• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Jajuldo a Žanetko, dejte pak vědět jak ty testy probíhaly a kdy budete mít výsledky, ju ? Držím palečky :wink:
Luci - já až doteď taky nic... ale viděla jsem nějakej romantickej film, kde se holka ládovala zavináčem a jako když rozsvítíš kontrolku, byla jsem po něm jak divá. Jenže jsem na PN a nesmím ven, takže jsem se uspokojila až dneska, když jsem u dr. byla PN ukončit a nakoupila si :grinning: a stálo to za to... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. srp 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVčo, já jsem neměla chuť na zavináče ani u malýho. Ale slyšela jsem o různých chutích. Já teď prozměnu nejím vůbec sladké. Nějak mi to nemaňas. Zato bramboráčky, tady u jednoho známého v hospůdce dělají mňamkové. Ty já můžu. :grinning: :grinning:
Safi, ty už se asi neozveš než odjedeš na dovču, že?
Ivčo, dáš si taky nějaký ten metřík do albumku?
14. srp 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo nevím jak s mětříkem, asi ne... líbí se mi jak to počítá sám koník, takže aktuální data máme a jsem líná na to se do těch technických zákeřností pouštět :sweat_smile: Možná časem změním názor a někdy až se budu nudit... :dizzy_face:
14. srp 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak to vypadá nakrásnej den! Tak si ho užijte!! Já jdu na zahradu- je po tý dovolený a odpočinkovým týdnu nějak zanedbaná!!! :wink: A na oběd se vyprnu, udělám jen těstoviny, tak se budem odpolene snad koupat!!!
15. srp 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jaký byl víkend!!! Já jsem měla v noci na sobutu zase hrozný bolesti tak jsme v neděli ráno vyrazili do nemocnice i když se mě začalo ulevovat po 3 dvojtých dávkách prášku!!! :frowning2: Jen jsem chtěla vědět že je prcek v pořádku!!!! Tak mě dr vyšetřil a udělal UZ a cervikometrii a vše dopadlo dobře!!!! I když prý by čípek mohl být delší ale nemám to řešit jen být v klidu a baštit léky!! Prý šlo o záchvat tonizace dělohy!!!! Jinak prcek pěkně vyrost máme 14 cm od hlavičky po prdýlku a dohromady prý asi 18cm celkově a váží 169g tak přesně odpovídá tt a má vše co má mít! Jen se nám zase styděla prďola jedna nohy zkřížený a ještě pup. šňůru mezi nožkama!!! A placenta OK bez známek krvácení a je už 3cm nad vchodem- povytáhla se jupíííííííííííí!!!! :grinning: :grinning:
17. srp 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Vendulásku ty máš teda šoky ti řeknu. Ale je dobře že jste tak akční a hned jedete prka zkontrolovat. Teda vy jste velicí.
Já jsem dnes byla na kontrole. Prcek zase odpočíval. Měříme 96,7 mm. Všechno v pořádku, prý ho dobře živím :grinning: .
Dle pohybů, UZ a všeho kolem se nám stále motá termín 2-5. února. Tak se třeba trefíme na čtvrtého to mám svátek :sweat_smile: . V pondělí odpoledne si budu volat na výsledky z triplle testů. Tak snad dopadneme na jedničku :angry: .
Kontrolu máme 15.9.
Jinak malý už odedneška chodí do školky a tak mám trošku víc klidu.
17. srp 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo to je fajn že jste v pohodě! Jo Dr říkal že jsme na dýlku ještě o pár dní starší ale váhu máme skoro akorát(má mít asi 180g), tak když to zprůměruje tak přesně odpovídá na den!!! :grinning: Tak to je přesně jako u Ády taky mě říkali že je důlouhej ale hubenej!!! A taky se takovej narodil- dlouhej, hubenej králíček( 49cm a 2600g)!!!! Tak jsem v klidu protože on to brzo nabral a byl krásný, baculatý mimnko, tak to bude asi stejný!!! :grinning: Já jsem volala na tu genetiku a ještě jí nemaj ale všechny ostatní výsledky už maj, tak mám brnknout zase zítra odpoledne!!! :sweat_smile:
17. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přidala jsem prcka do albumku, ale moc tam vidět není. Na UZ to šlo vidět nádherně, ale na té fotce moc ne. Hlavičku má dole, nožičky nahoře.
17. srp 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte, tak my jsme o víkendu hodovali a už je zase po tom. Strašně ten čas letí. U nás je teď šílenej pařák, ale nemůžeme jít na koupák, malá má zase kašel a rýmu. :unamused: U nás se školka otevírá až v září, no a hned 2.9.jedu do Brna, tak půjde 1 den do školky, pak ne a pak zase jo. :slight_smile: Nenadělám nic. Jinak u mě nic nového, občas zabolí bříško, asi jak se roztahuje děloha. A jsem šíleně nervní, až mě to mrzí. :frowning2: Jinak jsem totiž kliďas. Jajuldo fotečka pěkná, jde to náhodou dobře vidět. :slight_smile:
17. srp 2009 ve 13:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Vendulko ty teda musíš vydržet, jsi dobrá! A hlavně, že jse s prckem v pořádku. Jajuldo, gratuluji k úspěšné kontrole. Je fajn, že všechno probíhá dobře u nás všech :wink: Holky já nějak rostu, břicho mám jak v 5 měsíci. Jinak holky užívejte počasíčka, už se nám to léto krátí :unamused:
18. srp 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky, tak jsem úspěšně uklidila celý byt včetně umytí oken.
Žanet, taky jsem se divila jak rychle mi roste bříšku. Prý u druhého (dalšího) dítěte je to normální. :angry: Akorád se nechce vidět v osmém - devátém měsíci. To budu méďa kulička. :grinning: Dneska je fakt nádherně. Jsem zvědavá s jakou se vrátí Safí, jestli přijedou už tři. :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
18. srp 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsem dnes nějak nestíhala! Zase u nás byl truhlář!!! :wink: A zítra přijedou 3 kámošky s dětma tak budeme mít odpoledne lné drbů, probírání dětí a tak!! K tomu si něco dobrýho ogrilujem!!!! :slight_smile: jinak jsem z toho dusna nějak utahaná- a řekla bych žeje to pořád horší!!! Štěstí že užmáme to nejparnější léto už skoro za sebou!!!
18. srp 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak vám to musím hned napsat!!!Včera večer jak jsem šla spát tak měla šmudla zase nejvíc práce!!! Samej kotrmelec a motanec!! A zrovna když jsem si lehla a dala ruku na bříško tak mě tam kopnul, že jsem to cítila i rukou!! A teď ráno zase!!! :grinning: :grinning: Má vždy nejvíc práce od 7-8 ráno a od 9-10 večer!!! :slight_smile: Jinak jdu naložit pstuhy ať máme odpoledne co grilovat!!!
19. srp 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte, jé Vendulko to je paráda! :slight_smile: Aspoň už vidíš - tedy cítíš- že je prcek v pořádku, to já se pořád třepu na každou další kontrolu... :slight_smile: Jinak Žanetko já jsem na tom podobně jako ty. :grinning: A přesně , jak tady psali nedávno holky, že ráno docela dobrý, ale než je večer, je ze mě "kulička". :grinning: Jo a mám problém chodit na "velkou". :frowning2: Cpu do sebe Activie a nic. Teď mi teda pomohl kefír, ale jinak nic. Ani kompoty ne. :unamused:
Jinak další týden jedeme na chatu k Pardubicím, tak tu nebudu. Tak se zatím mějte a pište, co novýho!! Nějak to tu vázne. :slight_smile: ............Safirka to asi vzala vážně Jajuldo, já se přiznám, že jsem typický RAK, (znamení), kdyby se mi nepodařilo otěhotnět, už bych sem taky nechodila, jako číst ano, ale přispívat málo. Ono to člověka hrozně ubíjí, když je všude okolo tolik těhulek. Já už nechodím ani na ty minulé stránky, je tam spousta snažilek,ale je to stále dokola! Měření, grafy, další MS, další zklamání, další měsíc naděje....věřím, že ty holky se tam navzájem podporují, a mají můj obdiv, protože já už bych to nedávala...mě hnalo dopředu, že se vám ostatním to rychle povedlo a prostě jsem věřila, že to musí přijít, a naštěstí přišlo. :slight_smile: Tak přeji Safirce, ať k ní to štěstí taky jednou přijde, hlavně brzy, a ať se k nám vrátí.
No a nakonec ještě malej dotázek: byli jste už některá na vyšetření na cukr? Nebo víte, že se to u vás dělá? Já tedy vím, že u naší Dr. se to dělá, ale kamarádka mi teĎ tvrdí, že se na to nemusí chodit, že třeba ona na tom vůbec nebyla. Ž e je to každého věc, že někdo jde a někdo ne...je to tak?
19. srp 2009 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak mě bylo řečeno že je to poslední rok povinný pro každou těhulku a chodí se kolem 24tt!!! Tak jsem zvědavá comě řekne v úterý!! Budem se domlouvat na velkej UZ, další poradnu a asi i na tu cukrovku!!! Jinak jsem ještě zapoměla napsat že ty trippl testy máme negativní!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning:
19. srp 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak vidím, že jste se trošku rozepsaly. Teď jsem se vrátila z Makra něco málo nakoupit.
Gratuluji Vendulásku,že ti testy dopadly dobře. Já budu volat až v pondělí odpoledne.
Ten cukr se dělá dvěma způsoby po novu. Buď z krve na lačnu nebo tím, že vypiješ ten sáček a pak ti vezmou krev. U nás to dělají tím prvním způsobem. Taky už mě občas kopne cvrkouš. A taky se mydlíme nejvíc kolem deváté večer. :grinning:
19. srp 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsme si to včera užili bylo to fajn!! Nakonec se to protáhlo až do půl osmí- ale děcka v pohodě!!! Dnes jedem k našim, děda bude dělat Ádoj skluzavku k posteli!!!! Jinak je mě od pondělka dobře, jako by se nic nedělo!!! Jinak si užijte krásnýho počasí!
20. srp 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!!!Tak se hlásím zpět z dovolený!!Zrovna jsme přijeli a bylo to vážně super!!!Moooc jsem si odpočunula a užila si to!!!Taky mám 2,5kila nahoře za tu dovču!!! :grinning: Pěkně jsem se cpala!!!!
Jinak přidám pár foteček z dovči a taky bříška!!!Začínám si připadat jak pátrací balon,ale to neva!!! :grinning:
Vendulko gratuluju k negativním testům!!!!!!!
Teda holky víte,že jste mi chyběli!!!Jsem ráda,že jsem doma a že je tu vše v pořádku!!!
Taky musím přidat postupku!!!Ať ji trochu opráším za tu dobu mé nepřítomnosti!!! :slight_smile: :slight_smile:
20. srp 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
-----------------------------
25.8.-Vendulka(poradna)
25.8.-Katy(poradna)
27.8.-Žanet(screening+velký UZ)
31.8.-Žanet(poradna)
2.9.-Piskot(Praha)
2.9.-Lucinka(screening+velký UZ)
3.9.-Iva(poradna)
4.9.-Piskot(UZ 20tt)
7.9.-Lucinka(poradna)
9.9.-Piskot(poradna)
16.9.-Jájulda(poradna)

Tak a teď se jdu vrhnout na ty fotky
:grinning:
20. srp 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsou v albu,tak mrkněte!!! :wink:
20. srp 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Piškotku, to je fajn že jste si tu dovču užili!! Super fotky!!! :grinning: Taky mě zase dost povyskočilo bříško :grinning: zítra přidám aktuální foto!!! Taky jsme zvědavá v úterý na to kolik jsem přibrala- i když mě příjde že jsem pořád stejná až na to bříško!! :grinning: :grinning: Dnes jsem utahaná. Nějak mám těžký nohy tak si dám sprchu a šupem do hajan!
20. srp 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak to je fajn Piškotku, že sis dovču užila. Krásné fotečky. A pupíka máš taky krásného. :grinning: No jo rosteme. Safírka si taky užívá dovču, nevím kdy dorazí. Snad už ve třech. :sweat_smile:
Ivčo a co ty jak je, jste v pořádku?
Jo Piškotku dopiš mi prosím kontrolu 15.9. u mého doktora.
Jinak včera jsme měli asi hoďku, kdy jsem si musela lehnout a zkoušet různé polohy, páč se mimčo nějak převracelo, pupík jsem měla vypouklý jak blázen a taky to trochu bolelo. Ale hlavně se mi chtělo na malou a nemohla jsem (to mi dělá často). Pak se umoudřilo a poslechlo maminko (už teď :sweat_smile: , to bude hodné děťátko :grinning: :grinning: ) a otočilo se a bylo fajn.
21. srp 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějak nestíhám ani psát. Buď jsme s malou venku nebo spíme :grinning: Tak krev na vývojové vady a velký ultrazvuk mám odebranou, tak snad se nějak shledám i s výsledkama.
Vendulko, gratulace k negativním tripple testům a je fajn, že už jsi bez bolestí. Já mám hned po ránu, nohy jako kůly, vůbec to nechápů, neznám to! Nizký tlak mívám vždycky, tak jsem jak chodící mrtvolka trochu.
Piškotku, krásné bříško a to je super, že sis dovču pěkně užila a odpočala si.
Jajuldo, je třeba odpočívat, když si to tělíčko vyžaduje!
Luci, užíj si dovču, jinak si všichni užíjte víkend, snad nebudou žadné velké bouřky a zítra musí být pěkně, taťka bude na nározky grilovat krůtu, tak už se těším, jak se nadlábnu :grinning:
21. srp 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak na vás občas kouknu a hlavně sleduji fotečky. Hezky vám to roste :slight_smile: . Nějak ten čas ve vašem případě ubíhá moc rychle. Kouknu a už jste v dalším týdnu :slight_smile: . Jak vám závidím :zipper_mouth: ......
U nás vše při starém. Vzala jsem si čtrnáct dní dovolenou, chceme příští týden konečně na pár dnů vypadnout, ale bohužel opravdu jen na pár dnů, protože máme každou sobotu nějakou oslavu, tak musíme být zpátky. Manža měl ve středu narozky a k tomu 3. výročí svatby. Já mu darovala obrovskou bonboniéru a navigaci do auta, takže jsem se pořádně praštila přes kapsu a on mi dnes daroval opožděně taky dárek - nový monitor k PC. Měla jsem velkou radost, dlouho jsem už o něj škemrala.
Jinak 2.9. jedeme do Prahy na tu imunologii, takže se už oba psychicky připravujeme. Na výsledky budeme zřejmě dlouho čekat, takže se naše snažení odsouvá zřejmě ke konci roku :frowning2: . Jsem z toho smutná, vy už budete rodit a já jsem stále na startu :frowning2: . Snažím se to moc neřešit, protože se zbytečně moc trápím a stejně s tím nic nezmůžu. V Praze chceme zůstat tak 2-3 dny a užít si to, dlouho jsem tam nebyla.
Opatrujte se. pa
21. srp 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
25.8.-Vendulka(poradna)
25.8.-Katy(poradna)
31.8.-Žanet(poradna)
2.9.-Piskot(Praha)
3.9.-Iva(poradna)
4.9.-Piskot(UZ 20tt)
7.9.-Lucinka(poradna)
9.9.-Piskot(poradna)
15.9.-Jájulda(poradna)
16.9.-Jájulda(poradna)

Ahoj holky!!!Venku je nádherně,tak jsem tu jen na skok a hned zase mizím ven,užít si počasí dokud se tak drží!!!
Tak zatim papa a já pádim ven!!! :grinning:
Jáji budu moooc držet palečky na tu imonologii!!!A užij si dovču a hlavně si pořádně odpočiň a načerpej síli!!!
21. srp 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, jen hlásím že jsem vpořádku, byla jsem kamarádce na svatbě u Mělníka (což mám z Brna dost z ruky, ale uřídila jsem to a jsme ok) bylo to velkolepý na několik dní, já tam jela na 2.
Žanetko, neboj, dobře to dopadne... mě to čeká za 14 dní a už trochu nervačím... :sweat_smile:
Jinak všichni odpočívejte, já bych spala až mi hlava padá na monitor, ale jsem v práci a bohužel nemůžu :confounded: :angry:
Mám pocit že mi hrozně narostlo bříško, mamča už si toho všimla... no za chvilku bude čas kupovat těhu oblečení a pak už to bude jasný všem :sweat_smile: :dizzy_face:
21. srp 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem ráda Ivčo, že jsi v pořádku.
Jojo rosteme pěkně a hlavně to hodně rychle ubíhá. :grinning:
Jáji jsem ráda,že jsi se ozvala. Držíme ti všechny palečky ať ti dopadnou testíky dobře. Jste dobří,že stále odoláváte. Pomalinku bych se pokoušela, ale to jsem já. Každopádně nám dávej vědět jak se máš a jak jsi dopadla. :grinning:.
21. srp 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jaji, je dobře, že jsi se ozvala. No pěkné dárečky jste si dali :grinning: Držím palečky na tu Imunologii a věřím, že výsledky budete mít, co nejdřív a budou samozřejmě v pořádku. Já myslím, že se začnete snažit, co by dup! Užij si pěkně dovču, naber síly :wink: a pěkně si užíj manžílka.
Ivčo, už jsem si taky říkala, že se neozývaš dlouho, jo, jo bříško roste :grinning: nám všem :grinning:
21. srp 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsme měli počítač v opravě a právě měho dovezli tak běhěm dneška přidám fotečky!! Jáji pržím pěsti ať jste v poho a brzy těhu!!! Já jdu v úter tak zečínám bt trochu nervózní co mi řekne!!!! Podle mamky jsem nepřibrala ani deko a mě se to taky tak zdá!!! Jen ten pupík vykukuje!!! :grinning: Tak se nechám překvapit!!! Jinak nějak nestíhám Áda v pondělí odlítá na 12 dní do Řecka s tchýní a tchánem, tak peru, chystám, a přemýšlím aby měl všechno- já bych si poradila ale tchýně??? :unamused:
22. srp 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
25.8.-Vendulka(poradna)
25.8.-Katy(poradna)
31.8.-Žanet(poradna)
2.9.-Piskot(Praha)
3.9.-Iva(poradna)
4.9.-Piskot(UZ 20tt)
7.9.-Lucinka(poradna)
9.9.-Piskot(poradna)
15.9.-Jájulda(poradna)
16.9.-Jájulda(poradna)

Ahoj holky!!Tak u nás je od rána zataženo,ale to neva,hlavně když se nespustí liják!!!Ve tři odcházíme na ten festival,tak už se těšim!!Taky je to můj poslední na určitou dobu určitě!! :grinning:Ale to neva!!!
Vendulko!!!Taky už máš hezký pupek!!Je vidět,že pěkně rostem!!!Jen tak dál!!!
Jájuldo a Ivčo taky přidejte pár fotek pupíku!!! :wink:
Jéé taky se dlouho neozvala Katy!!Snad je vše ok a v pořádku!!Koukala jsem,že půjde 28 na kontrolu,tak jsem si na ní vzpoměla!!!
Tak já se jdu nadlábnout,mám hlad jak vlk!!Jo a stále mám přes dvě kila nahoře,tak mám radost,že jsem aspoň trošku přibrala!!! :grinning:
22. srp 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek