• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Májovky 2009. Popovídáme si?

3. března 2011 
Žanet neboj jsou ATB bezpečná v těhu!! Všechny penicilínový řady!!! Tak se dej dokupy, a hlavně odpočívej!! :slight_smile: Hele holky a co ten srázek? Platí to toho 3.10?! :wink:
18. zář 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
-----------------------------
22.9.-Vendulka(UZ 20tt)
29.9.-Žanet(poradna)
29.9.-Katy(tripple testy)
1.10.-Lucinka(poradna)
6.10.-iva(poradna)
7.10.-Piskot(poradna)
13.10.-Jájulda(poradna)
14.10.-Piskot(Praha)
27.10.-Lucinka(UZ 20tt)

Těhu postupka
--------------------------------
Piškot---------------21.1.2010-----Matýsek
Vendulka----------26.1.2010------???
Jájulda-------------5.2.2010------Lukášek,Ellenka
Lucinka------------9.3.2010------Kubík
Žanet--------------12.3.2010------???
Iva------------------16.3.2010------Sofinka
Katy----------------14.3.2010------Sofinka/Julie,Oliver

Tak holky já jdu za dva týdny tady u nás na ten 3D UZ,ale nechám si udělat jen fotku dvd stojí okolo tiskara,tak to radši ty penízky schováme na výbavičku!!!Ale 400 nebo kolik vlastně stojí u nás ta fotka,tak to obětuju!!Už se na ni moooc těšim!! :wink:
Žanet ať je ti líp,zkus to přes víkend co nejvíc vyležet!!!
My zatim plán na víkend nemáme,tak jsem zvědavá co podniknem!!!Já mám zítra ráno jen těhu plavání a pak půjdu dom vařit nějakou mňamku pro manžela!!Nemáte holky nějakej tip na jídlo??? :slight_smile:
18. zář 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Piškotku vymejšlet obědy je za trest!!! Dnes dělám tvarohový knedlíky s jahodama a ostružinama- dost nám jich dozrálo na zahrádce!!! :slight_smile: Ale zítra nevím! :unamused: Má být hezky tak asi něco rychlého ať nestojím celé dopoledne u plotny!! Jinak Áda je dnes lepší, tak snad po neděli pomaže do školky!! :wink:
18. zář 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanetko, ATB se neboj, já brala penicilin v 8-9 tt a na příbalovém letáku je vysloveně napsáno že ho můžou užívat těhotné a kojící. Brácha je doktor a říká, že se farmaceutické firmy raději sichrují a na většinu léků (i když to není opodstatněné) píšou že to není pro těhule. Takže pokud toto píšou na příbalovém letáku, jako že vysloveně můžeš, tak je to naprosto v klidu... Je fakt že já měla horečku a hned druhej den mi to ATB srazily, nakonec jsem za ně vděčná i když jsem se rozbrečela, když mi je doktorka tenkrát psala. Pro organismus i mimčo je lepší když je mám silná a vpořádku, byť s pomocí chemie, než to přecházet, polehávat a trpět - mimískovi to dobře nedělá. Ten chce veselou zdravou mamču :wink:
19. zář 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, díky za povzbuzení :wink: , akorát mě štve, že člověk nemůže být chvilku v klidu a zdravý. Jo u těch antibiotik píšou, že je možné užívat v průběhu těhotenství a u kojení se nedoporučuje užívat. Je pravda, že doktorka je študovala v té své knize nebo ve slovníku, tak to bude v poho. Ivi je mi jasné, že se ty firmy nějak krýt. Tak já valím odpočívat, malá je u babičky, manža uvařil oběd a jel makat na baráček, tak člověk má trošku klidu.
19. zář 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
22.9.-Vendulka(UZ 20tt)
29.9.-Žanet(poradna)
1.10.-Lucinka(poradna)
6.10.-iva(poradna)
7.10.-Piskot(poradna)
13.10.-Jájulda(poradna)
14.10.-Piskot(Praha)
27.10.-Lucinka(UZ 20tt)

Těhu postupka

Holky!!!Máme kočárek!!!Včera jsme ho koupili!!!Jsme z něj úplně nadšený!!!Mám ho vyfocenej,tak přidávám do alba,ale mám jen jednu fotku,pak už jsme ho složili a odvezli k tchýni a tchánovi a tam zůstane do porodu!!!Je to normální čtyřkolka a dá se z ní udělat sporťák!!!Sedačku máme zvlášť!!!Jsme z něj s manžou hrozně nadšený!!
:grinning:Tak na něj mrkněte!!! :wink:
Jo jinak toho 3.10. by to šlo,záleží co vy ostatní!! :wink:
19. zář 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku hezká barvička!!! :grinning: Hlavně že jsi spokojená! Já měla na Ádu něco podobnýho v jiný barvičce! :slight_smile: Hele jestli maj volnej pokoj, tak tam ten kočárek rozložte a dej přez něj slídu nebo nějaký prostěradlo( ať nemáš pomačkanou stříšku a ostatní) a nepráší se ti do něj!!!! Taky ho mám rozloženej a přikrytej prostěradlem!!! :wink: A s tím 3.10 počítám jen se musíme domluvit v kolik, a kde přesně se sejdem!!! :wink:
19. zář 2009 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile:

Piškotku, moc pěkný kočárek :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: .Já už po kočárku taky koukám(a asi už mám i vybraný :grinning: ),ale tentokrát počkám alespoň do 26tt.

Zanetko,ATB se neboj,zvlášť teď,zásadní vývoj orgánů už má maličké za sebou. :slight_smile:

Koukám ,že plánujete srazík.Škoda,že se do Olmíku nemám jak dostat,mohla jsem Vás poznat osobně :frowning2: Tak snad budete mít foťák a všechno mi to tam zdokumentujete :wink:
19. zář 2009 v 17:45  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kočeny, jdu se na Vás mrknout, tak jsem ve čtvrtém cyklu po revizi a na začátku října uvidím zda se zadařilo, byla jsem na akci ve středu, není mi moc OK, ale snad se to brzy zlepší, to asi ty hormony.
19. zář 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lindo, budeme držet palečky ať máš // :wink: :sunglasses: Pokud je ti špatně, tak to může být dobré znamení :dizzy_face:
20. zář 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Piškotku bezva kočárek, jak jsme vybírali kočárek pro první, tak mi padl taky do oka nějaký takový podobný, ale potřebovali jsme spíš něco neutrálního, nevěděli jsme, že budeme mít holku. Tak máme kombinaci oranžovo-šedý.
Lindo taky přeju hodně štěstí, ať se zadaří a ať si těhu!
20. zář 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte holky tak toho 3.10.bych mohla, ale kde se teda sejdeme? :sweat_smile: ??? Piškotku takový kočárek jsem měla na Káju. :slight_smile: Šedo bílý, ale vydržel jen rok, tak jsme kupovali pak druhý. Já jsem teď zatížená na trojkolky, na malou jsem ji měla taky a paráda...a to jste kupovali nový kočárek?Nebo z druhé ruky? Já se teda přiznám, že koukám po bazarech. :sunglasses: Na netu.
20. zář 2009 v 17:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
22.9.-Vendulka(UZ 20tt)
29.9.-Žanet(poradna)
1.10.-Lucinka(poradna)
6.10.-iva(poradna)
7.10.-Piskot(poradna)
13.10.-Jájulda(poradna)
14.10.-Piskot(Praha)
27.10.-Lucinka(UZ 20tt)

Těhu postupka

Ahojky!!!Tak ten kočárek je úplně nový!!!Vyšel nás na 6000kč!!Takže dobrý,čekala jsem dražší!!!Tak uvidíme jak bude trajdat!!! :grinning:
Vendulko děkuju,kočárek jsme složili a přikrili,aby se mu nemačkala ta střecha!!
Jinak až bude malej sedět,tak chcem stejně kupovat golfky,sice tohle má i sporťák,ale ty golfky jsou víc skladnější a nejsou,tak drahé!!
Vendulko,na zítra držím mooooc palečky a ť konečně víme co schováváš v bříšku!!! :wink:Ti¨povala bych,že chlapečka!! :slight_smile:
21. zář 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějak jsem neměla čas se ozvat. Přes víkend jsme toho měli nějak moc a včera taky.
Piškotku, krásný kočárek. Je fajn, že je i sporťák. Malé bude mít rok v lednu, tak budeš ráda, že máš kočár s takovýma kolečkama. Golfáč moc na zimu není, hlavně né do sněhu. A uvidíš, že ten sporťák bude pro malého pohodlnější. Teda aspoň pro nás byl - toť má zkušenost.
Vendulko držím palečky, ať dopadnete co nejlíp.
22. zář 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

piskotku,pěkný kočárek a moc pěkná cena :slight_smile: .Co se týče kočárku,já mám prozatím vybraný Leviroo.

Vendulko,jsme nedočkavé,hned dej vědět,jak dorazíš :slight_smile: :sunglasses: :grinning:
22. zář 2009 v 10:09  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
----------------------------
29.9.-Žanet(poradna)
1.10.-Lucinka(poradna)
6.10.-iva(poradna)
7.10.-Piskot(poradna)
13.10.-Jájulda(poradna)
14.10.-Piskot(Praha)
27.10.-Lucinka(UZ 20tt)

Těhu postupka

Dobré ranko!!Teda spíš dopolko!! :wink:Teda holky kdybyste viděli co včera vyváděl Matýsek,když jsem si lehla!!!Začal,tak strašně kopat a kroutit se,že jsem se až smála!!!Manža měl úplně vytřeštěný oči,když viděl jak mi furt naskakuje bříško!!A pak když přiložil ruku,tak malej ho kopal a kopal!!!Bylo to úžasný!!! :grinning:
Vendulko!!!Mooooc držím palečky na dnešní UZ a pak dej hned vědět!!
Jinak mooooc děkuju za chválu kočárku!!!Jsme z něj nadšený!! :grinning:
22. zář 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piškotku, to je paráda, že máš takovou zábavu, už se taky těším na kopanečky, už aby to bylo ! :dizzy_face:
Dneska jsem se bavila s kamarádkou o triplech v 16tt, protože já jdu na KO až skoro v 18tt, tak mě vystrašila, že je to pozdě. Tak jsem si volala na gyndu a tam mi řekli, že když jsem měla prenatální screening, co jsem si platila, tak hrazený triply už mi dělat nebudou :angry: tak se cítím taková ošizená.... :frowning2:
Setkaly jste se s tím některá ?
22. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi,setkala jsem se s tím,ale můj Dr. mi dal vybrat,řekl,že na tripply mám nárok a že bychom je pro jistotu mohli udělat.Tak na ně jdu 29.
Ale neboj,screening v 1.trimu je mnohem přesnější než tripply,tak se aspoň nebudeš zbytečně strachovat a nervovat :wink:
22. zář 2009 v 15:50  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivi!!U nás se dělá automaticky obojí jak screening v prvnim trimestru,tak tripple testy!!Ani se nás neptají jestli je chceme a dělají je automaticky!!!
Je fakt,že ten screening v prvnim trimestru je přesnější,ale pokud máš možnost,tak bych na ty tripple testy šla!!Ale záleží na tobě a na tvém doktorovi!!! :wink:
22. zář 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak co Vendulka? Včera se neozvala. :angry: :angry:
Dlouho se už neozvala Safírka.
23. zář 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doktorská postupka
----------------------------
29.9.-Žanet(poradna)
1.10.-Lucinka(poradna)
6.10.-iva(poradna)
7.10.-Piskot(poradna)
13.10.-Jájulda(poradna)
14.10.-Piskot(Praha)
27.10.-Lucinka(UZ 20tt)

Těhu postupka

Taky čekám celá napnutá co Vendulka!!A ono zatim nic nevíme,tak doufám,že se co nejdřív ozve ať už víme co schovává v bříšku!! :slight_smile:
No jo dlouho se neozvala Safirka a taky Jáji,tak se holky ozvěte ať víme jak se máte!!
Já teď dodělala těstoviny s kuřecim masem a snědla jsem naposezení celej talíř!! :dizzy_face: Holky kolik máte už nahoře??Já 5 kilo a připadá mi,že začínám pěkně kynout a mám furt hlad!!!to je až hrůza!!! :sweat_smile:
23. zář 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tož čekáme na Vendulku a ona nic :angry: :angry: :confused: .
Piškotku, já mám nahoře 3 kg (podle mě až hrůza, podle doktora konečně). Já mám spíš pocit, že jsem furt plná. Předvčerejšky jsem snědla kendlubnu a ještě dnes je mi z ní fuj. :sweat_smile: :sweat_smile:
23. zář 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Piškotku, to je fajn, že si to pěkně s Matýskem užíváte už těď a co bude až se narodí, to bude teprve bomba :wink: Jo a standard na připrání je 10 až 12,5kg, tak ještě máš Piškotku v rukávu spoustů kil :grinning: Piškotku, prosím tě, ty máš neomezené vycházky na nemocenské?
Jo já jinak jsem dneska dobrala poslední tabletku antibiotik, ale už je mi hej, i když s malou toho moc člověk nespočne, má tento týden zrovna jakýsik kolový (pořád jezdí jenom na kole). A taky mi už přestali nevolnosti, už týden nic, tak super.
23. zář 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to můžu v klidu dál přibýrat!! :grinning:Žanet!!Jo já mám od doktorky neomezený vycházky,takže jsem sice na neschopence,ale můžu si trajdat jak chci a kdy chci aniž bych se bála,že na mě někdo přijde!!! :slight_smile:
23. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojte, tak já jsem taky zvědavá na tu Venďu. :grinning: Nám teď třeba nešel den a půl počítač, přijeli technici a za 5 minut byl problém vyřešen...tak třeba má taky nějaký takový problém.. :sweat_smile: Žanetko to ti tedy závidím, že už jsi bez nevolností. :frowning2: Já mám stále motáky hlavy - když třeba stojím ve frontě v obchodě - a bolesti hlavy. :unamused: Jinak já jsem přibrala 3,5kg zatím. :slight_smile: U Káji celkem 23 kg, to byl masakr. :grinning: Katy Leviroo je moc pěkný kočárek, má ho kamarádka v růžové barvě, ale fakt pěknej, hezčí ve skutečnosti jak na fotkách. :wink: Ivi tak já jsem měla to i to, nikdo se mě neptal, jestli testy chci nebo ne, jako ty tripple v 16tt, udělali je a hotovo. :confused: Zítra si budu volat na výsledky tak snad vyjdou dobře. Jinak teď furt lítám na záchod, i v noci. :unamused: Vypiju trochu šťávy a za chvíli letím čůrat. :confounded: A když se vzbudím nebo někdy i přes den, mám takové jakoby tlaky a píchání v podbřišku. Vždy se musím chytnout za spodek bříška a za chvíli to poleví....no nic, jdeme si s Kájou na chvilku odpočinout po obědě, tak se mějte a užívejte krásného počasí. :grinning: :sunglasses:
23. zář 2009 ve 12:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já jsem to s tím lítáním na záchod měla stejné. Teď je to lepší - za noc jen jednou. Ale když se prcek nějak překulí, tak i 3x za noc. Pupík už mi pěkně narost. Připadám si jak malý tučňák, páč se mi dost zvětšily i prsa.
V pátek jedeme na 3 dny do Prahy do aqua parku. Máme tam zajištěné přímo v aqua parku ubytování, tak budeme volný vstup. Pak se projdem po Praze atd. Jen nevím jaké plavky si vezmu. Do normálních se prsama nevlezu ani omylem. :angry:
Vendulásku co je s tebou.
Jinak mě se nikdo na tripple testy neptal. Doktor je dělal normálně. Já myslela, že jsou povinný.
23. zář 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já myslím, že Vendulce jenom nejde počítač! Luci, nevolnostma jsem myslela, že nezvracím, ale ta hlava nepřestává, bez kávy bych to asi nedávala, tu počučávám celý den někdy.
Jajuldo, to budete mít prima víkend, to víš tělíčka se nám mění, taky se mi zvětšili nějak prsa, člověk ani nechápe :grinning:
23. zář 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak kukni, jak vypadáme, pořádaly jsme večerní focení a Adrianka nemohla u toho samozřejmě chybět :grinning:
23. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem taky přidala fotky bříška - teda cítím se jak vzducholoď, ale koukám, že mezi váma jsem amatér (my jsme otěhulili jako poslední, takže všechny máte přede mnou náskok) :sunglasses: nekokážu si představit jak to bude pokračovat :sweat_smile:
24. zář 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: ,
teda koukám,jaké máte krásné pupíčky,Ivi,ten tvůj rozhodně není malý,pouze jinak tvarovaný a asi i to vypovídá ,že bude Sofinka :wink:

Kde je ta Venďa???
24. zář 2009 v 08:13  •  1 dítě - snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek