• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Je to lékárna v tescu. Prý jim to přijde zítra, zřejmě je v mém okolí hodně snažilek, které káply na tu samou značku :grinning: . U nás je dovolená ještě v řešení, nemůžeme se dohodnou jestli Chorvatsko nebo něco letecky. V plánu původně nebylo nic kvůli těhotenství, ale teď nám nic nebrání. Holky, myslíte, že si tady vydržíme tak dlouho písat :wink: ?
14. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme kvůlu těhu zamluvili a zaplatili Chorvatsko (ta země mě vůbec neláká), páč jsem měla být v 6-7 měs.Tak jsme chtěli jet autem. Letecky bych nejela. No zvrtlo se to, ale dovča zůstala. Kdyby bylo na mě tak někam letím. Vždycky jsme letěli jenom když se malý narodil a další rok ne.
Taky jsem zvědavá jak dlouho nám vydrží sem psátl :slight_smile:
14. kvě 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já doufám že si písat budem ještě hodně dlouho! :slight_smile: Jo u nás se dovča už řešila pojedem s mojí segroua švagrem na týden v srpnu tady po republice( místo ještě není jistý) i vzhledem k tomu že chcem to mimi, tak nechcem někam pryč. Vynahradíme si to příští rok a doufám že už ve čtyřech! :grinning:
14. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky!Tak ještě jednou mrkněte mi do alba!!Je tam pro Vás inspirace,ale je to blbě vidět je to focený mobilem,ale i tak jako inspirace ideální!! :slight_smile:
Jinak dovča!My měli letět na Džerbu,ale teď to nejspíš padá! :frowning2: Takže maximálně pojedem na chalupu,ale lepší něco než nic :grinning:
Holky začínám mít strach!!!Co když to zas nedopadne??Snad jo,ale bojim bojim,ale připravit se musim na všechno,jak říká mamka!!Má pravdu!!Nikdo mi nezaručí jestli se to nebude opakovat!!Ale teď na to zkusím přestat myslet a uvidíme jak dopadne první návštěva na gyndě!!!
Jinak Jáji doufám,že si budem psát moooc a mooooc dlouho!!Už jsem si na vás zvykla a pro radu jdu k Vám a hlavně už byste mi chyběli všichni :wink:
14. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to sem rada ze muzu zustat prave som dovarila veceri a ted nemam co na praci sem sama doma tak aspon pokecam :slight_smile: :dizzy_face:
14. kvě 2009 ve 20:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky všichni, teda Piškotku, krásná nevěsta :sunglasses: Já to ještě nezažila, stále svobodná :grinning: A ten testík....já chci takyyyyy :frowning2: Ahoj Nathali, jak dlouho se už snažíte?? :slight_smile:
14. kvě 2009 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku, žádnou paniku! I když, ono se to dobře radí .... Moje příznaky nepříznaky nastávajícího potratu ti ani nebudu vyprávět. Akorát vím, že tentokrát budu asi běhat k doktorovi a do nemocnice na pohotovost (mě se zásadně něco děje, když je víkend!) s každou blbostí. Ale já věřím, že napodruhé už to musí být jen ty správné buňky, ze kterého vzejde krásný mimísek.
14. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen asi mesic dnes sem byla u gynekologa ze ako to tam vypada mala som dost velke bolesti ale ze vse je jak ma byt tak sem rada len skoda ze na sone bola jen moje deloha a mimco nikde :(
a jak si na tom ty???
14. kvě 2009 ve 20:16  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku krásná inspirace. Popravdě ti závidím - vím že se to nemá, ale je to tak. Taky se dočkám vím. :unamused: :unamused: :unamused: Piškotku můžete jet jako mi do Chorvatska autem :sweat_smile: Na djerbu bych letěla hned. Miluju moře a slunce :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: No někdy jindy. Hlavně, prosím tě, buď v klidu. Vem to jinak proč by se to u tebe (u nás mělo opakovat?) :astonished: :astonished: :astonished: :slight_smile: :slight_smile: Hlavně pozitivní myšlenky PIŠKOTKU!!!!!! Raduj se a nehloubej se v tom co se už stalo. :rolling_eyes:
14. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky já už pro dnešek končím. Jdu ukládat Daňulku do postýlky. Stejně usnu dřív než on :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky!!Budu se pokoušet myslet pozitivně!!Slibuju :wink:
Jajuldo!Neboj dočkáš se a ostatní taky!!Určitě brzo!! :wink: Věřím tomu a cejtím to v kostech :slight_smile:
Tak já budu končit,jdu si hajnout a koukat na telku tak papa zítra
14. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Přesně tak piškotku, hlavně klííííd :slight_smile: Teď "machrujeme" a pak budeme to samý, že :grinning: Nathali, tak to je zatím krátká doba, za chvilku se podaří, uvidíš :wink: My všichni, co jsme tady, jsme se přesunuli z jiného webu sem. Doufám, že se holky nebudou zlobit, když napíšu, jak na tom jsme....všechny jsme potratily nebo jak to "jemněji" napsat, ale už jsme se v tom nechtěli "pitvat", tak jsme tady. Některé už se snaží, některé ještě ne. :sunglasses: Já začínám první měsíc snažení, tak uvidíme, co příroda nadělí nebo nenadělí. :grinning:
14. kvě 2009 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku mysli pozitivně!!! Taky si dodávám pozitivní energii!! Kdyby to šlo tak ti ji hromadu pošlu!!!! :grinning: :wink: Nathali tak vám už se zadařilo?! To je fajn, mi ostatní máme alespoň motivaci!!! Jinak tě tady vítám a klidně nám napiš co tě tíží. Mi se tady svěřujem a navzájem se podporujem! Holky pa zítra :sunglasses:
14. kvě 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Do pytle tak jsem se sekla jako blázen, nathali je už těhu :confounded: :confounded: Já už u toho tady spím, tak radši dobrou noc všem :grinning:
14. kvě 2009 ve 21:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nebo není? tak Nathali, jsem už fakt mimo... :frowning2: Pá zítra
14. kvě 2009 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciienka:neni sem jeste tehu ale uvidime co bude pozdeji lekari ke me nebili moc mili :( :cry:
14. kvě 2009 ve 21:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nathali tak jak to s tebou je? nebo jsem to popletla?? :unamused:
14. kvě 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky... s tou mojí fotkou se to má tak, že si to opravdu dovolit nemůžu. Jsme jako firma rozlezlí po celé republice, není to lokalní záležitost. V práci zastávám docela významnou funkci a další se cpou na moje místo. Jakýkoliv zapochybování, nebo projev slabosti mě o něj může připravit a to si nemůžu dovolit. :confounded: Kupuju byt a potřebuju splácet hypotéku a na to musím mít příjmy. Ani o prvním těhu v kanclu nikdo nevěděl, do 10tt jsem to dokázala skrývat a pak jsem 2 týdenní nepřítomnost omluvila nějakým zánětem (neschopenka z gyndy se blbě okecává) ale sežrali mi to a nikdo nemá ani tušení že JÁ bych mohla chtít dítě. Navíc nejsem vdaná a s přítelem je to tak nějak... už dlouhodobě... no comment. Nicméně ho mám ráda, je to složitý. Ale je mi 34 a nemůžu už moc čekat. Vím, že bych se o prcka postarala i sama a mám skvělou rodinu. Navíc dítě partnerské vztahy změní, tak doufámm že se bude chtít zapojit. Se snažením souhlasí a dítě chce, takže žádný podrazy v tomto směru. Jen se chci omluvit, že tak skrývám tvář, není to lehký. A zároveň se asi i rozloučím. Jako Míša - pro mě taky diskuse splnila svůj účel, jsem za vás nesmírně vděčná a moc vám všem děkuji. Ale neumím pokračovat v pokecu o svatebních fotkách a šťastných manžílcích, kteří vás berou na výlety a k rodinám. Nemám k tomu co říct, nevím o čem to mluvíte :cry: Sundává mě to stejně jako těhulky, ale i z toho se dostanu a rozhodně vám to všem moc přeju !!! :wink: Jen k tomu nemám co a témata, která tady probíráte už jsou spíš osobní než zdravotní. Takže krásný snažilkování a náhderný životy a dovolený se svýma chlapama. Já mám teď už zase před státnicema (asi počtvrté) tak se zavrtám do skript a bude líp... Mějte se zlatíčka, jste bezva a mám vás moc ráda ! :wink: Číst vás ale budu dál ! :sunglasses:
15. kvě 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!Tak jak je?Já před chvílí vstala,jsem ostuda a teď zrovna přemýšlím co vařit!Asi co dům dá :grinning:
Jinak Ivčo je mi moooc líto,že už s náma nechceš pokračovat v diskusi,ale je to čistě tvoje rozhodnutí a myslím,že budem rádi,když se občas ozveš a písneš jak se máš!! :wink:
Tak já jdu něco smolit k tomu obědu a mrknu jsem odpolko zatim :sunglasses:
15. kvě 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak vidím, že se to tu rozjelo. Tak já vám povím jak jsem odpadla u dr. Přivítala mě no normálně, když jsem jí řekla že mě dost bolel pravý vaječník tak mi udělala úžasný vaginální ultrazvuk , kde mi řekla, že vaječníky jsou v pořádku že zánět tam nevidí, v děloze mám ještě trochu tekutiny takže budu asi ještě špinit. Pak se mě zeptalal jak to viím s nemocenskou, když jsem ji řekla že se do práce ještě necítím i vzhledem k tomu kde pracuji tak si vzala kalendář napsala další datum kontroly 28.5 s velmi příjemným ksichtem :confounded: Takže jak mi dokončí neschopenku měním lékaře,k zaprvé mi to tam připomíná to nevydařené těhu a zadruhé je mi nesympatická. Takže asi od června nastoupím do práce bude to aspoň 4t. Jinak stavovala jsem se v práci trochu jsem zase brečela a moje spolupracovnice co je teď v 7t tam dnes byla taky a že má taky zmlklé těhu :frowning2: takže je mi jí tak líto to není fér. Přioznám se včera jsem nemohla usnout aj jsme brečela dívala jsem se na Nově na tu druhou šanci jak tam rodila a tak a dost mě to vzalo.
Jinak Piškotku neboj nemysli na to, že by to nemuselo vyjít bude to v pořádku :slight_smile: Jinak mi na dovču jedeme taky autem do Chorvatska protože bych byla 6.měsíci. Ale už se tam těším a doufám že si s tama něco přivezu v podobě// :slight_smile: Jinak holky chtěla jsem se zeptat mě dr. řekla že sexovat můžu už 2t po výkonu, no a muž na mě už trošku naléhá a já nevím, Vám říkali až po šestinedělí že? :slight_smile: Bude muset vydržet :grinning: Omlouvám se že jsem se tak rezepsala
15. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safirko!To je fajn,že Ti kontrola dopadla dobře a že nemáš žádný zánět!Taky je fajn,že Tě aspoň ještě chvíli nechá doma!!
Mě po revizi zakázali sex celý šestinedělí a říct Ti doktorka,že už můžeš dva týdny po revizi,tak to mi připadá mooc brzo!Přece jen to ještě není všechno v normálu a zahojený a hlavně je to vysoký riziko infekce!
Radši ještě chvíli vydrž a nebo mějte kondom,ale radši bych ještě chvíli vydržela,pak si to vynahradíte do sytosti :wink:
15. kvě 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Safirko, já jsem to taky nevydržela a se sexím jsme začali 4 týdny po revizi, ale byl v šestinedělí jen 2x.
Hlavně opatrně, ať nejsi těhu. KDy se začnete snažilkovat? Volalas tomu doktorovi jestli ještě bere?
15. kvě 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki holky, Ivi, to je škoda, že už diskuse není podle tvých představ. Je mi líto, že ani doma nemáš dobrý zázemí. No ale jsi silná holka, když stujedeš při zaměstnání a ještě chceš mimčo, hypotéku... klobouk dolů. Tak ať ti státnice dopadnou dobře, držím palečky. Šak se nekdy ozvi, přejí ti hodně síly do dalších bojů....měj se fajn
Safirko, mi taky říkali, že jsem šestinedělka a sex zakázali, tak jsme to raději dodrželi. Ale myslím, že potrat byl menší zákrok než porod i špinění bylo kratší než po porodu,ale je to na tobě jak se rozhodneš :wink:
Piškotku, no to máš teda vegáček stávat v 10h., nám zateplujou panelák a vyměňujou okna, tak máme budíček vždycky kolem 7 h. a malá moc velký spáč stejně není, takže mám smůlu s nějakým pochrupkávaním. Ale nabírej síly, s mimčem pak toho času moc není na odpočívání :grinning:
15. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Ivi hodně štěstí do dalších dnů ti přeji.... :wink: Jinak my začali 4 týden "sexovat", ale opatrně. :sweat_smile: Právě jsem se vrátila z neurologie, mám latentní tetanii, už jsem to myslím psala, ale teď se mi to zhoršilo, třes celého těla, apod.Doktorka mi napsala neurol, brala jsem ho nepravidelně, tak půlku prášku co třetí večer. V pondělí jsem měla poslední čtvrtku a kašlu na to, byla jsem strašně ospalá a jakoby "ve snu" stále :frowning2: jenže mě začali bolet nohy, 3 den nemůžu spát, usínám třeba ve 2 ráno....na neurologii mi napsal doktor asentru, což je AD dle mě, že to mám brát 3 měsíce...jsem mu řekla, že plánujemem miminko a on, že jsem 2 měs po potratu, že ho snad neplánujeme teď??? :angry: Tak jsem jen koukala, nic neříkala, vzala recept a šla. A pak doktor dodal: kdyby jste otěhotněla, hned to vysadit..a usmál se.Tak moc se mi do toho nechce, do těch prášků...nemáte některá s tímto zkušenost? :unamused:
15. kvě 2009 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem se vrátila od Dr tak podávám zprávy. Tak jsem si postěžovala na bolesti ( fakt dost velký) a že jsou při a před ovulaci, co s tím! Jsem pak 5 dní mimo! Prej nic na to není- mám otěhotnět!!! :sweat_smile: A ty bolesti při tom co beru Utrogestan, že je jeho účinek( Prý roste sliznice a děluha se chystá na vajíčko). Hrůza co!! Tak jsem při tom výčtu kdy mám bolesti přišla na to, že jsem bez bolestí asi jen 4-5 dní v měsíci!!! :frowning2: Tak doufám, že to dopadne ať už mám pokoj!!! Je to hrozně nepříjemný! Jinak zůstávám na neschopence mám ji předanou k obvodnímu a na kontrolu jdu 28.5. Ivo držím pěsti ať ti vše výjde jak chceš! Luci já bych ty prášky asi nebala, když se chcete snažilkovat!! Zkus se poradit s nějakým jiným Dr. co na to řekne!! A obvodní by ti ten Neurol napsat mohl ne?!
15. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciienko, no já bych asi ty prášky brala, ať jsi v prvé řadě zdravá ty, abys neměla zbytečně nějaké komplikace :frowning2: Vendulasy, tak šup, šup na dělání mimča, ať je ti taky dobře, ať nemáš bolesti, když ti to přiklepl i doktor, dokážu si to představit musí to být pěkně nepříjemné.
15. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciienko, já nevím jestli bych ty prášky brala. Zkusila bych se někde ještě poptat a zjistit co a jak. ale je pravda, že jak píše Žanet, aby jsi byla v pohodě a zdravá. Hlavně musíš být ty v pohodě aby bylo i mimčo v pořádku až se zadaří. Vendulas, tak šup a ať už čekáte mimčo. Jen je to divný aby jsi byla bez bolesti 4-5 dní v měsíci. :angry: :angry: :angry: To se mi nezdá, ale já nejsem doktor. :wink:
IVčo, doufám, že si to ještě rozmyslíš a budeš tu s námi nadále :slight_smile: :slight_smile: Musím ale smeknout, jsi fakt třída, kdyř zvládneš tolik věcí. Šikulka. :dizzy_face:
15. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo je to divný, proto jsem se ptala ( takže Ms 6 dní, pak 3 dny v pohodě, asi 5 dní bolestí s ovu., 2- 3 dny v pohodě a pak ten Utrogesnat 11 dní a pak zase dokola) :stuck_out_tongue_closed_eyes: A nedá se s tím nic dělat když chceme mimi! Jinak se dávaj hormony, ale je to zároveň antikoncepce!!! Pro nás to tedy padá!!! Tak mám vydržet a cpát se Ibáčema nabo Algifenem?! :astonished: A až otěhotním tak prý budu bez bolesti!! Doufám v to!! :wink:
15. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinko!S těma práškama bych se zkusila ještě optat jinde,protože když se chcete začít snažilkovat,tak je nebezpečný brát nějaký prášky!!Ale je fakt,že hodně záleží na tom,aby si byla zdravá!!Zkus se opítat nějakýho doktora jestli ty prášky můžeš brát,i když se snažíte o mimčo!! :wink:
Holky neznáte hodnoty HCG v krvi??Já byla teď a to jsem měla 389 a pak jdu příští týden a mám strach aby to nezačlo klesat,protože to by byl asi průser co??? :zipper_mouth:
Už fakt magořim,házim se do klidu a co má být to bude a hotovo než se takhle stresovat!!To nikomu nepomůže!! :slight_smile:
Jajuldo ještě 15 dní a měla by ta mrcha dorazit,tak doufám,že nedorazí!!! :wink:
15. kvě 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku klídek, já slyšela že v prvních 4- 5 týdnech ja hladina HCG nestabilní, ale pak se každe 2 dny zdvojnásobí!!! :wink: Nech tomu pár dní a uvidíš vše bude OK!! A na netu se dá najít tabuhka hodnot HCG v krvi!
15. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek