• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
autor
Lindo já jen čtu a kroutím hlavou...podrazák je to :angry: Jinak Piškotku hlásím, že na kontrolu jdu už teď ve čtvrtek, 13.8. :grinning: :grinning: V pondělí nebude čas, tak jsem volala Dr.a v poho, můžu přijít i dnes (je tam jen Po a Čt), ale dnes se mi už nechce někam jezdit. :slight_smile: Tak jsem zvědavá, co a jak......
10. srp 2009 v 11:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Doktorská postupka
-----------------------------
11.8.-Iva(poradna)
11.8.-Piskot(poradna)
11.8.-Vendulka(tripple testy)
13.8.-Lucinka(gynda+UZ)
17.8.-Jájulda(tripple testy)
25.8.-Vendulka(poradna)
25.8.-Katy(poradna)
27.8.-Žanet(screening+velký UZ)
31.8.-Žanet(poradna)
2.9.-Piskot(Praha)
16.9.-Jájulda(poradna)

Ok Luci!!!Už jsi přepsaná :grinning:
10. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
taky jsem si všimla, aže jdete zítra hned tři na kontrolu. Držím palečky ať jste v pohodě a zdraví :grinning: :grinning: :grinning:
Ivčo, jak se cítíš? Už je angína fuč?
Holky kupujete už si nějaké oblečky na mimíska?
10. srp 2009 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jájuldo!!My ještě nic nekupujem!!!Je na to brzo!!Říkali jsme s manžou,že začnem pomalu nakupovat až po tripple testech,když vše dopadne dobře,dřív ne!!!A hlavně my strašnou spoustu věcí dostanem,tak budem kupovat jen to nejdůležitější!!!Už mám u mamky schovaný dva pytle plnýho oblečení,takže mimčo toho bude mít hafo!! :wink:
Vím,že jsou to jen pověry,ale stejně si nechci zahrávat,tak ještě nic nekupuju!!Ale pak se do sytosti vyřádím až na to bude správný čas :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jajuldo, nemyslím na minulé těhotenství pořád, ale když vás tu čtu tak mi to přijde líto. Po psychické stránce je to sto a jedno od té doby co se to stalo. A na miminko se taky moc neupínám, protože nic se nemá dělat v křeči a pod tlakem to pak většinou nevyjde. Jak bude tak bude moc bych si to přála, ale teď chodím z práce tak zničená, že na nějaké snažení není ani síla a ani chuť, což se manželovi moc nelíbí. Tak možná na dovči se zrelaxuji a naberu síly a třeba se nám tam zadaří. Jinak s tím oblečením pro miminka, já myslím že od osmého měsíce se nakupováním nemůže nic zkazit. Tak si to pěkně užívejte. :grinning: :grinning:
10. srp 2009 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, Vendulko a Jajuldo, to je super, že už cítíte pohyby, moc gratuluji. Piškotku, neboj, taky ucítíš pohyby, co by dup. Jak tě mimčo začne kopat nebo štuchat prstíka. Mi se tvořili až boule, jak bylo mimčo větší, když začlo kopat :grinning:
Piškotku, Ivi a Vendulko, tfuj, tfuj,tfuj, hodně štěstíčka při zítřejší kontrole.
Lindo, ten tvůj šéf je prostě ubožák, to jsem ještě nezažila!
Safirko,neboj, všechno bude zase dobrý :wink:
Tak včera jsme se byli s manžou podívat na malou na chatu, jak si to užívá s dědou a babičkou.Děda s babčou mají spíše pracovní dovolenou, malá jim nedá chvilku vydechnout :grinning:
10. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky zítra to všechny zvládnem!!!! :slight_smile: Jinak já si myslím že s nákupama je lepší počkat tak po 20tt( hlavně kdo chce tak bude vědět jakou barvu má schánět) a zase čekat dýl se taky nevyplácí!!! Já jsem byla ráda že jsem si kočár a výbavu pro Ádu koupila od 20-24tt pak jsem totiž do porodu nic nesměla a jen jsem ležela( chvílku doma- chvilku ve špitále-- malej chtěl moooc brzo ven!!!) a byla jsem ráda že se narodil jen o 2 týdny dřív!!!! Kdo ví jak by to dopadlo kdybych si to nevybrala takhle sama- manžel sám nebo dokonce tchýně?? :astonished: :astonished: Hrozná představa!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak po těch zkušenostech budu kočár a pár maličkostí schánět po velkým UZ v září( asi 15 nebo 22.9)!!! :grinning: Jinak toho mám dost po Adoj. Safir udělaj tlustou čáru za tím vším!!! Já to udělala a moc mi to pomohlo, neotáčet se a myslet na to co možná už je!!! A ono to bude a brzy uvidíš!!!!! :wink:
10. srp 2009 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky já vím, že to nezměním, co bylo bylo a spátky se to nezmění s tím jsem smířená. Jen píšu jaké mám z vás pocity já.Prostě to na mě tak působí. Takže i já se omezím na psaní jen sem tam, abych věděla jak se vám daří a vy věděli jak se mám já. Tak všem přeji ať kontroly dopadnou dobře.A miminka krásně rostou. ahoj
10. srp 2009 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Safi, tak jsme to nemyslely!!!! :astonished: Choď sem často, tak jako dosud. :unamused: Je fajn, když jsi tu :slight_smile: :slight_smile: . Kdy máš dostat další MS? Kdy odjíždíte na dovču a kdy se vracíte?
Vendulko, já mám taky věci po malém, ale malý se narodil 25.8. a druhé má být leden-únor. Takže budu muset pár věcí dokoupit, jinak by mi mimísek zmrzl. :dizzy_face: Kočárek neřeším, ani sedačku - to mám po malém. A byla jsem moc spokojená. Spíš se dívám na netu na dupačky, fusak do sedačky a nějakou kombinézku. Já nejsem moc na růžovou a modrou barvu (ikdyž modrou miluji). Líbí se mi děti když jsou v různých barvách a miminkovsky (dupačky, bodýčka atd) oblečené. Já moc neuznávám a nelíbí se mi, když je miminko oblečené v kalhotech a bundičce nebo má něco stáhlého v pase. Ale to je jen můj názor. Jinak moc všem zítra držím palečky u doktorů. :slight_smile:
10. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Jajuldo přesně můj názor- kombinézka, bodýčko a dupajdy to je mimi v pohodlíčku!!! Áda je 28.2. tak mám věci i na zimu tak jen něco trochu novýho ať mám mimi taky něco novýho- jinak já taky nemám ráda kastování dětí do modré a růžové!!! Ale kočár nemám a sedačku taky ne( měli jsme ji půjčenou) Tak musím vyřešít tohle!!!! Ale mám čas si rozmyslet co chci a co se mi líbí!!!! :slight_smile:
10. srp 2009 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezký večer moje milé děvčátka. Tak už jsem druhý týden v práci a nemám už tolik času dočítat. Nicméně, doufám maminy, že se vám daří dobře a že je všechno v pořádku. Už fakt nemám čas dočítat. Tak se holky držte!!!!!! Já nahlédnu, jak bude čas, jak se Vám vede, ale na časté psaní to už nebude.
Držte se!! pa a hodně štěstíčka všem, přeje Lenka
10. srp 2009 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Doktorská postupka
13.8.-Lucinka(gynda+UZ)
25.8.-Vendulka(poradna)
25.8.-Katy(poradna)
31.8.-Žanet(poradna)
2.9.-Piskot(Praha)
16.9.-Jájulda(poradna)

Tak já mažu k doktorce a srdce mám až v kalhotech,jak se bojim!!!Držte palečky!!!
Myslim taky mooc na Vendulku a Ivu a jejich kontrolu!!!
Tak já pádim..... :dizzy_face:
11. srp 2009 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj já už jdem doma!!! Tak jsem čekala co bude a on nic!!!! Jen mě vzali 4 zkumavky krve zapsali výsledky zposledního UZ a mazala jsem domů!!!!! :sweat_smile: Ale docela jsem to zvládla ani mě nebylo moc špatně!!! :wink: Musím si 2 týdny počkat až pujdu do poradny a na výsledky si mám zavolat za týden!!!! Tak budeme doufat že výjdou dobře!!! Jinak právě přijel truhlář a usazuje nám nový schodiště- rozebraný vypadá dobře( je to masiv- přírodní dřevo jen s ochranným lakem)!!! Tak se těším jak se tam budem moct příští týden( ještě musí dodělat zábradlí- až po neděli) nastěhovat- konečně!!!! :slight_smile:
11. srp 2009 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak včera odpoledne už jsem to v sobě nezadržela a papáničko šlo ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: Stejně, je to nějaké divné, zvládám to akorát, když jím asi co hoďku, tak mi není blbě.
Leni, taky tě zdravíme a taky se drž a hodně síly přeji.
Já holky asi nebudu zatím nic kupovat, kombinézy máme poděděné a beztak každý, babičky a tety zase něco koupí. Babča naplete svetry, ještě jsem skoro nic nekupovala malé, babička si dělá vždycky radost, když něco koupí :grinning:
Vendulko, jasně, že bude všechno v pořádku.
Počasíčko dneska pěkně ospalé, nemůžu se k ničemu dokopat, akorát tak do postele :grinning:
11. srp 2009 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Vendy gratuluju ! :dizzy_face:
Leni, fajn že jsi zase nakoukla - snažíte se nebo na to už kašleš ? Doufám, že dáš když tak pak hned vědět - myslíme na tebe ! :wink:
Jinak já jsem taky po kontrolách. U praktika celkem dobrý, jen se zlobil že jsem dostala ATB na 7 dní a ne na 10 - tak teď mě nechává do pátku doma a čeká co z toho bude. Pokud dobrý, tak v pondělí nástup do pracovnho procesu. Na gyndě ok, mám průkazku, malá má 18 mm, všechno ok, další poradna 3.9. a prý první nejhorší vlnu máme za sebou. Dostala jsem prenatální balíček s časopisy, vzorky dětské kosmetiky, pár těhu vitamíny, dudlíkem, CARO kávou a olejíčkem na břicho - je to krásný a sladký, teď tady nad tím brečím :slight_smile: zkusím to vyfotit, řekněte mi, jestli jste taky někdo něco takového dostaly ?
11. srp 2009 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivi, super, že ti vyšly kontroly v pořádku a jsi i ty i mimčo v pořádku. Balíček pro maminky jsem dostala u malé, před 3 a půl lety, ale teď ještě nic. Tak si to pěkně užívej holka, zasloužíš si to :wink:
11. srp 2009 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Doktorská postupka
13.8.-Lucinka(gynda+UZ)
25.8.-Vendulka(poradna)
25.8.-Katy(poradna)
31.8.-Žanet(poradna)
2.9.-Piskot(Praha)
3.9.-Iva(poradna)
4.9.-Piskot(UZ 20tt)
9.9.-Piskot(poradna)
16.9.-Jájulda(poradna)

Tak se hlásím taky z kontroly!!!Vše v pořádku!!Srdíčko bije jako zvon!!Rostem jako z vody!!!Byli mi nabrány tripple testy a na výsledky si mám volat už v pátek!!!U nás to jde rychle :slight_smile:A na UZ ve 20tt jsem objednaná 4.9.,a tam už si opravdu oddechnu,když bude vše ok!!!Paní doktorka říkala,že mám být v klidu,že mimčo krásně prospívá a roste,tak snad už to všechno zvládnem až do konce!!!Mám fotku z UZ,ale tam už je prcek blbě vidět!!!Už je na ten její UZ mooc mimísek velkej :grinning: :grinning:!!Ale jestli chcete,tak jí šoupnu do alba :wink:
Ivi gratuluju ke kontrole!!!Mám radost,že jsme všichni tři zas dopadli ok!!!
Ivi ten balíček pro nastávající maminy jsem dostala taky!!! :slight_smile:Akorát já tam mám plínu,lžičku,čaje pro těhotné a krémy na mimčo a velkou spustu časopisů!!! :slight_smile:
:slight_smile:
11. srp 2009 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Piškotku, velká gratulace ke kontrole! Jasně, šoupni fotku do alba, ať se můžem pokochat :slight_smile:
11. srp 2009 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak všem holkám gratulace k dnešní úspěšné kontrole. :wink: Jinak balíček jsem dostala taky, s plinkou, čajem, Caro od nestlé, dudlíkem , olejíčkem a časopisy. :slight_smile:
11. srp 2009 ve 12:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky!!!Fotka je v albu,ale prcek už je tak velkej,že tam má vidět skoro jen hlavičku a tělíčko zkroucený :grinning: No posuďte sami!!! :wink:
11. srp 2009 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, to je SUPER, že jste dopadly všechny na výbornou.
Hlavně ty Ivčo, měla jsem strach aby vše bylo v pořádku. Ale mimísek krásně roste a ty jsi taky fajn, tak je to v pořádku :grinning: :grinning: :grinning: .
Piškotku, moc tam mimčo vidět není, ale my znalí ho tam krásně vidíme :grinning: :grinning: :grinning: . Testy dopadnou dobře uvidíš.
Já už se těším na pondělí, až uvidím cvrčka. :slight_smile:
Řeknu vám ta naše postupka se hromadí. Ještě se časem přidá Safi a Jáji a bude vše jak má být. Teda ještě Lenula, ale ta nevím jestli ještě chcou nebo ne další. :unamused:
Piškotku, ještě k těm pohybům, ty by jsi je mohla cítít kolem 18-20tt. Jsi prvodrodička. A neboj poznáš to, bude se ti dít v bříšku něco jiného než obvykle :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:.
11. srp 2009 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jájuldo!!!Na pohyby jsem moooc zvědavá!!!Zatim nic necítím nebo aspoň mě nic divnýho zatím v bříšku nepřijde tak uvidíme :grinning:Ale už se strašně těším!!!
Jájuldo kdy ty jdeš na ten UZ ve 20tt??Víš už datum a Vendulko ty???
Ale musím začít přibýrat!!!Paní doktorka se trochu zlobila,že jedem pomalu pátý měsíc a já mám nahoře teprve kilo a to ještě ani nejsem na svý původní váze před otěhotněním!!! :wink:
11. srp 2009 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Já bych měla jít toho 16.9., ale musím se poptat doktora co a jak. V pondělí budu moudřejší. Piškotku musíš víc papat :grinning: :grinning: :grinning: .
11. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky když se tak vyznáte v těch UZ (Jajulda) koukněte na ten můj dnešní. Nebyl čas to s dr. probírat. Podle mě tam prcek je vzůru nohama, vidm oko, ale má nějakou divnou díru v hlavě... :frowning2: Není to moc kvalitní snímek, ale je věrný originálu... co si o tom myslíte ?
11. srp 2009 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivo já myslím že foto odpovídá 8tt( velká hlava a zakřivené tělíčko) je to mázlí ale asi v poho!!! Já navím kdy půjdu na UZ dělá se mezi 20-22tt dozvím se to v poradně toho 25.8.!!! Piškotku prcek je už fakt velkej na foto!!! :slight_smile: :slight_smile: A holky nepřemýšleli jste nad 3D/4D UZ??? Nepůjdete některá? Prý je to zážitek!!!! Jinak já mám taky o 1 Kg míň a zatím to Dr. neřeší!! S Ádou jsem taky zhubla 4Kg a začala jsem přibírat až po 20tt a do porodu jsem přibrla oproti normálu jan 6Kg a nikomu to nevadilo!!! Prostě někdo přibírá míň a někdo zase víc!!! Každá jsme jiná! Tak Piškotku klídek ono to přibírání příjde samo, hlavně že prcek roste a je velkej jak má být a na ničem jiným nezáleží!!! :slight_smile: A s tím papáním- jez na co máš chuť a kdy chceš, a jak hodně chceš, ono jestli máš přibrat tak přibereš i kdybys jedla minimálně!!!
11. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivčo, taky si myslím, že prcek odpovídá 8tt. Hlavička a zakřivené tělíčko. Příště už to bude jako pidi človíček. :slight_smile: :slight_smile:
Vendy já jsem mohla mít 3D video nebo fotku už teď, ale popravdě video stojí 900 a fotka kolem 300. Nechali jsme s nahrát normálně na CD a fotečka k tomu byla zdarma, ale taková divná.
Jinak já mám o dvě kilča navíc. Ale taky mám bříško jak blázen. U malého jsem v tuto dobu měla akorát větší prsa a nic víc. Asi je pravda, že každým těhu je to víc vidět. U mě je to 4 těhu a tak ....vypadám jak vypadám. Ale jak řekl doktor, alespoň vidíte sama, že krásně roste :slight_smile: :slight_smile: .
11. srp 2009 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Vendulko!!!U nás ten 3D UZ dělá automaticky u toho 20tt na tom UZ,takže se na to ani nemusím objednávat :wink: Uvidím kolik stojí video a fotka,ale fotku bych chtěla určitě pokud bude prcek spolupracovat a hezky se ukáže!!! :grinning:
Ivi!!Fotka odpovídá 8tt,tak buď v klidu neboj vše je ok,kdyby se tam něco doktorovi nezdálo,tak by Ti to určitě řekl,tak se neboj a užívej si to!!!
No jsem zvědavá holky kolik nakonec přiberu!!Jen doufám,že to neni dědičný,protože moje mamča v těhu přibrala 40 kilo a to bych byla jak slon!!Stačilo by mi tak těch 6 kilo,to je optimální,ale necháme se překvapit :slight_smile:
11. srp 2009 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuju za názory holky... Velikost je v pohodě, jen ta černá skvrna se mi nelíbí. Ale doktor se usmíval a říkal že je všechno ok (on se pořád usmívá). Tak musím vydržet do toho 3.9. na testy na downa - dělá je on sám v ambulanci, má na to nějakej certifikát :sweat_smile: a bere si 1400 - prý dohodnutá cena :confounded:
11. srp 2009 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Piškotku náhodou krásná fotečka mimíska :wink: Ivi, já budu taky platit za velký ultrazvuk 1400,-, ale je to dobrovolné vyšetření, minule to dobře nedopadlo, tak snad budu mít více štěstí. Holky, to to letí, za chvíli budeš Piškotku v půlce, to snad ani není pravda :grinning:
11. srp 2009 v 15:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Já jsem hlavně ráda, že nám Piškotek - průkopnice - hezky prošlape cestu a popovídá co a jak abychom věděly do čeho jdeme (teda alespoň my, co "absolvujeme" poprvé) :grinning:
Piškotku, moje máma přibrala pokaždé 30 kg a shodila jen 20kg (má tři děti, to je 30 kg navíc :sweat_smile: ) ale co už... stojí to za to !!! Někde jsem četla, že je normální přibrat 11,5 - 16 kg pokud čekáme 1 dítě. Tak snad to tak nějak zvládneme a když ne, nejdůležitější je, aby bylo zdravé a vpohodě... :dizzy_face:
11. srp 2009 v 15:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek