• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Jo já mám fotku jen z každýho UZ co mě dělali!!! Ale při každý poradně ho nedělaj, jen velký UZ a když se něco děje!!!! Já bych si taky radši dojela na UZ dřív ale musím si počkat až na toho 22.9.!!!! Ale to už budem pěkně veliký!!! :slight_smile: Tak snad se nám ukáže co se nám tam schovává jestli šmudla nebo šmudlinka!!! Ale poslední dobou mám takový tušení, že to bude zase kluk!!! Já se z těch chlapů domá asi zbláznim!!! :slight_smile: A nejhorší je, že jestli to tak je, tak mě čeká ještě jedno těhu!!!! A to je nejhorší!!! S manželem jsme se dohodli že to zkusíme 3x když to bude zase kluk, a to už když se narodil Áda, a trvá na tom!!!!! :grinning: :grinning: Prostě ta holčička je fakt moooc tatínkem chtěná!!! A mě to popravdě nevadí,jen ty nervy v těhu!!!!! :frowning2:
25. srp 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky hlásím, že z toho nic nebude dnes jsem byla v práci a začínám slabě špinit takže se mi to asi rozjíždí. Chtělo se mi z toho v práci úplně brečet a to mi pacientka říkala, jak ze mě čiší optimismus a dobrá nálada a já vám uvnitř celá plakala. No asi jsem dobrá herečka a nepřenáším starosti na pacienty. Takže jsem se rozhodla že na to kašlu jednou to přijít musí snad. Tak se mějte hezky a sem tam se ozvu pa
25. srp 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Safi tak to je mi moc líto. :frowning2: Ale určitě to vyjde příště. :sweat_smile:
Vendulásku teda ty jsi odvážná. Já už bych do třetího nešla - manžel by sice chtěl, ale já cítím, že dvě budou stačit. Hlavně kvůli věku. Já jsem vždycky tvrdila, že budu mít kluka a pak holku, tak uvidím co z toho vyjde. NO a co když ti do třetice vyjde zase kluk? To pak budeš mít doma čtyři děti (včetně manžela - to je asi to nejhorší dítě :grinning: :grinning: ).
25. srp 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldu přesně tak ale co nadělám, když to tak má být, tak to tak bude!!! A myslím si že rozdíl mezi 2 a 3 děti už není!!! :wink: Safir nboj ono si vás to miminko nejde až bude jeho čas!!!! :slight_smile:
26. srp 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak díky Piškotka,mám fotečku v albu,ale není moc čistá :unamused: ,na sonu byl prcek tak krásně vidět :slight_smile: .Ale aspoň něco :wink:

Přeji krásný a sluníčkový den,tady to zase vypadá na pařák :sunglasses:
26. srp 2009 v 09:15  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, gratuluji Katy a Vendulce k úspěšným kontrolám! I tobě Jajuldo k těm tripple testům!
Safirko, drž se, příště to výjde, není důvod, proč by nevyšlo.
Vendulko, možná to vyšlo a tatínek bude mít vysněnou holčičku, jsem zvědavá...
26. srp 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,vypadá to na pěkné počasíčko.
Katy krásná fotečka. Ono je to na sonu vždycky mnohem hezčí a fotečka není tak ostrá. Ale je to krásná památka. :slight_smile: Spinkal cvrček nebo sebou mydlil? :grinning:
Žanet zítra tě čeká velký UZ. Už se těšíš na cvrkouška, že? Držím palečky a hned jak dorazíš z kontroly, dej vědět co a jak a určitě dej fotečku do albumku.
26. srp 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
-----------------------------
27.8.-Žanet(screening+velký UZ)
31.8.-Žanet(poradna)
2.9.-Piskot(Praha)
2.9.-Lucinka(screening+velký UZ)
3.9.-Iva(poradna)
4.9.-Piskot(UZ 20tt)
7.9.-Lucinka(poradna)
9.9.-Piskot(poradna)
15.9.-Katy(screening+velký UZ)
15.9.-Jájulda(poradna)
16.9.-Jájulda(UZ 20tt)
22.9.-Vendulka(UZ 20tt)

Jajuldo!!!Doufám,že jsem to napsala dobře,že na ten velký UZ jdeš 16.9.!!Snad jo,dyžtak mě oprav :wink:
Katy!!!Krásná fotečka a když se podíváš každé z nás do alba,tak ty fotečky nejsou moc ostré,ale to je tak vždycky!!!hlavně,že je tam prďola vidět!!! :slight_smile:
Žanetko!!!Zítra moooc a moooc držím palečky na screening a UZ a pak dej hned vědět,ju??
26. srp 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoky díky za povzbuzení, snad bude všechno ok. Zatím u mě převažuje strach, ale snad v ordinaci se mi uleví a budu mít radost. Už bych se chtěla pomalu začít radovat :slight_smile: , ale věřím, že tomu bude tak a bude vše v pořádku!
26. srp 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zanet,bude to dobrý,uvidíš :wink: .Držím palce :slight_smile:
26. srp 2009 ve 12:53  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanetko, napiš prosím jak to přesně probíhalo, já jdu za týden tak ať vím, co mě čeká. Jsem si jistá, že dopadnete na jedničku ! :wink:
27. srp 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak za chvíli vyrážime směr Olomouc. Doufám, že tam nebudu čekat jak minule 3 hoďky. Malou si bere mamka do školky, tak bude klid v tomhle směru. Vrátíme se asi až odpoledne, tak pak písnu, co a jak a bude i fotečka :grinning:
27. srp 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
31.8.-Žanet(poradna)
2.9.-Piskot(Praha)
3.9.-Iva(poradna)
4.9.-Piskot(UZ 20tt)
7.9.-Lucinka(poradna)
9.9.-Piskot(poradna)
15.9.-Jájulda(poradna)
16.9.-Jájulda(UZ 20tt)
22.9.-Vendulka(UZ 20tt)

Žanet!!!Držím moooc palečky a pak dej hned vědět!!!
Tak já jdu něco ukuchtit a pak se tu ještě ukážu!!!Zatim papa :slight_smile:
27. srp 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zanet,
intenzivně na Vás myslím :slight_smile: :wink: . Jela jsi do FN nebo do Fertimedu?
27. srp 2009 ve 12:05  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupíííííí, dopadli jsme skvělé! Holky mám z toho radost, že nám všem všechno už vychází, zasloužíme si to všechny! Manžel si to dneska pěkně užíval, říkal, že viděl i jak mimčo kope nožičkama, já jsem to vnímala jen tak na půl, byla jsem ve stresu. Tak jsme si trošku už oddychli a už to bude jenom ok :grinning: Odpovídáme 12tt a výsledky na dawnův syndrom dopadly taky na jedničku.
Katy, byli jsme u doktora Poláka, má soukromou ambulanci.
Mám i fotečku, tu dodám, až to vykoumám zase.
27. srp 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanet!!!Moooc gratuluju,to sou výborný zprávy!!!Mám radost!!!Jen tak dál!!! :wink:
27. srp 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku moc díky, je to skoro jako zázrak :slight_smile: Štěstíčko už nám snad bude přát, jo včera Adrianka našla čtyřlístek a já jsem včera viděla padat hvězdu.
Ivčo, návštěva pana doktora trvala tak max. 10 min. , dělá ultrazvuk přes břicho, měří prcka, hlavičku, dívá se na vnitřnosti, poslouchá srdíčko, měří šijové projasnění, nosní kůstu, úhel horní čelisti. A pak to nějak zadá do počítače s výsledkama krve a výjde, jaká je pravděpodobnost vývojové vady nebo dawnova syndromu. Tak není se čeho bát :grinning:
27. srp 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zanet,supeeeeer zprávička,gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
A na fotečku už se moc těším.Můžu se zeptat,kolik jsi platila?

Holky,závidím Vám,že už to máte za sebou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. srp 2009 v 17:54  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanet, gratuluji k dobrým zprávičkách. :grinning: :grinning: :grinning: Máš pravdu, zasloužíme si to všechny. Teď už to dotáhneme do konce všechny. Ještě se k nám přidá Safírka a časem Jáji a budeme komplet. Honem tam šupni fotečku. :slight_smile:
HOlky necháte si udělat to video v 3-D? Přemýšlím nad tím, ale asi ne, je to moc drahé.
27. srp 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanetko díky za podrobný raport, gratuluju vám všem a těším se z toho ! :slight_smile: A tys ty výsledky dostala ještě ten den ? To e teda fofr... :sunglasses:
Katy - mám úplně stejný pocity !!! :sweat_smile:
27. srp 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Žanet velká gratulace!!! :grinning: Já nějak nestíhám včera u nás byl do večera truhlář dělal schody, a dnes jsem byla u našich natřít tu Ádovu zrenovovanou postel a klouzačku, a zítra mě čeká zaseten truhlář!! Ať už to je hotový!!! :wink: Já si myslela že, až bude Áda pryč jak budu lenošit a zatím jsem se nezastavila a nezastavím se až zase do pátku, a to se bude vracet domů!!!!!!! Máme v plánu stěhování a drobný dodělávky!!! A do toho je manža zase pryč a bude se vracet asi v pátek!!! Jajuldo já bych na 3D musela jet někam jinam asi 80Km daleko, tak nikam nepojedem!!! Budeme mít natočený jen normální UZ na DVD ( stojí to 220Kč). :slight_smile:
27. srp 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jste zlaté, moc děkuji vám všem! Katy platila jsem 1400,- a fotku jsem měla zadarmo, je to nadstartní vyšetření.
Ivi, jasně výsledky mi dal do ruky hned, jen tu krev mi brali před 10-ti dny.
Jajuldo, mi dneska říkali, že to dívko stojí 1000,-, je teda dost drahé, pěkně na tom rýžujou.
Katy, Ivčo budu vám taky držet palečky, ať máte všechno v pořádku a ať se rychle dočkáte :wink:
27. srp 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy nejdeš na ten screening nějak pozdě ? Já myslela že musí být hotovej do 12+6. Nevím teda jak přesně jak daleko jsi, ale asi to budeš mít na poslední chvíli... snad vědí, co dělají. Já jdu 3.9. a to budu 11+1. No už abychom to měly za sebou :slight_smile:
28. srp 2009 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Ivi o tom screeningu píšou, že se chodí od 10tt až do 13+6tt, tak Katy bude ještě v limitu.
Jinak holky krásný víkend přeju, my jdeme pro změnu na oslavu zase. Děda má 80.nározky, tak se s mimčem pěkně nadlábnem, doufám, že to nepůjde ven :grinning:
28. srp 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
31.8.-Žanet(poradna)
2.9.-Piskot(Praha)
3.9.-Iva(poradna)
4.9.-Piskot(UZ 20tt)
7.9.-Lucinka(poradna)
9.9.-Piskot(poradna)
15.9.-Jájulda(poradna)
16.9.-Jájulda(UZ 20tt)
22.9.-Vendulka(UZ 20tt)

Ahoj holky!!!Tak u nás se ten UZ 3D dělá normálně v tom 20tt,že se doktor podívá normálně a pak si to přepne na ten 3D UZ,tak se na něj nemusim ani objednávat!Fotka stojí asi 400,tak tu chcem určitě a dvd je dražší nějak kolem tiskara,tak to jsme řekli,že ne!!!Ale tu fotku chcem určitě!!!! :slight_smile:
Hlásím,že tu celý víkend nebudu!!!Dnes odjíždíme taky na oslavu do neděle!!Už se těším snad vyjde počásko!!! :slight_smile:
28. srp 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my razíme,tak zatim papa a užijte si víkend :wink:
28. srp 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky, tak se hlásím zpátky z chaty, teda pěkně jsem si početla. :grinning: Žanetky příběh o plodovce...ani jsem nedýchala, než jsem to přečetla do konce, hlavně že to byl planý poplach. A gratuluji k dobrým výsledkům. :wink: VENDULKO kamarádka to měla přesně jako ty, má doma chlapečka a včera porodila druhé miminko - no celou dobu čekali chlapečka a hádej co mají - holku!! :grinning: Kamarádka mi psala, že to nemůže rozdýchat. :slight_smile: Samozřejmě je šťastná, ale čekali kluka. Dnes se jedu na miminko podívat, tak si ho hned musím pochovat, ať se trochu "zajedu". :slight_smile: Jinak já jsem si plánovala, jak budu na chatě odpočívat a prd. Pořád nějakej výlet a procházka a hledání pokladu s Karolínkou...no válet se mi moc nechtělo. :grinning: Bříško mi roste jak divý, ale kila nahoru kupodivu nejdou. Dávám do alba fotku. No a ve středu 2.9. už mě čeká ten velký UZ, to budu 12+6, tak uvidím, jak dopadnu. Budu platit taky 1450,-Kč za odběr krve a výsledky prý budu mít hned ten den. Tak já jedu do té porodnice podívat se na prcka. :slight_smile: Paaa
29. srp 2009 ve 12:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Vendulko ještě na doplnění, špatně jsem to napsala - měla to stejné v tom, že kdyby to byl druhý kluk, chtěli by 3 holku... :grinning:
29. srp 2009 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci tak držím palečky na screeningu - jdu hned po tobě :slight_smile: tak se pak pochlub jací na tebe byli a jaké máš dojmy. :wink:
29. srp 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jasně Ivi, dám vědět. :wink: Holky kdo co berete ještě? Jako Utrogestan, vitamíny atd. Mě říkala Dr.aspoň do 12.týdne Utrogestan, tak nevím, jestli ho brat dál, nebo co. Na kontrolu jdu až 7.9. Jinak jím jen listovku, co vy ostatní?
30. srp 2009 ve 12:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek