• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Piškotku, buď klidná už si neoddychneš nikdy a bude ten strach ještě horší a větší až bude to mrně na světě. :grinning: :grinning:
3. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jo, jo - budu hodná, už makám na stornování letenek - nestojí to za to... :wink:
Piškotku - já PN neplánuju, prostě pokud to půjde, tak budu pracovat a 6-8 týdnů před termínem porodu půjdu na PPM :sunglasses: A nemysli si že si v 9 měsíci oddychneš - omyl ! :slight_smile: začneš stresovat z porodu a až se prcek narodí, už se o něj budeš bát až do konce života :grinning: to se jmenuje mateřství ! Malý děti malý starosti, velký děti velký starosti. Já mám teď starosti přesně 9,7 mm :slight_smile:
Holky taky je vám tak špatně - alespoň vy prvotrimestralky ? :slight_smile: Já to snad nedám, už lezu po zdi - vždycky jen prckovi řeknu, vem si co potřebuješ, já to vydržím, ale moc ejchuchu mi není... :confounded:
3. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u nás je zataženo. Neprší, ale je zataženo.
Ivčo s tím strachem máš pravdu. Už je to na celý život.
Už se dlouho neozvala Katy, snad je to u ní v pořádku :slight_smile: :slight_smile: .
4. srp 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
-----------------------------
5.8.-Žanet(gynda+UZ)
11.8.-Iva(poradna)
11.8.-Piskot(poradna)
11.8.-Vendulka(tripple testy)
17.8.-Jájulda(tripple testy)
17.8.-Lucinka(gynda+UZ)
25.8.-Vendulka(poradna)
27.8.-Žanet(screening+velký UZ)
2.9.-Piskot(Praha)
16.9.-Jájulda(poradna)

Ahoj holky!!Tak u nás je taky zataženo asi bude lejt jako z konve :unamused:
Tak já pádím pro pečivo na nákup ať máme čerstvý rohliky!!! :wink:
Jéé taky se dlouho ještě neozvala Lucinka!!!
4. srp 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

hlásíme srdíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :wink: ,další kontrolu mám za 3 týdny,to už dostanu průkajdu,dnes mi na ni brali odběry.
Jsem moc šťastná,první velký krok máme za sebou :slight_smile:
4. srp 2009 v 11:31  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, tak mám zase jobovku. Jsem nemocná - mám hnusnou angínu, hirečku, knedlík v krku, bolesti hlavy, kloubů, svalů, všecho a dr. mi dala antibiotika (Penicilin) když mi to říkala, rozbrečela jsem se jí tam. Prý má matka prioritu před dítětem a čím dřív budu zdravá tím dřív bude líp i prckovi, je mi hrozně... jsem úplně zoufala, ale beru ho :frowning2:
Katy k srdíčku moc gratuluju, buď na sebe opatrná a odpočívej !
4. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy jsem moc ráda, že jsi v pořádku. Už jsem si říkala co je s tebou. Máš fotečku? Jestli jo dej ji do albumu. :grinning: K srdíčku gratuluji. Jsi v pohodě? Krvácíš nebo už ne?
Ivčo to je mi líto, že nemáš klid. Proč ti dává penicilin? :confounded: Mohla ti dát něco jiného, co se dává těhulkám. Ivuš, držím palečky, ať to co nejdřív překonáš a jste oba v pohodě. Krvácíš ještě?

Tak jsem si vzpoměla na Míšu. Tenkrát psala, že se v srpnu vdává. Míšo, jestli občas čteš tyto stránky, dej o sobě něco vědět. A co mimčo, nepovedlo se už?
4. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte "děvčátka"!!:grinning: Tak my jsme byli od pátku do neděle na chatě u Pardubic, přijeli jsme v neděli V 9 večer. Kája celou cestu zvracela a včera taky, tak jsme byli u doktorky a pak byla celý den "ukňouraná", tak jsem kolem ní jen skákala, nebyl čas ani na počítač. Dnes ráno jsem ho zapla, že napíšu, a nešel internet.:frowning2: Tak jsme šli do města, teď dodělávám rybu na oběd a mezitím rychle pár řádků pro vás. :wink:
U mě nic novýho, teda trápí mě taky nevolnosti, myslím Iva to tu taky psala, to jsme na tom stejně, i se Žanetkou. :confounded: O motákách hlavy ani nemluvím. :unamused: Ale když bude vše v pohodě, jen ať mi je zle. :slight_smile: Jinak už nejím vitamíny žádný, jen kys.listovou a stále Utrogestan. Koupila jsem si dnes v lékárně granulovaný čaj HIPP=nápoj pro těhotné. Je to výýborné, moc mi to chutná. Dá se z toho uvařit čaj nebo pít za studena. Kromě toho obsahuje přesličku, proti zadržování vody v těle a spoustu vitamínů. Doporučuji. Mňam! :grinning:
Holky máte pěkný fotky v albech, hlavně Vendulka to bříško veliké. :slight_smile: Ty budeš jak moje kamarádka, ta je v 5. měsíci a vypadá, že už bude rodit. :grinning:
Katy gratuluju k srdíčku! :wink: Já si jdu pro průkazku 17.8. :slight_smile:
Jinak Piškotku u nás taky prší. :confounded: Naštěstí jsem ráno byla v obchodě, tak teď odpoledne už nemusím. :slight_smile: Piškotku ty jsi jinak docela hubeňour, že. :wink: ...koukám na fotkách jako.
Kolik jste měli tak kg před otěhotněním a kolik teď? Já mám teď 62kg, jinak normálně tak kolem 60kg.
No nic, jdeme obědvat, tak zatím ahojky. :sunglasses:
4. srp 2009 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda Ivi, to je pech.... :angry: ale mě taky dali minule penicilin, když jsem byla nemocná. :sweat_smile:
4. srp 2009 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy mooooooooc gratuluju k srdíčku!!!!Je to skvělá zpráva!!!! :wink:
Ivčo!!!Ta angína mě teda mrzí,zkus se z toho pořádně vyležet a vypotit!!!Penicilin je teda záhul,ale doktorka asi věděla co dělá,tak hlavně pořádně odpočívej a bude vše ok neboj!!!
Luci!!Já vážila před otěhotněním 72kg a teď mám 70kg,takže dvě kila dole a ještě jsem ani jedno nenabrala!!!A přitom mi připadá,že jim furt,ale vážně ještě nemám ani deko nahoře,ale pupek na to nevypadá!!!Ten mi připadá jak pátrací balon!!! :grinning: :grinning:
4. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ,moc děkuji :slight_smile:
Ivi, ta angína mě mrzí,ale určitě Ti ten penicilin zabere,drž se :wink:
Jajuldo,fotečku nemám,doktor ji sice udělala,ale nechal si ji v kartě.Ale na další návštěvě si o ní už určitě řeknu.
Nekrvácela jsem,nekrvácím a snad ani nebudu :wink:
Jinak jsem hrozně unavená,mám neustále hlad a často mi je šoufl :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale nezvracím,stopne se to v krku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
4. srp 2009 ve 13:27  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo už nešpiním, to bylo jen nárazové a všechno je ok, teď se jen bojím těch horeček a ATB.
Holky buďte na sebe všechny opatrné, nestojí to za to...
4. srp 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, no my jsme dneska vyrazili do Polska, kuknout na dlažbu do baráku. V noci jsem moc nespala, dala jsem si k večeru kávičku a bylo po spaní :grinning: a ráno jsme brzy stávali. Dneska jsem akorát celý den zívala, tak už se těším pěkně do postele. Zitra valím k doktorovi a na krev, tak doufám, že se nepobliju cestou :confounded:
Katy, to je fajn, že jste v pořádku, akorát nechápu, proč tě předtím tak stresovali!
Ivi, opatruj se, odpočívej, co to jde, neboj bude to dobrý :wink: !
Luci, taky máš pěkný pupík :grinning:
4. srp 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, malý je u našich - pojedou na výlet a tak mám volno. No volno, pracovní.
Žanet držím palce ať dopadne dnes vše jak má být. Doufám, že budeš mít fotečku. :sweat_smile:
Ivčo, jak je tobě? Co bacily už tě opouštějí? Dívala jsem se máš krásné fotečky cvrčenka. Jsi doma nebo pracuješ když máš angínu? Máš moc vysoké horečky? Je fajn, že už nešpiníš.
Katy, máš fotečku mimíska? Jestli jo, dej ji do albíčka. :slight_smile:
Piškotku, ty vážíš 70 kg? Vždyť jsi hubená jak lunt. :grinning:
5. srp 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
11.8.-Iva(poradna)
11.8.-Piskot(poradna)
17.8.-Lucinka(gynda+UZ)
25.8.-Vendulka(poradna)
2.9.-Piskot(Praha)
16.9.-Jájulda(poradna)

Ahoj holky!!!Žanet držím palečky na dnešní kontrolu,pak dej hned vědět!!! :wink:
Jájuldo!!!Já mám opravdu 70kg před otěhotněním jsem měla ještě o dvě víc,ale to jsem zhubla a zatím ještě nepřibírám a to jim jak prorvaná :grinning: Nebo mě to aspoň tak připadá!!!
Mě zachvíli má přifrčet na návštěvu kámoška,tak už se těšim a hlavně nemusíííííím dneska vařit jo to je bájo :dizzy_face:
5. srp 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak ATB na horečku zabraly, ale ráno jsem začala krvácet a bolí mě břicho. Volala jsem Dr. a ten říkal, že pokud nemám křeče, nemusí to nic znamenat a mám být v klidu. Tak nevím, je mi špatně a hrozně se bojím... :frowning2:
5. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, tak to je mi líto, že jsi zase začala krvácet. Já bych fofrem cválovala k doktorovi, ať se kukne co a jak.
5. srp 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo!!!to mě moooc mrzí,hlavně lež a odpočívej a pokud to nepřejde,tak nakluš hned k doktorovi,ať se jukne a ty se hlavně uklidníš!!!Myslím na Tebe!!!!!
5. srp 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, díky za podporu. Dneska jsem šla k doktorovi smířená se vší, i že se to zase nepovedlo. Ale naštěstí je vše v pořádku, jsme 8+4 a srdíčko krásně bije. Měla jsem z toho ohromnou radost, i bulet se mi chtělo, jak jsem byla dojatá. O fotečku jsem si Jajuldo ani neříkala, nechám si jí udělat až z velkého ultrazvuku, nechci se radovat předčasně.
Ivi, doufám, že to tvoje krvácení nic neznamená, držím palečky, já bych ale taky valila k doktorovi nebo na pohotovost. Hlavně odpočívej, kašli na práci a polehávej! Bude to dobré, věřím v to!
5. srp 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanet!!!Gratuluju ke kontrole!!!A hlavně k srdíčku!!! :wink:
Kdy máš další kontrolu,dám Tě do postupky,ju??
5. srp 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky Piškotku, do poradny jdu 31.8., první se pan doktor se spletl a říkal, že mám přijít 31.října, tak to jsem měla hrůzu v očích a pak se opravil na 31.září a nakonec jsme skončili na 31.8., tak to mě uklidnil.
5. srp 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, trpíte nějaká zácpou a co na ní pomáhá, máte nějaké zkušenosti?
5. srp 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanet to je fajn, že je vše v pořádku. Jít za 3 měsíce na kontrolu by vyděsilo i mě. :grinning: :grinning: :grinning:
Žanet, víš co mi pomáhá, když si dám ráno na lačno kafe nebo activii jogurt.
5. srp 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Ivi,s krvácením mi to je moc líto,raději jeď na pohotovost,ať na tebe mrknou.Drž se :wink:
Žanet,gratuluji k srdíčku :slight_smile: a zácpa???????Tu jsem mívala před těhu,teď mám spíše problém s běhavkou :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Piškotku,připíšeš mě taky do postupky? Do poradny jdu 25.8. :sunglasses:
5. srp 2009 ve 20:14  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji dobré ráno všem. U nás to vypadá na déšť, tak uvidíme.
Katy máš fotečku z UZ? Můžeš si i pozměnit albumek :grinning:.
Ivčo, všechny na tebe myslíme, jak je? :wink:
6. srp 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zatím se to nelepší. Pořád silně špiním, ale nad nemocí asi pomaličku dostávají ATB navrch, no ještě to bude dlouhej boj. Nejvíc se bojím o prcka, jinak to samozřejmě vydržím...
Děkuju, opatrujte se. Jdu zase spát.
6. srp 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
11.8.-Iva(poradna)
11.8.-Piskot(poradna)
17.8.-Lucinka(gynda+UZ)
25.8.-Vendulka(poradna)
25.8.-Katy(poradna)
31.8.-Žanet(poradna)
2.9.-Piskot(Praha)
16.9.-Jájulda(poradna)

Ahoj holky!!!Tak jsem Vás dopsala do postupky!!Koukám,že jsme se krásně rozrostli!!Jen tak dál :slight_smile:
Ivi!!Jak je??Pokud to špinění nepřejde mazala bych radši k doktoroi ať na Tebe mrkne!!!Doufám,že ležíš a pořádně odpočíváš!!
6. srp 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny, tak vidím, že se máte dobře. Jinak Ivi, to špinění se mi moc nelíbí zajdi si k dr. ať ti když tak předepíše ještě ascorutin ten se u toho dává + duphaston nebo ultrogestan. Špinit nebo krvácet by jsi neměla neodkládej to a zajdi si k doktorovi. S těma ATB, by mě dr. pěkně naštvala protože existují i ATB pro těhotné a měla se poradit s tvým gynekologem. Ivi jestli je to špinění silnější raději jdi. Nechci tě strašit. Určitě to bude v pořádku ale, dr. na tebe koukne a na miminko ať jsi klidnější. A řekni jim, že bereš i ATB a jaké. Budu na tebe myslet ať to dopadne dobře.
6. srp 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:

Ivi,myslím na Tebe :wink: ,hlavně hodně odpočívej

Jajuldo,už jsem psala,fotečku nemám,Dr si ji nechal v kartě.Ale hned na další kontrole si o ni řeknu :wink:
6. srp 2009 v 15:47  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to je fajn, že se vám dobře daří. Ivi, neboj, to se spraví. Oba to zvládnete a bude dobře!
U mě nic nového. V pondělí jseme s manžou klusali znovu na genetiku na odběr krve, protože nám oběma nenarostly nějaké kultivary či co. Včera mi s pětidenním zpoždění konečně dorazila mrcha. Bohužel, za moc to nestojí. Je hodně slabá. Pořád se můj organizmus nemůže nějak nastartovat!
6. srp 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek