Májovky 2009. Popovídáme si?

Tak holky, doufám, že mě budete některá následovat a nebudu si tu povídat jen sama pro sebe 😃 . A nezapomeňte, samý pozitivní zprávičky 😉 Né, už bylo vážně načase a pokud se tu objeví Miška, zdravím a děkuji za otevření očí ve správnou chvíli :-N Tak čekám na novinky od vás už na těchto stránkách!!! 😎 Všechny zdraví Kristýna...tady Luciienka....pěkně těžký vymýšlet tu jméno, co jsem zadala, to už někdo měl :-p
piskot1
15. zář 2009
Katy!!!Moooooc gratuluju k výsledkům!!!Zítra to doplním do postupky!!! 😉 Jo pokud chceš tu fotku zase zmenšit,tak mi ji pošli na email a já ti ji zmenšim!!! 🙂
luciienkaautor
15. zář 2009
Tak holky je to asi jak kde, mě dělali ultrazvuk u Karolínky KAŽdou kontrolu!!! Měla jsem na začátku nějaké problémy ale potom dobrý a stejně to hlídali. Chodila jsem na kontroly co 14 dní. teď jsem počítala mám za sebou už 4 ultrazvuky, počítám i s Brnem a s pohotovostí vlastně 5. 🙂 Asi je to na dobré vůli doktora, nebo spíš když se něco nezdá, tak se podívají . Jinak ted nevím, kdo to psal, ale to je pravda, že jsou hrazené myslím jen 3 ultrazvuky. Ale já si nežádala nikdy o ultrazvuk navíc, na normálním vyšetření v poradně prostě Dr.řekla, že se radši ještě podívá ultrazvukem, zabere jí to 2 minuty a má klid ona i já. 🙂 A kamarádka to samý, potratila a za měsíc otěhotněla a říkala, že jí dělá UZ pokaždé. Teď například na poslední kontrole mě jen vyšetřila a ptala se jestli se cítím dobře atd a já že ano. Tak mě jen vyšetřila na lehátku a čao. 😃 Asi je to vážně na doktorech............Jinak Katy gratuluji k dobrým výsledkům!! 😎 Piškotku my už kupujem taky, ale jen plinky, když jsou v akci. 😃 Vím, jaká je spotřeba, tak dělám zásoby. 😉 No a nakupování věciček, aspoň některých mě taky čeká, mám 90% růžovýho. :-| Jo a ten datum 3.10. na sraz by mi taky pasoval. 😃
luciienkaautor
15. zář 2009
Jo Žanetko s motákama hlavy se potýkám už druhý den. taky mám nízký tlak tak možná je to tím... ]-(
iva2009
16. zář 2009
Ahoj holky, tak jsem včera byla na prvním těhu cvičení - chodíte některá ? Teda řeknu vám, že to byl dost masakr :-N honila nás neuvěřitelně a to tam byla jedna mamča už skoro na rozsypání. Na balonech, na karimatce, s gumou, no všechno. Ale asi dobrý, nějak je potřeba se hejbat a udržovat a určitě v tom budu pokračovat. Teda hodina stojí 95,- Kč, ale co už... těžko na cvičišti, lehko na bojišti ! 😃 Prý se může cvičit až do porodu a hodně to pomáhá. Taky budu chodit na předporodní kurzy - je to i s návštěvou porodnic, takže si pak můžu líp vybrat (v Brně máme 3 možnosti) 😎
jajulda
16. zář 2009
Ahoj holky. Ivčo já do kurzu ani cvičení chodit nebudu. Nemám čas. Chodili jsme do kurzu při malém a tak už zkušenosti jsou. HOlky už začínám mít strach z toho dnešku. Na UZ jdeme na tři hodiny. Snad bude mít cvrček co má mít a hlavně srdíčko v pořádku. Co to bude si říct nenecháme. Včera jsme se domluvili.
iva2009
16. zář 2009
Teda Jajuldo, obdivuju tvoje nervy, já bych chtěla vědět co v sobě nosím - jestli kluka nebo holku. Ale respektuju to a je fakt, že budete mít překvápko. Nakonec i ti co stanovili pohlaví 100% se můžou mýlit a pak je to teprve překvapení 😎
Neboj, kontrola proběhne vpořádku a budeš mít novou fotečku do alba ! 😉
zanet29
16. zář 2009
Ahoj holky, Jajuldo, neboj, prcek bude v pořádku, držím palečky, určitě si ultrazvuk pěkně užijete.
Ivčo, já jsem taky chodila do předporodního kurzu při malé a skutečnost je stejně jiná, člověku to moc stejně nedalo, snad jen to dýchání mi pomohlo, že jsem věděla, jak.
No u nás asi ani žádné cvičení pro těhotné není, u nás je gravijóga, ale zatím se mi moc nechce, není mi moc hej a jsem strašně unavená, tak snad to brzy odezní. Ivi a zdravotní pojišťovna ti nic nepřispívá, moje příspívá na cvičení 1000,-
iva2009
16. zář 2009
Žanetko, já mám OZP a dají mi příspěvek 1000,- Kč, chtěla bych to použít na ten předporodní kurz (stojí 2600) x-)
zanet29
16. zář 2009
Aha Ivi, myslela jsem, že o tom nevíš 🙂
piskot1
16. zář 2009
Doktorská postupka
-----------------------------
17.9.-Lucinka(krev tripple testy)
22.9.-Vendulka(UZ 20tt)
29.9.-Žanet(poradna)
29.9.-Katy(tripple testy)
1.10.-Lucinka(poradna)
6.10.-iva(poradna)
7.10.-Piskot(poradna)
13.10.-Jájulda(poradna)
14.10.-Piskot(Praha)
27.10.-Lucinka(UZ 20tt)

Těhu postupka
--------------------------------
Piškot---------------21.1.2010-----Matýsek
Vendulka----------26.1.2010------???
Jájulda-------------5.2.2010------Lukášek,Ellenka
Lucinka------------9.3.2010------Kubík
Žanet--------------12.3.2010------???
Iva------------------16.3.2010------Sofinka
Katy----------------14.3.2010------Sofinka/Julie,Oliver

Ivčo!!!Já chodím u nás jen na těhu plavání,ale máme tu i těhu jogu a těhobik!!Tady je toho spousta,ale já se zatim držim jen plavaní!!Baví mě a mám ho povolené od doktora!!
Jajuldo!!!Na dnešek držím moooc palečky,pak dej hned vědět!!!Určitě to bude vše ok!! 😉
iva2009
16. zář 2009
Katy kukám, že máš stejný jména jako - kluka bych taky dala Olivera a Julinku jsem na poslední chvíli vyměnila za Sofču 😃
katy.m
16. zář 2009
Ahojte holky 🙂

Piškotku,díky,fotečku vyfotím a pošlu Ti ji na meila 🙂

Jajuldo,nemyslela jsem to zle....Ale opravdu jsem byla 10x,počítala jsem to.Jen v prvních 3 týdnech jsem byla 5x. A dneska Ti moooc držím palce,určo bude vše v pořádku x-)

Ivi,teeeeda 😃 stejný termín a stejná jména.Pokud by to byla holčička,tak zřejmě bude Sofi,protže to vede u manžela 😉
luciienkaautor
16. zář 2009
Už kope!!!!!!!!!!! 😃 Včera jsem si ještě nebyla jistá, ale dneska už ano. 😃 A už to začne... 🙂 Dívala jsem se do albumku starýho, Kája začala kopat 17tt a něco, no tak teď je to dřív. Mě to připadne to druhý těhu takový rychlý, ani si ho nestíhám užít pořádně. 🙂
vendulasy
16. zář 2009
Ahoj tak blahopřeju Katy ke screeningu!!! Jé a co Jajulda!!! Luci tak si užívej teď!!!! A Já měla první kopenečky teď asi 15+4 nebo tak nějak!!!! Za to teď už je to dost bolestivý, hlavně když se prcek celej otáčí- to pak skoro ani nedýchám jak to bolí a hrozně táhne bříško!!!!! 😉 😉 Tak se snad brzo usadí!! 🙂
piskot1
17. zář 2009
Doktorská postupka
-----------------------------
22.9.-Vendulka(UZ 20tt)
29.9.-Žanet(poradna)
29.9.-Katy(tripple testy)
1.10.-Lucinka(poradna)
6.10.-iva(poradna)
7.10.-Piskot(poradna)
13.10.-Jájulda(poradna)
14.10.-Piskot(Praha)
27.10.-Lucinka(UZ 20tt)

Těhu postupka
--------------------------------
Piškot---------------21.1.2010-----Matýsek
Vendulka----------26.1.2010------???
Jájulda-------------5.2.2010------Lukášek,Ellenka
Lucinka------------9.3.2010------Kubík
Žanet--------------12.3.2010------???
Iva------------------16.3.2010------Sofinka
Katy----------------14.3.2010------Sofinka/Julie,Oliver

Lucinko!!!Gratuluju k prvním kopanečkům!!Je to nádherný pocit!!!Mě malej začal kopat,když jsem byla 18+3,na to že jsem prvorodička,tak to bylo celkem brzo,ale doktorka říkala,že to je možný!!A malý od tý doby kope každý den a občas už to i bolí,ale ještě ne tolik!! 🙂To teprve přijde 😃
Jájuldo!!!Jak si dopadla????Všichni na Tebe moc myslíme a držíme palečky,tak se ozvi!!!Ať nemáme strach!!
katy.m
17. zář 2009
Dobré ránko 🙂

Piškotku,máš ode mně meilíka 😉 Předem děkuji 🙂
jajulda
17. zář 2009
Ahoj holky, tak hlásím, včera dopadlo vše na výbornou. Malinké má vše jak má být. Doktorka kontrolovala snad vše - zda má ramínka, pažní kosti, loketní, stehenní no vše. Prcek vyplazoval i jazýček, smál se, cosi kousal. Máme to celé na DVD. Ukazovala nám mimíska i v 3D, ale nebyl skoro vidět a tak jsme fotku v 3D nechtěli. Doktorka se nás ptala jestli chceme vědět co to bude, že to šlo vidět. NECHTĚLI! Ovšem když se na to podívám, tak mám pocit, že tam chvilku vidím pindíka a pak zase že tam nic není. No jo antitalent. 😃 😃 😃 Máme na DVD nahrané i bušení srdíčka. 😃 To když jsem slyšela, tak jsem měla slzy v očích. Byl to hodně podrobný UZ, takový nám v porodnici u malého nedělali. =-) . Fotečku nemám, ale příště si nechám UZ udělat u doktora (zaplatím si ho) a tam budu chtít fotečku. Holky ty 3 UZ jak jsem psala, že hradí pojišťovna a víc ne, to má být snad nějaká nová věc. Ale to je jedno, na penězích nezáleží, když se jedná o miminko. 😉 Spadl mi kámen ze srdce, měla jsem hrozný strach včera. Ale mimísek je zdraví a to je hlavní. 😃 😃
iva2009
17. zář 2009
Lucinko moc gratuluju k prvním kopanečkům - to je úžasný že je to tak brzo.
Jajuldo tobě gratulace k úspěšné kontrole, teda že bude i vyplazovat jazyk, to je fakt sranda... x-)
Všechny se opatrujte, už jsem zvědavá co bude říkat po UZ Vendulka... 😎
katy.m
17. zář 2009
jajuldo,skvělá zpráva a opět závidím 🙂 x-) (samo,že v dobrém).Přiznej se,kolikrát už jsi to DVD viděla?Já by si ho asi pouštěla pořád 😃
katy.m
17. zář 2009
Lucienko a Tobě velká gratulace k prvním kopancům 🙂 🙂 🙂
zanet29
17. zář 2009
Ahoj holky, Katy gratuluji k úspěšnému screeningu. Jajuldo taky gratuluji ke skvělým výsledkům, je báječné, že nám všem krásně všechno vychází.
Lucinko, taky obrovská gratulace k pohybům, mi se taky včera zdálo večer, že se mimčo celé obrací, ale byla jsem hladová, tak to mohly být střeva 😃
Jo já jsem jinak dneska drogy 😞 , včera mě bolelo v krku, pak se mi spustila brutálně rýma a do toho mě bolí hlava, ale teplotu nemám. Chytla jsem to od malé, no doufám, že nezačne zase koloběh jako min. rok, že jsme byli pořád nemocní a chytali jsme to od sebe navzájem.
piskot1
17. zář 2009
Katy!!Tak máš to zmenšené v emailu 🙂
Jájuldo!!!Moooc gratuluju!!Tak můžete pomalinku něco nakupovat 😉 Jsi dobrá,že si to vydržela nezeptat se na pohlaví,já bych to asi nevydržela,jsem hrozně zvědavá 😃
katy.m
17. zář 2009
Piškotku,děkuji 😉

Tak mám naeho prcka v albu 🙂
jajulda
17. zář 2009
Katy nádherný pupík a mimísek. To to letí a krásně roste, že?
Lucinko, nádherný pocit - pohyby,že? Já si taky tohle těhotenství moc neužívám. Hrozně to letí a s prckem doma to ani moc nejde. ]-(
luciienkaautor
17. zář 2009
Ahojte, tak nejdřív gratulace Jajuldě, že má vše v pořádku a smekám klobouk, jakou máš pevnou vůli, že si to nechíte jako překvapení. 🙂 Kamarádka si to taky nenechala říct a říkala, že je to nasrovnatelné s tím, když už to víš.(má 2 děti). Celou dobu si myslela, že to bude chlapeček a narodila se holčička, že byla úplně paf. 😃 Šťastná. Jinak u Káji mě kopance pěkně boleli, tak si myslím, že už vím, co mě čeká, au. 🙂 Katy ty seš taky typickej hubeňour s bříškem, že. 😃 Žanetko ani mi nemluv, u nás je půlka školky nemocná tak jen čekám, kdy přijde i Kája s něčím. :-| U nás je to to samý, já jsem nikdy nebývala nemocná a od ní chytnu všechno. 😞 Jajuldo kolik jste platili za DVD? A to sis donesla svoje dvd(cédéčko) z domu? Nebo ti tam dají??? Jinak jsem dnes byla na krev na triple testy a neřekli mi, nebo spíš jsem se nezeptala, kdy budou výsledky. Za jak dlouho jste je měli??? Já jdu do poradny až 1.10., to mi řeknou až tam?
vendulasy
17. zář 2009
Jajuldo tak blahopřeju!! 😃 Opravdu tě obdivujuže jste si to nenechali říct! Chceme to vědět hlavně kvůli Ádojaby přestal říkat že budeme mít dnes chlapečka a zítra holčičku!!! 😉 Katy pěkný fotečky!! 😃 Jinak Áda začal včera trochu kašlat a smrkat, tak jsme si myslela že jen nachlazení ale ono ne!!!! Od noci má přez 38 tak jen doufám že to hned od něj zase nechytnu- jsem ráda že jsem se z toho po 4 týdnech dostala!!!! Tak mám doma veselo! :-|
jajulda
17. zář 2009
Luci stálo nás to DVD 250 a CD dali svoje. Fotka 3D stojí 390,- a video 3D 900,-. Ale máme kousek nahraného i 3D, protože chtěla doktorka vědět, jestli když si dáme fotečku to bude hezké. Ale cvrček se nechtěl otočit a tak tam jde vidět hlavička z vrchu a ručička a nožička. Normální DVD je mnohem hezčí. 😃 😃
Holky, to počasí je na houby. Já jsme asi před 3 dnama chytla rýmu a nosohltan, ale už se léčím. Vlastně nijak se neléčím, ale nosohltan už nebolí. Malého jsem začala dopovat Multisanostolem a něco na posílení imunity. Páč jak chytne kašel nebo rýmu, tak se mu to vrazí do ucha a půjde ho pichat. A následně vytrhnout mandle 8-( 8-( .
Luci, výsledky na triple jsou tak do týdne. Takže si zavolej k doktorovi, tam by měly přijít.
vendulasy
17. zář 2009
Jo Luci výsledky jsou za týden- stačí zavolat! 🙂 taky si necháme natočit to DVD! 🙂 Na 3D nepojedem je to z ruky a dost to stojí!!! :-|
luciienkaautor
17. zář 2009
jo tak to si to Dvd nechám asi taky natočit. 🙂 A na výsledky si teda zavolám, díky moc. 😉
zanet29
18. zář 2009
Ahoj holky, tak po dnešní noci jsem už nevydržela a skočila jsem si k obvoďačce kvůli neustupující bolesti v krku. Ta mi hned šupla antibiotika a na kašel, že si mám koupit mucosolvan. No tak se v tom teda vůbec nevyznám, říkala, že je to přežitek, že se antibiotika nemůžou brát v těhonenství. Že už je to zcela bezpečné.
Manžel si dělal srandu, že bych měla se nechat zavřít do vákua, ať jsem zdravá.
Jajuldo, to máte teď pěkné pokoukaníčko 😃
Jinak holky pěkný víkend, já doufám, že budu mít, že se budu moc trochu vyležet a malá půjde k babičce.

Začni psát odpověď...

Odešli