• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Už jsem si tu tabulku našla!Koukla jsem na ní a teď už tomu všemu nechám volný průběh a uvidíme co bude dál!! :slight_smile:
15. kvě 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piskotko manžel se ptá jetli náhodou nehrajete Ikariam! On tam zná taky Piskot! :sunglasses:
15. kvě 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte, právě do sebe nic nechci cpát. Teď se cítím o.k., občas mě ta tetanie přepadne.... :frowning2: Teda fakt, chvilku tu člověk není a další stránka :slight_smile: Teď jsem 2 dny bez přítele, ach jooo :unamused: :rolling_eyes: Ale zítra už bude doma :grinning: No já sem psala, jestli jste si všimli, co mi hlavně říkal ten doktor....jako že sezhrozil, že už plánuji (v hlavě), druhé miminko, že jsem teprve 2 měsíce po potratu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Fakt se v těch doktorech vyznat.....
15. kvě 2009 v 17:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Píšete jako o život :slight_smile: ! Já si taky myslím, že je třeba se o těch prášcích poradit. Většina jich na těhotenství není dobrá a než zjistíš, že jsi těhotná, tak to do sebe láduješ. Já jsem do sebe ládovala antibiotika na chřipku v prvním měsíci těhotenství. Po týdnu jsem zjistila, že jsem těhotná a vysadila to, ale doteď ve mě hlodá myšlenka, že příčinou toho potratu mohly být antibiotika. Doktor sice tvrdil, že ne, ale moc tomu nevěřím. Je to doba, kdy se dělí buňky a to přece může mít vliv.
15. kvě 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem se večer dívala na Druhou šanci a měla jsem u toho porodu slzy v očích. Ještěže byl vedle mě manžel, jinak bych asi bůlela o sto šest .... :confounded:
15. kvě 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak teď čtu něco pozpátku...Vendulko ty jsi dostala Utrogestan? Já nic... :cry: Jsem hodně četla že to dostávají po potratu na udržení...
15. kvě 2009 v 17:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo mám Utrogestan 16-25 den 2x1 a od 2 dne mě bolí břicho!! Dnes mi to Dr potvrdila že je to od toho!!! Ale mám ho brát dál. Až zjistím že jsem těhu. tak ho zase mám začít brát. Bere se až do 12tt. Jen mám zkusit změnit podání- normálně jsem ho polykala a teď si ho mám zavádě :astonished: ! prý to tak má míň vedlejších účinků :confused: tak jsem zvědavá co to se mnou udělá!
15. kvě 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Utrogenstan na zavádění je pěkný hnus. Brala jsem ho od začátku těhotenství až do potratu (5 - 14tt). Ze začátku jsem si ho taky zaváděla, než jsem začala krvácet, to pak nemá cenu. Jenže ty kuličky se rozpustí a máš dojem jako bys byla "počůraná" :slight_smile: nebo měla MS v jednom kuse! Já to brala 2-2-2, takže jsem toho měla už pokrk! Až budu zase zdravá, tak mě asi opět nemine. Než jsem měla jít na inseminaci, tak jsem ho měla taky předepsaný a brát ho tak nějak jako ty, vendy.
15. kvě 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vím, že už jsme s tématem o kus dál, ale chtěla bych to vědět, jestli můžu .....
U zamlklých potratů vám některé taky zaváděli prášky na vyvolání kontrakcí a potratu nebo jste šly rovnou na sál, uspali vás a bylo to?
15. kvě 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jáji, tak mě , :frowning2: jak píšeš rovnou šoupli na sál!!!
15. kvě 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě taky rovnou uspali a šoupli na sál. u tak ranných těho se nevyvolávají kontrakce. To až později kolem 25 týdne. Žádné prášky mi nezaváděli.
Piškotku prosím tě nesleduj jakési hodnoty. Vykašli se na to, jsi těhu a bude všechno v pořádku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: rozumíš!!!!!!!!!
15. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulasy co je to ten Ikariam??To vůbec neznám??? :slight_smile:
Jáji mě rovnou taky šoupli na sál a tam mě uspali a bylo :frowning2: Ale žádný prášky do mě necpali!!To dělají až když jsi v pokročilim stadiu těhu a už to musíš odrodit ne?Ale když je to takhle malý,tak Tě šoupnou rovnou na sál a hotovka!!
Tak musim končit,schání se po mě manža,tak zatim papa :wink:
15. kvě 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji, já jsem šla taky na sál a uspat, by to hnus, myslela jsem, že to nepřežiju :frowning2:
15. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji, tak já měla ty tabletky na roztažení děložního hrdla a na druhý kapačky na kontrakce, pak porod, pak anestezie, pak revize. Ale já byla už v 19. týdnu.
Jinak jste spisovatelky :slight_smile: Fotky máte pěkné, jen se na mě nezlobte, já stejně jako Iva, fotky dávat nebudu...
Doufám, že vám to nevadí. A že si psát s vámi můžu dále.
Piškotku, myslím hlavně na tebe, drž se a snaž se hnat všechny negativní myšlenky.
A samozřejmě krásný večer všem :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já si taky myslím, že se to vyvolává u většího stupně těhotenství... :frowning2: Já si pamatuju, že když mi dávali masku na obličej, tak jsem říkala té doktorce : že mě vzbudíte, slibte, že mě vzbudíte.. :grinning: ale to už jsem byla trochu mimo, ale pamatuju si to :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 20:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lendulko fotky jsou vedlejší....to vůbec neřeš :wink:
15. kvě 2009 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jáji. Samozřejmě ty kapačky byly na druhý den... plus amnio a nějaká injekce do břicha. Píšu občas jako hotentot :slight_smile:
Utrogestan jsem měla taky do 12. týdne na zavádění, ale protože jsem krvácela, tak jsem ho musela polykat.
Co se týká jíných léků, myslím, že v pohodě musí byt hlavně budoucí mamina, tak jsem proto brát...
Ale dobré odpovědi a vyhledávání funguje na www.porodnice. cz, napíše se název léku a vypadnou odpovědi. Mudr. Kouckého a to je odborník ve svém oboru. Případně napsat dotaz buď tam, nebo na seznamu, je taky rubrika Pro ženy a tam je taky poradna mudr. Kouckého. Tak bych zkusila toto. Mi už tam odpověděl asi 3x.
15. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky!!děkuju,že na mě tak myslíte a já slibuju,že se budu snažit myslet co nejvíc pozitivně a to špatný si vůbec nepřipouštět :slight_smile:
Jinak jsem dnes poprvé zvracela,takže už mi začínaj nevolnosti,jestli to bude jako minule,tak se mám na co těšit :grinning:
Lendulko!!Fotky si sem dávat nemusíš,záleží to čistě na Tobě!!Povinost to není :wink: Psát si s náma klidně můžeš dála na to se ani nemusíš ptát to je přece samozřejmý :wink:
15. kvě 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
JOOO a bolej mě prsa,ale jááááák!!Achich ouvej!!Takhle mě neboleli ani minule!!Manža už to schytal z první ruky,když mě chtěl pohladit :grinning:
15. kvě 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku, tak mě bylo zle celé 3 měsíce :confounded: a prsa mě bolely tak, že jsem se ani nemohla dotknout nebo utřít.... bylo to děsné. U kluků to snad tak hroné ani nebylo, nebo jsem to nevnímala, a už si to nepamatuju :grinning:
15. kvě 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a pomáhala mi zázvorová lízátka z lékárny.... jinak bych nesnědla nic.
15. kvě 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lendulko!Zatím to tak hrozný s těma nevolnostma neni,uvidíme časem jak bude!!Ale prsa úděs a na to bohužel nic neni!!To si musíme vytrpět!!Ale to klidně obětuju a mnohem víc,hlavně když to bude ok :wink:
Co vy kdy máte v plánu se začít snažit???
15. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piskotku Ikariam je internatohá hra a manžel ji hraje se známýma! Jinak s těma prsama je to fakt hrůza já kolikrát nemohla nosit ani podprsenku, i to mě bolelo! Tak ti tyhle obtíže ze srdce přeju a závidím!! taky bych už ty problémy chtěla!!! :wink: Tak hezky odpočívej a nech se obskakovat! :slight_smile:
16. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Hm, tak já jsem asi zase vyjímka :frowning2: ! Já jsem totiž neměla zamlklé těhotenství, ale ve 14tt mi samovolně odtekla plodová voda .... Neměla jsem žádné bolesti, žádné krvácení, prostě nic! Jen ta plodovka. V nemocnici mi samozřejmě řekli, že se to malé bez vody nedá zachránit. Ještě druhý den na uzu se to malé vpohodě hýbalo a "nic" mu nebylo. Takže mi dali prášky na zavádění, které to malé usmrtilo a roztáhlo děložní hrdlo. Jsou u toho dost silné boleti, jak doktor říkal kontrakce, takže se jedná skoro o porod. Bylo to hrozné..
S hrůzou čekám a podrobné výsledky plodu, co toho bylo příčinou. U dalšího těhotenství prostě budu mít strach, aby se to zase neopakovalo....
16. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulasy!Tak tu hru vůbec neznám!!! :wink: Neboj taky se těch obtížích dočkáš a věřim,že brzo!!Pak budeš zas ráda,když se jich zbavíš!! :grinning: Moooc na to nemysli a bude to hned uvidíš!!!
Jáji!!Tak já měla vyloženě zamlklý potrat a šoupli mě rovnou na sál!!Takže o ničem nevim!!Probrala jsem se až na pokoji a to už bylo po všem!!To další těhotenství už to nebude stejný!!Teď to vidim v živých barvách u sebe!!Akorát se furt sleduju a bojim se každýho píchnutí v břiše!!Ale takhle to nemůžem brát a musíme být v klidu,stres mimču škodí!!Tak se snažím myslet pozitivně a ty budeš muset taky!!Prostě co se má stát se stane a my tomu nezabráníme!!Musíme být v pohodě a říkat si že to bude dobrý!!! :wink:
16. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, Piškotku. Hlavně tebe bych momentálně nechtěla vůbec ničím děsit. Budeme věřit, že už jsme si "svou daň" vybraly a teď to půjde všechno hladce, tak jak to má být :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musíme doufat,že už jsme si to špatný vybrali a že už nás čeká jen to dobrý!!
Snažím se teď myslet už jen pozitivně,i když ten červík pochybností a strachu ve mě je,ale tomu nezabráním!!
A jestli to má zase dopadnout špatně,tak vím,že já s tím nenadělám nic,prostě to tak má být!!
Ale teď na to nemyslím,nechci se stresovat!!Musim věřit,že to dopadne dobře!! :wink:
Tak holky šup šup ať už jste některá taky těhule!!Nejlépe všichni!!Budu za Vás moooc a moooc ráda!!! :slight_smile:
Takže se začněte hezky snažílkovat,květen je pro snažení jako dělanej,tak to určo půjde jako po másle!!! :grinning:
16. kvě 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My se snažíme tak papa v týdnu :grinning: Né, mám toho hodně přes víkend, dnes se udělalo hezky tak budeme celý den venku :wink:
17. kvě 2009 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahooj, tak jsem se přišla jen podívat a......nic :zipper_mouth: Kde jste všechny? :sunglasses:
17. kvě 2009 ve 22:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, jaký byl víkend? U náš paráda. Neměla jsem čas se sem kuknout natož něco napsat. Ale jak vidím, velice nic nového. Mám zmatek v tom kdo se už snažilkuje.
18. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek