• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Katy!!!Moooooc gratuluju k výsledkům!!!Zítra to doplním do postupky!!! :wink: Jo pokud chceš tu fotku zase zmenšit,tak mi ji pošli na email a já ti ji zmenšim!!! :slight_smile:
15. zář 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky je to asi jak kde, mě dělali ultrazvuk u Karolínky KAŽdou kontrolu!!! Měla jsem na začátku nějaké problémy ale potom dobrý a stejně to hlídali. Chodila jsem na kontroly co 14 dní. teď jsem počítala mám za sebou už 4 ultrazvuky, počítám i s Brnem a s pohotovostí vlastně 5. :slight_smile: Asi je to na dobré vůli doktora, nebo spíš když se něco nezdá, tak se podívají . Jinak ted nevím, kdo to psal, ale to je pravda, že jsou hrazené myslím jen 3 ultrazvuky. Ale já si nežádala nikdy o ultrazvuk navíc, na normálním vyšetření v poradně prostě Dr.řekla, že se radši ještě podívá ultrazvukem, zabere jí to 2 minuty a má klid ona i já. :slight_smile: A kamarádka to samý, potratila a za měsíc otěhotněla a říkala, že jí dělá UZ pokaždé. Teď například na poslední kontrole mě jen vyšetřila a ptala se jestli se cítím dobře atd a já že ano. Tak mě jen vyšetřila na lehátku a čao. :grinning: Asi je to vážně na doktorech............Jinak Katy gratuluji k dobrým výsledkům!! :sunglasses: Piškotku my už kupujem taky, ale jen plinky, když jsou v akci. :grinning: Vím, jaká je spotřeba, tak dělám zásoby. :wink: No a nakupování věciček, aspoň některých mě taky čeká, mám 90% růžovýho. :unamused: Jo a ten datum 3.10. na sraz by mi taky pasoval. :grinning:
15. zář 2009 v 17:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo Žanetko s motákama hlavy se potýkám už druhý den. taky mám nízký tlak tak možná je to tím... :angry:
15. zář 2009 v 17:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem včera byla na prvním těhu cvičení - chodíte některá ? Teda řeknu vám, že to byl dost masakr :sweat_smile: honila nás neuvěřitelně a to tam byla jedna mamča už skoro na rozsypání. Na balonech, na karimatce, s gumou, no všechno. Ale asi dobrý, nějak je potřeba se hejbat a udržovat a určitě v tom budu pokračovat. Teda hodina stojí 95,- Kč, ale co už... těžko na cvičišti, lehko na bojišti ! :grinning: Prý se může cvičit až do porodu a hodně to pomáhá. Taky budu chodit na předporodní kurzy - je to i s návštěvou porodnic, takže si pak můžu líp vybrat (v Brně máme 3 možnosti) :sunglasses:
16. zář 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Ivčo já do kurzu ani cvičení chodit nebudu. Nemám čas. Chodili jsme do kurzu při malém a tak už zkušenosti jsou. HOlky už začínám mít strach z toho dnešku. Na UZ jdeme na tři hodiny. Snad bude mít cvrček co má mít a hlavně srdíčko v pořádku. Co to bude si říct nenecháme. Včera jsme se domluvili.
16. zář 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Jajuldo, obdivuju tvoje nervy, já bych chtěla vědět co v sobě nosím - jestli kluka nebo holku. Ale respektuju to a je fakt, že budete mít překvápko. Nakonec i ti co stanovili pohlaví 100% se můžou mýlit a pak je to teprve překvapení :sunglasses:
Neboj, kontrola proběhne vpořádku a budeš mít novou fotečku do alba ! :wink:
16. zář 2009 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Jajuldo, neboj, prcek bude v pořádku, držím palečky, určitě si ultrazvuk pěkně užijete.
Ivčo, já jsem taky chodila do předporodního kurzu při malé a skutečnost je stejně jiná, člověku to moc stejně nedalo, snad jen to dýchání mi pomohlo, že jsem věděla, jak.
No u nás asi ani žádné cvičení pro těhotné není, u nás je gravijóga, ale zatím se mi moc nechce, není mi moc hej a jsem strašně unavená, tak snad to brzy odezní. Ivi a zdravotní pojišťovna ti nic nepřispívá, moje příspívá na cvičení 1000,-
16. zář 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanetko, já mám OZP a dají mi příspěvek 1000,- Kč, chtěla bych to použít na ten předporodní kurz (stojí 2600) :dizzy_face:
16. zář 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha Ivi, myslela jsem, že o tom nevíš :slight_smile:
16. zář 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
-----------------------------
17.9.-Lucinka(krev tripple testy)
22.9.-Vendulka(UZ 20tt)
29.9.-Žanet(poradna)
29.9.-Katy(tripple testy)
1.10.-Lucinka(poradna)
6.10.-iva(poradna)
7.10.-Piskot(poradna)
13.10.-Jájulda(poradna)
14.10.-Piskot(Praha)
27.10.-Lucinka(UZ 20tt)

Těhu postupka
--------------------------------
Piškot---------------21.1.2010-----Matýsek
Vendulka----------26.1.2010------???
Jájulda-------------5.2.2010------Lukášek,Ellenka
Lucinka------------9.3.2010------Kubík
Žanet--------------12.3.2010------???
Iva------------------16.3.2010------Sofinka
Katy----------------14.3.2010------Sofinka/Julie,Oliver

Ivčo!!!Já chodím u nás jen na těhu plavání,ale máme tu i těhu jogu a těhobik!!Tady je toho spousta,ale já se zatim držim jen plavaní!!Baví mě a mám ho povolené od doktora!!
Jajuldo!!!Na dnešek držím moooc palečky,pak dej hned vědět!!!Určitě to bude vše ok!! :wink:
16. zář 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy kukám, že máš stejný jména jako - kluka bych taky dala Olivera a Julinku jsem na poslední chvíli vyměnila za Sofču :grinning:
16. zář 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile:

Piškotku,díky,fotečku vyfotím a pošlu Ti ji na meila :slight_smile:

Jajuldo,nemyslela jsem to zle....Ale opravdu jsem byla 10x,počítala jsem to.Jen v prvních 3 týdnech jsem byla 5x. A dneska Ti moooc držím palce,určo bude vše v pořádku :dizzy_face:

Ivi,teeeeda :grinning: stejný termín a stejná jména.Pokud by to byla holčička,tak zřejmě bude Sofi,protže to vede u manžela :wink:
16. zář 2009 ve 13:13  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Už kope!!!!!!!!!!! :grinning: Včera jsem si ještě nebyla jistá, ale dneska už ano. :grinning: A už to začne... :slight_smile: Dívala jsem se do albumku starýho, Kája začala kopat 17tt a něco, no tak teď je to dřív. Mě to připadne to druhý těhu takový rychlý, ani si ho nestíhám užít pořádně. :slight_smile:
16. zář 2009 v 17:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak blahopřeju Katy ke screeningu!!! Jé a co Jajulda!!! Luci tak si užívej teď!!!! A Já měla první kopenečky teď asi 15+4 nebo tak nějak!!!! Za to teď už je to dost bolestivý, hlavně když se prcek celej otáčí- to pak skoro ani nedýchám jak to bolí a hrozně táhne bříško!!!!! :wink: :wink: Tak se snad brzo usadí!! :slight_smile:
16. zář 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
-----------------------------
22.9.-Vendulka(UZ 20tt)
29.9.-Žanet(poradna)
29.9.-Katy(tripple testy)
1.10.-Lucinka(poradna)
6.10.-iva(poradna)
7.10.-Piskot(poradna)
13.10.-Jájulda(poradna)
14.10.-Piskot(Praha)
27.10.-Lucinka(UZ 20tt)

Těhu postupka
--------------------------------
Piškot---------------21.1.2010-----Matýsek
Vendulka----------26.1.2010------???
Jájulda-------------5.2.2010------Lukášek,Ellenka
Lucinka------------9.3.2010------Kubík
Žanet--------------12.3.2010------???
Iva------------------16.3.2010------Sofinka
Katy----------------14.3.2010------Sofinka/Julie,Oliver

Lucinko!!!Gratuluju k prvním kopanečkům!!Je to nádherný pocit!!!Mě malej začal kopat,když jsem byla 18+3,na to že jsem prvorodička,tak to bylo celkem brzo,ale doktorka říkala,že to je možný!!A malý od tý doby kope každý den a občas už to i bolí,ale ještě ne tolik!! :slight_smile:To teprve přijde :grinning:
Jájuldo!!!Jak si dopadla????Všichni na Tebe moc myslíme a držíme palečky,tak se ozvi!!!Ať nemáme strach!!
17. zář 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

Piškotku,máš ode mně meilíka :wink: Předem děkuji :slight_smile:
17. zář 2009 v 09:16  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlásím, včera dopadlo vše na výbornou. Malinké má vše jak má být. Doktorka kontrolovala snad vše - zda má ramínka, pažní kosti, loketní, stehenní no vše. Prcek vyplazoval i jazýček, smál se, cosi kousal. Máme to celé na DVD. Ukazovala nám mimíska i v 3D, ale nebyl skoro vidět a tak jsme fotku v 3D nechtěli. Doktorka se nás ptala jestli chceme vědět co to bude, že to šlo vidět. NECHTĚLI! Ovšem když se na to podívám, tak mám pocit, že tam chvilku vidím pindíka a pak zase že tam nic není. No jo antitalent. :grinning: :grinning: :grinning: Máme na DVD nahrané i bušení srdíčka. :grinning: To když jsem slyšela, tak jsem měla slzy v očích. Byl to hodně podrobný UZ, takový nám v porodnici u malého nedělali. :confused: . Fotečku nemám, ale příště si nechám UZ udělat u doktora (zaplatím si ho) a tam budu chtít fotečku. Holky ty 3 UZ jak jsem psala, že hradí pojišťovna a víc ne, to má být snad nějaká nová věc. Ale to je jedno, na penězích nezáleží, když se jedná o miminko. :wink: Spadl mi kámen ze srdce, měla jsem hrozný strach včera. Ale mimísek je zdraví a to je hlavní. :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucinko moc gratuluju k prvním kopanečkům - to je úžasný že je to tak brzo.
Jajuldo tobě gratulace k úspěšné kontrole, teda že bude i vyplazovat jazyk, to je fakt sranda... :dizzy_face:
Všechny se opatrujte, už jsem zvědavá co bude říkat po UZ Vendulka... :sunglasses:
17. zář 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jajuldo,skvělá zpráva a opět závidím :slight_smile: :dizzy_face: (samo,že v dobrém).Přiznej se,kolikrát už jsi to DVD viděla?Já by si ho asi pouštěla pořád :grinning:
17. zář 2009 v 09:32  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucienko a Tobě velká gratulace k prvním kopancům :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. zář 2009 v 09:33  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Katy gratuluji k úspěšnému screeningu. Jajuldo taky gratuluji ke skvělým výsledkům, je báječné, že nám všem krásně všechno vychází.
Lucinko, taky obrovská gratulace k pohybům, mi se taky včera zdálo večer, že se mimčo celé obrací, ale byla jsem hladová, tak to mohly být střeva :grinning:
Jo já jsem jinak dneska drogy :frowning2: , včera mě bolelo v krku, pak se mi spustila brutálně rýma a do toho mě bolí hlava, ale teplotu nemám. Chytla jsem to od malé, no doufám, že nezačne zase koloběh jako min. rok, že jsme byli pořád nemocní a chytali jsme to od sebe navzájem.
17. zář 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy!!Tak máš to zmenšené v emailu :slight_smile:
Jájuldo!!!Moooc gratuluju!!Tak můžete pomalinku něco nakupovat :wink: Jsi dobrá,že si to vydržela nezeptat se na pohlaví,já bych to asi nevydržela,jsem hrozně zvědavá :grinning:
17. zář 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku,děkuji :wink:

Tak mám naeho prcka v albu :slight_smile:
17. zář 2009 v 10:16  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy nádherný pupík a mimísek. To to letí a krásně roste, že?
Lucinko, nádherný pocit - pohyby,že? Já si taky tohle těhotenství moc neužívám. Hrozně to letí a s prckem doma to ani moc nejde. :angry:
17. zář 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte, tak nejdřív gratulace Jajuldě, že má vše v pořádku a smekám klobouk, jakou máš pevnou vůli, že si to nechíte jako překvapení. :slight_smile: Kamarádka si to taky nenechala říct a říkala, že je to nasrovnatelné s tím, když už to víš.(má 2 děti). Celou dobu si myslela, že to bude chlapeček a narodila se holčička, že byla úplně paf. :grinning: Šťastná. Jinak u Káji mě kopance pěkně boleli, tak si myslím, že už vím, co mě čeká, au. :slight_smile: Katy ty seš taky typickej hubeňour s bříškem, že. :grinning: Žanetko ani mi nemluv, u nás je půlka školky nemocná tak jen čekám, kdy přijde i Kája s něčím. :unamused: U nás je to to samý, já jsem nikdy nebývala nemocná a od ní chytnu všechno. :frowning2: Jajuldo kolik jste platili za DVD? A to sis donesla svoje dvd(cédéčko) z domu? Nebo ti tam dají??? Jinak jsem dnes byla na krev na triple testy a neřekli mi, nebo spíš jsem se nezeptala, kdy budou výsledky. Za jak dlouho jste je měli??? Já jdu do poradny až 1.10., to mi řeknou až tam?
17. zář 2009 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jajuldo tak blahopřeju!! :grinning: Opravdu tě obdivujuže jste si to nenechali říct! Chceme to vědět hlavně kvůli Ádojaby přestal říkat že budeme mít dnes chlapečka a zítra holčičku!!! :wink: Katy pěkný fotečky!! :grinning: Jinak Áda začal včera trochu kašlat a smrkat, tak jsme si myslela že jen nachlazení ale ono ne!!!! Od noci má přez 38 tak jen doufám že to hned od něj zase nechytnu- jsem ráda že jsem se z toho po 4 týdnech dostala!!!! Tak mám doma veselo! :unamused:
17. zář 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci stálo nás to DVD 250 a CD dali svoje. Fotka 3D stojí 390,- a video 3D 900,-. Ale máme kousek nahraného i 3D, protože chtěla doktorka vědět, jestli když si dáme fotečku to bude hezké. Ale cvrček se nechtěl otočit a tak tam jde vidět hlavička z vrchu a ručička a nožička. Normální DVD je mnohem hezčí. :grinning: :grinning:
Holky, to počasí je na houby. Já jsme asi před 3 dnama chytla rýmu a nosohltan, ale už se léčím. Vlastně nijak se neléčím, ale nosohltan už nebolí. Malého jsem začala dopovat Multisanostolem a něco na posílení imunity. Páč jak chytne kašel nebo rýmu, tak se mu to vrazí do ucha a půjde ho pichat. A následně vytrhnout mandle :rolling_eyes: :rolling_eyes: .
Luci, výsledky na triple jsou tak do týdne. Takže si zavolej k doktorovi, tam by měly přijít.
17. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Luci výsledky jsou za týden- stačí zavolat! :slight_smile: taky si necháme natočit to DVD! :slight_smile: Na 3D nepojedem je to z ruky a dost to stojí!!! :unamused:
17. zář 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo tak to si to Dvd nechám asi taky natočit. :slight_smile: A na výsledky si teda zavolám, díky moc. :wink:
17. zář 2009 v 17:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak po dnešní noci jsem už nevydržela a skočila jsem si k obvoďačce kvůli neustupující bolesti v krku. Ta mi hned šupla antibiotika a na kašel, že si mám koupit mucosolvan. No tak se v tom teda vůbec nevyznám, říkala, že je to přežitek, že se antibiotika nemůžou brát v těhonenství. Že už je to zcela bezpečné.
Manžel si dělal srandu, že bych měla se nechat zavřít do vákua, ať jsem zdravá.
Jajuldo, to máte teď pěkné pokoukaníčko :grinning:
Jinak holky pěkný víkend, já doufám, že budu mít, že se budu moc trochu vyležet a malá půjde k babičce.
18. zář 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek