• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Doktorská postupka
-----------------------------
3.9.-Iva(poradna)
4.9.-Piskot(UZ 20tt)
7.9.-Lucinka(poradna)
9.9.-Piskot(poradna)
15.9.-Katy(screening+velký UZ)
15.9.-Jájulda(poradna)
16.9.-Jájulda(UZ 20tt)
22.9.-Vendulka(UZ 20tt)
29.9.-Žanet(poradna)
14.10.-Piskot(Praha)

Tak se hlásím taky od doktora!!!Vše ok!!!Vyfasovala jsem injekce zeptala se na porod!!Takže o mym porodu rozhodne gynda jak se jim to bude zdát :grinning: A další kontrola 14.10.!!
Lucinko!!!Strašně mooooc gratuluju ke screningu!!!A taky k chlapákovi!!!A už máte jméno????Jééé to je úžasný,že už víš co to bude!!! :slight_smile:
My se to snad dozvíme v pátek na UZ,pokud bude prcek spolupracovat,ale tušíme kluka,tak jsem zvědavá jestli se nepletu!!! :grinning:
Jinak fotka je nááááádherná!!!!!! :wink:
2. zář 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky moc gratuluju k fantastickým výsledkům, je to super jak to hezky šlape ! Je sranda, že už ví Lucka pohlaví a Kája bude mít brášku :sunglasses: Taky koukám, že výsledky screeningu jsou už ten samý den... mě řekli že si musím počkat do druhýho dne, no uvidíme... Mám ze zítřka nervy, ale snad to bude všechno ok. :sweat_smile:
Všechny se opatrujte :wink:
2. zář 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No mě brali krev v 9 ráno a ve 3 odpoledne mi volali výsledky a dopodrobna to mám na netu na stránkách toho centra, jen mi dali heslo...No on se ten prcek tak krásně točil a "plaval" furt, tak jsem tam zahlídla sama, že je tam něco jiného i kromě pupeční šňůry. :grinning: a jak vystrčil "prdýlku" , tak ty "kulky" nešli přehlídnout. Dr.najela na detail a říká:tak to bude pravděpodobně klouček... :grinning: a smála se :slight_smile: Tak doufám, že se to nezmění už. :grinning: U Karolínky jsem to věděla až ve 20tt, nechtěla se vůbec natočit, Dr.jen odhadovala, že asi holka, jenže pak jsem byla i na odběru plodovky a z toho se to zjistí na 100%.Já to chtěla vědět, tak mi řekli, že to bude holka. :grinning:
Jinak já jsem měla taky strašný nervy. :sweat_smile: Do poslední chvíle.
Piškotku držím pěsti, aby už jste se taky dočkali a věděli, co v sobě nosíš. :wink:
Jinak jméno ještě stopro nevíme, ale předběžně asi Kubíček. :slight_smile:
2. zář 2009 v 17:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už jsme z Prahy zpět! Dobře jsem to vymyslela! Objednala jsem hotel vzdálený asi 7 minut pěšky od toho podolského ústavu, takže to bylo v pohodě. Jinak vyšetření o ničem. Mě brali krev, manža si šel odstříknout, pak na pohovor k doktorovi a mohli jsme jet domů! Výsledky pošlou až za měsíc :frowning2: ! Takže další měsíc stopstav! Piskotku, ty tam jezdíváš na nějaká vyšetření, že?
Jinak jsme si včera prošli Prahu, všechny místa jsem si ještě pamatovala :slight_smile: . Hrozně mě pak bolely nohy, ale v noci jsme ani jeden nemohli spát. Byli jsme nervozní z toho vyšetření. Hlavně manža z toho odstřiku :dizzy_face: . Ale byl velmi rychlý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Cesta zpátky byla trochu mord, na D1 jsme chytli nehodu vyvráceného kamionu, tak jsme si hodinu postáli v zácpě! To fakt nemusím, chytá mě panika, když je přede mnou ï za mnou velká kolona aut a není úniku. Hlavně, že už jsme doma!
Jinka gratulace k úspěšným kontrolám! Luci ta fotka je úžasná, je tam "Kubík" jako malovaný :slight_smile: !
2. zář 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Luci vám se to povedlo!!!! MOOOOOOOOOOOC gratuluju ke Kubíčkoj!!!! :grinning: :grinning: Taky jsem mooc zvědavá co senám tam schovává, ale bohužel se nechtěl prcek pokaždý ukázat, tak snad se to dozvíme za 3 týdny!! a to doufám že už to bude vidět, bude už pěkně velkej- budem začínat 23tt!!!! Piškotku je fajn že jset v poho! Jáji tu cestu netávidím, ale hlavně abyste už měli vše OK a mohli se snažilkovat!!! :slight_smile:
2. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Ivi držím pěstičky!!!! :slight_smile:
2. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to je bezva správiček najednou. :grinning: :grinning: :grinning:
Tak první gratulace Lucince. Pokud to bude Kubíček, tak je nádherný. Krásná fotečka :slight_smile:. Jsi dobrá,že jsi to tam viděla. Já jsem to tam neviděla ikdyž doktor na to najel a říkal, že je to krásně vidět. :sweat_smile:
Jáji je fajn, že cesta dopadla v rámci možností dobře. Chudák manža, ale je dobrý, drží se. To vyšetření mu nezávidím. Snad ty výsledky dopadnou na výbornou. No a jak vám příjde to vyšetření tak jdete ještě k nějakému doktorovi nebo tam bude třeba psáno - výsledek dobrý, a vy se už můžete snažilkovat? :wink:
Včera to bylo na dálnici a silnicích hrozné. Samá kolona. Manžel jel kolem čtvrté do Prahy a já mu jen hlásila- dálnice před Brnem osm km kolona, Stříbrnice - nájezd na dálnici nehoda, tama neprojedeš... :slight_smile: Děs.
Ivčo držím palečky dneska na kontrole.
Piškotku je fajn, že jsi dopadla dobře. JDeš na kontolu už v říjnu? To je hnus, páč to cestování když jsi těhu není moc fajn.
Safirka se dlouho už neozvala. :frowning2: A kdysi s námi byla i Míša na diskuzi. Už by měla být čerstvá mladá paní. A možná už je taky těhu. SLíbila, že se ozve a nic. Škoda :unamused:
3. zář 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpátky od dr. Vzali mi krev, moč a další poradnu mám až za 5 týdnů :angry:
Jinak na UZ malá pěkně skotačila, ale ukázala všechno co bylo potřeba. Nosní kůstku máme, projasnění je 1,1 a ostatní hodnoty si moc nepamatuju, protože jsem to probrečela, ale byly ok. Jakmile mi pustil srdíčko (kvůli pravidelnosti) tak jsem byla v háji a už to bylo jen slzavé údolí. Nicméně to bylo úžasný vidět ji, klidně bych tam strávila zbytek dne a jen na ni koukala :dizzy_face: Jako u Lucky, taky koukal na pohlaví, když jsem o ní mluvila v ženském rodě a říkal, že to vypadá, že mám pravdu. Takže až se vrátím z práce domů, přidám do alba fotku Sofinky :sunglasses:
Výsledky z krve budou v pondělí odpoledne, al eto už snad bude jen formalita...
Jaji držím palečky, už finišujete. Pokud je to poslední měsíc čekání, tak to stojí za to vydržet... Moc vám přeju ať se to povede hned ! :sunglasses:
Piškotku, zítra na tebe budu myslet ! :wink:
3. zář 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi gratulace a upřímná závis k Sofince!!!! :grinning: Já se snad toho nedočkám vi víte co budete mít a jste skoro o 2 měsíce za náma!!! :wink: Už si přestávám dělat iluze že to bde holčička- ať nejsem moc zklamaná, ale stejně to obrečím!!!! :pensive: Závidím že víte co bdete mít, a můžete na ně mluvit jménem a to ještě ani nevnímaj!!!! Mi už máme prcky pěkně velký a je čím dál těžší na ně mluvit ONO!!! :frowning2:
3. zář 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
vendulásku, co ty víš, třeba to bude holčička. :grinning: :grinning: Já k tomu mluvím jak o cvrček nebo mimísek. Doktoři se můžou plést a když ti řeknou bude kluk může to být i holka. :angry: Já jsem vždycky tvrdila - celý můj život, že budu mít kluka a pak hoku. Tak uvidíme, jestli jsem se mýlila nebo ne. :slight_smile: Ale kluci jsou zase vic mazlivější. :sweat_smile:
3. zář 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Ivčo, gratulujíííííí a držím palce, ať ti ta Sofinka vyjde.
3. zář 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky.
Jojo - přesně jak říká Jajulda - to jsou zatím jen podložený spekulace, ale jistotu v pohlaví nemám, jsou to ještě pidimiminka :sunglasses: Nakonec třeba bude Sofinka Oliver a taky ho budu mít ráda... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ale je fakt, že mi to přijde osobnější když jí říkám jménem, než kdyby to byl jen "prcek" - co na tom, že se třeba pletu ? :slight_smile: prostě je to můj milovanej mimísek ať je to co je to... :slight_smile:
3. zář 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivi tak gratulace k holčičce. :wink: Vendulko já chtěla holčičku, strašně moc. Asi proto, že kluka ještě nemám a bojím se toho, od holky už vím, co čekat. Ale jem šťastná jako blecha, že je to zdravý a zbytek je mi fuk. :grinning: No ale jinak v okolí mám spoustu případů, u koho se spletli, jako psala jajulda. že čekali holku a byl to kluk a opačně. :grinning: Stane se...Jáji jé já bych jela do Prahy!!Já tam byla naposledy ve 13ti letech! :grinning: Jinak že jste byli nervní, to se vám vůbec nedivím.Držím pěsti, aby výsledky za měsíc byli v pořádku!
3. zář 2009 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Mám ještě do pondělka dovolenou, tak si to náramně užívám! Je to pohodička, když člověk nic nemusí a hlavně ráno vstávat do práce!!! :grinning:
V půlce července jsme byli na genetice a doteď mi žádné výsledky ještě nepřišly, takže se obávám, jak to bude s výsledky z imunologie. Abych se do vánoc vůbec dočkala! Byla jsem z toho vyšetření dost zklamaná, na netu jsem četla, že by mi měli snad dělat ještě nějaké stěry, ale nic se nekonalo. Pro páry, které to do Prahy nemají přes cëlou republiku, tak to tolik nevadí, ale pro nás z druhého konce republiky je to časově a finančně náročné. Nechápu, proč jsme nemohli jít někde blíže. Ale teď už to je vlastně jedno, to co jsme museli absolvovat, jsme udělali. Alespoň mám dobrý pocit, že jsem pro to udělala vše. Jak to bude dál vlastně ani nevím, musíme počkat na výsledky a pak zajít za doktorem, jak to bude dál. Jestli to všechno dopadne dobře, tak máme vyhráno a můžeme se snažit. Jak to dopadne špatně, to raději nechi ani domyslet ....
2.10. bych měla termín porodu. Už mám z toho slušnou depku. Byla bych máma ....
3. zář 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji netrap se tím, že by jsi měla v říjnu mimčo.Nic s tím nenaděláme. :frowning2: Bohužel.
Já bych si na ty výsledky z genetiky zavolala. Jestli to tam třeba někde nezůstalo ležet nebo něco tak.. Na Vánoce už určetě budeš těhulka. Uvidíš.

Ivčo, ty chceš Olivera, když to bude kluk? Já si taky myslím, že není vůbec důležité co to je, ale hlavně že to bude v pořádku. Já bych si taky nechala říct co to bude, ale pak se člověk na něco těší a může to být jinak. Narodí se něco jiného a pak... :slight_smile:
3. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo, ano - pokud by to snad byl kluk, tak to bude Oliver. Ale věřím v Sofinku :wink: :sunglasses: I když je to nakonec úplně jedno.... :sweat_smile:
3. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
4.9.-Piskot(UZ 20tt)
7.9.-Lucinka(poradna)
9.9.-Piskot(poradna)
15.9.-Jájulda(poradna)
16.9.-Jájulda(UZ 20tt)
22.9.-Vendulka(UZ 20tt)
29.9.-Žanet(poradna)
14.10.-Piskot(Praha)

Ivčo!!!Moooc gratuluju ke kontrole!!!Takže Sofinka jééé :slight_smile: To my se to snad dozvíme zítra konečně,i když já tuším kluka!!! :grinning: Nevím proč,ale fakt ho tuším!!!!!Tak uvidíme jestli mám pravdu!!!
No hlavně aby bylo vše ok,protože začínám chytat nerva!!!Bojim bojim!!!Snad bude mít vše co má mít a nikde mu nic chybět nebude!!!!Držte nám palečky!!!!
Jáji!!hned jak budeš vědět výsledky,tak dej určo vědět jak jste dopadli!!!Budem držet palečky ať můžete začít se snažilkováním co nejdřív!!!
3. zář 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku, neboj dopadne to dobře jako vždyky... ty nejhorší kontroly už máš přece za sebou :wink:
Já myslím, že budeš mít kluka, říká se že to mateřský tušení má něco do sebe - přecejen jsme propojeni s mimčem fyzicky i duševně, tak kdo by to měl vědět líp než my ? Snad ne nějakej dochtor, co ti jezdí slimákem po břiše :grinning: :grinning: :grinning: Ale stejně ti budeme pro sichr držet palečky.
Dneska jsem už řekla generálovi, že jsem těhotná. Takže už je to venku
:sunglasses:
Další poradnu mám až 6.10. tak to můžeš přidat do postupky.
3. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
4.9.-Piskot(UZ 20tt)
7.9.-Lucinka(poradna)
9.9.-Piskot(poradna)
15.9.-Jájulda(poradna)
16.9.-Jájulda(UZ 20tt)
22.9.-Vendulka(UZ 20tt)
29.9.-Žanet(poradna)
6.10.-iva(poradna)
14.10.-Piskot(Praha)

Snad máš pravdu Ivčo a už to bude vše ok,ale pro sichr na mě všichni myslete!!!Jsou to hrozný nerv a to ještě ani nejsem u doktora!!!zítra to nechci vidět,to zas budu hysterka jen co vlezu do ordinace
:slight_smile:
3. zář 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku, máš právo hysterčit - jsi těhulka a my jsme teď zákonem chráněný druh a všichni na nás musí být hodní a ohleduplní :grinning:
Ale věřím, že to zítra zas taková kovbojka nebude... hezky si užij pohled na prcka ! :dizzy_face:
3. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už je to tady! Zrovna mi volali z genetiky, abychom se příští čtvrtek 10.9. stavili, že nás chce doktorka vidět. A jejda, takže ty výsledky z krve asi moc dobře nedopadly. Minule nám říkali, že pokud to bude všechno v pořádku, tak nám jen domů pošlou výsledky. Takže už mě chytá pěkná panika :cry: . Já to tušila, že to nebude dobré ....
3. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo moooooc děkuju!!! :wink:
Jáji!!!Nepanikař,vím,že mě se to lehce řekne,když mě tu teď uklidňuje Ivča :slight_smile: ,ale dokud nebudeš vědět přesné výsledky,tak se nestresuj!!!Třeba vám to chce všechno vysvětlit osobně aniž by tam něco našli!!!
3. zář 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji přesně tak ,dokud ti jasně neřeknou tak a nebo tak, je úplně na nic se stresovat dopředu!! I když já bych asi byla taky jak na trní!!! :wink: Tak pevný nervy!! Piškotku neboj vše bude dobré to nejtěžší máme za sebou!!! Závidím že jdeš už zítra a já musím čekat až skoro za 3 týdny!!! Snad to nevadí že bude prcek podle mě dost starej?! :confused: Budem začínat 23tt!! A ještě jdu až ve 4 odpoledne a nejdřív do poradny tak na UZ se dostanu tak kolem 5!!!! To teprv bude nepjatej den!!! :sweat_smile:
3. zář 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaji, možná chtějí jen něco konzultovat, doplnit... nemusí to nic znamenat. Taky se nemusely výsledky podařit a můžou chtít odběry opakovat. Mě minule na gyndě zašantročili jednu zkumavku s krví, tak jsem dneska musela krvácet znovu - jsou to taky jen lidi a stává se to. Na špatný scénáře je ještě čas... ale budeme na tebe myslet a držet všechno co se dá stisknout :wink:
Přidala jsem fotku Sofinky - je tak krásná že bych na ni koukala celý hodiny, a to jsou to jen černý a bílý šmouhy :slight_smile:
3. zář 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivi náhodou to jde krásně vidět, moc hezká fotečka. :wink: Vendulko to už určitě půjde vidět, v tom 23 tt. Jen ji (ho) musíš pošťouchnout, aby nespal (a) na vyšetření, aby to bylo hezky vidět. :slight_smile: Piškotku pěstičky pro štěstí na zítřejší ultrazvuk!! :wink: Jáji a tobě držím na příští čtvrtek všechno, co mám!!!!!!
3. zář 2009 v 19:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moooc děkuju všem za držení palečků!!!!Bude to nervák!!!Nebo spíš já jsem nervák :grinning: !!!!Jdu se na to vyspinkat!!!Tak zatim papa :wink:
3. zář 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte všichni. Ivčo, sofinka je nádherná. A bude ještě hezčí. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jáji všechno bude v phodě, uvidíš. To vás jen doktorka chce vidět. A třeba říct, že už se můžete snažilkovat. :sweat_smile:
4. zář 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Pištkotku držím palečky. Uvidíš budeš nadšená až uvidíš prcka. Jenže to vždycky tak rychle uběhne. Já bych se na něj mohla na tom ultrazvuku kukat furt. :slight_smile: :slight_smile:
4. zář 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak se nám v noci vrátil Áda!!! :grinning: A už od rána řádí v novým pokojíčku a nechce z něj odejít!!! :grinning: Stačil nám říct že na dovolený spinkali, papapi a chodili na pívo!!!! Tak jsme se ptali jestli se taky koupali v moři? A on že jo a moc, a že je tam moc vody jako ve velikánským bazénu?! :slight_smile: Jinak řek že to bylo hezký a letdlo že bylo velký!!! Tak nám popsal 12 dní dovolené ve 2 větách !!!! :sweat_smile: A mi jsme se ho nemohli dočkat!!! A teď už zase chce do školky!!!! :wink:
4. zář 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jé tak to měl krásný zážitek Vendulko :grinning: Žanetko krásná fotečka v albu :wink: Holky zapomínáte některá? Já jsem na to teď expert, dvakrát se vracím pro něco dom, nebo zapomenu, co jsem chtěla atd.... :sweat_smile: Hrůza :angry:
4. zář 2009 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek