• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Ok,tak já si nechám obě postupky!!!A u těch co z vás co nejsou dopsaná jména a ještě nevíte pohlaví,tak mi napište obě jména jak pro holku,tak pro kluka a já to tam dopíšu :wink:
8. zář 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldu hezká kombinace, a když to výjde a budete mít tu holčičku, tak jí v něm taky odvozíš- dáš růžovou dečku a je to!!!! Mi ještě jména nemáme vybraný- je to boj!!!! :sweat_smile: Každý chcem něco jiného! Ale na kluka jsou takovýhle nápady- Matěj(já), David(manža), a nebo po mojem taťkoj Vašík(úvaha)!!! Na holku- Terezka(manža), Ema(já), Lucinka(Áda). Tak jsme to vzdali a budem o tom jednat až budem vědět na koho čekáme!! :wink:
8. zář 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky, vám teda za dnešek ty bříška pěkně porostla :grinning: Tak jsem si tam šupla taky nějakou fotečku s velkým břichem. Jajuldo, pěkný kočárek, já jsem myslela, že jste ho koupili i s miminkem :slight_smile: Luci, no teda, velký břiško, ale co hlavně, že je Kája zdravá.
8. zář 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dám i aktuální fotečku břiška, ale musím si ještě potýkat s fotáčkem, abych to stáhla do kompu :angry:
8. zář 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Žanetko taky jsi měla krásný pupík!! :slight_smile: :slight_smile: Holky mám hned po ránu takovej malej dotaz:už 2 dny mě bolí, nebo spíš píchá na pravé straně pod prsem. Neměla jste to některá?Je to taková boílest, jako když vás píchá při běhu v boku, tak tak mě píchá pod prsem , ale jen na pravé straně. Obvoďačka má týden dovolenou...
9. zář 2009 v 07:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, Piškotku dnes držim pěstičky! Luci já měla taky takový podivný bolesti prsou a občas se mě zdálo že je jako uvnitř ale asi nebylo!!! Taky mě tam občas píchlo- asi to jak si ten prcek chystá na baštu!!! Nejhorší to bylo tak do 16tt, teď jen občas trochu táhnou prsa!! :slight_smile: Ale pro změnu mě začíná asi od víkendu vytékat občas po kapkách mlezivo( zatím jen tak zaschlá kapka na prsou!!!) S Ádou to tak taky začalo a po pár týdnech jsem musela spát na ručníku, protože mě mlezivo tak teklo, jak jsem ležela a mačkala si prsa, že jsem měla mokrou košili i prostěradlo(asi tak kola 10cm v průměru)!!! No ale výhoda byla v tom že jsem měla Ádoj hned co dát!!! A pak 12 hod. po porodu jsem měla mlíka na rozdávání!!! :slight_smile:
9. zář 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, mě taky občas někde píchne, docela často v pravým boku jakoby slepák a někdy i tak vysoko vpravo pod prsem... ale vždycky to přejde. Většinou je to ale na pravé straně. Někdy se to drží pár minut, někdy se to opakuje pár dní po sobě, ale není to soustavná bolest. Prostě si malá dělá místo - to je vpořádku... :wink:
9. zář 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky a přeji krásný den. Vypadá to,že dneska bude opět sluníčko. :slight_smile:
Pišktoku, držím palečky na dnešní prohlídce. Jak už jsem psala my máme jména Lukášek a Ellenka.
Vendulko, mě se líbí ta Emča. Terezku a Lucku má kdekdo. A kluk? Když dáte Davídek bude mít svátek a Vánoce v jednom měsíci a další měsíc narozky. My jsme dali Daňulku a má to taky tak - chudák. Ale je narozený v srpnu,tak se mu to aspoň trošku rozloží co se týká dárečků. Já mám svátek a narozky v únoru, hned po Vánocích a vím, že mi to jako děckovi bylo líto, že pak už žádný dáreček.
Holky to píchání je v rámci mimča. Aspoň si to myslím. Taky jsem měla různý píchání atd. Holky musím se přiznat, že mi se mi teda dost zvětčila prsa a taky mě občas dost bolí.
Děkuji za pochvalu kočárku. Byla jsem s ním maximálně spokojená, tak aspoň ušetříme penízky a snad v něm miminko bude spokojené a tak krásně spinkat jako Daňulka. :slight_smile:
9. zář 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,Piškotku, úspěšnou dnešní kontrolu přeji. Mi ten čas nějak utíká ani nevím, co je za den a ani kolikátého je. Malá včera šla poprvé do školky, no je to pěkný šok pro ty děcka, být bez někoho známého, když byly pořád s někým. Ale jo zvládli jsme to, akorát v září jdeme jenom na pět dní a pak od října začne chodit normálně až bude mít 3 a mi končí mateřská.
9. zář 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a holky, už nemáte nevolnosti? Jsem myslela, že bych měla mít klid, ale nějak mě to ještě drží, včera a předevčírem jsem to v sobě už neudržela :angry: Vendulko, tobě to přestalo 13.týdnem, že?
9. zář 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanet, já musím zaklepat že po 12tt se to zásadně zlepšuje každý den. Dřív mi vyjíměčně bylo dobře a teď jsou spíš výjimky, nebo krátké úseky během dne, kdy je mi špatně :sunglasses: Ale i tak jsem nikdy nezvracela. Teď je mojí největší starostí to jak bobtnám :grinning:
9. zář 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanet jo!!! Potom 13tt se to výrazně zklidnilo!!! A pak jen občas nějakej úkaz!!! Spíš ty pachy mě nějak občas pozlobí!!! Ale za to se pomalu vrací to pálení žáhy- né moc ale spíš na lačno, musím něco trochu sníst a je zase fajn!!! :slight_smile: Někdo říká že to přejde až po tom 16tt- jako po těch 4 měsících!!!! Tak vydrž ono se to usadí!!! :wink:
9. zář 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, já jsem naštěstí zvracela tak 10x, min. těhu jsem se od mísy nehla, to bylo brutální :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ivi s váhou si nedělej žádnou hlavu, až budeš mít 15 kg na hoře, tak to můžeš začít řešit, ale stejně asi nic nevyřešíš. Já jsem se v těhotenství s malou celkem hlídala, první měsíce jsem zhodila 3kg, protože jsem samozřejmě taky zvracela. No a pak jsem přibrala asi 13kg, nejedla jsem žádné sladkosti, neměla jsem na to chuť. Ale asi je to daný i dědičností, mamka přibrala 6kg. No a taky si mimčo bere i z těla, když je někdo silnější, tak ani nemusí nic přibrat.
9. zář 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vendulko, nic jiného mi nezbývá než vydržet :grinning: ani zázvorové lízatka už nejedou,nemůžu je ani cítit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
A zkoušelas ledovou COLU!!! jen tak pocucávat brčkem?!!! :slight_smile: Na nevolnosti to pomáhá!!! Nebo si dej colu zamrazit do mrazáku a pak cucej kostky!!! Ale musí to být pravá COCA COLA!!!!! doporučovala jsem to našim pacientům když jsem dělala na onkologii( po chemoškách) a pomáhá to!!!! :wink:
9. zář 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo zkoušela, ale včera mi neudělala dobře ani ona. Asi jsem měla prázdný žaludek, tak jsem to prostě nedala :angry:
9. zář 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanet to ti nezávidím. Já jsem zvracení něměla ani v jednom těhotenství. Ale za to žáha mě trápí o sto šest a furt. Už jsem si říkala, že to přestane - pátý měsíc a ono nic. :rolling_eyes:
Holky to přibírání neřešte. To nemá cenu. Já jsem při malém přibrala 11 kg a to jsem jedla skoro každý den rybízovou zmrzku. Teď sladké vůbec nemusím, za to rajčata a nektarinky. To můžu, to mi jede. A mám 3 kg na víc. Teda uvidíme jak u doktora, tam se vážím ráno a doma až večer. Což může dělat i 2 kg rozdíl. Jo a taky piju víc normální vody. Dřím mě šmakovala perlivá, teď ji nemusím. Ale kafíčko si dám. :angry: :angry:
9. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
-----------------------------
9.9.-Piskot(poradna)
15.9.-Katy(screening+velký UZ)
15.9.-Jájulda(poradna)
16.9.-Jájulda(UZ 20tt)
17.9.-Lucinka(krev tripple testy)
22.9.-Vendulka(UZ 20tt)
29.9.-Žanet(poradna)
1.10.-Lucinka(poradna)
6.10.-iva(poradna)
7.10.-Piskot(poradna)
14.10.-Piskot(Praha)
27.10.-Lucinka(UZ 20tt)

Těhu postupka
--------------------------------
Piškot---------------21.1.2010-----Matýsek
Vendulka----------26.1.2010------???
Jájulda-------------5.2.2010-------???
Lucinka------------10.3.2010------Kubík
Žanet--------------12.3.2010------???
Iva------------------16.3.2010------Sofinka
Katy----------------19.3.2010------???

Ahoj holky!!!Tak na kontrole vše v pořádku!!!Mám 4 kila nahoře,tak doktorka byla konečně ráda,že jsem něco přibrala!!!Jinak jsem vyfasovala výsledky z tripple testů a musim je nosit u těhu průkazky!!!Mám u ní takovej papírů co musim tahat,že si občas připadám,že táhnu nějakej román než těhu průkajdu!!! :grinning:
No a další kontrola je 7.10.!!
Šoupnu do alba nový fotky bříška a dneska jsem si udělala radost a koupila Matýskovi dvě věci,tak je taky přidávám!!!
Jinak mě už je od 13tt krásně,jen mám citlivý prsa,ale to je tak všechno,tak si to těhu konečně užívám!!!! :grinning: Už taky bylo na čase!!! :slight_smile: :slight_smile:
9. zář 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku, tak to je fajn, že paní doktorka s tebou byla spokojená. Já mám průkazku doma. Nenosím ji sebou. Vím, že se to má, ale nějak se mě s tím nechce tahat. Taky tam mám jakých si papírů. :angry:
Můžeš nám dopsat ty jména, děkuji.
9. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těhu postupka
--------------------------------
Piškot---------------21.1.2010-----Matýsek
Vendulka----------26.1.2010------???
Jájulda-------------5.2.2010------Lukášek,Ellenka
Lucinka------------10.3.2010------Kubík
Žanet--------------12.3.2010------???
Iva------------------16.3.2010------Sofinka
Katy----------------19.3.2010------???

Tak a ostatní nevim!!! :wink: Vendulka je myslim ještě nemá rozmyšlené a Žanet nevim a Katy taky ne,ta tu celkem dlouho nebyla,tak snad se ozve!!!
Jinak fotky jsou přidané!!! :wink:
9. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pištkotku, krásné bříško :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . A ještě nádhernější věci. Já počkám až co příští týden UZ a pak možná taky něco koupím. Dívala jsem se na oblečení na internetu a někdy jsou tam ty nové věci levnější až o 30,- - 50,- Kč levnější. Tak přemýšlím, že overálky a dupačky koupím přes net.
Taky už jsem psala, že Katy a Safi se dlouho neozvaly. :angry:
9. zář 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku tak gratulace k úspěšné kontrole! Bříško ti povyskočilo že?! a věcičky pěkný!!! Taky se těším na kontrolu a UZ, a ať si to těhu můžu užívat naplno!!! :grinning: Zítra přidám fotečky, jak rostem a Áduv pokoj! Dnes nestíhám a za 1/2 hoďky máme angličtinu tak mažem!!! :slight_smile:
9. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se přidávám ke gratulantům Piškotku :wink:
9. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuju ke gratulacím!!Tohle byla jen poradna,nejdůležitější byl v pátek ten UZ a ten naštěstí dopadl dobře!! :wink:
Bříško už neschovám,nosím jen těhu rifle do jiných už se nenasoukám!!Ale to vůbec neva :grinning: Hlavně,že je vše v pořádku a máme v bříšku zdravýho chlapečka :dizzy_face: :dizzy_face:
9. zář 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vendulko zapomněla jsem napsat odpověď k těm jménům. Mě se líbí Vašík a Emička. U nás je totiž totálně přeterezkováno!! :grinning: No a Jájuldy Ellenka, to je nádhera!!To už jsem myslím psala. Sofinka je taky velice hezké jméno a Matýska čeká kamarádka. :wink: No já stále studuji knížku se jménama, tak uvidíme. Zatím je to tedy Kubíček a kdyby náááhodou vykoukla holčička, tak to bude Elča nebo Kristýnka. :grinning: Piškotku si nádherná maminka, hlavně to bílé triko ti sekne. :wink: Já přidám taky nějaké foto, no nejspíš budu jak tank, aspoň bříško tedy. :grinning: :grinning: Já teď musím fotit mobilem. :frowning2: Jak jsem spadla (psala jsem o tom), tak jsem zrovna držela v ruce i foťák a ten to bohužel nepřežil. :frowning2: :frowning2:
9. zář 2009 v 18:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to jsou moji favorit,ale jestli to projde???! Tak angličtina v pohodě-měli jsme 1hodinu!!! Docela jsem koukala jak se Áda zapojil!!!! Tak snad mu to vydrží- jen já se s ním musím učit??? :sweat_smile:
9. zář 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak fota jsou tam! :grinning: A Lucinka je taky pěkný... :grinning: ....U nás myslím žádná není. jako malá Lucka. :slight_smile: No šak uvidíte. :grinning:
9. zář 2009 v 18:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Luci ty máš pupendo!!!! :grinning: Ale hlavně že jste v poho a krásně rostete!!! :grinning:
9. zář 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Luci!!!Já zírám jaký máš pupík!!! :wink: Pěkně Ti vyskočil!!! :slight_smile: Připadá mi pomalu stejný jako můj a to já jsem o pár týdnů napřed!!!Ale aspoň je vidět,že hezky rostete!!!Tak my dneska byli koukat po krámech a už jsme něco málo přivezli!! :grinning: Koupili jsme lehátko do vaničky!!Dudlik,prostěradla do postýlky a to je zatim všechno!!Ale v pondělí vyrážíme do Prahy na Černý most,tak to se určitě nevrátíme zprázdnou!!!Jedeme do toho dětskýho velkýho obchodu!!!Taky začínáme pomalu koukat po kočárku!!! :slight_smile: Holky to bude peněz!!!!Ale to neva!!! :wink: Jsem z toho všeho úplně nadšená!!Musim se krotit,jinak bych koupila snad všechno!!! :grinning: :grinning:
9. zář 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já dělám právě na večeři polívku a půjdu žehlit, mám pěknou haldu! Dnes jsem zvládla umýt i okna, tak to mám za sebou. Ono se říká, ž se v těhotenství nemají umývat okna, že, já vím, ale za mě by to bohužel nikdo neudělal. :unamused: Jé Piškotku to já ještě mám do toho 20tt do ultrazvuku klídek a pak začnu taky něco pomálu kupovat. :slight_smile: Jinak jsem dnes začala brát calibrum mami vitamíny, protože jsem jedla jen tu listovku a ta mi asi nestačila. Vypadávají mi vlasy a pleť hrozná. Snad se to tím spraví, předtím to bylo o.k. Tak dobrou noc všem přeji :pensive:
9. zář 2009 v 19:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek