• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
:slight_smile: Jasně že by to bylo o víkendu. pracojící maj volno a ostatní lépe udaj prďolky!!!!! Hele holky a jak si to představujete?! Jako že se ráno sejdem, dáme oběd, pokecáme a večer domů?! Nebo něco jinýho?? :wink: Jo jestli se ještě někdo chce připojit, tak je vítán- Katy, Jáji!!!!!!! :slight_smile: :slight_smile: Jinak jestli to dopadne ?! :wink: Tak bych jela auem- tak Piškotku bych tě mohla vzít!!! Stačilo by, se dostat do Svitav vlakem! Na Brno tady jezdí každou chvílku rychlík!!!! A z Kolína to není problém!!! :slight_smile: :slight_smile:
13. zář 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
-----------------------------
15.9.-Katy(screening+velký UZ)
15.9.-Jájulda(poradna)
16.9.-Jájulda(UZ 20tt)
17.9.-Lucinka(krev tripple testy)
22.9.-Vendulka(UZ 20tt)
29.9.-Žanet(poradna)
1.10.-Lucinka(poradna)
6.10.-iva(poradna)
7.10.-Piskot(poradna)
14.10.-Piskot(Praha)
27.10.-Lucinka(UZ 20tt)

Těhu postupka
--------------------------------
Piškot---------------21.1.2010-----Matýsek
Vendulka----------26.1.2010------???
Jájulda-------------5.2.2010------Lukášek,Ellenka
Lucinka------------9.3.2010------Kubík
Žanet--------------12.3.2010------???
Iva------------------16.3.2010------Sofinka
Katy----------------19.3.2010------???

Jéé Vendulko!!!to by bylo super.kdyby si mě nabrala!!K vám bych se dopravila vlakem a zbytek bych jela s Tebou!!!Já myslela třeba ze soboty na neděli přespat někde v penzionu a tam si dát i oběd a tak!!Protože na jeden den to nemá cenu nebo jak myslíte ostatní??? :wink:
13. zář 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já myslela něco jako Vendulka, někam na oběd, jídlo je základ :grinning: a pak navečer domů nebo tak nějak. :slight_smile: Piškotku to máš daleko že, se ti nedivím, na 1 den je to moc cestování. Znám to takový dlouhý cesty tam a zpět. :grinning: Tak kdyby většina na penzion nechtěla, vem sebou manžu a budete mít krásnej víkend v Olmiku. :wink:
13. zář 2009 v 18:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vás zdravím po víkendu. Přes víkend jsem neměla čas a v něděli se mi blokl počítač, tak jsem se nikam nedostala. V sobotu jsme u našich přebírali švestky 600kg. Hádejte na co pak? :grinning: Na kvas jasněže. Do toho jsme bavili ještě děti. Holky ten sraz je dobrý nápad, ale nevím zda budu moc dorazit. No možná na chvilku, uvidíme. Na noc ale ne.
Jáji je mi líto, že máš jakousi tu nemoc. Ale já chodím taky na hematologii (už od svých 15 let), přesně nevím co mi je. U nás teda není tak dlouhá objednací lhůta jako u vás. Tady tě vemou klidně do týdne. Ale myslím, že když už se ví co ti je, tak se můžete začít snažilkovat. Pak dostaneš prášky nebo injekce.
Safi, co ty, už ses dlouho neozvala. :frowning2:
14. zář 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak já se asi pár dní nedostanu na net- máme nějak zasekanej počítač, tak jdem na opravu!!! Snad do středy!!! :slight_smile: Jinak přeju dopředu všem pohodové kontroly!!! A moc jsem zvědavá jestli se Jajuldě ukáže prcek!!!! :grinning: Už se nemůžu dočkat té naší kontroly a UZ! :grinning: Jinak mě příjde že prcek čím dál víc vyvádí- občas mu už domlouvám ať dá pokoj( hlavně takhle 2hod v noci)! :slight_smile:
14. zář 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky. Jajuldo já se můžu utlouct po švestkách. :grinning: Musím si chodit, dokud je, otec to totiž taky jinak dává do sudu, na slivovičku. :grinning: Dnes je pěkná zima, aspoň u nás tedy. malá už šla do školky v podzimní bundě. :unamused: Jinak já jsem byla doteď v pohodě, žádný nevolnosti a tak a dnes hrůza. ze školky jsem šla hodinu domů. Motala se mi hlava, měla jsem mžitky před očima, tak jsem každou chvíli musela zastavit a dřepnout si. Taky se mi chtělo zvracet, tak jsem se furt nadavovala, no děs. Šla se mnou kamarádka naštěstí, tak jsem nebyla za idiota. Teď ležím v posteli a mám do 12ti hodin klídek. A to už jsem myslela, že mám od nevolností pokoj....no u Karolínky jsem měla nevolnosti i v 8 měsíci, dodnes si pamatuju, jak jsem se vyvalila u úřadu práce u nás ve městě a všichni si mysleli, že už rodím, že mě to chytlo. :grinning: A mě se jen zatočila hlava a šla jsem doslova do kolen....no ještě si užiju jak vidím. :grinning:
14. zář 2009 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, to mám radost že to píšeš... Já po 12tt taky myslela že je to ok, ale dneska mám taky motáka jak blázen a ani žaludek není vpohodě.... :angry: Nedávno jsem sotva sjela výtahem dolu na parkoviště a už jsem měla mžitky před očima, že jsem málem neodemkla auto, pak se to podařilo a hned jsem se v něm natáhla. Pokud mě někdo viděl, musel si myslet že v něm spím :grinning: Ale co naděláš... když to tak na tebe najednou přijde.... :sweat_smile:
K tomu srazíku bych to taky viděla tak - sejít se na oběd a pokecáme dokud nás to bude bavit a na večer se rozjedeme. Přecejen ta cesta si něco vezme a ať nevstáváme v 6h ráno. Tak co třeba příští sobota 26.9. ? dokud je ještě hezky... :wink:
14. zář 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele holky oni hlásej hezky až do 11.10!!!! Příští tned má náš táta svátek a slavěj se i jeho narozky!!!( Václav) :unamused: Ale ten dálší týden nemám problém!!!! Za chvílku si příjdou pro ten počítač tak se mějte pa pa!!!
14. zář 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
15.9.-Katy(screening+velký UZ)
15.9.-Jájulda(poradna)
16.9.-Jájulda(UZ 20tt)
22.9.-Vendulka(UZ 20tt)
29.9.-Žanet(poradna)
1.10.-Lucinka(poradna)
6.10.-iva(poradna)
7.10.-Piskot(poradna)
14.10.-Piskot(Praha)
27.10.-Lucinka(UZ 20tt)

Těhu postupka

Tak já jsem taky pro holky!!!Dát obídek,pokecat a navečer jet dom!!!Já můžu přespat u strejdy v Prostějově,tak to nebude žádný problém!!!Tak dohodněte datum,kdy se vám to bude hodit a já se přizpůsobim!!!Už se mooc těšim,že se konečně osobně poznáme!!! :wink:
Jinak my dnes pádíme do Prahy na letiště,přijede tchýně s tchánem z dovči,tak pro ně musíme na letiště,ale přitom se zastavíme na Čerňáku v tom dětskym krámě,tak už se těšim,že zas něco koupim!!! :grinning:
Na zítra Katy držim moooooc palečky,pak dej hned vidět,jak si dopadla!!!
14. zář 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já teda nemám problém ani se sobotou 3.10. :sunglasses: Vendulka prý objednala pěkný počasí, tak uvidíme :grinning:
Katy - hned poreferuj jak se vrátíš z kontroly a zkus se zeptat na pohlaví (teda pokud si ho nechcete nechat jako překvápko) :dizzy_face:
14. zář 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Jáji, je mi líto, že takhle dopadlo, a že ti našli tu nemoc, ale věřím, že už tě doktoři pěkně ohlídají a brzy se vám zadaří a bude všechno v pořádku.
Holky, tak to jste mě dostaly s tím srazíkem, šoklo mě to. No snad se v Olomouci nestratím :fearful: , já děvče z vesnice. No a snad mi něco do toho nevleze.Malá má 7.10. nározky, tak to budem muset přesunout.
Katy a Jajuldo, držím palečky na zítřejší kontroly!
Jo o víkendu jsme byli na poutí a Aďa se z toho teď léčí, máme rýmu, teplotu, i když to nevypadá, že by jí něco bylo, dělá pořád něco, vymýšlí blbiny.
14. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji pěkný den. Tak hlásím, že na prohlídce všechno v pořádku. Dokonce mě doktor šoknul, když řekl, že je rád, že jsem konečně něco přibrala. A to mám 3 kg na víc. No mě to moc nepotěšilo, kdyby bylo na mě tak nejlepší je nepřibírat, ale on je jiného názoru. Příště mám kontrolu 13.10. a budou mi brát krev na těhotenskou cukrovku. Tak ještě ta aby dopadla dobře a hlavně zítra na velkém UZ. Ptala jsem se doktora, kolik UZ budu mít ještě do konce. Tak zítra pak v listopadu a v prosinci. Možná si příští kontrolu ten UZ zaplatím (300,- Kč), abych byla klidnější, že je vše v pořádku. :sweat_smile:
Katy jak jsi dopadla ty?
Safírko, jestli nás občas čteš, tak dej o sobě vědět, co nového. :slight_smile:
15. zář 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo gratuluju !! bude fotečka ? :sunglasses:
15. zář 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Jajuldo taky gratuluji k úspěšné kontrole. No musím se jít věnovat marodovi, už je pěkně naštvaný a volá, Žanko toš pojď stavět garáž. Venku dneska nic moc, bez kafe bych to nedala, taky mám pěkné točení hlavy, připadám si jako mrtvola, mám nízký tlak.
15. zář 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVčo, dneska to bylo bez UZ, protože jdu zítra na velký. Takže jen kontrola.
Žanetko, maroda ti nezávidím, ale něco podobného je u nás doma ikdyž marodi nejsme :grinning: .
15. zář 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo to nechápu a co teda kontroloval ? Jak můžeš chodit dva dny po sobě k doktorovi - proč ti ten UZ neudělal rovnou ? Mě dělá vždycky všechno najednou :sunglasses: Odběry (tomu asi říkají poradna) i UZ - nevím co teda myslíš "kontrolou" - to tě jako vyšetřuje gynekologicky ? Na mě se nedíval od února, kdy jsem měla preventivku, ani v prvnim těhu, ani po potratu, ani teď. Mám vždycky jen UZ a to považuju za kontrolu, tak jsem z toho taková zmatená :fearful:
15. zář 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
16.9.-Jájulda(UZ 20tt)
22.9.-Vendulka(UZ 20tt)
29.9.-Žanet(poradna)
1.10.-Lucinka(poradna)
6.10.-iva(poradna)
7.10.-Piskot(poradna)
13.10.-Jájulda(poradna)
14.10.-Piskot(Praha)
27.10.-Lucinka(UZ 20tt)

Těhu postupka

Ahoj holky!!!Tak my včera přijeli z letiště v půl desátý večer!!!Tak už jsem se ke kompu nedostala!!!No nechali jsme v Praze přes dva tisíce,ale jsem absolutně spokojená s nákupem!!!Byli jsme v Chicco jestli ten krám znáte a je přímo super!!!Byla jsem z něj nadšená a je nejlevnější v Praze co jsem viděla,tak jsem toho hned vyuzila!!! :grinning:
Jájuldo gratuluju k prohlídce a na zítra držím palečky,pak dej hned vědět!!!A pohlaví si teda necháte jako překvápko??? :wink:
Katy co ty???Držim palečky pak se ozvi!!!
Jo toho 3.10. se mi to taky hodí,takže to klidně můžem spáchat jestli jsou všichni pro!!! :wink:
15. zář 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, doktor mě kontroluje jestli jsem uzavřená, prohmatává mi lehce bříško jestli děloha roste a je umístění jak má. Měří mi fundus, tak nějak se to jmenuje. Měří mi tlak (ten mám furt nízký) a sestřička mi kontroluje moč. Na UZ jdu zítra do Predica a tam mi budou kontrolovat srdíčko a další funkce.
Teda Piškotku vy utrácíte. :grinning: NO já uvidím zítra, jestli do dopadne jak má, tak taky něco zakoupím. Jo ještě k té kosmetice, jak jste psaly, že Johnson vám dělal zle, tak nám dělala zle ta značka Bubchen. Takže nejlepší je moc toho nekupovat a raději vyzkoušet. S tím pohlavím nevím jestli si to necháme říct. Ještě jsme neměli čas si o tom s manžílkem promluvit, páč je pracovné furt v Praze. :frowning2: Ale dneska už to tam skončili a tak dnes přijede a bude s námi. Uvidíme.
15. zář 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivčo, mě taky každé čtyři týdny doktor kontroluje gynekologicky, jestli čípek drží a také mi prohmatává břicho. To samé bylo i při malé, každý měsíc gyn. kontrola, až jsem se tomu divila.
To je správné Piškotku, že tak nakupuješ, je to přece tvoje první miminko, my co už máme dítko, tak máme věcičky po něm, mimčo do jednoho roku roste strašně rychle.
15. zář 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahaaa - tak to koukám, na mě nekouká :sweat_smile:
15. zář 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi, co doktor , tak asi jiné praktiky, možná v pozdějším stádiu už na tebe bude koukat :wink:
15. zář 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile: :slight_smile:

Předem všem děkuji za palečky :slight_smile: ,takžeeeeeee:

Screening je na 1 :dizzy_face: ,dle UTz jsme 14+4 ,prcek měřil od hlavičky k zadečku 9,4 cm a termín porodu mám opět posunut(prý konečný :grinning: ) na 14.3.2010. Pohlaví ještě neviděl,dost sebou šilo.
15. zář 2009 ve 13:02  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,piškotku,jména mám v pase :wink:
15. zář 2009 ve 13:03  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajuldo,je supr,že Tvá kontrola je taky v pořádku,ale je vážně zvláštní,že Ti to sono nedělají pokaždé :rolling_eyes:
15. zář 2009 ve 13:07  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
...a 29.9. jdu na tripply
15. zář 2009 ve 13:09  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pojišťovna hradí 3 UZ za čtvrtletí. Aspoň tak mi to říkal doktor. Takže minule jsem si to platila. Já si UZ zaplatím asi i příští kontrolu, ať vím, že cvrček je v pořádku :grinning: .
Gratuluji Katy k velmi úspěšné kontrole. Jestli máš fotečku, tak ji dej do albumku. :slight_smile:
15. zář 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajuldo,mám ,ale já to neumím :sweat_smile: Neumím ji zmenšit... :confounded:
15. zář 2009 ve 13:14  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už byla na sonu během posledního čtvrtletí minimálně 10x :fearful:
15. zář 2009 ve 13:15  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, gratuluji ke skvělým výsledkům :wink:
15. zář 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Během tohoto těhotenství jsi nemohla být na sonu 10x. Týká se to vždy těhotenství. Nevím jak to je, ale myslím,že můj doktor je fajn a UZ by mi neodepřel.
15. zář 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek