• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Holky, díky za podporu! Ale je ve mě malá dušička a až tam budu, tak ještě menší. Bojíme se vlastně oba .... Snažím se něčím rozptýlit, ale moc mi to nejde. Už aby byl čtvrtek a měli jsme to za sebou ať už to dopadlo jakkoliv ....
4. zář 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, Jáji, věřím, že ti není moc do smíchu,ale doufám, že na nic vážného vám nepřišli. Jsi mladá ženská a všechno bude zase dobrý, neboj, budeme na tebe myslet!
4. zář 2009 v 10:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Lucinko gratuluji k velice úspěšné kontrole a také ke Kubíčkovi. U mě se to taky bije, chtěla bych na jednu stranu holku (holky jsou kouzelné), ale na druhou stranu chci aby měl tatínek pokračovatele rodu :grinning: . No a my si to asi necháme jako překvápko. Kartářka mi říkala, že budu mít holku a kluka, tak holka ji zatím vyšla :grinning:
Ivi samozřejmě i tobě obrovská gratulka ke kontrole a k Sofince :wink: a ani se nedivím, jak si kontrolu probrečela. Člověk je štastný a taky zpadne z něho obrovký balvan.
Mám z toho radost, jak všechno už krásně vychází a krásné fotečky mimineček máte. Taky už jsem i tam šoupla, Lucinka už ji vyčuchala :grinning:
Piškotku už se těším s jakou dneska přijdeš ty, jestli už budeme vědět další pohlaví! Držím pěstičky ke kontrole.
4. zář 2009 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Žanet hezká fotka!!! Ada už obědvá- chtěl polívku, tak mamka hned vařila!! :grinning: Už jí chtěl před hodinou?! Je od maličkapolívkovej!!! No jo domácí stravu tam neměl!! A zítra si poručil červenou omáčku- tak budu dělat rajskou!!! :slight_smile: Normálně jsem napnutá jak kšandy, jak dopadla Piškotka!!!! :sweat_smile: :grinning:
4. zář 2009 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Žanetko, krásná fotečka. Mám pocit, že fotečky kolem toho 12tt jsou nejhezčí, protože tam mimísek jde vidět nejlíp. Pak jak už je větší, tak už není tak krásně vidět celý. :slight_smile: :slight_smile:
Vendulko, máš pravdu, domácí strava je domácí strava. Náš malý taky moc na dovolených nejedl, ale jak přijel domů, tak se dojídal. Včera mi zrovna říkal, že by chtěl jet k moříčku, aby mohl chodit nahý a lít si vodu z moříčka do písku. :slight_smile: :slight_smile: On je strašný pipla - voda, písek to je jeho. Dělá maltu atd..
Taky jsem napnutá jak dopadne Piškotek.
4. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jajuldo - přesně tak, kolem 12tt jsou mimísci nejhezčí a nejlíp vidět ! :sunglasses:
Piškotku kde jsi ??? jsme zvědavé :dizzy_face:
4. zář 2009 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak holky!!!Jsem doma z nemocnice!!!!Takže vše v pořádku odpovídáme 20+3,krásně jsme vyrostli!!!Máme vše co máme mít a nikde nám nic nechybí!!!A prcek se konečně umoudřil a ukázal co má mezi nožičkama......................................takže pozor fanfáry.............................budeme mít KLUKA jako buka :grinning: :grinning: :grinning: Jsme strašně moooooooooooooooooooooc štastný!!!!!!!!Fotku z 3D bohužel nemám,protože měl před obličejem obě ručičky a nechtěl je dát pryč,ale za 4 týdny se mám objednat znova a že mi udělají fotky z 3D!!!!
Tak já musim končit!!!Jedem na víkend na chalupu a vracíme se až v neděli,tak pak hned písnu a popíšu to detalnějc!!!!
MOOOOOOC děkuju za držení palečků!!!!!Konečně ze mě ten kámen spadl a my čekáme zdravýho kluka HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :grinning: :grinning:
Tak musim letět v neděli papa holky moje..... :wink:
4. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Velká gratulace ke klukovi. Tak jaké že to bude mít jméno? Je super,že jste zdraví a vše má co má mít. Pak se rozepiš až přijedeš z chalupy. Měj se hezky. :grinning: :grinning: :angry:
4. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Piškotku tak MOOOOOC gratulju k chlapákoj!!! :grinning: Tys ho chtěla že?! :grinning: Je fajn že jste zdraví a teď už jen zdárně do konce!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
JUPÍÍÍÍÍÍÍÍ :grinning: Piškotku byly jsme jak na trní! Obrovská gratulace ke zdravému chlapečkovi, až se mi z toho chce brečet jakou mám radost z vás. Jsi dobrá, že jsi to tušila. Užij si pěkně chatu, snad i počasíčko se umoudří!
Jinak holky pěkný víkend :wink:
4. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky!!!Píšu od sestřenky jen na chvilku!!!Pak už budu mimo komp nejspíš až do neděle!!!Moooooc děkujem za gratulace!!!Já chtěla chlapečka,takže jsem na výsost spokojená!!!A jméno bude Matěj :grinning: Pak Vám to všechno popíšu jak to probíhalo :slight_smile: Tak papa
4. zář 2009 v 15:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a manžel ten je úplně hotovej,že budem mít kluka :grinning: :grinning: :grinning:
4. zář 2009 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé já taky jestli tobude kluk chci Matěje!!!! :grinning: :grinning: A ještě to nechci zakřiknout ale asi mám sehnanej kočár! :grinning: Uvidím ho zítra odpoledne, je to Jane solomon pro- novej v celé kombinaci stojí 23000!!!! a jestli to klapne tak já ho budu mít za 5500 je to bazar přez rok používanej ale vypadá jak novej!!!! :slight_smile: Tak doufám že to klapne, je fakt super lehkej!!!!! :slight_smile:
4. zář 2009 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky, po delší době jsem tu. Tak jsem v úterý nastoupila do práce a včera skončila, dostala jsem výpověď pro nadbytečnost. Takže ode dneška jsem na pracáku a za týden v pátek jdu na utrazvuk před IUI, tak mi držte palce. Jen když otěhulím budu muset se zaměstnat tak na měsíc, abych měla neschopenku a penízky. No je mi z toho trošičku smutno, vyhodili mě vlastně kvůli tomu, že jsem se po revizi vrátila. No budu se těšit z očekávané akce. A co všechny, už jste všechny těhotné??
4. zář 2009 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Jáji já chodím do Podolí.
4. zář 2009 v 17:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Piškotku to je fajn, že jste s manžílkem spokojeni s kloučkem :slight_smile:
Lindazofie, to je mi líto, že tě teda propustili :frowning2: , přeji víc štěstíčka aspoň s tím miminkem :wink: věřím, že se brzy zadaří.
Vendulko, super, že si děláš radost s kočíkem!
Jo holky úplně jsem vám zapomněla říct, jak je to s tou mojí krví-rh faktorem. Tak by to nemělo být tak tragické, jak jsem si myslela na začátku :slight_smile: Píšou mi tam přítomna velmi slabá protilátka anti-D, reakce pouze v enzymatickém testu max. na 1+. Tak to bude asi v poho.
4. zář 2009 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Žanet tak anti -D znamené Rh faktor -!!!! A na 1+ znamená že málo vše se dělá ve stupních 1-2-3+( tak máš ten nejnižší)!! To je fajn že to takhle dopadlo!!!! :slight_smile: Lindo to je fakt hrůza ale jestli otěhotníš a nastoupíš na neschopenku v ochranné lhůtě tak ti ji bude ,,bývalí zaměstnavatel" platit stejně!!!!! Jen se zkus poptat jaká ta ochranná lhůta je, myslím si že na PN je to 30 prac dní!!!! ale na mateřsko je to 180 dni!!!! :wink: Jdem pát, Áda je ještě z toho celej rozhozenej, protivnej, tak snad se z toho zítra vyspá!!! :wink:
4. zář 2009 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Piškotku veliká gratulace k Matýskovi i k úspěšné kontrole, vidíš že to dopadlo skvěle !! :sunglasses:
Vendy ty už kupuješ kočárek ? Teda toto letí. Ale máš recht, pokud je to výhodná koupě, raději na prcka chvilku počká, kde bys ho pak za 3 měsíce sháněla že ? :sweat_smile:
Žanet, to je dobrý s těma protilátkama... je to tím že máš druhý mimčo (skoro třetí) u prvního se ještě netvoří, pak s každým dalším těhu to začíná houstnout, ale doktoři to umí pohlídat, takže je to v klidu... Já jsem taky Rh-, ale můj přítel taky (je 0-), takže i Sofinka bude mínusová a nemělo by se nic dít. Přesto mi po potratu dávali injekci na protilátky. Tvůj partner je plusko a miminko teda taky (kdyby bylo po tobě mínusový, protilátky by se netvořily), tak to může zazlobit, ale fakt to není žádná havárka :wink:
Lindo, bude to dobrý, jen se zkus nestresovat. S prací je to teď špatný, ale ty máš před sebou větší poslání než chodit do roboty. Buď vpohodě ať se zadaří IUI a všechny ti budeme držet palečky ať brzo hlásíš // ! :dizzy_face:
Já už jsem v práci oznámila graviditu, aby je náhodou nenapadlo optimalizovat lidské zdroje, i když věřím že to nehrozí, šéf je lidumil a moc dobrej člověk. :sunglasses:
5. zář 2009 v 07:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, Vendy a Ivi díky za objasnění. Minule se mi o tom zmínila jen sestra, tak mě vyhukala a teď mi k tomu řekl něco i doktor, že to není až taková hrůza :slight_smile:
No nic, jdu něco dělat. Malou jsem šoupla babičce, vesnice pořádá dneska výstavu drobného zvířectva, tak se šly kochat. A dneska pořádá i naše město slavnosti, tak se zastaví i tam. Já jdu střihat pejska a pak mě čeká žehlení.
Holky opatrujte se!
5. zář 2009 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo Ivi pesně ta asi bych ještě mohla počkat ale takováhle koupě se už asi nenajde!!!! Chtěli jsme kočár pořídit tak na konec října!!! Tenhle byl můj vysněnej ale na novej fakt nemáme(23000). Tak jsem koukala po nějakým jiným ale pořád jsem ho s tímhle srovnávala- no postě favorit!!!! :grinning: potřebuju aby měl velký kola( máme tady dost sněhu), byl co nejlehčí a prcek se tam vešel i fusakem, no a tenhle má všechno na 1!!!! Ale koukala jsem na net a ty stejný kočáry,používaný rok normálně stojí 10000-14500Kč a tak je to dooooost rozdíl za 5500!!!! Tak se na něj jedem odpoledne mrknout, doufám že bude OK a pak vám když to klapne přidám foto!!! :grinning: :grinning: No jo stejně už máme půlku za sebou tak na co čekat!!! Na Ádu jsem kočár kupovala taky kolem 20tt!! A byla jsem ráda, že jsem ho měla- pak už jsem musela ležet až skoro do konce!!! Tak jestli mě to čeká taky, tak ať mám všechno doma!!!! :slight_smile:
5. zář 2009 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Vendulko, já jsem si řekla, že pokud bude vše v pořádku na velkem UZ, tak můžu pár věcí nakoupit. Dřív ne. Spíš jsem řešila, že asi v listopadu budu drhnout kočár na ven a kočár co mám starý na balkon a autosedačku. Vydrhnu to u našich na dvoře (mám to schované u našich na půdě) a pak to nechám u nich uschnout a do porodu to tam taky bude. A v tom listopadu budu pomalu prát a žehlit pro malé co mám po malém. Páč v prosince toho moc nestihnu - Vánoce a v lednu chci mít vše nachystané. JEště musím vydrhnout postýlku. :angry: :angry:
Jsem zvědavá jaký kočár je tvůj favorit. :slight_smile: Tak dobrou noc pro dnešek. :slight_smile:
5. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj tak už je naše vozítko doma!!! Je to Jane!!!! Moc pěkná kombinace a hodí se pro kluka i pro holku!!! :slight_smile: Ta už čeká ve volným pokoji!!! Jinak já budu vše chystat taky v listopadu, ono než se vše vypere, vyžehlí, narovná do skříně a zároveň se ještě zjistí co je potřeba sehnat!! V prosinci bude práce dost s jinýma věcma( pečení) a v lendu už není na co čekat- já mám TP od 26.12 ( od teď už se nepočítá jako předčasný porod) a Áda byl slkoro o 3 týdny dřív, tak to bude asi stejný!!! :slight_smile: Jo a fotky jsou v albíčku!!! :grinning:
5. zář 2009 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Vendulko, tak ten kočárek je fakt dokonalej !!! :slight_smile: To se nedivím, že jsi po něm hned skočila :dizzy_face:
Já jsem teda oproti vám dost "pozadu" ale zatím řeším teprve kdy nakupovat těhu věci pro mě (zatím je ještě pár standardních kousků do kterých se vlezu) a sháním si těhu cvičení a předporodní kurzy s návštěvami porodnic. Nakupovat pro malou začnu asi až po vánocích (TP mám 17.3.) stejně bych to v tom svým pidibytě neměla kam dávat a to do té doby musím ještě vyměnit okna za plastový, aby pak na Sofinku netáhlo :sunglasses: ty starý dřevěný jsou fakt hrozný a profukuje jima. To mi teď připadá jako priorita a výplata je bohužel jen jednou za měsíc :angry:
6. zář 2009 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ivi to je fakt, kloudný okna jsou ptřeba, ušetříš i za topaní!!!!! Máme na baráku už okna vyměněný a na hoře nový střešní a pořádný zateplení tak teplo barák udrží!!! Aleje to fakt priorita!!!!!! Já si myslím že se prcek narodí tak kolem půl ledna v té lepší variantě !!! :slight_smile: Jo jsem z kočárku natčená, je fakt super lehký, a ty nefukovací kol!!!! Na jo je to značka- ale za super cenu!!!!!!! :grinning: Jinak už mám oběd uvařenej a valíme na město, máme tady pouť a jarmark se staročeskýma řemeslama!!!! Tak tojdem omrknot a poobědě přijedou naši a ségra, tak tomám nabytý!!!! :slight_smile:
6. zář 2009 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Vendulko teda perfektní kup se ti naskytl!!! :slight_smile: Já jdu po Jané taky, ale s trochu jinýma kolečkama a taky budu řešit kočárek z druhé ruky. :wink: Ale zatím jen obhlížím a čekám ještě...na malou jsem měla kočár v 7 měsíci, no ještě jsem ani nebyla v 7 a už jsme ho koupili, taky dobrej kup to byl. A pak jsem měla klid a nemusela jsem se stresovat s kočárkem už jsem dokupovala jen maličkosti.. :sunglasses: Piškotku gratuluju k chlapečkovi!!!Ono se říká že to ženská vycítí co to bude. :grinning:
6. zář 2009 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci ty chceš toho Nomáda?!!! To já bych nemohla, u nás je fakt dost sněhu a neprojela bych!!!! Proto ten Solomon Pro!!!! :slight_smile: A ten kup byl se ti naskytne jen jednou!!!! A hlavně ty barvyčky nás nadchly, univerzál!!!! :slight_smile: Jinak jsem utahaná, dopoledne na město s malím a opobědě s našima!!! Docela se rychle zadýchám- stačí i malej kopeček!!! :unamused: Prcek se tam slušně roztahuje!!!! :grinning:
6. zář 2009 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Doktorská postupka
-----------------------------
7.9.-Lucinka(poradna)
9.9.-Piskot(poradna)
15.9.-Katy(screening+velký UZ)
15.9.-Jájulda(poradna)
16.9.-Jájulda(UZ 20tt)
22.9.-Vendulka(UZ 20tt)
29.9.-Žanet(poradna)
6.10.-iva(poradna)
14.10.-Piskot(Praha)

Ahoj holky!!!Tak jsme doma z chalupy!!!Vendulko!!!Nádherný kočárek!!!Moooc by se mi líbil,ale já jsem spíš na 4 kola,ale jinak je úžasný!!!!Tak my začnem pomalinku nakupovat teď!!!Čekali jsme do velkýho UZ a teď se na to pomalu vrhnem ať to máme do prosince všechno připravené!!!
Tak a teď k pátečnímu UZ!!! :wink:Byl to mazec!!!Hrozně jsem se bála a teď doktor asi 20 minut neřekl ani slovo,protože se soustředil!!!Furt prcka různě měřil,pak prohlížel orgány a zkoušel jejich funkčnost jak tam proudí krev a kyslík!!!Koukal na páteř a hlavičku no prostě na všechno!!!A byl furt ticho,takže já už začala pomalu hysterčit!!!No a nakonec začal konečně mluvit!!!Že odpovídáme 20+3 podle UZ podle MS jsem byla 20+1,placentu,že mám na zadní straně(nevíte některá co to znamená???),přiměřené množství plodové vody a vše funguje jak má!!Žádná vrozená vada a žádné rozštěpy!!!Chtělo se mi radostí brečet!!! :slight_smile:Pak jsem ho poprosila o fotku z 3D UZ,ale naše dítko mělo obě ručičky před obličejíčkem a nechtělo je dát pryč!!!Takže jsme se dohodli ať přijdu za 4 týdny a že uděláme fotky z 3D!!! :grinning: :grinning:
A pak už jsem se oblíkala a ještě jsem se zeptala na pohlaví jestli neví,i když už jsem tušila kluka,protože jsem viděla pindíka mezi nohama :grinning: a on řekl-BUDE TO CHLAPEČEK!!!!
Tak to máme za sebou a snad už bude vše ok a dotáhnem to s Matýskem až do konce!!!!
6. zář 2009 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Piškotku to jsou skvělý zprávy, ale těch 20 min. si dokážu představit - musel to být boj. To já dotoho doktorovi vždycky furt kecám, ale asi už přišel na to, že když mi nahlas pustí srdíčko, tak začnu brečet a přestanu kecat :grinning: Trochu ho podezírám že to dělá schválně, když mám moc otázek, ale rozhodně bych mu neřekla ať to nedělá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jo jinak jsem si dneska v DM koupila na břicho babylove olejíček a myslím že bude dost dobrej, je toho 250 ml a stálo to 49 Kč, takže jsem zatím nadšená, když tak podám reference :sunglasses:
6. zář 2009 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Vendulko nene, já chci Jané SLALOM PRO...A chci 2008 nebo 2009, to má trošku jiný kolečka ale jinak je to taky trojkolka. :wink: Právě jsme se vrátili z pouti, peníze jen lítali. Každej kolotoč 30Kč a to je jasný, že Kája nezůstala jen u jednoho. :grinning: Piškotku kolik platíš ta ten 3D ultrazvuk? My o tom taky přemýšleli, ale ještě jsem se po tom nepídila, kolik to stojí. :sweat_smile:
6. zář 2009 v 17:24  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé já koukala na Salomon od 2006 a maj stejný kolečka!!!!! Jen možná ten vnitřek se trochu mění!! Jo tenhle je 2007!!!! Ale ta barva už pak v dalších kolekcích není!!! Mě docela zklamaly ty barvy 2008 a 2009 jsou mooc tmavý!!! A to ale stojí i bazarovej 10000-14500!!!! :unamused: Jen kdyby se ti podřil taky nějakej super kup!!!! Teda Piškotku 20 min?! To mě říká hned vše!!! Ale hlavně že to máte za sebou!!! A zrovna tahle 3 kolka je dost stabilní , krásně zatáčí, ale záleží na druhu kočárku!!!! :wink:
6. zář 2009 v 17:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek