• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Jaji vyzkoušej ty kapky co beru já. Myslím, že by ti mohly pomoct. Je to na upravení cyklu působí pomocí biorezonance má detoxikační, antioxidační a regenerační účinky. Vyrovnává jak psychické tak hormonální výkyvy v organismu. Gynex má velmi dobrý vliv na podporu plodnosti u obou pohlaví. Harmonizuje energetické dráhy početí a tří zářičů. To je něco z létáku co mi ke kapkám přišlo.Obsahuje to čistě jenom výtažky z bylin. Nic tím nezkazíš.Používá se při krvácení mimo cyklus kdy je rozhašená hladina hormonů a taky když je nepravidelná menstruace. Popřemýšlej nad tím. Ju? Já ho užívám a přiznám se že tomu docela věřím. A víra dokáže zázraky :slight_smile: Věřím, že co nevidět se začnete snažit a že i mi se Jaji dočkáme a budeme řešit bříška a nevolnosti neboj. Musíme myslet pozitivně. Jinak já už se těším na dovolenou jedeme příští týden v pátek autem do chorvadska tak jsem zvědavá. Holky chtěla jsem se zeptat. Nemáme s manželem pas, jak jsme měli svatbu tak jsme si nový nedělali. Nevíte můžeme jed i bez pasu jen na OP? Na netu jsem četla že ano. Tak snad nás nevrátí spátky. Jinak Ivi jak je jak to s tebou vypadá. Myslím na tebe. :wink:
6. srp 2009 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safi, my jsme pasy vůbec neukazovali. Pouštěli nás hned. Držím palečky, ať jsi co nejdřív těhu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
Jáji zkus ty kapky, třeba ti fakt pomůžou. Nemusíš mít silnou MS, to není důležité. Důležité je, že přišla. :grinning: Kdy jdete na tu imunologii? Jáji jak jsi přišla na to, že ti odtekla plodová voda?
Ivčo jak jsi na tom?
Katy, já zapoměla, že jsi psala, že si fotečku nechal doktor. Na další kontrole si ji určitě vem.
6. srp 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safirko!!!Do Chorvatska můžeš jet klidně na OP pas nepotřebuješ!!!Jé to Ti závidím!!Manžel bude mít dovču asi za 14 dní,tak vyrazíme někam po čechách!!Ještě uvidíme kam přesně!!!Už se těšim,že zas vypadnu na chvíli z Kolína!!Snad bude hezky!! :slight_smile:
Katy!!Chtěla jsem se zeptat ty si poprvé otěhotněla po umělym oplodnění a teď přirozeně??Nějak se v tom nemůžu zorientovat,tak tápu!!
Ivi jak je???
6. srp 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak to jsem ráda, že to vím. Pas by se mi vyřizovat nechtělo a navíc musela bych to mít na počkání a to je drahé. Jinak s manžílkem se snažíme tak uvidíme co z toho bude, manžel po každém mazlení říká, že z toho musí něco být :grinning: :grinning: Tak snad ano moc tomu chci věřit. Včera jsem byla 17DC a dost mě bolelo břicho spíš podbříšek měla jsem dost velké křeče. A protože jsem byla v práci a zrovna tam byl doktor z gynekologie tak jsem si řekla že se ho zeptám co by to mohlo být. Zeptal se mě kolikátý jsem den cyklu a říkal že by to klidně mohla být i ta ovulace ale pokud by mě to bolelo delší dobu tak by bylo na místě asi vyšetření. Večer se to ale uklidnilo a dnes už mě to nebolí tak budu doufat a věřit, že to byla ovulace a protože jsme se s manželem snažili tak že se třeba zadařilo. Nic než víra a naděje mi nezbývá. Taky se těším, na dovču bude to takový náš relax a třeba se zadaří i tam.Tak uvidíme. :grinning: :grinning: :grinning: Akortá se mi nepodařilo shubnout a to mě pěkně štve :angry: nu co no.
6. srp 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky u mě zatím beze změny. Ráno a večer docela silně zašpiním, jinak mám klid. Beru Penicilin a na letáku vyloženě je, že ho můžou užívat i těhotné. Praktik ví, že jsem těhu a můj gyndař ví o ATB i o špinění, říkal, že s tím teď nic neudělá, ale nemělo by to být fatální a mimčo vypadalo silné, jak si ho pamatuje. Musím počkat na úterní kontroly u obou Dr. dřív než ukočím ATB je stejně předčasné cokoliv zjišťovat. Pokud nemám vyloženě křeče, mám být doma v klidu a léčit se. Nejsem nezodpovědná, možná ta cesta k dr. by mi uškodila víc, než když si doma v klidu trochu pošpiním. Duphaston beru už od začátku, špiním i přes něj. Mimčo se uhnízdilo blízko odtoku MS krve a dr. říkal že je to špinění normální.
Děkuju za podporu, ale musím to zvládnout s prckem sama, tady není pomoci, moje tělo to musí vybojovat za oba a já se můžu snažit dělat jen co nejlepší podmínky pro léčbu. Víc budu vědět až v úterý.
Krásný klidný večer všem !
6. srp 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safi, kašly na nějaké to hubnutí. Stejně až budeš těhu se ti postava změní a po porodu taky. Já jsem si říkala, že s postavou budu něco až po druhém dítěti. Takže už nemám kam uhnout, druhé je na cestě a pak začne boj. :angry: :angry: :angry: Mám celý život problém s váhou a postavou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže mi to dá docela zabrat. Nu což nedá se nic dělat. Taky bych jela hned na dovču. Tu cestu autem ti nezávidím, protože já jsem vůbec nespala. :wink: Mě břicho bolelo taky dost často. Ale ovu jsem nějak nesledovala - nedělala jsem si testy. A vidíš. :slight_smile: :slight_smile: Safi uvidíš, že se vám to rychle povede. :sweat_smile:
Ivčo přeji ti klidný večer a noc a ráno ať je veselejší a lepší než dneska :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. srp 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safi, díky, určitě si to objednám. Přestává mě to už bavit, ne a ne se dostat do formy. Ale jsem tiše šťastná, že už další větší problémy nemám. Ono to asi bylo i o psychice. Teď mám práce nad hlavu, takže se můj život točí zase okolo něčeho jiného.
Jajuldo, to že mi odtekla plodovka jsem prostě věděla. Nevím, nedovedu to vysvětlit. Ale když jsem se vzbudila a cítila jsem mokro a pak viděla tu spoustu růžovo-hnědé vody, jak ze mě crčí ..... nerada na to vzpomínám :frowning2: . Je mi zase úzko ..... V nemocnici mi řekli, že malé je sice živé, ale úplně nasuchu.
Na imunologii jedeme 2.9. Bude to asi fuška, hlavně manža bude muset podarovat vzorek, už je z toho nesvůj. Zatím to dělal jen doma :grinning: . S tou mou nevydařenou MS je to zajímavé. Četla jsem, že nový cyklus začíná až jasně červenou krví, špinění prý patří ještě do starého cyklu. Já už od pátku jen špinila a včera a dneska je to s malou příměsí krve. Ale za moc to nestojí. Takže vlastně nevím, na čem jsem.
6. srp 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: ,
dneska to vypadá na krásný slunečný den :sunglasses: ,jen škoda,že já to sluníčko nějak nedávám. :stuck_out_tongue_closed_eyes:.A dovolenou závidím :wink:,užijte si to.

Piskotku,poprvé jsem otěhotněla po inseminaci,nebo spíš po hormonech,inseminace mi přidala 3.miminko,které odešlo v 9.tt,dvojčátka byla o pár dní starší a ta se udržela do toho 24tt.Nyní jsem otěhotněla přirozeně,po šestinedělí,což je pro mě obrovský zázrak :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:
7. srp 2009 v 07:49  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Ivi snad je ti dneska už líp a horečky ti povolily. Odpočívej, bude to zase všechno ok.
Safirko, dovču si náležitě užíj a načerpej nové síly, akorát tu dlouhou cestu ti nezávidím, ale moříčko stojí za to!
Já dneska balím malou, jede s babičkou a dědou na chatu, tak budu mít taky takouvou "dovolenou" , aspoň budeme s mimčem odpočívat, akorát se mi bude asi malinko stýskát ten týden :pensive:
Užijte si holky víkend, bude krásně, pak se přes týden zhorší počasí.
7. srp 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
-----------------------------
11.8.-Iva(poradna)
11.8.-Piskot(poradna)
11.8.-Vendulka(tripple testy)
17.8.-Jájulda(tripple testy)
17.8.-Lucinka(gynda+UZ)
25.8.-Vendulka(poradna)
25.8.-Katy(poradna)
27.8.-Žanet(screening+velký UZ)
31.8.-Žanet(poradna)
2.9.-Piskot(Praha)
16.9.-Jájulda(poradna)

Ahojky!!!Venku je nádherně a má být do konce víkendu a pak už bude ošklivo!!Tak si užijte sluneční víkend!!
:wink: :wink:
Katy!!Já si to myslela,ale nebyla jsem si jistá!!Tak to je přímo úžasný,že si otěhotněla přirozeně a za takovou chviličku!!!Teda to je fakt bomba!!!A tentokrát to dotáhnem dokonce všechny určitě!!! :wink:
7. srp 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi určitě to zvládnete neboj. Pokud je dobře zahnízděné miminko tak mu neublíží nic. Tak hezky odpočívej a hlavně pozitivně. Já mám dnes jakousi skleslou náladu ani nevím proč. Mám pracovní víkend takže budu pořád v práci :frowning2: a v pondělí, úterý a ve čtvrtek taky a v pátek jedeme na dovolenou už se fakt těším. Koupila jsem si bílé letní šaty tak je u moře uřčitě využiju. :grinning: Tak hezký večer a víkend. Papa
7. srp 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji krásné sobotní ráno holky. Dnes bude pečák nebo to tak aspoň vypadá. :slight_smile: Jedeme jako vždy v obotu k našim. Dnes se vrací vendulka z dovolené. :angry:
Hlásím, že od včerejška cítím malé pohyby cvrčka. Je to trošku brzy, jsou malé, ale cítím je. :grinning: :grinning: Přeji všem hezký víkend. Safi šetři se v práci :wink: .
8. srp 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo moc gratuluju, to je paráda !!!!!!!! :dizzy_face: Piškotku ty ještě nic ?
8. srp 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo jak je, už se cítíš i ty líp? už nešpiníš vůbec?
8. srp 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky, se omlouvám, že tu často nejsem, ale vůbec není čas. :unamused: Včera jsme byli vyřizovat reklamačku na postel a dnes tapetování.... :angry: ....no udělat se to musí. :slight_smile: Jáji jak psali holky, i když byla mrcha slabá, hlavně že byla!! :slight_smile: Safirko moc Ti přeji, aby ty bolesti znamenali ovulaci a snaženíčko vám vyšlo. :wink: Jé Žanetko úplně ti závidím "babičku a dědu", u nás to jaksi nefunguje, jak by mělo...babička od pravého otce Karolínku ani nepozdraví, přítelovi rodiče bydlí až v Pardubicích a moje mama slíbila Káji prázdniny u ní (bydlí od nás 6km!), ale je půlka prázdnin pryč a ona se jaksi nevyjadřuje... :frowning2: Mrzí mě to, hlavně kvůli malé, mě vůbec nevadí, je to zlatíčko, ale taky potřebuje mít nějaké prázdniny, jako jinde než s náma stále...Jajuldo to musí být krásný "vnímat" už miminko i takhle, přes pohyby. :wink: .....Já mám stále strach, ještě jsem nepřeklenula ten týden, ve kterém jsem šla minule na potrat.(13tt).Ale tak to měla asi každá z vás, že..Včera a dnes mě začal bolet pekelně podbřišek, vždy nárazově. A ráno ve sprše takovej moták, že jsem i namydlená vyletěla a lehla si - a za chvilku dobrý. :slight_smile:
Jinak co vaše chutě holky? Normálka, nebo extrém? :grinning: No u mě vede marmeláda, jinak ji skoro nejím. :grinning:
8. srp 2009 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi!!!U prvorodiček jsou ty pohyby až dýl tak okolo 20tt třeba a já ani nemám tuchy co mám sledovat,takže třeba už se prcek ozývá,ale já o tom nevim!!Nevím co cítíš,ještě nikdy jsem to nezažila,tak fakt nevim čeho si všímat a čeho ne!!A myslím,že u mě jako u prvorodičky je ještě na pohyby brzo :slight_smile: Ale vážně nevím!!!
Luci!!Taky jsem se stršně bála,že nepřeklenem 10tt,kdy se mimčo zastavilo a oni na to přišli až ve 14tt,ale zvládli jsme to a vy to určitě taky zvládnete neboj!!!
Jinak chutě!!Extrém to není :grinning: ,ale na to,že jsem vůbec nemusela mléko a teď musím mít denně jednu sklenici studenýho mlíka jinak bych se snad zbláznila,tak to extrém u mě je!!!Vždycky se mi totiž skoro po mlíku zvedal žaludek a teď bych se po něm umlátila :grinning: :grinning:
8. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky taj jsme právě dorazili domů!!! Moc jsme si to užili a hlavně odpočinuli!!! :grinning: :sunglasses: Gratuluju k dobrým zprávám!! Ivo já špinila víc jak 4 týdny!!!! A vše jsme zvládli, tak na sebe dávej pozor!!! Jínak já jsem od začátku zhubla o 4 Kg a teď mám pořád -1Kg!!! Jinak já už taky mám :grinning: pohyby- slabé občas malej kopaneček od pondělka!!!! Je to nejvíc cítit když ležím na boku a jako je to bříško torchu zmáčklí!!! A Piškotku ono to poznáš- (jako by když se ti to honí ve střevech ) ale je to uprostřd bříška!! Jinak mě to období těhu. obtíží (citlivost na pachy, říhání, pocit plnosti a na zvracení) vymizeli jako mávnutí proutkem ze dne na den na konci 13tt!!! A jinak těhu chutě nemám!!!
8. srp 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulko tak tobě taky veliká gratulace k pohybům ! To je super, že už se prcek mele. :dizzy_face:
Piškotku, vím, že u prvorodiček je to později, ale ty máš taky před Jajuldou náskok, tak se hezky pozoruj a hned pak dej vědět ! :slight_smile:
Jajuldo, už nešpiním vůbec a opět mě začaly bolet prsa, tak snad je všechno v normálu, ale jistotu budu mít až v úterý po kontrole. Jinak mám pocit, že za ten týden co jsem doma mi pěkně narostlo bříško a až se vrátím do práce, budu mít co vysvětlovat :sunglasses:
Luci, co se týká chutí, tak jsem asi exot. Já mám pořád chuť na qurrito z KFC. Jedla bych ho denně. Prostě bych se nejradši cpala jen fast foody McD a KFC - úplně ulítlý a bohužel ne zrovna zdravé, ale nemůžu si pomoct. Ta chuť je tak silná že bych pro ni spáchala zločin. Asi to znáte :wink:
Jinak Luci i já s nervozitou očekávám 10tt (kdy to prcek minule vzdal) a těším se až budu za tím... tentokrát to dáme i přes antibiotika, věím tomu. My všechny !!! :slight_smile:
8. srp 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To doufám Ivi, že to tentokrát všechny dáme! :wink: Teda chuť na KFC... :grinning: ...to bude chlapák, když chce maso, né? :grinning: No já se před chvilkou vrátila z ambulance, nemohla jsem ani jít, strašný píchání do břicha, jak kdyby mě tam někdo bodal nožem. Byli jsme u babičky v Přerově, tak jsem si rovnou "skočila" do nemocnice, pro jistotu. Doktor i sestřička příjemní, strašně moc. :slight_smile: A že to je asi roztahování dělohy, a že "maminko asi málo odpočíváte!". :grinning: No já popravdě neodpočívám vůbec, včera jsme celej den lítali po Olomouci a dnes jsem se taky nezastavila. Asi to tělo potřebuje vážně někdy odpočinek. :sweat_smile: Aspoň vím, že jsme v pořádku, srdíčko tluče a...mám fotečku. :grinning: Tak vkládám do albumu. Dnes si jdu tedy lehnout, přítel se na mě mračí, že neodpočívám... :sweat_smile: ....jéé a to jsem chtěla ještě žehlit a umývat nádobí... :grinning: :grinning: Dobrou všem
8. srp 2009 v 19:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je dobrých zpráviček na jednou.
Ivčo, jsem moc ráda, že už je vše v normálu. Teď už jen úspěšný úterek u obou doktorů :sweat_smile: - už se těším na další tvou fotečku mimíska.Ty máš teda chutě. Já mám trošku zdravější - nektarinky a rajčata - keříčková. To jsem dřív moc nemusela, ale teď to jím v houfech.
Luciienko, krásná fotečka. :dizzy_face: :dizzy_face: No jo maminko odpočívat!!! To se jim lehce řekne, že? Já jsem vždycky utahaná jak kotě.Zrovna dneska toho mám plné kecky. A vyhlídky na příští týden nic moc - manžel má fůru práce a vypadá to, že bude v práci i přes noc. :frowning2:
Vendulásku vítám tě mezi námi po dovolené. Je dobře, že jsi si odpočinula. A hlavně to, že už ti skončily všechny potíže a už si těhu můžeš užívat. Gratuluji k pohybům :grinning: :grinning: . Mě to celkem překvapilo, je to brzy - čekala jsem až tak za dva týdny, ale co. Je to krása cítit mimíska. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
8. srp 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
11.8.-Iva(poradna)
11.8.-Piskot(poradna)
17.8.-Lucinka(gynda+UZ)
25.8.-Vendulka(poradna)
25.8.-Katy(poradna)
31.8.-Žanet(poradna)
2.9.-Piskot(Praha)
16.9.-Jájulda(poradna)

Ahoj holky!!Vítám Tě Vendulko z dovolený!!!my na ni odjíždíme v pátek!!!Už se těšim!! :wink:
Jinak ty pohyby,já vážně nevím!!!Něco cítím,ale myslím,že pohyby to nejsou!!!Vážně to asi nepoznám!!! :slight_smile: Ještě jsem to nikdy nezažila,tak netuším co sledovat a co ne :slight_smile:
Už aby bylo úterý po kontrole a zase budu o trochu klidnější!!Takhle jsem akorát zas vynervovaná a bojim bojim!!! :angry:
9. srp 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, všem gratuluji k pěknému těhulení. Já jsem čerstvě po druhé MS po revizi, takže snad třetí cyklus bude úspěšný. Ale trápí mě šéf v práci, volal mému doktorovi a vykládal, že prý spolu bojujem, tak se ptá s čím marodím, doktor mu řekl, že mu může říci jen, že marodím. O tom, že spolu bojuje je pro mě nové.
9. srp 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lindo, to je síla, co je to za člověka ten tvůj šéf ? Co si to sakra dovoluje !!! :angry: Co je mu po tom... Ještě že existuje lékařské tajemství a že tvůj doktor umí tak hezky odpovědět. Myslím, že o takové zaměstnání není o co stát...
Teď se určitě zadaří, většina z nás už se třetí MS nedočkala :wink: Držím palečky ! :dizzy_face:
9. srp 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Ivu a myslíš, že mám na jeho útoky reagovat a napsat mu např. email? Nebo mu až oznámit ukonční PN?
9. srp 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem!! Lindo to je teda fakt síla! Já bych se na něj vy... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jestli tě Dr nachá ještě doma tak bych mu až řekla že jsem těhu blbounoj!!! Teď bych nic neřešila vždyť jako nemusíš nic vědět ne?!! :angry: Lindo držím pěstičky ať se brzy zadaří a máš šéfa z krku!!! Jsem nějak utahaná to divnýpočací mě zmáhá a do toho on rána peru!!! Vykašlu se na to a jdu lenošit!!! :wink:
9. srp 2009 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulasy asi se takto k tomu postavím, i když mě vadí, že mě takhle špiní, přeci jenom každý mě tady ve městě zná. Jak kdybych byla nějaké potížistka a marodila schválně a schválně nebyla těhu.
9. srp 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lindazofie tak to je fakt síla, tvůj šéf je opravdu blboun. :angry: Jinak já jsem po druhé denní, která byla docela náročná. Jak vás tady tak čtu tak se přiznám, že je mi z toho úzko. Jsem ráda, že vám rostou bříška, že už cítíte pohyby a vše pokračuje dobře. Nutí mě to tak trochu myslet na to jak by bylo teď mě, kdyby to dopadlo všechno dobře. :frowning2: Co bylo už nevrátím. Moc vám to holky přeju. Tak já jdu dělat večeři. Papa hezký večer a šetřete se těhulky :slight_smile:
9. srp 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj hoky, tak víkend byl fajn.
Lidno, ten tvůj šéf není ani blb, ale mnohem něco horšího :grinning: . Vykaškli se na něj i na tu jeho práci. Držím ti palečky,ať už se třetí MS nedočkáš a jsi na PN. Nech PN jak jen dlouho to půjde. :sunglasses:
Safi, ty se stále zabýváš tím, co by bylo kdyby.... Stalo se a život jde dál. Zbytečně se blokuješ k dalšímu... :rolling_eyes: Nemysli na to! To je to nejlepší co můžeš udělat. A že vím o čem mluvím. :unamused: Pojedeš na dovču a tam si to užiješ, ale máš přísný zákaz takových myšlenek. Třeba už jsi těhu a chudák cvrček :grinning: .
10. srp 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky za podporu, mě ten postoj šéfa mrzí, byli jsme kámoši, už asi nejsme,
budu dělat jakoby nic a potom až budu odcházet mu to řeknu co si o něm myslím. Jinak příští středu jdu k doktorce a ta mi řekne od kdy se budu moci snažit, zda od toho září, tedy po třech MS.
10. srp 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
11.8.-Iva(poradna)
11.8.-Piskot(poradna)
17.8.-Lucinka(gynda+UZ)
25.8.-Vendulka(poradna)
25.8.-Katy(poradna)
31.8.-Žanet(poradna)
2.9.-Piskot(Praha)
16.9.-Jájulda(poradna)

Ahoj holky!!Tak koukám,že zítra naklušeme k doktorovi tři!!!Tak nám držím moooc a moooc palečky ať je všechno v pořádku a máme jen a jen pozitivní zprávy!!!Já se zase nervuju a bojím ostatně jako před každou kontrolou!!Snad bude vše ok!!Fakt se bojim!!!Je to hrůza,ještě,že jde se mnou manžílek jako morální podpora :slight_smile:
Lindo!!!Ten šéf je jak magor!!!!!To snad ani neni možný!!!Zůstaň co nejdýl na PN a až bych otěhotněla,tak bych mu to vše vmetla do obličeje!!!
10. srp 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek