• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Doktorská postupka
-----------------------------
17.8.-Jájulda(tripple testy)
25.8.-Vendulka(poradna)
25.8.-Katy(poradna)
27.8.-Žanet(screening+velký UZ)
31.8.-Žanet(poradna)
2.9.-Piskot(Praha)
3.9.-Iva(poradna)
4.9.-Piskot(UZ 20tt)
9.9.-Piskot(poradna)
16.9.-Jájulda(poradna)

Lucince na dnešní kontrole držíme moooc palečky!!!!
Jinak já hlásím výsledky všech tripple testů NEGATIVNÍ!!!!!!!!!!Vše vyšlo v pořádku!!!Už jsem to nemohla vydržet,tak jsem si tam zkusila zavolat dnes a světe div se,oni už měli výsledky!!Takže jsme si oddychli a teď ještě ten UZ ve 20tt a už se vážně zklidním!!!
Jájuldo zkusím Ti najít přesně tu tabulku co mám já a pak Ti ji pošlu na email,ju???Škrtat si tam,ale po měsíci musíš vždycky sama!!!To se samo neškrtá!!!Do alba Ti ji dát nemůžu!!!Musela bych vědět tvoje přihlašovací heslo!!Pokud nebudeš vědět jak pak postupovat,tak Ti to zkusím nějak vysvětlit!!!Tak já jdu hledat tu stejnou co mám já!!!
Vendulko!!!Zjistila si jak je to s tim placením!!!Taky bych chtěla takový měřítko,ale nevyznám se v tom a vůbec netuším jak na to!!! :slight_smile:
13. srp 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jájuldo!!!Tak jsem našla tu samou co mám já a už jsem Ti ji poslala na email,tak mrkni jestli Ti přišla :slight_smile:
13. srp 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo!!!Ty měřítka jsou super!!Teď jen vykoumat jak to dostat k sobě do albumu a aby se nám to automaticky posouvalo :wink:
13. srp 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku, díky moc, ale jsem antitalent. Nevím jak se to škrká. Jo a gratuluju k dobrým výsledkům!!! :grinning:
13. srp 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už tam ten kalendář mám. Díky piškotku, už vím jak na to. Ale ty měřítka nevím nevím. :grinning:
13. srp 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fajn Jájuldo,že si na to přišla!!! :slight_smile:
13. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele tak mě se povadlo to měříkto vytvořít a poslat si ho na email :slight_smile: , ale nemůžu ho dostat do albumu!!! :frowning2: To je teda fuška!! Jak to ty holky dělaj?!! Já snad některý napíšu o pomoc!!
13. srp 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku gratuluju k výsledkům !!! To je super... myslím, že uklidnit se můžeš už teď, ten 20tt už pak bude jen formalita :wink:
13. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad máš pravdu Ivčo!!Ale jsem klidnější než před těma výsledkama :grinning:
Vendulko SOS jak si to udělala????
13. srp 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
piškotku tak mě se to pobedlo na první a poslendí adrese od Ivi!!! Klikneš jaký chceš základní měřítko, zadáš den porodu, vybereš jaký tam chceš obrázek( miminko, čápa) ten se posouvá!! Pak potvrdíš vše NEXT!! pak tam zadáš emailovou adresu a heslo a je to!!! Fak jen nevím jak to dostat sem!!! :wink:
13. srp 2009 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, jsem dobrá, mám tam i ten metřík. Vendulko, změň si příponu na jpg. a ono se ti to pak dá sem. Já jsem to dělala podle toho prvního odkazu od ivči.
13. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky, ted jsem dočetla články vaše, toho delfínka jsem tam dala jednoduše....zadala jsem první den poslední MS, napsala miminko(protože zatím nevíme, co to bude) a dala jsem vyjmout a vložit, nebo zkopírovala, už nevím přesně, placený to není!!! Já dopíšu a hned se podívám na to...je to ale jednoduchý...jo a zkopírovat do toho, jak píšete texty v albumu...jinak na kontrole dnes o.k., prcek strašně kopal nohama, jak kdyby jel na kole. :grinning: Na další kontrolu jdu 7.9. a na velký UZ do Brna 2.9. :slight_smile:
13. srp 2009 v 15:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak takto jsem to udělala: najeďtě na adresu Pregnancy Tickers from WiddlyTinks.com (adresa, co mám pod tím metrem), načte se stránka a když pojedete dolů, jsou tam ty metry, pod nima je Make a Pregnancy Ticker, na to kliknete. No a objeví se vám ten metr, dáte si tam barvu jakou chcete, zvířátko nebo miminko, váš text a DATUM TERMiNU PORODU. No a pak je tam vpravo Copy Code. Kliknete a tím to zkopírujete......pak jen najedete na své album, dáte změň údaje v albu, a pravým tlačítkem kliknete do rámečku pod text, objeví se vložit, vložíte, zavřete a hotovka!! :grinning:
13. srp 2009 v 15:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
25.8.-Vendulka(poradna)
25.8.-Katy(poradna)
31.8.-Žanet(poradna)
2.9.-Piskot(Praha)
2.9.-Lucinka(screening+velký UZ)
3.9.-Iva(poradna)
4.9.-Piskot(UZ 20tt)
7.9.-Lucinka(poradna)
9.9.-Piskot(poradna)
16.9.-Jájulda(poradna)
13. srp 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinko!!!!Super si to napsala!!!Už jsem si to stáhla a mám už měřítko v albu!!!Děkuju :wink:
Jooo a moooc gratuluju ke kontrole!!! :wink: V postupce už si přidaná!!! :slight_smile:
13. srp 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsme šikulky!!!! Jinak gratuluju k dobrým výsledkům!!! A uuž mám taky měřítko v albu!!!! :grinning:
13. srp 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už tam mám i to měřítko co jsem moooc chtěla,tak mrkněte!!! :slight_smile:
13. srp 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé Piškotku a jak sis tam dala to miminko? nad tím metrem jak máš...
13. srp 2009 v 16:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci!!Adresa je www.baby-gaga.com!!Tam si ho najdeš hned na první stránce,klikneš na to a tam vyplníš datum porodu!!!Vybereš si jakou barvu chceš toho měřítka a klikneš na get my ticker a pak
13. srp 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé já to odeslala dřív no a pak sjedeš trošku dolu a v prvnim ramečku je je něco psanýho a nad tím je select copy,tak na to klikneš a pak už pokračuješ úplně stejně jako u tvýho měřítka!!!Takže si najedeš na svý album a tam změnit údaje na to kliknout a do toho textu klikneš pravým tlačítkem myši a dáš vložit a máš to!!!
Hrozně se mi to líbí,protože na tom je vidět jak zrovna v tuhle dobu vypadá tvoje mimčo!!! :wink: Sand jsem to napsala srozumitelně!!!!
13. srp 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky!!Netuším jestli se zítra ještě stihnu dostat ke kompu než odjedem!!!Kdyby ne,tak se tu všechny mooooc opatrujte a dávejte na sebe pozor a já se ozvu hned jak se vrátíme!!!Zatim papa :wink:
13. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Piškotku velká gratulace k výsledkům a taky se opatruj, nezapoměň i odpočívat :dizzy_face: a hlavně si dovču pořádně uží!
Luci, gratuluji k dnešní úspěšné kontrole.
Holky pěkně jste si dneska pohrály s těma metříkama :grinning:
13. srp 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme si ty albumky pěkně vyzdobily,že? Já si ještě přidám do další měřítko s prckem, ale až u našich, tady na mém počítači mě to nejde. :angry:
Piškotku, Safi, užijte si krásně dovolenou a hned jak přijedete dejte vědět. Safi kdy přijedeš? Jestli ještě stihneš tak písni.
14. srp 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak vám holky přeju krásnou, odpočinkovou dovolenou!! :slight_smile: Dnes se vrací manžel domů tak se konečně dodělá co je potřeba!! Je hrůza když je pryč a všechna práce stojí!! Tak se na to o víkendu vrhnem ať už se můžem co nejdřív nastěhovat do novýho!!! :wink: Áďula je ve školce tak pádím do města a pro barvu!!!
14. srp 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jejda teď čtu články zpátky a vynechala jsem, že Piškotek má všechny testy o.k.!! :slight_smile: OOOOOOOOOOO, málem mi to uniklo! Tak opožděně GRATULUJI!! :wink: :grinning: Žanetko díky a ty jdeš kdy na velký UZ, ještě nevíš? No nic...jdu si ještě hrát s tím metrem... :grinning:
14. srp 2009 v 08:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
25.8.-Vendulka(poradna)
25.8.-Katy(poradna)
31.8.-Žanet(poradna)
2.9.-Piskot(Praha)
2.9.-Lucinka(screening+velký UZ)
3.9.-Iva(poradna)
4.9.-Piskot(UZ 20tt)
7.9.-Lucinka(poradna)
9.9.-Piskot(poradna)
16.9.-Jájulda(poradna)

Tak já se loučím a my za chvíli vyrážíme směr jížní čechy!!!Tak se tu mějte krásně opatrujte se a já se ozvu až přifrčíme dom!!! :wink:
Lucinko!!Děkuju za gratulaci k výsledkům!! :slight_smile:
Tak papa holky moje..... :wink:
14. srp 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj, hoj Piškotku a štastnou cestu a pohodovou dovču!
14. srp 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska to venku vypadá obstojně, snad se to nepokazí. Jdeme večer grilovat, tan doufám, že nebude pršet a že to nezůstane jen u pojídání zeleniny jako minulé grilování :grinning:
Luci, já jdu na velký ultrazvuk 27.8., dřív jak ty, akorát mám dilema s krví. Můj doktor má příští čtrnáct dní zrovna dovolenou. Tak mě poslali do laboratoře, že tam mi jí vezmou bez problému, háček je v tom, že výsledky posílají automaticky k obvoďákům-gyn., tak snad se tam s nima domluvím a dají mi výsledky do ruky. Sestra říkala, že mi nemá jak pomoci, ať si sestry z Olomouce brnkou do Zlína do centrály nebo co. Tak snad to nějak dopadne!
14. srp 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě jsem snědla (ne snědla, ale sežrala ! :grinning: ) zavináče, teda takovej orgasmus jsem neměla ani když jsme prcka dělali :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a to jsem myslela že ty chutě docela zvládám :sunglasses:
14. srp 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivi zavináče?? Víš co mi mamka říkala tak před týdnem? Prý a máš chuť na kyselé? A já:ani nee....a ona na to: Já když jsem čekala Honzu (bráchu), jedla jsem jen zelí a zavináče!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Žanetko tak to budeš mít dřív velkej UZ za sebou, jak já. :slight_smile: Jdeme obědvat a tento víkend jsou u nás hody, tak s tím psaním se moc nepřetrhnu. :grinning:
14. srp 2009 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek