• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Katy, to je dobře, že jste v pořádku, musel z tebe spadnout obrovský kámen!!! To budeš mít Vendulko taky pěkný dáreček na narozenky, já jsem zase s malou přenášela 6 dní, tak si myslím, že to přesně nevýjde. Ale nebudu předcházet událostem :slight_smile: Vendulko úspěšnou zítřejší kontrolu přeji :wink:
27. črc 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji dneska hezký den. Katy jsem moc ráda, že ti dopadla kontrola dobře. :grinning: :grinning: :grinning: Někteří doktoři dokážou tak děsně postrašit, že člověk už hází flintu do žita. Držím palečky, ať je to všechno fajn.
Vendulásku, dneska ti držím palečky, ať dopadnete dobře na velké kontrole :slight_smile: .
Já mám narozky až na konci února, takže do toho se určitě nestrefím :slight_smile: :slight_smile: , ani bych nechtěla. Malého jsou přenášela přesně týden. Myslím, že je úplně jedno jak se trefíme datumově, hlavní je, že se nám narodí mimísci :grinning: :grinning: :grinning: .
Safi, už jsi se dlouho neozvala, jak se máš? Ani Jáji se už neozvala :frowning2: .
28. črc 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za podporu ale já jdu až v 5!! Tak mám ještě celej den před sebou! Ale kje pěkně tak půjdem na zahradu a on to uteče!! :slight_smile:
28. črc 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Jajuldo, to máš pravdu, že nejdůležitější, aby se miminečka narodila a je jedno kdy. Venku se to pěkně honí a pěkně dusno.
28. črc 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsme konečně doma!!! Dopadli jsme dobře :grinning: :grinning: máme naplánované odběry na 11.8. a poradnu na 25.8!!! Tak zatím se snad pomalu můžu začít radovat!!! Zatím pa
28. črc 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, to je super vendulas že je vše v pořádku. :grinning: . Já mám dneska motáka jak blázen, tak nevím jak to přežiju :angry: .
29. črc 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo mě to občas taky dělá! Docela mě pomáhá vypít hodně sladkou šťávu nabo neřezenej džus!!! :wink: Ale hlavně hodně pít!
29. črc 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulasy máte fotečku?
29. črc 2009 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Vendulasy je možné, aby jsem už cítila nějaké to vrtění cvrčka? Mám takové tlaky a občas to vrnění. Nejvíc, když si s ním povídám a hladím ho. Nějak si to z prvního nepamatuji. :grinning: :grinning: .Jo a víte co to bude?
29. črc 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo fotku nemám nešla vytisknout, ale prcek OK!! A ty pohybi to ještě nejsou prý až tak v 16tt- už se nemůže dočkat!!! Ale takový pocit mám taky, myslím si že to necítím jek se tam mele ale jen mě se to bříško jako by víc napne a tak tlačí- to tam asi dělá kotrmelce!!! Prý hubený ženský maj pohybi dřív u 1 kolem 18tt a u 2 o 2 týdny dřív!!! Já s Adou citila pohyb přesně 17+4 tak to čekám tak nejdýl do 10 dnů- snad!!!! Tak musíme ještě chvilku vydržet!!!
29. črc 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jsem moc ráda, že se vám všem daří a bříška i miminka rostou :grinning: Je to dobře zasloužíte si to. Jinak já se mám pracovně takže chodím do práce a začínáme více řešit ten domeček už máme aspoň hrubý návrh domečku a tak. Bude to kupa starostí a taky peněz a to mě nejvíc děsí. Jinak už se těším až pojedu s manželem na dovolenou jedeme do chorvadska od 14.8 tak snad si hezky zrelaxujeme a pak se nám mimi podaří bylo by to štěstí. Holky chtěla jsem se zeptat bololo vás někdy po revizi před tím než jste otěhotněly když jste třeba měli nějakou námahu podbříšek nebo třeba vaječník? Ted to bylo v práci docela náročné a mě bolí záda a sem tam cítím i podbříšek tak doufám že to nic není. Jinak s manželem se už snažíme ale protože mám delší cyklus tak mám ovulaci až dost před další MS protože to by tak sedělo i u prvního těhu. Jako bych otěhotněla v den co jsem měla dostat MS.Tak uvidíme holky tolik bych si to přála. Doufám že to půjde.
29. črc 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Safi, po dlouhé době ses ozvala. Pichání v oblasti podbřišku - vaječníků jsem měla taky. Ale opatrně na sebe, co kdyby si už náhodou byla těhu :slight_smile: . Dovolenou ti závidím, jela bych znovu hned. Baráček ti nezávidím, vím, že je s tím móóóc kupa starostí. Já osobně bych do toho šla pouze přes nějakou firmu, ať ta všechno zařídí. Kdy máš mít MS?
29. črc 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Safir já měla taky po revizy bolesti v podbříšku- a hlavně při námaze!!! :unamused: Tak ti budu držet pěstičky ať ti to výjde a hlavně si užijte dovolenou!!! Zbytečně se nestresuj ono si vás to miminko najde!!! A za chvíli nám bedeš psát jak ti je a jak tě zlobí?! :slight_smile: :slight_smile: Jinak mě dneska došli těhu kalhoty jsou naprosto super!!!! Objednala jsem si ryfle- taď když bude chladno tak je odnosím a v zimě taky!!! Doporočuju je maj úžasnej střih a jsou pohodlný- značky NEXT, nový stojej kolem 1000Kč, ale já mám nový ale s vadou od výroby ( maj roztrženej šev mezi nohama- lehce se daj spravit) Jen za 200Kč!! Jinak už mám doma těhu legíny od litexu( ne nový- za 160kč taky z mimibazaru- ale jsou jak nový) Tak jestli neznáte tak mrkněte na stránky mimibazar. cz maj tam všechno - těhu věci, dětský, kočáry- vše nové nebo bazarové!! Já tam nakupuju docela často a na Ádu- hlavně věci s oblíbenýma obrázkama u nás normálně k nesehnání!!!
29. črc 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holky děkuji někdy z toho mám strach aby to bylo všechno v pořádku když mě tam tak píchne tak hned myslím na to abych tam neměla cystu nebo se mi nedělali srůsty :unamused: Jaji jsem 11DC takže to mám MS až za dlouho já ji mám tak 35DC takže tím se mi posouvá i ovulace. Mám pocit že jsem tehdá otěhotněla v době kdy měla přijít MS protože podle minulé mi to nesedělo.Holky obědnala jsem si kapky jmenuje se to GYNEX jsou na ně dobré reference. Znáte to některá? Já myslím, že tím nic neskazím. Mám pocit že mám po té revizi tělo úplně jiné.
29. črc 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla bych ho doporučit Jaji. Jaji: Až to budeš číst zkus se podívat na netu na přípravek Gynex.Stojí to asi 400kč. Je to dražší. ale je to fajn na hormonální upravení cyklu podporuje to plodnost hodně lidem to pomohlo otěhotnět na že se po tom cítili i lépe tak to zkus já jsme si ho objednala. :grinning:
29. črc 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulas, já jsem si taky už koupila něco z mimibazaru - měli to být těh.tepláky, ale jsou to bezva kalhoty na teď a podzim. Na zimu už mám z minulka. Ještě tam mám vyhlídnutý jeden svetr pro těhulky, stojí kolem 450,- Kč.
Safi, já si myslím, že pokud jsou na to dobré reference i od nějakého lékaře, není tam moc chemie, tak to rozhodně neuškodí. Ale neznám ty kapky. Myslím, že se zbytečně stresuješ. Budeš těhulka dřív než si budeš myslet. Můžeš být i teď. Jak už jsem psala - doktor říkal, že můžeš otěhotnět i dva dny po MS nebo dva dny před MS.
29. črc 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Jajuldo je to čistě na přírodní bázi hormony do sebe talčit nechci.
29. črc 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Vendulko, to je fajn, že kontrola byla zcela v pořádku a že se vám daří dobře :wink: No tak jsem se začetla do stránek toho bazaru a myslím, že je to nadlouho. Člověk tam můžebýt celý den. Já jsem minule rodila v říjnu, bříško se mi vlezlo vždycky do nějakých volnějších šatů, ale teď to budu muset taky řešit :angry:
Safirko, nic si nepřivolávej, jasně, že jsi v pořádku. Mě po revizi bolelo břicho skoro pořád jako kdybych měla měsíčky. Jasně, že člověk bude pořád stresovat, jestli je v pořádku. No i když jsem těhu, tak mě pobolívá bříško u žeber na pravé straně a teď už i na levé, no a občas cítím i záda, jak mi v nich fikne. No a že má být člověk v klidu.
No jdu si dát poledního šlofíka, když si to tělíčko vyžaduje.
29. črc 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zanetko nechci si nic přivolávat to chraň Bůh, ale člověk už se prostě všeho bojí je to hrozné jak tě jedna taková zkušenost ovlivní. Jinak holky těhulky odpočívejte. Jak nad tím přemýšlím tak jsme jen 3 co nejsou těhotné. To je super že se Vám to všem podařilo dává mi to naději že se to podaží i nám zbývajícím. Holky tolik bych už chtěla být mezi váma těhulkama.
29. črc 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safirko, když už jsi začala o těch kapkách - já beru Femigard (zadej si to do vyhledavače a uvidíš info) - je to na úpravu cyklu i na ženský věci jako takový. 100% bylinný koncentrát. Kapu si to na lžičku a ta jedna sklenička (365,- Kč) mi vystačí do konce 12tt kdy to budu brát. Už před otěhu jsem to brala asi měsíc. Mám teda snížené dávkování (to mi doporučila reiki paní) ale asi to ničemu nevadí... Gyndař o tom ví a nic neřekl. K tomu beru ještě 2x denně Duphaston (taky do 12tt) a 1x Femibion 800. Od 2 trimestru asi budu brát jen listovku a Femibion obden, je děsně drahej... :angry:
Jinak mám dneska taky motáka jak blázen a tak tak že jsem nezvracela - ale ustála jsem to :grinning:
Držte se holky, to dusno je úmorný...
29. črc 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás nic nového. V podstatě každý den je stejný, takže ani nepíšu....
Safi, dívala jsem se na to. Může to být dobré. Jen mám obavu, jestli je vhodné všechno motat dohromady?! Beru femibion a taky probiotika. Aby mi tělo nenafackovalo :wink:
Jinak motáka jsem dneska dostala i já, ty vedra jsou děsná. Mám ráda teplo, ale vedro, před kterým není kam utéct, nesnáším!
Momentálně mám asi tak 4 dny před MS, tak jsem zvědavá, jestli ta první přírodní MS dorazí sama, nebo jí zase budeme muset pomoct. Safi, já mám taky dojem, že jsem teď jiná. Občas mě tam taky píchne, zabolí a při námaze ten podbříšek taky cítím. A taky doufám, že je vše v pořádku. Musí ....
29. črc 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji akorát jsem na noční a je klid tak píšu. O Gynexu jsem slyšela už dřív, je na upravení menstruačního cyklu, vyrovnáhá hladiny hormonů v těle a je to nehormonální přípravek který se může používat i s hormonama. Je přírodní tak si myslím, že nemůže ublížit. Reference na něj jsou velmi dobré¨, někomu pomohl otěhotnět někomu se upravil cyklus a je dobrý i při redukční dietě.Femibion jsou jen vitamíny to je dobře že je bereš já je taky užívám a probiotika ti k tomu neublíží. Nevím jaké bereš jestli například i wobenzym nebo něco jiného. Musíme myslet pozitivně a nic si nepřivolávat taky si to tak musím říkat i když někdy jak mě píchne tak už vidím samé hrůzy ale to nejde. Psychika je mocná čarodějka a neboj i mi se dočkáme.
30. črc 2009 v 01:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, čekám příští víkend druhou MS po revizi, taky mi není úplně OK, hlavně mám problémy s tlakem, motám se a na zvracení mi je někdy, nevím snad se to srovná. Přijdu si jak stará bába :grinning:
30. črc 2009 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lndazofie tak to nejsi první kdo to píše! Včera bylo divně a měl motáka skoro každý! Asi tou změnou tlaku! Tak se drž a halvně dobrou náladu!!!! :grinning: A bereš nějaký vitamíny nebo něco? Safir a Jáji jo?! a mi ostatní jsme brali každá něco před i teď taky!!! :wink: Safir počkej až se ti objeví // tak se budeš pozorovat ještě víc!!!!!!!!!!!! Nejhorších 12tt nervů- ale už je líp!!! :slight_smile:
30. črc 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
-----------------------------
28.7.-Vendulka(gynda+Uz)
5.8.-Žanet(gynda+UZ)
11.8.-Piskot(gynda+UZ)
17.8.-Jájulda(gynda+UZ)
17.8.-Lucinka(gynda+UZ)
25.8.-Vendulka(poradna)
2.9.-Piskot(Praha)
16.9.-Jájulda(tripple testy)

Ahoj holky!!!Tak už jsme doma z chalupy!!Přijeli jsme včera večer!!!Pěkně utahaný,ale zpokojený a odpočatý :wink:
Jsem se vyspinkala do růžova ve vlastní postýlce a jsem spokojena :grinning:Jinak zítra vyrážíme do Dětěnic jestli to někdo znáte na program a večeři,tak už se moooc těšim!!!Jede nás celá parta!!!!
Mooooc gratuluju Vendulce,Jájuldě a taky hlavně Katy k dobrým zprávám!!!! :slight_smile:Je to super!!!!!!
Jinak u nás je šílený vedro,tak jsem radši doma,protože venku se to nedá ani udýchat!!!! :unamused:
Vendulko kouknu určitě na tu adresu mimibazaru!!!Já mám těhu džíny od kámošky a těhu lacláče,tak si myslím,že to přes zimu unosím určitě a ty džíny můžu už teď!!Už mám do nich pupík,tak už mi nepadaj!!! :grinning: :grinning:
30. črc 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mrkněte na postupku!!!Kdybych na někoho zapoměla,tak se omlouvám a připomeňte se a já vás dopíšu :slight_smile:
30. črc 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu na krev 11.8 ( trippl test) :slight_smile:
30. črc 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
A hele Piškotku neměs být na chalupě?? :slight_smile:
30. črc 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Holky, tak já jsem v úterý byla na odběry krve a rovnou jsem dostala kufřík pro nastávající maminky. :slight_smile: Dnes je krásně, za chvíli půjdeme na koupák. Jinak nic nového, navečer přicházejí vždy nevolnosti a spala bych a spala. :slight_smile: Na víkend jedeme do Pardubek, tak tu budu až v pondělí asi...
30. črc 2009 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku Dětenice znám, byla jsem v krčmě na večeři a je to naprosto božííííí :sunglasses: Prosím přihodit do postupky kontrolu 3.8. na srdeční akci, díky
Luci - já mám taky nevolnosti večer, divný co ? Teda taky je mám vpoledne když jdeme na oběd nikdy nevím jestli se do jídla vůbec pustit... no a taky ráno se mi svírá žaludek - tak vlastně nevím kdy je mi dobře - aha ! asi v těch chvílích, kdy se mi motá hlava :grinning: :grinning: :grinning:
30. črc 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek