jen tady po republice tak snad to nebude takovej problém!!! :wink: A jak ty Žanet? Už jsi byla u Dr??
27. črc 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iva2009 snad jsi doma ne? Jinak PN ještě trvá, do práce půjdu asi až v září se školákama.
Ale nevím jestli mě v práci ještě budou chtít, mají nějaké blbé kecy, tak jsem z toho smutná.
27. črc 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Ivi ty jsi teda rychlík, v 8 h. být už i po kontrole! Já jsem dorazila teprve před hoďkou, těch těhotných je hodně, než se člověk dostane na řadu, hrůza. Ivi, neboj všechno bude příští týden v pořádku, není důvod, proč by nemělo být!
Vendulko, jo já jsem ok, pan doktor na mě kouknul, divil se jak jsem mohla krvácet, když jsem neměla žádnou sraženinu,(to se divil i ten v nemocnici, že tam nic nenašel), tak sranda. Ultrazvukem se na mě podívá příští týden.
Už tam u doktora mají ze mně hrůzu, sestřička říkala. No jo jsem tam každý týden, ať člověk nic nezanedbá :grinning: .
Tak dneska mám ještě odpočinkový den, malou má babička, tak budu polehávat, no sice manžel má 14 dní dovolené, ale má tolik plánu na baráku, že ho asi doma ani neuvidíme :unamused:
27. črc 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chodím samozřejmě do práce :sunglasses: Dokonce teď dělám za kolegyni, která má dovolenou. Byla jsem po potratu doma 14 dní a hned jsem valila. Teď mi ani nenabídl PN a já bych ji ani nechtěla. Jednak musím ještě něco vydělat než půjdu na MD (mám na krku hypotéku a mimčo taky něco stojí). A jednak k tomu dr. po zdravotní stránce nevidí důvod. Tvrdí, že první 3M jsou buď-anebo. Pokud je to dobře založený těhu, nevadí mu, když chodím do práce a pokud je to špatný, tak nepomůže ani když zůstanu doma. Asi má pravdu, připadne mi to rozumný. Ve středu příští týden letím za kamarádkou do Itálie a letím sama, tak jsem měla strach tahat kufr a přesně to mi řekl. Pokud je to dobrý, neublíží mu to a pokud je to špatný, nepomůže když navštěvu zruším... Ale ještě než odletím chci vidět srdíčko, proto ta KO 3.8. :grinning:
Vendy, tak se zítra drž a hned pak napiš jak to dopadlo.
Lindo - s prací je to teď problém. I proto se snažím makat co to jde. Ale jako těhule jsem "nevyhoditelná" takže pokud mi to stav dovolí, chci pracovat co nejdýl. I když teda v práci to zatím úspěšně tajím - vyrukovala bych s tím až kdyby mi přistála výpověď, jinak to oznámím až po screeningu, pokud bude ok. Sedím v kanclu u PC, to není tak namáhavý jako třeba laboratoře nebo sestřičky... :wink:
27. črc 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a moc nerozumím těm poplatkům u doktora, holky. Jednou, když těhotná by měla mít všechno zadarmo, proč bych měla platit, když ještě nemám těh. průkazku? Doktoři není asi na čem by vydělali!
27. črc 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanet já jsem setřička a stejně v těch poplatcích tápu!! Taky jsem musela platit když jsem neměla průkajdu a dokonce i před týdnem jsem platila i když průkajdu mám měsíc??? :confounded: A pohotovost se platí stejně pořád!!! Přemýšlím že si zajdu na pojišťovnu a zjistím si ten limit, byla jsem tolikrát a Dr( pohotovost) za tenhe rok že ten limit už musím mít přesaženej a to ještě nekončí rok!!! Tak hlavně odpočínej a dávej na vás pozor!!! :wink:
27. črc 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulko, mi právě na pohotovosti doktor říkal, že kdybych měla těhot. průkazku, tak neplatím. U zubaře nechtěli nic, jen jsem řekla, že jsem těhotná, sice jsem měla potvrzení na papíře, že jsem těhu,ale ani to nechtěli. Je to prostě zajímavé!
27. črc 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
-----------------------------
28.7.-Vendulka(gynda+Uz)
5.8.-Žanet(gynda+UZ)
11.8.-Piskot(gynda+UZ)
17.8.-Jájulda(gynda+UZ)
17.8.-Lucinka(gynda+UZ)
2.9.-Piskot(Praha)

Ahoj holky!!!Tak se hlásím na rychlo!!!Za chvilku vyrážíme na tu chalupu,tak se ozvu až v pátek!!!
Jinak Ivi gratuluju ke kontrole a neboj příští týden už bude krásně blikat srdíčko!!! :wink:
Vendulko moooc držím palečky na dnešní screening!!Je to takový zlomový vyšetření v tom prvnim trimestru!!! :slight_smile: No já jsem na PN,ale u mě to bylo jasný hned,že půjdu jak otěhotním na rizikový kvůli injekcím!!! :wink:
Jinak u doktora jsem platila dokud jsem neměla těhu průkajdu a od doby co jí mám,tak po mě nikdo nechce ani korunu :grinning: :grinning:
Tak se tu mějte krásně,opatrujte se a já se hned ozvu jak přifrčím papa :wink:
27. črc 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky jsem tu jen na skok, stále děláme ložnici a teď jdu uklízet, jinak dnes jsem byla na urologii a močové cesty mám "zdravé"., tak nevím, od čeho to stálé nepříjemné píchání v levém podbřišku. :unamused: Jo jinak s tím placením, já dnes 30Kč platila. :confounded: I když jsem těhotná....tak asi je to jak kde, člověk se v tom nevyzná. Všem, co jdou k Dr. držím pěstičky, ať máte vše v pořádku! :sunglasses:
27. črc 2009 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Piškotku měj se krásně, užij si to a ozvi se pak.Pááááááááááá :grinning:
27. črc 2009 ve 12:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se holky hlásím. Čekali jsme přes dvě hodiny - měli zpoždění, hrůza, malý byl u taťky-dědy v práci a tak jsme pak honem valili domů, páč měl hrozný hlad. Teď už oddychuje - chrupaší.
Jsme naprosto v pořádku, mimísek odpočíval, vůbec sebou nemlel - spinkal. Dle MS máme být 12+2, ale dle CRL-UZT odpovídáme 13+2, takže termín porodu 30.1. Dle MS máme termín 6.2., takže se kolem toho datumu motáme stále. Další kontrolu na genetice a screeningu máme 16.9., to je 20.týden.
FOtečku mám takovou nijakou, můj doktor dělá lepší.
IVčo gratuluji, že jste O.K.. Jsi dobrá, já bych neletěla letadlem v I.trimestru. Proto jsme jeli autem na dovču.
Luciienko, znám holky co chodí každý týden na kontrolu. Takže je to normální :grinning: .
27. črc 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo, super zprávičky. Gratuluji k bezva výsledkům. Takže ti to nedalo a budeš rodit v lednu jako Piškot a Vendulka, co :grinning: Mám z toho radost holky, že už pěkně všechno vychází.
Jo dneska už jsem si nechala vypsat těhotenskou průkazku a termín porodu se mi shoduje s datem 30. narozenin, tak snad to něco symbolizuje :wink:
27. črc 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,
dneska mám lepší náladu :slight_smile: ,vnutila jsem se na kontrolu ke svému gyn.Podle něj je vše v pořádku,prý jsem krásně těhotná,gravidita odpovídá 6tt,plodový obal pravidelného tvaru s plodem uvnitř,na srdíčko prý máme ještě 2 týdny čas.Vzal mi kontrolní Hcg,ale výsledek bude až ve středu odpoledne.Nemám se stresovat,ale hodně odpočívat.

Dneska naši andílci stáli při nás :slight_smile:
27. črc 2009 v 16:45  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No vidíš Katy, jak ti to krásně dopadlo!!!! Na další kontrole už uvidíš krásně srdíčko!! :wink: Žanetko tak třeba si dáš na narozeniny krásný dárek. :slight_smile: Já dostanu průkazku až 17.8., ale na tu malou knížečku se těším jako blázen!! :grinning: Jdu odpočívat, uklízela jsem jak mourovatá. :sunglasses:
27. črc 2009 v 17:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy MOOOOC gratuluju ! To je super ! Já taky ještě nemám vidět srdíčko, ale jinak všechno jako ty a hCG z dnešního rána mám 32.000 - teda určitě mi to zaokrouhlili, ale nebudu šťourat :slight_smile: A kdy jdeš na kontrolu - až za ty 2 týdny ? Já už za týden v pondělí a doufám, že srdíčko už bude... :wink:
27. črc 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže velká gratulace Jajuldě, Žandě a Katy!!! Holky jen tak dál!!! :grinning: Jajuldo já měla termín dle MS 31.1 ale prcek je strší( říkali to od začátku- a já s tím souhlasím je to právě ten jeden den kdy jsme se snažilkovali!!!!) tak mám termín 26.1 ale já si myslím že to bude stejně dřív! Ada byl o 2 týdny dřív a myslím že tohle bude stejné a já mám datum ( ráno jsem se jednou vzbudila a věděla to) 16.1 a já mám narozky 14.1!!!! Tak se třeba trefí!!!!
27. črc 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek