• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
autor
Ahojte holky, Vendulko hezký fotečky :wink: .Žanetko ty už máš velkej UZ za chvilku, že... :slight_smile: Já se jdu jen rozloučit, jedeme na týden na chatu tak tu budu až další víkend nejspíš, uvidíme, jak se to protáhne. :slight_smile: Už postupně od včerejška balím, ono se to nezdá, ale nabalit věci na týden pro 3 lidi je záhul...+ jídlo samozřejmě, chata je v lesích, ať nemusíme každý den jezdit na oběd nebo pro pečivo. :grinning: Tak se tu všichni mějte a pište, ať mám co číst, jak přijedu. :grinning: :grinning:
23. srp 2009 v 10:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a Žanetko tfuj tfuj ať máš vše v pořádku!! :slight_smile:
23. srp 2009 v 10:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak mám dnes konečně klid! běžnej kolotoč, vařit, poklidit, a hlavně nabalit Ádu!!! On by si nabylil celej pokoj- pořád mu vysvětlovat že se to už do tašky nevejdeaže hračky počkaj v pokoji až přijede!!!! :sweat_smile: Tak se zítra ráno rozločíme a pak se nám bude stýskat!!!!!!
23. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,
dlouho jsem tady nebyla,protože jsme rekonstruovali,takže jseem byla odpojená od netu.Nějaké novinky??????
Nás zítra čeká kontrola,tak doufám,že je vše o.k. a prcek roste :slight_smile: ,bojím,bojím :unamused:
24. srp 2009 v 09:51  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím vás holky po víkendu! Katy fajn, že ses ozvala, že jsi ok a kontrola bude zítra taky v pořádku, věř tomu :wink:
Jo Luci, díky, snad to nějak dopadne :unamused:
No a v sobotu jsem měla menší nehodu :frowning2: Jak jsme grilovali, tak jsem seděla na campingovém křesle a po chvíli jsem cítila, že mám mokrou prdel. Takže mě chytla panika, že mi odtekla plodová voda a že je zase všechno v prd... No ale pak jsme vydedukovali, že asi ta židle byla mokrá, protože jí měl brácha na rybách. A taky jsem si vzpoměla na Jáju, jak říkala, když jí praskla voda, tak byla všude červeno-hnědá krev. Ve čtvrtek jdu na velký ult., tak snad to bude v pořádku. Jo a taky mi vyskočil opar od těch nerviček.
24. srp 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všechno bude v pořádku. Neděste se. Držím palečky zítra na kontrolách.
U nás víkend poklidný.
Žanetko, já vím, že Jája psala, že jí odtekla plod.voda. Ale plod.voda je čirá a né červeno - hnědá krev. To mi na tom přišlo divný.
24. srp 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
je pravda,že voda je čirá,možná trochu nažloutlá(mě ji tehdy píchli až na sále,takže na tom bílém lůžku to šlo vidět).Jedině,že by měla prsklý i plodový vak,to potom krvácí.Fuj :frowning2: ,dost takových škaredých řečí.
Taky věřím,že nám ty kontroly dopadnou dobře
24. srp 2009 v 10:43  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jste mi holky moc nedodali klidu, vím že pl. voda, že čirá, ale doufám, že jen tak od sebe nemůže odtéci. Ale taky věřím, že to bude ok.
24. srp 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet,to víš,je je to dobrý,to bys na sobě určitě cítila nepříjemné změny.
S tou židličkou je to to dobrý :grinning: ,i když určitě nebylo v tu chvíli co závidět,mě by asi kleplo :zipper_mouth: ,jsi šikulka,žes to tak statečně ustála :wink:
24. srp 2009 v 11:23  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
-----------------------------
25.8.-Vendulka(poradna)
25.8.-Katy(poradna)
27.8.-Žanet(screening+velký UZ)
31.8.-Žanet(poradna)
2.9.-Piskot(Praha)
2.9.-Lucinka(screening+velký UZ)
3.9.-Iva(poradna)
4.9.-Piskot(UZ 20tt)
7.9.-Lucinka(poradna)
9.9.-Piskot(poradna)
15.9.-Jájulda(poradna)
16.9.-Jájulda(poradna)

Ahojky holky!!!Tak u nás je zase šílený vedro!!Ten festival byl v sobotu super!!Moc jsem si ho užila!!Akorát na mě každej koukal jak na nemocnou,že těhule je na festivalu :grinning:Ale beztak jsem si to užila,taky byl můj poslední na dlouhou dobu!!!A včera jsme byli celý den v Praze v ZOO,tak jsem se nestíhala ani ozvat,přijela jsem pěkně ztahaná!!Jo už to dlouhý chození a stání na mě není!!! :slight_smile:
Katy!!Jsem ráda,že si se ozvala,že jsi v pořádku a zítra na kontrolu se neboj!!!Určitě bude vše ok!!!Pak dej hned vědět!!Já se taky před každou kontrolou pěkně klepu,tak Tě úplně chápu!!!Ale neboj vše bud ok!!!
Žanet!!Neboj kdyby to byla plodová voda,tak bys cítila jak to z Tebe vytéká a určitě by si něco cítila!!Takže to byla určitě židlička!!!Tak se nestrachuj!!!Myslím,že můžeš být úplně v klidu,protože kdyby šlo vážně o plodovku,tak to zaregistruješ hned jak z Tebe něco teče a ne až mokro pod sebou!!!
24. srp 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky honem ty šeredný myšlenky zažeňte!!!!! :wink: Já mám od pátku kačel a v sobotu se to rozjelo- je to hrozný pořád mě to dráždí až úplně k záchvatu kašle!!!! Budí mě to v noci, a akorát mě z toho zase pobolívá bříško!! Ráno jsem předala Ádu ( Teď už budou přistávat v Řecku) tutak jsem vyrazila k obvodnímu-a on má dovču! A záskok je fakt hustej- řekl mě, že mám smůlum že jsem těhu a že mě nic nedáať se zeptám v lékárně- a ani mě neposlechůl!!!!!!!!! :astonished: V lékárně že mě taky nic nedajn a že to mám konzultovat s gyn. Dr!!! Dnes tam byl jen do 11 tak nic nevím! Musím počkat do zítřka!!! Hrůza co? A jak jsem byla ve městě tak jsem vlezla do obchodu a udělala si malou radost- 1. dárek pro prďolku!!!! Je to maličkost ale mooooc se mi líbyly!!!! Dala jsem to do albíčka!! :grinning: :grinning:
24. srp 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulenky, tak se hlásím z dovolené. Jsem ráda, že se Vám vše daří a že testíky dopadly dobře. Na dovolené jsme se měli krásně na spátek jsme jeli přes Slovinské Alpy byla to nádhera. Jinak jsem si to docela užila relaxovali jsme a já tolik nemyslela. Jinak jestli jsme dojeli ve třech tak to nevím MS už by tu měla být, zatím nikde ale těhu test negativní. I když se přiznám, že furt brkám a sem tam mě pálí źáha a motá se mi hlava.Ale těhu test jsem si dělala dnes a nic. Tak buď je moc brzo a nebo je to psychika. Dnes je to 37DC a to už bych to měla dostat. Ale nebolí mě ani břicho jako při MS tak já nevím. Minule jsem to měla taky divné a mama test mi to neukázal až jakýsi jiný a drahý. Tak tomu nechám volný průběh a uvidím.
24. srp 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Safirko!!!Vítám Tě zpátky z dovči!!!Je mooc dobře,že jste si ji užili!!!Třeba i ve třch,ale uvidíš sama!!!Ještě počkej pár dní a když stále nic,tak si zkus znovu test!!!Budu moooooooc držet palečky a by tam byli //!!!!!!!!
Jéé a taky dej do albíčka pár foteček z dovči ať vidíme jak jste se měli krásně!!! :wink:
24. srp 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítám tě Safi mezi náma. Je fajn, že sis dovolenou užila. Já bych vyrazila hned někam. Dnes mám fofry s účtem. Musím makat a trošku nestíhám. Držím palečky, ať se ty nádherné dvě // objeví co nejdřív. :grinning: :grinning: :grinning: Určitě zkoušej každý den tstíky a nebo si v práci udělej testík s krví. :slight_smile: Jsme všechny napjaté jak dopadneš. Dej nějakou fotečky z dovči do albíčka.
Vendulásku, kámoška měla hrozný kašel v těhu - kolem 25.týdne a doktorka jí napsala dětský sirup od kašle, ale měli by ti poradit i v lékárně.
24. srp 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safir tak tě vítám! Jo je zajímavý že se najednou všichni distancujou, když je potřebuju!!! Tak snad mě něco doporučí zítra!!! :frowning2: Je to fakt dost otravný a mám z toho akorát strách jak mě tu nutí kášlat a pak mě z toho bolí břicho! Tak odpočívám a snad to bude lepší!!! :wink:
24. srp 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevím co si mám o svém těle myslet. Jako bych na sobě cítila že to vyšlo, a pak ten test ukáže jen / čárku a mě se chtělo brečet. Ach jo. Nechám tomu volný průběh a buď to přijde nebo ne.
24. srp 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safir hlavně klid ještě se to může ukázat, vydrž třeba do středy a pokud nepříjde mrcha??? Tak se asi zadařilo!!! :sweat_smile: Budu mooooc držet pěsti!! :grinning:
24. srp 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítam tě Safirko z dovči a taky držím palečky, bylo by pěkné, kdyby ti to vyšlo a na testíku byly 2//.
Vendulko šetři se, já když jsem kojila, tak jsem na kašel měla jitrocelový sirup a myslím, že byl i pro těhotné.
24. srp 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni, vítám Safirku z dovolené - jestli máš tu možnost, určo si udělej hCG z krve, to je nejjistější a nejrychlejší, držím palečky ! :sunglasses:
Žanet, neboj, to bude mokrá židle, určitě bys to cítila jak píše Piškotek, ale pokud jsi nervík jako třeba já tak si zajdi na gyndu, za to nic nedáš - a za ten klid to stojí :wink:
Vendulko, nedá se tomu gyndařovi alespoň zavolat a konzultovat to po telefonu (nebo třeba někam do nemocnice na gyndu kde mají nepřetržitej provoz) ? Příbuznou chytly záda, když byla těhotná a házeli si ji jak horkou bramboru, jak ukázala těhu průkazku nikdo na ni nechtěl ani sáhnout (jako bychom byly prašivý nebo co :angry: )
25. srp 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak náš malý má dnes čtyři roky. :slight_smile: :slight_smile: Hrozně to letí.
Držím pěstičky Vendulce a Katy na kontrole. Hned jak dorazíte, dejte vědět jak jste dopadly a UZ do albumku. :grinning:
Safi co ty, už se něco ukázalo? :sweat_smile:
25. srp 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak my dneska vyrážíme směr Slovensko, objednala jsem hotýlek s all inclusive, takže budeme mít pár dnů jen sami pro sebe! Bohužel o koupání to asi moc nebude, protože v pátek byl manža řezat znamínka, tak má zakázáno se koupat. Ale my už si nějak poradíme :slight_smile: .
Ještě k té plodové vodě: pokud se jedná o porod, tak plodovka je relativně čirá. Při potratu jak jistě víme, se krvácí. Jak mi vysvětlil doktor, zřejmě se jednalo o nějakou infekci. Jelikož ve 14tt už funguje placenta a funguje plodová voda, tak se to krvácení smísilo s plodovkou. Tak nevím Jajuldo, co je na tom divného?!
Žanet neboj, určitě to byla jen mokrá židlička. Věřím, že tě to muselo vylekat.
Mějte se tu hezky, opatrujte se :slight_smile: papa
25. srp 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,doufala jsem a jsem ráda Jaji , že si mi to osvětlila, díky jsi hodná! Jaji pěkně si dovču s manžílkem užíjte, zasloužíte si jí oba dva :wink: , taky se opatruj!
Jajuldo, pěkné oslavy přeji, na dětech vidíme, jak strárneme!
Holky dneska uspěšné kontroly přeji :wink:
25. srp 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
31.8.-Žanet(poradna)
2.9.-Piskot(Praha)
3.9.-Iva(poradna)
4.9.-Piskot(UZ 20tt)
7.9.-Lucinka(poradna)
9.9.-Piskot(poradna)
15.9.-Jájulda(poradna)
16.9.-Jájulda(poradna)

Ahoj holky!!!Držím palečky na dnešní kontrolu Vendulce a Katy,pak dejte hned vědět co a jak!!!
Nás čeká příští pátek už ten velký UZ,tak se strašně těším,ale i hrozně bojím!!!Snad to bude dobrý a pak už si opravdu snad oddechnu!!!Tenhle UZ je nejdůležitější,tak se fakt bojím!!!!
Jáji!!!Užij si pořádně dovču a až přifrčíte,tak se ozvi,ju?? :wink:
25. srp 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
vrátila jsem se z poradny,mrňousek je v pořádku,měří od hlavičky k zadečku 3.95cm,odpovídá to 10+5 a termín porodu se mi posunul na 18.3.2010. :dizzy_face: :dizzy_face:
15.9. jdeme na screening 1.trimestru.

Mám i naší první fotečku,ale jsem PC antitalent,neumím ji zmenšit,takže mi sem nejde umístit.
:unamused: Pokud se najde hodná duše,ketrá by mi ji zmenšila,tak IP :wink:
25. srp 2009 ve 12:54  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy gratuluji, k úspěšné prohlídce. :grinning: :grinning: .
Jáji, chci se ti omluvit, jestli jsem se tě nějak dotkla. Nemyslela jsem to nijak zle, promiň. Přeji ti krásnou a hlavně odpočinkovou dovolenou. :slight_smile:
25. srp 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak jsem taky konečně dorazila z poradny!!! Jinak jsme v pořádku, jen jsem dostala vylágo že jsem nepřibrala ani deko!!! :astonished: Před 4 týdny jsem měla stejně jako dnes?!! Tak jsem se asi minule blbě zvážila, nebo nevím!!! Jinak prcek a děloha odpovídá tak to nebudu řešit, u Ády jsem taky začala přibírat až po 20tt- tak jsem mu to řekla a prý mám bašti!!! Jen mám sníženej krvák tak bych měla brát železo, ale z toho jsem s Ádou ležela 2 týdny ve špitále( měla jsem po tom hrozný průjmy a křeče- a z toho i předčasn vstahy- ve 24tt) tak jsem to odmítla!!! :sweat_smile: Tak mám baštit zeleninu a játra!!! Jinak jdu do další poradny a zároveň na velkej UZ 22.9. Prý abych nemusela jezdit 2x, stihnem ten UZ na poslední den budem 21+6 a dělá se to do ukončeného 22tt( což je 21+6)!!! :slight_smile: Tak si musím počkat!!! Jinak k tomu kašli mě řek, že od toho Dr. je to pěknej alibismus, tak mě doporočil co si mám koupit, ale jestli se mi neudělá do pátku líp tak simám zajít pro Penicilín- prý senesmím moc dlouho tím kašlem namáhat!!! Tak jsem zvědavá jak to dopadne!!! :sunglasses:
25. srp 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak tripple testíky mnám dopadly dobře!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Spadl mi kámen ze srdce. :slight_smile: :slight_smile:
Vendulko a máš nějakou fotečku? Je fajn, že jste v pořádku.
25. srp 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
31.8.-Žanet(poradna)
2.9.-Piskot(Praha)
3.9.-Iva(poradna)
4.9.-Piskot(UZ 20tt)
7.9.-Lucinka(poradna)
9.9.-Piskot(poradna)
15.9.-Katy(screening+velký UZ)
15.9.-Jájulda(poradna)
16.9.-Jájulda(poradna)
22.9.-Vendulka(UZ 20tt)

Holky!!!Gratuluju k úspěšným kontrolám!!!Je to moooc dobře,že je vše ok!!!
Katy poslala jsem Ti IP ohledně tý fotky,tak mrkni!!!
Jájuldo!!!Mooooc gratuluju k negativním tripple testům!!!A už víš kdy půjdeš na UZ???
25. srp 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo gratulace!!! Fotku nemám nedělaj UZ pokaždý!!! Jen jsme poslouchali!!! :grinning: :grinning: A příště to snad bude i s tou fotkou!!! Jo mám i tu poradnu toho 22.9. a UZ ve 22tt, ale to je fuk!!!
25. srp 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu na velký UZ toho 16.9. Den předtím jdu do poradny. A už se těším až toho malého ťuntíka uvidím :grinning: :grinning: . u nás ti udělají fotku kdy chceš. Takže já je mám z každé kontroly :sweat_smile: .
Safi co ty, asi jsi v práci, že?
25. srp 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek